|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui suureks hindad piraattarkvara osakaalu oma arvutis |
| 0% (piraattarkvara puudub) |
|
6% |
[ 118 ] |
| kuni 25% (mõned üksikud väikesed programmid) |
|
10% |
[ 192 ] |
| kuni 50% (suuremad rakendusprogrammid, mida pidevalt kasutatakse) |
|
11% |
[ 208 ] |
| kuni 75% (enamus, mõned üksikud legaalsed programmid) |
|
36% |
[ 660 ] |
| 100% (veendunud piraat, legaalne tarkvara praktiliselt puudub) |
|
33% |
[ 606 ] |
|
| hääli kokku : 1784 |
|
| autor |
|
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.04.2002
|
27.11.2002 12:50:53
|
|
|
| Karzum kirjutas: |
| Miks nii keeruliseks asja ajada. Suht mugav on vint ära krüptida mõne tarkvara või riistvara abil. Meil tööl kasutatakse selleks SafeGuard Easy nimelist programmi, küll vähe teisel eesmärgil ehk infoturbeks. |
ja see SafeGuard on ise pira ?
_________________ M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.- |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.11.2002 13:00:30
|
|
|
Miks peaks bill veel rikkamaks saama.
Saan aru kui tegevus on kahjumis ja uute toodete arendus kannatab selle all millest siis põhjustatud bugid proges. Kuid millest me räägime!
MS kui firma-Sitaks kasumit tootev firma.
MS kui toode-Bug bugi otsa, milleks maksta raha vigase toote eest.
Mida arvate Mersust kui olete selle ostnud ja salongist välja sõites sureb mootor mitu korda välja jne.
Vigane toode vahetatakse välja.
Mul kodus 100% ja kui BSA tahab sisse tulla lasen maha enese kaitseks.
Kuulge...isegi politsei ei julge garaazi uksi maha lõhkuda kuigi on teada et nende taga on varastatud masin, mida me siis siin tavakodaniku kodudest räägime.
Piraatlus ei ole vargus vaid kopeerimine. Midagi me ju kellegilt ära ei võta. Teeme lihtsalt väikse koopia.
Ma saan aru kui tootega teenitakse raha ja on hädavajalik support jne, nt Cad proged (maksavad 10 000-150 000) olenevalt spetsiifikast.
See BSA tundub olevat rohkem M$-i Kasumitootlusosakonna riiklikult legaliseeritud kõrvalharu.
Ahjaa, tegelt on billil rohkem raha vaja selleks et toetada vähi ja aidsi uuringuid, ja varsti eestile annetada 100miliooni$ et ravida meie narkomaane.
Seega kõik poodi progesi legaliseerima ja narkomaane toetama
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
27.11.2002 13:02:51
ARMAGEDDON |
|
|
Nonii, praeguse seisuga siis 97% piraate.
Huvitav, kas kusagile HV andmebaasidesse lähe kah kirja kuidas keegi hääletas?
See polegi tegelikult oluline (need kes küsitluses osalesid läksid enivei kuhugi kirja)...
Mina politsei asemel läheks nüüd HV andmebaaside kallale, uuriks välja kes küsitluses osales, milline on tema IP aadress...näeks veel pisut vaeva, et välja selgitada vastavate kasutajate tegelikud andmed ja käiks kõigi kodud ükshaaval läbi - saak oleks rikkalik (kohtunikult saaks ehk loa kah, kuna siin on kõik vabatahtlikult üles tunnistanud oma patukesed).
...tuleb vist juba targu suured magnetid välja otsida ja kuhugi käeulatusse paigutada...või siis lõhkelaengud paika panna
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
27.11.2002 13:07:47
|
|
|
| Beanladen kirjutas: |
Piraatlus ei ole vargus vaid kopeerimine. Midagi me ju kellegilt ära ei võta. Teeme lihtsalt väikse koopia.
|
Loomulikult on see vargus!
Tarkavaratootja on ju sitaks kahju saanud saamatajäänud tulu näol
Sama hästi võiks öelda, et Eesti Energia traatidest endale omavoliliselt majja voolu vedamine ei ole vargus - midagi me ju kelleltki ära ei võta...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.11.2002 13:12:59
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
| Beanladen kirjutas: |
Piraatlus ei ole vargus vaid kopeerimine. Midagi me ju kellegilt ära ei võta. Teeme lihtsalt väikse koopia.
|
Loomulikult on see vargus!
