|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.09.2005 14:20:50
[PSP] SONY PlayStation Portable arutelu |
|
|
Nimelt omandasin selle asja ja väga väga hea asi tundub olema. Ühest asjast aru pole saanud, et mis kataloogi nimi peab olema, et saaks videosi vaadata... alati ütleb, et none found... praegu kataloogi nimeks "Video". Muusika jne töötavad ja saan kuulata. Mingeid demo mänge oleks soov tirida peale
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 30.09.2005 10:44:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
24.09.2005 16:47:16
|
|
|
demo mänge saad päris mängudega koos
tirida ei saa
ja video jaoks kasuta ImTOO PSP Video Converter Readme või PSPvideo9
sest psp video failid koosnevad 2 failist (a la cue ja bin)
nendega saad copyda video kohe õigesse kohta ja teha õigesse formaati
btw mis versioon on ?
1.5 või 1.52 või 2.0 ?
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
24.09.2005 16:50:04
|
|
|
PlatoonSgtElias, kaku lahti hakka klokkima ...tglt isegi mängind paari mängu selle peal...käte vahel pole nii ilusat ekraani hoidnud...hea asi kuid peladega ku--ne.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.09.2005 18:21:22
|
|
|
Sain K-Arvutist uue 1Gb mälu juurde 8) ja eila sain Ridge Raceri... arkaad aga mängitavust hullu moodi... autosi pööratult palju. Järgmine ost NFS vast kui mitte GTA3 või WRC
Enivei OMFG... filmi pakib kokku 196Mb peale Väga PRO... kvaliteet täiesti norm
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
27.09.2005 19:27:23
|
|
|
Ridge Racerit isegi peland...see on osadel kohe ostes kaasas
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.09.2005 10:46:59
|
|
|
Niih nüüd siis ostetud kaks mängu
"Ridge Racer" ja "Toca Race Driver 2"
Ridge Racer kuidagi liiga arkaadlik TOCA 2 aga väga viimasepeal sutsu aeglaseks jääb kohati aga mitte palju. Meibi, et 16autot ees Praegu just ostsin selle. 1:1 PC-st koopia paistab olema. Videod ka kõik samad. Autod lagunevad normilt jne maksab 690.- K-Arvutisalongis Nüüd ootan Burnout Legends-si omale 8) PS2 ja PSP versiooni
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
30.09.2005 15:14:05
|
|
|
sellel mingi fps ka juba we?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
30.09.2005 15:24:59
|
|
|
doom ja quake ?
third personid on konsoolide peal populaarsemad tglt
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
30.09.2005 15:48:53
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
doom ja quake ?
third personid on konsoolide peal populaarsemad tglt |
doom3 quake3
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
30.09.2005 15:52:29
|
|
|
Err gran turismo kah ju olemas PSP peal
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.09.2005 16:52:42
|
|
|
On? oo selle võiks ka soetada.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
30.09.2005 17:24:59
|
|
|
| minuteada gt4 pole veel väljas psp-l aga tuleb
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alias
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2005
|
30.09.2005 17:47:09
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Niih nüüd siis ostetud kaks mängu
"Ridge Racer" ja "Toca Race Driver 2"
Ridge Racer kuidagi liiga arkaadlik TOCA 2 aga väga viimasepeal sutsu aeglaseks jääb kohati aga mitte palju. Meibi, et 16autot ees Praegu just ostsin selle. 1:1 PC-st koopia paistab olema. Videod ka kõik samad. Autod lagunevad normilt jne maksab 690.- K-Arvutisalongis Nüüd ootan Burnout Legends-si omale 8) PS2 ja PSP versiooni |
Burnout legendsit pole PS2-le. On Burnout 3 mis on enam-vähem selle moodi ja Burnout 4 mis on veel lahedam, kuna seal saab träffikut chekkida (a la rammida neid tavasõidus tagant saates nad lendama)
| 486 kirjutas: |
| sellel mingi fps ka juba we? |
Jah, Coded Arms, aga see polnud nii populaarne.
