Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 22:09:03 vasta tsitaadiga

4x AGP ja 8xAGP vahe pole olla. FPS-is mingi 1-2fps võibolla. Driveri kala sul ilmselt
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 22:12:36 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
R9800PRO AIW, Catalyst 5.8 - 6900p icon_neutral.gif
Konfiks on Celeron 2.2GHz, 256MB PC2100.
Tehtud oli ka Windowsi fresh install.

Jõle vähe, kas ei tundu thumbs_down.gif
Emaplaadi driverid ikka panid peale.Ilma nendeta ei taha AGP nagu vedu võtta korralikult
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 30.08.2005 22:27:58 vasta tsitaadiga

need celkar ja mälu on ka parajaks plokiks :X
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.08.2005 22:30:24 vasta tsitaadiga

aga niipalju ei tohiks pidurdada icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 23:01:58 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
R9800PRO AIW, Catalyst 5.8 - 6900p icon_neutral.gif
Konfiks on Celeron 2.2GHz, 256MB PC2100.
Tehtud oli ka Windowsi fresh install.

Jõle vähe, kas ei tundu thumbs_down.gif

täpset driveriversiooni ei mäleta (ei olnud ATI enda omad kah), aga ma sain 19738 punkti Club3D 9800SE AIW kaardiga icon_rolleyes.gif
mis sest, et prose törts kõvem, nii madal su skoor ikka ei tohiks olla icon_confused.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8535087

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 23:24:06 vasta tsitaadiga

Kõik driverid panin peale icon_rolleyes.gif

Aga mis sellest arvate:
3dmark03 - 4886

CPU testis oli FPS vahepeal 1 icon_lol.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 23:57:18 vasta tsitaadiga

CPU test ei anna punkte juurde, ainult gametestid
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 00:10:21 vasta tsitaadiga

Tean, lihtsalt mainisin kui võimetu Celeron on icon_wink.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 00:20:27 vasta tsitaadiga

SKOOR 15081 http://service.futuremark.com/compare?2k1=8702212
_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.08.2005 05:32:56 vasta tsitaadiga

Profiilis olev raal ilma clockita: 6387 points 3dMark 2001SE..
Proovin mäludele radikad peale sebida ja siis paremad tulemused. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.08.2005 09:32:52 vasta tsitaadiga

[hwbot] margusser - 25282 - A64 3000+ Winchester 2650mhz /2x256mb CH-5 @ 242mhz 2:2:2:5 3,3v/ R9800PRO @ XT @ 465/365[/hwbot]

See dragotiku low detail on prooviks lihtsalt tehtud nii kõrgel kellal. Töötas küll icon_biggrin.gif aga artesi oli omajagu ja ei hakanud teisi teste selle kellaga tegema...
Läheb küll see 256mb-ne 9800 thumbs_up.gif mem ainult plokib.
Teen v-modi või ei tee? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.08.2005 09:36:06 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Läheb küll see 256mb-ne 9800 thumbs_up.gif mem ainult plokib.
Teen v-modi või ei tee? icon_biggrin.gif

Tee, tee.. thumbs_up.gif
Aga vaata, et maha ei põle. icon_razz1.gif
Saad artedest ka lahti.. icon_razz1.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 09:38:23 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Teen v-modi või ei tee? icon_biggrin.gif
Tee, 9600 sai +120MHz Vcorega.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.08.2005 09:39:59 vasta tsitaadiga

elukaz, ma sain mingi 80mhz kui 9600prole v-mod sai.
9700-ga sain ainult mingi 40mhz
M!nA 9800prol saime 40-50mhz
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 31.08.2005 19:10:30 vasta tsitaadiga

900 punkti lisa.. icon_razz1.gif
Core 250@400MHz, mälud 200@220..
Mäludest polegi lisa oodata..
Küll, aga võiks corele v-mod teha, aga ei oska..
Praeguse jahutsega kärab core ilusti ära. icon_smile.gif
EDIT: Link Kah.. icon_razz1.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 19:26:19 vasta tsitaadiga

Minu tsipa parandatud tulemus siis:
01 -> SKOOR 15819 http://service.futuremark.com/compare?2k1=8703221

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 20:45:56 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
LauriTed kirjutas:
R9800PRO AIW, Catalyst 5.8 - 6900p icon_neutral.gif
Konfiks on Celeron 2.2GHz, 256MB PC2100.
Tehtud oli ka Windowsi fresh install.

