Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS programmide Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2005 21:36:29 vasta tsitaadiga

Quickoffice
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 11.05.2005 19:12:34 vasta tsitaadiga

ei m2leta kas sellest on juttu olnd aga oleks k2rmelt vaja miskit proget mis wma'd seediks icon_razz.gif
keegi on 2kki kokku puutund. kuskilt kuulsin/lugesin et oggplay nosib ka wma'd aga minul ta neid yles ei leidnud nii et abi vaja 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 21:38:38 vasta tsitaadiga

Mingeid häid kohti asjade jaoks oskate soovitada? praeguseks olen ise leidnud koha nimega www.zedge.no
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 27.06.2005 20:05:07 vasta tsitaadiga

Kas on olemas programm, millega saaks faile serverisse uploadida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:15:25 vasta tsitaadiga

keegi teab kust saaks UltraMP3-le skinne. Need default skinnid on jubedad okse
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.06.2005 22:27:57 vasta tsitaadiga

ise olen t2heldanud et see ultramp3 nosib akut p2ris meeletult ja m2ngib k6vasti vaiksemalt kui default pleier.
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:29:54 vasta tsitaadiga

taurix kirjutas:
ise olen t2heldanud et see ultramp3 nosib akut p2ris meeletult ja m2ngib k6vasti vaiksemalt kui default pleier.
milline on default mp3 pleier siis? icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.06.2005 22:31:02 vasta tsitaadiga

see mis on symbianiga kaasas 8) uuematel realone, vanematel seesamune sisseehitatud meediapleier,
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:34:22 vasta tsitaadiga

taurix kirjutas:
see mis on symbianiga kaasas 8) uuematel realone, vanematel seesamune sisseehitatud meediapleier,
heh, mismoodi ma saan Realplayeriga mp3 kuulata? Ta ei mängi ju neid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.06.2005 22:36:03 vasta tsitaadiga

tere talv. ma ple veel s22nest symbianiga telefoni n2ind millel realone mp3 ei m2ngi icon_lol.gif
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:37:58 vasta tsitaadiga

taurix kirjutas:
tere talv. ma ple veel s22nest symbianiga telefoni n2ind millel realone mp3 ei m2ngi icon_lol.gif
No mismoodi ma avan neid? Mismoodi ma avan neid ja kust leida? Lasin telefoni mälukaardi peale lood, aga kuidas ma saan avada neid Realiga. icon_question.gif Kui klikkan loo peale, mis on inboxis, siis avab ultramp3-ega. Tahan nüüd et avaks Realiga? pean ultramp3 maha laskma?

viimati muutis Anti 28.06.2005 22:40:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:40:23 vasta tsitaadiga

peab vist lugude loendi tegema, mida ta pakub seal. muidu saad ju avada mp3-sid, kui galeriist lähed ja avad.
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.06.2005 22:40:54 vasta tsitaadiga

ple yhtegi s22rast telefoni hetkel ligiduses et puust ette ja punaseks teha.
pmst oli vist et tekitad uue pleilisti, n2itad talle k2tte et failid asuvad m2lukaardi peal ja k6ik.
mis telefonist me yldse r22gime?

_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:42:22 vasta tsitaadiga

taurix kirjutas:
ple yhtegi s22rast telefoni hetkel ligiduses et puust ette ja punaseks teha.
pmst oli vist et tekitad uue pleilisti, n2itad talle k2tte et failid asuvad m2lukaardi peal ja k6ik.
mis telefonist me yldse r22gime?
3660, aga kuidas toda listi teha
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.06.2005 22:44:11 vasta tsitaadiga

krt seal peaks see asi suht lihtne olema, v6i on 3660 soft nii vana et ei toetagi mp3.
aga kui navigeerid ennast muusikafaili peale ja v6tad "ava" ei lykka realone k2ima?

