|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
14.06.2005 16:37:09
|
|
|
| Sander86 kirjutas: |
| kas Taxi Deliveries peab järjest ära tegema või võin nii ka teha, et alguses teen pool ja hiljem teen lõpuni? |
järjest ikka, mis see 50 klienti siis ära ei ole: sööd ilusti kõhu täis ja teed ära - ise tegin suht mäng alguses ja kõht läks lõpus tühjaks ning sain aint 60 otsa järjest.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.06.2005 16:46:21
|
|
|
| Keegi võiks miski listi siia visata kuipalju missioone igast nagu masinatega on.Suht nüri hakata tegema mingit kiirabi vms.missiooni kui peale mitut tundi mängimist avastad, et lõpuni tegemiseks peaks öö otsa veel takka mängima.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
14.06.2005 16:46:48
|
|
|
Uuh sain lennukooli läbi, oi kui piix oli Enam ei taha näha seda.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
14.06.2005 16:57:21
|
|
|
| reitz90 kirjutas: |
mul on mängides fps 10-18 aga üle 20 läheb väga harva ja majas sees olles 35-45
masin on:
celeron CPU 2.00GHz
ATi Radeon 9200 256MB
RAM 256MB
kui ma ostaks 512MB rami juurde kas siis see tõstaks fps-i? ja kui palju? |
tasub kindlasti juurde osta +prose ja vga välja vahetada sinu kast on ideaalne kontorisse office jooksutamiseks mitte mängimiseks
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
14.06.2005 17:01:23
|
|
|
eks ma siis küsi 3 kord ka. keegi tont oli mu viimase posti siit ära kustutanud, aga talle võib andeks anda, sest mõistus ei ole enda teha.
mis hotkey`dega näeb kaarti ja muud jura?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
14.06.2005 17:01:42
|
|
|
| ram teeb minu arust stabiilsemaks lihtsalt fpsi
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
14.06.2005 17:16:03
|
|
|
Turismo on minu arust Sellest GT40 kiirem.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.06.2005 17:33:42
|
|
|
Et mäng 100% läbi teha (187 missiooni):
Osta Los Santose majad (6)
Jefferson
Verona Beach
Willowfield
Mulholland
El Corona
Santa Maria Beach
Osta Countryside majad(5)
Dillimore
Blueberry
Palomino Creek
Angel Pine
Whetstone
Osta San Fierro majad (6)
Hashbury
Queens
Doherty
Chinatown
Calton Heights
Paradiso
Omanda San Fierro ärid (2)
Zero's RC Shop
Wang Cars
Osta majad, mis kõrbes (3)
El Quebrados
Tierra Robada
Fort Carson
Osta ärid, mis kõrbes (1)
Abandoned Airfield
Osta majad Las Venturases (9)
Whitewood Estate
Pirates In Men's Pants
The Camel's Toe
The Clown's Pocket
Old Venturas Strip
Creek
Rockshore West
Prickle Pine
Redsands West
Kogu kõik asjad (4)
100 graffitit (Los Santos)
50 fotot (San Fierro)
50 hobuserauda (Las Venturas)
50 austrit (vee sees)
Tee läbi kõrvalmissioonid (6)
50 Taksoga
Vigilante Level 12
Firefighter Level 12
Pimping Level 10
Paramedic Level 12
2 rongiga
Tee läbi peidetud missioonid (3)
BMX Challenge
Kõik 3 Mount Chiliadi võistlust
NRG-500 Challenge
Võida need võistlused (4)
8-Track (Los Santos)
Blood Bowl (San Fierro)
Dirt Track (Las Venturas)
Kick Start (Las Venturas)
Õpi uusi võitlusviise (3)
Los Santos Gym
San Fierro Gym
Las Venturas Gym
Võida kõik Ammu-Nation võistlused (4)
Pistol
Micro SMG
Shotgun
AK-47
Koolides kõik testid vähemalt pronksile (4)
Autokool (San Fierro)
Paadikool (Bayside Marina, üleval vasakus nurgas)
Mootorrattakool (Las Venturas)
Lennukool (mahajäetud lennuväli kõrbes)
Saa erinevate äride osanikuks (3)
8 Trucker Missions
