Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 23:10:14 vasta tsitaadiga

Sain ka täna selle klaviatuuri ja noh, midagi muud pole öelda kui MEGA!!!! Tõesti väga hea klaviatuur ja ilus kah. Ühtegi paha sõna pole öelda.icon_razz.gif

Kas sellele klaviatuurile siis mingeid draivereid polegi või? Ja kas kuidagi muuta saab ka mida mingi nupp teeb? Tahaks panna mõne asemele vol up ja vol down.: \
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 23:18:28 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Sain ka täna selle klaviatuuri ja noh, midagi muud pole öelda kui MEGA!!!! Tõesti väga hea klaviatuur ja ilus kah. Ühtegi paha sõna pole öelda.icon_razz.gif

Kas sellele klaviatuurile siis mingeid draivereid polegi või? Ja kas kuidagi muuta saab ka mida mingi nupp teeb? Tahaks panna mõne asemele vol up ja vol down.: \

ise pole küll mingeid draivereid kasutanud
nuppe saab muuta winampi kaudu, global hotkeys vms

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 23:46:36 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
MiXeR kirjutas:
Sain ka täna selle klaviatuuri ja noh, midagi muud pole öelda kui MEGA!!!! Tõesti väga hea klaviatuur ja ilus kah. Ühtegi paha sõna pole öelda.icon_razz.gif

Kas sellele klaviatuurile siis mingeid draivereid polegi või? Ja kas kuidagi muuta saab ka mida mingi nupp teeb? Tahaks panna mõne asemele vol up ja vol down.: \

ise pole küll mingeid draivereid kasutanud
nuppe saab muuta winampi kaudu, global hotkeys vms


Winamp 5 mingi lisa? Või on kuskil 2.91 ka olemas?

-e-

Pointless ju, esiteks, klaviatuuri nupud ju töötavad ikkagi, st, igakord kui ma vol up panen, siis läheb mingi e-maili programm käima. Ja teiseks, see on ainult winampi sisene ju. Kasutu idee. : \
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 23:53:36 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:

Winamp 5 mingi lisa? Või on kuskil 2.91 ka olemas?

-e-

Pointless ju, esiteks, klaviatuuri nupud ju töötavad ikkagi, st, igakord kui ma vol up panen, siis läheb mingi e-maili programm käima. Ja teiseks, see on ainult winampi sisene ju. Kasutu idee. : \

Winampi sisene jah, siis kui winampis määratud ja winamp töötab siis ei tule email programm ja muud lahti vaid töötab nagu määratud. ega ei ole eriti kasutu idee imo, ajab ama asja ära icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 10:10:10 vasta tsitaadiga

Mul oleks seda vaja ikka üldiselt, kuna mul on übersitad kõlarid millel vol'i muutmine läbi puldi on täitsa pointless (ragiseb ja vol muutub ebaühtlaselt.:S), siis oleks vaja muuta nuppudega seda volume mis on Volume control all...
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 19:20:48 vasta tsitaadiga

kas logitech setpoint ka mitte selle klaviatuuriga ei tööta?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 18.08.2005 16:00:32 vasta tsitaadiga

igatahes on see hea klava. olen umbes kuu aega kasutanud ja ei taha enam neid keytroonikuid ja asju näha kah. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.08.2005 17:29:53 vasta tsitaadiga

kannnutäis morssi lendas peale. kuivatasin ära (nõrutasin tühjaks) ja toimib siiani laitmatult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 18.08.2005 23:37:24 vasta tsitaadiga

mugav see klaver küll ei ole.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.08.2005 00:52:47 vasta tsitaadiga

P2takac kirjutas:
mugav see klaver küll ei ole.

mismõttes ?
sule võtmiseks ta jah veidi raske icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 19.08.2005 09:04:54 vasta tsitaadiga

klahvid ei ole kõige mugavamad et teda PC kasutada eriti kui on palju kirjutamist ja rally mänge ei kannata üldse sõita.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2005 11:36:39 vasta tsitaadiga

P2takac kirjutas:
klahvid ei ole kõige mugavamad et teda PC kasutada eriti kui on palju kirjutamist ja rally mänge ei kannata <b>ül<font color=red>d</font>se</b> sõita.


