|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.08.2005 15:23:02
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
nojah sain koera aga ohvertuseks pidin interneti kaabli tooma (ei jõua kohele 2 kuune koer ja juba närib juhtmeid) |
Osta talle hunnik mänguasju mida närida, muidu pead tulevikus veel omajagu juhtmeid ja jalanõusid ohverdama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
20.08.2005 20:56:11
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
2 minti tagasi lülitas ninaga arvuti välja (pikkentus juhtme peal selline suur punane nupp) |
See oli otsene vihje, et peaksid temaga nüüd tegelema hakkama
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
20.08.2005 21:10:09
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
See oli otsene vihje, et peaksid temaga nüüd tegelema hakkama  |
võtsid mul sõnad suust..
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
22.08.2005 04:18:09
|
|
|
mu rotile meeldis koguaeg klaveatuuri, hiirt ja telekapulti "omastada". sipsti üle ja kuserida järgi
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
22.08.2005 08:21:47
|
|
|
koer näris katkise teleka toitejuhtme läbi, oleks veel terve old telku ja juhe seinas...
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r32
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
22.08.2005 15:20:36
|
|
|
Hehh.. mll on triikraud ja must kass olemas peaks ära proovima
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
23.08.2005 14:26:58
|
|
|
| r32 kirjutas: |
Hehh.. mll on triikraud ja must kass olemas peaks ära proovima  |
Äkki leiad ühe kassi veel?
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
23.08.2005 23:27:53
|
|
|
Heh loomapiinamine
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
31.08.2005 21:19:33
|
|
|
Koeral oma kuut on?
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
31.08.2005 21:28:20
|
|
|
| angel kirjutas: |
Koeral oma kuut on?  |
tükki kaks isegi
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
31.08.2005 23:05:15
|
|
|
trv, äkki soovib kolmandat kah
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nadussee
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
|
31.08.2005 23:08:54
|
|
|
Endalgi selline asi juhtunud, kuid koera asemel oli kass.
Rohkem nagu polegi kassi huvitanud arvutid.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.09.2005 09:07:02
|
|
|
| nadussee kirjutas: |
Endalgi selline asi juhtunud, kuid koera asemel oli kass.
Rohkem nagu polegi kassi huvitanud arvutid. |
Mul kass teeb samamoodi, ükskord kassi huvitasid arvutid väga, tahtis lausa sisse ronida, viimasel hetkel sain kätte.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
graaf
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
03.11.2006 10:23:02
|
|
|
selline küsimus, et kas kellelegi on olnud kogemusi sellegal, et selline loom nagu hiir kuidagi arvutiga seotult midagi ära hävitaks?
külmade ilmade tulekuga on nad majadesse kolind ja eile püüdsin näiteks 3 tükki kinni. põhiline mure on, et äkki nad tõprad tahavad millegipärast arvutisisse ronida ja siis sellest küll head ei oota..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
03.11.2006 10:25:34
|
|
|
loogiline ju, et arvutisse, seal soe
Küljekaaned abiks 8)
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
03.11.2006 11:15:40
|
|
|
| küljekaante pärast ei muretse, aga pci slotiavad on tagant kõik avatud..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.11.2006 12:13:20
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| küljekaante pärast ei muretse, aga pci slotiavad on tagant kõik avatud.. |
Katad kinni. Ega nad vast nii nahaalid ka pole, et läbi mikroaukude hakkavad ronima. Krt ma ei saa näppugi sealt läbi pista.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.11.2006 13:16:29
|
|
|
| Ajalehes oli väide, et hiir poeb läbi ka august mis muidu sobib pastaka jaoks. Kahju, et täpsemini diameetrit polnud öeldud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
03.11.2006 14:05:53
|
|
|
6mm oli hiirte kohta märgitud:)
eile püüdsin 3 tükki kinni, siis sai neid lähemalt vaadatud ka. ikka väiksed on need tõprad:)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
03.11.2006 15:05:12
|
|
|
mul suur 120mm auk küljepeal
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.11.2006 15:41:56
|
|
|
Lihtsam variant arvuti kaitsmiseks - muretsege kass.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
03.11.2006 15:53:09
|
|
|
hiir [rott] võib hea tahtmise korral närida end läbi raudtoru, ega tal siis arvuti küljekaangi poleks probleemiks.
