|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.08.2005 23:10:14
|
|
|
Sain ka täna selle klaviatuuri ja noh, midagi muud pole öelda kui MEGA!!!! Tõesti väga hea klaviatuur ja ilus kah. Ühtegi paha sõna pole öelda.
Kas sellele klaviatuurile siis mingeid draivereid polegi või? Ja kas kuidagi muuta saab ka mida mingi nupp teeb? Tahaks panna mõne asemele vol up ja vol down.: \
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
06.08.2005 23:18:28
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Sain ka täna selle klaviatuuri ja noh, midagi muud pole öelda kui MEGA!!!! Tõesti väga hea klaviatuur ja ilus kah. Ühtegi paha sõna pole öelda.
Kas sellele klaviatuurile siis mingeid draivereid polegi või? Ja kas kuidagi muuta saab ka mida mingi nupp teeb? Tahaks panna mõne asemele vol up ja vol down.: \ |
ise pole küll mingeid draivereid kasutanud
nuppe saab muuta winampi kaudu, global hotkeys vms
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.08.2005 23:46:36
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
| MiXeR kirjutas: |
Sain ka täna selle klaviatuuri ja noh, midagi muud pole öelda kui MEGA!!!! Tõesti väga hea klaviatuur ja ilus kah. Ühtegi paha sõna pole öelda.
Kas sellele klaviatuurile siis mingeid draivereid polegi või? Ja kas kuidagi muuta saab ka mida mingi nupp teeb? Tahaks panna mõne asemele vol up ja vol down.: \ |
ise pole küll mingeid draivereid kasutanud
nuppe saab muuta winampi kaudu, global hotkeys vms |
Winamp 5 mingi lisa? Või on kuskil 2.91 ka olemas?
-e-
Pointless ju, esiteks, klaviatuuri nupud ju töötavad ikkagi, st, igakord kui ma vol up panen, siis läheb mingi e-maili programm käima. Ja teiseks, see on ainult winampi sisene ju. Kasutu idee. : \
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
06.08.2005 23:53:36
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Winamp 5 mingi lisa? Või on kuskil 2.91 ka olemas?
-e-
Pointless ju, esiteks, klaviatuuri nupud ju töötavad ikkagi, st, igakord kui ma vol up panen, siis läheb mingi e-maili programm käima. Ja teiseks, see on ainult winampi sisene ju. Kasutu idee. : \ |
Winampi sisene jah, siis kui winampis määratud ja winamp töötab siis ei tule email programm ja muud lahti vaid töötab nagu määratud. ega ei ole eriti kasutu idee imo, ajab ama asja ära
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.08.2005 10:10:10
|
|
|
| Mul oleks seda vaja ikka üldiselt, kuna mul on übersitad kõlarid millel vol'i muutmine läbi puldi on täitsa pointless (ragiseb ja vol muutub ebaühtlaselt.:S), siis oleks vaja muuta nuppudega seda volume mis on Volume control all...
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.08.2005 19:20:48
|
|
|
| kas logitech setpoint ka mitte selle klaviatuuriga ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
18.08.2005 16:00:32
|
|
|
igatahes on see hea klava. olen umbes kuu aega kasutanud ja ei taha enam neid keytroonikuid ja asju näha kah.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
18.08.2005 17:29:53
|
|
|
kannnutäis morssi lendas peale. kuivatasin ära (nõrutasin tühjaks) ja toimib siiani laitmatult
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
18.08.2005 23:37:24
|
|
|
| mugav see klaver küll ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
19.08.2005 00:52:47
|
|
|
| P2takac kirjutas: |
| mugav see klaver küll ei ole. |
mismõttes ?
