|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.07.2005 20:42:58
|
|
|
voolu kadumise pärast pabistajaile: ostke bensiinigeneraator, Handyman'is maksis miski 600.- ja toidab ikka tunduvalt kauem, kui UPS ja igaksjuhuks paar kanistrit bensiini kah, juhuks kui Eesti Energia hakkab uimerdama
muidu endal seoses suvise ajaga postitamist tunduvalt vähemaks jäänud...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
04.07.2005 20:54:30
|
|
|
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha .
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
04.07.2005 21:23:58
|
|
|
| furious_drawer kirjutas: |
| Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha :D . |
paned tarka juttu
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.07.2005 21:29:17
|
|
|
| furious_drawer kirjutas: |
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha . |
Vaata kui kellelgi on probleem siis aita nõuga kaasa. Aeg-ajalt võid ka mõnest flamewarist osa võtta
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
04.07.2005 21:40:29
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| furious_drawer kirjutas: |
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha . |
paned tarka juttu |
väga õige. kus viga näed, seal mine ja aita. paljud on poste saanud, postidades mängufoorumis.
muidu enda kohta ütleks, et see postituste saamise tuhin on möödas. suvel on töö ka ning aega niigi vähe.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
04.07.2005 21:41:43
|
|
|
MoBO oli lännu vahepeal, IGAV oli, lahendus: akudrelliga keerasin vana 486 seest leittud maxtori paljalt seinale (ilus vaadata, läigib ja nii), ja ehitasin seinale riiuli , nüüd pole 30% lauast enam cd-karpide all. vot kui arvutit pole, tee miskit mis teda meenutaks, endal õnneks garantii jms. ajal väga arvutipuudust pole kuna vajadusel saab P4&x600pro taha
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
04.07.2005 21:42:52
|
|
|
Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
04.07.2005 21:44:04
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene  |
Favoriti baaril , ikka avaleht
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
04.07.2005 21:45:58
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene  |
Favoriti baaril , ikka avaleht  |
Seda okupeerib kõikvõimas google
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
04.07.2005 22:34:12
|
|
|
| Mnjah, mul läks esmaspäeva hommikul video õhtale ja ilmselt tõmbas ka midagi muud kaasa. Igaljuhul oli kodus vana ront aga ilma võrkarita. Pidasin vastu 3 päeva, ehk siis tänaseni ning täna läksin ja ostsin kõige odavama ettejuhtuva võrgukaardi. Eks peab end augustiks Wismarisse ravile kirja panema.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
04.07.2005 22:34:51
|
|
|
mul istub kah HV avaleheks
eiei, varsti on uus haiguse liik juba olemas, AHVilisus
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
04.07.2005 22:42:41
|
|
|
HV viiruse vastu on ka ravi.
Selleks on töö koos hea palgaga
Ise päev läbi arvutist eemal nüüd, öösel tööle ja
õhtul koju. Varem pea koguaeg netis ja HV vahet käimas
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
04.07.2005 23:02:44
|
|
|
| PS! kui olin netita siis sai ikka HV wap versiooni külastatud päris tihti
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.07.2005 11:32:20
|
|
|
Nojah.Võin ise kah öelda et kunagi oli HV-viirus küljes aint lugesin ja postitasin.Päevas mitu korda vaatasin kas midagi uut on kirjutatud.
Aga nüüd olen suht maha rahunenud,tööl vaja käia ja HV's käin paar korda et vaadata peamisi teemasid.Kui aega üle jääb mängin 1h mänge ja vsjo.
Tõsi ta on et arvutisõltuvus on haigus
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
05.07.2005 11:58:37
|
|
|
HV meeskond võiks foorumit täiustada kellaga mis arvutaks kokku palju kasutaja HV külastamise peale aega on kulutanud, numbrid tuleksid vist päris suured
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.07.2005 12:00:48
|
|
|
K-Pax, seda on minu teada isegi räägitud juba siin, aga numbrid ei tule õiged.
Hommikul tööle jõudes login HVsse sisse, aga ega see ei tähenda veel et ma terve selle aja jälgin foorumit.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
05.07.2005 12:10:36
|
|
|
Sama siin, tööl olles jookseb HV koguaeg taustal, vahel sirvin jälle teist. Aga ega see ei näita ju aega, kaua ma foorumis olin. Ütleme 8h olen sees ja sellest heal juhul 1h reaalselt võib-olla HV-s.