5 Of Valet Parking
7 Quarry Missions
Kulleri missioonid (3)
Los Santos - Roboi's Food Mart
San Fierro - Hippy Shopper
Las Venturas - Burger Shot
Võida kõik võidusõidud (22)
Little Loop
Backroad Wanderer
City Circuit
Vinewood
Freeway
Into The Country
Dirtbike Danger
Bandito Country
Go-Go Karting
San Fierro Fastlane
San Fierro Hills
Country Endurance
SF To LV
Dam Rider
Desert Tricks
LV Ringroad
World War Ace
Barnstorming
Military Service
Chopper Checkpoint
Whirly Bird Waypoint
Heli Hell
Sõidukite eksport missioonid (3)
Nimekiri 1
Nimekiri 2
Nimekiri 3
Põhilised stoori missioonid (96)
Big Smoke + Sweet & Kendl
Ryder
Tagging Up Turf
Cleaning The Hood
Drive-Thru
Nines And AK's
Drive-By
Sweet's Girl
Cesar Vialpando
OG Loc
Running Dog
Wrong Side Of The Tracks
Just Business
Home Invasion
Catalyst
Robbing Uncle Sam
Life's A Beach
Madd Dogg's Rhymes
Management Issues
House Party
High Stakes, Low Rider
Burning Desire
Gray Imports
Doberman
Los Sepulcros
Reuniting The Families
The Green Sabre
Badlands
Tanker Commander
Body Harvest
Local Liquor Store
Against All Odds
Small Town Bank
Wu Zi Mu
Farewell, My Love...
Are You Going To San Fierro?
Wear Flowers In Your Hair
555 WE TIP
Deconstruction
Air Raid
Supply Lines...
New Model Army
Photo Opportunity
Jizzy
T-Bone Mendez
Mike Toreno
Outrider
Snail Trail
Ice Cold Killa
Pier 69
Toreno's Last Flight
Mountain Cloud Boys
Ran Fa Li
Lure
Amphibious Assault
The Da Nang Thang
Yay Ka-Boom-Boom
Zeroing In
Test Drive
Customs Fast Track
Puncture Wounds
Monster
Highjack
Interdiction
Verdant Meadows
N.O.E.
Stowaway
Black Project
Green Goo
Fender Ketchup
Explosive Situation
You've Had Your Chips
Don Peyote
Architectural Espionage
Key To Her Heart
Dam And Blast
Cop Wheels
Up, Up And Away!
Intensive Care
The Meat Business
Fish In A Barrel
Misappropriation
Madd Dogg
Freefall
High Noon
Saint Mark's Bistro
A Home In The Hills
Breaking The Bank At Caligula's
Vertical Bird
Home Coming
Beat Down On B Dup
Grove 4 Life
Cut Throat Business
Riot
Los Desperados
End Of The Line
viimati muutis SKG 14.06.2005 18:49:47, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
14.06.2005 17:34:07
|
|
|
peaks välja printima ja hakkama maha kriipsutama. mängimist on vist pikaks ajaks.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
14.06.2005 17:36:30
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
| Turismo on minu arust Sellest GT40 kiirem. |
bullet - 17,75
Turismo - 17.96
Ajad san fierro lennuvälja pika lennuraja läbimisel.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
14.06.2005 18:33:36
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
Minu masinaga 1280*1024*16 very high draw põhjas puhtalt |
sellise konfi juures eriti ei usu. endalgi ei saa draw põhja panna (1024), kuna hakkab uimama.
aga eks see fps nimega "puhtalt" olegi suhteline. räägiks ehk numbritest.
enivei, on gta sa super ressursi õgard...aga õigustatult
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hype
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2004
|
14.06.2005 18:48:22
|
|
|
ma mängin seda PS-il ja on selline küsimus et kas nooltega saab ka kuidagi liikuda või ainult analogiga
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
14.06.2005 18:49:36
|
|
|
No ma ei ole mingi loll, et ei jaga välja mis on puhtalt ja mis mitte.
Nagu mingi noobi suhtute praegu minusse :S
Jusiis sobib minu konf mängule.
