|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.06.2005 16:37:10
HV foorumi mured/probleemid/lahendused III |
|
|
Siia kõik avastatud vead, bugid, probleemid ja miks mitte ka võimalikud probleemide lahendused
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
01.06.2005 16:38:12
|
|
|
Kui zone.ee-sse on pilt upitud ja see lingitud siia, siis sellele vajutades se epilt lihtsalt ei avane. Vanas foorumis oli kõik korras.
Kui tahad et avaneks siis pead refreshi tegema
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.06.2005 16:43:49
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Kui zone.ee-sse on pilt upitud ja see lingitud siia, siis sellele vajutades se epilt lihtsalt ei avane. Vanas foorumis oli kõik korras.
Kui tahad et avaneks siis pead refreshi tegema  |
võimalik, et zone oli vana HV jaoks teinud mingi erandi vms, kuid üldiselt on see zone probleem
Pealegi on sul võimalik see avatar HV serverisse uppida
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
01.06.2005 16:49:21
|
|
|
Kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
01.06.2005 17:22:33
|
|
|
"Ma ei saa teha mitut sarnast posti järjest" kõlab lause Müügi/Vahetuse foorumis oma teema upitamisel, vaatamata tõsiasjale, et viimasest postist on möödunud _rohkem_ kui 24 tundi. Ja millegipärast on nii kõigega... mitte kuhugi ei saa teema tõstmiseks (või lihtsalt vastamiseks) teha järjest kahte _erinevat_ postitust. Seda just minu ja veel mõne inimese puhul. Paljudega aga pole sellist asja täheldanud...
On siis meil tõesti mingisugune märkimata jäänud erijärk või on mingid muud anomaaliad konkreetsete kasutajatega või hoopiski anomaaliad foorumiga?
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
01.06.2005 17:29:34
|
|
|
Ei ole märkamata jäänud, aga ei meeldi just see asi, et ostu-müügi teemades ei saa ka üks kord 24h jooksul teist postitust teha esimesele otsa! Ja teemad ju ei upitu kui neid _muuta_... või ma eksin? Sest praeguseks on kõnealune teema juba 3ndal lehel (ning mul on 100/per leht ) ja tahaks ta uuesti esile tuua. Lubatud on ju 1 kord 24h sees tõsta, kuid seda ei saa
Aa... vabandust, dige... ei maldanud su Edit-it oodata
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
01.06.2005 17:32:08
|
|
|
Hmm... arvestades seda, et teema tuleb uuesti välja kaevata... on vist vaidlemine lihtsam
(okei, no offence lihtsalt väike nali)
hmm.. dige kustutas oma posti ära ja nüüd on siis kaks järjestikkust... huvitav...
aga igatahes aitas
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.06.2005 17:33:28
|
|
|
... nujah, ma lugesin kah juba su editit ja loobusin oma repliigist
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
02.06.2005 09:58:34
|
|
|
mingi imelik anomaalia tekkis täna. muutsin profiili alt arvuti konfi ära ja peale seda kui vajutan enda kasutajanimele, et infot vaadata viskab ette sellise akna:P
www.zone.ee\heins1\Jama.JPG
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
02.06.2005 10:26:12
|
|
|
krt ei pannud seda tähelegi
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
04.06.2005 14:23:04
|
|
|
| Kuna paljudel kasutajatel on kaamera olemas, siis võiks profiili lisada ka "Kaamera" kategooria.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.06.2005 15:18:33
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Kuna paljudel kasutajatel on kaamera olemas, siis võiks profiili lisada ka "Kaamera" kategooria. |
See pannakse "arvuti" alla. Paljudel on ka telefon olemas, aga seda ei reklaamita ju, ainult number.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
05.06.2005 23:30:46
|
|
|
ettepanek:
profiili lahter "telefon" - kas ei saaks nii teha, et sinna ei saaks sisestada telefoni marki ega mudelit (see on ju täiesti mõttetu, kui seda niimoodi kuvatakse iga kasutaja postituse juures!), vaid ainult telefoninumbrit, milleks see lahter vist ongi ette nähtud? ma näen, et isegi mõned gurud hüppavad oma telefoni mudeliga... mõttetu ju
või siis vähemalt profiilis täpsustada, et see koht on mõeldud ikkagi eelkõige numbri jaoks. nagu ma aru olen saanud, siis mõned arvavadki, et peavadki sinna just nimelt telefoni mudeli panema. näide
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.06.2005 23:32:41
|
|
|
| jep, sellel väljale võiks jah mingi reegli teha, et saab aint numbreid sinna toksida.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.06.2005 00:28:15
|
|
|
| lehe allossa oleks linki vaja, millega ülesse lifti sõita.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
06.06.2005 00:41:29
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| lehe allossa oleks linki vaja, millega ülesse lifti sõita. |
Teema viimase postitaja avatari ja asukoha all - tagasi üles
Mõni aeg tagasi alles isegi taasavastasin selle.
