|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
glus
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2005
|
08.09.2005 19:08:57
|
|
|
ni..käes:)
telefon ise on väga mugav ja kasutajasõbralik!veel poes olles kahtlesin, kas osta k750 või w800 kuid üpris külma südamega võtsin ikkagi W
hetkel esmamuljed on vinged. juba karp näitab, mis telefoniga on tegu.
see activity menüü nupu puudumine on küll viimane asi mida ostmisel arvesta. see ei oma mingit tähtsust, kuna telefon nii mugav et pole probleeme ise mõni shortcut panna, ning ka menüüs on väga mugav liikuda. mõnus asi on veel ka see, et iga uue loo alguses näitab üleval ribal korraks uue loo nime, lihtsalt mugavuse asi.
arvutiga on lihtne ühendada ja faile vahetab ka täiesti normaalse kiirusega
mõnus asi on veel 3.5 mm otsik kaasasoleval handsfreel, kuigi ka kaasasolevad sony klapid on päris hea kvaliteediga
kaamera on suht arvestatava kvaliteediga ja mugav käsitleda.
kui kellelgi on küsimusi, küsige. ise hetkel ei oska nagu rohkem kirjeldada.
ja veel, välimuselt ei ütleks küll ühtegi halba sõna.. isikliku arvamuse kohaselt on isegi ilusam kui k750
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perri
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2004
|
09.09.2005 17:49:10
|
|
|
| kellel olemas võiks mõned pildid üles visata... , et mis kvaliteediga jäävad. a´la õues, toas, hämaramas, valges, lähivõte, kaugvõte.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
09.09.2005 17:57:49
|
|
|
Mõned read tagasi ma alles postitasin pildi.
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.09.2005 18:45:21
|
|
|
| perri kirjutas: |
| kellel olemas võiks mõned pildid üles visata... , et mis kvaliteediga jäävad. a´la õues, toas, hämaramas, valges, lähivõte, kaugvõte. |
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k750-en.shtml
Sealt vaata pilte, W800 ja K750 on riistvaraliselt samad, seega on ka kaamera sama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perri
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2004
|
10.09.2005 01:05:23
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| perri kirjutas: |
| kellel olemas võiks mõned pildid üles visata... , et mis kvaliteediga jäävad. a´la õues, toas, hämaramas, valges, lähivõte, kaugvõte. |
http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k750-en.shtml
Sealt vaata pilte, W800 ja K750 on riistvaraliselt samad, seega on ka kaamera sama. |
Tänud, seda just vaja oligi. Njah... see 2 megapixlit on selline käib kah piir, kõige hullem nagu ka ei ole enam aga parem võiks alati olla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merlin33
HV vaatleja
liitunud: 10.09.2005
|
10.09.2005 17:10:09
|
|
|
| tsitaat: |
| Desmond5 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida. |
Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? :roll: Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms :o Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.
Tahaks kangesti teada, kuidas on MP3 kvaliteediga lood (võrreldes nende USB MP3 pleieritega), ja kas playlist'i saab nõnda kuulata, et kui lugu läbi saab, hakkab kohe järgmist lugu mängima, mitte ei pea ise menüüst järgmise loo valima ... |
|
Minu arvates on kvaliteet hea (pole eriline asjatundja). Playlisti saab ise kokku panna soovitud lugudest ja neid ta siis mängib järjest. Veel ei tea kas jätkab mängimist ka peale viimast lugu - kas saab vastavalt seadistada. Pleierit saab kuulata kõlarist, raadiot mitte (vist).
Mälukaarte minu teada Eestis veel müügil pole. Poes hinda ei osatud öelda, pakuti, et vast 300-500 eeku, mis tundub utoopiline!
Minule kui naisterahvale jääb telefon tiba suureks. A no annan andeks kuna ostsin just pleieri pärast.
_________________ Merlin |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.09.2005 17:37:52
|
|
|
kuidas on lood kasutajaliidese kiirusega?
piltidelt igatahes ei paistnud displei just kõige teravam
oleks Samsung D500'l ka mälukaardivõimalus, poleks mul siia teemasse asjagi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.09.2005 18:30:18
|
|
|
| merlin33 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Desmond5 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida. |
Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.
