|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
25.07.2005 23:07:58
|
|
|
Hetkel panime M!nA arvuti taha 300W code, kuna ta müüd oma ploki maha.
Kõik töötab
2200mhz venice, bh-5 3,1v, 9600xt 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.07.2005 18:45:23
|
|
|
| haldo kirjutas: |
Isegi minu masin töötas ilusti codega aga hakkas ikka kuuma auru välja ajama ja otsustasin panna ikka parema toite  |
sul tuli tagant lausa auru välja ?
siis pidi küll midagi väga nihu olema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
26.07.2005 18:48:59
|
|
|
mul nüüd see 400'ne code abiti moboga umb pool aastat koos olnud. vahel läheb korpus pealt soojaks aga see poh muidu täitsa ok.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
26.07.2005 19:18:06
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| haldo kirjutas: |
Isegi minu masin töötas ilusti codega aga hakkas ikka kuuma auru välja ajama ja otsustasin panna ikka parema toite  |
sul tuli tagant lausa auru välja ?
siis pidi küll midagi väga nihu olema  |
Liiga kuuma õhku.
Pc upgrade põhjusel vahetasin välja toite:D
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
31.07.2005 14:16:57
|
|
|
samane asi toidab minu profiilis oleva asja probleemideta ära.
usun et saab ka sinu omaga hakkama
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
31.07.2005 20:59:58
|
|
|
Aga kas kuidagi modifitseerida ei saaks, et oleks stabiilsem? Teised konded, teine diood sild?
Äkki oleks kellelgil isegi välja pakkuda mõni skeem kuidas seda 400w modida.
Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
31.07.2005 22:32:19
|
|
|
| furious_drawer, mida sa seal ikka modid osta parem kvaliteetsem toide
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volkar
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2002
|
31.07.2005 22:37:18
|
|
|
ei kurda, probleeme pole. 400W
milleks punnitada kui kõik toimib.
_________________ Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta! |
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
31.07.2005 22:39:19
|
|
|
kusjuures väga hästi toitis sõbral see 400W 12cm vendiga codegen 3.2GHz P4 ja 6800GT +kaks hdd ja dvd-rw
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
31.07.2005 22:53:24
|
|
|
| furious_drawer kirjutas: |
Aga kas kuidagi modifitseerida ei saaks, et oleks stabiilsem? Teised konded, teine diood sild?
Äkki oleks kellelgil isegi välja pakkuda mõni skeem kuidas seda 400w modida.
Ette tänades.  |
Noh suurema mahuga el.kondekad nii +3,3 kui +5V ahelatesse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
31.07.2005 22:59:23
|
|
|
| furious_drawer kirjutas: |
Aga kas kuidagi modifitseerida ei saaks, et oleks stabiilsem? ...  |
plaanis üks selline isend ära lammutada,
transid juhtmetega suure radika külge ja kondesid lisaks.
loodan, et kondede lisamine annab mingit efekti, kinnitust aga pole
konded uuena poes ainult liiga kallid ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
01.08.2005 11:17:52
|
|
|
| Minul põles üks selline 400 W Codegen maha (liigne CPU OC ehk!?). 8)
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
01.08.2005 12:50:25
|
|
|
mul uus mälu tulemas.
mis arvate kas mu codekas toidab mu profiilis oleva arvuti ära 1gb corsairidega ning väikse klokiga ka.
ja mis üldse code teeb kui voolu tarbimine või tugevus läheb üle piiri? sulatab kaitsme ära ning viskad uue (mul neid jagub igas suuruses) või võib koos mobo ja veel enamaga läbi minna?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
01.08.2005 12:58:23
|
|
|
Ainuke mnõistlik mod oleks sellel toitel välisküle täielik avamine ,et rohkem õhku saaks plokist välja.Nimega firmadel on 120x120 vendiga plokkidel väliskülg palju avatum.Konekaid väljundites vahetada ei anna suurt midagi- kui toites 680mkf 200v 2tk panna siis veel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
01.08.2005 13:05:47
|
|
|
| ei tea kas mingeid 250W toitekaid saab passiivis ka jooksutada? ma paneks 400W codeka klokkamiseks. ning 250-300W (misiganes) ventide, jms peale
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
01.08.2005 13:28:29
|
|
|
| Mirkel, Las puhub ikka mingi vent 5-e voldi peal.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
01.08.2005 15:35:55
|
|
|
8) Mul peab siiani 400w code vastu ilusti minu profiilis oleva configa. Möödas kusagil aasta.
Kuid siit targematele küsimus et millised võivad olla suurinad kõikumised amprites? ja just 400w codel (12se ventikaga isendil)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
02.08.2005 17:35:19
|
|
|
| Roger10 kirjutas: |
8) Mul peab siiani 400w code vastu ilusti minu profiilis oleva configa. Möödas kusagil aasta.
