Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.05.2005 16:30:10 vasta tsitaadiga

Helikaart: Sound Blaster. Live! 24-bit. 5.1
Kõlarid: LogiTech x-530

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 17:15:06 vasta tsitaadiga

ega too RME Hammerfall muusika kuulamiseks vast polegi...rohkem ikka ise muusika tegemiseks...st kasutada seda ainult muusika kuulamiseks oleks nagu Kamaziga poodi saia järgi sõita... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 16:52:01 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Minu väike tagasihoidlik süsteem:

Kõlarid: Dynaudio Audience 82 http://www.dynaudio.de/eng/audience/audience82.htm


Respekt eriti kõlarite suhtes 8) Kui saladus pole, siis kust ostsid (Hi-Hi klubist?) ja palju maksid?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 23.05.2005 00:26:16 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Minu väike tagasihoidlik süsteem:

Kõlarid: Dynaudio Audience 82 http://www.dynaudio.de/eng/audience/audience82.htm


Respekt eriti kõlarite suhtes 8) Kui saladus pole, siis kust ostsid (Hi-Hi klubist?) ja palju maksid?

icon_lol.gif ,ei tegelt hea klubi, pood võiks aint suurem olla
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 10:18:11 vasta tsitaadiga

Hifi Klubist muidugi, see oli jube ammu, 3-4a tagasi ja hind oli 2xk kanti icon_wink.gif
Kuulasin ka palju kallimaid kõlareid, nii ~50k kanti ja ei leidnud, et oluliselt paremad oleks olnud icon_razz.gif

terminator kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Minu väike tagasihoidlik süsteem:

Kõlarid: Dynaudio Audience 82 http://www.dynaudio.de/eng/audience/audience82.htm


Respekt eriti kõlarite suhtes 8) Kui saladus pole, siis kust ostsid (Hi-Hi klubist?) ja palju maksid?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 10:45:03 vasta tsitaadiga

huvi poolest, et kas Audes Bluesidega ka võrdlesid? ja kui jah, siis kuidas iseloomustaks nende heli Bluesidega võrreldes?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 10:50:54 vasta tsitaadiga

Ma kuulasin neid suht ammu, millegipärast mulle sellist erilist emotsiooni ei tekitanud, see võis olla ka sellest tingitud, et ma suht lühikest aega neid kuulasin icon_rolleyes.gif
Teised, mis mulle väga meeldisid, olid Jamo Concert seeria kõlarid, need olid suht kallid 8)

eix666 kirjutas:
huvi poolest, et kas Audes Bluesidega ka võrdlesid? ja kui jah, siis kuidas iseloomustaks nende heli Bluesidega võrreldes?
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 17.06.2005 12:09:40 vasta tsitaadiga

Tänu pillipood.ee'le sai minu helisüsteem nüüd enam-vähem korralikuks, seega loeks kah üles, millega ma oma kõrvakuulmist risustan:
Võim: Technics SU-A808, 2x100W, üsna okei võim peaks mainima, kuid võiks veidi mõnusama heliga olla. Ilmselt tulevikus üks välja vahetatav komponent.
Kõlarid: 2x Audiowell Killer icon_razz.gif, naljakad kõlarid, 12' bassiga, uskumatult heade keskmiste ja kõrgmiste heliga kõlarid, nendega olen praktiliselt täiesti rahul + 2x Estonia 35AC-021, lisavad helipilti madalamat bassi, mõlemad paarid sellesama Technicsi taga.
CD-mängija: Kenwood DPF-3010 - ilmselt täiesti rahuldav aparaat, arvuti helikaardiga on vahe mäekõrgune ja esialgu sellest piisab.
Vinüülimängija: Bang & Olufsen Beogram 3400 - meeletult ilus uunikum, heli on kah ääretult mõnus.
Ja last but not least kõrvaklapid: Beyerdynamic DT-880, mmm kommentaare ei vaja ilmselt. Kindlasti heli poolest kõige tugevamamad komponendid minu süsteemis ja peavad ka ilmselt kõige kauem vastu.