-alias
PS. Paljuga ja missuguseid mänge K-saluunist saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
30.09.2005 18:10:08
Re: Sony PlayStationPortable mängude arutelu |
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Nimelt omandasin selle asja ja väga väga hea asi tundub olema. Ühest asjast aru pole saanud, et mis kataloogi nimi peab olema, et saaks videosi vaadata... alati ütleb, et none found... praegu kataloogi nimeks "Video". Muusika jne töötavad ja saan kuulata. Mingeid demo mänge oleks soov tirida peale |
Videosid ise sellega lastud aga imelik et teeb uue kausta mitte psp nn peakausta sisse, vaid sinna samma uue, ühesõnaga pole oluline, peaasi et töötab (y)muidu õpetustes räägivad et teeks peakausta sisse uue folderi kuskile sinna.Hea segane txt sai
http://www.softpedia.com/get/Others/Miscellaneous/PSP-Video-Manager.shtml
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.09.2005 18:13:42
|
|
|
Burnout 3 ostsin just K-Arvutisalongist 490.- tuli mulle hinnaks
Veel Enthusia on seal... 550.- midagi oli vist jpm!!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.09.2005 18:25:56
|
|
|
Hea õpetus
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h62k
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
30.09.2005 20:10:20
|
|
|
Mul praegu Wipeout Pure ja RidgeRacer.
Järgmiseks ostuks 1GB mälukas ja siis GTA Liberty Stories ja POP PSP.
Võiks juba mõni hea RPG ka PSP-le tulla!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
30.09.2005 21:08:31
|
|
|
| egas jah, praegu on aint siuke RPG nagu Untold Legends: Brotherhood of the Blade olemas ag see pole just eriti hea.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
01.10.2005 10:07:32
|
|
|
| sihuke küsimus, kas see psp filmidele sube ka näitab?
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
01.10.2005 14:23:14
|
|
|
Viljandi Enteriski oli mitu PsP mängu täiesti olemas....F1 Challenge ja veel paar tk...Ridge Racers kah....ainult hinnad olid valusad....900 midagi
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alias
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2005
|
02.10.2005 11:53:53
|
|
|
| gj kirjutas: |
| sihuke küsimus, kas see psp filmidele sube ka näitab? |
ei. vb võib loota mõnd homebrew'i mis lowb ka subtiitreid...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.10.2005 18:15:23
|
|
|
Einoo kena küll pildid ma mõtlen. Mängud nii ei jookseks.. ple tehtudki veel
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
03.10.2005 18:18:00
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Einoo kena küll pildid ma mõtlen. Mängud nii ei jookseks.. ple tehtudki veel |
vähemalt kena unistus
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
03.10.2005 20:44:29
|
|
|
OT
Hetkel on see kindlasti kõigile uus ja huvitav asi. Kuid küsin siiski.
Minek pikale bussireisile ja kas oleks kedagi, kes oleks nõus ~10 päevaks laenama seda näiteks tagatisraha eest + laenutustastu. Oleks väga tänulik ja hoiaks seadet hästi.
Või kui psp-d ei ole siis äkki on kellelgi nokia n-gage või korralik pihuarvuti. Annaks asenduseks seniks nokia 6600.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
03.10.2005 22:33:24
|
|
|
| endal kah plaanis psp soetada aga tahaks teada kas mänge saab muidu downloadida kah sest emulas on neid nagu raba üleval ja mis moodi neid tööle saab?on siis miskit 1gigast mälukaarti vaja?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
03.10.2005 22:34:51
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| endal kah plaanis psp soetada aga tahaks teada kas mänge saab muidu downloadida kah sest emulas on neid nagu raba üleval ja mis moodi neid tööle saab?on siis miskit 1gigast mälukaarti vaja? |
hehe ära räägi pira jutte mees !!
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
03.10.2005 22:40:07
|
|
|
ei no mis pira see ikka on a la modifitseerimine siis
lihtsalt tahan teada kas on võimalik niimoodi mängida sest nagu rahakott ei luba igapäew mingi 700.- mängu osta nagu mõnel siin
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
04.10.2005 01:44:32
|
|
|
Praegu vaid WipeOut Pure. Seda on juba niipalju mängitud, et silmad valutavad
Järgmist mängusoovi veel polegi. Peab seda mängulisti lähemalt uurima hakkama.