Kuid siit targematele küsimus et millised võivad olla suurinad kõikumised amprites? ja just 400w codel (12se ventikaga isendil)  |
ossa krt. mitte mingisuguseid probleeme ei ole olnd? einoh conf peaks küll nats rohkem sööma kui minu oma , eks proovin siis enne aint codekaga
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
02.08.2005 17:58:13
|
|
|
| tsitaat: |
millised võivad olla suurinad kõikumised amprites
|
Mõtlesid midagi muud vast ikka.
Mida väiksem see kõikumine on seda parem masinale endale.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
03.08.2005 00:50:07
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tsitaat: |
millised võivad olla suurinad kõikumised amprites
|
Mõtlesid midagi muud vast ikka.
Mida väiksem see kõikumine on seda parem masinale endale. |
ta mõtles seda, et millised on max kõikumised, mis masinat ei ohusta. Minu arvates on igasugune kõikumine jama aga kindlat infi ma selle kohta öela ei oska, nii kaua kui masin rasid ei tee on korras (muidugi tulevikule mõeldes see toide eriti tore ei ole)
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
03.08.2005 00:51:26
|
|
|
| Kõikumised amprites- on ju sinu süsteemi kui eleekt.tarbijast tingitud ja koormus muutub ja peabki ju muutuma kogu aeg. 1-15A aga sa mõtlesid küsides vist ikka pinget? Või mõtlesid sa koormuse taluvuse piirväärtusi erinevatel 400W-stel codedel siis need on jah "nagu jumal juhatab. Mõnel ei töötagi ülekoormuskaitse ma olen plokke katsetades igaks juhuks 2mm raudnaela kaitsmeks pannud kaksikka ära ka sulatanud! voolu muidugi ei jõudnud mõõta aga eks ta seal 100A-ni võis lühises olles ikka ülesse joosta enne kui nael pooleks sulas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:)
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2005
|
03.08.2005 15:01:02
|
|
|
Kas kõnealusest toitekast minu uuele arvutile piisab? Mingisugus über-laiendamist hiljem plaanis teha ei ole. case-modimist ka ei tee. Vaja on vaid seda, et suurematel pööretel pilti kotti ei viskaks.
Intel Pentium 640 3.2GHz
Sapphire X800 XL 512MB PCI-E
Intel 915PCYL soc. 775, 800FSB, 4 x DDR II 533MHz, PCI-E
TwinMos 2 x 512MB DDR II @ 533MHz CL 4
HDD SAMSUNG 160GB SATA 7200
Arctic cooling Freezer 7
lisaks PCI firewire, võrgukaart + DVD-seade
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
03.08.2005 15:32:38
|
|
|
, sellisele korralikule masinale paneks mina ikka mingi parema toite!
Seda codet küll ei julge soovitada
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
03.08.2005 17:58:36
|
|
|
Kui selline masin siis peaks leidma ka nii palju raha et, korralik toide osta....
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:)
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2005
|
03.08.2005 21:04:58
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Kui selline masin siis peaks leidma ka nii palju raha et, korralik toide osta.... |
Ei, mul on rahad suhteliselt otsas.
| K-Pax kirjutas: |
| sellisele korralikule masinale paneks mina ikka mingi parema toite! Seda codet küll ei julge soovitada |
Minu arvutuste ja mitmete inimeste hinnangu järgi peaks see toiteks siiski arvuti kenasti ära toitma ja mõned vatid jäävad ka üle. Kui asi töötab, siis miks peaksin veel lisaks investeerima? Milles kallima toiteploki paremus seisneb (ja seda kasutaja poolelt vaadates)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
03.08.2005 21:18:12
|
|
|
| tsitaat: |
| Milles kallima toiteploki paremus seisneb (ja seda kasutaja poolelt vaadates)? |
Kui Codet sellise konfi puhul kasutad, siis pole vaja kaugelt otsida lamp restartide põhjust.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:)
HV vaatleja
liitunud: 25.07.2005
|
03.08.2005 22:50:31
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
| tsitaat: |
| Milles kallima toiteploki paremus seisneb (ja seda kasutaja poolelt vaadates)? |
Kui Codet sellise konfi puhul kasutad, siis pole vaja kaugelt otsida lamp restartide põhjust. |
A, ok. Mul on majas veel üks arvuti, millel on veelgi nõrgem toitekas, mis vajaks asendamist. See 400W sobiks teise kasti igal juhul (teine on veidi vanem ja aeglasem Celeron). Kui minu kastile jääb sellest väheks, siis panen toiteka teise ja ostan uue ja parema. Kirjutan ka sellest teile! Kui te minu toiteplokist midagi enam ei kuule, siis võite eeldada, et oli hea lahendus ja kurta pole enam midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
07.08.2005 05:50:10
|
|
|
minumeelest on rumal korraliku süsteemi puhul soetada piiripealne ja kõikuva kvaliteediga tootja toide. Toiteplokk peaks olema viimane komponent, mille pealt raha kokku hoidma hakata....aga see oli vaid minu arvamus
natuke teemasse ka, siis endal on Codegeniga väga lühikesed ja üsna ükskõiksed suhted. Konfis oleva süsteemi ülekellamise kannatas ta (küll 350 W Codegen) igatahes välja ja müra kohta ei oska ka midagi halba öelda (viimane ei olegi ju reglina vist Codegenide nõrgim koht)...nüüd oman Zalmani isendit
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
07.08.2005 10:14:12
|
|
|
No loogiline, et toite pealt ei saa raha kokku hoida. Aga kui raha lihtsalt ei ole, kas siis peab teiste juppide pealt kokku hoidma .
