Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 01.07.2005 21:06:08 vasta tsitaadiga

Veel siis PayPal kohta
http://forums.ebay.com/db2/forum.jspa?forumID=97

Üha selgemaks hakkab saama, et parem on müüjana sinna ikka mitte nina toppida, kole palju kurtmisi kahe riigi foorumite peale, kuidas rahast ilma on jäädud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 06.07.2005 16:47:34 vasta tsitaadiga

nii muu+seas küsin et kaua üks pakk ameerikast tulla ka võib, enne kui paanikasse minna? 3 nädalat?

viimati muutis WaHur 06.07.2005 20:32:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 17:46:49 vasta tsitaadiga

USPS.com:
Economy (Surface) Parcel Post: 4 - 6 Weeks
Airmail Parcel Post: 4 - 10 Days

Alfredo, Inglismaalt olen mitu korda saanud ~7 päevaga


viimati muutis JevgeniT 11.07.2005 11:03:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juri
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 11.07.2005 10:11:12 vasta tsitaadiga

Aga kas ma raha saan pärast kanda tagasi Ühispanka ?
icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jpt
HV kasutaja
jpt

liitunud: 29.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 10:28:44 vasta tsitaadiga

Raha saab vaid saata, vastu ei saa võtta kahjuks. Aga seegi hea, nüüd ei pea netikuller.ee-d kasutama icon_smile.gif.

Posted from a mobile
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 10:43:32 vasta tsitaadiga

Töötab probleemideta Ühispanga U-kaarti kasutades icon_question.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alfredo
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 11.07.2005 10:54:15 vasta tsitaadiga

Kunagi sõbral tulnud nii Inglismaalt (Suurbritannia siis) kui ka Saksamaalt asju ja no alla kuu aja ei tulnud isegi nendest kohtadest. Rääkimata siis mingist USA'st.
_________________
Ka Tšernobõlis tärkab taas kevad: muru läheb aina sinisemaks ja põõsastes hauguvad linnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juri
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 11.07.2005 11:25:53 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Töötab probleemideta Ühispanga U-kaarti kasutades icon_question.gif

kas ainult sinna raha kandmisel või sealt ka välja võttes
thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 11:31:35 vasta tsitaadiga

Juri kirjutas:
mar6 kirjutas:
Töötab probleemideta Ühispanga U-kaarti kasutades icon_question.gif

kas ainult sinna raha kandmisel või sealt ka välja võttes
thumbs_up.gif


Välja ei saa ju raha võtta või mis sa mõtlesid sellega icon_question.gif
Või sain ma millegist valesti aru.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 11.07.2005 13:09:39 vasta tsitaadiga

Mehed ,ma ei tea,kas räägin asjast mööda mina olen seda kasutanud hansapanga kaudu kannan sinna ja raha liigub
http://www.moneybookers.com/app/

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 09:56:21 vasta tsitaadiga

Kellel on plaanis eBay-st midagi osta - kiirustage!
PayPal-iga makstes saab soodustust kuni 15.juulini.
need kupongid kehtivad mitte ainult eBay.com, vaid ka eBay.co.uk, .it, .de, jne.
mina, näiteks, sain eile £9.40 soodustust, 100% kehtiv asi icon_wink.gif

tsitaat:
Get 10% off any purchase using coupon code (entered at paypal checkout) CATLSP051025

Offer ends July 15 2005. Max. discount..$25.

Find an item on eBay that accepts PayPal as a payment method (look for the PayPal logo). Buy the item and pay with PayPal. If the coupon contains an email address, make sure this address is associated with your PayPal account. Enter the coupon redemption code when paying at PayPal.