_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:44:52 vasta tsitaadiga

kindlasti peaks mingi playeri ju käima lükkama...
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 22:55:01 vasta tsitaadiga

taurix kirjutas:
krt seal peaks see asi suht lihtne olema, v6i on 3660 soft nii vana et ei toetagi mp3.
aga kui navigeerid ennast muusikafaili peale ja v6tad "ava" ei lykka realone k2ima?
kui panen ava, lükkab ultramp3-ga mussi mängima. No vahet pole, sobib ultramp3 kah.
Aga keegi Ultramp3 Skinnidest ei tea midagi, kust saaks tõmmata TASUTA

Ja küss veel agile messengeri kohta. Mul ei logi sisse. Tõmbasin Elisa lehelt wap seadistuse, pöörduspunkt on Elisa WAP, vajutan sinna MSN märgi peale ja üritan sisse logida, ei lase logida ja ütleb et mina vaata ehk saad abi Agile kodulehelt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.06.2005 22:57:03 vasta tsitaadiga

elisa kohta ei oska kahjuks aidata. tele2'ga k2ras suht normaalselt. vahepeal peksis toda "abi" teksti aga kohe uuesti proovides sai hakkama.
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2005 11:30:21 vasta tsitaadiga

öelge kas mingit pildistamisprogrammi on ka series60-le, mis töötaks nagu nii, et võtad telefonis ristipidi kätte, pildistatav ala oleks terve ekraani suuruses ja telefoni hoiaks käes nagu digikat. if you know what i mean icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 01.07.2005 14:48:49 vasta tsitaadiga

Mp3 kohta niiaplju, et NOKIA 3650/3660 real player ei mängigi mp3 faile. Mp3 hakkas mängima NOKIA 6600-ga kaasas olev real player(SO7).

Ultramp3 skins: http://epoc.pdatopsoft.com/Symbian/Website-Warung-Ponsel,-UltraMP3-Skins-(FREE)

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavi
HV veteran
olavi

liitunud: 06.01.2003




sõnum 01.07.2005 17:42:12 vasta tsitaadiga

pöörduspunkt peab olema internet. kui paned wap, siis ei saagi tööle

velzatis kirjutas:
Ja küss veel agile messengeri kohta. Mul ei logi sisse. Tõmbasin Elisa lehelt wap seadistuse, pöörduspunkt on Elisa WAP, vajutan sinna MSN märgi peale ja üritan sisse logida, ei lase logida ja ütleb et mina vaata ehk saad abi Agile kodulehelt. icon_rolleyes.gif

_________________
Airsoft relvad. Airsofti varustus
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 21:31:33 vasta tsitaadiga

one kirjutas:
Mp3 kohta niiaplju, et NOKIA 3650/3660 real player ei mängigi mp3 faile. Mp3 hakkas mängima NOKIA 6600-ga kaasas olev real player(SO7).

Ultramp3 skins: http://epoc.pdatopsoft.com/Symbian/Website-Warung-Ponsel,-UltraMP3-Skins-(FREE)
äitäh, aga sooviks tasuta skinne
olavi, mismõttes internet? Mul pole sellist valikut? On valik "ühendus" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 02:13:59 vasta tsitaadiga

ühenduse alt pead panema "wap.emt.ee" asemel "internet.emt.ee". sellega saad siis html lehti lehitseda ja muud asja teha...
kui wap, siis ainult wap lehekülgi lehitseda...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavi
HV veteran
olavi

liitunud: 06.01.2003




sõnum 03.07.2005 10:19:36 vasta tsitaadiga

kuskil peab saama telefonis muuta pöörduspunkte, kus saab omakorda valida pöörduspunkti nime (vaikimisi tuleb Elisa poolt "wap", aga see vaja asendada sõnaga "internet". (kui sul on wap seaded salvestatud "ühendus" nime alla, siis kuidagi peab selle seadeid saama muuta).

