Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Oleks vaja abi emaplaadi paigaldamisel. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Master Patoon
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2002




sõnum 02.12.2002 02:04:16 Oleks vaja abi emaplaadi paigaldamisel. vasta tsitaadiga

Probleem on lyhidalt järgmine. Otsustasin arvutisse uue emaplaadi ja protsessori muretseda. Tundub, et paigaldamisega ja juhtmete yhendamistega on kõik korras. Probleeme tekib alles siis kui arvuti tööle panen. Alguses on kõik OK, aga enne kui hakkab windowsisse (Win XP) minema lööb iga korda sellise teate ette (päris pikk):

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

If This is the first time you're seen this stop error screen, restart your computer. If This screen appears again, follow these steps:

Chack for viruses on your computer. Remove any newly installed hard drives or hard drive controllers. Check your hard drive to make sure it is properly conficured and terminated.

Run CHKDSK /F to check for hard drive corruption, and then restart computer.

Technical information:
***STOP: 0x0000007B (0xF9E49640, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)


Ma olen kõik need soovitused ära teinud ja ikka sama jama. Siis kui vana emaka sisse panen siis on jälle kõik korras.
Igaks juhuks ytlen ka emaplaadi nime, selleks on DFI AD77 Pro ja protsessoriks on Athlon XP 2200+.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2002 02:31:14 vasta tsitaadiga

Ega sul BIOSis PnP/PCI Configurations all sihukest valikut ei leidu - Reset Configuration Data, mul on see aidanud kui vahel videole (või millelegi muule) uued draiverid peale lasknud ja Win enam ülesse tulla ei taha.
Ja muidugi peaks aitama BIOS'i Load Failsafe Defaults.
Kui need ei aita siis pead ükshaaval vidinaid maha võtma hakkama ja siis näed ära mis võis konflikti tekitada - helikaart, CD-ROM jne.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2002 07:36:39 vasta tsitaadiga

lase win uuesti peale
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 02.12.2002 10:31:48 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
lase win uuesti peale


Jepp,kõige parem lahendus emaplaadi vahetuse puhul.
Kõige parem muidugi format C: (nagu alati icon_rolleyes.gif )

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 02.12.2002 11:15:01 Re: Oleks vaja abi emaplaadi paigaldamisel. vasta tsitaadiga

Master Patoon kirjutas:

Ma olen kõik need soovitused ära teinud ja ikka sama jama. Siis kui vana emaka sisse panen siis on jälle kõik korras.
Igaks juhuks ytlen ka emaplaadi nime, selleks on DFI AD77 Pro ja protsessoriks on Athlon XP 2200+.


Sa muidugi ei viitsinud mainida et mis süsteem sul vana on ka ?
Kui see inteli baasil siis selge et asi ei tööta. Aitab aint uuesti installimine
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.12.2002 11:18:36 Re: Oleks vaja abi emaplaadi paigaldamisel. vasta tsitaadiga

Surnu kirjutas:
Master Patoon kirjutas:

Ma olen kõik need soovitused ära teinud ja ikka sama jama. Siis kui vana emaka sisse panen siis on jälle kõik korras.
Igaks juhuks ytlen ka emaplaadi nime, selleks on DFI AD77 Pro ja protsessoriks on Athlon XP 2200+.


Sa muidugi ei viitsinud mainida et mis süsteem sul vana on ka ?
Kui see inteli baasil siis selge et asi ei tööta. Aitab aint uuesti installimine
Ei usu, et sel tähtsust oleks, lihtsalt emaplaadi vahetus on nii ränk vahetus, et opsüsteemi uus install on alati mõistlik. Üsna mitmed draiverid võivad välja vahetuda või vähemalt teistmoodi häälestuda!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Surnu
HV kasutaja


liitunud: 30.01.2002




sõnum 02.12.2002 11:22:30 Re: Oleks vaja abi emaplaadi paigaldamisel. vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Surnu kirjutas:
Master Patoon kirjutas:

Ma olen kõik need soovitused ära teinud ja ikka sama jama. Siis kui vana emaka sisse panen siis on jälle kõik korras.
Igaks juhuks ytlen ka emaplaadi nime, selleks on DFI AD77 Pro ja protsessoriks on Athlon XP 2200+.


Sa muidugi ei viitsinud mainida et mis süsteem sul vana on ka ?
Kui see inteli baasil siis selge et asi ei tööta. Aitab aint uuesti installimine
Ei usu, et sel tähtsust oleks, lihtsalt emaplaadi vahetus on nii ränk vahetus, et opsüsteemi uus install on alati mõistlik. Üsna mitmed draiverid võivad välja vahetuda või vähemalt teistmoodi häälestuda!


On ikka XP ja 2000 ajavad omal juhtme suht kergelt kokku, isegi vahest sama masinaga konfides (seda küll suht harva aga ikka juhtub), ise olen proovinud suht palju, lihtsalt on vaja olnud. Ainukesed kes on suutnud windowsi os seeriatest sellisest lõhkumisest üle saada on 95 ja 98.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 03.12.2002 02:16:51 vasta tsitaadiga

Meenutab kahtlaselt seda, kui vigase mälu sisse paned...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.12.2002 10:44:08 vasta tsitaadiga

eip...
sõber ükskord seletas seda probleemi: mingis vene foorumis oli selline probleem, seal vene arvutifriigid vastasid´: Kui vana XP on installitud nii, et emaplaadil oleva IDE kontrolleri draiverid on tootja omad (intel, via vms), mitte generic, ja uus emaplaat on teise tootja IDE kontrolleriga (mis on täitsa loomulik), siis viskab täpselt sellise errori. Ja ei lasegi kuidagi mööda sellest veast.
mul oli sama jama, vahetasin kunagi inteli 440bx emme via K133A vastu ja andis sama errori, küll viskasin rescue modes tööle, küll NT dos promptis, kasu polnud, mitu friiki mässasid, aga abi ei olnud. Probleem ilmneb vist ainult Win XP ja 2000 all.
Aitas ainult uus install.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Master Patoon
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2002




sõnum 03.12.2002 12:24:15 vasta tsitaadiga

Teen siis uue installi. Vana komplekt on tõesti Inteli oma. Äitah abi eest ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2002 12:49:39 vasta tsitaadiga

Nõustun High-Q'ga. Endal ka samasugune probleem olnud. Seepärast ide kontra vahetumisel tuleb ka windowsi uuesti install.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doha
HV kasutaja
Doha

liitunud: 02.07.2002




sõnum 03.12.2002 12:54:54 vasta tsitaadiga

Tervist,

Win2k ja XP on systeemiga seotud sellepärast peab peale installi ka ju Aktiveerima uue Numbrireaga!!!
Isegi vöib selline jama juhtuda ku Kövaketta või mälu vahetada, nii et nagu öeldud Uus install Aitab icon_lol.gif 8)

_________________
···•(_.·´¯)··•¦DOHA¦•··(¯`·._)•···
________+UsE MiNd+________
www.pillipood.ee
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Oleks vaja abi emaplaadi paigaldamisel.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.