|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
21.05.2005 17:15:06
|
|
|
ega too RME Hammerfall muusika kuulamiseks vast polegi...rohkem ikka ise muusika tegemiseks...st kasutada seda ainult muusika kuulamiseks oleks nagu Kamaziga poodi saia järgi sõita...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
23.05.2005 00:26:16
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Respekt eriti kõlarite suhtes 8) Kui saladus pole, siis kust ostsid (Hi-Hi klubist?) ja palju maksid? |
,ei tegelt hea klubi, pood võiks aint suurem olla
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.05.2005 10:18:11
|
|
|
Hifi Klubist muidugi, see oli jube ammu, 3-4a tagasi ja hind oli 2xk kanti
Kuulasin ka palju kallimaid kõlareid, nii ~50k kanti ja ei leidnud, et oluliselt paremad oleks olnud
| terminator kirjutas: |
Respekt eriti kõlarite suhtes 8) Kui saladus pole, siis kust ostsid (Hi-Hi klubist?) ja palju maksid? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
23.05.2005 10:45:03
|
|
|
| huvi poolest, et kas Audes Bluesidega ka võrdlesid? ja kui jah, siis kuidas iseloomustaks nende heli Bluesidega võrreldes?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.05.2005 10:50:54
|
|
|
Ma kuulasin neid suht ammu, millegipärast mulle sellist erilist emotsiooni ei tekitanud, see võis olla ka sellest tingitud, et ma suht lühikest aega neid kuulasin
Teised, mis mulle väga meeldisid, olid Jamo Concert seeria kõlarid, need olid suht kallid 8)
| eix666 kirjutas: |
| huvi poolest, et kas Audes Bluesidega ka võrdlesid? ja kui jah, siis kuidas iseloomustaks nende heli Bluesidega võrreldes? |
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
17.06.2005 12:09:40
|
|
|
Tänu pillipood.ee'le sai minu helisüsteem nüüd enam-vähem korralikuks, seega loeks kah üles, millega ma oma kõrvakuulmist risustan:
Võim: Technics SU-A808, 2x100W, üsna okei võim peaks mainima, kuid võiks veidi mõnusama heliga olla. Ilmselt tulevikus üks välja vahetatav komponent.
Kõlarid: 2x Audiowell Killer , naljakad kõlarid, 12' bassiga, uskumatult heade keskmiste ja kõrgmiste heliga kõlarid, nendega olen praktiliselt täiesti rahul + 2x Estonia 35AC-021, lisavad helipilti madalamat bassi, mõlemad paarid sellesama Technicsi taga.
CD-mängija: Kenwood DPF-3010 - ilmselt täiesti rahuldav aparaat, arvuti helikaardiga on vahe mäekõrgune ja esialgu sellest piisab.
Vinüülimängija: Bang & Olufsen Beogram 3400 - meeletult ilus uunikum, heli on kah ääretult mõnus.
Ja last but not least kõrvaklapid: Beyerdynamic DT-880, mmm kommentaare ei vaja ilmselt. Kindlasti heli poolest kõige tugevamamad komponendid minu süsteemis ja peavad ka ilmselt kõige kauem vastu.
