|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
27.04.2005 21:36:29
|
|
|
| Quickoffice
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
11.05.2005 19:12:34
|
|
|
ei m2leta kas sellest on juttu olnd aga oleks k2rmelt vaja miskit proget mis wma'd seediks
keegi on 2kki kokku puutund. kuskilt kuulsin/lugesin et oggplay nosib ka wma'd aga minul ta neid yles ei leidnud nii et abi vaja 8)
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
14.05.2005 21:38:38
|
|
|
| Mingeid häid kohti asjade jaoks oskate soovitada? praeguseks olen ise leidnud koha nimega www.zedge.no
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
27.06.2005 20:05:07
|
|
|
| Kas on olemas programm, millega saaks faile serverisse uploadida?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2005 22:15:25
|
|
|
| keegi teab kust saaks UltraMP3-le skinne. Need default skinnid on jubedad okse
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
28.06.2005 22:27:57
|
|
|
ise olen t2heldanud et see ultramp3 nosib akut p2ris meeletult ja m2ngib k6vasti vaiksemalt kui default pleier.
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2005 22:29:54
|
|
|
| taurix kirjutas: |
| ise olen t2heldanud et see ultramp3 nosib akut p2ris meeletult ja m2ngib k6vasti vaiksemalt kui default pleier. |
milline on default mp3 pleier siis?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
28.06.2005 22:31:02
|
|
|
see mis on symbianiga kaasas 8) uuematel realone, vanematel seesamune sisseehitatud meediapleier,
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2005 22:34:22
|
|
|
| taurix kirjutas: |
| see mis on symbianiga kaasas 8) uuematel realone, vanematel seesamune sisseehitatud meediapleier, |
heh, mismoodi ma saan Realplayeriga mp3 kuulata? Ta ei mängi ju neid
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
28.06.2005 22:36:03
|
|
|
tere talv. ma ple veel s22nest symbianiga telefoni n2ind millel realone mp3 ei m2ngi
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2005 22:37:58
|
|
|
| taurix kirjutas: |
tere talv. ma ple veel s22nest symbianiga telefoni n2ind millel realone mp3 ei m2ngi  |
No mismoodi ma avan neid? Mismoodi ma avan neid ja kust leida? Lasin telefoni mälukaardi peale lood, aga kuidas ma saan avada neid Realiga. Kui klikkan loo peale, mis on inboxis, siis avab ultramp3-ega. Tahan nüüd et avaks Realiga? pean ultramp3 maha laskma?
viimati muutis Anti 28.06.2005 22:40:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
28.06.2005 22:40:23
|
|
|
peab vist lugude loendi tegema, mida ta pakub seal. muidu saad ju avada mp3-sid, kui galeriist lähed ja avad.
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
28.06.2005 22:40:54
|
|
|
ple yhtegi s22rast telefoni hetkel ligiduses et puust ette ja punaseks teha.
pmst oli vist et tekitad uue pleilisti, n2itad talle k2tte et failid asuvad m2lukaardi peal ja k6ik.
mis telefonist me yldse r22gime?
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2005 22:42:22
|
|
|
| taurix kirjutas: |
ple yhtegi s22rast telefoni hetkel ligiduses et puust ette ja punaseks teha.
pmst oli vist et tekitad uue pleilisti, n2itad talle k2tte et failid asuvad m2lukaardi peal ja k6ik.
mis telefonist me yldse r22gime? |
3660, aga kuidas toda listi teha
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
28.06.2005 22:44:11
|
|
|
krt seal peaks see asi suht lihtne olema, v6i on 3660 soft nii vana et ei toetagi mp3.
aga kui navigeerid ennast muusikafaili peale ja v6tad "ava" ei lykka realone k2ima?
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
28.06.2005 22:44:52
|
|
|
kindlasti peaks mingi playeri ju käima lükkama...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.06.2005 22:55:01
|
|
|
| taurix kirjutas: |
krt seal peaks see asi suht lihtne olema, v6i on 3660 soft nii vana et ei toetagi mp3.
aga kui navigeerid ennast muusikafaili peale ja v6tad "ava" ei lykka realone k2ima? |
kui panen ava, lükkab ultramp3-ga mussi mängima. No vahet pole, sobib ultramp3 kah.
