Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W800 Walkman märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
glus
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2005




sõnum 08.09.2005 19:08:57 vasta tsitaadiga

ni..käes:)icon_smile.gif
telefon ise on väga mugav ja kasutajasõbralik!veel poes olles kahtlesin, kas osta k750 või w800 kuid üpris külma südamega võtsin ikkagi W
hetkel esmamuljed on vinged. juba karp näitab, mis telefoniga on tegu.
see activity menüü nupu puudumine on küll viimane asi mida ostmisel arvesta. see ei oma mingit tähtsust, kuna telefon nii mugav et pole probleeme ise mõni shortcut panna, ning ka menüüs on väga mugav liikuda. mõnus asi on veel ka see, et iga uue loo alguses näitab üleval ribal korraks uue loo nime, lihtsalt mugavuse asi.
arvutiga on lihtne ühendada ja faile vahetab ka täiesti normaalse kiirusega
mõnus asi on veel 3.5 mm otsik kaasasoleval handsfreel, kuigi ka kaasasolevad sony klapid on päris hea kvaliteediga
kaamera on suht arvestatava kvaliteediga ja mugav käsitleda.
kui kellelgi on küsimusi, küsige. ise hetkel ei oska nagu rohkem kirjeldada.
ja veel, välimuselt ei ütleks küll ühtegi halba sõna.. isikliku arvamuse kohaselt on isegi ilusam kui k750
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.09.2005 00:04:40 vasta tsitaadiga

Proovi õige, kas see reklaamis lubatud 30h muusikat offlines tötab icon_wink.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 09.09.2005 17:49:10 vasta tsitaadiga

kellel olemas võiks mõned pildid üles visata... , et mis kvaliteediga jäävad. a´la õues, toas, hämaramas, valges, lähivõte, kaugvõte.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 09.09.2005 17:57:49 vasta tsitaadiga

Mõned read tagasi ma alles postitasin pildi.
_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 18:45:21 vasta tsitaadiga

perri kirjutas:
kellel olemas võiks mõned pildid üles visata... , et mis kvaliteediga jäävad. a´la õues, toas, hämaramas, valges, lähivõte, kaugvõte.


http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k750-en.shtml

Sealt vaata pilte, W800 ja K750 on riistvaraliselt samad, seega on ka kaamera sama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 10.09.2005 01:05:23 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
perri kirjutas:
kellel olemas võiks mõned pildid üles visata... , et mis kvaliteediga jäävad. a´la õues, toas, hämaramas, valges, lähivõte, kaugvõte.


http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k750-en.shtml

Sealt vaata pilte, W800 ja K750 on riistvaraliselt samad, seega on ka kaamera sama.
Tänud, seda just vaja oligi. Njah... see 2 megapixlit on selline käib kah piir, kõige hullem nagu ka ei ole enam aga parem võiks alati olla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merlin33
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2005




sõnum 10.09.2005 17:10:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Desmond5 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.


Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? :roll: Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms :o Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.

Tahaks kangesti teada, kuidas on MP3 kvaliteediga lood (võrreldes nende USB MP3 pleieritega), ja kas playlist'i saab nõnda kuulata, et kui lugu läbi saab, hakkab kohe järgmist lugu mängima, mitte ei pea ise menüüst järgmise loo valima ...


Minu arvates on kvaliteet hea (pole eriline asjatundja). Playlisti saab ise kokku panna soovitud lugudest ja neid ta siis mängib järjest. Veel ei tea kas jätkab mängimist ka peale viimast lugu - kas saab vastavalt seadistada. Pleierit saab kuulata kõlarist, raadiot mitte (vist).

Mälukaarte minu teada Eestis veel müügil pole. Poes hinda ei osatud öelda, pakuti, et vast 300-500 eeku, mis tundub utoopiline!

Minule kui naisterahvale jääb telefon tiba suureks. A no annan andeks kuna ostsin just pleieri pärast.

