Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 23:32:15 vasta tsitaadiga

hea mees, räägid kellegagi kahekesi juttu ja siis kopeerid teksti siia? icon_confused.gif Kas sa ise ei suutnud panna?

viimati muutis Anti 09.09.2005 23:33:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 23:33:21 vasta tsitaadiga

oijah.. platuun ja tema ajud..
ma mängin igatahes mängu 2x kiiremini kui 20 freimiga lägides..
üks kaart 9 piipu, teine 16 aga sellest osad aru ei saa
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 23:34:32 vasta tsitaadiga

Pane see Ultra oma masinasse mida niiväga täna kätte tahtsid saada ja siis tule tagasi vaidlema.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 10.09.2005 00:22:56 vasta tsitaadiga

ei nuh mida veel, võrdleme x850xt-d 7800GTX-ga ka ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 01:52:39 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
ei nuh mida veel, võrdleme x850xt-d 7800GTX-ga ka ?
ma arvan et mõttekam oleks võrrelda 6200 ja 6800U d icon_lol.gif no krt paljudel x800gt no kamoon tahaks mõnda 01 runi saada juba icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 03:55:42 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Winterwind, 550/1100 on puhas markides. atitooliga läks core 570 peale find max´ga siis tuli pang ja mälu hakkas 560 peal kolmnurki loopima


Winterwind kirjutas:
aise, väga vähe icon_razz1.gif
kui ma 650/6xx kätte ei saa sellest kaardist siis ma olen väga pettunud icon_biggrin.gif
kuidas tempid on? need ikka stock jahutuse klokid?


aise kirjutas:
unista edasi oma 6**. stock jahutus jah, see ei näita tempi, vähemalt atitooliga mitte


Winterwind kirjutas:
kaart 550/550
rohkem ei lähe kah, paneb segast juba icon_razz1.gif


Mnjah ärge alahinnake siin midagi... mina pole ju veel 3DMarkinud icon_razz1.gif

edit: Testid tegin STOCK radikaga kõik... mälusi eriti piinata ei tahtnud kuna neil pole veel radikaid peal. Muidu kaart meeldib icon_razz.gif 2500.- eest kaarti kui küll icon_biggrin.gif
Futuremarkis põhimõtteliselt WR omanik aga üks vend seal imo fake skooridega esimene. Peale volt modde ei tohiks mind eriti keegi ohustada icon_razz1.gif
Mnjah, volt moddiga 12k 03-s ple midagi rasket. Peaks vabal päeval NGO-si proovima ja windowsi puhastama. All on superpi-st pilt... ise näete, mis segadus arvutis icon_razz1.gif

Masin:

AMD64 3200+2888MHz
2x512Mb PC3200 320x9 1:1
ATI X800GT "ca 2500.-"@ Core: 604MHz\Memory: 570MHz nendel kelladel vigasi ei näinud, 80x80 vent puhus peale

3DMark2001 - 27,581p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8713950
3DMark2003 - 11,197p http://service.futuremark.com/compare?2k3=4245791
3DMark2005 - 5,016p http://service.futuremark.com/compare?3dm05=1202536

PS! Mälu aina paremaks läheb... SuperPi-tasin 324FSB peal icon_razz1.gif Vesi teeb head, SuperPI suvalt 2.95GHz peal tehtud, tulemus winni pärast ja aja nappuse pärast oli vaid 29s aga mai tea kumb ette jäi icon_razz1.gif prose või mälu... ah vabal päeval uurib

http://www.zone.ee/wrc2006/1/SuperPI%2029.485%20324FSB.JPG?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 10.09.2005 08:24:37 vasta tsitaadiga

platuun, nüüd vmod ja vesi peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:09:42 vasta tsitaadiga

see küll OT: aga vee kohta on see cpu küll imho aeglane, 1,65v ja H6 ja 2,93 mhz laseb spiid nagu vana mees.
aga stock radikaga saada üle 600 mhz see päris kobe juba jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:15:38 vasta tsitaadiga

Mnjah ega ma siin nagu prose ei tahtnud testida icon_lol.gif videot ikka icon_razz1.gif SuperPi-tamine mõnusalt ees ootamas icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:23:47 vasta tsitaadiga

platuun, ega sa juhuslikult unusta mainida, et rõduuks vms oli lahti ja toas 10c sooja? icon_lol.gif
tegelt suht norm kaart jah, natuke parem kui mu isend ikka - a noh mul prose/ram nagunii pidurid icon_razz1.gif
4.6k sain 05-es igatahes 555/555 ja 3.2ghz prosega icon_smile.gif

mu kaardil vist def voldid lahjemad kui tavaliselt, igatahes kui stock ventika full-i peale panin siis oc ei tõusnud