sule võtmiseks ta jah veidi raske
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.08.2005 09:04:54
|
|
|
| klahvid ei ole kõige mugavamad et teda PC kasutada eriti kui on palju kirjutamist ja rally mänge ei kannata üldse sõita.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
19.08.2005 11:36:39
|
|
|
| P2takac kirjutas: |
| klahvid ei ole kõige mugavamad et teda PC kasutada eriti kui on palju kirjutamist ja rally mänge ei kannata <b>ül<font color=red>d</font>se</b> sõita. |
Ära prääksu, kõik on rahul. Samas, nojah, igal oma maitse. Mina olen ka näiteks väga rahul. Ja logitech iTouch softiga praegu saan nuppe muuta. Ega keegi ei tea mingit vol up/down shortcuti klaveril?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaifo
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2003
|
19.08.2005 12:23:38
|
|
|
Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud
_________________ Never say Never! |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
19.08.2005 12:26:44
|
|
|
| kaifo kirjutas: |
Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud  |
see suht ammu juba ja peebus see miski 780.-
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
19.08.2005 12:31:47
|
|
|
| kaifo kirjutas: |
Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud  |
patarei peab 2 nädalat ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
19.08.2005 13:49:08
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| P2takac kirjutas: |
| klahvid ei ole kõige mugavamad et teda PC kasutada eriti kui on palju kirjutamist ja rally mänge ei kannata <b>ül<font color=red>d</font>se</b> sõita. |
Ära prääksu, kõik on rahul. Samas, nojah, igal oma maitse. Mina olen ka näiteks väga rahul. Ja logitech iTouch softiga praegu saan nuppe muuta. Ega keegi ei tea mingit vol up/down shortcuti klaveril? |
Erinevad maitsed on jah. Prääksuma võid ise kuhugi mujale minna.
Sellel klaveril on väga hea disain aga mugavus jätab minumeelest soovida. iTouch sowfware on rahulav (ise kasutan ka logitechi klaverit) ainus puudus minujaoks see et desktopile ilmuvaid kirju ei sa muuta...suurused jne võiks olla ikka muudetavad.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
20.08.2005 01:26:35
|
|
|
| borru kirjutas: |
| kaifo kirjutas: |
Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud  |
patarei peab 2 nädalat ? |
kust sa seda kuulsid muidu selle logiga mul kokkupuutet ei ole kuid mu venna odav wireless logi klaveril patakad juba talvest saati sees ja kestavad!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
20.08.2005 20:08:09
|
|
|
Kas seda klaverit eesti tähtedega (mitte rootsi) ka saada on?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
20.08.2005 20:29:54
|
|
|
mul ka see klaver, paremat pole olemas, nupud sigahead mõnusad pehmed ja vaiksed
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
21.08.2005 15:00:05
|
|
|
mul on see US variant väikse enteriga see rootsi oleks siis kõige etem variant
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.08.2005 20:29:27
|
|
|
mul on ka rootslane ja
ega sael muud vaht ei ole kui, et Ü ja Õ tähtede asemel on teised sümbolid.
SWE paigutus:
EST paigutus:
Võtsin ühe oma vana klaveri pealt 2 kleepsu.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.08.2005 15:57:35
|
|
|
koju tuli k-arvutisalongi reklaam ja seal oli Trust Slimline Keyboard KB-1400S klaviatuur mis on sellele logitechile väga sarnane ja eestikeelse paigutusega. ning hind ainult 199.- lähen ostan ära ja siis kommenteerin
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
23.08.2005 18:19:52
|
|
|
K-Arvutisalongi reklaami see samune mis riivo21 on. Seal on ühel lehel: Maxtori väline kõvaketas 200gb ja hinnaks on 490kr Kahjuks on hoopis nii , et hind on jäänud kõvaketta pildi taha , üks number on eest puudu.