Tarkavaratootja on ju sitaks kahju saanud saamatajäänud tulu näol
Sama hästi võiks öelda, et Eesti Energia traatidest endale omavoliliselt majja voolu vedamine ei ole vargus - midagi me ju kelleltki ära ei võta... |
Kui ma ikka elektroni ära võtan siis ma ikka selle võtan ära ja teisele ei jää seda. 8)
Aga kui ma teen 1 bitist koopia siis on nii mul kui ka tal ühesugune 1 bitt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.11.2002 13:15:07
|
|
|
Kordan veel üle
Antud küsitluses osalemine on vabatahtlik ja minu eesmärk ei ole kellelegi BSA-d kaela saata!
Loodan, et ka HV haldajad saavad sellest aru ja mingeid IP-sid kellelegi ei jaga! Küsitluse eesmärgiks on saada täpsemat informatsiooni HV kasutuses oleva tarkvara päritolu kohta! (nagu Emori uuringud ja muud sellised)
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.11.2002 13:17:30
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Kordan veel üle
Antud küsitluses osalemine on vabatahtlik ja minu eesmärk ei ole kellelegi BSA-d kaela saata!
Loodan, et ka HV haldajad saavad sellest aru ja mingeid IP-sid kellelegi ei jaga! Küsitluse eesmärgiks on saada täpsemat informatsiooni HV kasutuses oleva tarkvara päritolu kohta! (nagu Emori uuringud ja muud sellised) |
Ma juba hakkasin endale kuivikuid tegema...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
27.11.2002 13:21:47
|
|
|
| Beanladen kirjutas: |
Aga kui ma teen 1 bitist koopia siis on nii mul kui ka tal ühesugune 1 bitt.  |
Jah? Et siis üks raiskab meeletult aega ja raha, et midagi luua ning mina siis "teen ju ainult pisikese koopia...ega ma siis midagi kelleltki ära ei võta " ja kõik on ok?
C'mon, kas sa intellektuaalsest omandist oled midagi kuulnud? Teeme siis igasugustest leiutistest ja kasulikest mudelitest kah väikesed koopiad (leiutajale jäävad ju oma plaanid ja prototüübid alles) jne... niimoodi jääb tehnoloogiline areng varsti üldse seisma.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.11.2002 13:36:06
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
| Beanladen kirjutas: |
Aga kui ma teen 1 bitist koopia siis on nii mul kui ka tal ühesugune 1 bitt.  |
Jah? Et siis üks raiskab meeletult aega ja raha, et midagi luua ning mina siis "teen ju ainult pisikese koopia...ega ma siis midagi kelleltki ära ei võta " ja kõik on ok?
C'mon, kas sa intellektuaalsest omandist oled midagi kuulnud? Teeme siis igasugustest leiutistest ja kasulikest mudelitest kah väikesed koopiad (leiutajale jäävad ju oma plaanid ja prototüübid alles) jne... niimoodi jääb tehnoloogiline areng varsti üldse seisma. |
UUdist oled lugenud et MS soovitab loobuda võitlemisest Kazaade ja teiste failivahetusprogrammidega. Theres no way we can kill that beast !!!(IT).
Teate, et inimkonda viib üldse edasi LAISKUS.
Selle pärast leiutas inimene ju ratta ja sealt edasi riburada pidi kuni tänapäevani ->arvutini.
MIlleks maksta asja eest kui seda saab tasuta, keegi sind maha ei lase selle pärast, tappa ei anna, istud tugitoolis ja jood .