Mul Windows ja siuksed värgid ka kõik tiptop korras ja defragitud hdd jne ning nee swap faili suurus on mingi 20giga pandud.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.06.2005 18:51:04
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
| swap faili suurus on mingi 20giga pandud. |
mida head see juurde annab
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
14.06.2005 18:52:42
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
eks ma siis küsi 3 kord ka. keegi tont oli mu viimase posti siit ära kustutanud, aga talle võib andeks anda, sest mõistus ei ole enda teha.
mis hotkey`dega näeb kaarti ja muud jura? |
Mängu ajal vajutad Esc-i ja seal menüüs on map ja stats
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
14.06.2005 19:01:10
|
|
|
mai saa pihta miks koodide kasutamine keelatud on. Mängu tegijad on ise need saladused teinud ja need on 100% seaduslikud ju
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
14.06.2005 19:03:01
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| reitz90 kirjutas: |
mul on mängides fps 10-18 aga üle 20 läheb väga harva ja majas sees olles 35-45
masin on:
celeron CPU 2.00GHz
ATi Radeon 9200 256MB
RAM 256MB
kui ma ostaks 512MB rami juurde kas siis see tõstaks fps-i? ja kui palju? |
tasub kindlasti juurde osta +prose ja vga välja vahetada sinu kast on ideaalne kontorisse office jooksutamiseks mitte mängimiseks |
hmm, lahedasti arvad.
radeon 9200 veel ei kuulu kontori VGA-ks, eks. kontori sobib integreeritud junn. prose jooksutab samamoodi mänge [uuemaid]
*mitte et mul oleks sarnane cfg, aga lihsalt mainisin.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.06.2005 19:11:48
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
mai saa pihta miks koodide kasutamine keelatud on. Mängu tegijad on ise need saladused teinud ja need on 100% seaduslikud ju  |
aga võibolla nad ise neid ei taha avalikustada. tavaliselt nuhitakse koodid gamertite enda poolt välja spetsiaalse aparatuuri ja softiga.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
14.06.2005 19:21:15
|
|
|
kui nad seda rahva ees avalikustada ei taha siis pole sellel üldsegi mõtet ju.....siis tehku omale eraldi vers kus koodid töötavad et omal ma ei tea mida teha nende koodidega
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.06.2005 19:23:41
|
|
|
Lugesin kuskilt, et koodid on mõeldud mängu debuggimiseks..
iseasi kas see ka vettpidav fakt on
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.06.2005 19:26:36
|
|
|
ilmselt jah beetatestijatele ja muudele developeritele...
näiteks PS2 peal "otsivad" friigid kõik koodid nii üles, et ühendavad puldi PC taha ja proovivad kiirelt kõik võimalikud variandid läbi, mida on oi-oi kui palju spets softi abil loomulikult
http://www.gtasanandreas.net/artwork/gallery.php?id=919
viimati muutis SKG 14.06.2005 19:29:46, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
14.06.2005 19:26:43
|
|
|
| Kas peategelast nö "ehitades" seal valgenahalisi tüüpe ei olegi? Peab neegriga mängima?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
14.06.2005 19:36:25
|
|
|
| yeah1000 kirjutas: |
| Kas peategelast nö "ehitades" seal valgenahalisi tüüpe ei olegi? Peab neegriga mängima? |
Ei, peategelane on alati sama.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
14.06.2005 19:40:03
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| ZorroZip kirjutas: |
| swap faili suurus on mingi 20giga pandud. |
mida head see juurde annab  |
Eelmisena mängisin Boiling Pointi ja seal andis küll.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
14.06.2005 19:43:43
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
eks ma siis küsi 3 kord ka. keegi tont oli mu viimase posti siit ära kustutanud, aga talle võib andeks anda, sest mõistus ei ole enda teha.
mis hotkey`dega näeb kaarti ja muud jura? |
Mängu ajal vajutad Esc-i ja seal menüüs on map ja stats  |
Mart352, hotkey on see, kui vajutad ühte nuppu ja tuleb näiteks kaart ette. Menüüst oskab peaaegu iga loll neid otsida
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
14.06.2005 20:00:25
|
|
|
| toivoku kirjutas: |
| nu mina ei tea, ei leia mittemidagi paremat kui vice city vms :S . okei uus stoori aga graafika on küll väga väga putsis :S . 800x600 mängin siin hunnik ruudukesi kimab ringi, nüüd panin ka anti aliase peale vms. |
Siis tõsta reso kõrgemaks?
Sellise resoga on pilt muidugi kehv
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
14.06.2005 20:02:56
|
|
|
| xtr kirjutas: |
Mart352, hotkey on see, kui vajutad ühte nuppu ja tuleb näiteks kaart ette. Menüüst oskab peaaegu iga loll neid otsida  |
/me teab Hotkey tähendust.
