Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 18:40:59 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
Nunii, kes san fierros siin teile ühe toreda auto asukoht (vaata alt vasak. nurgast kaarti)

Pilt


Whoah ford GT40 ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 18:50:41 vasta tsitaadiga

Mul sõbral selline probleem, et installi ajal viskab mingi CRC errori ette icon_neutral.gif See orginaal ja proovitud minu masinas installida ja sai küll.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 18:50:46 vasta tsitaadiga

need valdused mida ma nö gangidelt ära võtan. need jäävad ikka kuni mängu lõpuni? mitte et pärast pikka veava laksust kaovad ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.06.2005 18:59:44 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
hmm, usun et see läbi käind aga mai saa aru kuhu ma need musa shortcutid panema pean et oma musa kuulata. seal audio optionites käisin aga matsu lahti ei jaga

my documents/gta san andreas users files/user tracks/

sinna võid ka enda muusika kausta shortcuti copida. (näiteks c:/muusika/)

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 19:01:08 vasta tsitaadiga

Krt mul paneb seal pange , kus peab randa minema ja selle Dj -ga tantsima icon_sad.gif Imelik.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.06.2005 19:04:11 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
nunuh, esma mulje küll midagi ei olnud, täitsa tavaline vice city tunne, just see jäigi puudu et midagi uut oleks oodanud, eks ma natuke vanaks jää juba ja palju vingun icon_razz.gif
samas tegevus on nagu kuskil odavas gagn-bang-of-the-hollywood, niggade juttu on küll huvitav kuulata, eriti see f word icon_razz1.gif . üks asi mis häirib on tulistamine, nii kuradima nõmedalt meenutab seda eelmist jama mis nad tegid, samas kui pikemalt mängida siis harjub selle kõigega ära, mulle meeldis vc esmamuljelt rohkem, Oleks võinud minuparast kasvõi lihtsalt need autod ja ja mapi puhtalt vc peale teha.

mis nende vilkuvate mehikeste vastu aintas, mingid ati driverid ? hetkel kõige uuemad officalid.
kas see kellelgi üle 60hz ka juukseb, isegi reforce ei mõju icon_eek.gif

mul on omega draiveritega kaasa tulnud MultiRes. Seal menüüst "About MultiRes" ning "Lock refresh rates" ette linnuke. Ilusti 85Hz peal.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 19:04:41 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Krt mul paneb seal pange , kus peab randa minema ja selle Dj -ga tantsima icon_sad.gif Imelik.

korra ainult pani või juba mitmes kord? kui mitmes kord, siis äkki reinstall aitab.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.06.2005 19:09:08 vasta tsitaadiga

Teen postituse teema jälgimiseks - varsti tuleb garantiist kaart ja saab ka proovida.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 12.06.2005 19:10:47 vasta tsitaadiga

Mul sellina garaazis 8)
www.redenergy.org/sa16.JPG
www.redenergy.org/sa17.JPG
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 19:12:45 vasta tsitaadiga

krt millal ma seda eite nö panna saan icon_biggrin.gif
100% on ja peale nö kohtingut(tantismine, fun vms) küsib aint kas kohvi tahad. panen Y ning siis nagu vaade maja ees ja vaadde käib kahtlaselt ringi. ning siis vsjo. icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 12.06.2005 19:15:29 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
need valdused mida ma nö gangidelt ära võtan. need jäävad ikka kuni mängu lõpuni? mitte et pärast pikka veava laksust kaovad ära icon_smile.gif

Ära kaovad
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.06.2005 19:15:47 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
krt millal ma seda eite nö panna saan icon_biggrin.gif
100% on ja peale nö kohtingut(tantismine, fun vms) küsib aint kas kohvi tahad. panen Y ning siis nagu vaade maja ees ja vaadde käib kahtlaselt ringi. ning siis vsjo. icon_razz.gif


kui pole mingit modi tõmmatud siis lähemalt ei näegi vist beer_yum.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 12.06.2005 19:24:44 vasta tsitaadiga

hehe, ma oma mx440-ga näen ka seda effekti mis kuumusest tekib:) Aga muidu esmamulje on kesine, võibolla sellepärast et masin pole ka hea, aga ikkagi. See kaamera värk on nii vastikuks tehtud, nagu True Crime. Oleks võinud vana VC olla. Üldsegi raskemaks on tehtud kõik see kokku, mina kes ma lõõgastuda tahaks mänguga, ei saa harjuda:) Aga kena ikka on see mäng thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.06.2005 19:25:15 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Mul sellina garaazis 8)
www.redenergy.org/sa16.JPG
www.redenergy.org/sa17.JPG


heheee, mul kaa, aga kas sul See on?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 19:25:30 vasta tsitaadiga