Ja üldse 400W Code toide + 12 cm faniga korpus maksab vaid 490.- . Aga kui tahad midagi korraliku, siis pead vaatama ju vähemalt 350W Anteci või 360W Chieftechi poole, nende hinnad hakkavad aga 1000.-
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
10.08.2005 08:50:12
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
No loogiline, et toite pealt ei saa raha kokku hoida. Aga kui raha lihtsalt ei ole, kas siis peab teiste juppide pealt kokku hoidma .
Ja üldse 400W Code toide + 12 cm faniga korpus maksab vaid 490.- . Aga kui tahad midagi korraliku, siis pead vaatama ju vähemalt 350W Anteci või 360W Chieftechi poole, nende hinnad hakkavad aga 1000.-  |
Fortron kah nrm
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
10.08.2005 15:04:51
|
|
|
paistab, et tegemist on väga nõutud kaubaga, tallinnas ei paista kuskil olevat
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
10.08.2005 18:11:22
|
|
|
| rewer kirjutas: |
paistab, et tegemist on väga nõutud kaubaga, tallinnas ei paista kuskil olevat  |
nõutut kaup jah, sest kiiresti põlevad läbi
*joke*
tegelt enda omaga olen väga rahul, suht vaikne isend.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
10.08.2005 18:24:41
|
|
|
Sign kodukal 350w Fortron(Aopen) plokid vaid 470kr- ei tea kas tegelikult ka saab?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
10.08.2005 21:14:25
|
|
|
Aopen ei ole just midagi head, olen kuulnud
Kui ikka 400W Codest puudu jääb, siis üleminekuks tuleb vähemalt mingi 350W TT, Antec, Chieftec osta.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
10.08.2005 21:27:31
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
Aopen ei ole just midagi head, olen kuulnud
Kui ikka 400W Codest puudu jääb, siis üleminekuks tuleb vähemalt mingi 350W TT, Antec, Chieftec osta. |
Nende Aopenite sisu on tehtud tegelikult Fortroni poolt mis on täiesti võrreldav teise high-end toitetega (bagu antec jnejne)
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
12.08.2005 18:23:21
|
|
|
Parim kvaliteeti+hinnasuhe toitekas praegusele confile (kohkohe tulemas 2.4ghz P4 mida tahaks klokkida)
Preagune loobib restarte.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
12.08.2005 19:39:04
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
Parim kvaliteeti+hinnasuhe toitekas praegusele confile (kohkohe tulemas 2.4ghz P4 mida tahaks klokkida)
Preagune loobib restarte. |
Oleneb mis sinu hinna piir on ise soovitaks Fortorn 350W blue led
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
15.08.2005 10:50:17
|
|
|
Qtec pidi kehvem olema kui Codegen aga ise ei ole proovinud, ei tea
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
15.08.2005 11:43:33
|
|
|
| tsitaat: |
Qtec pidi kehvem olema kui Codegen
|
Mõlemad üks jura ju. Kumbki pole kehvem
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
16.08.2005 00:43:42
|
|
|
siin pidevalt juttu olnd et kui toidet osta siis vaadata kui võimalik TT/chiftec/fortron/antec/aopen
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcus21
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
16.08.2005 16:01:10
|
|
|
Vaatasin ,et mingi uus kahtlane toitekas on kartuli hinna kirjas.
Coba King 420w. Odav sunnik. Mis te arvate sellest ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
16.08.2005 16:24:59
|
|
|
ma arvan, et nad võiks muretseda parem 400W codegene
või mõni muu pood võiks neid kohapeal omada.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
16.08.2005 20:46:01
|
|
|
400w codegen veaks mu masina välja ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
16.08.2005 20:53:25
|
|
|
| veab küll, aga miks sa vahetada tahad?? endine 400w ei kõlba?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
16.08.2005 21:45:53
|
|
|
Ei restardit ja nvidia viskab mingi hoiatuse ette ,et võtab clockid väiksemaks ,et kaitsa mu arvutit kuna video ei saa küllalt voolu.
Tahaks mingi 2,4ghz pentium4 prose mille 3.0ghz peale kellata.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|