_________________
Merlin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 17:37:52 vasta tsitaadiga

kuidas on lood kasutajaliidese kiirusega?
piltidelt igatahes ei paistnud displei just kõige teravam icon_rolleyes.gif
oleks Samsung D500'l ka mälukaardivõimalus, poleks mul siia teemasse asjagi icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 18:30:18 vasta tsitaadiga

merlin33 kirjutas:
tsitaat:
Desmond5 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.


Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? icon_rolleyes.gif Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms icon_eek.gif Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.

Tahaks kangesti teada, kuidas on MP3 kvaliteediga lood (võrreldes nende USB MP3 pleieritega), ja kas playlist'i saab nõnda kuulata, et kui lugu läbi saab, hakkab kohe järgmist lugu mängima, mitte ei pea ise menüüst järgmise loo valima ...


Minu arvates on kvaliteet hea (pole eriline asjatundja). Playlisti saab ise kokku panna soovitud lugudest ja neid ta siis mängib järjest. Veel ei tea kas jätkab mängimist ka peale viimast lugu - kas saab vastavalt seadistada. Pleierit saab kuulata kõlarist, raadiot mitte (vist).

Mälukaarte minu teada Eestis veel müügil pole. Poes hinda ei osatud öelda, pakuti, et vast 300-500 eeku, mis tundub utoopiline!

Minule kui naisterahvale jääb telefon tiba suureks. A no annan andeks kuna ostsin just pleieri pärast.


Esiteks, teist nii kõva funkstionaalsusega telefoni, nii väikeses korpuses hetkel ei ole ja lähitulevikus sama suurusjärgu hinnaga ka ei tule.

Teiseks, W800 ja K750 söövad täiesti standartseid Memory Stick Duo ja Pro Duo kaarte, mis on müügil juba ammu, ka HinnaVaatluses täiesti olemas: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/?TypeID=718

Kahjuks on nende mälukaartide puhul tegu niiöelda Sony kiiksuga - ei või tema kasutada standardseid lahendusi nagu näiteks SD kaarte, pidi ikka leiutama oma mingi haige ja kalli Memory Sticki, millest nüüd siis veel tehtud erinevaid aretusi nagu PRO ja PRO Duo.

Teoreetiliselt on kõige suurem K750 ja W800 poolt toetatav PRO Duo kaart 4GB, kuid hetkel maailmas müügil kõige suurem peaks olema 2GB.

Helikvaliteedist niipalju, et mitmetes foorumites on kasutajad kvaliteeti pidanud praktiliselt võrdväärseks iPod'ide omaga. Kui palju see reaalne vahe siis on, seda vist peab igaüks juba oma kõrvaga kuulama. Kui just audiofiil pole, siis tõenäoliselt W800 ja iPodi helikvaliteedil vahet ei tee.

EDIT: Täpsustasin mälukaardi formaati, tegelt söövad nad ikka nii PRO kui PRO Duo kaarte.


viimati muutis Draqula 30.09.2005 15:16:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 18:57:49 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

teist nii kõva funkstionaalsusega telefoni, nii väikeses korpuses hetkel ei ole ja lähitulevikus sama suurusjärgu hinnaga ka ei tule.

Samsa D600 peaks tulema varsti. ei ütleks, et see milleski eriti alla jääks icon_rolleyes.gif hind peaks kah samasse pütti mahtuma...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 22:17:41 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Draqula kirjutas:

teist nii kõva funkstionaalsusega telefoni, nii väikeses korpuses hetkel ei ole ja lähitulevikus sama suurusjärgu hinnaga ka ei tule.

Samsa D600 peaks tulema varsti. ei ütleks, et see milleski eriti alla jääks icon_rolleyes.gif hind peaks kah samasse pütti mahtuma...


