Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 25.07.2005 23:07:58 vasta tsitaadiga

Hetkel panime M!nA arvuti taha 300W code, kuna ta müüd oma ploki maha.
Kõik töötab icon_biggrin.gif

2200mhz venice, bh-5 3,1v, 9600xt 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.07.2005 18:45:23 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Isegi minu masin töötas ilusti codega aga hakkas ikka kuuma auru välja icon_eek.gif ajama ja otsustasin panna ikka parema toite icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

sul tuli tagant lausa auru välja ? icon_lol.gif
siis pidi küll midagi väga nihu olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2005 18:48:59 vasta tsitaadiga

mul nüüd see 400'ne code abiti moboga umb pool aastat koos olnud. vahel läheb korpus pealt soojaks aga see poh icon_biggrin.gif muidu täitsa ok.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2005 19:18:06 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
haldo kirjutas:
Isegi minu masin töötas ilusti codega aga hakkas ikka kuuma auru välja icon_eek.gif ajama ja otsustasin panna ikka parema toite icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

sul tuli tagant lausa auru välja ? icon_lol.gif
siis pidi küll midagi väga nihu olema icon_biggrin.gif


Liiga kuuma õhku.
Pc upgrade põhjusel vahetasin välja toite:D thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 17:10:22 vasta tsitaadiga

Millist Codegeni toidet + korpust soovitate? Võiks olla mingi lisavent ka sees.
Asi peab ära toitma r9800pro, Sempron 2600+ssi ja 40GB ATA ketta.

Ise mõtlesin seda http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=46&p_id=002641 , aga on sellel mingi lisavent ka?
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 31.07.2005 14:16:57 vasta tsitaadiga

samane asi toidab minu profiilis oleva asja probleemideta ära.
usun et saab ka sinu omaga hakkama
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2005 20:59:58 vasta tsitaadiga

Aga kas kuidagi modifitseerida ei saaks, et oleks stabiilsem? Teised konded, teine diood sild?
Äkki oleks kellelgil isegi välja pakkuda mõni skeem kuidas seda 400w modida.
Ette tänades. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2005 22:32:19 vasta tsitaadiga

furious_drawer, mida sa seal ikka modid osta parem kvaliteetsem toide
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volkar
HV kasutaja
volkar

liitunud: 22.07.2002




sõnum 31.07.2005 22:37:18 vasta tsitaadiga

ei kurda, probleeme pole. 400W
milleks punnitada kui kõik toimib.

_________________
Elektroonika töötab suitsu peal, kui suits välja tuleb, siis enam ei tööta!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 31.07.2005 22:39:19 vasta tsitaadiga

kusjuures väga hästi toitis sõbral see 400W 12cm vendiga codegen 3.2GHz P4 ja 6800GT +kaks hdd ja dvd-rw
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2005 22:53:24 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
Aga kas kuidagi modifitseerida ei saaks, et oleks stabiilsem? Teised konded, teine diood sild?
Äkki oleks kellelgil isegi välja pakkuda mõni skeem kuidas seda 400w modida.
Ette tänades. thumbs_up.gif


Noh suurema mahuga el.kondekad nii +3,3 kui +5V ahelatesse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 31.07.2005 22:59:23 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
Aga kas kuidagi modifitseerida ei saaks, et oleks stabiilsem? ... thumbs_up.gif
plaanis üks selline isend ära lammutada,
transid juhtmetega suure radika külge ja kondesid lisaks.
loodan, et kondede lisamine annab mingit efekti, kinnitust aga pole
konded uuena poes ainult liiga kallid ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2005 11:17:52 vasta tsitaadiga

Minul põles üks selline 400 W Codegen maha (liigne CPU OC ehk!?). 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 01.08.2005 12:50:25 vasta tsitaadiga

mul uus mälu tulemas.
mis arvate kas mu codekas toidab mu profiilis oleva arvuti ära 1gb corsairidega ning väikse klokiga ka.
ja mis üldse code teeb kui voolu tarbimine või tugevus läheb üle piiri? sulatab kaitsme ära ning viskad uue (mul neid jagub igas suuruses) või võib koos mobo ja veel enamaga läbi minna?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.08.2005 12:58:23 vasta tsitaadiga

