|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
01.07.2005 21:06:08
|
|
|
Veel siis PayPal kohta
http://forums.ebay.com/db2/forum.jspa?forumID=97
Üha selgemaks hakkab saama, et parem on müüjana sinna ikka mitte nina toppida, kole palju kurtmisi kahe riigi foorumite peale, kuidas rahast ilma on jäädud.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
06.07.2005 16:47:34
|
|
|
nii muu+seas küsin et kaua üks pakk ameerikast tulla ka võib, enne kui paanikasse minna? 3 nädalat?
viimati muutis WaHur 06.07.2005 20:32:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
06.07.2005 17:46:49
|
|
|
USPS.com:
Economy (Surface) Parcel Post: 4 - 6 Weeks
Airmail Parcel Post: 4 - 10 Days
Alfredo, Inglismaalt olen mitu korda saanud ~7 päevaga
viimati muutis JevgeniT 11.07.2005 11:03:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juri
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
11.07.2005 10:11:12
|
|
|
Aga kas ma raha saan pärast kanda tagasi Ühispanka ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jpt
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004
|
11.07.2005 10:28:44
|
|
|
Raha saab vaid saata, vastu ei saa võtta kahjuks. Aga seegi hea, nüüd ei pea netikuller.ee-d kasutama .
Posted from a mobile
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
11.07.2005 10:43:32
|
|
|
Töötab probleemideta Ühispanga U-kaarti kasutades
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alfredo
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2004
|
11.07.2005 10:54:15
|
|
|
Kunagi sõbral tulnud nii Inglismaalt (Suurbritannia siis) kui ka Saksamaalt asju ja no alla kuu aja ei tulnud isegi nendest kohtadest. Rääkimata siis mingist USA'st.
_________________ Ka Ternobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juri
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
11.07.2005 11:25:53
|
|
|
| mar6 kirjutas: |
Töötab probleemideta Ühispanga U-kaarti kasutades  |
kas ainult sinna raha kandmisel või sealt ka välja võttes
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
11.07.2005 11:31:35
|
|
|
| Juri kirjutas: |
| mar6 kirjutas: |
Töötab probleemideta Ühispanga U-kaarti kasutades  |
kas ainult sinna raha kandmisel või sealt ka välja võttes
 |
Välja ei saa ju raha võtta või mis sa mõtlesid sellega
Või sain ma millegist valesti aru.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
11.07.2005 13:09:39
|
|
|
Mehed ,ma ei tea,kas räägin asjast mööda mina olen seda kasutanud hansapanga kaudu kannan sinna ja raha liigub
http://www.moneybookers.com/app/
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
12.07.2005 09:56:21
|
|
|
Kellel on plaanis eBay-st midagi osta - kiirustage!
PayPal-iga makstes saab soodustust kuni 15.juulini.
need kupongid kehtivad mitte ainult eBay.com, vaid ka eBay.co.uk, .it, .de, jne.
mina, näiteks, sain eile £9.40 soodustust, 100% kehtiv asi
| tsitaat: |
Get 10% off any purchase using coupon code (entered at paypal checkout) CATLSP051025
Offer ends July 15 2005. Max. discount..$25.
Find an item on eBay that accepts PayPal as a payment method (look for the PayPal logo). Buy the item and pay with PayPal. If the coupon contains an email address, make sure this address is associated with your PayPal account. Enter the coupon redemption code when paying at PayPal.
More eBay / PayPal Coupons
Here's a summary of all the codes currently available for eBay purchases conducted via PayPal. Limit one use per coupon, per account. EBAY
* $10 off $50 - CATLSP051050
* $5 off $50 - CATLSP050550
* $15 off $100 - CATLSP051500
* 10% off (Max. $25 discount) - CATLSP051025 |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crossrider
HV vaatleja
liitunud: 12.07.2005
|
12.07.2005 15:51:57
|
|
|
| olen registreerinud ebay aga ei ole saanud seda koodi oma mailile et aktiviseerida oma konto, tegin endale mail.ee kasutaja. Ei saanud seda koodi kätte ka hoti kaudu. Milles on probleem? aidake.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
joe111
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2002
|
13.07.2005 00:11:10
|
|
|
no neid süsteeme on palju, mis eesti suhtes märksa sõbralikumad on. kahjuks kasutavad enamus arvestatavaid kohti paypali. loodetavasti google parandab seda
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
13.07.2005 00:52:15
|
|
|
Oleks tore, senimaani on google kõik, mis ette võtt on, paremaks teind , esmalt otsinguteenus, uudised, meiliteenus, videoklipikesed, pildid, reklaamid... nüüd veel rahaülekanne tulemas... Google Rules
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
13.07.2005 16:31:47
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Google Rules |
ja-jah, nagu paar kuud tagasi kusagil kirjutati, "paari aasta pärast sõidame oma guugliga Guuglisse, et guugeldada Google®'it oma kassile" .