Lisaks veel niisama pidudel ringilaskmiseks on veel 2xS30B ja Rotel RX-830 ressiiver. Viimane on kah märkimisväärselt mõnus pill. Üldine ja vananenud pilt süsteemist peaks kusagil siin teemas veel üleval olema.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
17.06.2005 14:20:42
|
|
|
Kõik profiilis kirjas, aga siiski: Sony TA-1055 vanakoolivõim (võimsust ca 2x rohkem kui mu kõrvad välja kannatavad), paar kodukootud kõlareid, milles Visaton W 170 S woofrid ja Visaton SC 10 N tweetrid, filter I järku Soleni madalpääs ja II järku Linkwitch-Riley kõrgpääs, lõikesagedus 3600Hz, lisaks 2 dB LCR-ahel tweetril tundlikkuse ühtlustamiseks. Kast 30 liitrine bassirefleks, häälestus 40Hz (tegelt oleks parem 35-37 Hz, a mis tehtud see tehtud). Ära kukuvad kõllid 30 Hz peal, paraku on ka 45-50 Hz väike lohk (võibolla on see aga hoopis ruumiakustikast) a noh, seda pole tegelt eriti kuulda. Igatahes subwoofri olemasolu muudavad need kõllid täiesti mõttetuks, sageduskara on üsna ühtlane (kui see lohk välja arvata), kesksagedus on ilus selge, kõrged mõnusalt pehmed.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsaarts
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2005
|
17.06.2005 23:18:54
|
|
|
| vladimir kirjutas: |
Kõik profiilis kirjas, aga siiski: Sony TA-1055 vanakoolivõim (võimsust ca 2x rohkem kui mu kõrvad välja kannatavad), paar kodukootud kõlareid, milles Visaton W 170 S woofrid ja Visaton SC 10 N tweetrid, filter I järku Soleni madalpääs ja II järku Linkwitch-Riley kõrgpääs, lõikesagedus 3600Hz, lisaks 2 dB LCR-ahel tweetril tundlikkuse ühtlustamiseks. Kast 30 liitrine bassirefleks, häälestus 40Hz (tegelt oleks parem 35-37 Hz, a mis tehtud see tehtud). Ära kukuvad kõllid 30 Hz peal, paraku on ka 45-50 Hz väike lohk (võibolla on see aga hoopis ruumiakustikast) a noh, seda pole tegelt eriti kuulda. Igatahes subwoofri olemasolu muudavad need kõllid täiesti mõttetuks, sageduskara on üsna ühtlane (kui see lohk välja arvata), kesksagedus on ilus selge, kõrged mõnusalt pehmed. |
Tore ,et ka ise tehakse. Ma siin endale ka ehitanud. Mina kasutasin W100s ja sc10n. Filtrid mõlemad 2. järku ja lõikab 2000Hz pealt. Ma ise arvan ,et w170s ja sc10n jaoks on 3600hz lõikesagedus veidi kõrge. Mina oleks proovinud ~2500Hz pealt. Aga sel juhul ka kõrgele 2. järku filter. Aga kui ise rahul siis on ok.
viimati muutis tsaarts 17.06.2005 23:24:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.06.2005 23:23:16
|
|
|
toimus väike uuendus täna:
Chaintech AV-710 (VIA Envy24HT-S) + Kernel Streaming + foobar2000 + Creative I-TL3450
aga prosest jääb väheks
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
18.06.2005 00:56:40
|
|
|
IBM X20 intregeeritud kõlarid
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
18.06.2005 15:08:47
|
|
|
| tsaarts kirjutas: |
| Tore ,et ka ise tehakse. Ma siin endale ka ehitanud. Mina kasutasin W100s ja sc10n. Filtrid mõlemad 2. järku ja lõikab 2000Hz pealt. Ma ise arvan ,et w170s ja sc10n jaoks on 3600hz lõikesagedus veidi kõrge. Mina oleks proovinud ~2500Hz pealt. Aga sel juhul ka kõrgele 2. järku filter. Aga kui ise rahul siis on ok. |
Ise arvan, et selline lõikesagedus on just paras - W170S läheb kuni umbes 5kHz -ni, mida ka kõrvaga kuulamine tunnistas, samas SC10 N algab küll 2000 Hz, aga ei taha teda eriti piinata madalamate sagedustega. Eeskujuks oli Visaton Alto II kit, kus lõikesagedus samuti peaaegu sama - 3500 Hz. Tegelikult oleks ise ka II järku filtreid kasutanud, aga X-Over pro hirmutas ära - W170S sageduskarale tuli teist järku filtriga ~4kHz juures rõve teravik sisse, seetõttu ei hakanud riskima ja tegin talle I järku, SC10N-l on samas teist järku filter. Lohust 45-50Hz veel niipalju, et mida rohkem valjukad sisse mängivad, seda rohkem see näib tasanduvat.
Bassiesitusega oli üldse selline kamm, et kui asjad lõpuks sõbra juures valmis said (tal on üks selline vägev trell, millega auke freesida ja esipaneel kinni lasta!), lükkasime need prooviks tööle ja esimene kommentaar kõigilt oli : "Subakat vaja" (tõimegi teisest toast Starsoundi 12" valjukaga keskmise diivanilaua suuruse kõlari, mis läheb kunagi basskitarri taha ja ühendasime külge). Piinasime kõlle kõikvõimaliku dnb, tehno ja metaliga, lõpuks leidsime ka mingi bassitestidega plaadi, mille tagajärjel katus peaaegu minema sõitis (majal, mitte meil!), ja kahe tunniga tegi nende kõllide bass enamikule nn. subwoofritest silmad ette. Nii et sissemängimine töötab, kui keegi selles veel kahtleb.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Synergy
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2002
|
18.06.2005 15:11:11
|
|
|
| Võim miski katkine odissei 002 ja kõlariteks 2x s90
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003

|
18.06.2005 15:13:21
|
|
|
Kõlarid: Speaker Creative Inspire P380 - Väga head häält teevad väikse raha eest, soovitan...