Aga ma ei tea kas mängus kaardi jaoks seda on. mingisuge statistika saab Tab-i vajutades.
Vähemalt andsin inimesele mingisugustki abi
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
14.06.2005 20:36:06
|
|
|
| tsitaat: |
Vähemalt andsin inimesele mingisugustki abi
|
seegi hea. aga tahaks mängu ajal kuidagi kaarti vaadata.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
14.06.2005 20:41:16
|
|
|
Originaaliga on mõnus suur paberkaart kaasas, päris abiks asi
Mäng ise muidu jookseb korralikult 1024 resol kõik high, mängu sees Antialiasing 3.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wishmeluck
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
14.06.2005 20:43:14
|
|
|
Frapsiga saabki FPS'i vaadata. Sellega saab panna FPS counteri mängu ajal ekraanile.
http://www.fraps.com/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
14.06.2005 20:43:28
|
|
|
Hydraga probleem. Kuidas lennata kiiremini. Tõusen õhku. Keeran paremale(e), vasakule(q), nina üles(num9), alla(num6), kallutan paremale, vasakule. Kas saab kuidagi kiiremini lennata, kui nina ette kallutades. Nii läheb natuke aeglaselt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
14.06.2005 20:49:53
|
|
|
Mh päris hea.kui ise sõita ei viitsi siis lähed lennujama ja ostad piltei linna ,kuhu tahad.
Üks asi ajab pinda.
Selle Woozi casiino juures on see tuunigu garaaz.
RX-7 läksi nsinna sain sisse.
Vedasin oma Supra Fierrost kohale , vastu ei võtnud
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivarkr
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2003
|
14.06.2005 20:50:12
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Lugesin kuskilt, et koodid on mõeldud mängu debuggimiseks..
iseasi kas see ka vettpidav fakt on  |
jah ma olen ka seda kuulnud
et ei peaks kaua seiklema et uurida
aga monedes on kohe tehtud nii et koodid saad teada avalikult kodukalt kohe
ja mondel polegi nagu diablo 2el
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skydiver0
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2004
|
14.06.2005 20:53:37
|
|
|
| aare2 kirjutas: |
| Luury kirjutas: |
| Hydraga probleem. Kuidas lennata kiiremini. Tõusen õhku. Keeran paremale(e), vasakule(q), nina üles(num9), alla(num6), kallutan paremale, vasakule. Kas saab kuidagi kiiremini lennata, kui nina ette kallutades. Nii läheb natuke aeglaselt. |
 |
et hydraga kiiremini liikuda peab liigutama mootorid suunaga taha. mul toimub see nuppude 8 ja 2 abil.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
14.06.2005 21:10:38
|
|
|
Oeah, mis te mehed mõtlete, kui seda neid lowrideri ja dancing missioone ära ei tee, arvate, et olete kõvad mehed ja ülejäänud teete ära? ei ei, seal hulga raskemaid missioone kui need. Practice, practice, practice... https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=16527
Mul näitab ekraani üleval servas F(frames)P(per)S(second)-i selline programm nagu AtiTrayTools.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
14.06.2005 21:15:11
|
|
|
[quote="reitz90"]
| reitz90 kirjutas: |
mul oli vice citys sama mis nüüd san andreasega. mure on järgmine: kui panen pausile, lähen savema või üldse menüüsse ja mingi hääl kostab samal hetkel (kummivilin, raadio, jne) siis lihtsalt jääb must pilt ette a ei kavatsegi eest minna. ja tuleb mäng lihtsalt teisiti sulgeda. seda ei juhtu mitte koguaeg aga üsna tihti. see käib nii pinda, kui oled just mõne raske missiooni ära teinud.