ZorroZip kirjutas:
project kirjutas:
need valdused mida ma nö gangidelt ära võtan. need jäävad ikka kuni mängu lõpuni? mitte et pärast pikka veava laksust kaovad ära icon_smile.gif

Ära kaovad

... ja mängu lõpus tulevad uuesti kõik icon_wink.gif thumbs_up.gif
ja siis juba jäädavalt
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.06.2005 19:30:06 vasta tsitaadiga

Vabandust, aga mida see endast kujutama peaks (teine pic kaa
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 19:36:58 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
Vabandust, aga mida see endast kujutama peaks (teine pic kaa

see, et seal tulekustuti samal ajal on ve?
bug ilmselt... icon_rolleyes.gif

no ma sain ühekorra Mount Chilidadi otsas nii teha, et olin jalgratta seljas ja langevari oli ka lahti ja hõljusin alla rattasadulas icon_biggrin.gif
kahjuks ei saa PS2 peal screenshotti teha


viimati muutis SKG 12.06.2005 19:40:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 12.06.2005 19:40:27 vasta tsitaadiga

ma arvan et ta mõtleb seda peenist seal auto peal icon_lol.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 19:43:31 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
ma arvan et ta mõtleb seda peenist seal auto peal icon_lol.gif

no oleneb, mis nurga alt vaadata icon_lol.gif

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WindStar
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 12.06.2005 19:50:15 vasta tsitaadiga

Pole GTA seeriaga väga kursis, seega tahaks teada, et kui ma neid maju ostan, siis mis kasu nendest on? Seal saab siis mängu seivida või mis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 19:52:33 vasta tsitaadiga

a millal need valdused ära kaovad? ja millal ma teise linna lahti saan? olen esimeses linnas ja 12 prossa on tehtud. mida tegema pean et teise linna saada? kas maa ala võitma või missioone tegema?
ning kas raha saan koguda aint sealt alguse maja eest? kui ma esimeses linnas veel olen.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.06.2005 20:02:19 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
a millal need valdused ära kaovad? ja millal ma teise linna lahti saan? olen esimeses linnas ja 12 prossa on tehtud. mida tegema pean et teise linna saada? kas maa ala võitma või missioone tegema?
ning kas raha saan koguda aint sealt alguse maja eest? kui ma esimeses linnas veel olen.


Missioone tegema, mina olin alles 26% san fierros
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.06.2005 20:09:42 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
a millal need valdused ära kaovad? ja millal ma teise linna lahti saan? olen esimeses linnas ja 12 prossa on tehtud. mida tegema pean et teise linna saada? kas maa ala võitma või missioone tegema?
ning kas raha saan koguda aint sealt alguse maja eest? kui ma esimeses linnas veel olen.

Ma ka samal maal umbes. Teen veel missioone ja küll kunagi teise linna ka saab.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 12.06.2005 20:14:37 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
redenergy kirjutas:
Mul sellina garaazis 8)
www.redenergy.org/sa16.JPG
www.redenergy.org/sa17.JPG


heheee, mul kaa, aga kas sul See on?

Kust selle said icon_biggrin.gif ?

Ok mul kiiresti abi vaja.
Nimelt kuidas selle suure veoka (autovedaja)
tagumist luuki kinni panna? Ja veel, et kuidas selle veoka
peal oleva auto ukse kinni saab? Tahaks autosid sadamasse viia, normaalselt icon_wink.gif
seda tean, et see ülemine "riiul" läheb num8 üles aga see tagumine luuk ei lähe
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 20:23:01 vasta tsitaadiga

asjalood on siis niiviisi et:

- Los Santos'e viimane missioon on see "The Green Sabre", kus Cesar kutsub sind kiiresti midagi huvitavat vaatama: Smoke ja Ryder koos Ballase poistega seal sahkerdamas jne...
seejärel avanebki uus osa kaardist - see, kus maakohad ja Mount Chilidad asuvad.