Lisaks veel niisama pidudel ringilaskmiseks on veel 2xS30B ja Rotel RX-830 ressiiver. Viimane on kah märkimisväärselt mõnus pill. Üldine ja vananenud pilt süsteemist peaks kusagil siin teemas veel üleval olema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 17.06.2005 14:20:42 vasta tsitaadiga

Kõik profiilis kirjas, aga siiski: Sony TA-1055 vanakoolivõim (võimsust ca 2x rohkem kui mu kõrvad välja kannatavad), paar kodukootud kõlareid, milles Visaton W 170 S woofrid ja Visaton SC 10 N tweetrid, filter I järku Soleni madalpääs ja II järku Linkwitch-Riley kõrgpääs, lõikesagedus 3600Hz, lisaks 2 dB LCR-ahel tweetril tundlikkuse ühtlustamiseks. Kast 30 liitrine bassirefleks, häälestus 40Hz (tegelt oleks parem 35-37 Hz, a mis tehtud see tehtud). Ära kukuvad kõllid 30 Hz peal, paraku on ka 45-50 Hz väike lohk (võibolla on see aga hoopis ruumiakustikast) icon_neutral.gif a noh, seda pole tegelt eriti kuulda. Igatahes subwoofri olemasolu muudavad need kõllid täiesti mõttetuks, sageduskara on üsna ühtlane (kui see lohk välja arvata), kesksagedus on ilus selge, kõrged mõnusalt pehmed.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsaarts
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 23:18:54 vasta tsitaadiga

vladimir kirjutas:
Kõik profiilis kirjas, aga siiski: Sony TA-1055 vanakoolivõim (võimsust ca 2x rohkem kui mu kõrvad välja kannatavad), paar kodukootud kõlareid, milles Visaton W 170 S woofrid ja Visaton SC 10 N tweetrid, filter I järku Soleni madalpääs ja II järku Linkwitch-Riley kõrgpääs, lõikesagedus 3600Hz, lisaks 2 dB LCR-ahel tweetril tundlikkuse ühtlustamiseks. Kast 30 liitrine bassirefleks, häälestus 40Hz (tegelt oleks parem 35-37 Hz, a mis tehtud see tehtud). Ära kukuvad kõllid 30 Hz peal, paraku on ka 45-50 Hz väike lohk (võibolla on see aga hoopis ruumiakustikast) icon_neutral.gif a noh, seda pole tegelt eriti kuulda. Igatahes subwoofri olemasolu muudavad need kõllid täiesti mõttetuks, sageduskara on üsna ühtlane (kui see lohk välja arvata), kesksagedus on ilus selge, kõrged mõnusalt pehmed.

Tore ,et ka ise tehakse. Ma siin endale ka ehitanud. Mina kasutasin W100s ja sc10n. Filtrid mõlemad 2. järku ja lõikab 2000Hz pealt. Ma ise arvan ,et w170s ja sc10n jaoks on 3600hz lõikesagedus veidi kõrge. Mina oleks proovinud ~2500Hz pealt. Aga sel juhul ka kõrgele 2. järku filter. Aga kui ise rahul siis on ok.


viimati muutis tsaarts 17.06.2005 23:24:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 23:23:16 vasta tsitaadiga

toimus väike uuendus täna:

Chaintech AV-710 (VIA Envy24HT-S) + Kernel Streaming + foobar2000 + Creative I-TL3450
aga prosest jääb väheks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2005 00:56:40 vasta tsitaadiga

IBM X20 intregeeritud kõlarid icon_lol.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 18.06.2005 15:08:47 vasta tsitaadiga

tsaarts kirjutas:
Tore ,et ka ise tehakse. Ma siin endale ka ehitanud. Mina kasutasin W100s ja sc10n. Filtrid mõlemad 2. järku ja lõikab 2000Hz pealt. Ma ise arvan ,et w170s ja sc10n jaoks on 3600hz lõikesagedus veidi kõrge. Mina oleks proovinud ~2500Hz pealt. Aga sel juhul ka kõrgele 2. järku filter. Aga kui ise rahul siis on ok.