More eBay / PayPal Coupons

Here's a summary of all the codes currently available for eBay purchases conducted via PayPal. Limit one use per coupon, per account. EBAY

* $10 off $50 - CATLSP051050
* $5 off $50 - CATLSP050550
* $15 off $100 - CATLSP051500
* 10% off (Max. $25 discount) - CATLSP051025
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crossrider
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 12.07.2005 15:51:57 vasta tsitaadiga

olen registreerinud ebay aga ei ole saanud seda koodi oma mailile et aktiviseerida oma konto, tegin endale mail.ee kasutaja. Ei saanud seda koodi kätte ka hoti kaudu. Milles on probleem? aidake.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joe111
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2002




sõnum 13.07.2005 00:11:10 vasta tsitaadiga

no neid süsteeme on palju, mis eesti suhtes märksa sõbralikumad on. kahjuks kasutavad enamus arvestatavaid kohti paypali. loodetavasti google parandab seda icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 13.07.2005 00:52:15 vasta tsitaadiga

Oleks tore, senimaani on google kõik, mis ette võtt on, paremaks teind icon_biggrin.gif, esmalt otsinguteenus, uudised, meiliteenus, videoklipikesed, pildid, reklaamid... nüüd veel rahaülekanne tulemas... icon_biggrin.gif Google Rules icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 13.07.2005 16:31:47 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Google Rules icon_biggrin.gif
ja-jah, nagu paar kuud tagasi kusagil kirjutati, "paari aasta pärast sõidame oma guugliga Guuglisse, et guugeldada Google®'it oma kassile" icon_lol.gif .
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juri
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 13.07.2005 22:13:39 vasta tsitaadiga

Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 22:58:30 vasta tsitaadiga

Juri kirjutas:
Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma??

Ei tea.
Ma jagan nendega praegu sel teemal mailitsi puid ja maid.
Mulle ka ei mahu pähe, miks me ei saa oma PayPal kontole teistelt raha vastu võtta.
See, et Eestis raha kontolt välja võtta ei saa, on küll loogiline, aga miks teised meile PayPal'i
vahendusel raha maksta ei saa, ei mahu mulle kuidagi pähe.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 14.07.2005 18:28:05 vasta tsitaadiga

kas oskab keegi targem öelda mida mõeldakse "verified Paypal account only" all? et siis banaanivabariikide "pay-only" accountid ei lähe sel juhul arvesse või?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.07.2005 10:10:39 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
kas oskab keegi targem öelda mida mõeldakse "verified Paypal account only" all? et siis banaanivabariikide "pay-only" accountid ei lähe sel juhul arvesse või?


imho seal oli mingi selline teema, et registreerimistasu (~1,5$) maksmisel saad sa autoriseerimiskoodi, mida näed kas oma interneti pangast või siis panga väljavõttest ja kui sa selle sisse toksid on su konto turvaliselt autoriseeritud.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juri
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 19.07.2005 23:36:45 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Juri kirjutas:
Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma??

Ei tea.
Ma jagan nendega praegu sel teemal mailitsi puid ja maid.


Kuid mida nad siis ka lubavad ???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 00:50:27 vasta tsitaadiga

Juri kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Juri kirjutas:
Ei tea millal ka Eesti rahvas saab hakata raha vastu võtma??

Ei tea.
Ma jagan nendega praegu sel teemal mailitsi puid ja maid.


Kuid mida nad siis ka lubavad ???


Tead seda naljajuttu, kus mingi väikelennuk lendab täiesti eksinult ilges sudupilves ringi?
Nähtavus on null ja kõik lennuki navigatsiooni instrumendid ja sideseadmed jumala katki.
Ja piloot siis viimases hädas pistab järjekordse pilvelõhkuja siluetti juures pea aknast välja ja küsib:
"Kus lennuväli on? Meil on navigatsiooni instrumensid ja raadio katki ning kütus ka kohe otsas!"
Selle peale hõigatakse piloodile pilvelõhkujast lennuvälja geograafilised koordinaadid ja vajalik kurss,
mille peale lennuk paar korda lennukurssi korrigeerib ja esimesel katsel kohe edukalt maandub.
Reisijad juhtunust vaimustusse satuvad: "Te olete tõeline äss! Aga kuidas te seda ikkagi tegite?"
"Polnud siin midagi rasket - sisult nii väga täpse aga samas jumala mõttetu vastuse saab anda ainult Microsofti
Helpdesk. Teades nende asukohta lennuvällja suhtes polnud enam probleemi õiges kohas maanduda..."
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 01:14:53 vasta tsitaadiga

