Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2005 15:23:02 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
nojah sain koera aga ohvertuseks pidin interneti kaabli tooma icon_lol.gif (ei jõua kohele 2 kuune koer ja juba närib juhtmeid)


Osta talle hunnik mänguasju mida närida, muidu pead tulevikus veel omajagu juhtmeid ja jalanõusid ohverdama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 20.08.2005 20:56:11 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
2 minti tagasi lülitas ninaga arvuti välja icon_lol.gif (pikkentus juhtme peal selline suur punane nupp)


See oli otsene vihje, et peaksid temaga nüüd tegelema hakkama icon_wink.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 20.08.2005 21:10:09 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:

See oli otsene vihje, et peaksid temaga nüüd tegelema hakkama icon_wink.gif

võtsid mul sõnad suust.. icon_smile.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2005 04:18:09 vasta tsitaadiga

mu rotile meeldis koguaeg klaveatuuri, hiirt ja telekapulti "omastada". sipsti üle ja kuserida järgi icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 22.08.2005 08:21:47 vasta tsitaadiga

koer näris katkise teleka toitejuhtme läbi, oleks veel terve old telku ja juhe seinas...
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 22.08.2005 09:09:00 vasta tsitaadiga

idee üleannetute kasside omanikele:
http://office-humour.co.uk/includes/images/items/2005/06/3125.jpg
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005




sõnum 22.08.2005 15:20:36 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
idee üleannetute kasside omanikele:
http://office-humour.co.uk/includes/images/items/2005/06/3125.jpg


Hehh.. mll on triikraud ja must kass olemas icon_wink.gif peaks ära proovima icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 23.08.2005 14:26:58 vasta tsitaadiga

r32 kirjutas:
punktiir kirjutas:
idee üleannetute kasside omanikele:
http://office-humour.co.uk/includes/images/items/2005/06/3125.jpg


Hehh.. mll on triikraud ja must kass olemas icon_wink.gif peaks ära proovima icon_lol.gif

Äkki leiad ühe kassi veel? icon_lol.gif icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 23.08.2005 23:27:53 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
idee üleannetute kasside omanikele:
http://office-humour.co.uk/includes/images/items/2005/06/3125.jpg


Heh loomapiinamine
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 20:33:18 vasta tsitaadiga

huvitav, miks mu koer sinna läks? http://hot.iconrate.net/album/images/1/10/galerii[71].jpg
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 21:19:33 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
huvitav, miks mu koer sinna läks? http://hot.iconrate.net/album/images/1/10/galerii[71].jpg


Koeral oma kuut on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 21:28:20 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
trv kirjutas:
huvitav, miks mu koer sinna läks? http://hot.iconrate.net/album/images/1/10/galerii[71].jpg


Koeral oma kuut on? icon_rolleyes.gif


tükki kaks isegi

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 23:05:15 vasta tsitaadiga

trv, äkki soovib kolmandat kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nadussee
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 23:08:54 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
huvitav, miks mu koer sinna läks? http://hot.iconrate.net/album/images/1/10/galerii[71].jpg

Endalgi selline asi juhtunud, kuid koera asemel oli kass.
Rohkem nagu polegi kassi huvitanud arvutid.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 09:07:02 vasta tsitaadiga

nadussee kirjutas:
trv kirjutas:
huvitav, miks mu koer sinna läks? http://hot.iconrate.net/album/images/1/10/galerii[71].jpg

Endalgi selline asi juhtunud, kuid koera asemel oli kass.
Rohkem nagu polegi kassi huvitanud arvutid.