Tahaks kangesti teada, kuidas on MP3 kvaliteediga lood (võrreldes nende USB MP3 pleieritega), ja kas playlist'i saab nõnda kuulata, et kui lugu läbi saab, hakkab kohe järgmist lugu mängima, mitte ei pea ise menüüst järgmise loo valima ... |
|
Minu arvates on kvaliteet hea (pole eriline asjatundja). Playlisti saab ise kokku panna soovitud lugudest ja neid ta siis mängib järjest. Veel ei tea kas jätkab mängimist ka peale viimast lugu - kas saab vastavalt seadistada. Pleierit saab kuulata kõlarist, raadiot mitte (vist).
Mälukaarte minu teada Eestis veel müügil pole. Poes hinda ei osatud öelda, pakuti, et vast 300-500 eeku, mis tundub utoopiline!
Minule kui naisterahvale jääb telefon tiba suureks. A no annan andeks kuna ostsin just pleieri pärast. |
Esiteks, teist nii kõva funkstionaalsusega telefoni, nii väikeses korpuses hetkel ei ole ja lähitulevikus sama suurusjärgu hinnaga ka ei tule.
Teiseks, W800 ja K750 söövad täiesti standartseid Memory Stick Duo ja Pro Duo kaarte, mis on müügil juba ammu, ka HinnaVaatluses täiesti olemas: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/?TypeID=718
Kahjuks on nende mälukaartide puhul tegu niiöelda Sony kiiksuga - ei või tema kasutada standardseid lahendusi nagu näiteks SD kaarte, pidi ikka leiutama oma mingi haige ja kalli Memory Sticki, millest nüüd siis veel tehtud erinevaid aretusi nagu PRO ja PRO Duo.
Teoreetiliselt on kõige suurem K750 ja W800 poolt toetatav PRO Duo kaart 4GB, kuid hetkel maailmas müügil kõige suurem peaks olema 2GB.
Helikvaliteedist niipalju, et mitmetes foorumites on kasutajad kvaliteeti pidanud praktiliselt võrdväärseks iPod'ide omaga. Kui palju see reaalne vahe siis on, seda vist peab igaüks juba oma kõrvaga kuulama. Kui just audiofiil pole, siis tõenäoliselt W800 ja iPodi helikvaliteedil vahet ei tee.
EDIT: Täpsustasin mälukaardi formaati, tegelt söövad nad ikka nii PRO kui PRO Duo kaarte.
viimati muutis Draqula 30.09.2005 15:16:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.09.2005 18:57:49
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
teist nii kõva funkstionaalsusega telefoni, nii väikeses korpuses hetkel ei ole ja lähitulevikus sama suurusjärgu hinnaga ka ei tule.
|
Samsa D600 peaks tulema varsti. ei ütleks, et see milleski eriti alla jääks hind peaks kah samasse pütti mahtuma...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.09.2005 22:17:41
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
teist nii kõva funkstionaalsusega telefoni, nii väikeses korpuses hetkel ei ole ja lähitulevikus sama suurusjärgu hinnaga ka ei tule.
|
Samsa D600 peaks tulema varsti. ei ütleks, et see milleski eriti alla jääks hind peaks kah samasse pütti mahtuma... |
Tegin netis väikese otsingu. Korralikku võrdlust oli raske leida. Põhiline mis leidsin oli, et fotoka kvaliteedilt jääb D600 kõvasti alla (võrreldav Nokia N70 kvaliteediga, K750 ja N90 on kõrgem klass) ja paljud ei usalda lihtsalt slider tüüpi telefone (kujutlen kuidas mingi peen liiv või muu jama sinna mehhanismi vahele jääb ning liikuvad osad elektroonikaseadmetes on üldse siuke kahltane teema), ise kuulun ka nende hulka.