milles probleem võiks olla? video ja soundi driverid uuendatud... |
kas keegi tõesti ei oska aidata? see ajab juba väga närvi. ma oleks juba ammu sellise probleemi pärast mängu maha lasknud, kui see nii hea mäng poleks. kellelgi teisel pole sellist probleemi?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
14.06.2005 21:16:31
|
|
|
Mul oli LowRideriga selline jama, et vasakule(num4) ei funganud ja mingi veel. Seega kõik, mis töötasid, olid õigel ajal aga ei saanud läbi, kuna nupud ei funka. Proovisin ka noolte ja wasd iga aga ei funka.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
14.06.2005 21:18:32
|
|
|
mul üks proble SA-ga... probleem on selline et arvuti jookseb SA-d mängides kokku...: / hetkeks vilksatab sinakas pilt(ilma kirjadeta) ja siis teeb restardi... mängida ei saa rohkem kui 2 minutit....ehk oskate aidata... teiste mängudega sellist jama pole...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
14.06.2005 21:34:55
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
mul üks proble SA-ga... probleem on selline et arvuti jookseb SA-d mängides kokku...: / hetkeks vilksatab sinakas pilt(ilma kirjadeta) ja siis teeb restardi... mängida ei saa rohkem kui 2 minutit....ehk oskate aidata... teiste mängudega sellist jama pole... |
Endal juhtus ka ükskord selline asi. 5 sekundit oli BSOD ees ja siis restart. Äkki proovid reinstallida?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
14.06.2005 21:37:05
|
|
|
| Korraks sinine ekraan peaks olema BLUE SCREEN. Nojah, mul loopis asi BS'i näiteks siis , kui arvuti mõnusalt klokatud aga volte ei olnud piisavalt, või siis on windowsil mingi error üldse...Teiste mängudega pole sellist jama?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
14.06.2005 21:49:36
|
|
|
ma teeks formati ka aga mul niipalju asju kotil et ei tea kas tasub ära teha...ikkagi 160gb ju stuffi täis...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
14.06.2005 22:12:18
|
|
|
Uuh.
Saan küll tuundia.
wheel arch angels garaaz tuleb hiljem lahti
Rahuliku südamega magama nüüd.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
14.06.2005 22:22:27
|
|
|
sain graafika normiks . päris hea pela
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wishmeluck
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
14.06.2005 22:40:59
|
|
|
| Ma ei saa aru mis teema nende RC masinatega on GTA-des. Vaevalt mingid mafioosod või gängstad hakkavad nendega vaenlasi tapma või nende vara hävitama. Hetkel olen Supply Lines-i juures kinni, lihtsalt ei saa edasi. See lennuk on nii kuradi juhitamatu. Loodan et enam ei lähe kaua kui mõni savegame editor välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
14.06.2005 23:30:10
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
Mida te ajate ma ei saa aru, tulge õlledega külla kui ei usu.
Täpselt sellised seadmed ja mingit lagi pole.
Ma arvan, et ma olen siin foorumis piisavalt kaua olnud, et mitte mingit jama ajada. |
njah, ma vaatasin algul vist, et 32bit
pane parem 32bit ja 1024x768?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.06.2005 23:37:45
|
|
|
See lowrider oli suht raske küll tegelt aga läbi sai... kõige lahedam missioon senini on see kus mingid venkud taga ajasid mind ja see BJ motikaga sõitis jõhkralt lahe oli see koht:
Terminator 2? http://www.zone.ee/wrc2006/1/GTA_SA_1.JPG?2
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hype
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2004
|
14.06.2005 23:44:17
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
See lowrider oli suht raske küll tegelt aga läbi sai... kõige lahedam missioon senini on see kus mingid venkud taga ajasid mind ja see BJ motikaga sõitis jõhkralt lahe oli see koht:
Terminator 2? http://www.zone.ee/wrc2006/1/GTA_SA_1.JPG?2 |
ongi terminaator 2
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
14.06.2005 23:49:33
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
mul üks proble SA-ga... probleem on selline et arvuti jookseb SA-d mängides kokku...: / hetkeks vilksatab sinakas pilt(ilma kirjadeta) ja siis teeb restardi... mängida ei saa rohkem kui 2 minutit....ehk oskate aidata... teiste mängudega sellist jama pole... |
mul endal on peaaegu sama viga, algul sain ka kuskil 2min mängida, aga siis proovisin optionsis kõike muuta, kõigepealt
1)pane graafika minimum
2)kõik need brightness ja muud, mis puutub graafikasse pane nulli
3) endal muidu peaks olema 16Bit arvutil, aga panin graafika 640x480_32Bit ja saab kauem mängida
vähemalt mul toimib nii, kõige kauem olen mängida saanud 7 tundi ja siis on kinni kiilund ikka, aga selle 7-me tunniga olen endal mänguisu küll kõrini suutnud saavutada
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|