OT: kas see dialoog ei kõlanud siiski umbes nii:
- "Kus me oleme...?"
- "Te olete lennukis!"
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juri
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 20.07.2005 22:29:50 vasta tsitaadiga

Aga kas mingit kuupäeva ka andnud on millal võiksid toimuda muutused???
icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar
HV kasutaja


liitunud: 15.09.2003




sõnum 21.07.2005 15:26:00 vasta tsitaadiga

JevgeniT kirjutas:
Kellel on plaanis eBay-st midagi osta - kiirustage!
PayPal-iga makstes saab soodustust kuni 15.juulini.
need kupongid kehtivad mitte ainult eBay.com, vaid ka eBay.co.uk, .it, .de, jne.
mina, näiteks, sain eile £9.40 soodustust, 100% kehtiv asi icon_wink.gif

tsitaat:
Get 10% off any purchase using coupon code (entered at paypal checkout) CATLSP051025

Offer ends July 15 2005. Max. discount..$25.

Find an item on eBay that accepts PayPal as a payment method (look for the PayPal logo). Buy the item and pay with PayPal. If the coupon contains an email address, make sure this address is associated with your PayPal account. Enter the coupon redemption code when paying at PayPal.

More eBay / PayPal Coupons

Here's a summary of all the codes currently available for eBay purchases conducted via PayPal. Limit one use per coupon, per account. EBAY

* $10 off $50 - CATLSP051050
* $5 off $50 - CATLSP050550
* $15 off $100 - CATLSP051500
* 10% off (Max. $25 discount) - CATLSP051025

Ega tasuta lõunaid pole olemas. Nad saavad see raha lihtsalt müüjalt tagasi, nimelt kasseerib paypal müüjalt 3,4%+0,35€+Ebay vahendustasu 5%+Ebay avamistasu 0,25€-4,8€.
Oletame et Ostja ostis ebay kaudu Teleka mis maksis 250$ Bui it Now funktsiooniga.
Müüja maksab Avamistasu Ebay.com 3,85$ Avamistasu(3,60$+0,25 buy it now).
Selle juurde tuleb vahendustasu ca.6$(oleneb riigist erinev,vaatleme praegu ebay.com).
Ebay tasu on juba 10 US Dollarit. Aga veel peab paypal tasu 3,4%+0,5 $=250*3,4%+0,5=8,6$

Kokku saab Kompanii tagasi 18 US dollarit. Ja see ei ole veel kõik. Nimelt kantes raha Paypal kontole kaob sul väike % Krediitkardile ülekandmisega ja konverteerimisega, samuti võtab Paypal tasu raha väljavõtmise eest Paypal kontolt.

See oli muideks veel kõige ideaalsem variant. Kui summa on suurem näiteks 500 $, siis jääb firma kasumise, kuna nad maksavad maksimaalselt ostjale 25$! Samuti väikeste summade puhul. Seal maksavad nad ostjale suht väike raha, kuid müüja peab kõvasti maksma igasuguseid vahendustasud jne. väike summade puhul!.
Kokkuvõttes aga arvestavad professionaalsed müüjad seda kõik ja lõppude lõpuks maksab seda kinni ikkagi ostja!

_________________
pakun siin reklaami pinda!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frippo
Bännitud
frippo

liitunud: 01.06.2005




sõnum 21.07.2005 21:19:03 vasta tsitaadiga

ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2005 21:41:27 vasta tsitaadiga

frippo kirjutas:
ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"?