PS: proovi millalgi biosse vahetada, äkki saad piibud lahti
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:25:42 vasta tsitaadiga

On piibud üldse avatavad?
X800XL bios peale mõtled? või PRO?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:26:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
On piibud üldse avatavad?
X800XL bios peale mõtled? või PRO?


no suht normil % on piibud avatavad - eestis pole vist keegi veel saanud a proovida võib icon_razz1.gif
algul proovi X800PRO biosi ja kui funkab siis X800XL-i oma
või siis X800XT oma aga lase kellad kohe madalamaks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:27:30 vasta tsitaadiga

GF6600GT on endale lõpuks kesklassi väärilise või isegi parema vastase saanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 10:33:59 vasta tsitaadiga

Vaieldav icon_razz1.gif jälle tuleb teemaks, et üks on vananenud riistvara toega kuigi PS2 pole just, mis teab vana. Aga hinna ja kiiruse poolest on ATI X800GT küll mõttekam. 6600GT võiks 1500.- peale kukkuda icon_razz.gif ai vot siis pleks vastast talle icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 10.09.2005 10:44:33 vasta tsitaadiga

samas palju sa 6600gt peal sm3.0 ikka kasutad? kaart liiga nõrk imo, et teda normaalse kiirusega jooksutada icon_razz1.gif

tahaks isegi x800gt, aga krt pcie on ta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 11:00:42 vasta tsitaadiga

Keegi tehke ATI kaardiga samad pildid... ma teeks aga alles õhtu.
Age Of Empires 3 PixelShader 2 vs Pixel Shader 3 thumbs_up.gif
Imo täiesti teine graff näeb ATI kaartidega välja icon_neutral.gif icon_cry.gif

nVidia 6x00, 7x00
Mängus - http://img388.imageshack.us/my.php?image=screenshot0223ap.jpg
Algus menüüs - http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/AoE3.jpg

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 11:54:16 vasta tsitaadiga

algus menüü: http://img400.imageshack.us/img400/2923/untitled0gn.jpg
Kõik põhjas profiilis oleva arvutiga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 12:54:35 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kus krt tulevad FMi sellised mehed icon_lol.gif
http://discuss.futuremark.com/forum/showflat.pl?Cat=&Board=mo3dmark03&Number=5521906&page=0&view=collapsed&sb=5&o=0&fpart=1&vc=1&dbid=1

tsitaat:
Is there an X800GT?

Anyway, that score isn't very good for an overclocked X800.
I got just 10678 with a 6800 vanilla, and worse CPU.


tsitaat:
Oh noooooooooo ....

http://service.futuremark.com/compare?2k3=4009545

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3737031


... the 6600GT is faster, and that's only 128bit mem. icon_lol.gif


tsitaat:
As I said I didn't knew there was a "GT" version of X800 with 8 pipelines .
Anyway, how do you concluded that it beats 6800's arse? Your card only beats it on GT1 (because of CPU and RAM) and GT4. And it's also bottlenecked by the rest of my system.

Online beats you with an 6600GT and you two have similiar specs.


Mehed siis võrdlesid minu stock jahutusega X800GT-d selle 6600GT vastu Asus Extreme N6600GT/TOP @ 1.73v @ 702/1305 cooled by Danger Den Acetal SLI block fed by -30c custom MrIcee chiller.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.09.2005 13:20:29 vasta tsitaadiga

Winterwind, ma ei ole veel kohanud, et keegi piibud avatuks oleks saanud. pidi küll bioslocked olema, kuid kas tõesti ainult? kui linki on siis viska, abiks oleks ka ATI miskisugune flashtool. mul siin 2tk X800RX'e veel icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 13:50:23 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

nVidia 6x00, 7x00
Mängus - http://img388.imageshack.us/my.php?image=screenshot0223ap.jpg
Algus menüüs - http://i8.photobucket.com/albums/a23/The_Highwayman/AoE3.jpg


HDR Lighting annab ikka vägapalju juurde thumbs_up.gif Keegi võiks võrrelda ka vett PS 2.0 vs 3.0!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 10.09.2005 14:10:18 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
On piibud üldse avatavad?
X800XL bios peale mõtled? või PRO?


