Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Arvutisõltuvus? HV-viirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 20:42:58 vasta tsitaadiga

voolu kadumise pärast pabistajaile: ostke bensiinigeneraator, Handyman'is maksis miski 600.- ja toidab ikka tunduvalt kauem, kui UPS icon_smile.gif ja igaksjuhuks paar kanistrit bensiini kah, juhuks kui Eesti Energia hakkab uimerdama icon_razz1.gif
muidu endal seoses suvise ajaga postitamist tunduvalt vähemaks jäänud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 20:54:30 vasta tsitaadiga

Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 21:23:58 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha :D .


paned tarka juttu
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.07.2005 21:29:17 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha icon_biggrin.gif .
Vaata kui kellelgi on probleem siis aita nõuga kaasa. Aeg-ajalt võid ka mõnest flamewarist osa võtta
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 21:40:29 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
furious_drawer kirjutas:
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha icon_biggrin.gif .


paned tarka juttu

väga õige. kus viga näed, seal mine ja aita. paljud on poste saanud, postidades mängufoorumis.
muidu enda kohta ütleks, et see postituste saamise tuhin on möödas. suvel on töö ka ning aega niigi vähe.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 04.07.2005 21:41:43 vasta tsitaadiga

MoBO oli lännu vahepeal, IGAV oli, lahendus: akudrelliga keerasin vana 486 seest leittud maxtori paljalt seinale (ilus vaadata, läigib ja nii), ja ehitasin seinale riiuli icon_biggrin.gif , nüüd pole 30% lauast enam cd-karpide all. vot kui arvutit pole, tee miskit mis teda meenutaks, endal õnneks garantii jms. ajal väga arvutipuudust pole kuna vajadusel saab P4&x600pro taha beer_yum.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 21:42:52 vasta tsitaadiga

Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus icon_lol.gif aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene icon_neutral.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 04.07.2005 21:44:04 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus icon_lol.gif aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene icon_neutral.gif


Favoriti baaril icon_eek.gif , ikka avaleht thumbs_up.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 21:45:58 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
siLc kirjutas:
Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus icon_lol.gif aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene icon_neutral.gif


Favoriti baaril icon_eek.gif , ikka avaleht thumbs_up.gif

Seda okupeerib kõikvõimas google icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 04.07.2005 22:34:12 vasta tsitaadiga

Mnjah, mul läks esmaspäeva hommikul video õhtale ja ilmselt tõmbas ka midagi muud kaasa. Igaljuhul oli kodus vana ront aga ilma võrkarita. Pidasin vastu 3 päeva, ehk siis tänaseni ning täna läksin ja ostsin kõige odavama ettejuhtuva võrgukaardi. Eks peab end augustiks Wismarisse ravile kirja panema.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 04.07.2005 22:34:51 vasta tsitaadiga

mul istub kah HV avaleheks icon_biggrin.gif

eiei, varsti on uus haiguse liik juba olemas, AHVilisus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 04.07.2005 22:42:41 vasta tsitaadiga

HV viiruse vastu on ka ravi.
Selleks on töö koos hea palgaga thumbs_up.gif

Ise päev läbi arvutist eemal nüüd, öösel tööle ja
õhtul koju. Varem pea koguaeg netis ja HV vahet käimas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 04.07.2005 23:02:44 vasta tsitaadiga

PS! kui olin netita siis sai ikka HV wap versiooni külastatud päris tihti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 11:32:20 vasta tsitaadiga

Nojah.Võin ise kah öelda et kunagi oli HV-viirus küljes icon_smile.gif aint lugesin ja postitasin.Päevas mitu korda vaatasin kas midagi uut on kirjutatud.
Aga nüüd olen suht maha rahunenud,tööl vaja käia ja HV's käin paar korda et vaadata peamisi teemasid.Kui aega üle jääb mängin 1h mänge ja vsjo.
Tõsi ta on et arvutisõltuvus on haigus icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 11:58:37 vasta tsitaadiga

HV meeskond võiks foorumit täiustada kellaga mis arvutaks kokku palju kasutaja HV külastamise peale aega on kulutanud, numbrid tuleksid vist päris suured icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 12:00:48 vasta tsitaadiga

K-Pax, seda on minu teada isegi räägitud juba siin, aga numbrid ei tule õiged.
Hommikul tööle jõudes login HVsse sisse, aga ega see ei tähenda veel et ma terve selle aja jälgin foorumit.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 05.07.2005 12:10:36 vasta tsitaadiga

Sama siin, tööl olles jookseb HV koguaeg taustal, vahel sirvin jälle teist. Aga ega see ei näita ju aega, kaua ma foorumis olin. Ütleme 8h olen sees ja sellest heal juhul 1h reaalselt võib-olla HV-s.
Ja ma ei saa aru kuidas siin ei ole võimalik HV-st eemal olla. Selle jaoks on lihtne valem, lähed lihtsalt eemale, suvel oled rannas või kusagil.