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juri
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
13.07.2005 22:13:39
|
|
|
| Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
13.07.2005 22:58:30
|
|
|
| Juri kirjutas: |
| Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma?? |
Ei tea.
Ma jagan nendega praegu sel teemal mailitsi puid ja maid.
Mulle ka ei mahu pähe, miks me ei saa oma PayPal kontole teistelt raha vastu võtta.
See, et Eestis raha kontolt välja võtta ei saa, on küll loogiline, aga miks teised meile PayPal'i
vahendusel raha maksta ei saa, ei mahu mulle kuidagi pähe.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
14.07.2005 18:28:05
|
|
|
| kas oskab keegi targem öelda mida mõeldakse "verified Paypal account only" all? et siis banaanivabariikide "pay-only" accountid ei lähe sel juhul arvesse või?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
16.07.2005 10:10:39
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
| kas oskab keegi targem öelda mida mõeldakse "verified Paypal account only" all? et siis banaanivabariikide "pay-only" accountid ei lähe sel juhul arvesse või? |
imho seal oli mingi selline teema, et registreerimistasu (~1,5$) maksmisel saad sa autoriseerimiskoodi, mida näed kas oma interneti pangast või siis panga väljavõttest ja kui sa selle sisse toksid on su konto turvaliselt autoriseeritud.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juri
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
19.07.2005 23:36:45
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Juri kirjutas: |
| Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma?? |
Ei tea.
Ma jagan nendega praegu sel teemal mailitsi puid ja maid.
|
Kuid mida nad siis ka lubavad ???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
20.07.2005 00:50:27
|
|
|
| Juri kirjutas: |
| voyager_est kirjutas: |
| Juri kirjutas: |
| Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma?? |
Ei tea.
Ma jagan nendega praegu sel teemal mailitsi puid ja maid.
|
Kuid mida nad siis ka lubavad ??? |
Tead seda naljajuttu, kus mingi väikelennuk lendab täiesti eksinult ilges sudupilves ringi?
Nähtavus on null ja kõik lennuki navigatsiooni instrumendid ja sideseadmed jumala katki.
Ja piloot siis viimases hädas pistab järjekordse pilvelõhkuja siluetti juures pea aknast välja ja küsib:
"Kus lennuväli on? Meil on navigatsiooni instrumensid ja raadio katki ning kütus ka kohe otsas!"
Selle peale hõigatakse piloodile pilvelõhkujast lennuvälja geograafilised koordinaadid ja vajalik kurss,
mille peale lennuk paar korda lennukurssi korrigeerib ja esimesel katsel kohe edukalt maandub.
Reisijad juhtunust vaimustusse satuvad: "Te olete tõeline äss! Aga kuidas te seda ikkagi tegite?"
"Polnud siin midagi rasket - sisult nii väga täpse aga samas jumala mõttetu vastuse saab anda ainult Microsofti
Helpdesk. Teades nende asukohta lennuvällja suhtes polnud enam probleemi õiges kohas maanduda..."
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.07.2005 01:14:53
|
|
|
OT: kas see dialoog ei kõlanud siiski umbes nii:
- "Kus me oleme...?"
- "Te olete lennukis!"
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juri
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
20.07.2005 22:29:50
|
|
|
Aga kas mingit kuupäeva ka andnud on millal võiksid toimuda muutused???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2003
|
21.07.2005 15:26:00
|
|
|
| JevgeniT kirjutas: |
Kellel on plaanis eBay-st midagi osta - kiirustage!
PayPal-iga makstes saab soodustust kuni 15.juulini.
need kupongid kehtivad mitte ainult eBay.com, vaid ka eBay.co.uk, .it, .de, jne.
mina, näiteks, sain eile £9.40 soodustust, 100% kehtiv asi
| tsitaat: |
Get 10% off any purchase using coupon code (entered at paypal checkout) CATLSP051025
Offer ends July 15 2005. Max. discount..$25.
Find an item on eBay that accepts PayPal as a payment method (look for the PayPal logo). Buy the item and pay with PayPal. If the coupon contains an email address, make sure this address is associated with your PayPal account. Enter the coupon redemption code when paying at PayPal.