Ära prääksu, kõik on rahul. Samas, nojah, igal oma maitse. Mina olen ka näiteks väga rahul. Ja logitech iTouch softiga praegu saan nuppe muuta. Ega keegi ei tea mingit vol up/down shortcuti klaveril?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaifo
HV kasutaja
kaifo

liitunud: 01.04.2003




sõnum 19.08.2005 12:23:38 vasta tsitaadiga

Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud icon_smile.gif
_________________
Never say Never!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 19.08.2005 12:26:44 vasta tsitaadiga

kaifo kirjutas:
Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud icon_smile.gif

see suht ammu juba ja peebus see miski 780.-
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.08.2005 12:31:47 vasta tsitaadiga

kaifo kirjutas:
Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud icon_smile.gif

patarei peab 2 nädalat ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 19.08.2005 13:49:08 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
P2takac kirjutas:
klahvid ei ole kõige mugavamad et teda PC kasutada eriti kui on palju kirjutamist ja rally mänge ei kannata <b>ül<font color=red>d</font>se</b> sõita.


Ära prääksu, kõik on rahul. Samas, nojah, igal oma maitse. Mina olen ka näiteks väga rahul. Ja logitech iTouch softiga praegu saan nuppe muuta. Ega keegi ei tea mingit vol up/down shortcuti klaveril?

Erinevad maitsed on jah. Prääksuma võid ise kuhugi mujale minna.
Sellel klaveril on väga hea disain aga mugavus jätab minumeelest soovida. iTouch sowfware on rahulav (ise kasutan ka logitechi klaverit) ainus puudus minujaoks see et desktopile ilmuvaid kirju ei sa muuta...suurused jne võiks olla ikka muudetavad.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2005 01:26:35 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
kaifo kirjutas:
Ei viitsi kõike läbi lapata, aga samale klaverile on analood ka wireless tekkinud icon_smile.gif

patarei peab 2 nädalat ?


kust sa seda kuulsid muidu icon_rolleyes.gif selle logiga mul kokkupuutet ei ole kuid mu venna odav wireless logi klaveril patakad juba talvest saati sees ja kestavad!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2005 20:08:09 vasta tsitaadiga

Kas seda klaverit eesti tähtedega (mitte rootsi) ka saada on?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2005 20:29:54 vasta tsitaadiga

mul ka see klaver, paremat pole olemas, nupud sigahead mõnusad pehmed ja vaiksed thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 20.08.2005 21:15:19 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Kas seda klaverit eesti tähtedega (mitte rootsi) ka saada on?


Ei ole
http://www.logitech.com/lang/pdf/EMEAKeyboardLayoutsFeb-5.pdf
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2005 15:00:05 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Kas seda klaverit eesti tähtedega (mitte rootsi) ka saada on?


Ei ole
http://www.logitech.com/lang/pdf/EMEAKeyboardLayoutsFeb-5.pdf


mul on see US variant väikse enteriga icon_confused.gif see rootsi oleks siis kõige etem variant
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 21.08.2005 20:29:27 vasta tsitaadiga

mul on ka rootslane ja
ega sael muud vaht ei ole kui, et Ü ja Õ tähtede asemel on teised sümbolid.

SWE paigutus:


EST paigutus:

Võtsin ühe oma vana klaveri pealt 2 kleepsu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 15:57:35 vasta tsitaadiga

koju tuli k-arvutisalongi reklaam ja seal oli Trust Slimline Keyboard KB-1400S klaviatuur mis on sellele logitechile väga sarnane ja eestikeelse paigutusega. ning hind ainult 199.- thumbs_up.gif lähen ostan ära ja siis kommenteerin
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 18:19:52 vasta tsitaadiga

K-Arvutisalongi reklaami see samune mis riivo21 on. Seal on ühel lehel: Maxtori väline kõvaketas 200gb ja hinnaks on 490kr icon_biggrin.gif Kahjuks on hoopis nii , et hind on jäänud kõvaketta pildi taha , üks number on eest puudu.
Ja teemasse. See Trusti keyboard on kuidagi kahtlane. Enter nupp on ka väike ja kõik on kuidagi liiga kokku aetud icon_razz.gif Vähemalt pildilt paistab nii.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2005 20:13:53 vasta tsitaadiga

kir2 kirjutas:
Ei süvenenud eriti, kuid nägin Eedeni k-saluunis miskit codegeni samasugust varianti, millel oli tiba rohkem lisanuppe, vist oli paar helinuppu ja midagi veel, hind oli vist ka ~250, kuid pead ei anna... välimus tundus täpselt sama, kuid tühik oli alt ümaram.