olen näinud isegi yhte pilti, kus hiir oli arvutisse ära kärvand
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
05.11.2006 14:22:40
|
|
|
teema on suht pikalt soiku jäänud, lisaks siia enda juhtumid
*paar päeva tagasi siis avastasin et kõlarid ei tee häältki, esmalt siis kontrollisin kõik seaded üle, (kõllid olid sisse lülitatud) ja siis juhtmete kallale, power-kaabel oli korras kuid signaalikaabel oli läbi järatud
*Tahtsin siis printima hakata, jälle sama jama, kõik nagu töötaks, asusin juhtmeid kontrollima, seekord oli pooleks printeri usb kaabel
siit ka loo moraal, ärge jätke koduloomi hetkekski valveta, eriti jäneseid
too oli kuidagi puurist välja pääsenud
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.11.2006 14:25:53
|
|
|
mnjaa mul on üks "jänes" nimega kass kes sellist värki teeks... sellepärast ta mu arvuti lähedale kunagi ei pääsegi ilma valveta... suht juhtmete paradiis seal
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
05.11.2006 14:26:10
|
|
|
Mul kaks toakoera ja need pole veel midagi ära söönud...
Kuigi jah...kunagi sai üks peni mobiiltelefonist jagu... ..disainer..
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul72
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
06.11.2006 02:21:47
|
|
|
mul kunagi veel rott oli siis ta lihtsalt armastas juhtmeid närida - seenikaua kuni ta ühest jagu sai, kus veel vool sees oli.....
peale seda endam juhtmeid ei närinud, kuid telekapuldi pealt nupud hakkasid ükshaaval järjest ära kaduma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
06.11.2006 07:43:41
|
|
|
Mul on loomadeks kaks õdem kes oskavad arvutid peese panna
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
06.11.2006 14:21:34
|
|
|
minu kassile meeldib arvuti. pidevalt üritab korpusest läbi tungida (kui see lahti, siis saab sisse ka )...seal sees vendid puhuvad sooja õhku ju . ise lebotaks ka külma talve ajal kuskil videokaardi ja kõvaketta vahel.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
06.11.2006 14:31:51
|
|
|
mul kass magab pc kasti ja monitori otsas...kui läpaka tagant ära lähen siis hirmuga panen kaane kinni igaksjuhuks... jumal teab mis sellel kassil pähe võib tulla
edit: monitori peal magab ta alati nii et saba minu vaatevälja takistaks
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
06.11.2006 15:28:36
|
|
|
Kassid suureks saanud enam nagu juhtmeid ei tahagi laua alt, aga üksikud juhtmed (nagu telefoni laadija kuskil diivani peal, telefon järgi) lähvad küll. Midagi ei tohi ripakile jätta...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
06.11.2006 18:12:54
|
|
|
mu kass kasutas printerit toena, et uurida arvuti siseelu. tõstsin korra häält ja kadund ta oligi peale seda kardab arvutilauda nagu tuld
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
07.11.2006 00:16:48
|
|
|
| Mul kass magas klaviatuuri peal, hiir käpa all. Ei tea kas oli kokkusattumus või siis meeldis see hii kassile. Muidugi tegi kasti sisuga ka tutvust, avastas aga tuuleaukude eest fangrillid, nii et käpad said minu poolt päästetud. Muidugi ajas paar juhet ka lühisesse, selle tulemusel lülitus arvuti välja, aga ära ehmatas küll. Enam korpust lahti ei hoia ja kass magab arvuti kasti otsas. Ju siis talle meeldib seal. Jumal tänatud et molli peale magama ei lähe, sellel on see võrk seal taga õige õrn. Kunagi Quaket sai mängitud, siis kass päris hästi jälgis mehikesi... Hea et kassil kraapimisvajadus tugitoolil saab rahuldatud, muidu oleks arvuti ekraan väga-väga koledasti lõhki kriibitud (sellel mingi plastikusarnane pehme kate peal). Tore kiisu mul
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.11.2006 00:21:53
|
|
|
mnjaa LCD (mingitel vist isegi olemas kaitse ei tea ...) ju väga pro asi kui kass... vat lööb küüned sisse kui käppaga asju ekraanil taga ajab ja ongi kõik
Arvuti tootjad ikka ei mõtle selle peale et inimestel on koduloomad. Eriti vihkan LCD sid selle pärast et neil selline "mõnus" ja pehme ekraan mida suht kerge lõhkuda.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul72
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
07.11.2006 00:58:21
|
|
|
| angel kirjutas: |
| ju väga pro asi kui kass... vat lööb küüned sisse kui käppaga asju ekraanil |
mul ema ei saanud kassipoja pärast solitaret mängida
kass tuli jooksuga iga kord kohale, kuna tema ei teadnud, et kuvaril on arvutihiir
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r32
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
07.11.2006 22:07:49
|
|
|
Enda kassile meeldib kah mängimese ajal mehikesi käpaga taha ajada
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
07.11.2006 22:52:43
|
|
|
Enda kass vallutab iag päev vana suurt molu. Kui at väiksem oli, siis molu ei likund, kui ta seal peal sõelus, nüüd on asi muutunud. Ja maru lbelt muidugi, ajab saba ekraani ette, panen saba tal jalge alla, siis tal vaja mudugi püsti tõusta, suur ringutus teha, ja Täpselt sama moodi tagasi lamama minna. Vahe peal saab päris vihaseks. Ühesõnaga, hull elukas=P.