More eBay / PayPal Coupons
Here's a summary of all the codes currently available for eBay purchases conducted via PayPal. Limit one use per coupon, per account. EBAY
* $10 off $50 - CATLSP051050
* $5 off $50 - CATLSP050550
* $15 off $100 - CATLSP051500
* 10% off (Max. $25 discount) - CATLSP051025 |
|
Ega tasuta lõunaid pole olemas. Nad saavad see raha lihtsalt müüjalt tagasi, nimelt kasseerib paypal müüjalt 3,4%+0,35+Ebay vahendustasu 5%+Ebay avamistasu 0,25-4,8.
Oletame et Ostja ostis ebay kaudu Teleka mis maksis 250$ Bui it Now funktsiooniga.
Müüja maksab Avamistasu Ebay.com 3,85$ Avamistasu(3,60$+0,25 buy it now).
Selle juurde tuleb vahendustasu ca.6$(oleneb riigist erinev,vaatleme praegu ebay.com).
Ebay tasu on juba 10 US Dollarit. Aga veel peab paypal tasu 3,4%+0,5 $=250*3,4%+0,5=8,6$
Kokku saab Kompanii tagasi 18 US dollarit. Ja see ei ole veel kõik. Nimelt kantes raha Paypal kontole kaob sul väike % Krediitkardile ülekandmisega ja konverteerimisega, samuti võtab Paypal tasu raha väljavõtmise eest Paypal kontolt.
See oli muideks veel kõige ideaalsem variant. Kui summa on suurem näiteks 500 $, siis jääb firma kasumise, kuna nad maksavad maksimaalselt ostjale 25$! Samuti väikeste summade puhul. Seal maksavad nad ostjale suht väike raha, kuid müüja peab kõvasti maksma igasuguseid vahendustasud jne. väike summade puhul!.
Kokkuvõttes aga arvestavad professionaalsed müüjad seda kõik ja lõppude lõpuks maksab seda kinni ikkagi ostja!
_________________ pakun siin reklaami pinda! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frippo
Bännitud

liitunud: 01.06.2005
|
21.07.2005 21:19:03
|
|
|
ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
4 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
21.07.2005 21:41:27
|
|
|
| frippo kirjutas: |
ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"? |
Mul oli vaja saata utility bill moneybookers.com-i
See on siis mingi suvaline arve. (kusagilt lehelt lugesin, et aitab mingi elektriarve jne)
Ehk siis tõestus, mida nad näevad aadressi pealt, et kindlasti sellel aadressil elad.
Ise saatsin apollo raamatupoest tellitud raamatute arve. Skanneerituna.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
22.07.2005 08:45:45
|
|
|
| frippo kirjutas: |
ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"? |
Paypali lehel peaks sul see "utility bill" lingina olema... st, et sealt saad seletuse
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
01.08.2005 01:10:08
|
|
|
| predator kirjutas: |
| Loe siitsamast teemast ka minu postitusi, mis seda pangaülekande kulu puudutab ja kuidas seda poole väiksemaks on võimalik saada, ehk siis pääseksid 10.- EUR`ga. Asi on järgi proovitud mitu korda. |
a nii on siis keegi proovind et paned kahasse ja maksad siin hansapangas kohe 30 eeki ja kuna nüüd siis uus seadus et ei tohi topelt maksustada asja, jääbki see kogu ülekande kuluks.
vaja teha üks ülekanne 14 aga 360kr ja ka 150kr on natuke liig imho, et tõstatasin selleks korra teemat.
samas ei taha kohe liiga vähe ka üle kanda see oleks ju tüng nii müüjale kui kokkuvõttes siiski endale
kui keegi midagi head ei oska vastada siis 01augusti õhtul panen makse kahasse ja lisan 6 kaubale.
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
01.08.2005 07:05:27
|
|
|
Olen teinud 2 ostu ja mõlemal korral sain müüjaga kokkuleppele, et pangakulud maksame kahasse ja seega sain hakkama 30 krooniga ülekande kohta . Loomulikult leppisime selle kokku enne, kui olin oksjoni võitnud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
02.08.2005 23:36:23
|
|
|
kallis see asi siis ka oli, et ära tasus müüjal?
keegi austraaliast ka midagi ostnud on? kaua sealt kraam kohale võib venida?
palju BidPay vahelt tahab või see müüjale maksma läheb?
