|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.06.2005 18:40:59
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
Nunii, kes san fierros siin teile ühe toreda auto asukoht (vaata alt vasak. nurgast kaarti)
Pilt |
Whoah ford GT40 ju
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
12.06.2005 18:50:41
|
|
|
Mul sõbral selline probleem, et installi ajal viskab mingi CRC errori ette See orginaal ja proovitud minu masinas installida ja sai küll.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.06.2005 18:50:46
|
|
|
need valdused mida ma nö gangidelt ära võtan. need jäävad ikka kuni mängu lõpuni? mitte et pärast pikka veava laksust kaovad ära
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.06.2005 18:59:44
|
|
|
| project kirjutas: |
| hmm, usun et see läbi käind aga mai saa aru kuhu ma need musa shortcutid panema pean et oma musa kuulata. seal audio optionites käisin aga matsu lahti ei jaga |
my documents/gta san andreas users files/user tracks/
sinna võid ka enda muusika kausta shortcuti copida. (näiteks c:/muusika/)
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
12.06.2005 19:01:08
|
|
|
Krt mul paneb seal pange , kus peab randa minema ja selle Dj -ga tantsima Imelik.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.06.2005 19:04:11
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
nunuh, esma mulje küll midagi ei olnud, täitsa tavaline vice city tunne, just see jäigi puudu et midagi uut oleks oodanud, eks ma natuke vanaks jää juba ja palju vingun
samas tegevus on nagu kuskil odavas gagn-bang-of-the-hollywood, niggade juttu on küll huvitav kuulata, eriti see f word . üks asi mis häirib on tulistamine, nii kuradima nõmedalt meenutab seda eelmist jama mis nad tegid, samas kui pikemalt mängida siis harjub selle kõigega ära, mulle meeldis vc esmamuljelt rohkem, Oleks võinud minuparast kasvõi lihtsalt need autod ja ja mapi puhtalt vc peale teha.
mis nende vilkuvate mehikeste vastu aintas, mingid ati driverid ? hetkel kõige uuemad officalid.
kas see kellelgi üle 60hz ka juukseb, isegi reforce ei mõju  |
mul on omega draiveritega kaasa tulnud MultiRes. Seal menüüst "About MultiRes" ning "Lock refresh rates" ette linnuke. Ilusti 85Hz peal.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
12.06.2005 19:04:41
|
|
|
| neoman kirjutas: |
Krt mul paneb seal pange , kus peab randa minema ja selle Dj -ga tantsima Imelik. |
korra ainult pani või juba mitmes kord? kui mitmes kord, siis äkki reinstall aitab.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
12.06.2005 19:09:08
|
|
|
| Teen postituse teema jälgimiseks - varsti tuleb garantiist kaart ja saab ka proovida.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.06.2005 19:12:45
|
|
|
krt millal ma seda eite nö panna saan
100% on ja peale nö kohtingut(tantismine, fun vms) küsib aint kas kohvi tahad. panen Y ning siis nagu vaade maja ees ja vaadde käib kahtlaselt ringi. ning siis vsjo.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
12.06.2005 19:15:29
|
|
|
| project kirjutas: |
need valdused mida ma nö gangidelt ära võtan. need jäävad ikka kuni mängu lõpuni? mitte et pärast pikka veava laksust kaovad ära  |
Ära kaovad
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.06.2005 19:15:47
|
|
|
| project kirjutas: |
krt millal ma seda eite nö panna saan
100% on ja peale nö kohtingut(tantismine, fun vms) küsib aint kas kohvi tahad. panen Y ning siis nagu vaade maja ees ja vaadde käib kahtlaselt ringi. ning siis vsjo.  |
kui pole mingit modi tõmmatud siis lähemalt ei näegi vist
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
12.06.2005 19:24:44
|
|
|
hehe, ma oma mx440-ga näen ka seda effekti mis kuumusest tekib:) Aga muidu esmamulje on kesine, võibolla sellepärast et masin pole ka hea, aga ikkagi. See kaamera värk on nii vastikuks tehtud, nagu True Crime. Oleks võinud vana VC olla. Üldsegi raskemaks on tehtud kõik see kokku, mina kes ma lõõgastuda tahaks mänguga, ei saa harjuda:) Aga kena ikka on see mäng
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
12.06.2005 19:25:15
|
|
|
heheee, mul kaa, aga kas sul See on?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2005 19:25:30
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
| project kirjutas: |
need valdused mida ma nö gangidelt ära võtan. need jäävad ikka kuni mängu lõpuni? mitte et pärast pikka veava laksust kaovad ära  |
Ära kaovad |
... ja mängu lõpus tulevad uuesti kõik
ja siis juba jäädavalt
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
12.06.2005 19:30:06
|
|
|
| Vabandust, aga mida see endast kujutama peaks (teine pic kaa
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2005 19:36:58
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
| Vabandust, aga mida see endast kujutama peaks (teine pic kaa |
see, et seal tulekustuti samal ajal on ve?