Kõva konkurent saab see D600 olema K750'le igastahes.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.09.2005 22:47:45
|
|
|
slideri kohalt: endal oli ta (D500) suvel seljakotis, kus oli ka liiv. peale kotis olemist oli ka telefoni klappi üles liigutades krabinat kuulda ja tunda. aga see kadus vähem kui nädalaga, ning nüüd, 3 kuud hiljem ei ilmuta telefon mingit märki, et seal oleks kunagi liiva olnud
muidugi olen küll slider-telefoni ainult ~5 kuud omanud, aga siiani pole ühtki miinust avastanud ainult mugavus (võrreldes clamshelltelefonidega või üldse n.ö. tavalise telefoniga).
ikkagi tahaks W800i oma käega proovida. kui kasutajaliides on sama kiire, kui T630'l, siis minu jaoks bye-bye Sony Ericsson
edit: kaamera kohalt vast jah Samsa jääb alla (netist nähtud piltide põhjal).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
01.12.2005 21:35:42
|
|
|
| miiiks on nii et kui ma kopin laulud disc2phone ga telefoni siis on iga kord ainult mõned laulud läbi läinud. st 50 st mingi 10. ja iga kord on erinevad. proovisin ka läbi itunesi ja sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.12.2005 22:55:19
|
|
|
| rambler kirjutas: |
| miiiks on nii et kui ma kopin laulud disc2phone ga telefoni siis on iga kord ainult mõned laulud läbi läinud. st 50 st mingi 10. ja iga kord on erinevad. proovisin ka läbi itunesi ja sama jama. |
Softi veaga on tegemist. Loodetavasti parandatakse tulevastes versioonides. Ise olen oma K750'ga sama kogenud. Vahest lihtsalt kõik lood mida kopeerid ei jõua kohale. Ainus kindel vahed selle vastu võitlemiseks on osta mälukaardilugeja.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
01.12.2005 22:59:23
|
|
|
nii kuradi pinda käib .
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.12.2005 23:03:30
|
|
|
| rambler kirjutas: |
nii kuradi pinda käib . |
Tean jah. Olin sellest probleemist lugenud foorumitest, kuid eile sai omal nahal kogetud ja ajas tõesti närvi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
04.12.2005 19:48:52
|
|
|
| kuskohast ma uut FW d saan ning kuidas ma praegust Firmware näen mis mobiilis on?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
05.12.2005 15:13:08
|
|
|
suur aitähh
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
23.12.2005 17:07:05
|
|
|
kas sellele telefonile mingisugust kotti ka eksisteerib, ja kui on olemas, kust saada võiks?
_________________ pildid |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
31.12.2005 04:46:29
|
|
|
| Ega sellel pole mp3'de siirdamiseks mingit eraldi softi vaja nagu Sony ja Apple mp3-mängijatel vist tavaks on muidu (mingi sonicstage/itunes vms soft vist oli neil kohustuslik)? Ehk siis kas muusika kuulamiseks piisab lihtsalt kui lohistan failid suvalisest kaustast telefoni mälukaardi kausta, nagu ikka tavalise mälupulga puhul? Ning ega mp3-de päritolu ja see kas nad on cbr või vbr mingit tähtsust ei oma?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuripiiritus
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2003
|
31.12.2005 11:30:55
|
|
|
| jab kopid lihtsad telefoni
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
31.12.2005 12:43:44
|
|
|
| Stn kirjutas: |
| Ega sellel pole mp3'de siirdamiseks mingit eraldi softi vaja nagu Sony ja Apple mp3-mängijatel vist tavaks on muidu (mingi sonicstage/itunes vms soft vist oli neil kohustuslik)? Ehk siis kas muusika kuulamiseks piisab lihtsalt kui lohistan failid suvalisest kaustast telefoni mälukaardi kausta, nagu ikka tavalise mälupulga puhul? Ning ega mp3-de päritolu ja see kas nad on cbr või vbr mingit tähtsust ei oma? |
see on nii ja naa,
paberites soovitatakse kasutada selleks ette nähtud softi, aga mina loobusin sellest, kuna igakord peale kaabli tagant ära võtmist oli kaart lugudest tühi. lihtsalt kaardile salvestades jääb alles mingi 85 % lugudest.
võibolla mul on lihtsalt tel vigane, või see ongi eerikupoja kala.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.12.2005 14:21:09
|
|
|
| deepmaan kirjutas: |
| Stn kirjutas: |
| Ega sellel pole mp3'de siirdamiseks mingit eraldi softi vaja nagu Sony ja Apple mp3-mängijatel vist tavaks on muidu (mingi sonicstage/itunes vms soft vist oli neil kohustuslik)? Ehk siis kas muusika kuulamiseks piisab lihtsalt kui lohistan failid suvalisest kaustast telefoni mälukaardi kausta, nagu ikka tavalise mälupulga puhul? Ning ega mp3-de päritolu ja see kas nad on cbr või vbr mingit tähtsust ei oma? |
see on nii ja naa,
paberites soovitatakse kasutada selleks ette nähtud softi, aga mina loobusin sellest, kuna igakord peale kaabli tagant ära võtmist oli kaart lugudest tühi. lihtsalt kaardile salvestades jääb alles mingi 85 % lugudest.