Aga keegi Ultramp3 Skinnidest ei tea midagi, kust saaks tõmmata TASUTA
Ja küss veel agile messengeri kohta. Mul ei logi sisse. Tõmbasin Elisa lehelt wap seadistuse, pöörduspunkt on Elisa WAP, vajutan sinna MSN märgi peale ja üritan sisse logida, ei lase logida ja ütleb et mina vaata ehk saad abi Agile kodulehelt.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
28.06.2005 22:57:03
|
|
|
elisa kohta ei oska kahjuks aidata. tele2'ga k2ras suht normaalselt. vahepeal peksis toda "abi" teksti aga kohe uuesti proovides sai hakkama.
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
29.06.2005 11:30:21
|
|
|
öelge kas mingit pildistamisprogrammi on ka series60-le, mis töötaks nagu nii, et võtad telefonis ristipidi kätte, pildistatav ala oleks terve ekraani suuruses ja telefoni hoiaks käes nagu digikat. if you know what i mean
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavi
HV veteran

liitunud: 06.01.2003
|
01.07.2005 17:42:12
|
|
|
pöörduspunkt peab olema internet. kui paned wap, siis ei saagi tööle
| velzatis kirjutas: |
Ja küss veel agile messengeri kohta. Mul ei logi sisse. Tõmbasin Elisa lehelt wap seadistuse, pöörduspunkt on Elisa WAP, vajutan sinna MSN märgi peale ja üritan sisse logida, ei lase logida ja ütleb et mina vaata ehk saad abi Agile kodulehelt.  |
_________________ Airsoft relvad. Airsofti varustus |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.07.2005 21:31:33
|
|
|
äitäh, aga sooviks tasuta skinne
olavi, mismõttes internet? Mul pole sellist valikut? On valik "ühendus"
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
03.07.2005 02:13:59
|
|
|
ühenduse alt pead panema "wap.emt.ee" asemel "internet.emt.ee". sellega saad siis html lehti lehitseda ja muud asja teha...
kui wap, siis ainult wap lehekülgi lehitseda...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavi
HV veteran

liitunud: 06.01.2003
|
03.07.2005 10:19:36
|
|
|
kuskil peab saama telefonis muuta pöörduspunkte, kus saab omakorda valida pöörduspunkti nime (vaikimisi tuleb Elisa poolt "wap", aga see vaja asendada sõnaga "internet". (kui sul on wap seaded salvestatud "ühendus" nime alla, siis kuidagi peab selle seadeid saama muuta).
6670 puhul on nii: Seaded->Ühendus->Pöörduspunkt->"sinu pöörduspunkti nimi"-> Valikute alt "muuda"-> siin validki pöörduspunkti nime (internet)
| velzatis kirjutas: |
mismõttes internet? Mul pole sellist valikut? On valik "ühendus"  |
_________________ Airsoft relvad. Airsofti varustus |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
06.07.2005 11:27:02
|
|
|
Kas keegi on saanud 3230 peal NGage mänge tööle? Mul hakkab avades nagu mägu minema ja siis korraks flikkerdab ning ops tagasi menüüsse? proovisin Tony Hawk-i ja Tomb Riderit. Sega Rally olen ainukesena tööle saanud aga seda ka vahel heliga vahel ilma.
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
06.07.2005 13:31:22
|
|
|
| ngage mängud põhimõtteliselt siiski pole mõeldud muudele telefonidele. kuigi leidub ka ÜKSIKUID erandeid. tõesti võivad mõned minna käima isegi täiuslikult. nii et proovi ja ketseta. muud ei ole midagi öelda. Sonic ja Rayman 3 on ka põhilised mängud mis kindlasti käima peaks minema.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
06.07.2005 13:55:49
|
|
|
Kõige sarnasemad on NOKIA 6600 ja N-GAGE. Seepärast lähevad enamus N-GAGE mängud tööle NOKIA 6600-l(~95% neist). Neil telefonidel oli ainult üks erinevus oma ehituselt(mis, seda ei mäleta).
Nokia 7610 oli esimene telefon mis erines oma ehituselt N-GAGE-ga, seepärast ei tööta uutematel serias 60 telefonidel paljud N-GAGE mängud.
Lugesin seda ühest välismaisest foorumist kunagi, linki enam ei leia. Seal oli muidugi jutt palju põhjalikum ja oli ka ära toodud mis on erinev jne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
06.07.2005 15:18:25
|
|
|
Kas keegi teab series60-le mingit programmijuppi mis töötaks automaatse klahvilukuna?