no suht normil % on piibud avatavad - eestis pole vist keegi veel saanud a proovida võib icon_razz1.gif
algul proovi X800PRO biosi ja kui funkab siis X800XL-i oma
või siis X800XT oma aga lase kellad kohe madalamaks


bullshit unlocked X800GT do not exist to to this day.. the card ain't bios locked, it's a new unique pipeline (physical) blocking method developed by the mfg
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 16:19:48 vasta tsitaadiga

Igatahes, kes tahab mu X800GT-d see võib Gennet Labi minna ja ära osta icon_razz1.gif ma tellin uue 7800GTX 8) kui mu vana RMA-st läbi läheb siis on SLI koos icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 10.09.2005 16:39:25 vasta tsitaadiga

küll on hea olla rikas icon_cry.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 16:54:30 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
küll on hea olla rikas icon_cry.gif

selle raha võiks parem oma haridusse/tulevikku investeerida.. aga jah.. eks inimesi ole igasuguseid icon_rolleyes.gif

razor kirjutas:
abiks oleks ka ATI miskisugune flashtool. mul siin 2tk X800RX'e veel icon_razz1.gif

http://www.techpowerup.com/bios/
biosid + flasherid jne

igatahes panin poisile vee peale ja asi muutus vaiksest hääletuks.. aga jah, vmode oleks vaja + korralikku süsteemi icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 17:02:35 vasta tsitaadiga

Mõmm, tänapäeval tutvused kõige tähtsamad icon_razz1.gif ega raha tuleb tagasi ju.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 19:12:18 vasta tsitaadiga

veega sain max stabiilsed klokid 575/575 peale icon_razz1.gif
üldiselt selle raha eest on kaarti sitaks icon_lol.gif

idle tempid/muu jura

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 10.09.2005 19:49:05 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
... bullshit unlocked X800GT do not exist to to this day.. the card ain't bios locked, it's a new unique pipeline (physical) blocking method developed by the mfg

hmm...so what is that: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4237367
tehke samadel kelladel testi- silmaga tundub küll 16p power.
võlusünad pidid olema- punane pcb, sildade ühendamine+ uus 16p bios.
üritan testida seda esmaspäeval.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 19:55:51 vasta tsitaadiga

Jaan, X850XT-le saab ka GT biossi selga lasta ja siis ongi GT icon_razz1.gif
tegelt on pettus aga noh.. eks ma proovin ka millalgi ära aga ei usu, et asja saab

e: btw, mis sillad ühendama peab? sel pole ju laser cut-i.. icon_rolleyes.gif

e2:

see muidu norm skoor seal, too 16 piibuga gt
aga nature fps on lahja ju?

võrdluseks minu X700PRO vs see 16 piibuga GT

GT4 - Mother Nature
(fps) 74.3
75.5
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.09.2005 19:57:24 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
tjj kirjutas:
... bullshit unlocked X800GT do not exist to to this day.. the card ain't bios locked, it's a new unique pipeline (physical) blocking method developed by the mfg

hmm...so what is that: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4237367
tehke samadel kelladel testi- silmaga tundub küll 16p power.
võlusünad pidid olema- punane pcb, sildade ühendamine+ uus 16p bios.
üritan testida seda esmaspäeval.
Tegelikult peaks 16 piipu 500/500 kelladel mingi 13k tulema.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 19:59:45 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Tegelikult peaks 16 piipu 500/500 kelladel mingi 13k tulema.

kui mitte rohkem, sel oli ju 2700mhz amd..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.09.2005 20:06:51 vasta tsitaadiga

Minu 6800 teeb 2,63ghz 430/780 kelladel 12 piipu 11,8k.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 10.09.2005 21:25:12 vasta tsitaadiga

kummaline, kuidas ta piibud lahti sai kui ta kaarti ei flashinud? 16 piibuline X800GT bios?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 02:34:14 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
kummaline, kuidas ta piibud lahti sai kui ta kaarti ei flashinud? 16 piibuline X800GT bios?

kõigepealt flashid xt biosi peale, näiteks selle vanahea gigabyte flasheriga.
siis flashid tavalise flashromiga gt biosi tagasi, 16piipu jäävad lahti.
mul x800 oli sama keiss, xt'na ei töödand kuidagi, 16P prona töötas ilusti, ka xt+ kiirustel.

aga iseasi kas siukseid flashuvaid kaarte reaalselt ka on. alati saab s***a ajada..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 12:20:10 vasta tsitaadiga

