Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ati kaardi jama San Andreasega? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tarvo2
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 16.06.2005 15:43:48 ati kaardi jama San Andreasega? vasta tsitaadiga

ok värk selline, arvuti on 3ghz ht, 512 ram ja ati radeon 9550 (täielik juust). niisiis. sõprade arvutid mis on mõned isegi 1,6ghz ja 256 ramiga aga neil nvidia gf 4600 ti sees, jookseb ka mäng korralikult. mul ei liigu peaaegu ülde. kõik muud settingud olen läbi käinud ja võimalikud repairid nii spyware kui viiruste alalt kuni defragment diskini välja:D. varsti käin läbi ka memory testid ja muud sarnased aga kui need tulevad ok, kas võib asi olla selles kuradi ati kaardis?! on see tõenäoline, et ati ei sobi mängimiseks. arvuti nagu ei suvatse isegi ragistada end kui mäng ei jookse. ta lihtsalt ei mõtle icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.06.2005 15:47:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ati radeon 9550 (täielik juust)
Õige
tsitaat:
nvidia gf 4600 ti
Kõvasti parem kui su juust. Sellest see vahe tulebki
tsitaat:
on see tõenäoline, et ati ei sobi mängimiseks.
Atil kui sellisel pole häda midagi, lihtsalt su konkreetne kaart on üsna jama.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 16.06.2005 15:58:51 vasta tsitaadiga

esimene talutav kaart mängimiseks on 9600PRO

alla selle on... e.. no pildi näitamiseks

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 16:05:34 vasta tsitaadiga

Ise mängin seda r9600XT, reso 1024 2xAA ja muu kõik põhja keeratud - jookseb veatult
Eks sul jääb ikka videokaardi taha, karta on, et sinu isend on 64bit
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 18:39:34 vasta tsitaadiga

Hmnja endal ti4200'aga suht miinimumi lähedale keeratud jookseb probleemideta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 16.06.2005 18:54:23 Re: ati kaardi jama San Andreasega? vasta tsitaadiga

Kõikide mu profiilis olevate arvutitega jookseb see GTA San Andreas probleemiteeta, isegi selles netis käimise arvutis min resol (C1,7/Fanless 103/AV49PN/512MB PC3200/GF4 MX420 64MB 64bit icon_razz.gif /HDD-20GB + HDD 10GB GTA San Andrea mahutamiseks icon_mad.gif )
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 19:23:26 vasta tsitaadiga

Mingi kala on jah selle mänguga.9800 pro ei taha isegi vahest joosta icon_eek.gif .Lisaks viskab ati gpu errorit ka suht tihti.Teiste mängudega seda jama ei ole.Jääme siis uusi drivereid ootama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 20:16:42 vasta tsitaadiga

Mul viskab vahest 9800 prol vpu recoverit ja teeb restarte.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 20:17:43 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
esimene talutav kaart mängimiseks on 9600PRO

alla selle on... e.. no pildi näitamiseks

täitsa nõus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2005 20:19:36 vasta tsitaadiga

R8500LE veab ka täitsa kenasti asja ära 1024x768 low-ga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 16.06.2005 20:50:36 vasta tsitaadiga

kes mida peab normaalseks. Minul 30-45 fps

FSAA paen 1 kord gta sees ja resu 800x600 ja asi hangub kui natukene saan mängitud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 16.06.2005 21:44:10 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Mingi kala on jah selle mänguga.9800 pro ei taha isegi vahest joosta icon_eek.gif .Lisaks viskab ati gpu errorit ka suht tihti.Teiste mängudega seda jama ei ole.Jääme siis uusi drivereid ootama icon_biggrin.gif

R9800 seeria taha see mäng küll ei jää, mudisin neid seadeid nii kõrgele kui oskasin ja ikka jookseb puhtalt, tundub nagu oleks see uus GTA San Andreas tunduvalt vähemnõudlik kui need eelmised GTA 3 osad (mängu jooksutatakse kolme arvuti peal korraga ja neid testijaid mul jätkub icon_biggrin.gif )

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 16.06.2005 22:01:51 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
-Margus- kirjutas:
Mingi kala on jah selle mänguga.9800 pro ei taha isegi vahest joosta icon_eek.gif .Lisaks viskab ati gpu errorit ka suht tihti.Teiste mängudega seda jama ei ole.Jääme siis uusi drivereid ootama icon_biggrin.gif

R9800 seeria taha see mäng küll ei jää, mudisin neid seadeid nii kõrgele kui oskasin ja ikka jookseb puhtalt, tundub nagu oleks see uus GTA San Andreas tunduvalt vähemnõudlik kui need eelmised GTA 3 osad (mängu jooksutatakse kolme arvuti peal korraga ja neid testijaid mul jätkub icon_biggrin.gif )


Kus ta siis vähe nõudlik on??????