Ja ma ei saa aru kuidas siin ei ole võimalik HV-st eemal olla. Selle jaoks on lihtne valem, lähed lihtsalt eemale, suvel oled rannas või kusagil.
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
05.07.2005 12:14:42
|
|
|
Seda jah, et enamusel jookseb HV pidevalt, sama siin. Lahendus oleks, et logib teatud aja pealt välja kui ei ole päringuid tulnud aga see oleks jube ebameeldiv
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendu
HV kasutaja
liitunud: 17.07.2003
|
05.07.2005 12:19:20
|
|
|
Ma vahepeal muutsin koolis avalehe foorum.hinnavaatlus.ee-ks kuna neti.ee hakkas koppa viskama (sõltuvust ma veel ei tunnista ).
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
05.07.2005 22:01:16
|
|
|
| furious_drawer kirjutas: |
Ma vahepeal muutsin koolis avalehe foorum.hinnavaatlus.ee-ks kuna neti.ee hakkas koppa viskama (sõltuvust ma veel ei tunnista ). |
sõltuvus algab eitamisest
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.07.2005 12:17:36
|
|
|
| furious_drawer kirjutas: |
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha . |
Mina panin 1. aprillil 400+ postitust
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.07.2005 12:58:06
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| furious_drawer kirjutas: |
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha . |
Mina panin 1. aprillil 400+ postitust  |
keda su postitused kotivad ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
06.07.2005 13:12:00
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| furious_drawer kirjutas: |
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha . |
Mina panin 1. aprillil 400+ postitust  |
keda su postitused kotivad ? |
nagu näha sind
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.07.2005 21:49:03
|
|
|
õnneks minul asi nii hull pole Vahepeal olin siin talveperioodil vist 4-5 kuud ilma netita ja netti sain ka vist kuus paar korda. Aga vahepeal küll HV-s passides paaniliselt otsin mingeid suvalisi teemasid, loed neid ja kui midagi targemat (vahepeal isegi lollimat) öelda on, siis postitan. Päris sõltuvust pole ja loodan, et ka ei tule
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.07.2005 22:01:22
|
|
|
mul siin ükskord oli pärast kooli 3 tundi nett ära. Just mõtlesin, et tulen HV-sse ühe tähtsa teema pärast (ei mäleta mis see oli), no jõuan koju, ema vaatab otsa, ütleb, et vool hommikust peale ära, tehakse midagi. Mul täiega närv must, 2 h-d sellest kolmest suutsin kuidagi rahulik olla, tammusin toas ringi, vaatasin pikalt õue. No midagi polnud teha. Siis pliitale tuli alla ja vett keetma, panin vist pool pakki kohvi ühe tunni jooksul kinni. Kellel kombeks suitsu teha, kellel mdiagi muud
No ja tänaseks olen 100% sõltlane. arvuti veel savi, aga HV 8) , praktiliselt juba elu. Kurat, kui see kinni pannakse, siis raudselt sõidab kattus ära, nagu see aprilli naligi, ma pidin lolliks minema, vandusin oma ette kodus, et ***** milleks seda vaja on
Aga ärge pidage mind haigeks või midagi taolist, lihtsalt pole midagi teha, aga ilma suudan olla küll, kui väga vaja, tahtejõud on tegur
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
09.07.2005 22:09:45
|
|
|
a mis siin nii erilist/huvitavat on võrreldes teiste foorumitega?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
09.07.2005 22:11:12
|
|
|
| Ma arvan, et peamiselt tihe ost/müük
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.07.2005 22:22:48
|
|
|
+ suurel hulgal info vahetus ja igasugused võitlus tandrid 3D-d ja muud taolised
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
10.07.2005 22:24:36
|
|
|
Jah, enamuse oma tarkusest olen siit foorumist saanud niiet ma võlgnen ahviperekonnale suht palju
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.07.2005 22:25:53
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Jah, enamuse oma tarkusest olen siit foorumist saanud niiet ma võlgnen ahviperekonnale suht palju  |
sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.07.2005 22:32:17
|
|
|
Te pole ainsad, teadsin ikka arvutitest suhteliselt alla normi, kuid nüüd ikka kibe säga
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.07.2005 22:39:23
|
|
|
njah, vaatasin oma esimest postitust (enam alles pole kahjuks), kus keegi küsis prose core lihvimise kohta, et parem kontakt oleks radika tallaga. Ajasin mingi lolli juttu, et ei tohiks kindlasti lihtida ja nii võib kõik perse keerata vms.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
10.07.2005 22:54:41
|
|
|
kui prose on selles metallboxis siis ikka võib. need mis sellised sinaka helgiga on (1cm2 suurused) neid ei tohi.