ATI's 512-bit Ring Bus and R520 Product Naming

Ei midagi tõeliselt uut, lihtsalt usaldusväärsem kinnitus kõigele mida varem mujal kirjutatud. R580'lt võib oodata 24 piipu!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 12:32:54 vasta tsitaadiga

Loodan, et enam ei tehta 64 bitiseid kaarte üldse... Siis on loodata juba vähemalt mingit arengut. Saab soodsaima kaardiga midagi mängida isegi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2005 12:48:05 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on x850pro bioset 1.6ns mäluga. soovitavalt club3d oma, seda ei ole mitte kuskil üleval millegi pärast. imelik icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.09.2005 13:05:36 vasta tsitaadiga

igatahes seda flashimist proovisin - 2 kaardist kumbagi lahti ei saanud. Club3D X800RX kaardid, 1.6ns mälud.

tagatipuks, suri Windows maha. ja mingil põhjusel ei leia Windows2k RAIDi üles installi ajal, isegi korralike RAID driveritega DFI kodukalt.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 11.09.2005 13:13:40 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
igatahes seda flashimist proovisin - 2 kaardist kumbagi lahti ei saanud. Club3D X800RX kaardid, 1.6ns mälud.

tagatipuks, suri Windows maha. ja mingil põhjusel ei leia Windows2k RAIDi üles installi ajal, isegi korralike RAID driveritega DFI kodukalt.
Julge hundi rind on rasvane thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 13:32:27 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif päris normaalne lahmine käib

Julge hundi rind on haavleid täis icon_lol.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 23:45:13 vasta tsitaadiga

Hmm... R520? sama suur kui 7800GTX? Ja mida mälusi... icon_eek.gif
Megagames.com-is nägin pilti

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.09.2005 07:02:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ammuilma see pilt siin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.09.2005 15:16:00 vasta tsitaadiga

THE INQ'il on jälle töökas päev:

RV530 Radeon X1600 will come in two flavours

XT is 600 MHZ+, STD 500MHz+


http://www.theinquirer.net/?article=26108

Sel kaardil siis 12 pipega GPU.

Ja veel:

Radeon X1800XT and Pro will be 512MB cards

Putting some pressure on Nvidia


http://www.theinquirer.net/?article=26106
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.09.2005 16:56:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Radeon X1800XT and Pro will be 512MB cards

Putting some pressure on Nvidia
huvitav kas nüüd on loota miskit 7850/7900 millel dualslot jahutus koos kõrgemate kellade ning 512M rammiga?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 18:50:41 vasta tsitaadiga

2x512Mb 7800GTX poleks paha... siis oleks tore näha kui võimas ATI Crossfire vs nVidia SLI on icon_smile.gif thumbs_up.gif arvan, et ATI kiirem kuna tuleb hiljem välja ja uue 90nm peal
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 20:15:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
2x512Mb 7800GTX poleks paha...

SLI ei oska ju mälusid 2x suurendada.. siis ikka sul 512mb videomälu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.09.2005 20:20:17 vasta tsitaadiga

Loomulikult ei suuda kuid siis ei hakkaks ka videomälu hulk pidurdama. Olid ju mingid eri mängud kus 512M x800XL töötas kiiremini kui klassi jagu kangemad kaardid.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 20:23:01 vasta tsitaadiga

Nu öelge kas tasub siis doctorpeebust seda Club3d X800GT osta. Telliksin siis täan ära juba. icon_razz.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2005 20:25:04 vasta tsitaadiga

bodyrocker kirjutas:
Nu öelge kas tasub siis doctorpeebust seda Club3d X800GT osta. Telliksin siis täan ära juba. icon_razz.gif

no ega selle raha eest paremat küll saa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.09.2005 20:29:08 vasta tsitaadiga

Nõustun Winterwindiga
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 02:03:27 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
bodyrocker kirjutas:
Nu öelge kas tasub siis doctorpeebust seda Club3d X800GT osta. Telliksin siis täan ära juba. icon_razz.gif

no ega selle raha eest paremat küll saa thumbs_up.gif


Ei tea midagi icon_razz1.gif 6600GT PS3 toega maksab 2100.- poes. Vahe kiiruses eriti ple.. kellata saab mõlemat hästi. Ühel PS3 tugi teisel 256Mb mälu. Kas siis tahad rohkema mäluga ja sutsu kiiremat kaarti või uut graafilist tehnoloogiat PS3-e icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.