|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.06.2005 20:13:52
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Low end?
Mitme peal Anti-Aliasing oli?
|
low enda jah, aint prose on enam-vähem
AA-ga tõmbas ikka kooma, 800x600 jooksis 4x AA-ga enam-vähem
aga 1024x768 oli ilma aa-ta mängitavam
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
11.06.2005 20:14:01
|
|
|
| tsitaat: |
Numbrid 8,4,6,2 Vaat, et num lock ikka sees on. Väga lihtne on see. thumbs_up.gif
|
Ma ei tea 8,6,4 ei tee midgi , ainult 2 hyppab. ja milleks seal need nooled on . See tantsimine oli küll lihtne,aga sellest hyppamisest aru ei saa.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
11.06.2005 20:14:22
|
|
|
sain ka mängu täna kätte ja olen 16,28 % juures
viimati muutis madex 11.06.2005 23:52:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
11.06.2005 20:19:17
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| tsitaat: |
Numbrid 8,4,6,2 Vaat, et num lock ikka sees on. Väga lihtne on see. thumbs_up.gif
|
Ma ei tea 8,6,4 ei tee midgi , ainult 2 hyppab. ja milleks seal need nooled on . See tantsimine oli küll lihtne,aga sellest hyppamisest aru ei saa. |
Kas sa hoiad nuppu all või ainult klikid nuppu korra?
Muidu rahvas rääkige kui kaugel olete
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
11.06.2005 20:27:43
|
|
|
[ot]Krt nii igav on, et ma lähen lolliks.
Väljas halb ilm..
Carom3D ka keegi ei pela..
ETst kopp ees..
C3 liiga raske..
Ja SA ple veel olemas..
Nüüd sii sigavusest arutan mida ma esimesena tegema hakkan, kui SA tööle saan. [/ot]
Njh.. Kuskil kümnenda lehe(100 posti lehel) peal oli mingi teema auto kastis olemisega..
GTA1s sai ka selle jugernaut'i kasti ronida ju.. Keegi seda ei mäletagi?
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
11.06.2005 20:38:14
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| tsitaat: |
Numbrid 8,4,6,2 Vaat, et num lock ikka sees on. Väga lihtne on see. thumbs_up.gif
|
Ma ei tea 8,6,4 ei tee midgi , ainult 2 hyppab. ja milleks seal need nooled on . See tantsimine oli küll lihtne,aga sellest hyppamisest aru ei saa. |
numpadiga ikka! mitte need ülemised numbrid.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
11.06.2005 20:39:44
|
|
|
Marduuhin,
Jugernautil küll kasti pold, jugernaut ju see poolhaagise veduk
BTW: JuGGernaut
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
11.06.2005 20:48:35
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
Marduuhin,
Jugernautil küll kasti pold, jugernaut ju see poolhaagise veduk
BTW: JuGGernaut |
Nu see teine osariik or stmhg.. Seal see kastiga auto oli ju.. Ei mäleta ise praegust nime kahjuks..
Sõber seletas kunagi kuidas sinna otsa saada, aga ei mäleta.. Pidi vist tavalise auto taha ajama ja siis sealt peale hüppama.. Aga pole kindel..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
11.06.2005 21:01:48
|
|
|
| Keegi teab kuidas see tantisimine seal rannas käib ?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
11.06.2005 21:02:46
|
|
|
| klauskp kirjutas: |
| Keegi teab kuidas see tantisimine seal rannas käib ? |
Taod numpad 2,4,6,8 noolte järgi peksad nuppe
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
11.06.2005 21:12:51
|
|
|
tegelikult kui lihtsalt niisama mängid siis on paras jama....nagu VC, a missioone tehes tunned et oleks nagu misket uut...aa tahtsin küsida kuidas saab seda lennukooli alustada..peksin lennujaama vahil alguses seal ukse taga näo sassi ja mendid ja oioioi...jõusaal on lahe...käed ikka kutil värisevad...tatoo ja riiete värk mõttetu! A kuidas kellelegi!...aga jah..langevarju tahaks veel proovida! ja lennukooli aada...a ei saa pihta!