Helikaart: Intregeeritud - Ei näe vajadust mõne kalli helikaardi jaoks... Kõrva peale pole ka astutud ja kvaliteet täitsa ok.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
01.07.2005 12:51:31
|
|
|
Mul siis sellised:
ColorsIt SP-968 Speakers 3pcs w/Subwoofer
* Speaker Unit: 5.25" Subwoofer + 3" full range x2 + 1.5" tweeter x2 Bass, Tone and Volume Option
* Frequency Response: Subwoofer 30Hz-180Hz Satellite 150Hz-20Khz
*Power Output: 30W+10W X2
pilt ka: http://www.ambinternational.com/Images/Im000142.jpg
Helikaart on integreeritud Realtek AC97 Audio toetab kuni 7.1 , aga mina olen sellega väga rahul
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
01.07.2005 13:53:59
|
|
|
see + see
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
02.07.2005 17:08:51
|
|
|
audigy 2 zs ja optilise kabla kyljes ripuvad logitechi z5500 kõllid
heli kah pea 2 korda rohkem kui vaja oleks aga mulle meeldib, vägagi kena häält teevad
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
05.07.2005 19:44:29
|
|
|
| piq kirjutas: |
audigy 2 zs ja optilise kabla kyljes ripuvad logitechi z5500 kõllid
heli kah pea 2 korda rohkem kui vaja oleks aga mulle meeldib, vägagi kena häält teevad |
kas analoog- ja optilisekaabli vahel on kõrvaga tuntav erinevus?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
06.07.2005 00:41:15
|
|
|
pole ausalt öeldes nende kõllidega proovinud tavalist yhendust kui mingi päev viicimust on eks ma sis proovin
ainuke asi mis pinda käib on see et gta san andreases ei toimi pooled hääled selle optilise kablaga kui helikaardist on pandud et 5.1 systeem on kyljes
kaovad ära nimelt kõik mootori hääled ja osa mölast
tavalised kablad kylge viitsiks panna eks siis uuriks seda asja kah
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.07.2005 00:56:01
|
|
|
sul on sinna kaardikylge muidu miskit põnevamat veel yhendatud või ainult võim ja vsjo?
muidu dynaudiod toredad, olen nendega yle 6 aasta töötanud ja koju võtsin ka dynaudiod (muidugi monitorid, mitte "hifikastid")
aga ma oletan, et sound on neil ypriski sarnane. vähemalt elemendid on
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siiasinna15
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
15.07.2005 21:51:29
|
|
|
arvuti helikaart siis ühendatud ressiiveriga YAMAHA RX-V650. Tegemist 7.1 ressiiveriga, millel on YPAO häälestus jne. Ressiiveril võrgutarbimine 500W nign kaalub 12,5kg. Ressiiver toidab 2 tornkõlarit SM-1000. Samuti on kasutusel 10" aktiivsubwoofer, millel võimsust siis 120W RMS, subwoofer kaalub 24kg. Tagakõlaritena kasutusel S-50 sarnased kõlarid, mis on 8 oomised. Praegu käimas ka uus prjekt. Nimelt on 200W SIINUST kontsertvõimendi, millele sai muretsetud siis 15" profielement tundlikkusega 98dB. Elemendile teenlähitulevikus kasti ümber nign seejärel hakkab ta mängima väljas või diskosaalis. Lisaks veel ESTONIA UM-010 lõppvõimendi ning Radiotehnika eelvõimendi(Need siis praeug seisavad). Veek on ka isetehtud TDA7293 võimendi, mis sobib subwoofri tarbeks
Lisan siis pilte ka, kahjuks kõikidest seadmetest pilte pole teinud.
http://www.pilt.ee/matu3
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
?‡oTT
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
16.07.2005 15:06:27
|
|
|
| Trust SP-6100P 5.1 surround speaker set..
