Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 20:13:52 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Low end?

Mitme peal Anti-Aliasing oli?


low enda jah, aint prose on enam-vähem icon_razz1.gif
AA-ga tõmbas ikka kooma, 800x600 jooksis 4x AA-ga enam-vähem
aga 1024x768 oli ilma aa-ta mängitavam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 20:14:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Numbrid 8,4,6,2 Vaat, et num lock ikka sees on. Väga lihtne on see. thumbs_up.gif


Ma ei tea 8,6,4 ei tee midgi , ainult 2 hyppab. ja milleks seal need nooled on . See tantsimine oli küll lihtne,aga sellest hyppamisest aru ei saa.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 11.06.2005 20:14:22 vasta tsitaadiga

sain ka mängu täna kätte ja olen 16,28 % juures

viimati muutis madex 11.06.2005 23:52:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.06.2005 20:19:17 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
tsitaat:

Numbrid 8,4,6,2 Vaat, et num lock ikka sees on. Väga lihtne on see. thumbs_up.gif


Ma ei tea 8,6,4 ei tee midgi , ainult 2 hyppab. ja milleks seal need nooled on . See tantsimine oli küll lihtne,aga sellest hyppamisest aru ei saa.


Kas sa hoiad nuppu all või ainult klikid nuppu korra?

Muidu rahvas rääkige kui kaugel olete thumbs_up.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.06.2005 20:27:43 vasta tsitaadiga

[ot]Krt nii igav on, et ma lähen lolliks. icon_biggrin.gif
Väljas halb ilm..
Carom3D ka keegi ei pela..
ETst kopp ees..
C3 liiga raske..
Ja SA ple veel olemas.. icon_sad.gif

Nüüd sii sigavusest arutan mida ma esimesena tegema hakkan, kui SA tööle saan. icon_biggrin.gif[/ot]

Njh.. Kuskil kümnenda lehe(100 posti lehel) peal oli mingi teema auto kastis olemisega.. icon_smile.gif
GTA1s sai ka selle jugernaut'i kasti ronida ju.. icon_smile.gif Keegi seda ei mäletagi? icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.06.2005 20:38:14 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
tsitaat:

Numbrid 8,4,6,2 Vaat, et num lock ikka sees on. Väga lihtne on see. thumbs_up.gif


Ma ei tea 8,6,4 ei tee midgi , ainult 2 hyppab. ja milleks seal need nooled on . See tantsimine oli küll lihtne,aga sellest hyppamisest aru ei saa.


numpadiga ikka! mitte need ülemised numbrid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.06.2005 20:39:44 vasta tsitaadiga

Marduuhin,
Jugernautil küll kasti pold, jugernaut ju see poolhaagise veduk

BTW: JuGGernaut
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.06.2005 20:48:35 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
Marduuhin,
Jugernautil küll kasti pold, jugernaut ju see poolhaagise veduk

BTW: JuGGernaut

Nu see teine osariik or stmhg.. Seal see kastiga auto oli ju.. icon_confused.gif Ei mäleta ise praegust nime kahjuks.. icon_sad.gif
Sõber seletas kunagi kuidas sinna otsa saada, aga ei mäleta.. Pidi vist tavalise auto taha ajama ja siis sealt peale hüppama.. Aga pole kindel.. icon_confused.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 21:01:48 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas see tantisimine seal rannas käib ?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.06.2005 21:02:46 vasta tsitaadiga

klauskp kirjutas:
Keegi teab kuidas see tantisimine seal rannas käib ?


Taod numpad 2,4,6,8 noolte järgi peksad nuppe
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 11.06.2005 21:12:51 vasta tsitaadiga

tegelikult kui lihtsalt niisama mängid siis on paras jama....nagu VC, a missioone tehes tunned et oleks nagu misket uut...aa tahtsin küsida kuidas saab seda lennukooli alustada..peksin lennujaama vahil alguses seal ukse taga näo sassi ja mendid ja oioioi...jõusaal on lahe...käed ikka kutil värisevad...tatoo ja riiete värk mõttetu! A kuidas kellelegi!...aga jah..langevarju tahaks veel proovida! ja lennukooli aada...a ei saa pihta!
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 21:18:15 vasta tsitaadiga

njah, kahjuks mul videokaart ei taha koormust, seega ei saa ma missioone teha, niigi kõik andmed on nii piiri peal, nii et pean sõitma nisama icon_wink.gif
savegamet pole kellelgi, se pitsa vend, kes andis savegame, see ei vunka icon_confused.gif