bug ilmselt...
no ma sain ühekorra Mount Chilidadi otsas nii teha, et olin jalgratta seljas ja langevari oli ka lahti ja hõljusin alla rattasadulas
kahjuks ei saa PS2 peal screenshotti teha
viimati muutis SKG 12.06.2005 19:40:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
12.06.2005 19:40:27
|
|
|
ma arvan et ta mõtleb seda peenist seal auto peal
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
12.06.2005 19:43:31
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
ma arvan et ta mõtleb seda peenist seal auto peal  |
no oleneb, mis nurga alt vaadata
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindStar
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2004
|
12.06.2005 19:50:15
|
|
|
| Pole GTA seeriaga väga kursis, seega tahaks teada, et kui ma neid maju ostan, siis mis kasu nendest on? Seal saab siis mängu seivida või mis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.06.2005 19:52:33
|
|
|
a millal need valdused ära kaovad? ja millal ma teise linna lahti saan? olen esimeses linnas ja 12 prossa on tehtud. mida tegema pean et teise linna saada? kas maa ala võitma või missioone tegema?
ning kas raha saan koguda aint sealt alguse maja eest? kui ma esimeses linnas veel olen.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
12.06.2005 20:02:19
|
|
|
| project kirjutas: |
a millal need valdused ära kaovad? ja millal ma teise linna lahti saan? olen esimeses linnas ja 12 prossa on tehtud. mida tegema pean et teise linna saada? kas maa ala võitma või missioone tegema?
ning kas raha saan koguda aint sealt alguse maja eest? kui ma esimeses linnas veel olen. |
Missioone tegema, mina olin alles 26% san fierros
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.06.2005 20:09:42
|
|
|
| project kirjutas: |
a millal need valdused ära kaovad? ja millal ma teise linna lahti saan? olen esimeses linnas ja 12 prossa on tehtud. mida tegema pean et teise linna saada? kas maa ala võitma või missioone tegema?
ning kas raha saan koguda aint sealt alguse maja eest? kui ma esimeses linnas veel olen. |
Ma ka samal maal umbes. Teen veel missioone ja küll kunagi teise linna ka saab.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
12.06.2005 20:14:37
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
heheee, mul kaa, aga kas sul See on? |
Kust selle said ?
Ok mul kiiresti abi vaja.
Nimelt kuidas selle suure veoka (autovedaja)
tagumist luuki kinni panna? Ja veel, et kuidas selle veoka
peal oleva auto ukse kinni saab? Tahaks autosid sadamasse viia, normaalselt
seda tean, et see ülemine "riiul" läheb num8 üles aga see tagumine luuk ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2005 20:23:01
|
|
|
asjalood on siis niiviisi et:
- Los Santos'e viimane missioon on see "The Green Sabre", kus Cesar kutsub sind kiiresti midagi huvitavat vaatama: Smoke ja Ryder koos Ballase poistega seal sahkerdamas jne...
seejärel avanebki uus osa kaardist - see, kus maakohad ja Mount Chilidad asuvad.