Ise arvan, et selline lõikesagedus on just paras - W170S läheb kuni umbes 5kHz -ni, mida ka kõrvaga kuulamine tunnistas, samas SC10 N algab küll 2000 Hz, aga ei taha teda eriti piinata madalamate sagedustega. Eeskujuks oli Visaton Alto II kit, kus lõikesagedus samuti peaaegu sama - 3500 Hz. Tegelikult oleks ise ka II järku filtreid kasutanud, aga X-Over pro hirmutas ära - W170S sageduskarale tuli teist järku filtriga ~4kHz juures rõve teravik sisse, seetõttu ei hakanud riskima ja tegin talle I järku, SC10N-l on samas teist järku filter. Lohust 45-50Hz veel niipalju, et mida rohkem valjukad sisse mängivad, seda rohkem see näib tasanduvat.
Bassiesitusega oli üldse selline kamm, et kui asjad lõpuks sõbra juures valmis said (tal on üks selline vägev trell, millega auke freesida ja esipaneel kinni lasta!), lükkasime need prooviks tööle ja esimene kommentaar kõigilt oli : "Subakat vaja" (tõimegi teisest toast Starsoundi 12" valjukaga keskmise diivanilaua suuruse kõlari, mis läheb kunagi basskitarri taha ja ühendasime külge). Piinasime kõlle kõikvõimaliku dnb, tehno ja metaliga, lõpuks leidsime ka mingi bassitestidega plaadi, mille tagajärjel katus peaaegu minema sõitis (majal, mitte meil!), ja kahe tunniga tegi nende kõllide bass enamikule nn. subwoofritest silmad ette. Nii et sissemängimine töötab, kui keegi selles veel kahtleb.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Synergy
HV kasutaja
Synergy

liitunud: 23.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2005 15:11:11 vasta tsitaadiga

Võim miski katkine odissei 002 ja kõlariteks 2x s90
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 18.06.2005 15:13:21 vasta tsitaadiga

Kõlarid: Speaker Creative Inspire P380 - Väga head häält teevad väikse raha eest, soovitan...
Helikaart: Intregeeritud - Ei näe vajadust mõne kalli helikaardi jaoks... Kõrva peale pole ka astutud ja kvaliteet täitsa ok.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 01.07.2005 12:51:31 vasta tsitaadiga

Mul siis sellised:

ColorsIt SP-968 Speakers 3pcs w/Subwoofer

* Speaker Unit: 5.25" Subwoofer + 3" full range x2 + 1.5" tweeter x2 Bass, Tone and Volume Option
* Frequency Response: Subwoofer 30Hz-180Hz Satellite 150Hz-20Khz
*Power Output: 30W+10W X2

pilt ka: http://www.ambinternational.com/Images/Im000142.jpg

Helikaart on integreeritud Realtek AC97 Audio toetab kuni 7.1 , aga mina olen sellega väga rahul icon_razz.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2005 13:53:59 vasta tsitaadiga

see + see icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 02.07.2005 17:08:51 vasta tsitaadiga

audigy 2 zs ja optilise kabla kyljes ripuvad logitechi z5500 kõllid
heli kah pea 2 korda rohkem kui vaja oleks aga mulle meeldib, vägagi kena häält teevad
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 19:44:29 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
audigy 2 zs ja optilise kabla kyljes ripuvad logitechi z5500 kõllid
heli kah pea 2 korda rohkem kui vaja oleks aga mulle meeldib, vägagi kena häält teevad
kas analoog- ja optilisekaabli vahel on kõrvaga tuntav erinevus?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 06.07.2005 00:41:15 vasta tsitaadiga

pole ausalt öeldes nende kõllidega proovinud tavalist yhendust kui mingi päev viicimust on eks ma sis proovin
ainuke asi mis pinda käib on see et gta san andreases ei toimi pooled hääled selle optilise kablaga kui helikaardist on pandud et 5.1 systeem on kyljes
kaovad ära nimelt kõik mootori hääled ja osa mölast
tavalised kablad kylge viitsiks panna eks siis uuriks seda asja kah
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 00:56:01 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Minu väike tagasihoidlik süsteem:

Helikaart: RME Hammerfall DSP 9632 http://www.rme-audio.com/english/hdsp/hdsp9632.htm
Kõlarid: Dynaudio Audience 82 http://www.dynaudio.de/eng/audience/audience82.htm


sul on sinna kaardikylge muidu miskit põnevamat veel yhendatud või ainult võim ja vsjo? icon_smile.gif
muidu dynaudiod toredad, olen nendega yle 6 aasta töötanud ja koju võtsin ka dynaudiod (muidugi monitorid, mitte "hifikastid")
aga ma oletan, et sound on neil ypriski sarnane. vähemalt elemendid on icon_wink.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siiasinna15
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 15.07.2005 21:51:29 vasta tsitaadiga

arvuti helikaart siis ühendatud ressiiveriga YAMAHA RX-V650. Tegemist 7.1 ressiiveriga, millel on YPAO häälestus jne. Ressiiveril võrgutarbimine 500W nign kaalub 12,5kg. Ressiiver toidab 2 tornkõlarit SM-1000. Samuti on kasutusel 10" aktiivsubwoofer, millel võimsust siis 120W RMS, subwoofer kaalub 24kg. Tagakõlaritena kasutusel S-50 sarnased kõlarid, mis on 8 oomised. Praegu käimas ka uus prjekt. Nimelt on 200W SIINUST kontsertvõimendi, millele sai muretsetud siis 15" profielement tundlikkusega 98dB. Elemendile teenlähitulevikus kasti ümber nign seejärel hakkab ta mängima väljas või diskosaalis. Lisaks veel ESTONIA UM-010 lõppvõimendi ning Radiotehnika eelvõimendi(Need siis praeug seisavad). Veek on ka isetehtud TDA7293 võimendi, mis sobib subwoofri tarbeks

Lisan siis pilte ka, kahjuks kõikidest seadmetest pilte pole teinud.

http://www.pilt.ee/matu3

icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
?‡oTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 15:06:27 vasta tsitaadiga

Trust SP-6100P 5.1 surround speaker set..
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 16.07.2005 23:10:42 vasta tsitaadiga

Minu tagasihoidlik süsteem: http://www.zone.ee/djdeep/S_Picture%20003.jpg?2
Kõlarid siis Defender Mercury 30A ja helikaart mingi juust integreeritud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 23:13:24 vasta tsitaadiga

mul on 5 väikest mingit arvuti 5.1 kõlarit ja siis kaks s90 bassikat ja 300 w autovõim
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 17.07.2005 00:13:49 vasta tsitaadiga

logitech 2.1 helisüsteem, subwoofer 65W rms + kõrvaklapid icon_smile.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 17.07.2005 02:32:41 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
mul on 5 väikest mingit arvuti 5.1 kõlarit ja siis kaks s90 bassikat ja 300 w autovõim

kui tohib küsida, siis kust sul see autovõim toidet saab?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001




sõnum 17.07.2005 14:20:53 vasta tsitaadiga

Praegu siis oman ühte 35AC-021-1, mis korralikult viimistletud ning madalsageduseks on Audese 75W82-8.
Võimendina kasutan hetkel Radiotehnika U7111, mille väljundvõimsus on 2x35W@8om.
Ja uuest nädalast olen SONY CDP-M205 omanik.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 17.07.2005 15:05:54 vasta tsitaadiga