Jube naljakas et ei ole sellise asja peale mõeldud...6260 on klapiga, sellel polegi vaja aga 3230 jm. klapita mudelid hakkavad taskus ise helistama...
Hea meelega vahetaks automaatse helistamise automaatse klahviluku vastu, if you know what I mean...
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.07.2005 15:19:40
|
|
|
| -Infra- kirjutas: |
Kas keegi teab series60-le mingit programmijuppi mis töötaks automaatse klahvilukuna?
Jube naljakas et ei ole sellise asja peale mõeldud...6260 on klapiga, sellel polegi vaja aga 3230 jm. klapita mudelid hakkavad taskus ise helistama...
Hea meelega vahetaks automaatse helistamise automaatse klahviluku vastu, if you know what I mean...  |
peaks olemas olema ju telefoni peal see autom. klahvilukk. Uuri hoolikalt seadete alt.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
06.07.2005 15:35:58
|
|
|
no vaatasin järgi ja ei ole...ma päevas ikka korra otsin et kust saaks sellist asja aga näädsa ei leia
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.07.2005 19:52:40
|
|
|
Ka minu-arust ei tohiks olla ühelgi Symbian tel. peal AutoNupulukku,aga jjkeylock on hea ja võtab vähe ressurssi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.07.2005 20:35:52
|
|
|
heh, mul 3660 läksid küll automaatselt lukku klahvid
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.07.2005 20:44:14
|
|
|
Ei vaidle vastu kuna on vast ainuke Symbian tel mida ma tarbinud ei ole.(Jutt puudutab eestis müügil olnud ja olevaid Telefone loomulikult) Vast järgmine nädal avaneb võimalus,lihtsalt huvi pärast tahaks piiluda.Siia hulka ei mahu ka Nokia N-GAGED Pole tutvusringkonnas olnud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwturbo
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2004
|
07.07.2005 10:47:44
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
heh, mul 3660 läksid küll automaatselt lukku klahvid  |
aga näiteks 6600 ei lähe. kui, siis saab aint turvakoodiga automaatse klahviluku panna.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
06.08.2005 15:48:37
|
|
|
Ngage-l minu arust oli automaatne klahvilukk, aga pead ei anna, sest see telefon oli nii ammu mul.
Ngage-l on parem mp3 heli kui nokia 6600 ja 3650/3660
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
06.08.2005 16:22:30
|
|
|
| tsitaat: |
| Ngage-l minu arust oli automaatne klahvilukk, aga pead ei anna, sest see telefon oli nii ammu mul |
põhimõtteliselt ju võib-olla aga mina ei ole näinud ühtki symbianiga telefoni millel oleks
| tsitaat: |
| Ngage-l on parem mp3 heli kui nokia 6600 ja 3650/3660 |
sest n-gage on neist ainuke mis stereo heli teeb
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
07.08.2005 12:20:25
|
|
|
kas keegi oskab öelda mis resoga saab 3650 ekraanile panna, sest nagu vga pilti ei lase panna, seletab et pilt liiga suur. Nüüd on mul ülce valge pilt ees, sest see pilt mis algselt oli, seda ei leia telfost enam üleski
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erxxx
HV kasutaja
liitunud: 20.09.2002
|
15.08.2005 13:14:12
|
|
|
| P800 - on automaatne klahvilukk peal Symbian Os v7.0
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panazonicz
HV vaatleja
liitunud: 18.08.2005
|
18.08.2005 19:44:30
.. |
|
|
omg. kuule esimene põustija, need lingid viivad mind lehele: www.serverimaailm.com
Tahaks tegelt ka neid progresid proovida:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.08.2005 20:03:42
Re: .. |
|
|
| panazonicz kirjutas: |
omg. kuule esimene põustija, need lingid viivad mind lehele: www.serverimaailm.com
Tahaks tegelt ka neid progresid proovida:D |
see minu üles pandud asi minu lehel. Aga kuna serverimaailma lõpetas tasuta hostingu pakkumise ja mina ei olnud huvitatud tasulisest serveriruumist siis lõpetati minuga leping ära. Ja arvutis mul neid ka enam pole ja tõmmata ka ise ei viitsi, kuna ei oma enam telefoni, kus saaks vastavaid programme jooksutada. Otsi netist ise neid progesid, kõik proged netis olemas kuskil.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panazonicz
HV vaatleja
liitunud: 18.08.2005
|
21.08.2005 22:16:14
|
|
|
| ahah oki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.09.2005 23:56:22
|
|
|
| miks mul on n-gage mängud nokia 6600 peal rohelistes toonides ainult?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
06.09.2005 17:01:08
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| miks mul on n-gage mängud nokia 6600 peal rohelistes toonides ainult? |
sest ekraanid on erinevad
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
06.09.2005 18:12:30
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| miks mul on n-gage mängud nokia 6600 peal rohelistes toonides ainult? |
sest ekraanid on erinevad |
Kle selles ei saa nüüd kll asi olla.