Tegin netis väikese otsingu. Korralikku võrdlust oli raske leida. Põhiline mis leidsin oli, et fotoka kvaliteedilt jääb D600 kõvasti alla (võrreldav Nokia N70 kvaliteediga, K750 ja N90 on kõrgem klass) ja paljud ei usalda lihtsalt slider tüüpi telefone (kujutlen kuidas mingi peen liiv või muu jama sinna mehhanismi vahele jääb ning liikuvad osad elektroonikaseadmetes on üldse siuke kahltane teema), ise kuulun ka nende hulka.

Kõva konkurent saab see D600 olema K750'le igastahes.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2005 22:47:45 vasta tsitaadiga

slideri kohalt: endal oli ta (D500) suvel seljakotis, kus oli ka liiv. peale kotis olemist oli ka telefoni klappi üles liigutades krabinat kuulda ja tunda. aga see kadus vähem kui nädalaga, ning nüüd, 3 kuud hiljem ei ilmuta telefon mingit märki, et seal oleks kunagi liiva olnud icon_smile.gif
muidugi olen küll slider-telefoni ainult ~5 kuud omanud, aga siiani pole ühtki miinust avastanud thumbs_up.gif ainult mugavus (võrreldes clamshelltelefonidega või üldse n.ö. tavalise telefoniga).

ikkagi tahaks W800i oma käega proovida. kui kasutajaliides on sama kiire, kui T630'l, siis minu jaoks bye-bye Sony Ericsson icon_biggrin.gif

edit: kaamera kohalt vast jah Samsa jääb alla (netist nähtud piltide põhjal).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2005 10:20:47 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab kaamerate võrdlus Nokia N90 vs SE W800/K750 siis üks neist on leitav siit: http://www.gsmarena.com/nokia_n90_vs_sonyericsson_w800-review-46.php
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 22.09.2005 00:13:03 vasta tsitaadiga

Oleks vaja ühte w800 omanikku järgmise ürituse jaoks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2215207#2215207

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 01.12.2005 21:35:42 vasta tsitaadiga

miiiks on nii et kui ma kopin laulud disc2phone ga telefoni siis on iga kord ainult mõned laulud läbi läinud. st 50 st mingi 10. ja iga kord on erinevad. proovisin ka läbi itunesi ja sama jama.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 22:55:19 vasta tsitaadiga

rambler kirjutas:
miiiks on nii et kui ma kopin laulud disc2phone ga telefoni siis on iga kord ainult mõned laulud läbi läinud. st 50 st mingi 10. ja iga kord on erinevad. proovisin ka läbi itunesi ja sama jama.


Softi veaga on tegemist. Loodetavasti parandatakse tulevastes versioonides. Ise olen oma K750'ga sama kogenud. Vahest lihtsalt kõik lood mida kopeerid ei jõua kohale. Ainus kindel vahed selle vastu võitlemiseks on osta mälukaardilugeja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 01.12.2005 22:59:23 vasta tsitaadiga

nii kuradi pinda käib icon_evil.gif .
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 23:03:30 vasta tsitaadiga

rambler kirjutas:
nii kuradi pinda käib icon_evil.gif .


Tean jah. Olin sellest probleemist lugenud foorumitest, kuid eile sai omal nahal kogetud ja ajas tõesti närvi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 04.12.2005 19:48:52 vasta tsitaadiga

kuskohast ma uut FW d saan ning kuidas ma praegust Firmware näen mis mobiilis on?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 00:30:32 vasta tsitaadiga

rambler kirjutas:
kuskohast ma uut FW d saan ning kuidas ma praegust Firmware näen mis mobiilis on?