Ainuke mnõistlik mod oleks sellel toitel välisküle täielik avamine ,et rohkem õhku saaks plokist välja.Nimega firmadel on 120x120 vendiga plokkidel väliskülg palju avatum.Konekaid väljundites vahetada ei anna suurt midagi- kui toites 680mkf 200v 2tk panna siis veel.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 01.08.2005 13:05:47 vasta tsitaadiga

ei tea kas mingeid 250W toitekaid saab passiivis ka jooksutada? ma paneks 400W codeka klokkamiseks. ning 250-300W (misiganes) ventide, jms peale
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.08.2005 13:28:29 vasta tsitaadiga

Mirkel, Las puhub ikka mingi vent 5-e voldi peal.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 01.08.2005 15:35:55 vasta tsitaadiga

8) Mul peab siiani 400w code vastu ilusti minu profiilis oleva configa. Möödas kusagil aasta.

Kuid siit targematele küsimus et millised võivad olla suurinad kõikumised amprites? ja just 400w codel (12se ventikaga isendil) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 02.08.2005 17:35:19 vasta tsitaadiga

Roger10 kirjutas:
8) Mul peab siiani 400w code vastu ilusti minu profiilis oleva configa. Möödas kusagil aasta.

Kuid siit targematele küsimus et millised võivad olla suurinad kõikumised amprites? ja just 400w codel (12se ventikaga isendil) icon_razz1.gif

ossa krt. mitte mingisuguseid probleeme ei ole olnd? einoh conf peaks küll nats rohkem sööma kui minu oma icon_razz.gif , eks proovin siis enne aint codekaga
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 02.08.2005 17:58:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

millised võivad olla suurinad kõikumised amprites


Mõtlesid midagi muud vast ikka.
Mida väiksem see kõikumine on seda parem masinale endale.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 00:50:07 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

millised võivad olla suurinad kõikumised amprites


Mõtlesid midagi muud vast ikka.
Mida väiksem see kõikumine on seda parem masinale endale.

ta mõtles seda, et millised on max kõikumised, mis masinat ei ohusta. Minu arvates on igasugune kõikumine jama aga kindlat infi ma selle kohta öela ei oska, nii kaua kui masin rasid ei tee on korras (muidugi tulevikule mõeldes see toide eriti tore ei ole)
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 00:51:26 vasta tsitaadiga

Kõikumised amprites- on ju sinu süsteemi kui eleekt.tarbijast tingitud ja koormus muutub ja peabki ju muutuma kogu aeg. 1-15A aga sa mõtlesid küsides vist ikka pinget? Või mõtlesid sa koormuse taluvuse piirväärtusi erinevatel 400W-stel codedel siis need on jah "nagu jumal juhatab. Mõnel ei töötagi ülekoormuskaitse ma olen plokke katsetades igaks juhuks 2mm raudnaela kaitsmeks pannud kaksikka ära ka sulatanud! voolu muidugi ei jõudnud mõõta aga eks ta seal 100A-ni võis lühises olles ikka ülesse joosta enne kui nael pooleks sulas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 03.08.2005 15:01:02 vasta tsitaadiga

Kas kõnealusest toitekast minu uuele arvutile piisab? Mingisugus über-laiendamist hiljem plaanis teha ei ole. case-modimist ka ei tee. Vaja on vaid seda, et suurematel pööretel pilti kotti ei viskaks.

Intel Pentium 640 3.2GHz
Sapphire X800 XL 512MB PCI-E
Intel 915PCYL soc. 775, 800FSB, 4 x DDR II 533MHz, PCI-E
TwinMos 2 x 512MB DDR II @ 533MHz CL 4
HDD SAMSUNG 160GB SATA 7200
Arctic cooling Freezer 7
lisaks PCI firewire, võrgukaart + DVD-seade
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 15:32:38 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif, sellisele korralikule masinale paneks mina ikka mingi parema toite!
Seda codet küll ei julge soovitada
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 17:58:36 vasta tsitaadiga

Kui selline masin siis peaks leidma ka nii palju raha et, korralik toide osta....
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 03.08.2005 21:04:58 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Kui selline masin siis peaks leidma ka nii palju raha et, korralik toide osta....


