Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/probleemid/lahendused III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 16:37:10 HV foorumi mured/probleemid/lahendused III vasta tsitaadiga

Siia kõik avastatud vead, bugid, probleemid ja miks mitte ka võimalikud probleemide lahendused thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.06.2005 16:38:12 vasta tsitaadiga

Kui zone.ee-sse on pilt upitud ja see lingitud siia, siis sellele vajutades se epilt lihtsalt ei avane. Vanas foorumis oli kõik korras.
Kui tahad et avaneks siis pead refreshi tegema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 16:43:49 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Kui zone.ee-sse on pilt upitud ja see lingitud siia, siis sellele vajutades se epilt lihtsalt ei avane. Vanas foorumis oli kõik korras.
Kui tahad et avaneks siis pead refreshi tegema icon_neutral.gif

võimalik, et zone oli vana HV jaoks teinud mingi erandi vms, kuid üldiselt on see zone probleem
Pealegi on sul võimalik see avatar HV serverisse uppida icon_wink.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.06.2005 16:49:21 vasta tsitaadiga

Kuidas? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 16:50:25 vasta tsitaadiga

margusser, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=179964
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.06.2005 17:22:33 vasta tsitaadiga

"Ma ei saa teha mitut sarnast posti järjest" kõlab lause Müügi/Vahetuse foorumis oma teema upitamisel, vaatamata tõsiasjale, et viimasest postist on möödunud _rohkem_ kui 24 tundi. Ja millegipärast on nii kõigega... mitte kuhugi ei saa teema tõstmiseks (või lihtsalt vastamiseks) teha järjest kahte _erinevat_ postitust. Seda just minu ja veel mõne inimese puhul. Paljudega aga pole sellist asja täheldanud...
On siis meil tõesti mingisugune märkimata jäänud erijärk või on mingid muud anomaaliad konkreetsete kasutajatega või hoopiski anomaaliad foorumiga?

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 17:27:42 vasta tsitaadiga

... märkamata on jäänud see post:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1809628#1809628
... st. muutes viimast posti, kerkib kogu teema üles, nagu uue posti puhul ...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.06.2005 17:29:34 vasta tsitaadiga

Ei ole märkamata jäänud, aga ei meeldi just see asi, et ostu-müügi teemades ei saa ka üks kord 24h jooksul teist postitust teha esimesele otsa! Ja teemad ju ei upitu kui neid _muuta_... või ma eksin? Sest praeguseks on kõnealune teema juba 3ndal lehel (ning mul on 100/per leht icon_wink.gif) ja tahaks ta uuesti esile tuua. Lubatud on ju 1 kord 24h sees tõsta, kuid seda ei saa icon_confused.gif

Aa... vabandust, dige... ei maldanud su Edit-it oodata icon_razz.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 01.06.2005 17:32:08 vasta tsitaadiga

Hmm... arvestades seda, et teema tuleb uuesti välja kaevata... on vist vaidlemine lihtsam icon_biggrin.gif
(okei, no offence icon_razz.gif lihtsalt väike nali)

hmm.. dige kustutas oma posti ära ja nüüd on siis kaks järjestikkust... huvitav...

aga igatahes aitas icon_razz1.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2005 17:33:28 vasta tsitaadiga

... nujah, ma lugesin kah juba su editit ja loobusin oma repliigist icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 09:58:34 vasta tsitaadiga

mingi imelik anomaalia tekkis täna. muutsin profiili alt arvuti konfi ära ja peale seda kui vajutan enda kasutajanimele, et infot vaadata viskab ette sellise akna:P
www.zone.ee\heins1\Jama.JPG
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 10:24:31 vasta tsitaadiga

Heins, vaata koodi, sulle kommentaari andnud Brian Welch avatar nõuab parooli icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=2101#660330

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 10:26:12 vasta tsitaadiga

krt ei pannud seda tähelegi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2005 10:39:15 vasta tsitaadiga