Jõle vähe, kas ei tundu thumbs_down.gif

täpset driveriversiooni ei mäleta (ei olnud ATI enda omad kah), aga ma sain 19738 punkti Club3D 9800SE AIW kaardiga icon_rolleyes.gif
mis sest, et prose törts kõvem, nii madal su skoor ikka ei tohiks olla icon_confused.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8535087


Pane Omegadriverid peale ja proovi siis

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eintz
HV vaatleja
eintz

liitunud: 03.07.2002




sõnum 31.08.2005 22:55:13 1058 3DMarks vasta tsitaadiga

EDIT: vale koht oli, sry

Nüüd peaks õiges kohas olema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=31457&start=2825


viimati muutis eintz 01.09.2005 09:08:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 23:10:16 Re: 1058 3DMarks vasta tsitaadiga

eintz kirjutas:
proovisin 3DMark03 oma masinas jooksutada ja tulemus oli 1058 punkti!? vähe vist?

sellise masinaga: http://service.futuremark.com/compare?2k3=4225831

Paar lihtsat võtet kuidas asja vähe kiiremaks saada?


03 jaox oma teema, video on sul kole lahja selle testi jaox
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.09.2005 18:37:03 vasta tsitaadiga

[hwbot] margusser - 25476 - A64 3000+ Winchester 2650mhz /2x256mb CH-5 @ 242mhz 2:2:2:5 3,3v/ R9800PRO @ XT @ 465/365[/hwbot]


NGO driverid
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 23:15:17 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif Asi oligi Celeronis.
Sempron 2600 s754 E6 ja videoks R9800PRO AIW ning skoor 01es 15374. Kõik asjad on veel defauldis icon_razz.gif
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8704889
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.09.2005 23:48:40 vasta tsitaadiga

täitsa ok jah... kuigi võiks tsipa rohkem olla... ma saan varsti oma R9800SE kätte, eks siis saab toda ka piinata.... klokkides peaksid 18K ilusti saama
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 23:56:14 vasta tsitaadiga

Proovisin ka Catalyst 5.8ga aga tulemus oli jube 14152 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2005 08:17:08 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Proovisin ka Catalyst 5.8ga aga tulemus oli jube 14152 icon_rolleyes.gif
Mai tea mis catalyst 5.8l viga ... low detail skoorid thumbs_up.gif aga mu kaardiga algab näiteks Cat5.2 nature test 70fps aga cat5.8ga faking 43fps icon_confused.gif ... ja samas 5.2l on low detail testid nõrgemad ... ei saa pihta!! ... mõlemad võiks head olla, kuna nähe et on võimalik ju. Ja muide Cat 5.2 saab +20MHz rohkem vidikat kellata ... nii mälu kui gpu.
_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomsa
HV vaatleja
tomsa

liitunud: 22.08.2005




sõnum 02.09.2005 22:56:21 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/servlet/Index?pageid=/orb/projectdetails&projectType=6&projectId=8705966

konf profiilis, kaarti kellatud ei ole (veel)

_________________
Parem soe jope seljas kui varblane katusel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2005 23:11:59 vasta tsitaadiga

tomsa, link ei tööta!
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 03.09.2005 00:31:58 vasta tsitaadiga

GF6600GT & Athlon64 2800+ sain 15612 default kellad ja 16588 väikse klokiga (CPU@1920MHz ja MEM 220*2). Driveriks ForceWare 78.01
Kaardil potentsiaali muidugi palju rohkemaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomsa
HV vaatleja
tomsa

liitunud: 22.08.2005




sõnum 03.09.2005 09:25:05 vasta tsitaadiga

Peaks töötama, mul töötab vähemalt.
Skoor oli muidu 15367 punkti.