Logitech z2300 -
mmmmmmagus icon_smile.gif

ma ei tea audiost muidu suurt mitte midagi- tean vaid ,et olen väga rahul nende kõlaritega icon_smile.gif

kes ei tea milelga tegu siis copy paste logitechi kodukalt :


tsitaat:
Product Specifications

* Total RMS power: 200 watts RMS
o Satellites: 80 watts RMS (2 x 40W)
o Subwoofer: 120 watts RMS
* Total peak power: 400 watts
* Frequency response: 35Hz - 20kHz
* Amplifier: Ultra-linear, high capacity analog
* Drivers:
o Satellites: 2.5" polished aluminum phase plug driver
o Subwoofer: 8" long-throw ported driver with 6th order bass reflex enclosure
* Speaker dimensions (H x W x D):
o Satellites: 6.75" x 3.5" x 6"
o Subwoofer: 11" x 11" x 15"
* Signal-to-noise ratio @ 1Khz: >100dB
* SoundTouch™ wired remote control:
o Master volume
o Subwoofer volume
o Headphone jack
o Power/Standby
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 02:31:27 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
mul on 5 väikest mingit arvuti 5.1 kõlarit ja siis kaks s90 bassikat ja 300 w autovõim

kui tohib küsida, siis kust sul see autovõim toidet saab?

autovõim saab arvuti 300 w toiteplokist

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siiasinna15
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 18.07.2005 09:07:25 vasta tsitaadiga

mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 19.07.2005 01:00:53 vasta tsitaadiga

Siiasinna15 kirjutas:
mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on.

ta vist mõtleb, et ta autovõim saab toidet tema 300w arvutitoiteplokist(12v)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 01:16:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siiasinna15 kirjutas:
mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on.

ta vist mõtleb, et ta autovõim saab toidet tema 300w arvutitoiteplokist(12v)

selle jaoks on küll alandid aga nende amprid ei sobi minuteada icon_rolleyes.gif


viimati muutis DmX 19.07.2005 16:04:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 19.07.2005 01:23:52 vasta tsitaadiga

et väheks jääb? no kui küllalt hea toitekas, jääb ehk ülegi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 19.07.2005 01:29:16 vasta tsitaadiga

endal Creative Inspire T5900

andmed:
Subwoofer output power
22W (RMS)

Satellites output power
8W per channel (RMS)

Central satellite output power
20W per channel (RMS

selle raha eest kindlasti paremaks minna ei saa, ei ole audio fiiilll aga kõlarid mängivad ägedalt.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 16:06:19 vasta tsitaadiga

estonia ac-35d + vana amfiton ay-101 = 750kr. filmi on sama hea vaadata kui kosmoses icon_biggrin.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 16:49:34 vasta tsitaadiga

[quote="silver010"]
Siiasinna15 kirjutas:
mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on.

arvuti kõlarid on profiilis kirjas

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siiasinna15
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 19.07.2005 22:29:43 vasta tsitaadiga

minu viga.....mõtlesin, et kõlaritel toiteplokk 300W, mida arvutikõlaritest küll ei leia...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 21.07.2005 13:58:34 vasta tsitaadiga

minu süsteem siis icon_biggrin.gif
http://hmekk.pri.ee/hv/sound_sys/

3x arvutikõlarit mängivad kõrgeid (muuks nad ei sobi)
1x king audio .... mähis perses ... aga kõrgeid saab ka mängida icon_biggrin.gif
1x Pioneer ts1000-dvc @ 2ohm (150w norm 600w max rms) 10"
1x Star Sound sww-3800 ( 300w norm 600w max rms ) 15"

võimendi : TESLA auj635 (100w @ 4 ohm)
composer : mdx 2100
mixerpult : Spirit Folio Lite
ekvalaiser : akai ??????
Helikaart : Creative Soundblaster Live, 5.1 24bit, väline, USB

starsoundile tuleb täna-homme uus kast ümber icon_razz.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2005 14:18:52 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
minu süsteem siis icon_biggrin.gif
http://hmekk.pri.ee/hv/sound_sys/

pult ilmselt eelvõimuks, a mida kompressor sul teeb seal btw?
tundub nagu kasutaks seda topeltlimitterina