EDIT: võtan load game lahti, siis on üks uus seivitud mäng küll ''in the beginning'' vajutasin peale, hakkas siis mängu minema aga ütles gta_sa.exe error, see don't send ja send error report'iga möll
võtsin siis oma ühe seivitud mängu lahti ja töötas.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis marko- 11.06.2005 21:29:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 11.06.2005 21:26:24 vasta tsitaadiga

sain ka mängu ja olen juba terve päev mänginud icon_razz.gif olen suht alguses. tegin just selle lowraideri missiooni ära

ok tagasi mängima...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 11.06.2005 21:32:30 vasta tsitaadiga

tra... ma seal lowrideri osas... see kus võistlus on ja all need nooled liiguvad... tra kargan autoga igasuunas ühtegi punkti ei saa... tuleb ju 2+suunaklahvi vajutada.... krt.. mis jama on
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 11.06.2005 21:41:14 vasta tsitaadiga

ffs lowrider - 2,4,6,8 NUMPAD-il
dance lihtsalt nooleklahvid

kui liiga palju controlsi all ise näppind oled, siis peaks teadma ka millele need vastavad

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.06.2005 21:45:13 vasta tsitaadiga

see 100% savegame on suht mõttetu,

missioone pead ikka tegema (kuigi kõik linnad lahti)

ühe faili pidid asendama, kui asendad ei saa enam enda savegamesid loadida
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 21:47:29 vasta tsitaadiga

see 100% savegame pole mingi 100% tehtud, vaid selle pizzadox traineriga lihtsalt pandud 100%. vend pole isegi esimest missiooni teinud (see kus peab bmxiga oma maja juurde jõudma) ja see savegame tegi mul nii (kui see script fail asendada ofkoors), et kui hakkad rattaga "sprintima" siis viskab pildi heledaks ja pmst jookseb kokku.
kuradi hea, et ma selle script faili backupisin

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 21:50:28 vasta tsitaadiga

pinkd0g kirjutas:
Palun aidake..mul probleemid graafikaga. Mõnda aega mängin ja siis hakkab graafika muutuma imelikuks. Täpselt sama viga, mis oli osadel inimestel Vice Cityga. Vice Cityle oli patch, aga SA'le pole leidnud, kui see üldse olemas on. Videokaart on nVidia GeForce FX5200 128 MB.

Graafika hakkab muutuma sakiliseks ja igast muud värki..palun aidakee!

NB!Olen lasnud videokaardi draiverid üle, midagi ei juthtunud. icon_cry.gif


hmm. mu sõbral oli sama jama vice cityga. graafikakaart oli ka sama. algul ei aidanud draiverite vahetamine, aga lõpus tuli nagu välja, et asi oli selles. mingid draiverid vist võtsid probleemi ära.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 21:52:15 vasta tsitaadiga

mul töötab kõik high ja aa ka peal ilusti, pc profiilis
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 11.06.2005 21:53:47 vasta tsitaadiga

Sain ka SA.
probleem selles et inimesed on poolikud või üldse puuduvad. Sarnane probleem oli ka Flashpointiga. Kas asi võib olla w bufferis
radeon 9200


viimati muutis tanel112 11.06.2005 22:02:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2005 22:04:23 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
Sain ka SA.
probleem selles et inimesed on poolikud või <b>ül<font color=red>d</font>se</b> puuduvad. Sarnane probleem oli ka Flashpointiga.
radeon 9200.
Endal sama kaart , sama jama , uuemad draiverid pidvat aitama.
Oeh , sain selle tantsimise tehtud 2986 puntki 8) , aa jah , seal tuleb neid nuppe kasutada millega sa liigud jalgsi.
Aga see mingi plaadi toomine majast , see paistab päris räige olema icon_razz1.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 11.06.2005 22:08:29 vasta tsitaadiga

Kas sa said korda??