GTA VC jooksis nagu tornaado ja see ainult veiderdab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo2
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 16.06.2005 22:43:34 vasta tsitaadiga

no ma ei tea, te ei leia et asi on kahtlane isegi kui selline kaart on? muud värk peaks ikka kompenseerima seda ju. mul mingi kuradi 5 fps vahepeal icon_biggrin.gif. võimatu noh. või võib asi ka selles olla, et teinekord täna videokaardile ei ole abi ka kiirest prosest ja ramist.

ja kaart on mul aida32 väitel siiski radeon 9600 128 bit. mälu on 256 mb ja suppordib direct-x 9't hardwarena.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiced
HV kasutaja
Wiced

liitunud: 15.03.2004




sõnum 16.06.2005 22:50:25 vasta tsitaadiga

tarvo2 kirjutas:
muud värk peaks ikka kompenseerima seda ju.


See nüüd küll hea lause ei olnud või sain ma valesti aru aga kujutle, et sul on nt 3400+ prose 1gb rami ja videoks on gf2 siis ei lähe sul see mäng töölegi olenemata sellest, et muu conf on pro thumbs_up.gif videokaart siiski on suure tähtsusega mängimisel ja seda ei asenda võimas prose või kiire ram.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo2
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 16.06.2005 22:54:51 vasta tsitaadiga

nojah, ok. õigus. aga kurat. 256 mb ja 128 bit ja hardware d-x9 toetus ei ole nii megasitt, et SA ei jookseks üldse:s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiced
HV kasutaja
Wiced

liitunud: 15.03.2004




sõnum 16.06.2005 23:25:16 vasta tsitaadiga

Pigem otsi probleemi selliste asjade juurest nagu core clock ja memory clock ehk siis sinu videokaart liigutab ennast selle 256mb juures väga aeglaselt ja dx9 tugi see mäng minu arust ei vajagi, sest ta ei kasuta dx9 efekte.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.06.2005 00:14:58 vasta tsitaadiga

mäng os istasti programeeritud??
GTA 3 oli täielik õnnetusehunnik
VC oli super jooksmise poolest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 17.06.2005 00:21:59 vasta tsitaadiga

radeon 9600pro lowend. Ja nükkab raskelt. Prose on athlon 2.4 rami on 1gb.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 00:30:27 vasta tsitaadiga

9600pro, 1800+ palomino ja pc2100 mälud kt333 plaadi peal ja sa jookseb täiesti normaalselt 1024x768@16bit. muud settingud on põhjas.

16bit vs aa võtan mina igatehes aa.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 17.06.2005 00:44:44 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
9600pro, 1800+ palomino ja pc2100 mälud kt333 plaadi peal ja sa jookseb täiesti normaalselt 1024x768@16bit. muud settingud on põhjas.

16bit vs aa võtan mina igatehes aa.
mul kt400. Kõik driverid on paigas, kõik mängud jooksevad hästi. Aga GTA: SA ainsana lagib. DOOMIII-s oli isegi kõrgem fps.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 09:14:42 vasta tsitaadiga

9800 Pro ja Omega 4.12 driverid - ei ole küll ühtegi jama ega restarti veel olnud SA mängimise ajal.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 17.06.2005 09:23:43 vasta tsitaadiga

Omega 4.12 driverid ja 9800Pro. Ei esine ka ühtegi jama. Mängus fps 35- 58 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 10:16:13 vasta tsitaadiga

tomusser kirjutas:
Omega 4.12 driverid ja 9800Pro. Ei esine ka ühtegi jama. Mängus fps 35- 58 thumbs_up.gif


1280*1024 ? FSAA? detailid?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 17.06.2005 10:20:17 vasta tsitaadiga

ok muudame siis.

kellelgi selle kaardiga ka jookseb?