võibolla mul on lihtsalt tel vigane, või see ongi eerikupoja kala. |
See mida kirjeldad on softi viga. R1AA008 ehk viimane fw versioon parandab selle.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
31.12.2005 14:36:42
|
|
|
| Mina siis õnnelik w800 omanik ja väga rahul, klapid mis kaasa tulevad püsivad hästi peas ja on suht hea heliga, ainult kõrgetel sagedustel esineb nagu sahinaid. 512mb mälukaart on kah asjalik asi, pilte teeb telefoni kohta ikka vägagi häid. ainult ei tea kas ma lihtsalt ei oska või tõesti ei saa tal võtta maha neid heliefekte (nt pildistamisel). Saab muidugi tel hääletu peale panna aga tüütuks muutub nii. Aku pidas algul mingi 2 päeva a siis oli ka pidevat näppimist ja mp3 kuulamist rohkem. Nüüd on hakkand vastu pidama kuskil 4 päeva. Häirib ka see et iga kord kui arvutist mõnd lugu tõmban telefoni siis telefoniga samal ajal midagi teha ei saa(või on asi jällegi minus). Vahepeal mingit 50mb telefoni tõmmates ajab närvi küll see... Igatahes nokia on minu jaoks ajalugu
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.12.2005 14:45:56
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Mina siis õnnelik w800 omanik ja väga rahul, klapid mis kaasa tulevad püsivad hästi peas ja on suht hea heliga, ainult kõrgetel sagedustel esineb nagu sahinaid. 512mb mälukaart on kah asjalik asi, pilte teeb telefoni kohta ikka vägagi häid. ainult ei tea kas ma lihtsalt ei oska või tõesti ei saa tal võtta maha neid heliefekte (nt pildistamisel). Saab muidugi tel hääletu peale panna aga tüütuks muutub nii. Aku pidas algul mingi 2 päeva a siis oli ka pidevat näppimist ja mp3 kuulamist rohkem. Nüüd on hakkand vastu pidama kuskil 4 päeva. Häirib ka see et iga kord kui arvutist mõnd lugu tõmban telefoni siis telefoniga samal ajal midagi teha ei saa(või on asi jällegi minus). Vahepeal mingit 50mb telefoni tõmmates ajab närvi küll see... Igatahes nokia on minu jaoks ajalugu |
- Klapid on tõesti head, kui eraldi ostad needsamad sony klapid mis w800'ga kaasas, siis maksavad üle poole tonni, sagedusvahemik oli ka miski ulmeline märgitud, mingi alates 6Hz vist kuskil. (Peaks olema need: http://www.sonycenter.ee/ee/Tallinn/Tooted/Tarvikud%20ja%20lisavarustus/K%C3%B5rvaklapid/MDR-EX51LP.aspx )
- Heliefekte pildistamisel maha võtta ei saa. Sellest on ka varem juttu olnud. Mõnedes riikides on seadusega määratud, et mobiili fotokaga ei tohi üldse võimalik olla hääletult pildistada. Ole õnnelik et meil on võimalik telefoni hääletuks tegemisega vähemalt ajutiselt neid piikse välja lülitada. Hääletuks tegemine käib ju suht mugavalt ühe klahvivajutusega.
- Faili kopeerimise ajal midagi muud teha ma pole veel proovinud. Tean et mälukaardile ligi ei pääse telefon, samal ajal kui telefon USB kaabliga arvuti taga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
31.12.2005 15:44:44
|
|
|
kas softi uuendades eesti keel jääb alles? ja juba telefoni tiritud failid?