Kõik on siin kirjas:
http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92737
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 05.12.2005 15:13:08 vasta tsitaadiga

suur aitähh beer_yum.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 23.12.2005 17:07:05 vasta tsitaadiga

kas sellele telefonile mingisugust kotti ka eksisteerib, ja kui on olemas, kust saada võiks?
_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 04:46:29 vasta tsitaadiga

Ega sellel pole mp3'de siirdamiseks mingit eraldi softi vaja nagu Sony ja Apple mp3-mängijatel vist tavaks on muidu (mingi sonicstage/itunes vms soft vist oli neil kohustuslik)? Ehk siis kas muusika kuulamiseks piisab lihtsalt kui lohistan failid suvalisest kaustast telefoni mälukaardi kausta, nagu ikka tavalise mälupulga puhul? Ning ega mp3-de päritolu ja see kas nad on cbr või vbr mingit tähtsust ei oma?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripiiritus
HV vaatleja
Kuripiiritus

liitunud: 25.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 11:30:55 vasta tsitaadiga

jab kopid lihtsad telefoni
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 31.12.2005 12:43:44 vasta tsitaadiga

Stn kirjutas:
Ega sellel pole mp3'de siirdamiseks mingit eraldi softi vaja nagu Sony ja Apple mp3-mängijatel vist tavaks on muidu (mingi sonicstage/itunes vms soft vist oli neil kohustuslik)? Ehk siis kas muusika kuulamiseks piisab lihtsalt kui lohistan failid suvalisest kaustast telefoni mälukaardi kausta, nagu ikka tavalise mälupulga puhul? Ning ega mp3-de päritolu ja see kas nad on cbr või vbr mingit tähtsust ei oma?

see on nii ja naa,
paberites soovitatakse kasutada selleks ette nähtud softi, aga mina loobusin sellest, kuna igakord peale kaabli tagant ära võtmist oli kaart lugudest tühi. lihtsalt kaardile salvestades jääb alles mingi 85 % lugudest.
võibolla mul on lihtsalt tel vigane, või see ongi eerikupoja kala.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 14:21:09 vasta tsitaadiga

deepmaan kirjutas:
Stn kirjutas:
Ega sellel pole mp3'de siirdamiseks mingit eraldi softi vaja nagu Sony ja Apple mp3-mängijatel vist tavaks on muidu (mingi sonicstage/itunes vms soft vist oli neil kohustuslik)? Ehk siis kas muusika kuulamiseks piisab lihtsalt kui lohistan failid suvalisest kaustast telefoni mälukaardi kausta, nagu ikka tavalise mälupulga puhul? Ning ega mp3-de päritolu ja see kas nad on cbr või vbr mingit tähtsust ei oma?

see on nii ja naa,
paberites soovitatakse kasutada selleks ette nähtud softi, aga mina loobusin sellest, kuna igakord peale kaabli tagant ära võtmist oli kaart lugudest tühi. lihtsalt kaardile salvestades jääb alles mingi 85 % lugudest.
võibolla mul on lihtsalt tel vigane, või see ongi eerikupoja kala.


See mida kirjeldad on softi viga. R1AA008 ehk viimane fw versioon parandab selle.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 14:36:42 vasta tsitaadiga

Mina siis õnnelik w800 omanik ja väga rahul, klapid mis kaasa tulevad püsivad hästi peas ja on suht hea heliga, ainult kõrgetel sagedustel esineb nagu sahinaid. 512mb mälukaart on kah asjalik asi, pilte teeb telefoni kohta ikka vägagi häid. ainult ei tea kas ma lihtsalt ei oska või tõesti ei saa tal võtta maha neid heliefekte (nt pildistamisel). Saab muidugi tel hääletu peale panna aga tüütuks muutub nii. Aku pidas algul mingi 2 päeva a siis oli ka pidevat näppimist ja mp3 kuulamist rohkem. Nüüd on hakkand vastu pidama kuskil 4 päeva. Häirib ka see et iga kord kui arvutist mõnd lugu tõmban telefoni siis telefoniga samal ajal midagi teha ei saa(või on asi jällegi minus). Vahepeal mingit 50mb telefoni tõmmates ajab närvi küll see... Igatahes nokia on minu jaoks ajalugu
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 14:45:56 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Mina siis õnnelik w800 omanik ja väga rahul, klapid mis kaasa tulevad püsivad hästi peas ja on suht hea heliga, ainult kõrgetel sagedustel esineb nagu sahinaid. 512mb mälukaart on kah asjalik asi, pilte teeb telefoni kohta ikka vägagi häid. ainult ei tea kas ma lihtsalt ei oska või tõesti ei saa tal võtta maha neid heliefekte (nt pildistamisel). Saab muidugi tel hääletu peale panna aga tüütuks muutub nii. Aku pidas algul mingi 2 päeva a siis oli ka pidevat näppimist ja mp3 kuulamist rohkem. Nüüd on hakkand vastu pidama kuskil 4 päeva. Häirib ka see et iga kord kui arvutist mõnd lugu tõmban telefoni siis telefoniga samal ajal midagi teha ei saa(või on asi jällegi minus). Vahepeal mingit 50mb telefoni tõmmates ajab närvi küll see... Igatahes nokia on minu jaoks ajalugu