_________________
Parem soe jope seljas kui varblane katusel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 03.09.2005 10:06:02 vasta tsitaadiga

tomsa kirjutas:
Peaks töötama, mul töötab vähemalt.
Skoor oli muidu 15367 punkti.


Su antud link nõuab sisselogimist Futuremargi lehele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomsa
HV vaatleja
tomsa

liitunud: 22.08.2005




sõnum 03.09.2005 10:31:41 vasta tsitaadiga

Sorry
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8705966

_________________
Parem soe jope seljas kui varblane katusel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 00:46:55 vasta tsitaadiga

[hwbot] OCUser - 22677 - a64@2,25GHz/ddr500/6800gt@430gpu/1265mem [/hwbot] kuidagi vähevõitu icon_confused.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 11:37:04 vasta tsitaadiga

Väga vähe thumbs_down.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 11:43:22 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
[hwbot] OCUser - 22677 - a64@2,25GHz/ddr500/6800gt@430gpu/1265mem [/hwbot] kuidagi vähevõitu icon_confused.gif
prosele klokki juurde ja asi tõuseb kohe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.09.2005 11:46:48 vasta tsitaadiga

ei ole väga vähe, aga võiks parem olla küll... lase driverid maha ja uuenda emaplaadi omad ära ja siis uusimad videoka omad peale
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 04.09.2005 17:50:42 vasta tsitaadiga

väüüü,,

20184 punni

Sempron64 2800+ @2200Mhz (igaksjuhuks 1.5v, CPUZ näitab BS!'i)
PQI & AM1 @ 220*2 Mhz
Powercolor Radeon 9800Pro 378/338@424/370

saaks veelgi juurde aga ei viitsi eriti täppistwiikida

Pilt ka
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 21:47:01 vasta tsitaadiga

mul on vahva lax ... vidikas täiesti puutumata st kellad kõik def aga prose oli 2.4@3.42GHz ja tulemus siin
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8696517
ja samas kui vidikat kellama hakkasin oli tulemuse suurenemine minimaalne icon_confused.gif

_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 22:56:38 vasta tsitaadiga

Maero kirjutas:
mul on vahva lax ... vidikas täiesti puutumata st kellad kõik def aga prose oli 2.4@3.42GHz ja tulemus siin
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8696517
ja samas kui vidikat kellama hakkasin oli tulemuse suurenemine minimaalne icon_confused.gif


mis see minimaalne on? tulemus ei kahekordistu?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 10:49:43 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/antikristuseke/2001se.JPG?2

Rohkem selle emaplaadiga ei ürita, see on viimane piir kus väljaspool benchimist stabiilne.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 10:57:31 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Maero kirjutas:
mul on vahva lax ... vidikas täiesti puutumata st kellad kõik def aga prose oli 2.4@3.42GHz ja tulemus siin
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8696517
ja samas kui vidikat kellama hakkasin oli tulemuse suurenemine minimaalne icon_confused.gif


mis see minimaalne on? tulemus ei kahekordistu?
Ei kahekordistust ei ole küll täheldanud aga min oli mingi 18k+ icon_rolleyes.gif
_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 21:48:51 vasta tsitaadiga

Winchester 3000+@2600mhz / 1,65V
2x256 Hynix D43 @ 242mhz / 2,8V
3Dfx Voodoo Banshee 16mb 100/100 @ 120/120

3DMark01 SE Score - 549

SCREEN
ORB
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 22:38:25 vasta tsitaadiga

Sempron 128kb E6, 1600mhz@1960mhz
256MB Starram 333mhz@392mhz icon_eek.gif (2,5-3-3-7) thumbs_up.gif /def volt
R9800PRO AIW Default icon_razz.gif