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko-
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.02.2005
|
11.06.2005 21:18:15
|
|
|
njah, kahjuks mul videokaart ei taha koormust, seega ei saa ma missioone teha, niigi kõik andmed on nii piiri peal, nii et pean sõitma nisama
savegamet pole kellelgi, se pitsa vend, kes andis savegame, see ei vunka
EDIT: võtan load game lahti, siis on üks uus seivitud mäng küll ''in the beginning'' vajutasin peale, hakkas siis mängu minema aga ütles gta_sa.exe error, see don't send ja send error report'iga möll
võtsin siis oma ühe seivitud mängu lahti ja töötas.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis marko- 11.06.2005 21:29:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
11.06.2005 21:26:24
|
|
|
sain ka mängu ja olen juba terve päev mänginud olen suht alguses. tegin just selle lowraideri missiooni ära
ok tagasi mängima...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
11.06.2005 21:32:30
|
|
|
| tra... ma seal lowrideri osas... see kus võistlus on ja all need nooled liiguvad... tra kargan autoga igasuunas ühtegi punkti ei saa... tuleb ju 2+suunaklahvi vajutada.... krt.. mis jama on
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.06.2005 21:41:14
|
|
|
ffs lowrider - 2,4,6,8 NUMPAD-il
dance lihtsalt nooleklahvid
kui liiga palju controlsi all ise näppind oled, siis peaks teadma ka millele need vastavad
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
11.06.2005 21:45:13
|
|
|
see 100% savegame on suht mõttetu,
missioone pead ikka tegema (kuigi kõik linnad lahti)
ühe faili pidid asendama, kui asendad ei saa enam enda savegamesid loadida
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.06.2005 21:47:29
|
|
|
see 100% savegame pole mingi 100% tehtud, vaid selle pizzadox traineriga lihtsalt pandud 100%. vend pole isegi esimest missiooni teinud (see kus peab bmxiga oma maja juurde jõudma) ja see savegame tegi mul nii (kui see script fail asendada ofkoors), et kui hakkad rattaga "sprintima" siis viskab pildi heledaks ja pmst jookseb kokku.
kuradi hea, et ma selle script faili backupisin
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.06.2005 21:50:28
|
|
|
| pinkd0g kirjutas: |
Palun aidake..mul probleemid graafikaga. Mõnda aega mängin ja siis hakkab graafika muutuma imelikuks. Täpselt sama viga, mis oli osadel inimestel Vice Cityga. Vice Cityle oli patch, aga SA'le pole leidnud, kui see üldse olemas on. Videokaart on nVidia GeForce FX5200 128 MB.
Graafika hakkab muutuma sakiliseks ja igast muud värki..palun aidakee!
NB!Olen lasnud videokaardi draiverid üle, midagi ei juthtunud.  |
hmm. mu sõbral oli sama jama vice cityga. graafikakaart oli ka sama. algul ei aidanud draiverite vahetamine, aga lõpus tuli nagu välja, et asi oli selles. mingid draiverid vist võtsid probleemi ära.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
11.06.2005 21:53:47
|
|
|
Sain ka SA.
probleem selles et inimesed on poolikud või üldse puuduvad. Sarnane probleem oli ka Flashpointiga. Kas asi võib olla w bufferis
radeon 9200
viimati muutis tanel112 11.06.2005 22:02:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
11.06.2005 22:04:23
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
Sain ka SA.
probleem selles et inimesed on poolikud või <b>ül<font color=red>d</font>se</b> puuduvad. Sarnane probleem oli ka Flashpointiga.
radeon 9200. |
Endal sama kaart , sama jama , uuemad draiverid pidvat aitama.
Oeh , sain selle tantsimise tehtud 2986 puntki 8) , aa jah , seal tuleb neid nuppe kasutada millega sa liigud jalgsi.
Aga see mingi plaadi toomine majast , see paistab päris räige olema
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
11.06.2005 22:08:29
|
|
|
Kas sa said korda??