- Klapid on tõesti head, kui eraldi ostad needsamad sony klapid mis w800'ga kaasas, siis maksavad üle poole tonni, sagedusvahemik oli ka miski ulmeline märgitud, mingi alates 6Hz vist kuskil. (Peaks olema need: http://www.sonycenter.ee/ee/Tallinn/Tooted/Tarvikud%20ja%20lisavarustus/K%C3%B5rvaklapid/MDR-EX51LP.aspx )

- Heliefekte pildistamisel maha võtta ei saa. Sellest on ka varem juttu olnud. Mõnedes riikides on seadusega määratud, et mobiili fotokaga ei tohi üldse võimalik olla hääletult pildistada. Ole õnnelik et meil on võimalik telefoni hääletuks tegemisega vähemalt ajutiselt neid piikse välja lülitada. Hääletuks tegemine käib ju suht mugavalt ühe klahvivajutusega.

- Faili kopeerimise ajal midagi muud teha ma pole veel proovinud. Tean et mälukaardile ligi ei pääse telefon, samal ajal kui telefon USB kaabliga arvuti taga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 31.12.2005 15:44:44 vasta tsitaadiga

kas softi uuendades eesti keel jääb alles? ja juba telefoni tiritud failid?
_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rambler
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 31.12.2005 16:29:25 vasta tsitaadiga

jaa ja jaa
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sancho
HV vaatleja
sancho

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 17:08:50 vasta tsitaadiga

Njah, kui nüüd ikka aus olla enda vastu, siis fotokana kannatab seda kasutada ikka enamvähem hea valgustuse korral. Vähe pimedamas oludes tuleb ikka müra sisse. Samas mis siin ikka tahta ega ühelgi teisel telefon-fotokal pole paremat pimedas vastu panna. On selge et ka keskpärane digifotokas 2MP teeb paremaid fotosid. (nad on ikkagi mõeldud fotokateks). Oma 2,3MP Ixusega ei anna väga võrrelda kuigi nagu ma juba mainisin - valges ajab asja ära.
Kui nüüd MP3-dest rääkida, siis siin on küll minu arust kõik tip-top icon_smile.gif. Mul on endal käepärast võtta võrdlus i-podiga ja heli küll mingil juhul alla ei jää, ma ütleks et heli on isegi parem, aga see võib ka vähe parematest klappidest tingitud olla HPM-70 : http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10254
Küll on i-podi funktsionaalsus loomulikult parem(suurem), jällegi lihtne seletus - ei saa ju fotokat, telefoni ja pleierit ja kõike seda tipptasemel ...
Kokkuvõttes väga korralik relv, kasutan bluetoothi, sünkroniseerimist, MP3, vähem fotokat ja siiamaani pole kordagi probleeme tekkinud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 31.12.2005 20:26:51 vasta tsitaadiga

nii sai system update ära tehtud ja ver r1aa008 peale lastud.
aga nüüd probleem selles et keeli on ainult 1, ehs siis inglise keel.
tahaks nagu eest ikeelt ka kuidagi.