* kui ma nüüd väga metsa ei pand
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.07.2005 23:18:23
|
|
|
velzatis, osadel coredel on lisaks peal üks metall plaat, mille saab kätte ziletti abiga rahulikult ja aeganõudvalt
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.07.2005 23:50:28
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
velzatis, osadel coredel on lisaks peal üks metall plaat, mille saab kätte ziletti abiga rahulikult ja aeganõudvalt  |
issand, ma tean seda. Seda plaati nimetatakse IHS. Ja see roheka helgiga asi ongi tuum. ega ma loll pole. LIhtsalt tõin näite, milline olin üle aasta tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.07.2005 00:00:13
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
velzatis, osadel coredel on lisaks peal üks metall plaat, mille saab kätte ziletti abiga rahulikult ja aeganõudvalt  |
issand, ma tean seda. Seda plaati nimetatakse IHS. Ja see roheka helgiga asi ongi tuum. ega ma loll pole. LIhtsalt tõin näite, milline olin üle aasta tagasi. |
ega ma lolliks ei pidanud, kust ma pidin teadma et tõid agadest ammuse näite
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
11.07.2005 00:11:44
|
|
|
Kui õde külas oli, siis küsis: "mis hinda sa jälgid seal koguaeg?"
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.07.2005 00:15:40
|
|
|
| abc9 kirjutas: |
Kui õde külas oli, siis küsis: "mis hinda sa jälgid seal koguaeg?"
 |
Mul sõber räägib, et kui arvuti annaks kätte ka, siis sa ei tulekski kodu uksest välja (mõtte selles et HV-s nii palju istun)
Ja veel, et mõliseb pidevalt, et mis mulle see HV annab ja mida passid seal koguaeg, mõttetu koht. Aga kui oli tal ükskord arvutiga probleem, siis ütles kohe, et ole hea ja uuri sealt HV-st, mis mu arvutil viga võiks olla.
(arvuti mobol suri int heli ära )
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
viimati muutis kjaups 11.07.2005 00:24:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
11.07.2005 00:15:51
|
|
|
kjaups,
| velzatis kirjutas: |
njah, vaatasin oma esimest postitust (enam alles pole kahjuks), kus keegi küsis prose core lihvimise kohta, et parem kontakt oleks radika tallaga. Ajasin mingi lolli juttu, et ei tohiks kindlasti lihtida ja nii võib kõik <b>piix</b> keerata vms.  |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
11.07.2005 00:42:34
|
|
|
Ennast tõmbab HV-s ostu/müügi foorum kõige rohkem, nagu paljudel teistelgi.
On ju olemas:
poehind
börsi hind
turuhind
ja HV hind
ning alla HV hinna saadud staff banaanitants
_________________ ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░ |
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Online
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2004
|
11.07.2005 10:53:00
|
|
|
hnmm...endal samasugune asi olnud PEAAEGU. Oli 1 probl, elioni mehed tulid külla, võtsid kasti kaasa ja ytlesid, et 5 päeva pärast saate tagasi. nonii...kohe tassisin teleka enda tuppa...vaatasin seda...kuid paremameelega oleks arvutiees istunud...siis järgmine päev helistati mulle elionist ja öeldi, et arvuti tuuakse tagasi, ma olin eluõnnelik
_________________ d[-_-]b |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
12.07.2005 18:57:07
|
|
|
| tsitaat: |
Ajasin mingi lolli juttu, et ei tohiks kindlasti lihtida ja nii võib kõik piix keerata vms.
|
kui valesti/sitasti teed, siis keeratki ju peeti.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
12.07.2005 19:12:35
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| korndog412 kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene  |
Favoriti baaril , ikka avaleht  |
Seda okupeerib kõikvõimas google  |
Selle google jaoks ma avastasin google toolbar'i, aga enne oli sama süsteem.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
12.07.2005 19:17:41
|
|
|
| abc9 kirjutas: |
Kui õde külas oli, siis küsis: "mis hinda sa jälgid seal koguaeg?"
 |
endal on tänaval HV särgiga kõndides vastutulijad küsinud et "mis hinda ma vaatlen".
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
12.07.2005 19:38:04
|
|
|
Tõenäoliselt mõni AHV, kes vastu tuli
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|