ID-kaardiga autentimine nüüd töötab icon_exclaim.gif
Järgida tuleb KKK-s toodud instruktsioone.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.06.2005 11:05:15 vasta tsitaadiga

HV avalehel kõlarite alajaotuses ükskõik millel muljudes satub avalehele (Maxthon/IE)
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5larid/

Edit : Et ei tekiks ütlemisi : "Kõik on ju korras", mainiks ära, et nüüd on tõesti korras juba
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 14:23:04 vasta tsitaadiga

Kuna paljudel kasutajatel on kaamera olemas, siis võiks profiili lisada ka "Kaamera" kategooria.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2005 15:18:33 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kuna paljudel kasutajatel on kaamera olemas, siis võiks profiili lisada ka "Kaamera" kategooria.


See pannakse "arvuti" alla. Paljudel on ka telefon olemas, aga seda ei reklaamita ju, ainult number.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2005 23:30:46 vasta tsitaadiga

ettepanek:

profiili lahter "telefon" - kas ei saaks nii teha, et sinna ei saaks sisestada telefoni marki ega mudelit (see on ju täiesti mõttetu, kui seda niimoodi kuvatakse iga kasutaja postituse juures!), vaid ainult telefoninumbrit, milleks see lahter vist ongi ette nähtud? ma näen, et isegi mõned gurud hüppavad oma telefoni mudeliga... mõttetu ju

või siis vähemalt profiilis täpsustada, et see koht on mõeldud ikkagi eelkõige numbri jaoks. nagu ma aru olen saanud, siis mõned arvavadki, et peavadki sinna just nimelt telefoni mudeli panema. näide
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2005 23:32:41 vasta tsitaadiga

jep, sellel väljale võiks jah mingi reegli teha, et saab aint numbreid sinna toksida.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 00:08:06 vasta tsitaadiga

dvd vader, ettepanek arvesse võetud thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 00:28:15 vasta tsitaadiga

lehe allossa oleks linki vaja, millega ülesse lifti sõita.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.06.2005 00:41:29 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
lehe allossa oleks linki vaja, millega ülesse lifti sõita.

Teema viimase postitaja avatari ja asukoha all - tagasi üles
Mõni aeg tagasi alles isegi taasavastasin selle.
Muidugi parem oleks, kui lehte uuesti ei avaks, vaid veaks otse üles.
Ei tea ainult, kas see võimalik.
Tanel kirjutas:
TanElofJ, ei ava ju uuesti lehte icon_rolleyes.gif

Huvitav, töötab tõesti ilusti nüüd thumbs_up.gif
Enne olid kerged probleemid üldiste IE sätetega, ilmselt oli ka see taas-lehe-avamine sellest tingitud.


viimati muutis Elof 06.06.2005 00:44:20, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 00:41:44 vasta tsitaadiga

Ardo, on ju olemas "tagasi üles"?
TanElofJ, ei ava ju uuesti lehte icon_rolleyes.gif


viimati muutis Tanel 06.06.2005 00:42:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 00:58:27 vasta tsitaadiga

Hetkel ei tööta otsing üldse?! Midaiganes sinna ka kirjutada ilmub tekst:
tsitaat:

päringule vastavaid teemasid või postitusi ei leitud


Edit: Nii, otsing ei taha üldse siiski töötada lühikeste sõnade puhul (irc, amd, p4) ning alates 4-tähelistest sõnadest asi toimib. Kas see hetkeline omapära või ongi taoline süsteem?? Ise pole nagu varem aru saanud icon_rolleyes.gif