Inimkonda viib edasi laisa inimese nutikus, see kuidas ta selle rahaks oskab pöörata on ta enda teha. Kui ikka ei suuda kaitsta oma väljamõeldud asja, mida sa siis tuled seda pakkuma. Te mõtlete et M$ tegi äriplaani selliselt et 100% kõik maksavad, ei maksa ja ei hakkagi maksma. Kui nad äriplaani kirjutasid 10% on ka hästi läinud. Te mõtlete et probleeme on ainult eestis, Usas pannakse niimoodi piraati et anna minna, seal see bsa ka tehti, lihsalt on laienenud natuke. Miks ei lähe nad nt Indiasse raha nuiama, seal ju pea 1miljard inimest, kus on alles kasumipotensiaal, aga...kui seal inimese kuu palk on ikka 5$, siis lihsalt ei jõuta seda proget osta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
27.11.2002 13:38:11
|
|
|
dvd vader hea märkus kusjuures ma pole ise siiamaani ka tähele pand et nii suur võrreldes teistega see avtarihakatis ja et max on 6k. märatsen siis miski parema avtari lähiajal
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
27.11.2002 13:53:34
|
|
|
| omal on OS legaalne ja oma rõõmux vaatan et tervelt viit freeware proget kasutan....peaks vist veel mingi open office ka kasutusele votma siis oleks protsent jub väga kõrge
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.11.2002 14:06:41
|
|
|
... ma pigem asendaksin sõna LAISKUS, sõnaga AHNUS ! Ma ei usu iialgi,
et inimene oleks ratast leiutanud, kui oleks ilma läbi saanud, siis oleks
mõjunud LAISKUS just vastupid. Pigem õnnestus antud leiutis, kuna inimene
on oma loomult üdini AUAHNE e. siis soovib olla teistest parem ja sellega
seoses tekkis ilmselt olukord, kus olemasolevatest vahenditest jäi lihtsalt
väheks, rahuldamaks inimkonna dominatset poolt.
M$'i puhul võiks ühendada nii laiskuse kui ka ahnuse, kuna ta teenib
oma dominantsust rahva laiskuse varal.
Samas, mis puutub koolidele odavalt toodete müümisse, siis pole tegemist
muu, kui tasuta reklaamiga, kuna niimoodi tekitatakse üliviljakas potentsiaalne
kasvulava oma toodete edasiseks turustamiseks ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 27.11.2002 15:37:24, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
27.11.2002 14:15:53
|
|
|
| Aga kuidas oleks, kui bitt ära kloonida. Piraatluseks on dublikaat või koopia. Aga kas kloonimine ka selle alla käib?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.11.2002 14:25:45
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Sellele järgnev meenutab mõneti shareware'i definitsiooni |
Ei tea midagi, shareware eest oled sa hiljem nõus maksma seetõttu, et see on ilgelt hea ja tore kasutada (või muidu meeldiv) ning seetõttu parem kui teised analoogid, mitte seetõttu, et muud lihtsalt ei oska/ei tea/ei taha juba varasest lapsepõlvest peale.
Ja pole need edu-litsentsid nii odavad ühti, tuleb ikka arvestatav summa kokku küll. Oleneb muidugi asutustest.
Ja äkki ei alustaks siin jälle üht lõputut vaidlust selle üle, mis on kellegi arvates pira ja mis mitte. Selle kohta juba mitu teemat olemas. Näiteks teema1
ja teema2
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.11.2002 14:31:58
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Ja äkki ei alustaks siin jälle üht lõputut vaidlust selle üle, mis on kellegi arvates pira ja mis mitte. Selle kohta juba mitu teemat olemas. Näiteks teema1
ja teema2 |
Antud teema eesmärgiks ei ole tõesti tekitada mõtetut vaidlust erinevate inimeste vahel! Teema eesmärgiks on vaadelda statistiliselt, millise päritoluga on HV kasutajate tarkvara! Samas erinevad kommentaarid lisavad asjale vürtsi ja näitavad ka inimeste suhtumist!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ostap
HV vaatleja
liitunud: 29.11.2001
|
27.11.2002 16:42:47
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
| joulukas kirjutas: |
| No aga mida siis tahta, XP OEM ~1500, OfficeXP ~3500, NAV~500 ja ongi 5500 läinud, selle eest saab aga kuu aega mitu suud süüa, või IT mees arvuti tuugalt stuffi täis toppida... |
no ja pane siia mõni adobe toode (näiteks photoshop) ja ka näiteks dreamweaver veel juurde ja saad veelgi "kenama" numbri  |
No aga kui Autocadist või Microstationist rääkida siis paari lisaga Microstationi tõstaks selle numbri kosmilistesse suurustesse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
27.11.2002 16:55:00
|
|
|
ei tahaks midagi propageerida ega väikseid lapsi halvale teele juhatada aga IMHO piraatlus omab
esiteks ma ei kujuta ette, et kõigepealt ostan winni (1.5k), siis office (u 3-5k), siis veel flashe ja photoshopi ja igasugu mänge mille väärtus võib ulatuda kümnetesse tuhendetesse. Inimestel lihtsalt pole niipalju raha.