Paar pilti: http://www.zone.ee/tagaratas/miisu:D/
Molu vallutamas:
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
07.11.2006 23:31:49
|
|
|
ylbe olemisega kass sul
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
07.11.2006 23:34:23
|
|
|
| Kassid ongi ülbed. Ega nemad pole mingisugused koertesugused kintsukaapijad. Kass teab, mida ta väärt on.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.11.2006 05:39:12
|
|
|
kuskilt olen kuulnud/lugenud, et kass peab ennast "peremehe" omanikuks ja ülemaks, vastupidiselt koertele.
äge vaade, kui hommikul kass kargab köögis kapi peale ja siis jälgib üleoleva pilguga kõike toimuvat
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
08.11.2006 09:20:09
|
|
|
See et see kass seal peal magab monitorile just hea pole
Kunagi oli üks natuke lärmakam monitor ja hääl käis pinda, panin padja peale. Natukese aja pärast tõmbas pildi kohe lillakaks
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
08.11.2006 16:33:11
|
|
|
Ega ma ei arvagi,et kass monitorile hästi mõjub. vastu pidi, karvad satuvad ka ju sisse jne. Aga np teda on nüüd enam võimatu ära ajada sealt.
Enne lähed ise ära arvuti tagant=P. Ja ülbe ta on, aga vahepeal on täiesti pugeja.
Külalistele on ka susisenud =P. Ja siis veel, see pihustatav värk, ( lõhn) ,mis ei peaks kassidele meeldima. Susiseb, ning mõne aja pärast laseb jälle ringi..
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.11.2006 16:35:07
|
|
|
| Robska kirjutas: |
Ega ma ei arvagi,et kass monitorile hästi mõjub. vastu pidi, karvad satuvad ka ju sisse jne. Aga np teda on nüüd enam võimatu ära ajada sealt.
Enne lähed ise ära arvuti tagant=P. Ja ülbe ta on, aga vahepeal on täiesti pugeja.
Külalistele on ka susisenud =P. Ja siis veel, see pihustatav värk, ( lõhn) ,mis ei peaks kassidele meeldima. Susiseb, ning mõne aja pärast laseb jälle ringi.. |
Susisenud... Mu kass on mu õde isegi õrnalt kätte hammustanud kui too on mul külas olles üritanud pai teha. See kassipeletusprits on mul heaks abimeheks osutunud. Eriti mööbli kaitsmisel. Vahest ikka kippus kass küüntega diivaninurka, peale vahendi kasutamist tuli korraks, turtsus veidi ja kõndis mujale. Põhimõtteliselt peaks see vahend olema tsitruseliste lõhn, ehk inimeste jaoks peaaegu meeldiv, värske, kuid kassidele talumatu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
08.11.2006 17:07:03
|
|
|
Teine võimalus. Kui elektriarve pärast ei põe, lülitada mingi vana monitor enda oma kõrvale vooluringesse. Las soojendab ennast tolle peal, ehk näkkab
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
08.11.2006 17:10:59
|
|
|
Minu kassile meeldivad uksed. Õigemini ukse piidad. Üks kord oli seline lugu, et tuli hirmus jooksuga, ja hüppas ukse piida külge, ja siis ronis edasi, lõpus kõlkus pea alaspidi seal=P( tai pand mind tähele). Siis ütlesin,et ta alla kasiks sealt, ikka vahtis edasi, ja tegi imelikke nägusi, ja kui püsti tõusin, siis oli küll kärmelt läind.
Mu kass on õde näost hammustanud, ja selga hüpand. Aga ma arvan,et see on sellest,et õde kiskus teda koguaeg, ja kiusas. Mitte otseselt ei piinand, aga siiski. Õde 7a. Kass mitte ütlse ei karda teda. Ema kardab kõgie rohkem ,minu ja isaga, kõige suurem sõber =P.
| project kirjutas: |
Teine võimalus. Kui elektriarve pärast ei põe, lülitada mingi vana monitor enda oma kõrvale vooluringesse. Las soojendab ennast tolle peal, ehk näkkab  |
=P. See ka juba vana, vast peab veel paar kuud. Lillasi pilte, ja muid lollusi pole veel teind. Teist monitori küll ei hakka ekstra kassile sebima, tal muidki kohti kus end soojendada. Vahe peal oli veel võimendi peal ,aga sealt ajasin ta küll ära.
Isane ikka -.-
viimati muutis Robska 08.11.2006 17:12:51, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|