Mul oli vaja saata utility bill moneybookers.com-i
See on siis mingi suvaline arve. (kusagilt lehelt lugesin, et aitab mingi elektriarve jne)
Ehk siis tõestus, mida nad näevad aadressi pealt, et kindlasti sellel aadressil elad.
Ise saatsin apollo raamatupoest tellitud raamatute arve. Skanneerituna.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2005 08:45:45 vasta tsitaadiga

frippo kirjutas:
ehk keegi oskab aidata? nimelt probleem registreerimisel(limited account). Mida tapsemalt on vaja faksida?
misasi on "utility bill" ja "proof of address"?

Paypali lehel peaks sul see "utility bill" lingina olema... st, et sealt saad seletuse

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 01.08.2005 01:10:08 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Loe siitsamast teemast ka minu postitusi, mis seda pangaülekande kulu puudutab ja kuidas seda poole väiksemaks on võimalik saada, ehk siis pääseksid 10.- EUR`ga. Asi on järgi proovitud mitu korda.

a nii on siis keegi proovind et paned kahasse ja maksad siin hansapangas kohe 30 eeki ja kuna nüüd siis uus seadus et ei tohi topelt maksustada asja, jääbki see kogu ülekande kuluks.
vaja teha üks ülekanne 14€ aga 360kr ja ka 150kr on natuke liig imho, et tõstatasin selleks korra teemat.
samas ei taha kohe liiga vähe ka üle kanda see oleks ju tüng nii müüjale kui kokkuvõttes siiski endale icon_biggrin.gif
kui keegi midagi head ei oska vastada siis 01augusti õhtul panen makse kahasse ja lisan 6€ kaubale.

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2005 07:05:27 vasta tsitaadiga

Olen teinud 2 ostu ja mõlemal korral sain müüjaga kokkuleppele, et pangakulud maksame kahasse ja seega sain hakkama 30 krooniga ülekande kohta thumbs_up.gif . Loomulikult leppisime selle kokku enne, kui olin oksjoni võitnud.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 02.08.2005 23:36:23 vasta tsitaadiga

kallis see asi siis ka oli, et ära tasus müüjal?

keegi austraaliast ka midagi ostnud on? kaua sealt kraam kohale võib venida?


palju BidPay vahelt tahab või see müüjale maksma läheb?

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 12:50:53 vasta tsitaadiga

sethtanel kirjutas:

keegi austraaliast ka midagi ostnud on? kaua sealt kraam kohale võib venida?
palju BidPay vahelt tahab või see müüjale maksma läheb?

ma kunagi mingi välgu ossin sealt.. tuli suht aksepteeritava kiirusega.

a yldiselt usast tavapostiga tellides tasub usps EMS võtta.. see on reeglina paar $ kallim kuid tuleb kohale 3-4 tööpäevaga (testitud, kindel).
võib ka minna 2 kuud kui läbi belize läheb pakk (ka testitud, kindel icon_lol.gif )
bidpay tariifide kohta loe.. www.bidpay.com icon_wink.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 12:12:08 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kasutasin just PayPal'i teenust ühe progejupi soetamiseks ja vähem, kui 10 minuti pärast, oli see proge mul juba olemas ja installeeritud, päris kiire teenindus thumbs_up.gif


Mida kasutasid paypaliga maksmiseks? U-kaarti?

Oskab keegi öelda, mille eest siis paypal tasu võtab. Nagu ma nende hinnakirjast näen, siis konto avamine on tasuta,
raha saatmine on tasuta, vastuvõtmine tasuta (ei puuduta küll eestlasi).
Mingi tasu peab kuskil ometi olema. icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juri
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2005




sõnum 12.08.2005 11:53:21 vasta tsitaadiga

Aga kas eestlased raha saavad välja võtta???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 12:08:54 vasta tsitaadiga

Juri kirjutas:
Aga kas eestlased raha saavad välja võtta???