Pluss veel filmid...no ok saab laenutada, aga kui tahaks rohkem vaadata. Jälle mõttetud tuhanded. Millest siis eesti keskmise palgaga veel elada ja süüa?? See on ebaseaduslik jne, aga see on kurb tõde...
njah...tegelt mul 1 orikas proge on...Windows...kõik muu pira
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
27.11.2002 17:13:10
|
|
|
| tänan kõiki huvitavate mõtete eest! nüüd hakkab mulle üha enam tunduma, et ma lausa tahan oma tulevase BA töö kirjutada mingil tarkvarapiraatluse teemal.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
27.11.2002 17:15:30
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tänan kõiki huvitavate mõtete eest! nüüd hakkab mulle üha enam tunduma, et ma lausa tahan oma tulevase BA töö kirjutada mingil tarkvarapiraatluse teemal. |
No eks siis anna teada, kui töö jaoks materjale otsima hakkad - sai omal ajal kaks kursatööd sel teemal kirjutatud...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.11.2002 19:07:09
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tänan kõiki huvitavate mõtete eest! nüüd hakkab mulle üha enam tunduma, et ma lausa tahan oma tulevase BA töö kirjutada mingil tarkvarapiraatluse teemal. |
Lihtsalt uudishimust. Miks?
Esialgu on aga küsitluse tulemused jah nukra võitu!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vihur
HV vaatleja

liitunud: 24.10.2002
|
27.11.2002 19:10:02
Tegelikult saaks ka ilma pirata enam vähem hakkama |
|
|
OpenOffice - saab kodus kõik asjad tehtud
Mozilla, Opera - abiks browserid
Apache - veebiserveriks - toimib edukalt windooza all
FileZilla - turvaliseks failivahetuseks
1stPage - http://www.evrsoft.com/1stpage/ - oli ka kunagi free HTML teha
SSH server - www.networksimplicity.com/openssh - kah abiks
Antiviiruseks - Grisoft Antiviirus
Andmebaasiga nikerdamiseks MySQL ja PHP
MySQLFront kah baasiga nikerdamiseks http://www.mysqlfront.de
DivX vaatamiseks - RadLight player oli kunagi free mälu järgi ...
codec ikka free
ZoneLabs firewalliks
IrfanView graafika viewer
WinAmp free
Acrobat Reader free
Pegasus Mail - maili lugemiseks free
AOL instant messenger ja ka ICQ free
Windows 2000 - pira
Annab küll midagi teha kui vaja ...
vihur
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
27.11.2002 19:19:14
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
| tänan kõiki huvitavate mõtete eest! nüüd hakkab mulle üha enam tunduma, et ma lausa tahan oma tulevase BA töö kirjutada mingil tarkvarapiraatluse teemal. |
Lihtsalt uudishimust. Miks? |
edaspidise eesmärgiga BSA-sse tööle saada ja teid kõiki vahele tõmmata
see on siin ju lausa kullaauk
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BinLaden
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2002
|
27.11.2002 19:30:30
|
|
|
| palle kirjutas: |
| Aga kuidas oleks, kui bitt ära kloonida. Piraatluseks on dublikaat või koopia. Aga kas kloonimine ka selle alla käib? |
Just nimelt pole tegemist piraatlusega kui sul on koik maksulised proged
kloonitud - aretatud algosakestest, kusjuures algosakesi ei varasta.
Peale selle:
*) ka intellektuaalne omand ei tohiks olla kaitse all selles mottes et temaga raha teenitaks.
*) koik mis on tehtud voi asub meie riigi piiri taga on vaenlase omand ja
territoorium , vaenlane aga on ja jaab vaenlaseks ning temaga tegelemise jaoks just ongi loodud vastuluure-osakonnad. Kriitilisemates olukordades aga vaenlane purustatakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
27.11.2002 19:45:24
|
|
|
| BinLaden kirjutas: |
*) koik mis on tehtud voi asub meie riigi piiri taga on vaenlase omand ja
territoorium , vaenlane aga on ja jaab vaenlaseks ning temaga tegelemise jaoks just ongi loodud vastuluure-osakonnad. Kriitilisemates olukordades aga vaenlane purustatakse. |
õige suhtumine
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.11.2002 19:54:30
|
|
|
| BinLaden kirjutas: |
koik mis on tehtud voi asub meie riigi piiri taga on vaenlase omand ja
territoorium , vaenlane aga on ja jaab vaenlaseks ning temaga tegelemise jaoks just ongi loodud vastuluure-osakonnad. Kriitilisemates olukordades aga vaenlane purustatakse. |
Isiklikult leian, et oled liiga palju sõjafilme vaadanud! Tänu sinusugustele vendadele puhkeski külm sõda ja puhkevad ka järgnevad!