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.08.2005 12:50:53
|
|
|
| sethtanel kirjutas: |
keegi austraaliast ka midagi ostnud on? kaua sealt kraam kohale võib venida?
palju BidPay vahelt tahab või see müüjale maksma läheb? |
ma kunagi mingi välgu ossin sealt.. tuli suht aksepteeritava kiirusega.
a yldiselt usast tavapostiga tellides tasub usps EMS võtta.. see on reeglina paar $ kallim kuid tuleb kohale 3-4 tööpäevaga (testitud, kindel).
võib ka minna 2 kuud kui läbi belize läheb pakk (ka testitud, kindel )
bidpay tariifide kohta loe.. www.bidpay.com
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
11.08.2005 12:12:08
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... kasutasin just PayPal'i teenust ühe progejupi soetamiseks ja vähem, kui 10 minuti pärast, oli see proge mul juba olemas ja installeeritud, päris kiire teenindus  |
Mida kasutasid paypaliga maksmiseks? U-kaarti?
Oskab keegi öelda, mille eest siis paypal tasu võtab. Nagu ma nende hinnakirjast näen, siis konto avamine on tasuta,
raha saatmine on tasuta, vastuvõtmine tasuta (ei puuduta küll eestlasi).
Mingi tasu peab kuskil ometi olema.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juri
HV vaatleja
liitunud: 30.05.2005
|
12.08.2005 11:53:21
|
|
|
| Aga kas eestlased raha saavad välja võtta???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
12.08.2005 12:08:54
|
|
|
| Juri kirjutas: |
| Aga kas eestlased raha saavad välja võtta??? |
Nii palju kui mina aru saan, siis selline võimalus küll puudub.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.08.2005 12:25:12
|
|
|
Enam teema lugemine polegi kombeks lukku, kuni kellegi midagi uut on lisada
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
13.08.2005 11:54:06
|
|
|
jälle üks segane värk
eseme kirjelduses järgmine jura
__________________________________________
Ergänzender Hinweis
Unsere Bitte AN ALLE Interessenten. Bitte ersteigern Sie diesen Artikel nur, wenn Sie diesen auch wirklich erwerben wollen. Bei einem Artikelpreis von EUR 1000,- werden ca. EUR 60,- an Gebühren und Provisionen fällig, die wir als Verkäufer an Ebay bezahlen müssen. Unabhängig davon ist jedes Gebot nach BGB bindend.
___________________________________________
saan asjast aru et mingil põhjusel küsitakse ostjalt juurde see 60 aga millisel juhul?
kui oksjoniväliselt osta?
kui lõpphind jääb alla 1k ?
või ?
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
16.08.2005 11:35:41
|
|
|
| sethtanel kirjutas: |
jälle üks segane värk
eseme kirjelduses järgmine jura
__________________________________________
Ergänzender Hinweis
Unsere Bitte AN ALLE Interessenten. Bitte ersteigern Sie diesen Artikel nur, wenn Sie diesen auch wirklich erwerben wollen. Bei einem Artikelpreis von EUR 1000,- werden ca. EUR 60,- an Gebühren und Provisionen fällig, die wir als Verkäufer an Ebay bezahlen müssen. Unabhängig davon ist jedes Gebot nach BGB bindend.
___________________________________________
saan asjast aru et mingil põhjusel küsitakse ostjalt juurde see 60 aga millisel juhul?
kui oksjoniväliselt osta?
kui lõpphind jääb alla 1k ?
või ? |
Meie palve kõigile huvilistele. Tehke pakkumine sellele artiklile ainult siis, kui te seda tõesti osta tahate. Hinna juures 1000 euri jääb meie kanda ebay makse umbes 60 euro eest, mida me müüjana ebayle maksma peame. Setõttu on iga pakkumine- kohustav (siduv).
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
23.09.2005 14:34:48
|
|
|
appike: kuidas saan saksa ebay.de konto sulgeda?
lähen Hilfe > eBay-Verkäuferkonto und Gebührenberechnung > Mitgliedskonto aufgehoben?? On see õige koht?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
23.09.2005 16:32:00
|
|
|
| JevgeniT kirjutas: |
appike: kuidas saan saksa ebay.de konto sulgeda?