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 12:14:42 vasta tsitaadiga

Seda jah, et enamusel jookseb HV pidevalt, sama siin. Lahendus oleks, et logib teatud aja pealt välja kui ei ole päringuid tulnud aga see oleks jube ebameeldiv icon_evil.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendu
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 12:19:20 vasta tsitaadiga

Ma vahepeal muutsin koolis avalehe foorum.hinnavaatlus.ee-ks kuna neti.ee hakkas koppa viskama icon_lol.gif (sõltuvust ma veel ei tunnista icon_biggrin.gif ).
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2005 22:01:16 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
Ma vahepeal muutsin koolis avalehe foorum.hinnavaatlus.ee-ks kuna neti.ee hakkas koppa viskama icon_lol.gif (sõltuvust ma veel ei tunnista icon_biggrin.gif ).


sõltuvus algab eitamisest icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 12:17:36 vasta tsitaadiga

furious_drawer kirjutas:
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha icon_biggrin.gif .



Mina panin 1. aprillil 400+ postitust icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 12:58:06 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
furious_drawer kirjutas:
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha icon_biggrin.gif .



Mina panin 1. aprillil 400+ postitust icon_wink.gif


keda su postitused kotivad ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 13:12:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ardo kirjutas:
furious_drawer kirjutas:
Keeg ivõiks õpetada kuidassaaks kiiresti mõtekaid poste teha icon_biggrin.gif .



Mina panin 1. aprillil 400+ postitust icon_wink.gif


keda su postitused kotivad ?


nagu näha sind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 21:49:03 vasta tsitaadiga

õnneks minul asi nii hull pole icon_biggrin.gif Vahepeal olin siin talveperioodil vist 4-5 kuud ilma netita ja netti sain ka vist kuus paar korda. Aga vahepeal küll HV-s passides paaniliselt otsin mingeid suvalisi teemasid, loed neid ja kui midagi targemat (vahepeal isegi lollimat) öelda on, siis postitan. Päris sõltuvust pole ja loodan, et ka ei tule icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:01:22 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif mul siin ükskord oli pärast kooli 3 tundi nett ära. Just mõtlesin, et tulen HV-sse ühe tähtsa teema pärast (ei mäleta mis see oli), no jõuan koju, ema vaatab otsa, ütleb, et vool hommikust peale ära, tehakse midagi. Mul täiega närv must, 2 h-d sellest kolmest suutsin kuidagi rahulik olla, tammusin toas ringi, vaatasin pikalt õue. No midagi polnud teha. Siis pliitale tuli alla ja vett keetma, panin vist pool pakki kohvi ühe tunni jooksul kinni. Kellel kombeks suitsu teha, kellel mdiagi muud icon_lol.gif
No ja tänaseks olen 100% sõltlane. arvuti veel savi, aga HV 8) , praktiliselt juba elu. Kurat, kui see kinni pannakse, siis raudselt sõidab kattus ära, nagu see aprilli naligi, ma pidin lolliks minema, vandusin oma ette kodus, et ***** milleks seda vaja on icon_lol.gif
Aga ärge pidage mind haigeks või midagi taolist, lihtsalt pole midagi teha, aga ilma suudan olla küll, kui väga vaja, tahtejõud on tegur thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 09.07.2005 22:09:45 vasta tsitaadiga

a mis siin nii erilist/huvitavat on võrreldes teiste foorumitega?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:11:12 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et peamiselt tihe ost/müük
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 22:22:48 vasta tsitaadiga

+ suurel hulgal info vahetus ja igasugused võitlus tandrid 3D-d ja muud taolised thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 10.07.2005 22:24:36 vasta tsitaadiga

Jah, enamuse oma tarkusest olen siit foorumist saanud icon_razz1.gif niiet ma võlgnen ahviperekonnale suht palju icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 22:25:53 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Jah, enamuse oma tarkusest olen siit foorumist saanud icon_razz1.gif niiet ma võlgnen ahviperekonnale suht palju icon_biggrin.gif
sama siin. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 22:32:17 vasta tsitaadiga

Te pole ainsad, teadsin ikka arvutitest suhteliselt alla normi, kuid nüüd ikka kibe säga icon_wink.gif beer_yum.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 22:39:23 vasta tsitaadiga

njah, vaatasin oma esimest postitust (enam alles pole kahjuks), kus keegi küsis prose core lihvimise kohta, et parem kontakt oleks radika tallaga. Ajasin mingi lolli juttu, et ei tohiks kindlasti lihtida ja nii võib kõik perse keerata vms. icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 10.07.2005 22:54:41 vasta tsitaadiga

kui prose on selles metallboxis siis ikka võib. need mis sellised sinaka helgiga on (1cm2 suurused) neid ei tohi.