RADEON 9250 128MB DDR (128bit)

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"


viimati muutis Wilts 17.06.2005 12:20:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiced
HV kasutaja
Wiced

liitunud: 15.03.2004




sõnum 17.06.2005 10:40:53 vasta tsitaadiga

Kallid kaasfoorumlased, kas ma magasin midagi maha(koha, kus teema algataja küsis millise configa teie jooksutate GTA:SA-d oma masinas) või kui mitte siis milleks need viimased 7 posti icon_confused.gif ?
Paluti ju arvamust, et miks tal see mäng ei jookse, mitte kuidas teil hästi see jookseb icon_wink.gif
beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 10:53:08 vasta tsitaadiga

Järsku saab neist postitustest siiski välja lugeda, et võiks proovida "vanu häid" Omega 4.12 draivereid. Uuematega paistab probleeme olevat. icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiced
HV kasutaja
Wiced

liitunud: 15.03.2004




sõnum 17.06.2005 11:05:17 vasta tsitaadiga

Nu heakene küll mina kasutan oma R9800SE AIW järel Catalyst 4.12 ja ei ole ka ühtegi viga täheldanud ning mängin kõik max-i peal va. reso mis on 1280*1024.
Kindlasti võib anda midagi draiveritega jamamine ning muude settingutega(vahest isegi väga palju muuta) aga usun, et kaart siiski on niivõrd vana, et uuemad mängud paratamatult nõuavad heaks pildi edastamiseks paremat kaarti icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 11:08:38 vasta tsitaadiga

Jah, tundub küll, et graafikakaardilt nõuab SA oluliselt rohkem kui Vice City, kuigi pildiliselt suurt vahet ju pole. Vice Cityt jooksutas Ti4200 veel üsna hästi, nüüd pole temaga enam midagi teha selles mängus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 17.06.2005 11:09:25 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
mäng os istasti programeeritud??
GTA 3 oli täielik õnnetusehunnik
VC oli super jooksmise poolest


tuleks arvestada ka mappide suurusi.

San Andreases on map kordades VC omast suurem.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.06.2005 12:38:25 vasta tsitaadiga

aga ka san andreases on näha kuidas objektid spawnivad ennast maailma (ka kaardid)
ning ka tekstuurid on vahest ka 5 meetri kaugusel veel megaudused (ja vahest muutuvad nad selgeks 100 meetri pealt)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 17.06.2005 13:40:31 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Jah, tundub küll, et graafikakaardilt nõuab SA oluliselt rohkem kui Vice City, kuigi pildiliselt suurt vahet ju pole. Vice Cityt jooksutas Ti4200 veel üsna hästi, nüüd pole temaga enam midagi teha selles mängus.

Mõtle enne kui sellist jama suust välja ajad, öö otsa olin tööl ja kui nüüd luugid lahti sain, mängis just suurem pois seda GTA SA-d (profiilis oleva teise arvutiga, graafikat toodab TI4200) , graafika seaded samad mis GTA Vice Citytil ja küsisin kuidas mäng ka jookseb, sain vastuseks uuesti, et paremini kui see GTA Vice Citytil ja mängida olevat ka kergem.
Pigem nõuab see GTA SA rohkem mälu, mälud aga müügil enneolematult odavad, nii-et igas arvutis võiks seda 512MB-1GB olla, minu arvutites see nii ongi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 13:59:34 vasta tsitaadiga

ati ja tema driverid icon_biggrin.gif koguaeg uute peladega mingid jamad, mitte et nvidial neid kah ei oleks kuigi ati selles osas üle pikalt. proovi uusi drivereid kah. btw gf4 ti4200 veab seda pela väga hästi
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.06.2005 14:37:08 vasta tsitaadiga

pigem on nii et ati drivud nõuavad rohkem korras olevat windowsi ning muude draiverite seisu
pärast formatit mul enamus mängud jälle töötasid alati mis enne crashisid jne... (9600XT ajal, viimane draiver oli 5.4 mul)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 17.06.2005 15:07:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
aga ka san andreases on näha kuidas objektid spawnivad ennast maailma (ka kaardid)
ning ka tekstuurid on vahest ka 5 meetri kaugusel veel megaudused (ja vahest muutuvad nad selgeks 100 meetri pealt)

äkki draw distance(vist õieti) on liiga maha keeratud.. omal nagu ei pannud seda tähele

Sponge Bob kirjutas:
ati ja tema driverid icon_biggrin.gif koguaeg uute peladega mingid jamad, mitte et nvidial neid kah ei oleks kuigi ati selles osas üle pikalt. proovi uusi drivereid kah. btw gf4 ti4200 veab seda pela väga hästi


mul mingi pool aastat vanad draiverid (win install oli siis) ja pole mul ühegi mänguga probleeme olnud...