_________________ pildid |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
31.12.2005 16:29:25
|
|
|
| jaa ja jaa
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sancho
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2005
|
31.12.2005 17:08:50
|
|
|
Njah, kui nüüd ikka aus olla enda vastu, siis fotokana kannatab seda kasutada ikka enamvähem hea valgustuse korral. Vähe pimedamas oludes tuleb ikka müra sisse. Samas mis siin ikka tahta ega ühelgi teisel telefon-fotokal pole paremat pimedas vastu panna. On selge et ka keskpärane digifotokas 2MP teeb paremaid fotosid. (nad on ikkagi mõeldud fotokateks). Oma 2,3MP Ixusega ei anna väga võrrelda kuigi nagu ma juba mainisin - valges ajab asja ära.
Kui nüüd MP3-dest rääkida, siis siin on küll minu arust kõik tip-top . Mul on endal käepärast võtta võrdlus i-podiga ja heli küll mingil juhul alla ei jää, ma ütleks et heli on isegi parem, aga see võib ka vähe parematest klappidest tingitud olla HPM-70 : http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10254
Küll on i-podi funktsionaalsus loomulikult parem(suurem), jällegi lihtne seletus - ei saa ju fotokat, telefoni ja pleierit ja kõike seda tipptasemel ...
Kokkuvõttes väga korralik relv, kasutan bluetoothi, sünkroniseerimist, MP3, vähem fotokat ja siiamaani pole kordagi probleeme tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
31.12.2005 20:26:51
|
|
|
nii sai system update ära tehtud ja ver r1aa008 peale lastud.
aga nüüd probleem selles et keeli on ainult 1, ehs siis inglise keel.
tahaks nagu eest ikeelt ka kuidagi.
_________________ pildid |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stn
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.03.2004
|
02.01.2006 05:09:08
|
|
|
| Nagu siis aru sain pole mp3'de telefoni viimiseks midagi täiendavat peale usb juhtme vaja - w2k/xp tunneb telefoni kenasti usb mass storage device'na ära, tekib uus removable disk ning lohista aga mp3 failid näiteks windows exploreri või commanderi abil sinna ja kõik, võibki kuulama hakata?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alca757
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.05.2005
|
02.01.2006 10:03:43
|
|
|
Tundub olevat hea telefon ja noortepärane;)
Oleks raha siis ostaks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
11 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
02.01.2006 12:08:22
|
|
|
Ega ise muud telefoni ei tahagi kui w800, aga raha mujale minemas
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
04.01.2006 21:34:43
|
|
|
| Stn kirjutas: |
| Nagu siis aru sain pole mp3'de telefoni viimiseks midagi täiendavat peale usb juhtme vaja - w2k/xp tunneb telefoni kenasti usb mass storage device'na ära, tekib uus removable disk ning lohista aga mp3 failid näiteks windows exploreri või commanderi abil sinna ja kõik, võibki kuulama hakata? |
saad õieti aru, mälukaart nagu mälukaart ikka ju. Usb kaabel ja soft on kah muidu komplektis kaasas
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
05.01.2006 15:15:44
|
|
|
Väheke uudiseid Walkmani fännidele siis
Eile CESil tutvustatud uus SE W810i Walkman, mis on üsna sarnane W800le, kuid toetab nüüdsest EDGE ja on neljasageduslik (GSM 850/900/1800/1900 ), USB 2.0 ja muusikanupud ning joystick nagu W900l.. Eelkäiaga sarnaselt on kaasas 512 MB MemoryStick , mobiilil on 2 megapiksline kaamera, 3.5mm kõrvaklapiväljund (ilmselt vist siiski eraldi juhtme küljes) , Bluetooth ja 1.9" 176x220 ekraan. Peaks müügile jõudma enne märtsikuud , kuid hinda paraku veel teada pole
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.01.2006 15:19:04
|
|
|
Njah, paneb suu vett jooksma küll. Pildi järgi tundub et kaotati ära põhimiinus, mis W800'l oli võrreldes K750'ga - activity menüü puudumine.