Vahepealseid postitusi vaadates võib öelda tubli Vihur-tõesti annab midagi ka vabavara programmidega ette võtta!
Dvd Vader ma loodan, et sa tegid nalja, sest kui sinu suhtumine on tõesti selline, et saaks ainult meie kõigi aadressid kätte ja annaks BSA-le edasi, siis olen sus tõsiselt pettunud! Kui oli aga tegu naljaga, siis
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
27.11.2002 20:04:32
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Dvd Vader ma loodan, et sa tegid nalja, sest kui sinu suhtumine on tõesti selline, et saaks ainult meie kõigi aadressid kätte ja annaks BSA-le edasi, siis olen sus tõsiselt pettunud! Kui oli aga tegu naljaga, siis  |
kas sa arvad, et ma ise olen üks neist viiest, kel enda väidete järgi 0% piraattarkvara või
arva veel üks kord
võin ka öelda, et mul piraatprogramme on küll, aga suuremat osa neist olen ma kasutanud ainult selleks, et vaadata, millega on tegu ja mida temaga täpselt teha saab, st. ainult tundmaõppimise eesmärgil, et laienevate tarkvaravõimalustega sammu pidada ja aru saada, "mis on okolaad ja mis on sitt" põhimõtteliselt olen neid kasutanud nagu mingeid 30-päeva proove, ainult selle vahega, et pärast seda nad töötavad siiski edasi, kuna 30-päevaga ei pruugi jõuda asjadest sotti saada.
viimati muutis dvd vader 27.11.2002 20:07:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
27.11.2002 20:06:25
|
|
|
| mul on absull kõik pira masinas...windows 98 oem + 2 mängu on orikad ainult !!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
27.11.2002 20:24:34
|
|
|
umbes nii et 2 mängu(originaali) või gf4...mõni lahjem.haige süsteem suht
meile peaks ikka muud inimsed andeks andma.pole raha...palka ei maksta korralikult normide järgi jne.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
27.11.2002 20:39:48
|
|
|
Mida see BSA siis passib?
Kõndigu suvalisse majapidamisse ja vaadaku software üle.
Kui ta nii teeks siis Eesti kukuks taas banaanivabariigi tasemele vist.
Pole software aga vähemalt on banaani
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
27.11.2002 20:40:03
|
|
|
Piraatlusega on selline tore lugu, et... mhm... firmad, kelle toodangut piratakse, väidavad seda kahjumiks (paremal juhul saamata tuluks)... kuid see on pisut must-valge suhtumine Asi selles, et enamus inimestest, kes kasutavad piraattarkvara ja vaatavad piraatfilme, EI KASUTAKS ega ka VAATAKS legaalseid versioone isegi mitte siis kui piraati ei oleks olemas. Nad kasutaks lihtsalt kas vähem programme või valiks vabavara. Filmide puhul kas jätaks filmid üldse vaatamata või paneks pundiga raha kokku ja laenutaks DVD või videokasseti ning vaataksid siis kambaga koos.
PS! Osaliselt tänu piraatlusele Bill nii rikas ongi tegelikult. Tänu pirale harjutati inimesed Windowsiga ära ja hiljem nõudsid oma tööandjatelt justnimelt MS-i tooteid. Seda aga vaesemates riikides, nagu Eesti 90'te keskpaigas oli. Rikastes riikides lihtsalt ei olnud üksvahe praktiliselt võimalik osta brand-name arvutit ilma Windowsita, alternatiiviks oli ainult OS/2 IBM-i arvutitel ja MacOS Apple'i masinatel.
PPS! Isiklikult arvan, et raha teenimine illegaalse tarkvaraga on taunitav
PPPS! Ei viitsi rohkem kirjutada.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsake
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2002
|
27.11.2002 20:58:17
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
....................
|
See on toesti nii et nad ei suudaks toestada et kahjumit saanud on, sest
on saanud hoopis kasumit !!!!!!