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 21.07.2005 14:29:45 vasta tsitaadiga

täpselt icon_wink.gif
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2002




sõnum 21.07.2005 22:46:49 vasta tsitaadiga

hetkel siis lahendus selline:
helikaart1: terratec 24bit 96khz
helikaart2: echo layla 3g (8in 8out laiendatav 16in/16out)
võim1: NAD 2x20W@8oom
võim2: 2x3W kõrvaklapi võim
kõlarid: s90
kõrvaklapid: sony mdr-v500dj ja laenuks ajutiselt beyeri dt150ned
ja siis veel vastavalt vajadusele on ära ühendatud: mingi vana vene kassetikas (orbita), NAD-i raadio, Sharpi vanakooli cd ja sony md-tekk
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 18:30:09 vasta tsitaadiga

Süsteem järgmine:

1) Helikaart - Creative Labs Sound Blaster Live! 5.1 Digital OEM
2) Võimendi - Kenwood KRF-V6020
3) Kõlarid - 2 S90 ja 2 Pioneer'i

Töötab küll icon_smile.gif

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 29.07.2005 01:55:26 vasta tsitaadiga

Heli: NF7-S SoundStorm
Kõllid: Logitech Z-540
tuppa vägagi piisav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 29.07.2005 16:48:19 vasta tsitaadiga

Kõlarid: 2x s90, 2x s30, infinity reference line woofer (350w rms, 12")
võimendi: pioneer, toide 550w
Teeb häält küll, ja mitte vaikselt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
via101
HV vaatleja
via101

liitunud: 12.07.2005




sõnum 29.07.2005 21:02:17 vasta tsitaadiga

Mul Radiotehnika S90
_________________
Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 21:34:12 vasta tsitaadiga

tundub ,et enamustel on ikkagi s90 ja ei tea ,miks väidetakse ,et halvad kõlarid. icon_eek.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2005 21:37:22 vasta tsitaadiga

X, seepärast, et nad on.. icon_biggrin.gif
Paljudel on Codegeni toited, aga halvad on (minu puhul kärab küll).
S90'd on jutu järgi väga puusse heliga, aga kuulata kõlbavad küll. Paljudel ju peamine ainult mats.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 03:31:10 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
tundub ,et enamustel on ikkagi s90 ja ei tea ,miks väidetakse ,et halvad kõlarid. icon_eek.gif


S90 ON väga kehvad kõlarid, see et neid on palju ei tähenda et nad on head....samuti nagu see, et linnapildis on palju roostes sierrasid ei tee neid headeks autodeks... icon_lol.gif
endal olid s90D (ehk siis veidi uuemad variandid) ja peale uute kõlarite saamist müüsin s90 maha ja kui ma nad siis müümise hetkel korra taha ühendasin, et näidata kas on korras või mitte, siis njaa...ma varem ei taibanudki et nii kehva heliga asjad olid... icon_wink.gif


ahjaa, lisaks siin kirjeldatud süsteemile sai hangitud omale kauaotsitud cd-mängija, milleks osutus kasutatud Harman/Kardon HD740 (review asjast siin)... 8)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 30.07.2005 09:41:39 vasta tsitaadiga

No igatahes on S seeria kõlarid kõvasti paremad mingitest 8000w muusikakeskuse kõlaritest.
Sõbral olid laagris kaasas jvc muusikakeskuse kkõlarid, 100w. Mul olid kaasas s30, 10 w. S30 mängisid palju puhtamalt ja kõvemini kui need "100w" kõlarid.
S90 ei ole halb kõlar- kuid oleneb millega võrrelda- näiteks audesega võrreldes on tõesti kehvad.
Estonia on natuke parema kõrg ja kesksagedusega kui s90, kuid vahe on väike- miks keegi neid kõlareid ei sõima siis?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.