Ärge seda Codegeni oma ostke icon_smile.gif

Näeb sarnane aga on palju hullem.Olen kasutanud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 30.08.2005 18:50:28 vasta tsitaadiga

sai ka siis nüüd endale see klaver soetatud
noh swe paigutusega ikka
ja tuleb ikka kiita .. üpris vaikne on
ainuke mis närvidele käibonsee et see neetud capslock on nii suur ja veel a-kõrval .. nii et suht harjumatu hetkel kuna vahetasin
kt1000 ultrax-i vastu icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 30.08.2005 19:10:15 vasta tsitaadiga

hmekk, mul kah swe paigutusega ex 100 mul hea,ilma juhtmetta kasvöi voodis möllata icon_biggrin.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 13:42:14 vasta tsitaadiga

see capslock jääb mulle ka alati ette kui A on vaja vajutada icon_lol.gif muidu jah see klaver ei ole just kõige vaiksem aga mugavus korvab asja icon_idea.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aquarius
HV vaatleja
Aquarius

liitunud: 04.10.2002




sõnum 06.09.2005 18:53:56 vasta tsitaadiga

Ostsin ka just ära (Pärnu mnt Ordi, hinnaks 360 eek). Tõesti mõnus ja mugav. Ainuke harjumatu asi on spacebar, mis on võrreldes eelmise klaveriga tunduvalt madalamal. Aga juba hakkab sellega ka harjuma. Rootsi tähed ei ole ka mingi probleem.
_________________
I can't dance, I can't talk...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 23:08:34 vasta tsitaadiga

Ma sain ka täna selle klaviatuuri kätte. Väga hea ning ilus. Ainus asi, mis häirib, on meediaklahvide logisemine. Klahve saab igale poole liigutada nagu need oleksid joystick'ud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2005 01:39:54 vasta tsitaadiga

Tahaks kah osta, aga käetuge pole. icon_sad.gif Endal praegu A4Tech KBS-8 ergonoomiline klaver koos käetoega, väga mugav on. Kahju, et sellel Logil käetuge pole.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2005 01:44:36 vasta tsitaadiga

endal ka see nüüd olnud 2 päeva, väga mugav thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 29.09.2005 13:31:52 vasta tsitaadiga

Ise olen seda klaverit nüüd juba pea kuu aega kasutanud.
Tõsiselt hea asi, trükkimine on mugav ning kiire, võrreldes vana hea KT1000'ndega
on ka pimekirja lihtsam kribada...kuidagi käepärasem või nii. Igatahes on see
klaver oma hinda väärt.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 13:58:08 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Ise olen seda klaverit nüüd juba pea kuu aega kasutanud.
Tõsiselt hea asi, trükkimine on mugav ning kiire, võrreldes vana hea KT1000'ndega
on ka pimekirja lihtsam kribada...kuidagi käepärasem või nii. Igatahes on see
klaver oma hinda väärt.

mul poiss sattus ka sellest klaverist vaimustusse, ütles et sellega trykkimisest võib lausa kaifi saada icon_lol.gif icon_lol.gif
lubas endalegi osta 8)
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 29.09.2005 20:59:51 vasta tsitaadiga

minu oma saab maksimaalset valu - jooke, sööke, tuhka, tolmu, alkoholi ja muud kraami.
birgit123, muide W, E ja R hakkasid ka kõik kenasti taas tööle.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 21:04:41 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
minu oma saab maksimaalset valu - jooke, sööke, tuhka, tolmu, alkoholi ja muud kraami.
birgit123, muide W, E ja R hakkasid ka kõik kenasti taas tööle.

nu näed siis, ei olegi kõige hullem ja sa juba plaanisid matuseid teha 8)
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 30.09.2005 04:21:18 vasta tsitaadiga

Hmm, teemast ei leidnud...

Kuidas saab muuta nende multimeedia nuppude värki?
Et www avaks ikka Firefoxi, mitte Ie jne.

Winampi oma hotkey's on korras, st play-mute jne funkab.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 06:56:30 vasta tsitaadiga

Logitechil on oma klaveri soft millega saad seda teha. Koduleht abiks icon_wink.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 30.09.2005 09:28:44 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Hmm, teemast ei leidnud...

Kuidas saab muuta nende multimeedia nuppude värki?
Et www avaks ikka Firefoxi, mitte Ie jne.