_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Stn
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 05:09:08 vasta tsitaadiga

Nagu siis aru sain pole mp3'de telefoni viimiseks midagi täiendavat peale usb juhtme vaja - w2k/xp tunneb telefoni kenasti usb mass storage device'na ära, tekib uus removable disk ning lohista aga mp3 failid näiteks windows exploreri või commanderi abil sinna ja kõik, võibki kuulama hakata?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alca757
Piiratud kasutaja
alca757

liitunud: 29.05.2005




sõnum 02.01.2006 10:03:43 vasta tsitaadiga

Tundub olevat hea telefon ja noortepärane;)
Oleks raha siis ostaks

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 11 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 12:08:22 vasta tsitaadiga

Ega ise muud telefoni ei tahagi kui w800, aga raha mujale minemas icon_smile.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 21:34:43 vasta tsitaadiga

Stn kirjutas:
Nagu siis aru sain pole mp3'de telefoni viimiseks midagi täiendavat peale usb juhtme vaja - w2k/xp tunneb telefoni kenasti usb mass storage device'na ära, tekib uus removable disk ning lohista aga mp3 failid näiteks windows exploreri või commanderi abil sinna ja kõik, võibki kuulama hakata?


saad õieti aru, mälukaart nagu mälukaart ikka ju. Usb kaabel ja soft on kah muidu komplektis kaasas
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 05.01.2006 15:15:44 vasta tsitaadiga

Väheke uudiseid Walkmani fännidele siis icon_smile.gif



Eile CESil tutvustatud uus SE W810i Walkman, mis on üsna sarnane W800le, kuid toetab nüüdsest EDGE ja on neljasageduslik (GSM 850/900/1800/1900 ), USB 2.0 ja muusikanupud ning joystick nagu W900l.. Eelkäiaga sarnaselt on kaasas 512 MB MemoryStick , mobiilil on 2 megapiksline kaamera, 3.5mm kõrvaklapiväljund (ilmselt vist siiski eraldi juhtme küljes) , Bluetooth ja 1.9" 176x220 ekraan. Peaks müügile jõudma enne märtsikuud , kuid hinda paraku veel teada pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 15:19:04 vasta tsitaadiga

Njah, paneb suu vett jooksma küll. Pildi järgi tundub et kaotati ära põhimiinus, mis W800'l oli võrreldes K750'ga - activity menüü puudumine.

Posti muutis Caveman (kas tõesti on vaja tsiteerida eelmist posti, eriti kui selles on suur pilt?)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 15:39:52 vasta tsitaadiga

ok, veel üks telefon, mis lisandub mu võibolla-tasuks-kaaluda-ka-sellise-ostmist-kui-juba-uue-telefoni-muretsemiseks-läheb nimekirja. Tundub, et T630 võib mul lausa aastakese vastu pidada.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 15:47:36 vasta tsitaadiga

aff, selle peaks ostma, liiga ilus on icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.01.2006 17:04:28 vasta tsitaadiga

See on tõesti kena telefon ja EDGE tugi pole ka mitte paha lisa...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 17:32:19 vasta tsitaadiga

endal ka w800i aga kui vajutan SE joystickut ülesse siis see ei funksi nii hästi kui allapoole
või ongi see nii?
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 19:12:56 vasta tsitaadiga

abuser kirjutas:
endal ka w800i aga kui vajutan SE joystickut ülesse siis see ei funksi nii hästi kui allapoole
või ongi see nii?


Võimalik et on tolmu korjanud vahele. Katse näiteks taskurätiku nurgaga urgitseda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 20:17:02 vasta tsitaadiga

täiesti uus telefon
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 05.01.2006 21:00:53 vasta tsitaadiga

välimuselt pole uuel eriti vigagi, kuid nuppude paigutus ei meeldi eriti.
ja küsin siis veelkord, kas keegi pakub mulle telefonile kotti või ei paku??