Ma kohe cata 5.6 tõmbam siis
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 11.06.2005 23:29:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga see mingi plaadi toomine majast , see paistab päris räige olema icon_razz1.gif

Oi ma mässa selle sõjaväebaasiga kust vaja 6 kasti tuua..ma ei suuda teha, teine vend lastakse lihtsalt maha icon_lol.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.06.2005 23:58:35 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
see 100% savegame pole mingi 100% tehtud, vaid selle pizzadox traineriga lihtsalt pandud 100%. vend pole isegi esimest missiooni teinud (see kus peab bmxiga oma maja juurde jõudma) ja see savegame tegi mul nii (kui see script fail asendada ofkoors), et kui hakkad rattaga "sprintima" siis viskab pildi heledaks ja pmst jookseb kokku.
kuradi hea, et ma selle script faili backupisin

Hehe.....
ise tegin ka enne igaksjuhuks backupi, vedas sellega räigelt (26% tehtud)

Mul oli ka see jama et inimesi ei näe, panin Cata 4,9 Driverid peale siis hakkas nägema, kui keegi paneb 92xx seeriast uued driverid peale öelge kuidas mõiub (endal peksis 5,4 segast)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TD@
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.07.2003




sõnum 12.06.2005 00:05:49 vasta tsitaadiga

Huhu. mul on 9200 ja Omega driverid ja kõik jookseb laitmatult
_________________
If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 12.06.2005 00:07:10 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda miks reso 800x600 peale ei lähe...vähemalt musti ääri ei jää....? Kas laotab siis ikka ära ekraanile?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 00:10:21 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
[ise tegin ka enne igaksjuhuks backupi

kas sa seda üles ei viitsi kuskile lasta ma kahjuks ei teinud seda backupi


viimati muutis v1per 12.06.2005 00:11:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.06.2005 00:14:00 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
tsitaat:

Aga see mingi plaadi toomine majast , see paistab päris räige olema icon_razz1.gif

Oi ma mässa selle sõjaväebaasiga kust vaja 6 kasti tuua..ma ei suuda teha, teine vend lastakse lihtsalt maha icon_lol.gif

no aga tule korraks tõstukilt maha ja lase ise need sõjaväelased maha. ise tegin nii ja sain ilusti missiooni läbi. ryderil olid ka elud umbes 75% peal.

muidu catalyst 4,9 saate siit: http://www.tucows.iinet.net/games/incoming/wxpw2kcatalyst8051040825a017633c.exe

ise proovin ka ära (hetkel uusimad draiverid ja ka sama jama nende meestega.)

backup sellest script failist http://rez.twstr.ee/arhiiv/main.rar

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 12.06.2005 00:14:59 vasta tsitaadiga

See backup peaks käima sinu mängu/savegamede kohta vist/nagu icon_question.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 00:15:01 vasta tsitaadiga

Mul juhtus selline asi, et stats alt Sex on põhjas??? On see hea või halb:P Kui halb kuidas tood parandada saaks?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 12.06.2005 00:18:50 vasta tsitaadiga

stinger kirjutas:
Mul juhtus selline asi, et stats alt Sex on põhjas??? On see hea või halb:P Kui halb kuidas tood parandada saaks?
Mind huvitab mida see üldse mõjutab/tähendab?
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.06.2005 00:34:40 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
See backup peaks käima sinu mängu/savegamede kohta vist/nagu icon_question.gif

rockstar games/gta san andreas/data/scripts/

kui sa ei tea mis see on siis ei ole vaja näppida!

ps: endal ei hakka cat 4.9 draiveritega san andreas üldse tööle ja soundi draiverid pidin ka selle pärast uuesti installima. proovin omega draivereid http://www.omegadrivers.net/

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 01:09:25 vasta tsitaadiga

Rajareits

http://www.zone.ee/myfiles01/SA_01.jpg?2 (kõik võimalikud alad Los Santoses minu käes)
http://www.zone.ee/myfiles01/SA_02.jpg?2 (see lilla ala oligi seal imelikus kohas. enne seda oli mul hõivatud 98% ringis) icon_rolleyes.gif
http://www.zone.ee/myfiles01/SA_03.jpg?2 (läksin seal kandis olevat girlfriendi külastama ja nägin Ballase poisse tema maja ees. lasin kolm venda maha ja läks sõjaks selle ala pärast, kuigi enne ei olnud see mingit värvi. oligi ainult üks "laine" ja sain selle ka omale) icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

STATS'i all näitab ka et mul on 100% aladest ja teistel gängidel 0%.