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 01:03:03 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Hetkel ei tööta otsing üldse?! Midaiganes sinna ka kirjutada ilmub tekst:
tsitaat:

päringule vastavaid teemasid või postitusi ei leitud


Edit: Nii, otsing ei taha üldse siiski töötada lühikeste sõnade puhul (irc, amd, p4) ning alates 4-tähelistest sõnadest asi toimib. Kas see hetkeline omapära või ongi taoline süsteem?? Ise pole nagu varem aru saanud icon_rolleyes.gif

kahjuks nii ta on. võid proovida p4* irc* amd*

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2005 09:27:15 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ettepanek:

profiili lahter "telefon" - kas ei saaks nii teha, et sinna ei saaks sisestada telefoni marki ega mudelit (see on ju täiesti mõttetu, kui seda niimoodi kuvatakse iga kasutaja postituse juures!), vaid ainult telefoninumbrit, milleks see lahter vist ongi ette nähtud? ma näen, et isegi mõned gurud hüppavad oma telefoni mudeliga... mõttetu ju

... sul on ka iga asja kohta midagist öelda või häbened enda kõnetoru sedavõrd, et ebamugav näha mõnel paremat, kui sul icon_lol.gif ? Tegelikult oli ka mul seal telefoni mark, kuna mulle ei meeldi iga posti küljes oma numbrit näha, kes tahab, leiab selle nii ehk nii profiilist. Samas, on telefoni mudelil kah oma otstarve, nagu umbes arvutikonfil profiilis, niimoodi teab teine inime, kas tal on mulle mõtet n. MMS'i saata või paluda mõnest vidinast pilt teha ja talle saata vms. Seega, natukene ikka mõtet on või mis ?
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2005 17:09:42 vasta tsitaadiga

ettepanek:

kiirvastuse kasti ja ka postitusele vastamise lehele panna lisaks emotikonidele ka eesti keelele iseloomulikud tähed, nagu on ka www.yammy.ee otsimootoris.

seda eelkõige sellepärast, et siis ei saa ka kõige hullem valestikirjutaja-tähtedeasemelnumbritekasutaja põhjendada, et tal ei olegi neid tähti klaviatuuril. ja mõnele, kes tõesti kusagil välismaal on, on see väga kasulik lisa
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.06.2005 18:04:19 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
...eesti keelele iseloomulikud tähed...


Kaval lisa. Igatahes poolt thumbs_up.gif
Ehk väheneb siis natukenegi see "rate.ee emakeel".

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.06.2005 08:11:06 vasta tsitaadiga

Toetan kahe käega, tõsiselt üle viskab y26o tähed sõnades...

Ja võiks ikkagi karmimalt suhtuda stiili, just nende punktita ja komadeta postitustes, mille kasutaja kribab võibolla küll meeleheites, aga siiski tuleks tähelepanu pöörata ka sellele, et teised aru saaksid. Praegune olukord on selline, et aegajalt on postitusi, sisuga

"ma panin arvutikäima windows tuleb tavaliselt üles praegu eitulnud mida peaks tegema"

tuleb vastus, et "mida arvuti ütleb"

"mai tea mida ta ütleb läheb sisse siis jamab seal tükk aega ei saa aru aeglane on"

Et... sellisel kujul poste on siin ikka palju olnud, ei saa isegi aru mis tegelikult viga on. Tegelikult selles mis ma siin tõin, on isegi aru saada (põhjendus väga lihtne: ma ei oska nii segaselt kirjutada, kahjuks või õnneks). Kui juba, siis on nii segaselt ja inetult et siga ka ei söö.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weyx13
HV vaatleja
weyx13

liitunud: 24.01.2005




sõnum 08.06.2005 09:58:58 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ettepanek:

kiirvastuse kasti ja ka postitusele vastamise lehele panna lisaks emotikonidele ka eesti keelele iseloomulikud tähed, nagu on ka www.yammy.ee otsimootoris.

seda eelkõige sellepärast, et siis ei saa ka kõige hullem valestikirjutaja-tähtedeasemelnumbritekasutaja põhjendada, et tal ei olegi neid tähti klaviatuuril. ja mõnele, kes tõesti kusagil välismaal on, on see väga kasulik lisa
thumbs_up.gif
_________________
Inimkond jaguneb üldjoontes kaheks:
ühed, kes jagavad meid kaheks ja teised, kes seda ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.06.2005 12:28:15 vasta tsitaadiga