Natuke korvale kaldudes:
Aga mis siis kui ei soovigi arvutiga yldse suurt midagi teha?
Naiteks DirectConnect nouab et kui sul pole 60GB vaart (kusjuures
kvaliteetset voi kallist tarkvara, pornoga naiteks visatakse kohe valja) stuffy valja shareda siis serverisse sisse yldse ei saa. Sellest voib ju hasart alguse saada - algul ostad selleks puhuks extra suure ketta, siis
vaatad kuidas seda taita, downloadid kasvoi nendestsamadest serveritest
softi, algul nendest kus piir 20GB, siis 30GB...... suurt vahet pole mida, tahtis on et ikka 60GB vaart kraami kokku tuleks. Tegelikult pole seda stuffi muidugi yldse vaja. Lopuks vaatad mis sul seal on ja tekib uhkustunne, teised serveri kylastajad juba raagivad et sel vennal on ikka
kraami, ainult et raske on ligi paaseda kuna koik kanalid on kinni ja
koik muudkui downloadivad. Siis vaatad juba et milleks igasugu rampsu
downloadida, huvi hakkavad pakkuma ainult proged millede hind vahemalt
paarkymmend tuhhi, sirvid neid failmanageris nagu trofeesid, siis vaatad
juba ainult servereid kuhu alla 100GB yldse sisse ei saa, siis vaatad ainult servereid mis spetsialiseerunud mingi kindla stufi jargi, kuhu suvalise kraamiga sissegi ei lasta. Parast ei raatsi enam niisama sharedagi ja
tahad juba konkreetseid vahetusi - privaatsed serverid.
Lopuks ei julge moeldagi millisteks soovid kasvavad.
Aga arvutiga voi selle konkreetse tarkvaraga - sellega ei tee enam ammu mitte midagi, lopuks ei viitsi neid enam isegi kaivitada voi enam pole
lihtsalt fyysiliselt aega nende labivaatamiseks, ainult netiyhenduse kiirust
tostad. Kuda sellist asja nimetada, kas ka piraatlus voi hoopis mingi kiiksuga-soltuvus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Robot
Bännitud
liitunud: 05.11.2001
|
27.11.2002 21:24:15
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Dvd Vader ma loodan, et sa tegid nalja, sest kui sinu suhtumine on tõesti selline, et saaks ainult meie kõigi aadressid kätte ja annaks BSA-le edasi, siis olen sus tõsiselt pettunud! Kui oli aga tegu naljaga, siis  |
IP jargi saab aadressid ja isikud teada küll.....kuid, mida see toestab, et
naiteks keegi kasutajanimega Ivan Orav vaidab et juba Patsu ajast kasutab ainult piraattarkvara. Kas see oleks siis piisav kahtlustus et
prokuror labiotsimisorderi annaks. See oleks ju HAIGE.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
27.11.2002 21:35:41
|
|
|
| Robot kirjutas: |
IP jargi saab aadressid ja isikud teada küll.....kuid, mida see toestab, et
naiteks keegi kasutajanimega Ivan Orav vaidab et juba Patsu ajast kasutab ainult piraattarkvara. Kas see oleks siis piisav kahtlustus et
prokuror labiotsimisorderi annaks. See oleks ju HAIGE. |
Seda küll.
Paraku mängivad siin oma rolli ka isiklikud suhted (uurijate/prokuröride/kohtunike) ja asjaolu, et mingil kohtunikul / prokuröril võib olla lihtsalt halb tuju sellel päeval (ei jõudnud näiteks hommikul kohvi juua).
Kui nüüd tõepoolest midagi kusagilt läbiotsimise tulemusena leitakse, siis öeldakse tagantjärgi kohe, et loa andmine oli õige, oli piisav kahtlus, Ivan Orav on ka muudes oma postitustes vihjeid teinud nagu tal oleks arvuti pira täis jne jne jne
Ivan Orava postitus iseenesest ei tõestagi midagi...küll aga annab teatud isikutele informatsiooni, et võib-olla on Ivan Orava nime taha peituv tegelinski õiguserikkuja...ja politseil tekib kohustus välja selgitada kas on või mitte.