lähen Hilfe > eBay-Verkäuferkonto und Gebührenberechnung > Mitgliedskonto aufgehoben?? On see õige koht? |
Miks Sa teda sulgeda tahad? Millega ta Sind segab? Aga minu arust seda nii lihtsalt sulgeda ei saagi. Ainult juhul kui reeglite vastu eksid või midagi ebayle maksmata jääb. Vähemalt Sinu lingil muud sulgemise võimalust polnud toodud.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
23.09.2005 17:58:35
|
|
|
| mul on seal registreeritud töökoha e-mail ja seda on vaja sealt ära võtta, aga ei anna @hot.ee aadressiga asendada kuidagi. siis otsustasin, et kustutan...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
23.09.2005 19:50:58
|
|
|
| JevgeniT kirjutas: |
| mul on seal registreeritud töökoha e-mail ja seda on vaja sealt ära võtta, aga ei anna @hot.ee aadressiga asendada kuidagi. siis otsustasin, et kustutan... |
Registreerid oma krediitkaardi andmed ebay all. Pärast seda broneeritakse sealt prooviks ja kontrolliks 1 dollar. (Pärast saad tagasi. ) Umbes 2 päeva pärast saad ebayst otse ja kohe oma andmeid igatpidi muuta. Saab seda kõike teha ka ühispanga virtuaalkaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
24.09.2005 14:01:18
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kas Saksamaa pangad võtavad saajalt teenustasu, kui ülekanne teha kulud kahasse ja palju see võiks olla ?
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martinti
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2004
|
24.09.2005 14:06:35
|
|
|
| võtavad küll.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
24.09.2005 14:13:53
|
|
|
| martinti kirjutas: |
| võtavad küll. |
Aga palju nad võtavad, maksaks selle siis juurde Eelnevates postides veel kirjas, et üks võimalus +10 eurot summale juurde ja teenustasude maksjaks saaja, aga äkki saaks veel odavamalt
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martinti
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2004
|
24.09.2005 14:17:31
|
|
|
| Tegin ise Pangast Euro makse(30 kr.) ja maksni 10 euri juurde saaja jäi igatahes rahule.Ja veel parem on kui saad maksta PayPal iga.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
24.09.2005 14:36:36
|
|
|
| ei usu et odavamalt saad. tee paypali konto, kõige odavam maksevariant (kui ei taha kasutada vana ead raha-ümbriku-sees -nippi). paypal tunnistab nüüd ka eestit - lõpuks ometi.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
24.09.2005 15:22:27
|
|
|
| Hallvatt kirjutas: |
| ei usu et odavamalt saad. tee paypali konto, kõige odavam maksevariant (kui ei taha kasutada vana ead raha-ümbriku-sees -nippi). paypal tunnistab nüüd ka eestit - lõpuks ometi. |
PayPal tunnistab eestit küll, aga kahjuks enamus müüjaid Saksas seda ei kasuta
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
24.09.2005 18:59:18
|
|
|
| martinti kirjutas: |
| Tegin ise Pangast Euro makse(30 kr.) ja maksni 10 euri juurde saaja jäi igatahes rahule.Ja veel parem on kui saad maksta PayPal iga. |
Oleksid võinud piirduda lihtsalt 9.- EUR juurdelisamisega lõpphinnale ja ülekandesse märkida, et saaja tasub pangakulud, ~46.- EEK oleksid kokku veel hoidnud
_________________ Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
24.09.2005 20:53:24
|
|
|
| tiit26 kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kas Saksamaa pangad võtavad saajalt teenustasu, kui ülekanne teha kulud kahasse ja palju see võiks olla ? |
Mõned võtavad , mõned ei võta. Oli juhus, kus tegin Sampo pangast euro makse. Müüjal oli oma kontonumbrilt kaks nulli lõpust puudu, veast teavitas ka pank. Panin makse, et saaja maksab oma kulud (nagu tavalisel euromaksel) Pank võttis minult 30 asemel 70.- ja saksamaa pank näris saajalt 5,50 eurodes maha.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmg
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.06.2004
|
05.10.2005 17:51:19
|
|
|
Lugend selle pika teema l2bi, aga m6ned kysimused ikka:
Nagu aru saan on USPS k6ige m6ttekam USAst tellides?
Mis postiteenus Saksast k6ige odavamalt kohale toob?
Saan varsti selle uue Hansapanga noorte krediitkaardi, et pmst sellega siis saab PayPalis maksta?
Ja siis veel, et kuidas see maksmine v2lja n2eb? Ytleme asi maksab mingi 1300EUR, ja sooviks kasutada maksmiseks oma tulevast krediitkaarti (vajalik summa on kontol olmas). Kas mingid teenustasud ka asjale liituvad kui kasutada PayPaliga, v6i ainult see summa, mis siis teisendatakse eurodeks vastava panga valuutkaursi alusel? Lugesin siin, et ylekandel on see 30eeku kui maksad kahasse.
Plaan oleks soetada endale mingi l2ppar ja vaatasin, et ebays on m6ningaid h2id pakkumisi.
T2nud ette
rmg
_________________ |V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
viimati muutis rmg 05.10.2005 21:20:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|