Miks kasutajad ise ignoreeruvad? N totu user oli ignoreeritut aga ma pole kedagi kunagi ignoreerinud.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2005 12:30:10 vasta tsitaadiga

486, sul läks hiir võib-olla kogemata Ignore nupu peale
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 08.06.2005 12:33:55 vasta tsitaadiga

Aga sellise asja vältimiseks võiks tulla ette ka küsimus, et kas sa soovid ikka seda kasutajad ignoreerida vms. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 08.06.2005 12:48:33 vasta tsitaadiga

Tegelt võiks üldse selle postituse kustutamise ja ignoreerimisnupu erinevaks teha icon_rolleyes.gif
On olnud ennegi juhtumeid, kus keegi tahab postitust kustutada, aga paneb hoopis inimese ignoreeritavate nimekirja...
Seda muidugi modede puhul icon_wink.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 09.06.2005 17:14:30 vasta tsitaadiga

Praegu ei paista vahet olevat kas on otsing kõikidele sõnadele eraldi, mida sisestasid
või on otsing kõikidele sõnadele kokku. Otsitakse kõikide sõnade kohta eraldi olenemata valitud variandist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 10.06.2005 16:29:21 vasta tsitaadiga

Nojah vaatan enda poste. Lugemata postitusi selles teemas näitab 50 kuigi poste üldse teemas on 32
Ja nii kõikjal icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 16:40:14 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Nojah vaatan enda poste. Lugemata postitusi selles teemas näitab 50 kuigi poste üldse teemas on 32
Ja nii kõikjal icon_neutral.gif


Täna hommikul hakkasin ka enda postitusi vaatama ja ennäe imet, üleöö on tehtud 950 uut postitust. Okei, lugesin need reaalsed 15 postitust läbi ja pool tundi peale seda oli 236 uut postitust jälle, samas teemas (reaalselt 3-5 vms.).

236'st pilti ei teinud, aga 950 oma siin: http://reio.dap.ee/950.jpg
Millest see tuleb?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2005 16:41:55 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1991689#1991689
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 00:05:07 vasta tsitaadiga

olen seda teemat vist ka tõstatanud varem, aga kordamine pidi mingi ema olema...

et nagu mõnikord viskab täiega üle, kui kasutajad tsiteerivad mingit pikka posti ja siis lisavad mingi ühe lause enda poolt sinna. näide

kas tõesti pole midagi teha võimalik selliste asjade osas icon_confused.gif


ja samas kohe ka näites toodud kasutajaga huntermagic - ta on leidnud, et vasakule poole on väga oluline lisada märkus "postitusi: 3013", mis esiteks on vale ja teiseks võib segadusse ajada foorumi lugejat, kuna ei ole ju meil siin postituste arve sellisel kujul kirjas. samamoodi nagu ka siin minu poolt enne välja toodud telefonimudelite asi - täiesti mittevajalik info.

leian, et sellise isetegevuse võiks igatahes rangema tähelepanu alla võtta


viimati muutis dvd vader 13.06.2005 00:12:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 00:10:20 vasta tsitaadiga

Just need räigelt pikad tsiteeringud käivad pinda, kui kasutaja lisab ühe realise texti ainult juurde...
Ega sellele vist AM kah ei mõjuks, niiet tuleks midagi uut välja mõelda.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 13.06.2005 00:11:54 vasta tsitaadiga

Ega teil sellist probleemi pole -- Kui see automaatne sisselogimine on pandud, et igakord ei peaks seda prooli ja kasutaja nime trükkima.
Siis seal ülal paremal on need: KKK :: otsing :: statistika :: kasutajate nimekiri :: kasutajate grupid
profiil :: lemmikud :: sulle ei ole uusi sõnumeid :: logi välja [ margusser ]
vaata enda postitusi :: vaata vastamata postitusi
vaata postitusi alates viimasest külastusest :: vaata lugemata postitusi