Muidugi parem oleks, kui lehte uuesti ei avaks, vaid veaks otse üles.
Ei tea ainult, kas see võimalik.
| Tanel kirjutas: |
TanElofJ, ei ava ju uuesti lehte  |
Huvitav, töötab tõesti ilusti nüüd
Enne olid kerged probleemid üldiste IE sätetega, ilmselt oli ka see taas-lehe-avamine sellest tingitud.
viimati muutis Elof 06.06.2005 00:44:20, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
06.06.2005 00:41:44
|
|
|
Ardo, on ju olemas "tagasi üles"?
TanElofJ, ei ava ju uuesti lehte
viimati muutis Tanel 06.06.2005 00:42:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
06.06.2005 00:58:27
|
|
|
Hetkel ei tööta otsing üldse?! Midaiganes sinna ka kirjutada ilmub tekst:
| tsitaat: |
päringule vastavaid teemasid või postitusi ei leitud
|
Edit: Nii, otsing ei taha üldse siiski töötada lühikeste sõnade puhul (irc, amd, p4) ning alates 4-tähelistest sõnadest asi toimib. Kas see hetkeline omapära või ongi taoline süsteem?? Ise pole nagu varem aru saanud
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
06.06.2005 01:03:03
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Hetkel ei tööta otsing üldse?! Midaiganes sinna ka kirjutada ilmub tekst:
| tsitaat: |
päringule vastavaid teemasid või postitusi ei leitud
|
Edit: Nii, otsing ei taha üldse siiski töötada lühikeste sõnade puhul (irc, amd, p4) ning alates 4-tähelistest sõnadest asi toimib. Kas see hetkeline omapära või ongi taoline süsteem?? Ise pole nagu varem aru saanud  |
kahjuks nii ta on. võid proovida p4* irc* amd*
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.06.2005 09:27:15
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
ettepanek:
profiili lahter "telefon" - kas ei saaks nii teha, et sinna ei saaks sisestada telefoni marki ega mudelit (see on ju täiesti mõttetu, kui seda niimoodi kuvatakse iga kasutaja postituse juures!), vaid ainult telefoninumbrit, milleks see lahter vist ongi ette nähtud? ma näen, et isegi mõned gurud hüppavad oma telefoni mudeliga... mõttetu ju |
... sul on ka iga asja kohta midagist öelda või häbened enda kõnetoru sedavõrd, et ebamugav näha mõnel paremat, kui sul ? Tegelikult oli ka mul seal telefoni mark, kuna mulle ei meeldi iga posti küljes oma numbrit näha, kes tahab, leiab selle nii ehk nii profiilist. Samas, on telefoni mudelil kah oma otstarve, nagu umbes arvutikonfil profiilis, niimoodi teab teine inime, kas tal on mulle mõtet n. MMS'i saata või paluda mõnest vidinast pilt teha ja talle saata vms. Seega, natukene ikka mõtet on või mis ?
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.06.2005 17:09:42
|
|
|
ettepanek:
kiirvastuse kasti ja ka postitusele vastamise lehele panna lisaks emotikonidele ka eesti keelele iseloomulikud tähed, nagu on ka www.yammy.ee otsimootoris.
seda eelkõige sellepärast, et siis ei saa ka kõige hullem valestikirjutaja-tähtedeasemelnumbritekasutaja põhjendada, et tal ei olegi neid tähti klaviatuuril. ja mõnele, kes tõesti kusagil välismaal on, on see väga kasulik lisa
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
08.06.2005 08:11:06
|
|
|
Toetan kahe käega, tõsiselt üle viskab y26o tähed sõnades...