6670 puhul on nii: Seaded->Ühendus->Pöörduspunkt->"sinu pöörduspunkti nimi"-> Valikute alt "muuda"-> siin validki pöörduspunkti nime (internet)

velzatis kirjutas:
mismõttes internet? Mul pole sellist valikut? On valik "ühendus" icon_biggrin.gif

_________________
Airsoft relvad. Airsofti varustus
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Infra-
HV vaatleja
-Infra-

liitunud: 11.11.2003




sõnum 06.07.2005 11:27:02 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud 3230 peal NGage mänge tööle? Mul hakkab avades nagu mägu minema ja siis korraks flikkerdab ning ops tagasi menüüsse? proovisin Tony Hawk-i ja Tomb Riderit. Sega Rally olen ainukesena tööle saanud aga seda ka vahel heliga vahel ilma. icon_sad.gif
_________________
The Biggest, The Best, Better Than The Rest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 13:31:22 vasta tsitaadiga

ngage mängud põhimõtteliselt siiski pole mõeldud muudele telefonidele. kuigi leidub ka ÜKSIKUID erandeid. tõesti võivad mõned minna käima isegi täiuslikult. nii et proovi ja ketseta. muud ei ole midagi öelda. Sonic ja Rayman 3 on ka põhilised mängud mis kindlasti käima peaks minema.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 06.07.2005 13:55:49 vasta tsitaadiga

Kõige sarnasemad on NOKIA 6600 ja N-GAGE. Seepärast lähevad enamus N-GAGE mängud tööle NOKIA 6600-l(~95% neist). Neil telefonidel oli ainult üks erinevus oma ehituselt(mis, seda ei mäleta).

Nokia 7610 oli esimene telefon mis erines oma ehituselt N-GAGE-ga, seepärast ei tööta uutematel serias 60 telefonidel paljud N-GAGE mängud.

Lugesin seda ühest välismaisest foorumist kunagi, linki enam ei leia. Seal oli muidugi jutt palju põhjalikum ja oli ka ära toodud mis on erinev jne.

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Infra-
HV vaatleja
-Infra-

liitunud: 11.11.2003




sõnum 06.07.2005 15:18:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab series60-le mingit programmijuppi mis töötaks automaatse klahvilukuna?

Jube naljakas et ei ole sellise asja peale mõeldud...6260 on klapiga, sellel polegi vaja aga 3230 jm. klapita mudelid hakkavad taskus ise helistama...
Hea meelega vahetaks automaatse helistamise automaatse klahviluku vastu, if you know what I mean... icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif

_________________
The Biggest, The Best, Better Than The Rest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:19:40 vasta tsitaadiga

-Infra- kirjutas:
Kas keegi teab series60-le mingit programmijuppi mis töötaks automaatse klahvilukuna?

Jube naljakas et ei ole sellise asja peale mõeldud...6260 on klapiga, sellel polegi vaja aga 3230 jm. klapita mudelid hakkavad taskus ise helistama...
Hea meelega vahetaks automaatse helistamise automaatse klahviluku vastu, if you know what I mean... icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif
peaks olemas olema ju telefoni peal see autom. klahvilukk. Uuri hoolikalt seadete alt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Infra-
HV vaatleja
-Infra-

liitunud: 11.11.2003




sõnum 06.07.2005 15:35:58 vasta tsitaadiga

no vaatasin järgi ja ei ole...ma päevas ikka korra otsin et kust saaks sellist asja aga näädsa ei leia icon_sad.gif
_________________
The Biggest, The Best, Better Than The Rest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:46:28 vasta tsitaadiga

-Infra- kirjutas:
no vaatasin järgi ja ei ole...ma päevas ikka korra otsin et kust saaks sellist asja aga näädsa ei leia icon_sad.gif
proovi
http://riivo.j005u.net/jjlkeylock_1_10.sis
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 19:52:40 vasta tsitaadiga