- San Fierro avaneb siis kui "Are You Going To San Fierro?" missioon on läbitud: pead käppelt selle hipivanamehel aitama weed'i põllu maha põletada ja selle bussiga SF'i kihutama.
- Las Venturas avaneb vist pärast seda "Puncture Wounds" osa ja saad Wang Cars'i osanikuks. Kõrbes tekib pärast Mike Toreno rantsho kohale märk...
viimati muutis SKG 12.06.2005 20:27:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
12.06.2005 20:23:48
|
|
|
| WindStar kirjutas: |
| Pole GTA seeriaga väga kursis, seega tahaks teada, et kui ma neid maju ostan, siis mis kasu nendest on? Seal saab siis mängu seivida või mis? |
odavamates saab ainult save'da, kallimate ostuga saad uusi missioone teha + save'da.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.06.2005 20:24:47
|
|
|
Panin pleikari puldi taha aga mingi jama on, ei taha nagu seda risti tunnistada üldse kui nuppe sean
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2005 20:38:03
|
|
|
kui keegi teab kus ja kas üldse saab seda kopterit, millel see magnet+vints all oleks? ühes missioonis oli see, aga enam pole nagu silma jäänud... sellega oleks hea asju transportida
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
12.06.2005 20:43:59
|
|
|
Rääkige kuidas kõige paremini raha teenida? Olen esimesel linnaosas ja pappi pole Relvi vaja ju osta
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
12.06.2005 20:44:24
|
|
|
| Vargile mine ?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
12.06.2005 20:49:34
|
|
|
| Tegele PIMPindusega. Sellised retrostiilis autod liiguvad linnavahel ringi. Hüppad sisse, vajutad klaviatuuril kahte ja hakkavad missioonid tulema. Umbes tunni ajaga peaks üle 10k koos olema. üks see PIMP auto peaks seisma seal bensiinijaama, mis on su kodukandi lähedal, kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
12.06.2005 20:51:50
|
|
|
Ma vist kunagi kysisina aga , kes see carl liberty Citys oli ?Ehk GTA3.
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
12.06.2005 21:01:17
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
| korndog412 kirjutas: |
heheee, mul kaa, aga kas sul See on? |
Kust selle said ? |
Kaart
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
12.06.2005 21:09:51
|
|
|
nagu kasutegur keelatud ala peale minnes on minimaalne,sa ei pea seal eriti kaua just bastu sest niigui sa natuke kaugemale liigud on sul stabiilsed 4 mendi tärni ja mitte muffigi pole teha seal pool imo kuigi kino saab kõvasti metide eest põgenedes
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
12.06.2005 21:14:17
|
|
|
| Kaivo kirjutas: |
| Ma vist kunagi kysisina aga , kes see carl liberty Citys oli ?Ehk GTA3. |
ei, peategelane pole sama. aga gta3'st tuttav nägu käib korra mängust läbi küll (lööb sinult tüdruku üle)
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaivo
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2004
|
12.06.2005 21:19:11
|
|
|
Jumnal tänatud saab sellest eidest lahti ,ei jõua temaga tegelda
_________________ Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<------------------- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
12.06.2005 21:26:51
|
|
|
varastamisega saab 18 000-26 000
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spekti
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
12.06.2005 21:26:59
|
|
|
| Jõudsin kah San Fierrosse, aga kurat mul raha ainult mingi 30 000, et paljudel on mingi 200 000 jne juba, et see pimpindus tasub ära, aga kas keegi võiks selle masina nime öelda millega saab pimpida või kust teda näiteks san fierrost leida võib?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
12.06.2005 21:30:28
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
| varastamisega saab 18 000-26 000 |
Kle, ma IKKA ei jaga seda varastamise asja lahti
1. Hangin selle kaubiku
2. lähen eramaja taha
3.Tulen autost välja
4. maja ustest ei saa sisse minna & mitte muhvigi ei toimu
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
12.06.2005 21:32:43
|
|
|
| Vale maja/kellaaeg?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.06.2005 21:33:11
|
|
|
Küsimus: mul see missioon kus pean ühe paksukesega mootorrattaga rongi järgi sõitma et vend saaks 4 meest maha last akes esimese vaguni peal. aga mul kuidagi ei õnnestu see. alati jääb 1 mees püsti. ega ma sinna rongi peale ei pea ju hüppma?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
12.06.2005 21:33:51
|
|
|
kell peab olema 20:00 siis vajutad seda nuppu mis misioni alustab (ps 2 oli see R3) ja siis saad hakata majadese minema
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
12.06.2005 21:35:59
|
|
|
mängus on ikka head vihjekad erinevatele mängudele, True Crime Streets of LA - yks plakat millel on kiri 'True Grime' ja mingi 'garbage' jutt, skriptitud stseeni ajal isegi korra pilt peatub sellel
siis on Driv3r - Madd Dogg's Rhymes missioonis majas yks valvur mängib konsoolimängu ja möliseb omaette - 'Damn, how could Refractions screw up so bad? Tanner, you suck ass.'