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo2
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 17.06.2005 21:31:18 vasta tsitaadiga

no ühesõnaga ma siis proovin neid drivereid mis te siin soovitasite. omega 4.12? äkki jagaksite linki. tegin formati ja lasin wini värskena peale. kõik uued driverid ja ikka jõnksutab. hl2 aga ometi jooksis vabalt. proovin veel need 4.12 driverid ära ja kui ikka ei funka siis teen mälude ja hdd testid jne ära ja kui ikka jamab siis soovitate uut kaarti jah?

ma ise mõtlesin seda soetada
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/28434/

peaks töötama küll siis icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 21:35:36 vasta tsitaadiga

R9800SE 1152x864@16bit FSAA 2x, kõik nii põhjas kui vähegi saab ning probleeme ei ole. Kui va. et vahel viskab GPU pange... Kasulik on VPU Recover peal hoida. Ylej22nud masinat näete profiilist.. Ei lag ega midagi.. fps alla 25 ei vaju ..

viimati muutis raido357 17.06.2005 21:36:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 17.06.2005 21:42:21 vasta tsitaadiga

mul hetkel nVidia Geforce4 MX440 reso on 1152x864 32 bit, prose on 2.0 ja jookseb päris normaalselt , vahest natuke lagib

nVidia kodulehel soovitatakse san andreasi mängimiseks 6800 seeriat ning san andrease mängu pakendil pole atist juttugi icon_razz.gif soovitatav on geforce 6600 seeria min. geforce 3
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 17.06.2005 21:46:12 vasta tsitaadiga

Pole see midagi juust, Sõbral ka sama arvti ja jookseb täisgraafikal täitsa ilusti.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 17.06.2005 21:54:02 vasta tsitaadiga

oleks ka mõelnud uue kaardi osta tahtsin osta midagi ati 9600 seeriast , aga ega eriti neid kaarte ei tunne. oskab keegi midagi soovitada ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.06.2005 21:57:18 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Mawrec kirjutas:
Jah, tundub küll, et graafikakaardilt nõuab SA oluliselt rohkem kui Vice City, kuigi pildiliselt suurt vahet ju pole. Vice Cityt jooksutas Ti4200 veel üsna hästi, nüüd pole temaga enam midagi teha selles mängus.

Mõtle enne kui sellist jama suust välja ajad, öö otsa olin tööl ja kui nüüd luugid lahti sain, mängis just suurem pois seda GTA SA-d (profiilis oleva teise arvutiga, graafikat toodab TI4200) , graafika seaded samad mis GTA Vice Citytil ja küsisin kuidas mäng ka jookseb, sain vastuseks uuesti, et paremini kui see GTA Vice Citytil ja mängida olevat ka kergem.
Pigem nõuab see GTA SA rohkem mälu, mälud aga müügil enneolematult odavad, nii-et igas arvutis võiks seda 512MB-1GB olla, minu arvutites see nii ongi


millest seda järeldad et mälu suhtes nõudlik on
Minul jooksis VC kõik põhjas. SA aga 800x600 16bit, 50% draw distance ja siis on fps üle 25 pidevalt aga selline kahtlane hakkimise maik on alati juures.

Doom 3 ragistab ketast hullult ja sellest võib järeldada et tahab hullult mälu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 22:04:50 vasta tsitaadiga

elloruut kirjutas:
oleks ka mõelnud uue kaardi osta tahtsin osta midagi ati 9600 seeriast , aga ega eriti neid kaarte ei tunne. oskab keegi midagi soovitada ?
6200 agb mitte TC!! on norm kaart isegi 4 pipega ja kui OC ida viitsid läheb see kaart umbes r9800pro tasemele , isegi 4 pipega on suht kobe
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elloruut
HV kasutaja
elloruut

liitunud: 19.02.2005




sõnum 17.06.2005 22:31:47 vasta tsitaadiga

6200 ? GeForcet mõtled ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2005 22:42:12 vasta tsitaadiga

elloruut kirjutas:
6200 ? GeForcet mõtled ?
jap, vaata profiili, kui oskusi veidi on siis stock tulemused profiilus, tglt on need veidi kõvemad aga pohh , kui aega saan siis 6200 vmodd skoorid
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarvo2
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 17.06.2005 23:25:18 vasta tsitaadiga