Mul kass teeb samamoodi, ükskord kassi huvitasid arvutid väga, tahtis lausa sisse ronida, viimasel hetkel sain kätte.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
graaf
HV kasutaja
graaf

liitunud: 18.03.2002




sõnum 01.09.2005 20:29:02 vasta tsitaadiga

http://buhhenvald.ee/sussidpüsti.jpg
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2005 21:50:19 vasta tsitaadiga

Jutt käis koduloomadest icon_biggrin.gif niielda koduloom on 6800gt
http://img98.exs.cx/img98/7509/Matos001.jpg
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 10:23:02 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et kas kellelegi on olnud kogemusi sellegal, et selline loom nagu hiir kuidagi arvutiga seotult midagi ära hävitaks?
külmade ilmade tulekuga on nad majadesse kolind ja eile püüdsin näiteks 3 tükki kinni. põhiline mure on, et äkki nad tõprad tahavad millegipärast arvutisisse ronida ja siis sellest küll head ei oota..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 10:25:34 vasta tsitaadiga

loogiline ju, et arvutisse, seal soe icon_wink.gif

Küljekaaned abiks 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 11:15:40 vasta tsitaadiga

küljekaante pärast ei muretse, aga pci slotiavad on tagant kõik avatud..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 12:13:20 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
küljekaante pärast ei muretse, aga pci slotiavad on tagant kõik avatud..


Katad kinni. Ega nad vast nii nahaalid ka pole, et läbi mikroaukude hakkavad ronima. Krt ma ei saa näppugi sealt läbi pista.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.11.2006 13:16:29 vasta tsitaadiga

Ajalehes oli väide, et hiir poeb läbi ka august mis muidu sobib pastaka jaoks. Kahju, et täpsemini diameetrit polnud öeldud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 14:05:53 vasta tsitaadiga

6mm oli hiirte kohta märgitud:)

eile püüdsin 3 tükki kinni, siis sai neid lähemalt vaadatud ka. ikka väiksed on need tõprad:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 03.11.2006 15:05:12 vasta tsitaadiga

mul suur 120mm auk küljepeal icon_confused.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 15:41:56 vasta tsitaadiga

Lihtsam variant arvuti kaitsmiseks - muretsege kass.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 15:53:09 vasta tsitaadiga

hiir [rott] võib hea tahtmise korral närida end läbi raudtoru, ega tal siis arvuti küljekaangi poleks probleemiks.

olen näinud isegi yhte pilti, kus hiir oli arvutisse ära kärvand icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2006 16:52:11 vasta tsitaadiga

ostke l6ksud / myrki ja 2rge vaevake p2id rohkem. rott nt v6ib toituda mitte ainult n2rida ka kyynlavahast ja elektrijuhtme isolatrsioonimaterjalist. prusssakad jms jurakad ses m6ttes iseig tylikamad: kast on seest soe ja tolmune .
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 05.11.2006 14:22:40 vasta tsitaadiga

teema on suht pikalt soiku jäänud, lisaks siia enda juhtumid icon_smile.gif
*paar päeva tagasi siis avastasin et kõlarid ei tee häältki, esmalt siis kontrollisin kõik seaded üle, (kõllid olid sisse lülitatud) ja siis juhtmete kallale, power-kaabel oli korras kuid signaalikaabel oli läbi järatud
*Tahtsin siis printima hakata, jälle sama jama, kõik nagu töötaks, asusin juhtmeid kontrollima, seekord oli pooleks printeri usb kaabel icon_biggrin.gif

siit ka loo moraal, ärge jätke koduloomi hetkekski valveta, eriti jäneseid icon_lol.gif
too oli kuidagi puurist välja pääsenud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2006 14:25:53 vasta tsitaadiga

mnjaa mul on üks "jänes" nimega kass kes sellist värki teeks... sellepärast ta mu arvuti lähedale kunagi ei pääsegi ilma valveta... suht juhtmete paradiis seal icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.11.2006 14:26:10 vasta tsitaadiga

Mul kaks toakoera ja need pole veel midagi ära söönud...
Kuigi jah...kunagi sai üks peni mobiiltelefonist jagu... icon_lol.gif ..disainer..