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
16.07.2005 23:13:24
|
|
|
mul on 5 väikest mingit arvuti 5.1 kõlarit ja siis kaks s90 bassikat ja 300 w autovõim
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
17.07.2005 00:13:49
|
|
|
logitech 2.1 helisüsteem, subwoofer 65W rms + kõrvaklapid
_________________ d[-_-]b |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
17.07.2005 02:32:41
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| mul on 5 väikest mingit arvuti 5.1 kõlarit ja siis kaks s90 bassikat ja 300 w autovõim |
kui tohib küsida, siis kust sul see autovõim toidet saab?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erx
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2001
|
17.07.2005 14:20:53
|
|
|
Praegu siis oman ühte 35AC-021-1, mis korralikult viimistletud ning madalsageduseks on Audese 75W82-8.
Võimendina kasutan hetkel Radiotehnika U7111, mille väljundvõimsus on 2x35W@8om.
Ja uuest nädalast olen SONY CDP-M205 omanik.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
17.07.2005 15:05:54
|
|
|
Logitech z2300 -
mmmmmmagus
ma ei tea audiost muidu suurt mitte midagi- tean vaid ,et olen väga rahul nende kõlaritega
kes ei tea milelga tegu siis copy paste logitechi kodukalt :
| tsitaat: |
Product Specifications
* Total RMS power: 200 watts RMS
o Satellites: 80 watts RMS (2 x 40W)
o Subwoofer: 120 watts RMS
* Total peak power: 400 watts
* Frequency response: 35Hz - 20kHz
* Amplifier: Ultra-linear, high capacity analog
* Drivers:
o Satellites: 2.5" polished aluminum phase plug driver
o Subwoofer: 8" long-throw ported driver with 6th order bass reflex enclosure
* Speaker dimensions (H x W x D):
o Satellites: 6.75" x 3.5" x 6"
o Subwoofer: 11" x 11" x 15"
* Signal-to-noise ratio @ 1Khz: >100dB
* SoundTouch wired remote control:
o Master volume
o Subwoofer volume
o Headphone jack
o Power/Standby |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
18.07.2005 02:31:27
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| mul on 5 väikest mingit arvuti 5.1 kõlarit ja siis kaks s90 bassikat ja 300 w autovõim |
kui tohib küsida, siis kust sul see autovõim toidet saab? |
autovõim saab arvuti 300 w toiteplokist
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siiasinna15
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
18.07.2005 09:07:25
|
|
|
| mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
19.07.2005 01:00:53
|
|
|
| Siiasinna15 kirjutas: |
| mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on. |
ta vist mõtleb, et ta autovõim saab toidet tema 300w arvutitoiteplokist(12v)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DmX
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2004
|
19.07.2005 01:16:22
|
|
|
| tsitaat: |
Siiasinna15 kirjutas:
mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on.
ta vist mõtleb, et ta autovõim saab toidet tema 300w arvutitoiteplokist(12v)
|
selle jaoks on küll alandid aga nende amprid ei sobi minuteada
viimati muutis DmX 19.07.2005 16:04:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
19.07.2005 01:23:52
|
|
|
| et väheks jääb? no kui küllalt hea toitekas, jääb ehk ülegi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
19.07.2005 01:29:16
|
|
|
endal Creative Inspire T5900
andmed:
Subwoofer output power
22W (RMS)
Satellites output power
8W per channel (RMS)
Central satellite output power
20W per channel (RMS
selle raha eest kindlasti paremaks minna ei saa, ei ole audio fiiilll aga kõlarid mängivad ägedalt.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.07.2005 16:49:34
|
|
|
[quote="silver010"]
| Siiasinna15 kirjutas: |
| mäh?????.....arvutitoiteplokk ja 300W?Äkki ütled, mis arvutikõlarid sul on. |
arvuti kõlarid on profiilis kirjas
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siiasinna15
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
19.07.2005 22:29:43
|
|
|
| minu viga.....mõtlesin, et kõlaritel toiteplokk 300W, mida arvutikõlaritest küll ei leia...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
21.07.2005 13:58:34
|
|
|
minu süsteem siis
http://hmekk.pri.ee/hv/sound_sys/
3x arvutikõlarit mängivad kõrgeid (muuks nad ei sobi)
1x king audio .... mähis perses ... aga kõrgeid saab ka mängida
1x Pioneer ts1000-dvc @ 2ohm (150w norm 600w max rms) 10"
1x Star Sound sww-3800 ( 300w norm 600w max rms ) 15"
võimendi : TESLA auj635 (100w @ 4 ohm)
composer : mdx 2100
mixerpult : Spirit Folio Lite
ekvalaiser : akai ??????