- San Fierro avaneb siis kui "Are You Going To San Fierro?" missioon on läbitud: pead käppelt selle hipivanamehel aitama weed'i põllu maha põletada ja selle bussiga SF'i kihutama.

- Las Venturas avaneb vist pärast seda "Puncture Wounds" osa ja saad Wang Cars'i osanikuks. Kõrbes tekib pärast Mike Toreno rantsho kohale märk...


viimati muutis SKG 12.06.2005 20:27:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 20:23:48 vasta tsitaadiga

WindStar kirjutas:
Pole GTA seeriaga väga kursis, seega tahaks teada, et kui ma neid maju ostan, siis mis kasu nendest on? Seal saab siis mängu seivida või mis?


odavamates saab ainult save'da, kallimate ostuga saad uusi missioone teha + save'da.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 20:24:47 vasta tsitaadiga

Panin pleikari puldi taha aga mingi jama on, ei taha nagu seda risti tunnistada üldse kui nuppe sean icon_sad.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 20:38:03 vasta tsitaadiga

kui keegi teab kus ja kas üldse saab seda kopterit, millel see magnet+vints all oleks? ühes missioonis oli see, aga enam pole nagu silma jäänud... sellega oleks hea asju transportida icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 12.06.2005 20:43:59 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas kõige paremini raha teenida? Olen esimesel linnaosas ja pappi pole icon_sad.gif Relvi vaja ju osta

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 20:44:24 vasta tsitaadiga

Vargile mine ?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 12.06.2005 20:49:34 vasta tsitaadiga

Tegele PIMPindusega. Sellised retrostiilis autod liiguvad linnavahel ringi. Hüppad sisse, vajutad klaviatuuril kahte ja hakkavad missioonid tulema. Umbes tunni ajaga peaks üle 10k koos olema. üks see PIMP auto peaks seisma seal bensiinijaama, mis on su kodukandi lähedal, kõrval.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 12.06.2005 20:51:50 vasta tsitaadiga

Ma vist kunagi kysisina aga , kes see carl liberty Citys oli ?Ehk GTA3.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 12.06.2005 20:59:16 vasta tsitaadiga

kui tahate kinnisesse linna minna siis võtke paat ja sõitke üle ve ma sain vähemalt nii
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.06.2005 21:01:17 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
korndog412 kirjutas:
redenergy kirjutas:
Mul sellina garaazis 8)
www.redenergy.org/sa16.JPG
www.redenergy.org/sa17.JPG


heheee, mul kaa, aga kas sul See on?

Kust selle said icon_biggrin.gif ?


Kaart
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 21:09:51 vasta tsitaadiga

nagu kasutegur keelatud ala peale minnes on minimaalne,sa ei pea seal eriti kaua just bastu sest niigui sa natuke kaugemale liigud on sul stabiilsed 4 mendi tärni ja mitte muffigi pole teha seal pool imo icon_razz.gif kuigi kino saab kõvasti metide eest põgenedes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 21:14:17 vasta tsitaadiga

Kaivo kirjutas:
Ma vist kunagi kysisina aga , kes see carl liberty Citys oli ?Ehk GTA3.
ei, peategelane pole sama. aga gta3'st tuttav nägu käib korra mängust läbi küll (lööb sinult tüdruku üle)
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 12.06.2005 21:19:11 vasta tsitaadiga

Jumnal tänatud saab sellest eidest lahti ,ei jõua temaga tegelda icon_biggrin.gif
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 12.06.2005 21:26:51 vasta tsitaadiga

varastamisega saab 18 000-26 000
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 21:26:59 vasta tsitaadiga

Jõudsin kah San Fierrosse, aga kurat mul raha ainult mingi 30 000, et paljudel on mingi 200 000 jne juba, et see pimpindus tasub ära, aga kas keegi võiks selle masina nime öelda millega saab pimpida või kust teda näiteks san fierrost leida võib?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.06.2005 21:30:28 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
varastamisega saab 18 000-26 000