Posti muutis Caveman (kas tõesti on vaja tsiteerida eelmist posti, eriti kui selles on suur pilt?)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
05.01.2006 15:39:52
|
|
|
| ok, veel üks telefon, mis lisandub mu võibolla-tasuks-kaaluda-ka-sellise-ostmist-kui-juba-uue-telefoni-muretsemiseks-läheb nimekirja. Tundub, et T630 võib mul lausa aastakese vastu pidada.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
05.01.2006 15:47:36
|
|
|
aff, selle peaks ostma, liiga ilus on
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.08.2005
|
05.01.2006 17:32:19
|
|
|
endal ka w800i aga kui vajutan SE joystickut ülesse siis see ei funksi nii hästi kui allapoole
või ongi see nii?
|
|
| Kommentaarid: 180 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.01.2006 19:12:56
|
|
|
| abuser kirjutas: |
endal ka w800i aga kui vajutan SE joystickut ülesse siis see ei funksi nii hästi kui allapoole
või ongi see nii? |
Võimalik et on tolmu korjanud vahele. Katse näiteks taskurätiku nurgaga urgitseda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.08.2005
|
05.01.2006 20:17:02
|
|
|
| täiesti uus telefon
|
|
| Kommentaarid: 180 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
05.01.2006 21:00:53
|
|
|
välimuselt pole uuel eriti vigagi, kuid nuppude paigutus ei meeldi eriti.
ja küsin siis veelkord, kas keegi pakub mulle telefonile kotti või ei paku??
_________________ pildid |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Axept
HV vaatleja
liitunud: 01.08.2005
|
14.01.2006 00:40:19
|
|
|
Sai endale ka siis isend eile ära ostetud. Kõik on täiesti ootuspärane, muusika kvaliteet on hea, raadio võtab suht hästi sagedusi võrreldes teiste taskuraadiotega, telefoni kohta väga head pildid, pluss see valgus mis on pimedas pildistamiseks mõeldud hämmastas isegi natuke, et päris korralikult valgustab, mõtlesin see mingi mötetu nagu valgustaks telefoni ekraaniga midagi ja pildistamise hetkel viskab veel tugevama valguse korraks.
Menüüd on ka mönusad selged ja kiired - ainult plusspunktid sellele telefonile.
Ainult üks asi häirib pisult, vaatasin et siin ühel eelkõnelejal oli ka sama ilming, et see joystik nagu ülesse töötab kehvemini kui teistesse suundadesse! Kas teistel veel sellist nähet on?
Ja siis hakkas huvitama, et mis orants väike ümmargune jublakas see seal kaamera objektiivi allkõrval on? Väike auk on ka veel sees?
Mõtlesin, et ehk sinna saab välise antenni ühendada või midagi, aga lihtsalt ta ära ei tulnud, eitea kas käib ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.01.2006 00:44:59
|
|
|
| Axept kirjutas: |
Ja siis hakkas huvitama, et mis orants väike ümmargune jublakas see seal kaamera objektiivi allkõrval on? Väike auk on ka veel sees?
Mõtlesin, et ehk sinna saab välise antenni ühendada või midagi, aga lihtsalt ta ära ei tulnud, eitea kas käib ära  |
See peaks olema autovarustuse tarvis väliantenni pistiku pesa kate.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuripiiritus
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2003
|
14.01.2006 09:58:17
|
|
|
| täpselt nii see on.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.08.2005
|
14.01.2006 10:59:30
|
|
|
| Axept kirjutas: |
Sai endale ka siis isend eile ära ostetud. Kõik on täiesti ootuspärane, muusika kvaliteet on hea, raadio võtab suht hästi sagedusi võrreldes teiste taskuraadiotega, telefoni kohta väga head pildid, pluss see valgus mis on pimedas pildistamiseks mõeldud hämmastas isegi natuke, et päris korralikult valgustab, mõtlesin see mingi mötetu nagu valgustaks telefoni ekraaniga midagi ja pildistamise hetkel viskab veel tugevama valguse korraks.
Menüüd on ka mönusad selged ja kiired - ainult plusspunktid sellele telefonile.
Ainult üks asi häirib pisult, vaatasin et siin ühel eelkõnelejal oli ka sama ilming, et see joystik nagu ülesse töötab kehvemini kui teistesse suundadesse! Kas teistel veel sellist nähet on?
Ja siis hakkas huvitama, et mis orants väike ümmargune jublakas see seal kaamera objektiivi allkõrval on? Väike auk on ka veel sees?
Mõtlesin, et ehk sinna saab välise antenni ühendada või midagi, aga lihtsalt ta ära ei tulnud, eitea kas käib ära  |
sama jama et joystick käib ülesse vägagi raskelt
see orantsi värgi all on kõlar, ning see käib ära
|
|
| Kommentaarid: 180 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|