Ja võiks ikkagi karmimalt suhtuda stiili, just nende punktita ja komadeta postitustes, mille kasutaja kribab võibolla küll meeleheites, aga siiski tuleks tähelepanu pöörata ka sellele, et teised aru saaksid. Praegune olukord on selline, et aegajalt on postitusi, sisuga
"ma panin arvutikäima windows tuleb tavaliselt üles praegu eitulnud mida peaks tegema"
tuleb vastus, et "mida arvuti ütleb"
"mai tea mida ta ütleb läheb sisse siis jamab seal tükk aega ei saa aru aeglane on"
Et... sellisel kujul poste on siin ikka palju olnud, ei saa isegi aru mis tegelikult viga on. Tegelikult selles mis ma siin tõin, on isegi aru saada (põhjendus väga lihtne: ma ei oska nii segaselt kirjutada, kahjuks või õnneks). Kui juba, siis on nii segaselt ja inetult et siga ka ei söö.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weyx13
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2005
|
08.06.2005 09:58:58
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
ettepanek:
kiirvastuse kasti ja ka postitusele vastamise lehele panna lisaks emotikonidele ka eesti keelele iseloomulikud tähed, nagu on ka www.yammy.ee otsimootoris.
seda eelkõige sellepärast, et siis ei saa ka kõige hullem valestikirjutaja-tähtedeasemelnumbritekasutaja põhjendada, et tal ei olegi neid tähti klaviatuuril. ja mõnele, kes tõesti kusagil välismaal on, on see väga kasulik lisa |
_________________ Inimkond jaguneb üldjoontes kaheks:
ühed, kes jagavad meid kaheks ja teised, kes seda ei tee. |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
08.06.2005 12:28:15
|
|
|
Miks kasutajad ise ignoreeruvad? N totu user oli ignoreeritut aga ma pole kedagi kunagi ignoreerinud.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
08.06.2005 12:33:55
|
|
|
Aga sellise asja vältimiseks võiks tulla ette ka küsimus, et kas sa soovid ikka seda kasutajad ignoreerida vms.
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
08.06.2005 12:48:33
|
|
|
Tegelt võiks üldse selle postituse kustutamise ja ignoreerimisnupu erinevaks teha
On olnud ennegi juhtumeid, kus keegi tahab postitust kustutada, aga paneb hoopis inimese ignoreeritavate nimekirja...
Seda muidugi modede puhul
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
09.06.2005 17:14:30
|
|
|
Praegu ei paista vahet olevat kas on otsing kõikidele sõnadele eraldi, mida sisestasid
või on otsing kõikidele sõnadele kokku. Otsitakse kõikide sõnade kohta eraldi olenemata valitud variandist.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
10.06.2005 16:29:21
|
|
|
Nojah vaatan enda poste. Lugemata postitusi selles teemas näitab 50 kuigi poste üldse teemas on 32
Ja nii kõikjal
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.06.2005 16:40:14
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Nojah vaatan enda poste. Lugemata postitusi selles teemas näitab 50 kuigi poste üldse teemas on 32
Ja nii kõikjal  |
Täna hommikul hakkasin ka enda postitusi vaatama ja ennäe imet, üleöö on tehtud 950 uut postitust. Okei, lugesin need reaalsed 15 postitust läbi ja pool tundi peale seda oli 236 uut postitust jälle, samas teemas (reaalselt 3-5 vms.).
236'st pilti ei teinud, aga 950 oma siin: http://reio.dap.ee/950.jpg
Millest see tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
13.06.2005 00:05:07
|
|
|
olen seda teemat vist ka tõstatanud varem, aga kordamine pidi mingi ema olema...
et nagu mõnikord viskab täiega üle, kui kasutajad tsiteerivad mingit pikka posti ja siis lisavad mingi ühe lause enda poolt sinna. näide
kas tõesti pole midagi teha võimalik selliste asjade osas
ja samas kohe ka näites toodud kasutajaga huntermagic - ta on leidnud, et vasakule poole on väga oluline lisada märkus "postitusi: 3013", mis esiteks on vale ja teiseks võib segadusse ajada foorumi lugejat, kuna ei ole ju meil siin postituste arve sellisel kujul kirjas. samamoodi nagu ka siin minu poolt enne välja toodud telefonimudelite asi - täiesti mittevajalik info.
leian, et sellise isetegevuse võiks igatahes rangema tähelepanu alla võtta
viimati muutis dvd vader 13.06.2005 00:12:08, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
13.06.2005 00:10:20
|
|
|
Just need räigelt pikad tsiteeringud käivad pinda, kui kasutaja lisab ühe realise texti ainult juurde...