Vat see on lahe, kui tahad vastamata postitusi lugeda ja siis vajutad kogemata "logi välja" nuppu. Ui siis on lahe jälle seda nime ja parooli toksida, mis pole küll raske aga tüütu kui oled mugavas asendis ja ei ulatu klaverini. Võibolla põen seda probleemi ainult mina. Siis ärge laske ennast heidutada ja mul pole midagi öelda icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 00:43:06 vasta tsitaadiga

dvd vader, see tsiteerimine on paratamatus. Just oli GTA San Andrease teemas üks juhtum, kus tsiteeriti mängu koode (mis olid väga pikad) ja kirjutati sinna lihtsalt: "tnx". Saatsin postituse autorile, et nii ei ole ilus ja mees (oletatavasti) vabandas ja tänas, et teda õpetasin. Selliste asjade osas ei ole vist jah midagi teha. Tehakse seda kogemata ja uued kasutajad ju ka kõige silmas ei pea ja ütleme ausalt, kes neid reegleid ikka nii väga loeb alguses (loetakse küll, aga ikkagi ruttu läbi ja kohe postitama) ?
huntermagicuga seoses. Minu arust selline tulp nagu "postitusi" on olemas (viimase külastuse all). Aga telefonimudelite asi? Kas see Sul sobib, kui ta "arvuti" lahtri all on, mitte "telefoni" all?
woozy, AM vähe karm ei ole sellele? Muud moodi sellest üle võib-olla ei saa jah, aga samas kelle jaoks on tsiteeritav tekst pikk, kelle jaoks lühike? Muidugi oleks normaalne, kui tsiteerida ainult ühte kindlat lauset/lõiku, aga laiskusest ju üle ei saa - ikka lihtsam ühte nuppu vajutada ja ise kirjutada.

margusser, endal pole sellist probleemi olnud (kui teada tahtsid icon_rolleyes.gif )..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 07:58:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vajutad kogemata "logi välja" nuppu

Mul juhtub ysna tihti nii icon_mad.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2005 21:21:23 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

vajutad kogemata "logi välja" nuppu

Mul juhtub ysna tihti nii icon_mad.gif
ei oska muud soovitada, kui tuleks hiire käsitsemist harjutada icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 13.06.2005 21:33:33 vasta tsitaadiga

Westswamp, Seda küll, kuid tõesti võiks asi natukenegi kaugemal olla icon_biggrin.gif
Olen mänginud mitmeid mänge netist clanwarid jne. Hiirt oskan kasutada. Vb lihtsalt liiga kiirelt, siis vahest kobastub mööda 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 14.06.2005 09:33:59 vasta tsitaadiga

Tsitaatide pikkust aitab piirata näiteks Select Expand BBcodes MOD. Näide siin
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2005 00:46:35 vasta tsitaadiga

ettepanek:

kas on võimalik integreerida nende kasutajate nimedesse, kellel on kasutajanimes tühik, tühikuks hard space? sest suht tobe on esilehel olevas hetkel foorumi kasutajate nimekirjas vaadata, kui näiteks dvd on esimese rea lõpus ja vader teise rea alguses
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2005 08:17:23 vasta tsitaadiga

dvd vader, korrektne oleks "non breaking space" ja kindlasti on asi teostatav aga kas tõesti on asjal mõtet (mitte, et raske teostada oleks)?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2005 08:56:22 vasta tsitaadiga

non-breaking space, hard space, fixed space... heal lapsel mitu nime
mõte on igatahes olemas. lihtsalt on halb vaadata, kui kellegi nimi pooleks tehakse. inetu.
täna hommikul jälle. ja see ei ole ainult minu nimega nii
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2005 12:34:26 vasta tsitaadiga

Hmm avalehel emaplaatidel klikates ei tule midagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/probleemid/lahendused III mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.