_________________
pildid
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 06.01.2006 00:36:32 vasta tsitaadiga

deepmaan kirjutas:
välimuselt pole uuel eriti vigagi, kuid nuppude paigutus ei meeldi eriti.
ja küsin siis veelkord, kas keegi pakub mulle telefonile kotti või ei paku??

Kui mobiilipoest ei leia, mine käi trini-träni poodides. Oma vanale föönile leidsin sobiva vöökoti Kaubamaja nahaosakonnast.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Axept
HV vaatleja

liitunud: 01.08.2005




sõnum 14.01.2006 00:40:19 vasta tsitaadiga

Sai endale ka siis isend eile ära ostetud. Kõik on täiesti ootuspärane, muusika kvaliteet on hea, raadio võtab suht hästi sagedusi võrreldes teiste taskuraadiotega, telefoni kohta väga head pildid, pluss see valgus mis on pimedas pildistamiseks mõeldud hämmastas isegi natuke, et päris korralikult valgustab, mõtlesin see mingi mötetu nagu valgustaks telefoni ekraaniga midagi ja pildistamise hetkel viskab veel tugevama valguse korraks.
Menüüd on ka mönusad selged ja kiired - ainult plusspunktid sellele telefonile. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ainult üks asi häirib pisult, vaatasin et siin ühel eelkõnelejal oli ka sama ilming, et see joystik nagu ülesse töötab kehvemini kui teistesse suundadesse! Kas teistel veel sellist nähet on? icon_question.gif

Ja siis hakkas huvitama, et mis orants väike ümmargune jublakas see seal kaamera objektiivi allkõrval on? Väike auk on ka veel sees? icon_rolleyes.gif
Mõtlesin, et ehk sinna saab välise antenni ühendada või midagi, aga lihtsalt ta ära ei tulnud, eitea kas käib ära icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 00:44:59 vasta tsitaadiga

Axept kirjutas:

Ja siis hakkas huvitama, et mis orants väike ümmargune jublakas see seal kaamera objektiivi allkõrval on? Väike auk on ka veel sees? icon_rolleyes.gif
Mõtlesin, et ehk sinna saab välise antenni ühendada või midagi, aga lihtsalt ta ära ei tulnud, eitea kas käib ära icon_rolleyes.gif


See peaks olema autovarustuse tarvis väliantenni pistiku pesa kate.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripiiritus
HV vaatleja
Kuripiiritus

liitunud: 25.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 09:58:17 vasta tsitaadiga

täpselt nii see on.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 10:59:30 vasta tsitaadiga

Axept kirjutas:
Sai endale ka siis isend eile ära ostetud. Kõik on täiesti ootuspärane, muusika kvaliteet on hea, raadio võtab suht hästi sagedusi võrreldes teiste taskuraadiotega, telefoni kohta väga head pildid, pluss see valgus mis on pimedas pildistamiseks mõeldud hämmastas isegi natuke, et päris korralikult valgustab, mõtlesin see mingi mötetu nagu valgustaks telefoni ekraaniga midagi ja pildistamise hetkel viskab veel tugevama valguse korraks.
Menüüd on ka mönusad selged ja kiired - ainult plusspunktid sellele telefonile. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ainult üks asi häirib pisult, vaatasin et siin ühel eelkõnelejal oli ka sama ilming, et see joystik nagu ülesse töötab kehvemini kui teistesse suundadesse! Kas teistel veel sellist nähet on? icon_question.gif

Ja siis hakkas huvitama, et mis orants väike ümmargune jublakas see seal kaamera objektiivi allkõrval on? Väike auk on ka veel sees? icon_rolleyes.gif
Mõtlesin, et ehk sinna saab välise antenni ühendada või midagi, aga lihtsalt ta ära ei tulnud, eitea kas käib ära icon_rolleyes.gif


sama jama et joystick käib ülesse vägagi raskelt
see orantsi värgi all on kõlar, ning see käib ära
Kommentaarid: 180 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W800 Walkman mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.