Ei viitsind enam naistega väljas käia ja lasin võimalikust kuuest kõik viis maha - kuramuse visad olid surema icon_lol.gif
Koos sellega kadusid ka kõik lisad mis nendega kaasa tulid icon_lol.gif
See esimene jättis mind üldse maha, kuna mul pold ta jaoks aega 8) sest tegin missioone igasuguseid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 12.06.2005 01:10:53 vasta tsitaadiga

alasid saab nii endale kui teiste gängi liikmeid killima kukkuda jah?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 01:12:14 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
alasid saab nii endale kui teiste gängi liikmeid killima kukkuda jah?

jah, tavaliselt peab vähemalt 3 maha laskma, et sõda provotseerida
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 01:19:51 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
See backup peaks käima sinu mängu/savegamede kohta vist/nagu icon_question.gif


jep faili nimi on vist MAIN.SCM
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qww2
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2005




sõnum 12.06.2005 01:27:08 vasta tsitaadiga

mul oleks selline küsimus?Kas on võimalik kuidagi hiirega liikumise vaadet muuta. icon_redface.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 01:45:52 vasta tsitaadiga

optionsite alt, mouse settings...sealt invert mouse ON/OFF peale.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 02:03:03 vasta tsitaadiga

Las Venturases teevad inimesed ühe maja äärelt enesetappe icon_smile.gif

panin mõned salajased asjad kaardile, mida niisama lihtsalt ei leiaks icon_wink.gif
http://www.zone.ee/myfiles01/SA_secrets.jpg?2
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 08:59:38 vasta tsitaadiga

Kuidas lennukite/kopteritega pöörata? icon_redface.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
intz_
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2005




sõnum 12.06.2005 09:49:15 vasta tsitaadiga

ei tea lootsin mängust nagu rohkemat, ehk kui kunagi uue graafika kaardi saan siis teen ka läbi,loodame et siis sellele multi player ka tuleb thumbs_up.gif
_________________
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 12.06.2005 10:06:23 vasta tsitaadiga

Skeptik, Päris head kohad need thumbs_up.gif
Praegu korra käisin vaatamas allveelaeva suht lahe oli icon_razz1.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 10:19:53 vasta tsitaadiga

Skeptik, Suured tänud thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cobravello
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004




sõnum 12.06.2005 10:32:52 vasta tsitaadiga

kas keegi teab öelda kust seda lennukooli võiks leida. on ta siis seal teisel saarel kuhu saab pärast pikki mööda-mägesid-kihutamise missioone? (selle linnaosa nime ei tea) või on kohe esimeses linnaosas?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 10:37:04 vasta tsitaadiga

jõhker kaart on ikka thumbs_up.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 10:40:29 vasta tsitaadiga

keegi võiks kaardile risti teha sellekoapeale kus lennukool on ja uppdia siis kuna huvitab ennastki suht icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 12.06.2005 10:43:56 vasta tsitaadiga

lennu kool tuleb alles siis kui kõik saard lahti on icon_wink.gif kui keegi tahab langevarju siis see kõige suurem mgi kuhu läheb hästi palju tees üles seal kõige tippus on langevari ja seal saab jalgratta krossivõistlust ka teha icon_wink.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cobravello
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004




sõnum 12.06.2005 10:49:41 vasta tsitaadiga

http://faqs.ign.com/articles/563/563108p1.html

siin on mingit teksti koolide kohta, muuhulgas nende asukohad. see on küll PS mitte PC kohta, ma ei tea kui suur erinevus sellel on.



kus see kõrge mägi on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2005 10:53:02 vasta tsitaadiga

hmm, usun et see läbi käind aga mai saa aru kuhu ma need musa shortcutid panema pean et oma musa kuulata. seal audio optionites käisin aga matsu lahti ei jaga
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 12.06.2005 10:54:32 vasta tsitaadiga

Cobravello kirjutas:



kus see kõrge mägi on?


mapi pealt vaadates edela suunas. icon_razz.gif
seal tipust saab teha lahedaid mountain bike võidusõite mäest alla
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.