Ja teemasse. See Trusti keyboard on kuidagi kahtlane. Enter nupp on ka väike ja kõik on kuidagi liiga kokku aetud Vähemalt pildilt paistab nii.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
27.08.2005 20:13:53
|
|
|
| kir2 kirjutas: |
| Ei süvenenud eriti, kuid nägin Eedeni k-saluunis miskit codegeni samasugust varianti, millel oli tiba rohkem lisanuppe, vist oli paar helinuppu ja midagi veel, hind oli vist ka ~250, kuid pead ei anna... välimus tundus täpselt sama, kuid tühik oli alt ümaram. |
Ärge seda Codegeni oma ostke
Näeb sarnane aga on palju hullem.Olen kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
30.08.2005 18:50:28
|
|
|
sai ka siis nüüd endale see klaver soetatud
noh swe paigutusega ikka
ja tuleb ikka kiita .. üpris vaikne on
ainuke mis närvidele käibonsee et see neetud capslock on nii suur ja veel a-kõrval .. nii et suht harjumatu hetkel kuna vahetasin
kt1000 ultrax-i vastu
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
30.08.2005 19:10:15
|
|
|
hmekk, mul kah swe paigutusega ex 100 mul hea,ilma juhtmetta kasvöi voodis möllata
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
01.09.2005 13:42:14
|
|
|
see capslock jääb mulle ka alati ette kui A on vaja vajutada muidu jah see klaver ei ole just kõige vaiksem aga mugavus korvab asja
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aquarius
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2002
|
06.09.2005 18:53:56
|
|
|
Ostsin ka just ära (Pärnu mnt Ordi, hinnaks 360 eek). Tõesti mõnus ja mugav. Ainuke harjumatu asi on spacebar, mis on võrreldes eelmise klaveriga tunduvalt madalamal. Aga juba hakkab sellega ka harjuma. Rootsi tähed ei ole ka mingi probleem.
_________________ I can't dance, I can't talk... |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
12.09.2005 23:08:34
|
|
|
| Ma sain ka täna selle klaviatuuri kätte. Väga hea ning ilus. Ainus asi, mis häirib, on meediaklahvide logisemine. Klahve saab igale poole liigutada nagu need oleksid joystick'ud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
28.09.2005 01:39:54
|
|
|
Tahaks kah osta, aga käetuge pole. Endal praegu A4Tech KBS-8 ergonoomiline klaver koos käetoega, väga mugav on. Kahju, et sellel Logil käetuge pole.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
28.09.2005 01:44:36
|
|
|
endal ka see nüüd olnud 2 päeva, väga mugav
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
29.09.2005 13:31:52
|
|
|
Ise olen seda klaverit nüüd juba pea kuu aega kasutanud.
Tõsiselt hea asi, trükkimine on mugav ning kiire, võrreldes vana hea KT1000'ndega
on ka pimekirja lihtsam kribada...kuidagi käepärasem või nii. Igatahes on see
klaver oma hinda väärt.
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
29.09.2005 13:58:08
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Ise olen seda klaverit nüüd juba pea kuu aega kasutanud.
Tõsiselt hea asi, trükkimine on mugav ning kiire, võrreldes vana hea KT1000'ndega
on ka pimekirja lihtsam kribada...kuidagi käepärasem või nii. Igatahes on see
klaver oma hinda väärt. |
mul poiss sattus ka sellest klaverist vaimustusse, ütles et sellega trykkimisest võib lausa kaifi saada
lubas endalegi osta 8)
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.09.2005 20:59:51
|
|
|
minu oma saab maksimaalset valu - jooke, sööke, tuhka, tolmu, alkoholi ja muud kraami.
birgit123, muide W, E ja R hakkasid ka kõik kenasti taas tööle.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
29.09.2005 21:04:41
|
|
|
| borru kirjutas: |
minu oma saab maksimaalset valu - jooke, sööke, tuhka, tolmu, alkoholi ja muud kraami.
birgit123, muide W, E ja R hakkasid ka kõik kenasti taas tööle. |
nu näed siis, ei olegi kõige hullem ja sa juba plaanisid matuseid teha 8)
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
30.09.2005 06:56:30
|
|
|
Logitechil on oma klaveri soft millega saad seda teha. Koduleht abiks
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
30.09.2005 09:28:44
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Hmm, teemast ei leidnud...
Kuidas saab muuta nende multimeedia nuppude värki?
Et www avaks ikka Firefoxi, mitte Ie jne.
Winampi oma hotkey's on korras, st play-mute jne funkab. |
kas see ei aita kui sealt add/remove programs->set program access defaults vms. alt paned selle firefox default kliendiks ja IE'le keelad juurdepääsu?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
30.09.2005 12:21:11
|
|
|
| ..::iguana::.. kirjutas: |
| Kas see ei aita kui sealt add/remove programs->set program access defaults vms. alt paned selle firefox default kliendiks ja IE'le keelad juurdepääsu? |
Jah, Firefoxi jama nüüd korras
Nüüd softi otsima.