siis ka yhe maja aknal mingi reklaam - 'Max Pane - bullet proof glass'
siis veel mingi missiooni lõpus kui auto lendas läbi plakati selle tagajärjel plakati tekst muutus suht ropuks.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Homer5
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.12.2002
|
12.06.2005 21:36:27
|
|
|
| project kirjutas: |
Küsimus: mul see missioon kus pean ühe paksukesega mootorrattaga rongi järgi sõitma et vend saaks 4 meest maha last akes esimese vaguni peal. aga mul kuidagi ei õnnestu see. alati jääb 1 mees püsti. ega ma sinna rongi peale ei pea ju hüppma?  |
ei pea
_________________ viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
12.06.2005 21:37:33
|
|
|
mis seal siis peale seda kirjas oli ma ise ei ole vaatanudki
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2005 21:39:40
|
|
|
| Stakeknife kirjutas: |
| Jõudsin kah San Fierrosse, aga kurat mul raha ainult mingi 30 000, et paljudel on mingi 200 000 jne juba, et see pimpindus tasub ära, aga kas keegi võiks selle masina nime öelda millega saab pimpida või kust teda näiteks san fierrost leida võib? |
auto nimi on Broadway, selline vanem auto.
julm, tegin just ülinapilt selle NRG-500 missiooni läbi!!! mega hea tunne on olla
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.06.2005 21:42:00
|
|
|
| project kirjutas: |
Küsimus: mul see missioon kus pean ühe paksukesega mootorrattaga rongi järgi sõitma et vend saaks 4 meest maha last akes esimese vaguni peal. aga mul kuidagi ei õnnestu see. alati jääb 1 mees püsti. ega ma sinna rongi peale ei pea ju hüppma?  |
ei pea hüppama... annad aga kõvasti lapatsit ja kasulik on sõita võimalikult paremas ääres... siis ta saab tiba paremini lasta...
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
204810
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004
|
12.06.2005 21:50:01
|
|
|
| raix122 kirjutas: |
| kle vaata mis arvutiga ma mängin. arvuti on profiilis |
Avalda saladus kuidas see mäng 32MB videoga jookseb?
Või ajad udu praegu? Arusaadav et 64MB min. aga 32MB paneb tööle, kõik screen ees, esimene see tiitrid jms jama, ja siis hiljem lööb ekraani mustaks ja keskele tuleb nagu mingi kitsas textbox koos tekstikursoriga ja siis vilgub ekraanil. Milles jama?
Miks sõbral siis ei lähe, või see mäng ei seedi ATI kaarte?
viimati muutis 204810 12.06.2005 21:52:22, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkd0g
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
12.06.2005 21:51:00
|
|
|
maja ees peab olema kollane kolmnurk kuhu sisse jooksed ja hakakd ainult asju autosse tassima
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|