Nii palju kui mina aru saan, siis selline võimalus küll puudub. icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.08.2005 12:25:12 vasta tsitaadiga

Enam teema lugemine polegi kombeks icon_evil.gif lukku, kuni kellegi midagi uut on lisada
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 13.08.2005 11:54:06 vasta tsitaadiga

jälle üks segane värk icon_razz.gif

eseme kirjelduses järgmine jura

__________________________________________

Ergänzender Hinweis

Unsere Bitte AN ALLE Interessenten. Bitte ersteigern Sie diesen Artikel nur, wenn Sie diesen auch wirklich erwerben wollen. Bei einem Artikelpreis von EUR 1000,- werden ca. EUR 60,- an Gebühren und Provisionen fällig, die wir als Verkäufer an Ebay bezahlen müssen. Unabhängig davon ist jedes Gebot nach BGB bindend.
___________________________________________
saan asjast aru et mingil põhjusel küsitakse ostjalt juurde see 60€ aga millisel juhul?

kui oksjoniväliselt osta?
kui lõpphind jääb alla 1k €?
või ?

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 16.08.2005 11:35:41 vasta tsitaadiga

sethtanel kirjutas:
jälle üks segane värk icon_razz.gif

eseme kirjelduses järgmine jura

__________________________________________

Ergänzender Hinweis

Unsere Bitte AN ALLE Interessenten. Bitte ersteigern Sie diesen Artikel nur, wenn Sie diesen auch wirklich erwerben wollen. Bei einem Artikelpreis von EUR 1000,- werden ca. EUR 60,- an Gebühren und Provisionen fällig, die wir als Verkäufer an Ebay bezahlen müssen. Unabhängig davon ist jedes Gebot nach BGB bindend.
___________________________________________
saan asjast aru et mingil põhjusel küsitakse ostjalt juurde see 60€ aga millisel juhul?

kui oksjoniväliselt osta?
kui lõpphind jääb alla 1k €?
või ?


Meie palve kõigile huvilistele. Tehke pakkumine sellele artiklile ainult siis, kui te seda tõesti osta tahate. Hinna juures 1000 euri jääb meie kanda ebay makse umbes 60 euro eest, mida me müüjana ebayle maksma peame. Setõttu on iga pakkumine- kohustav (siduv).
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 14:34:48 vasta tsitaadiga

appike: kuidas saan saksa ebay.de konto sulgeda?
lähen Hilfe > eBay-Verkäuferkonto und Gebührenberechnung > Mitgliedskonto aufgehoben?? On see õige koht?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 23.09.2005 16:32:00 vasta tsitaadiga

JevgeniT kirjutas:
appike: kuidas saan saksa ebay.de konto sulgeda?
lähen Hilfe > eBay-Verkäuferkonto und Gebührenberechnung > Mitgliedskonto aufgehoben?? On see õige koht?



Miks Sa teda sulgeda tahad? Millega ta Sind segab? Aga minu arust seda nii lihtsalt sulgeda ei saagi. Ainult juhul kui reeglite vastu eksid või midagi ebayle maksmata jääb. Vähemalt Sinu lingil muud sulgemise võimalust polnud toodud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 17:58:35 vasta tsitaadiga

mul on seal registreeritud töökoha e-mail ja seda on vaja sealt ära võtta, aga ei anna @hot.ee aadressiga asendada kuidagi. siis otsustasin, et kustutan...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 23.09.2005 19:50:58 vasta tsitaadiga

JevgeniT kirjutas:
mul on seal registreeritud töökoha e-mail ja seda on vaja sealt ära võtta, aga ei anna @hot.ee aadressiga asendada kuidagi. siis otsustasin, et kustutan...


Registreerid oma krediitkaardi andmed ebay all. Pärast seda broneeritakse sealt prooviks ja kontrolliks 1 dollar. (Pärast saad tagasi. ) Umbes 2 päeva pärast saad ebayst otse ja kohe oma andmeid igatpidi muuta. Saab seda kõike teha ka ühispanga virtuaalkaardiga.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 24.09.2005 14:01:18 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas Saksamaa pangad võtavad saajalt teenustasu, kui ülekanne teha kulud kahasse ja palju see võiks olla ?
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinti
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004




sõnum 24.09.2005 14:06:35 vasta tsitaadiga

võtavad küll.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 24.09.2005 14:13:53 vasta tsitaadiga

martinti kirjutas:
võtavad küll.