Ei, mul on rahad suhteliselt otsas.


K-Pax kirjutas:
sellisele korralikule masinale paneks mina ikka mingi parema toite! Seda codet küll ei julge soovitada


Minu arvutuste ja mitmete inimeste hinnangu järgi peaks see toiteks siiski arvuti kenasti ära toitma ja mõned vatid jäävad ka üle. Kui asi töötab, siis miks peaksin veel lisaks investeerima? Milles kallima toiteploki paremus seisneb (ja seda kasutaja poolelt vaadates)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2005 21:18:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Milles kallima toiteploki paremus seisneb (ja seda kasutaja poolelt vaadates)?


Kui Codet sellise konfi puhul kasutad, siis pole vaja kaugelt otsida lamp restartide põhjust.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:)
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2005




sõnum 03.08.2005 22:50:31 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
tsitaat:
Milles kallima toiteploki paremus seisneb (ja seda kasutaja poolelt vaadates)?


Kui Codet sellise konfi puhul kasutad, siis pole vaja kaugelt otsida lamp restartide põhjust.


A, ok. Mul on majas veel üks arvuti, millel on veelgi nõrgem toitekas, mis vajaks asendamist. See 400W sobiks teise kasti igal juhul (teine on veidi vanem ja aeglasem Celeron). Kui minu kastile jääb sellest väheks, siis panen toiteka teise ja ostan uue ja parema. Kirjutan ka sellest teile! Kui te minu toiteplokist midagi enam ei kuule, siis võite eeldada, et oli hea lahendus ja kurta pole enam midagi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 07.08.2005 05:50:10 vasta tsitaadiga

minumeelest on rumal korraliku süsteemi puhul soetada piiripealne ja kõikuva kvaliteediga tootja toide. Toiteplokk peaks olema viimane komponent, mille pealt raha kokku hoidma hakata....aga see oli vaid minu arvamus icon_wink.gif

natuke teemasse ka, siis endal on Codegeniga väga lühikesed ja üsna ükskõiksed suhted. Konfis oleva süsteemi ülekellamise kannatas ta (küll 350 W Codegen) igatahes välja ja müra kohta ei oska ka midagi halba öelda (viimane ei olegi ju reglina vist Codegenide nõrgim koht)...nüüd oman Zalmani isendit
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 10:14:12 vasta tsitaadiga

No loogiline, et toite pealt ei saa raha kokku hoida. Aga kui raha lihtsalt ei ole, kas siis peab teiste juppide pealt kokku hoidma icon_neutral.gif .
Ja üldse 400W Code toide + 12 cm faniga korpus maksab vaid 490.- . Aga kui tahad midagi korraliku, siis pead vaatama ju vähemalt 350W Anteci või 360W Chieftechi poole, nende hinnad hakkavad aga 1000.- icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2005 23:49:46 vasta tsitaadiga

LauriTed, ehk sobiks Thermaltake Silent PurePower Series 410W (W0035)
näeb hea välja, töötab vaikselt ja toidab normaalselt


ORDI link: http://www.ordi.ee/pood/ps410therm35.html?id=ZBJWbA63&mv_pc=84
Pilte: http://www.xtremeresources.com/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=17&page=3
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 08:50:12 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
No loogiline, et toite pealt ei saa raha kokku hoida. Aga kui raha lihtsalt ei ole, kas siis peab teiste juppide pealt kokku hoidma icon_neutral.gif .
Ja üldse 400W Code toide + 12 cm faniga korpus maksab vaid 490.- . Aga kui tahad midagi korraliku, siis pead vaatama ju vähemalt 350W Anteci või 360W Chieftechi poole, nende hinnad hakkavad aga 1000.- icon_rolleyes.gif