Hmm, ütleme siis nii: politsei jaoks ei ole vahet kas sa ütled kusagil foorumis, et tegeled tarkavarapiraatlusega, müüd tänavalapsi orjaks või tapsid eile oma naise - kuidagi reageerima peab kõikidel juhtudel (iseasi on see, kas viitsitakse mingi piraatluse pärast pontsikusöömine katki jätta).
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
27.11.2002 21:48:56
|
|
|
| Meenus kuuldu, et on tulemas emaplaadid, millel on olemas "koodikivi". Kui Win-i ja "koodikivis" olev kood klapib, siis läheb arvuti tööle, muidu mitte. Ja see pidavat oluliselt pira hulka vähendama...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.11.2002 21:50:53
|
|
|
Tegu siis tulevase Longhorni ja 'Palladium' süsteemiga, millest kuskil siin ka pikem jutt, linki ei viitsi otsida
pira koha pealt ei hakka igaks juhuks midagi ytlema
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivan Orav
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2002
|
27.11.2002 22:09:01
|
|
|
| Bad Sector kirjutas: |
Seda küll.
Paraku mängivad siin oma rolli ka isiklikud suhted (uurijate/prokuröride/kohtunike) ja asjaolu, et mingil kohtunikul / prokuröril võib olla lihtsalt halb tuju sellel päeval (ei jõudnud näiteks hommikul kohvi juua).
Kui nüüd tõepoolest midagi kusagilt läbiotsimise tulemusena leitakse, siis öeldakse tagantjärgi kohe, et loa andmine oli õige, oli piisav kahtlus, Ivan Orav on ka muudes oma postitustes vihjeid teinud nagu tal oleks arvuti pira täis jne jne jne
Ivan Orava postitus iseenesest ei tõestagi midagi...küll aga annab teatud isikutele informatsiooni, et võib-olla on Ivan Orava nime taha peituv tegelinski õiguserikkuja...ja politseil tekib kohustus välja selgitada kas on või mitte.
Hmm, ütleme siis nii: politsei jaoks ei ole vahet kas sa ütled kusagil foorumis, et tegeled tarkavarapiraatlusega, müüd tänavalapsi orjaks või tapsid eile oma naise - kuidagi reageerima peab kõikidel juhtudel (iseasi on see, kas viitsitakse mingi piraatluse pärast pontsikusöömine katki jätta). |
Alatu laim - Patsu ajal mul polnudki veel arvutit, ainult tibladel olid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
27.11.2002 22:11:50
|
|
|
| Ivan Orav kirjutas: |
Alatu laim - Patsu ajal mul polnudki veel arvutit, ainult tibladel olid. |
oli ka ülim aeg õiglus jalule seada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
27.11.2002 22:23:53
|
|
|
To Ivan Orav:
Ära moonuta ajalugu ühtki! Eestlastel olid juba Lembitu ajal olemas nii arvutid kui internet, mobladest rääkimata! (väike õhtunali)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
27.11.2002 22:40:13
|
|
|
| Kas mõnda kontorisse on veel tulnud postiga ukse taha 5 min videokasset BSA-lt kus näidatakse kuidas firmajuht mati(nimi muudetud) kasutab pira kuid siis tuleb BSA koos politseiga ja firmajuht Mati paneb video lõpus kontori kinni? Kena punane karp oli videol ja puha...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.11.2002 22:46:41
|
|
|
| palle kirjutas: |
| Meenus kuuldu, et on tulemas emaplaadid, millel on olemas "koodikivi". Kui Win-i ja "koodikivis" olev kood klapib, siis läheb arvuti tööle, muidu mitte. Ja see pidavat oluliselt pira hulka vähendama... |
Järjekordne MS-i plaan monopoolsust saavutada! Sellega võetakse uutelt tegijatelt ära võimalus turule tulla ja kust peavad need siis oma arvuteid ostma, kes teist OS-i kasutada tahavad!