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.10.2005 22:28:12
|
|
|
Olen kah mõne päeva kasutanud, väga mugav asi. Käetoest tundsin puudust ja tunnen siiani, aga pikemate kirjutamiste jaoks tõstan klaveri sülle ja on väga mugav, klaver on meeldivalt madalal ja jalgade peale on hea käsi toetada. Muidu on mu laud suht kõrgel, tooli kõrgust ka muuta ei saa ja käsi toetades surub laua äär randmetele, kuid foorum.hv.ee ikka ära trükkida kannatab. 8)
Proovisin vahepeal ka Logitechi enda softi lisanuppude jaoks (mõeldud mingi Logi komplekti jaoks, kus UltraX ja hiir), kuid 98SE peal ei töötanud ta sugugi hästi. WWW alla pandud kodulehe avas ta ainult siis, kui IE oli lahti, sama ka Favourites'ga, Media, Play/Pause ja Mute ei töötanud üldse. Seega kasutasin edasi A4Tech'i softi, mis eelmise klaveriga flopil kaasas oli. Soft tunneb ära kõik lisanupud, ainult Mute ei tööta (kuigi seda ma nagunii eriti ei kasuta).
Soovitan soojalt!
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.10.2005 22:51:33
|
|
|
pole mulle kunagi need lisanuppudega klaverid meeldinud ja nii ka sellega.. igasugu jura ja jauramist enne kui need kõik korralikult tööle saada.
minu arvamus on selline, et nende arvelt võiks see klaver 2 senti kitsam olla.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
02.10.2005 23:54:03
|
|
|
| WinXP all kõik nupud töötavad nii nagu ettenähtud..kaasaarvatud "mute". Ilma spets driveriteta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
03.10.2005 07:37:13
|
|
|
mul jällegist kõik lisanupud töötavad peale play/pause
ei ole viitsinud drivudega mässata ja winxp pro
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
03.10.2005 14:51:45
|
|
|
| mis seal mässata? mul need drivud, mis windows ise pani ja kõik töötab!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
03.10.2005 20:43:45
|
|
|
| Kas kellelgi on klahvidega ka probleeme tekkinud? Mul näiteks g-täht jupsib. Ei taha õigel ajal ülesse tulla, selline imelik tunne nagu jääks murdosaks sekundiks kinni. See probleem esineb aeg-ajalt. Hetkel isegi funksib. Mingit puru klahvi all ei täheldanud. Väga pro klaver on aga automängudes on mul isiklikult natukene ebamugav paremale keerata, klaviatuuri korpus jääb ette.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.10.2005 21:17:50
|
|
|
| 2ndalpha kirjutas: |
| Kas kellelgi on klahvidega ka probleeme tekkinud? Mul näiteks g-täht jupsib. Ei taha õigel ajal ülesse tulla, selline imelik tunne nagu jääks murdosaks sekundiks kinni. See probleem esineb aeg-ajalt. Hetkel isegi funksib. Mingit puru klahvi all ei täheldanud. Väga pro klaver on aga automängudes on mul isiklikult natukene ebamugav paremale keerata, klaviatuuri korpus jääb ette. |
oli jah selline jama.. hakkas ise tööle..
loe eest poolt
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killbill
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
24.10.2005 12:57:44
|
|
|
| Olen siis kuuaega kasutanud UltraX Media Desktop. Siiani olen ülirahul. Patareid küll veel mingeid suremise märke ei ilmuta veel ja üllatavalt kaugelt toimivad nii hiir kui klaver, minu saadud suurim vahemaa on 4,5m - kuna tuba lihtsalt ei võimalda rohkem. Tootja ise pakub suurimaks kauguseks 10feet s.o 5m umbes. Kaasasoleva softiga saab nuppude tähendust muuta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
27.10.2005 11:24:37
|
|
|
ostsin täna endal sama klaveri võib rahule jääda aga üks miinus randme tuge pole
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
27.10.2005 21:35:53
|
|
|
ultraXile randmetugi.
dude.
wtf.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|