Aga palju nad võtavad, maksaks selle siis juurde icon_wink.gif Eelnevates postides veel kirjas, et üks võimalus +10 eurot summale juurde ja teenustasude maksjaks saaja, aga äkki saaks veel odavamalt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinti
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004




sõnum 24.09.2005 14:17:31 vasta tsitaadiga

Tegin ise Pangast Euro makse(30 kr.) ja maksni 10 euri juurde saaja jäi igatahes rahule.Ja veel parem on kui saad maksta PayPal iga.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 14:36:36 vasta tsitaadiga

ei usu et odavamalt saad. tee paypali konto, kõige odavam maksevariant (kui ei taha kasutada vana ead raha-ümbriku-sees -nippi). paypal tunnistab nüüd ka eestit - lõpuks ometi.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 24.09.2005 15:22:27 vasta tsitaadiga

Hallvatt kirjutas:
ei usu et odavamalt saad. tee paypali konto, kõige odavam maksevariant (kui ei taha kasutada vana ead raha-ümbriku-sees -nippi). paypal tunnistab nüüd ka eestit - lõpuks ometi.


PayPal tunnistab eestit küll, aga kahjuks enamus müüjaid Saksas seda ei kasuta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 24.09.2005 18:59:18 vasta tsitaadiga

martinti kirjutas:
Tegin ise Pangast Euro makse(30 kr.) ja maksni 10 euri juurde saaja jäi igatahes rahule.Ja veel parem on kui saad maksta PayPal iga.


Oleksid võinud piirduda lihtsalt 9.- EUR juurdelisamisega lõpphinnale ja ülekandesse märkida, et saaja tasub pangakulud, ~46.- EEK oleksid kokku veel hoidnud icon_biggrin.gif

_________________
Laiformaat digitaaltrükk kuni 152 cm laiusele meediale, külm- ja kuumlamineerimine, värviline ja must-valge lasertrükk kuni A3+ formaadile.
Hinnad soodsad! Täpsem info: www.parexnn.ee
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.09.2005 20:53:24 vasta tsitaadiga

tiit26 kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas Saksamaa pangad võtavad saajalt teenustasu, kui ülekanne teha kulud kahasse ja palju see võiks olla ?


Mõned võtavad , mõned ei võta. Oli juhus, kus tegin Sampo pangast euro makse. Müüjal oli oma kontonumbrilt kaks nulli lõpust puudu, veast teavitas ka pank. Panin makse, et saaja maksab oma kulud (nagu tavalisel euromaksel) Pank võttis minult 30 asemel 70.- ja saksamaa pank näris saajalt 5,50 eurodes maha.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 17:51:19 vasta tsitaadiga

Lugend selle pika teema l2bi, aga m6ned kysimused ikka:
Nagu aru saan on USPS k6ige m6ttekam USAst tellides?
Mis postiteenus Saksast k6ige odavamalt kohale toob?
Saan varsti selle uue Hansapanga noorte krediitkaardi, et pmst sellega siis saab PayPalis maksta?
Ja siis veel, et kuidas see maksmine v2lja n2eb? Ytleme asi maksab mingi 1300EUR, ja sooviks kasutada maksmiseks oma tulevast krediitkaarti (vajalik summa on kontol olmas). Kas mingid teenustasud ka asjale liituvad kui kasutada PayPaliga, v6i ainult see summa, mis siis teisendatakse eurodeks vastava panga valuutkaursi alusel? Lugesin siin, et ylekandel on see 30eeku kui maksad kahasse.
Plaan oleks soetada endale mingi l2ppar ja vaatasin, et ebays on m6ningaid h2id pakkumisi.

T2nud ette
rmg

_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357


viimati muutis rmg 05.10.2005 21:20:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.