Üks asi on see nimekiri, teine asi on reaalselt kättesaadavad mängud. Valik pole
just eriti kiita.
On kuskil Tallinnas Kaubamajast laiem valik PSP mänge?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.10.2005 14:52:39
|
|
|
Burnout Legends OMAB!!!
Tirisin selle praegu oma PSP peale ja noo mul ple sõnu... jookseb puhtalt, graafika on sitta kanti ilus :S ja AUTOD lähevad HULLU MOODI PURUKS... täpselt naug PS2 versioonis :S Täiesti uskumatu... vägapalju on mängimist ja autosi jne... ma ei suuda seletada... uskumatult hea mäng KINDLALT aasta parim PSP ralli mäng
edit: Kui keegi soovib siis privage Võin vahetust teha orikatega! Mul olemas Ridge Racer ja Toca Race Driver 2... sinna lisandub varsti iBurnout Legends kuna selle orika peab ostma lihtsalt ma ei suuda kujutada ette kui võimas võib GTA või WRC olla
edit: Palju kellegi takedown rekord ka on? Mul hetkel 19 and rising. Autosi juba mingi 10tk uusi lahti saadud kodus pelan edasi Panen nüüd korra NFS Rivalsi peale
edit2: Kuda Versioon 1.50 peal tagatausta panna?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
05.10.2005 09:37:20
|
|
|
| ridge reicerist hoidke eemale, see on küll totaalne kräpp, peale 10 minutit pelamist, seda mängu enam küll rohkem ei viitsiks peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.10.2005 09:44:02
|
|
|
Ei tea midagi.. revüüd annavad suuri punkte. Mängitavust kõvasti aga total arkaad muidu
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
05.10.2005 15:52:31
|
|
|
ridge racers on tegelikult ülikõva
põhi idee driftimine ja seinte mitte puutumine
ja juba neljandat radadekolmikut sõites on asi juba suht raske
graafika on tal ilus jms
muidu mis pela mulle veel meeldis oli fired up!
küll ainult selle demo proovinud
------
| tsitaat: |
edit2: Kuda Versioon 1.50 peal tagatausta panna?
|
PSPersonalize
http://thepspimp.com/download/
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.10.2005 15:56:19
|
|
|
Kust sa demosi saad
BTW oled Burnout Legendsit proovinud? omg see on nagu sada korda etem kui Ridge Racer aga kui muud pole mänginud paremat siis see hea pela jep... ainult tasub mõelda kumba osta NFS või Ridge Racer... oleks ise NFS valinud tegelt vast.
edit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2253852#2253852
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.10.2005 16:05:52
|
|
|
| kui küsida tohib, siis mille peal need psp mängud on ja kuidas see mängude installimine käib psp peale? Läbi arvuti või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
05.10.2005 16:43:34
|
|
|
psp-le ei installita, käivad mingid kettad, sellised väikesed sisse, arvan ma
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.10.2005 18:05:08
|
|
|
Ei käi kettad Flash Drive käib memory stick siis. Installida ei saa midagi.. kopeerid arvutist sisse. Kuid mängud käivad kõik UMD disci pealt... aga on võimalik alati muudmoodi mänge saada
Aga ma ei saanud ikka aru kuda tagatausta vahetada... kuhu need kataloogid panema pean mis sealt tirides sain arvutisse... pilt nimega 1.bmp on valmis tehtud õige resoga ja panin root kataloogi aga ei midagi.. mul tunne, et need teised kaks kataloogi, mis selles programmis olid tuleb näiteks GAME kataloogi panna aga millega ma käivitan need?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
05.10.2005 20:35:24
|
|
|
ma pole ise seda programmi kasutanud aga mulle jäi mulje et pilt peab olema sama numbriga mis hetke kuu
et siis alles 10 bmp funkab
demod teiste originaal pelade plaatide pealt
nt medievil
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psp
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2005
|
06.10.2005 14:41:59
|
|
|
Aga kas keegi Colin.M rally 05 on mänginud juba?