17628p


http://service.futuremark.com/compare?2k1=8709565
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanx
HV veteran
jaanx

liitunud: 09.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2005 11:34:43 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Sempron 128kb E6, 1600mhz@1960mhz
256MB Starram 333mhz@392mhz icon_eek.gif (2,5-3-3-7) thumbs_up.gif /def volt
R9800PRO AIW Default icon_razz.gif


Kas see def. volt käib mälu või prose kohta?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2005 12:00:50 vasta tsitaadiga

Mälul ja ka prosel (1,47V) on def. volt.
Aga ega see mälu niihea ka ei ole, mängudes ja isegi Windowsi startup ajal kiilub kinni sellisel taktil, ei taha ka teine nagu eriti asünkroonis joosta icon_rolleyes.gif Ning mälule volti juurte ka ei riski keerata icon_neutral.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.09.2005 12:05:05 vasta tsitaadiga

anna mälule 2.9v ära, enamasti on isegi 3.1 veel turvaline. ennem, kui voldi tõttu maha põleb, hakkab niivõinaa erroreid loopima.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2005 12:06:54 vasta tsitaadiga

Ei julge, see mälu on garantiiga arvutist välja kistud icon_neutral.gif Ning plaan nagunii vana arvuti maha müüa ning siis teine mälu osta icon_wink.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.09.2005 12:10:22 vasta tsitaadiga

too 2.9 on lapsemäng. 100% turvaline.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2005 03:00:06 vasta tsitaadiga

viimane katse videoga, nagu ma ennustasin, saan ma heal juhul 38.5, head juhtu ei tulnud, peldijuhtmed liiga peenikesed, sain natuke vähem..
3DMark2001se score: 38404
SCREEN
ORB

[hwbot] lamp - 38404 - pentium M 730 @ 2970 / 2x256M bh5 @ 247 1:1 2.2.2.5 x800pro 16P @ 650/630 [/hwbot]

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 07.09.2005 09:18:34 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
viimane katse videoga, nagu ma ennustasin, saan ma heal juhul 38.5, head juhtu ei tulnud, peldijuhtmed liiga peenikesed, sain natuke vähem..
3DMark2001se score: 38404
SCREEN
ORB

[hwbot] lamp - 38404 - pentium M 730 @ 2970 / 2x256M bh5 @ 247 1:1 2.2.2.5 x800pro 16P @ 650/630 [/hwbot]

auch icon_biggrin.gif natuke kuiva jääd ja 40K on ületatud
mis prose temp on loadis?
peldi juhtmed/toide ei kärssa veel?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2005 10:00:07 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:

auch icon_biggrin.gif natuke kuiva jääd ja 40K on ületatud
mis prose temp on loadis?
peldi juhtmed/toide ei kärssa veel?

prose päris tempist ei oska öelda midagi, mbm näitas kuskil alla 5C, samas alla nulli ei näinud.
kui 3g peal superpiitasin siis oli see -10 ja -20 vahel.. võibolla ka vahe mbm sätetes..
pentsimise ajal ei jälgind, termomeeter oli pistetud kuskile coldplate alla, aga see näitas nii -1 kuni +4C, samas kui
asi oli kogu pentsimise ajal jääs.
peldil sai juhtmed vahetatud, aga liiga peenikeste vastu - juhtmed kuumad nagu prescott.. aga see-eest on juhtmed tulekindlad icon_smile.gif
toide on küll siuke, et see ei sytti icon_smile.gif

aga kuivad jääd ja värgid peab hoidma r520_agp jaoks kui selline yldse tuleb. too x800 vahetab täna omanikku.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 01:04:05 vasta tsitaadiga

[hwbot]commer - 13705 - Barton 2500+@3200+, 256DDR@200mhz, Gainward Ti4200@320/620 [/hwbot]
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.