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 06.11.2006 02:21:47 vasta tsitaadiga

mul kunagi veel rott oli siis ta lihtsalt armastas juhtmeid närida - seenikaua kuni ta ühest jagu sai, kus veel vool sees oli.....
peale seda endam juhtmeid ei närinud, kuid telekapuldi pealt nupud hakkasid ükshaaval järjest ära kaduma icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 06.11.2006 07:43:41 vasta tsitaadiga

Mul on loomadeks kaks õdem kes oskavad arvutid peese panna icon_lol.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 06.11.2006 14:21:34 vasta tsitaadiga

minu kassile meeldib arvuti. pidevalt üritab korpusest läbi tungida (kui see lahti, siis saab sisse ka icon_wink.gif )...seal sees vendid puhuvad sooja õhku ju icon_razz.gif. ise lebotaks ka külma talve ajal kuskil videokaardi ja kõvaketta vahel.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 06.11.2006 14:31:51 vasta tsitaadiga

mul kass magab pc kasti ja monitori otsas...kui läpaka tagant ära lähen siis hirmuga panen kaane kinni igaksjuhuks... jumal teab mis sellel kassil pähe võib tulla icon_biggrin.gif
edit: monitori peal magab ta alati nii et saba minu vaatevälja takistaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.11.2006 15:28:36 vasta tsitaadiga

Kassid suureks saanud enam nagu juhtmeid ei tahagi laua alt, aga üksikud juhtmed (nagu telefoni laadija kuskil diivani peal, telefon järgi) lähvad küll. Midagi ei tohi ripakile jätta...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2006 18:12:54 vasta tsitaadiga

mu kass kasutas printerit toena, et uurida arvuti siseelu. tõstsin korra häält ja kadund ta oligi icon_biggrin.gif peale seda kardab arvutilauda nagu tuld icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 07.11.2006 00:16:48 vasta tsitaadiga

Mul kass magas klaviatuuri peal, hiir käpa all. Ei tea kas oli kokkusattumus või siis meeldis see hii kassile. Muidugi tegi kasti sisuga ka tutvust, avastas aga tuuleaukude eest fangrillid, nii et käpad said minu poolt päästetud. Muidugi ajas paar juhet ka lühisesse, selle tulemusel lülitus arvuti välja, aga ära ehmatas küll. Enam korpust lahti ei hoia ja kass magab arvuti kasti otsas. Ju siis talle meeldib seal. Jumal tänatud et molli peale magama ei lähe, sellel on see võrk seal taga õige õrn. Kunagi Quaket sai mängitud, siis kass päris hästi jälgis mehikesi... Hea et kassil kraapimisvajadus tugitoolil saab rahuldatud, muidu oleks arvuti ekraan väga-väga koledasti lõhki kriibitud (sellel mingi plastikusarnane pehme kate peal). Tore kiisu mul
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 00:21:53 vasta tsitaadiga

mnjaa LCD (mingitel vist isegi olemas kaitse ei tea ...) ju väga pro asi kui kass... vat lööb küüned sisse kui käppaga asju ekraanil taga ajab ja ongi kõik icon_neutral.gif


Arvuti tootjad ikka ei mõtle selle peale et inimestel on koduloomad. Eriti vihkan LCD sid selle pärast et neil selline "mõnus" ja pehme ekraan mida suht kerge lõhkuda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 07.11.2006 00:58:21 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ju väga pro asi kui kass... vat lööb küüned sisse kui käppaga asju ekraanil


mul ema ei saanud kassipoja pärast solitaret mängida
kass tuli jooksuga iga kord kohale, kuna tema ei teadnud, et kuvaril on arvutihiir icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r32
Kreisi kasutaja
r32

liitunud: 15.01.2005




sõnum 07.11.2006 22:07:49 vasta tsitaadiga

Enda kassile meeldib kah mängimese ajal mehikesi käpaga taha ajada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2006 22:52:43 vasta tsitaadiga

Enda kass vallutab iag päev vana suurt molu. Kui at väiksem oli, siis molu ei likund, kui ta seal peal sõelus, nüüd on asi muutunud. Ja maru lbelt muidugi, ajab saba ekraani ette, panen saba tal jalge alla, siis tal vaja mudugi püsti tõusta, suur ringutus teha, ja Täpselt sama moodi tagasi lamama minna. Vahe peal saab päris vihaseks. Ühesõnaga, hull elukas=P.
Paar pilti: http://www.zone.ee/tagaratas/miisu:D/
Molu vallutamas:
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 07.11.2006 23:31:49 vasta tsitaadiga

ylbe olemisega kass sul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 07.11.2006 23:34:23 vasta tsitaadiga