Ega sellele vist AM kah ei mõjuks, niiet tuleks midagi uut välja mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
13.06.2005 00:11:54
|
|
|
Ega teil sellist probleemi pole -- Kui see automaatne sisselogimine on pandud, et igakord ei peaks seda prooli ja kasutaja nime trükkima.
Siis seal ülal paremal on need: KKK :: otsing :: statistika :: kasutajate nimekiri :: kasutajate grupid
profiil :: lemmikud :: sulle ei ole uusi sõnumeid :: logi välja [ margusser ]
vaata enda postitusi :: vaata vastamata postitusi
vaata postitusi alates viimasest külastusest :: vaata lugemata postitusi
Vat see on lahe, kui tahad vastamata postitusi lugeda ja siis vajutad kogemata "logi välja" nuppu. Ui siis on lahe jälle seda nime ja parooli toksida, mis pole küll raske aga tüütu kui oled mugavas asendis ja ei ulatu klaverini. Võibolla põen seda probleemi ainult mina. Siis ärge laske ennast heidutada ja mul pole midagi öelda
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
13.06.2005 00:43:06
|
|
|
dvd vader, see tsiteerimine on paratamatus. Just oli GTA San Andrease teemas üks juhtum, kus tsiteeriti mängu koode (mis olid väga pikad) ja kirjutati sinna lihtsalt: "tnx". Saatsin postituse autorile, et nii ei ole ilus ja mees (oletatavasti) vabandas ja tänas, et teda õpetasin. Selliste asjade osas ei ole vist jah midagi teha. Tehakse seda kogemata ja uued kasutajad ju ka kõige silmas ei pea ja ütleme ausalt, kes neid reegleid ikka nii väga loeb alguses (loetakse küll, aga ikkagi ruttu läbi ja kohe postitama) ?
huntermagicuga seoses. Minu arust selline tulp nagu "postitusi" on olemas (viimase külastuse all). Aga telefonimudelite asi? Kas see Sul sobib, kui ta "arvuti" lahtri all on, mitte "telefoni" all?
woozy, AM vähe karm ei ole sellele? Muud moodi sellest üle võib-olla ei saa jah, aga samas kelle jaoks on tsiteeritav tekst pikk, kelle jaoks lühike? Muidugi oleks normaalne, kui tsiteerida ainult ühte kindlat lauset/lõiku, aga laiskusest ju üle ei saa - ikka lihtsam ühte nuppu vajutada ja ise kirjutada.
margusser, endal pole sellist probleemi olnud (kui teada tahtsid )..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.06.2005 07:58:14
|
|
|
| tsitaat: |
vajutad kogemata "logi välja" nuppu
|
Mul juhtub ysna tihti nii
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
13.06.2005 21:21:23
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
vajutad kogemata "logi välja" nuppu
|
Mul juhtub ysna tihti nii  |
ei oska muud soovitada, kui tuleks hiire käsitsemist harjutada
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
13.06.2005 21:33:33
|
|
|
Westswamp, Seda küll, kuid tõesti võiks asi natukenegi kaugemal olla
Olen mänginud mitmeid mänge netist clanwarid jne. Hiirt oskan kasutada. Vb lihtsalt liiga kiirelt, siis vahest kobastub mööda 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.06.2005 00:46:35
|
|
|
ettepanek:
kas on võimalik integreerida nende kasutajate nimedesse, kellel on kasutajanimes tühik, tühikuks hard space? sest suht tobe on esilehel olevas hetkel foorumi kasutajate nimekirjas vaadata, kui näiteks dvd on esimese rea lõpus ja vader teise rea alguses
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
15.06.2005 08:17:23
|
|
|
dvd vader, korrektne oleks "non breaking space" ja kindlasti on asi teostatav aga kas tõesti on asjal mõtet (mitte, et raske teostada oleks)?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.06.2005 08:56:22
|
|
|
non-breaking space, hard space, fixed space... heal lapsel mitu nime
mõte on igatahes olemas. lihtsalt on halb vaadata, kui kellegi nimi pooleks tehakse. inetu.
täna hommikul jälle. ja see ei ole ainult minu nimega nii
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
15.06.2005 12:34:26
|
|
|
Hmm avalehel emaplaatidel klikates ei tule midagi
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|