Helikaart : Creative Soundblaster Live, 5.1 24bit, väline, USB
starsoundile tuleb täna-homme uus kast ümber
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
21.07.2005 14:18:52
|
|
|
pult ilmselt eelvõimuks, a mida kompressor sul teeb seal btw?
tundub nagu kasutaks seda topeltlimitterina
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c
HV kasutaja
liitunud: 01.04.2002
|
21.07.2005 22:46:49
|
|
|
hetkel siis lahendus selline:
helikaart1: terratec 24bit 96khz
helikaart2: echo layla 3g (8in 8out laiendatav 16in/16out)
võim1: NAD 2x20W@8oom
võim2: 2x3W kõrvaklapi võim
kõlarid: s90
kõrvaklapid: sony mdr-v500dj ja laenuks ajutiselt beyeri dt150ned
ja siis veel vastavalt vajadusele on ära ühendatud: mingi vana vene kassetikas (orbita), NAD-i raadio, Sharpi vanakooli cd ja sony md-tekk
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
28.07.2005 18:30:09
|
|
|
Süsteem järgmine:
1) Helikaart - Creative Labs Sound Blaster Live! 5.1 Digital OEM
2) Võimendi - Kenwood KRF-V6020
3) Kõlarid - 2 S90 ja 2 Pioneer'i
Töötab küll
_________________ PSN: powwa25 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
29.07.2005 01:55:26
|
|
|
Heli: NF7-S SoundStorm
Kõllid: Logitech Z-540
tuppa vägagi piisav
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
29.07.2005 16:48:19
|
|
|
Kõlarid: 2x s90, 2x s30, infinity reference line woofer (350w rms, 12")
võimendi: pioneer, toide 550w
Teeb häält küll, ja mitte vaikselt.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
via101
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2005
|
29.07.2005 21:02:17
|
|
|
Mul Radiotehnika S90
_________________ Suitsetamine ja joomine kahjustavad tervist, kuid tervena on ka kahju surra! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
29.07.2005 21:34:12
|
|
|
tundub ,et enamustel on ikkagi s90 ja ei tea ,miks väidetakse ,et halvad kõlarid.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.07.2005 21:37:22
|
|
|
X, seepärast, et nad on..
Paljudel on Codegeni toited, aga halvad on (minu puhul kärab küll).
S90'd on jutu järgi väga puusse heliga, aga kuulata kõlbavad küll. Paljudel ju peamine ainult mats.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
30.07.2005 03:31:10
|
|
|
| X kirjutas: |
tundub ,et enamustel on ikkagi s90 ja ei tea ,miks väidetakse ,et halvad kõlarid.  |
S90 ON väga kehvad kõlarid, see et neid on palju ei tähenda et nad on head....samuti nagu see, et linnapildis on palju roostes sierrasid ei tee neid headeks autodeks...
endal olid s90D (ehk siis veidi uuemad variandid) ja peale uute kõlarite saamist müüsin s90 maha ja kui ma nad siis müümise hetkel korra taha ühendasin, et näidata kas on korras või mitte, siis njaa...ma varem ei taibanudki et nii kehva heliga asjad olid...
ahjaa, lisaks siin kirjeldatud süsteemile sai hangitud omale kauaotsitud cd-mängija, milleks osutus kasutatud Harman/Kardon HD740 (review asjast siin)... 8)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
30.07.2005 09:41:39
|
|
|
No igatahes on S seeria kõlarid kõvasti paremad mingitest 8000w muusikakeskuse kõlaritest.
Sõbral olid laagris kaasas jvc muusikakeskuse kkõlarid, 100w. Mul olid kaasas s30, 10 w. S30 mängisid palju puhtamalt ja kõvemini kui need "100w" kõlarid.
S90 ei ole halb kõlar- kuid oleneb millega võrrelda- näiteks audesega võrreldes on tõesti kehvad.
Estonia on natuke parema kõrg ja kesksagedusega kui s90, kuid vahe on väike- miks keegi neid kõlareid ei sõima siis?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|