Kassid ongi ülbed. Ega nemad pole mingisugused koertesugused kintsukaapijad. Kass teab, mida ta väärt on.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 05:39:12 vasta tsitaadiga

kuskilt olen kuulnud/lugenud, et kass peab ennast "peremehe" omanikuks ja ülemaks, vastupidiselt koertele.
äge vaade, kui hommikul kass kargab köögis kapi peale ja siis jälgib üleoleva pilguga kõike toimuvat icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 09:20:09 vasta tsitaadiga

See et see kass seal peal magab monitorile just hea pole icon_biggrin.gif
Kunagi oli üks natuke lärmakam monitor ja hääl käis pinda, panin padja peale. Natukese aja pärast tõmbas pildi kohe lillakaks
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 16:33:11 vasta tsitaadiga

Ega ma ei arvagi,et kass monitorile hästi mõjub. vastu pidi, karvad satuvad ka ju sisse jne. Aga np teda on nüüd enam võimatu ära ajada sealt.
Enne lähed ise ära arvuti tagant=P. Ja ülbe ta on, aga vahepeal on täiesti pugeja.
Külalistele on ka susisenud =P. Ja siis veel, see pihustatav värk, ( lõhn) ,mis ei peaks kassidele meeldima. Susiseb, ning mõne aja pärast laseb jälle ringi..
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 16:35:07 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Ega ma ei arvagi,et kass monitorile hästi mõjub. vastu pidi, karvad satuvad ka ju sisse jne. Aga np teda on nüüd enam võimatu ära ajada sealt.
Enne lähed ise ära arvuti tagant=P. Ja ülbe ta on, aga vahepeal on täiesti pugeja.
Külalistele on ka susisenud =P. Ja siis veel, see pihustatav värk, ( lõhn) ,mis ei peaks kassidele meeldima. Susiseb, ning mõne aja pärast laseb jälle ringi..


Susisenud... Mu kass on mu õde isegi õrnalt kätte hammustanud kui too on mul külas olles üritanud pai teha. See kassipeletusprits on mul heaks abimeheks osutunud. Eriti mööbli kaitsmisel. Vahest ikka kippus kass küüntega diivaninurka, peale vahendi kasutamist tuli korraks, turtsus veidi ja kõndis mujale. Põhimõtteliselt peaks see vahend olema tsitruseliste lõhn, ehk inimeste jaoks peaaegu meeldiv, värske, kuid kassidele talumatu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 17:07:03 vasta tsitaadiga

Teine võimalus. Kui elektriarve pärast ei põe, lülitada mingi vana monitor enda oma kõrvale vooluringesse. Las soojendab ennast tolle peal, ehk näkkab icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2006 17:10:59 vasta tsitaadiga

Minu kassile meeldivad uksed. Õigemini ukse piidad. Üks kord oli seline lugu, et tuli hirmus jooksuga, ja hüppas ukse piida külge, ja siis ronis edasi, lõpus kõlkus pea alaspidi seal=P( tai pand mind tähele). Siis ütlesin,et ta alla kasiks sealt, ikka vahtis edasi, ja tegi imelikke nägusi, ja kui püsti tõusin, siis oli küll kärmelt läind.
Mu kass on õde näost hammustanud, ja selga hüpand. Aga ma arvan,et see on sellest,et õde kiskus teda koguaeg, ja kiusas. Mitte otseselt ei piinand, aga siiski. Õde 7a. Kass mitte ütlse ei karda teda. Ema kardab kõgie rohkem ,minu ja isaga, kõige suurem sõber =P.

project kirjutas:
Teine võimalus. Kui elektriarve pärast ei põe, lülitada mingi vana monitor enda oma kõrvale vooluringesse. Las soojendab ennast tolle peal, ehk näkkab icon_smile.gif

=P. See ka juba vana, vast peab veel paar kuud. Lillasi pilte, ja muid lollusi pole veel teind. Teist monitori küll ei hakka ekstra kassile sebima, tal muidki kohti kus end soojendada. Vahe peal oli veel võimendi peal ,aga sealt ajasin ta küll ära.

Isane ikka -.-


viimati muutis Robska 08.11.2006 17:12:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.11.2006 17:12:15 vasta tsitaadiga

Robska, emane kass, huh?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.