Winampi oma hotkey's on korras, st play-mute jne funkab.

kas see ei aita kui sealt add/remove programs->set program access defaults vms. alt paned selle firefox default kliendiks ja IE'le keelad juurdepääsu?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 30.09.2005 12:21:11 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
Kas see ei aita kui sealt add/remove programs->set program access defaults vms. alt paned selle firefox default kliendiks ja IE'le keelad juurdepääsu?


Jah, Firefoxi jama nüüd korras thumbs_up.gif

Nüüd softi otsima.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2005 22:28:12 vasta tsitaadiga

Olen kah mõne päeva kasutanud, väga mugav asi. Käetoest tundsin puudust ja tunnen siiani, aga pikemate kirjutamiste jaoks tõstan klaveri sülle ja on väga mugav, klaver on meeldivalt madalal ja jalgade peale on hea käsi toetada. Muidu on mu laud suht kõrgel, tooli kõrgust ka muuta ei saa ja käsi toetades surub laua äär randmetele, kuid foorum.hv.ee ikka ära trükkida kannatab. 8)

Proovisin vahepeal ka Logitechi enda softi lisanuppude jaoks (mõeldud mingi Logi komplekti jaoks, kus UltraX ja hiir), kuid 98SE peal ei töötanud ta sugugi hästi. WWW alla pandud kodulehe avas ta ainult siis, kui IE oli lahti, sama ka Favourites'ga, Media, Play/Pause ja Mute ei töötanud üldse. Seega kasutasin edasi A4Tech'i softi, mis eelmise klaveriga flopil kaasas oli. Soft tunneb ära kõik lisanupud, ainult Mute ei tööta (kuigi seda ma nagunii eriti ei kasuta).

Soovitan soojalt!

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.10.2005 22:51:33 vasta tsitaadiga

pole mulle kunagi need lisanuppudega klaverid meeldinud ja nii ka sellega.. igasugu jura ja jauramist enne kui need kõik korralikult tööle saada.
minu arvamus on selline, et nende arvelt võiks see klaver 2 senti kitsam olla.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 02.10.2005 23:54:03 vasta tsitaadiga

WinXP all kõik nupud töötavad nii nagu ettenähtud..kaasaarvatud "mute". Ilma spets driveriteta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 07:37:13 vasta tsitaadiga

mul jällegist kõik lisanupud töötavad peale play/pause

ei ole viitsinud drivudega mässata ja winxp pro
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.10.2005 14:51:45 vasta tsitaadiga

mis seal mässata? mul need drivud, mis windows ise pani ja kõik töötab!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 20:43:45 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on klahvidega ka probleeme tekkinud? Mul näiteks g-täht jupsib. Ei taha õigel ajal ülesse tulla, selline imelik tunne nagu jääks murdosaks sekundiks kinni. See probleem esineb aeg-ajalt. Hetkel isegi funksib. Mingit puru klahvi all ei täheldanud. Väga pro klaver on aga automängudes on mul isiklikult natukene ebamugav paremale keerata, klaviatuuri korpus jääb ette.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.10.2005 21:17:50 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
Kas kellelgi on klahvidega ka probleeme tekkinud? Mul näiteks g-täht jupsib. Ei taha õigel ajal ülesse tulla, selline imelik tunne nagu jääks murdosaks sekundiks kinni. See probleem esineb aeg-ajalt. Hetkel isegi funksib. Mingit puru klahvi all ei täheldanud. Väga pro klaver on aga automängudes on mul isiklikult natukene ebamugav paremale keerata, klaviatuuri korpus jääb ette.

oli jah selline jama.. hakkas ise tööle..
loe eest poolt
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killbill
HV vaatleja
killbill

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2005 12:57:44 vasta tsitaadiga

Olen siis kuuaega kasutanud UltraX™ Media Desktop. Siiani olen ülirahul. Patareid küll veel mingeid suremise märke ei ilmuta veel ja üllatavalt kaugelt toimivad nii hiir kui klaver, minu saadud suurim vahemaa on 4,5m - kuna tuba lihtsalt ei võimalda rohkem. Tootja ise pakub suurimaks kauguseks 10feet s.o 5m umbes. Kaasasoleva softiga saab nuppude tähendust muuta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 27.10.2005 11:24:37 vasta tsitaadiga

ostsin täna endal sama klaveri võib rahule jääda aga üks miinus randme tuge pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.10.2005 21:35:53 vasta tsitaadiga

ultraXile randmetugi. icon_rolleyes.gif
dude.
wtf.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.