Kle, ma IKKA ei jaga seda varastamise asja lahti
1. Hangin selle kaubiku
2. lähen eramaja taha
3.Tulen autost välja
4. maja ustest ei saa sisse minna & mitte muhvigi ei toimu
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.06.2005 21:32:43 vasta tsitaadiga

Vale maja/kellaaeg?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 21:33:11 vasta tsitaadiga

Küsimus: mul see missioon kus pean ühe paksukesega mootorrattaga rongi järgi sõitma et vend saaks 4 meest maha last akes esimese vaguni peal. aga mul kuidagi ei õnnestu see. alati jääb 1 mees püsti. ega ma sinna rongi peale ei pea ju hüppma? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 12.06.2005 21:33:51 vasta tsitaadiga

kell peab olema 20:00 siis vajutad seda nuppu mis misioni alustab (ps 2 oli see R3) ja siis saad hakata majadese minema icon_wink.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 21:35:59 vasta tsitaadiga

mängus on ikka head vihjekad erinevatele mängudele, True Crime Streets of LA - yks plakat millel on kiri 'True Grime' ja mingi 'garbage' jutt, skriptitud stseeni ajal isegi korra pilt peatub sellel icon_smile.gif
siis on Driv3r - Madd Dogg's Rhymes missioonis majas yks valvur mängib konsoolimängu ja möliseb omaette - 'Damn, how could Refractions screw up so bad? Tanner, you suck ass.' icon_lol.gif
siis ka yhe maja aknal mingi reklaam - 'Max Pane - bullet proof glass'
siis veel mingi missiooni lõpus kui auto lendas läbi plakati selle tagajärjel plakati tekst muutus suht ropuks. icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 12.06.2005 21:36:27 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Küsimus: mul see missioon kus pean ühe paksukesega mootorrattaga rongi järgi sõitma et vend saaks 4 meest maha last akes esimese vaguni peal. aga mul kuidagi ei õnnestu see. alati jääb 1 mees püsti. ega ma sinna rongi peale ei pea ju hüppma? icon_neutral.gif
ei pea
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 12.06.2005 21:37:33 vasta tsitaadiga

mis seal siis peale seda kirjas oli ma ise ei ole vaatanudki
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 21:39:40 vasta tsitaadiga

Stakeknife kirjutas:
Jõudsin kah San Fierrosse, aga kurat mul raha ainult mingi 30 000, et paljudel on mingi 200 000 jne juba, et see pimpindus tasub ära, aga kas keegi võiks selle masina nime öelda millega saab pimpida või kust teda näiteks san fierrost leida võib?

auto nimi on Broadway, selline vanem auto.

julm, tegin just ülinapilt selle NRG-500 missiooni läbi!!! mega hea tunne on olla icon_razz1.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 21:42:00 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Küsimus: mul see missioon kus pean ühe paksukesega mootorrattaga rongi järgi sõitma et vend saaks 4 meest maha last akes esimese vaguni peal. aga mul kuidagi ei õnnestu see. alati jääb 1 mees püsti. ega ma sinna rongi peale ei pea ju hüppma? icon_neutral.gif

ei pea hüppama... annad aga kõvasti lapatsit ja kasulik on sõita võimalikult paremas ääres... siis ta saab tiba paremini lasta...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
204810
HV vaatleja
204810

liitunud: 02.10.2004




sõnum 12.06.2005 21:50:01 vasta tsitaadiga

raix122 kirjutas:
kle vaata mis arvutiga ma mängin. arvuti on profiilis

Avalda saladus kuidas see mäng 32MB videoga jookseb?
Või ajad udu praegu? Arusaadav et 64MB min. aga 32MB paneb tööle, kõik screen ees, esimene see tiitrid jms jama, ja siis hiljem lööb ekraani mustaks ja keskele tuleb nagu mingi kitsas textbox koos tekstikursoriga ja siis vilgub ekraanil. Milles jama?
Miks sõbral siis ei lähe, või see mäng ei seedi ATI kaarte?


viimati muutis 204810 12.06.2005 21:52:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkd0g
HV kasutaja
pinkd0g

liitunud: 05.05.2004




sõnum 12.06.2005 21:51:00 vasta tsitaadiga

maja ees peab olema kollane kolmnurk kuhu sisse jooksed ja hakakd ainult asju autosse tassima icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.