* kui ma nüüd väga metsa ei pand

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 23:18:23 vasta tsitaadiga

velzatis, osadel coredel on lisaks peal üks metall plaat, mille saab kätte ziletti abiga rahulikult ja aeganõudvalt icon_exclaim.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 23:50:28 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
velzatis, osadel coredel on lisaks peal üks metall plaat, mille saab kätte ziletti abiga rahulikult ja aeganõudvalt icon_exclaim.gif
issand, ma tean seda. Seda plaati nimetatakse IHS. Ja see roheka helgiga asi ongi tuum. icon_confused.gif ega ma loll pole. LIhtsalt tõin näite, milline olin üle aasta tagasi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 00:00:13 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
kjaups kirjutas:
velzatis, osadel coredel on lisaks peal üks metall plaat, mille saab kätte ziletti abiga rahulikult ja aeganõudvalt icon_exclaim.gif
issand, ma tean seda. Seda plaati nimetatakse IHS. Ja see roheka helgiga asi ongi tuum. icon_confused.gif ega ma loll pole. LIhtsalt tõin näite, milline olin üle aasta tagasi.


ega ma lolliks ei pidanud, kust ma pidin teadma et tõid agadest ammuse näite icon_razz1.gif

icon_redface.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 11.07.2005 00:11:44 vasta tsitaadiga

Kui õde külas oli, siis küsis: "mis hinda sa jälgid seal koguaeg?"
icon_lol.gif

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 00:15:40 vasta tsitaadiga

abc9 kirjutas:
Kui õde külas oli, siis küsis: "mis hinda sa jälgid seal koguaeg?"
icon_lol.gif


Mul sõber räägib, et kui arvuti annaks kätte ka, siis sa ei tulekski kodu uksest välja (mõtte selles et HV-s nii palju istun)
Ja veel, et mõliseb pidevalt, et mis mulle see HV annab ja mida passid seal koguaeg, mõttetu koht. Aga kui oli tal ükskord arvutiga probleem, siis ütles kohe, et ole hea ja uuri sealt HV-st, mis mu arvutil viga võiks olla.
(arvuti mobol suri int heli ära icon_lol.gif )

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 11.07.2005 00:24:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 00:15:51 vasta tsitaadiga

kjaups,
velzatis kirjutas:
njah, vaatasin oma esimest postitust (enam alles pole kahjuks), kus keegi küsis prose core lihvimise kohta, et parem kontakt oleks radika tallaga. Ajasin mingi lolli juttu, et ei tohiks kindlasti lihtida ja nii võib kõik <b>piix</b> keerata vms. icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 11.07.2005 00:42:34 vasta tsitaadiga

Ennast tõmbab HV-s ostu/müügi foorum kõige rohkem, nagu paljudel teistelgi.
On ju olemas:
poehind icon_eek.gif
börsi hind icon_lol.gif
turuhind icon_rolleyes.gif
ja HV hind icon_razz1.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
ning alla HV hinna saadud staff banaanitants

_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Online
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004




sõnum 11.07.2005 10:53:00 vasta tsitaadiga

hnmm...endal samasugune asi olnud PEAAEGU. Oli 1 probl, elioni mehed tulid külla, võtsid kasti kaasa ja ytlesid, et 5 päeva pärast saate tagasi. nonii...kohe tassisin teleka enda tuppa...vaatasin seda...kuid paremameelega oleks arvutiees istunud...siis järgmine päev helistati mulle elionist ja öeldi, et arvuti tuuakse tagasi, ma olin eluõnnelik icon_lol.gif
_________________
d[-_-]b
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 18:57:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ajasin mingi lolli juttu, et ei tohiks kindlasti lihtida ja nii võib kõik piix keerata vms.

kui valesti/sitasti teed, siis keeratki ju peeti.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.07.2005 19:12:35 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
korndog412 kirjutas:
siLc kirjutas:
Aga vanasti postituste arv = genitaali pikkus icon_lol.gif aga nüüd on old kordi mil pole lihtsalt mahti old HVsse vahtida kuigi see Firefoxi favoriitide baril kõige esimene icon_neutral.gif


Favoriti baaril icon_eek.gif , ikka avaleht thumbs_up.gif

Seda okupeerib kõikvõimas google icon_wink.gif


Selle google jaoks ma avastasin google toolbar'i, aga enne oli sama süsteem. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.07.2005 19:17:41 vasta tsitaadiga

abc9 kirjutas:
Kui õde külas oli, siis küsis: "mis hinda sa jälgid seal koguaeg?"
icon_lol.gif

endal on tänaval HV särgiga kõndides vastutulijad küsinud et "mis hinda ma vaatlen". icon_razz1.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.07.2005 19:38:04 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt mõni AHV, kes vastu tuli icon_razz1.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Arvutisõltuvus? HV-viirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.