Ka minu-arust ei tohiks olla ühelgi Symbian tel. peal AutoNupulukku,aga jjkeylock on hea ja võtab vähe ressurssi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 20:35:52 vasta tsitaadiga

heh, mul 3660 läksid küll automaatselt lukku klahvid icon_eek.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 20:44:14 vasta tsitaadiga

Ei vaidle vastu kuna on vast ainuke Symbian tel mida ma tarbinud ei ole.(Jutt puudutab eestis müügil olnud ja olevaid Telefone loomulikult) icon_lol.gif Vast järgmine nädal avaneb võimalus,lihtsalt huvi pärast tahaks piiluda.Siia hulka ei mahu ka Nokia N-GAGED icon_exclaim.gif Pole tutvusringkonnas olnud icon_redface.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 07.07.2005 10:47:44 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
heh, mul 3660 läksid küll automaatselt lukku klahvid icon_eek.gif


aga näiteks 6600 ei lähe. kui, siis saab aint turvakoodiga automaatse klahviluku panna.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 15:48:37 vasta tsitaadiga

Ngage-l minu arust oli automaatne klahvilukk, aga pead ei anna, sest see telefon oli nii ammu mul.
Ngage-l on parem mp3 heli kui nokia 6600 ja 3650/3660 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2005 16:22:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ngage-l minu arust oli automaatne klahvilukk, aga pead ei anna, sest see telefon oli nii ammu mul
põhimõtteliselt ju võib-olla aga mina ei ole näinud ühtki symbianiga telefoni millel oleks
tsitaat:
Ngage-l on parem mp3 heli kui nokia 6600 ja 3650/3660
sest n-gage on neist ainuke mis stereo heli teeb icon_wink.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2005 12:20:25 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda mis resoga saab 3650 ekraanile panna, sest nagu vga pilti ei lase panna, seletab et pilt liiga suur. Nüüd on mul ülce valge pilt ees, sest see pilt mis algselt oli, seda ei leia telfost enam üleski icon_rolleyes.gif
_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 15.08.2005 13:14:12 vasta tsitaadiga

P800 - on automaatne klahvilukk peal Symbian Os v7.0
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panazonicz
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2005




sõnum 18.08.2005 19:44:30 .. vasta tsitaadiga

omg. kuule esimene põustija, need lingid viivad mind lehele: www.serverimaailm.com
Tahaks tegelt ka neid progresid proovida:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2005 20:03:42 Re: .. vasta tsitaadiga

panazonicz kirjutas:
omg. kuule esimene põustija, need lingid viivad mind lehele: www.serverimaailm.com
Tahaks tegelt ka neid progresid proovida:D
see minu üles pandud asi minu lehel. Aga kuna serverimaailma lõpetas tasuta hostingu pakkumise ja mina ei olnud huvitatud tasulisest serveriruumist siis lõpetati minuga leping ära. Ja arvutis mul neid ka enam pole ja tõmmata ka ise ei viitsi, kuna ei oma enam telefoni, kus saaks vastavaid programme jooksutada. Otsi netist ise neid progesid, kõik proged netis olemas kuskil. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panazonicz
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2005




sõnum 21.08.2005 22:16:14 vasta tsitaadiga

ahah oki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 23:56:22 vasta tsitaadiga

miks mul on n-gage mängud nokia 6600 peal rohelistes toonides ainult?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2005 17:01:08 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
miks mul on n-gage mängud nokia 6600 peal rohelistes toonides ainult?
sest ekraanid on erinevad
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2005 18:12:30 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
velzatis kirjutas:
miks mul on n-gage mängud nokia 6600 peal rohelistes toonides ainult?
sest ekraanid on erinevad

Kle selles ei saa nüüd kll asi olla.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2005 18:32:03 vasta tsitaadiga

ei ole selles asi, kuna igalpool soovitatakse ja antakse nõu kuidas n-gage mänge panna 6600 peale. Vaevalt, et soovitataks, kui mängud mängivad vigaselt.