uu mehed, ma ei teinud seda teemat tegelikult selleks, et te saaks oma mängukogemusi jagada icon_biggrin.gif andeks, aga tegelt ka. mis jama on. kas keegi jagaks linki. ma sain mingid 4.12 driverid aga nendega küll midagi ei muutunud. suur aitähh sellele kes need õiged 4.12 annab millest te siin rääkisite. ja OC'st tahaks ka nati teada. seal mingid kindlad sagedused mis töötavad? sest kui ma mingi suvaka panin siis viskas ekraani värelema igatpidi ja sittagi ei saanud aru icon_biggrin.gif pidi restarti tegema. ma seda eriti ei jaga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 18.06.2005 00:17:35 vasta tsitaadiga

tarvo2 kirjutas:
uu mehed, ma ei teinud seda teemat tegelikult selleks, et te saaks oma mängukogemusi jagada icon_biggrin.gif andeks, aga tegelt ka. mis jama on. kas keegi jagaks linki. ma sain mingid 4.12 driverid aga nendega küll midagi ei muutunud. suur aitähh sellele kes need õiged 4.12 annab millest te siin rääkisite. ja OC'st tahaks ka nati teada. seal mingid kindlad sagedused mis töötavad? sest kui ma mingi suvaka panin siis viskas ekraani värelema igatpidi ja sittagi ei saanud aru icon_biggrin.gif pidi restarti tegema. ma seda eriti ei jaga


Radeon Omega Drivers 2.5.51 (Catalyst 4.6) thumbs_up.gif Ise kasutan neid draivereid

tanel112 kirjutas:

millest seda järeldad et mälu suhtes nõudlik on
Minul jooksis VC kõik põhjas. SA aga 800x600 16bit, 50% draw distance ja siis on fps üle 25 pidevalt aga selline kahtlane hakkimise maik on alati juures.

Doom 3 ragistab ketast hullult ja sellest võib järeldada et tahab hullult mälu

Windows XP hõivab 256MB mälust keskmiselt, kui mälu nii palju võtta ei ole vabastab Windows muis mälust viies selle kõvaketta swapile.
Kõige lihtsam on mängude hakkimist tekitada kahe 256MB suuruse mälu pulgaga, võttes vahepeal ühe arvutist ära, mul tulid kohe lapsed selga elama, et näe nemad ei saavat oma arvutis mängida, mängud hakkivad, panin teise 256MB mälu pulga juurde ja rahu majas, kui mälu lisamine poleks aidanud oleks võimsama videokaardi neile arvutisse paigaldanud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2005 14:31:17 vasta tsitaadiga

mul 5.6 hetkel peal ja mäng pangestub peale ~15min icon_rolleyes.gif
tea kas kaardi või driverite viga icon_razz.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo2
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 18.06.2005 16:29:05 vasta tsitaadiga

einoh, ma panin selle eelnimetatud driveri peale ja nati kiiremini jookseb. visttuleb siiski see geforce 6600 osta https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/28434/

tak.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 18.06.2005 20:18:26 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:

millest seda järeldad et mälu suhtes nõudlik on
Minul jooksis VC kõik põhjas. SA aga 800x600 16bit, 50% draw distance ja siis on fps üle 25 pidevalt aga selline kahtlane hakkimise maik on alati juures.

Doom 3 ragistab ketast hullult ja sellest võib järeldada et tahab hullult mälu

Windows XP hõivab 256MB mälust keskmiselt, kui mälu nii palju võtta ei ole vabastab Windows muis mälust viies selle kõvaketta swapile.
Kõige lihtsam on mängude hakkimist tekitada kahe 256MB suuruse mälu pulgaga, võttes vahepeal ühe arvutist ära, mul tulid kohe lapsed selga elama, et näe nemad ei saavat oma arvutis mängida, mängud hakkivad, panin teise 256MB mälu pulga juurde ja rahu majas, kui mälu lisamine poleks aidanud oleks võimsama videokaardi neile arvutisse paigaldanud.[/quote]

ma tean isegi miks kõvaketast arvuti ragistab. Ma tõin sellise näita. Doom 3 õigb mälu, gta3sa mitte nii hullult
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2005 20:21:27 vasta tsitaadiga

krt ei tea, jookseb kokku ikka, sai erinevaid drivusi proovitud, muidu mäng läheb kenasti, 1024, 32, 2*aa, draw full 40fps
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ati kaardi jama San Andreasega? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.