Fortron kah nrm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 15:04:51 vasta tsitaadiga

paistab, et tegemist on väga nõutud kaubaga, tallinnas ei paista kuskil olevat icon_biggrin.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 18:11:22 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
paistab, et tegemist on väga nõutud kaubaga, tallinnas ei paista kuskil olevat icon_biggrin.gif thumbs_down.gif

nõutut kaup jah, sest kiiresti põlevad läbi
*joke*
tegelt enda omaga olen väga rahul, suht vaikne isend.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.08.2005 18:24:41 vasta tsitaadiga

Sign kodukal 350w Fortron(Aopen) plokid vaid 470kr- ei tea kas tegelikult ka saab?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 21:14:25 vasta tsitaadiga

Aopen ei ole just midagi head, olen kuulnud icon_rolleyes.gif
Kui ikka 400W Codest puudu jääb, siis üleminekuks tuleb vähemalt mingi 350W TT, Antec, Chieftec osta.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2005 21:27:31 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Aopen ei ole just midagi head, olen kuulnud icon_rolleyes.gif
Kui ikka 400W Codest puudu jääb, siis üleminekuks tuleb vähemalt mingi 350W TT, Antec, Chieftec osta.

Nende Aopenite sisu on tehtud tegelikult Fortroni poolt mis on täiesti võrreldav teise high-end toitetega (bagu antec jnejne)

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 18:23:21 vasta tsitaadiga

Parim kvaliteeti+hinnasuhe toitekas praegusele confile (kohkohe tulemas 2.4ghz P4 mida tahaks klokkida)
Preagune loobib restarte.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 19:39:04 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Parim kvaliteeti+hinnasuhe toitekas praegusele confile (kohkohe tulemas 2.4ghz P4 mida tahaks klokkida)
Preagune loobib restarte.


Oleneb mis sinu hinna piir on ise soovitaks Fortorn 350W blue led thumbs_up.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 10:39:01 vasta tsitaadiga

Mis te sellest arvate http://www.ordi.ee/pood/ps500qt.html?id=eNM9W4AM&mv_pc=125
Suht odav ja 500w.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 10:50:17 vasta tsitaadiga

Qtec pidi kehvem olema kui Codegen aga ise ei ole proovinud, ei tea icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 11:12:47 vasta tsitaadiga

http://www.ordi.ee/pood/ps500atrix.html?id=I9pvK3BF&mv_pc=109
Aga see ?
Kehvake nagunii...

Üle 700 ei taha anda.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 15.08.2005 11:43:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Qtec pidi kehvem olema kui Codegen


Mõlemad üks jura ju. Kumbki pole kehvem
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 00:43:42 vasta tsitaadiga

siin pidevalt juttu olnd et kui toidet osta siis vaadata kui võimalik TT/chiftec/fortron/antec/aopen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 16.08.2005 12:19:54 vasta tsitaadiga

Mida arvate sellisest toites,kui tõhus see võib olla?
http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=RS-380-PMSR/P&other_title=+RS-380-PMSR%2FP+eXtreme%20Power
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 16:01:10 vasta tsitaadiga

Vaatasin ,et mingi uus kahtlane toitekas on kartuli hinna kirjas.
Coba King 420w. Odav sunnik. Mis te arvate sellest ?

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 16:24:59 vasta tsitaadiga

ma arvan, et nad võiks muretseda parem 400W codegene icon_razz.gif
või mõni muu pood võiks neid kohapeal omada.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 20:46:01 vasta tsitaadiga

400w codegen veaks mu masina välja ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 20:53:25 vasta tsitaadiga

veab küll, aga miks sa vahetada tahad?? endine 400w ei kõlba?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 21:45:53 vasta tsitaadiga

Ei restardit ja nvidia viskab mingi hoiatuse ette ,et võtab clockid väiksemaks ,et kaitsa mu arvutit kuna video ei saa küllalt voolu.
Tahaks mingi 2,4ghz pentium4 prose mille 3.0ghz peale kellata.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.