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
08.09.2005 18:32:03
|
|
|
ei ole selles asi, kuna igalpool soovitatakse ja antakse nõu kuidas n-gage mänge panna 6600 peale. Vaevalt, et soovitataks, kui mängud mängivad vigaselt.
Ja asi veel nii, kui ekraanil pole liikumist olnud, siis läbeb pilt ~5sek jooksul ilusaks, kui aga liigud menüüs või rallitad, on kohe roheline tagasi.
PS, colin05 on väga vinge mobla peal peaks ütlema
EDIT,
Kuna esilehele pandud programmide paki link ei tööta koostasin uue ja panin uude kohta üles
http://www.zone.ee/venice/symbian/series60_software.rar
-Camcoder 3.7.5 - salvesta niipalju videot kui tahad (mälu mahu piires muidugi)
-Agile Messenger 3.50 - MSN, ICQ, AIM, Yahoo messenger
-UltraMP3 - MP3 mängija
-Smartmovie 2.76 + Converter - saad vaadata filme ja videosid ja converter teeb videod täpselt nii suureks kui mobla ekraan, mis ka vähendab tuntavalt videote mahtu.
-Psiloc IRRemote 1.41 - saad mobiili infrapunaga juhtida tv, vcr, dvd-mängijat, muusikakeskust jne
-CameraFX 2.50 - Pildistamis programm, kus palju lahedaid efekte ja võimalusi
-OGGPlayer - mängib ainult .OGG muusikafaile, ise kasutan ka seda, kuna .ogg failid on mp3-dest tunduvalt väiksemad ja hoiab kokku mälumahtu
-FeExplorer - sama mis Windows Explorer, saad ülevaate mobiilis olevatest failidest, neid kustutada, kopeerida jne.
viimati muutis Anti 09.09.2005 19:37:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
09.09.2005 18:06:59
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
ei ole selles asi, kuna igalpool soovitatakse ja antakse nõu kuidas n-gage mänge panna 6600 peale. Vaevalt, et soovitataks, kui mängud mängivad vigaselt.
Ja asi veel nii, kui ekraanil pole liikumist olnud, siis läbeb pilt ~5sek jooksul ilusaks, kui aga liigud menüüs või rallitad, on kohe roheline tagasi.
PS, colin05 on väga vinge mobla peal peaks ütlema
EDIT,
Kuna esilehele pandud programmide paki link ei tööta koostasin uue ja panin uude kohta üles
http://www.zone.ee/venice/symbian/symbian_software.rar
-Camcoder 3.7.5 - salvesta niipalju videot kui tahad (mälu mahu piires muidugi)
-Agile Messenger 3.50 - MSN, ICQ, AIM, Yahoo messenger
-UltraMP3 - MP3 mängija
-Smartmovie 2.76 + Converter - saad vaadata filme ja videosid ja converter teeb videod täpselt nii suureks kui mobla ekraan, mis ka vähendab tuntavalt videote mahtu.
-Psiloc IRRemote 1.41 - saad mobiili infrapunaga juhtida tv, vcr, dvd-mängijat, muusikakeskust jne
-CameraFX 2.50 - Pildistamis programm, kus palju lahedaid efekte ja võimalusi
-OGGPlayer - mängib ainult .OGG muusikafaile, ise kasutan ka seda, kuna .ogg failid on mp3-dest tunduvalt väiksemad ja hoiab kokku mälumahtu
-FeExplorer - sama mis Windows Explorer, saad ülevaate mobiilis olevatest failidest, neid kustutada, kopeerida jne. |
Sinu ülesriputatud rar fail on vigane
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
09.09.2005 18:26:47
|
|
|
| velzatis, tänuväärt töö aga pooleli on jäänud uppimine
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wad
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
16.09.2005 07:27:10
|
|
|
minu ngage qd ei lahe kaima agile kaima:(( ytleb mingi series60 ID viga aidake...
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|