Ja asi veel nii, kui ekraanil pole liikumist olnud, siis läbeb pilt ~5sek jooksul ilusaks, kui aga liigud menüüs või rallitad, on kohe roheline tagasi.

PS, colin05 on väga vinge mobla peal peaks ütlema icon_eek.gif icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

EDIT,

Kuna esilehele pandud programmide paki link ei tööta koostasin uue ja panin uude kohta üles

http://www.zone.ee/venice/symbian/series60_software.rar

-Camcoder 3.7.5 - salvesta niipalju videot kui tahad (mälu mahu piires muidugi)
-Agile Messenger 3.50 - MSN, ICQ, AIM, Yahoo messenger
-UltraMP3 - MP3 mängija
-Smartmovie 2.76 + Converter - saad vaadata filme ja videosid ja converter teeb videod täpselt nii suureks kui mobla ekraan, mis ka vähendab tuntavalt videote mahtu.
-Psiloc IRRemote 1.41 - saad mobiili infrapunaga juhtida tv, vcr, dvd-mängijat, muusikakeskust jne
-CameraFX 2.50 - Pildistamis programm, kus palju lahedaid efekte ja võimalusi
-OGGPlayer - mängib ainult .OGG muusikafaile, ise kasutan ka seda, kuna .ogg failid on mp3-dest tunduvalt väiksemad ja hoiab kokku mälumahtu
-FeExplorer - sama mis Windows Explorer, saad ülevaate mobiilis olevatest failidest, neid kustutada, kopeerida jne.


viimati muutis Anti 09.09.2005 19:37:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 18:06:59 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
ei ole selles asi, kuna igalpool soovitatakse ja antakse nõu kuidas n-gage mänge panna 6600 peale. Vaevalt, et soovitataks, kui mängud mängivad vigaselt.

Ja asi veel nii, kui ekraanil pole liikumist olnud, siis läbeb pilt ~5sek jooksul ilusaks, kui aga liigud menüüs või rallitad, on kohe roheline tagasi.

PS, colin05 on väga vinge mobla peal peaks ütlema icon_eek.gif icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

EDIT,

Kuna esilehele pandud programmide paki link ei tööta koostasin uue ja panin uude kohta üles

http://www.zone.ee/venice/symbian/symbian_software.rar

-Camcoder 3.7.5 - salvesta niipalju videot kui tahad (mälu mahu piires muidugi)
-Agile Messenger 3.50 - MSN, ICQ, AIM, Yahoo messenger
-UltraMP3 - MP3 mängija
-Smartmovie 2.76 + Converter - saad vaadata filme ja videosid ja converter teeb videod täpselt nii suureks kui mobla ekraan, mis ka vähendab tuntavalt videote mahtu.
-Psiloc IRRemote 1.41 - saad mobiili infrapunaga juhtida tv, vcr, dvd-mängijat, muusikakeskust jne
-CameraFX 2.50 - Pildistamis programm, kus palju lahedaid efekte ja võimalusi
-OGGPlayer - mängib ainult .OGG muusikafaile, ise kasutan ka seda, kuna .ogg failid on mp3-dest tunduvalt väiksemad ja hoiab kokku mälumahtu
-FeExplorer - sama mis Windows Explorer, saad ülevaate mobiilis olevatest failidest, neid kustutada, kopeerida jne.
Sinu ülesriputatud rar fail on vigane
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 18:26:47 vasta tsitaadiga

velzatis, tänuväärt töö aga pooleli on jäänud uppimine
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2005 19:38:04 vasta tsitaadiga

oh, andke andeks, oli jah. Panin korralikult üles nüüd.

http://www.zone.ee/venice/symbian/series60_software.rar
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 16.09.2005 07:27:10 vasta tsitaadiga

minu ngage qd ei lahe kaima agile kaima:(( ytleb mingi series60 ID viga icon_sad.gif aidake...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS programmide Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.