Väike küsimus postituste kohta, miks Ivan Orav järsku hammaste vahele jäi
Dvd Vaderi postituse mõttest sain aru Tegu oli -ga. Praegu on ainult üks inimene julgenud teemasse ka postituse jätta, et kasutab 100% legaalset tarkvara. (kuigi jah, tegu vist firma arvutitega!). Muidu käib statistikas kõva rebimine! Lihtsalt piraatide (kuni 75%) ja paadunud piraatide (100%) vahel Vaatame, mida aeg edasi toob!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
palle
HV veteran
liitunud: 10.05.2002
|
27.11.2002 22:53:23
|
|
|
To Trainspotting:
On veel olemas võimalus, et selliste "koodikivide" kasutus toob endaga kaasa jootekolbide või jootejaamade väga suure läbimüügi...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
27.11.2002 22:57:03
|
|
|
| palle kirjutas: |
To Trainspotting:
On veel olemas võimalus, et selliste "koodikivide" kasutus toob endaga kaasa jootekolbide või jootejaamade väga suure läbimüügi... |
Kuid ikka on tegu valikuvabaduse piiramisega. Antud funktsiooni peab olema võimalik välja lülitada, et kasutada vabavara programme!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urho
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
27.11.2002 23:00:03
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| Kas mõnda kontorisse on veel tulnud postiga ukse taha 5 min videokasset BSA-lt kus näidatakse kuidas firmajuht mati(nimi muudetud) kasutab pira kuid siis tuleb BSA koos politseiga ja firmajuht Mati paneb video lõpus kontori kinni? Kena punane karp oli videol ja puha... |
huvitav, miks tavafirmas-kontoris peaks videomakk olema?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
27.11.2002 23:06:30
|
|
|
| urho kirjutas: |
huvitav, miks tavafirmas-kontoris peaks videomakk olema? |
ning kõigepealt tuli seda 5min raputada, et ta üldse mängima hakkaks. Sellga seoses tekkis küsimus, et kui palju maksab siis selliste lühikeste videokassetide tootmine koos videoga? Kas video CD plaadil poleks tulnud odavam? Tänapäeval ikkagi ju kus arvutid seal ka CD-ROM. Või tuleb rõõmu tunda et nüüd läks PisiPehme raha mingi idiootsuse peale(BSA ei saa ju riigilt raha?)?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
27.11.2002 23:10:17
|
|
|
| palle kirjutas: |
To Trainspotting:
On veel olemas võimalus, et selliste "koodikivide" kasutus toob endaga kaasa jootekolbide või jootejaamade väga suure läbimüügi... |
päh! alguses võib see küll võimalik olla kuid pikemas perspektiivis paigutatakse keed kiibid juba prosede sisse ja katsu sa seda siis häkkida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
urho
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
27.11.2002 23:21:13
|
|
|
link :: väljavõte päevalehest
| millivatt kirjutas: |
| Kas mõnda kontorisse on veel tulnud postiga ukse taha 5 min videokasset BSA-lt kus näidatakse kuidas firmajuht mati(nimi muudetud) kasutab pira kuid siis tuleb BSA koos politseiga ja firmajuht Mati paneb video lõpus kontori kinni? Kena punane karp oli videol ja puha... |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.11.2002 23:27:08
|
|
|
| Tõeliste piraatidele kohaselt on asi juba ka netis liikvel. Torufoorumis ka link, siia ei hakka seda panema. Suurus ca 30mb. Tegu igatahes vääga jubeda üllitisega.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
28.11.2002 01:57:05
|
|
|
Hea õppefilm - mis juhtub siis kui igasugu muhvid uksest sisse lubatakse Teema kohta niipalju, et nuhk on nii piraatsoftiga raha teenimise kui pealekaebamise veendunud vastane. Vähemalt töömasinas on mul kõik legaalne ka - kodus vist siiski päris mitte. Windooza eest on Bill oma nutsaku igatahes kätte saanud - kui kohalikud vahendajad seda just sisse pole vehkinud. Kõiki neid agreemente ei jõua risti-inime läbigi lugeda... on nagu on.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
28.11.2002 02:04:55
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Kordan veel üle
Antud küsitluses osalemine on vabatahtlik ja minu eesmärk ei ole kellelegi BSA-d kaela saata!
Loodan, et ka HV haldajad saavad sellest aru ja mingeid IP-sid kellelegi ei jaga! Küsitluse eesmärgiks on saada täpsemat informatsiooni HV kasutuses oleva tarkvara päritolu kohta! (nagu Emori uuringud ja muud sellised) |
keda need ip'd kotivad? vaevalt keegi ip järgi päris aadressi otsima viitsib hakata !!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
28.11.2002 08:20:55
|
|
|
millegiperast arvan et kui bsa akkax jarjest koikkdes korterites arvuteid labi otsima, jaax enamus kasutajaid dos peale
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|