Kui kavatsen muretseda mõtlesin just esimesena selle mängu peale:).
Kui keegi on proovinud..
Siis äkki saaks öelda kuidas oli?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
06.10.2005 17:53:32
|
|
|
| Kas selle asjaga üldse mängida kannatab? On tal pilt piisavalt hea, et kõigest aru saab, või on kõik tekst suureks tõmmatud? Siis jälle see jama, et tausta ju ei näe, või ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
06.10.2005 17:55:04
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ei käi kettad Flash Drive käib memory stick siis. Installida ei saa midagi.. kopeerid arvutist sisse. Kuid mängud käivad kõik UMD disci pealt... aga on võimalik alati muudmoodi mänge saada
Aga ma ei saanud ikka aru kuda tagatausta vahetada... kuhu need kataloogid panema pean mis sealt tirides sain arvutisse... pilt nimega 1.bmp on valmis tehtud õige resoga ja panin root kataloogi aga ei midagi.. mul tunne, et need teised kaks kataloogi, mis selles programmis olid tuleb näiteks GAME kataloogi panna aga millega ma käivitan need? |
jah just, flash drive
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
06.10.2005 18:06:53
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
ma pole ise seda programmi kasutanud aga mulle jäi mulje et pilt peab olema sama numbriga mis hetke kuu
et siis alles 10 bmp funkab
demod teiste originaal pelade plaatide pealt
nt medievil |
ei funka ka nii.
Hmm kuskohas neid demosi valida saab? Ma küll saan vaid UMD plaadi seal lahti teha ja siis läheb otse mängu ju
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
06.10.2005 19:37:18
|
|
|
| Rajareits, pilt on väga kena...ise pelanud ja karbi võtab suht lahti sellist kena-selget ekraani vaadates
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
06.10.2005 20:59:54
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| v2hja kirjutas: |
ma pole ise seda programmi kasutanud aga mulle jäi mulje et pilt peab olema sama numbriga mis hetke kuu
et siis alles 10 bmp funkab
demod teiste originaal pelade plaatide pealt
nt medievil |
ei funka ka nii.
Hmm kuskohas neid demosi valida saab? Ma küll saan vaid UMD plaadi seal lahti teha ja siis läheb otse mängu ju |
seal on mingi peamenüüs demos vms
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
07.10.2005 08:37:58
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Kas selle asjaga üldse mängida kannatab? On tal pilt piisavalt hea, et kõigest aru saab, või on kõik tekst suureks tõmmatud? Siis jälle see jama, et tausta ju ei näe, või ei ole? |
pilt on ok, natuke kehvem kui ps2 pilt telekast, raud on ka nõrgem, silmad väsivad suht ruttu kuna ikkagi on tegu väikese ekraaniga, pole ka supermugav käes hoida, peale pikka mängimist on käed ka üsna väsinud. põhimõtteliselt saad psp-ga eelmise põlvkonna konsoolimängud nüüd kaasas tassida, natuke kehvema kvaliteediga + mp3, jpg, ja videoplayeri. et mitte hiljem ostu kahetseda, soovitaksin ikka enne ise asja näppida ja omale selgeks teha selle kasulikkus.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h62k
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
07.10.2005 12:26:23
|
|
|
| tsitaat: |
| pilt on ok, natuke kehvem kui ps2 pilt telekast, raud on ka nõrgem, silmad väsivad suht ruttu kuna ikkagi on tegu väikese ekraaniga, pole ka supermugav käes hoida, peale pikka mängimist on käed ka üsna väsinud. põhimõtteliselt saad psp-ga eelmise põlvkonna konsoolimängud nüüd kaasas tassida, natuke kehvema kvaliteediga + mp3, jpg, ja videoplayeri. et mitte hiljem ostu kahetseda, soovitaksin ikka enne ise asja näppida ja omale selgeks teha selle kasulikkus. |
Kuidas kellelegi, näiteks minul on küll väga mugav seda käes hoida.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|