Ma kohe cata 5.6 tõmbam siis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
11.06.2005 23:29:02
|
|
|
| tsitaat: |
Aga see mingi plaadi toomine majast , see paistab päris räige olema icon_razz1.gif
|
Oi ma mässa selle sõjaväebaasiga kust vaja 6 kasti tuua..ma ei suuda teha, teine vend lastakse lihtsalt maha
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
11.06.2005 23:58:35
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
see 100% savegame pole mingi 100% tehtud, vaid selle pizzadox traineriga lihtsalt pandud 100%. vend pole isegi esimest missiooni teinud (see kus peab bmxiga oma maja juurde jõudma) ja see savegame tegi mul nii (kui see script fail asendada ofkoors), et kui hakkad rattaga "sprintima" siis viskab pildi heledaks ja pmst jookseb kokku.
kuradi hea, et ma selle script faili backupisin |
Hehe.....
ise tegin ka enne igaksjuhuks backupi, vedas sellega räigelt (26% tehtud)
Mul oli ka see jama et inimesi ei näe, panin Cata 4,9 Driverid peale siis hakkas nägema, kui keegi paneb 92xx seeriast uued driverid peale öelge kuidas mõiub (endal peksis 5,4 segast)
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TD@
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2003
|
12.06.2005 00:05:49
|
|
|
Huhu. mul on 9200 ja Omega driverid ja kõik jookseb laitmatult
_________________ If i start murdering people...there would be none of you left.
-Charles Manson |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
12.06.2005 00:07:10
|
|
|
keegi oskab öelda miks reso 800x600 peale ei lähe...vähemalt musti ääri ei jää....? Kas laotab siis ikka ära ekraanile?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
12.06.2005 00:10:21
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
| [ise tegin ka enne igaksjuhuks backupi |
kas sa seda üles ei viitsi kuskile lasta ma kahjuks ei teinud seda backupi
viimati muutis v1per 12.06.2005 00:11:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
12.06.2005 00:14:59
|
|
|
See backup peaks käima sinu mängu/savegamede kohta vist/nagu
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
12.06.2005 00:15:01
|
|
|
| Mul juhtus selline asi, et stats alt Sex on põhjas??? On see hea või halb:P Kui halb kuidas tood parandada saaks?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
12.06.2005 00:18:50
|
|
|
| stinger kirjutas: |
| Mul juhtus selline asi, et stats alt Sex on põhjas??? On see hea või halb:P Kui halb kuidas tood parandada saaks? |
Mind huvitab mida see üldse mõjutab/tähendab?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
12.06.2005 00:34:40
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
See backup peaks käima sinu mängu/savegamede kohta vist/nagu  |
rockstar games/gta san andreas/data/scripts/
kui sa ei tea mis see on siis ei ole vaja näppida!
ps: endal ei hakka cat 4.9 draiveritega san andreas üldse tööle ja soundi draiverid pidin ka selle pärast uuesti installima. proovin omega draivereid http://www.omegadrivers.net/
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2005 01:09:25
|
|
|
Rajareits
http://www.zone.ee/myfiles01/SA_01.jpg?2 (kõik võimalikud alad Los Santoses minu käes)
http://www.zone.ee/myfiles01/SA_02.jpg?2 (see lilla ala oligi seal imelikus kohas. enne seda oli mul hõivatud 98% ringis)
http://www.zone.ee/myfiles01/SA_03.jpg?2 (läksin seal kandis olevat girlfriendi külastama ja nägin Ballase poisse tema maja ees. lasin kolm venda maha ja läks sõjaks selle ala pärast, kuigi enne ei olnud see mingit värvi. oligi ainult üks "laine" ja sain selle ka omale)
STATS'i all näitab ka et mul on 100% aladest ja teistel gängidel 0%.
Ei viitsind enam naistega väljas käia ja lasin võimalikust kuuest kõik viis maha - kuramuse visad olid surema
Koos sellega kadusid ka kõik lisad mis nendega kaasa tulid
See esimene jättis mind üldse maha, kuna mul pold ta jaoks aega 8) sest tegin missioone igasuguseid.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
12.06.2005 01:10:53
|
|
|
| alasid saab nii endale kui teiste gängi liikmeid killima kukkuda jah?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.06.2005 01:12:14
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
| alasid saab nii endale kui teiste gängi liikmeid killima kukkuda jah? |
jah, tavaliselt peab vähemalt 3 maha laskma, et sõda provotseerida
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
12.06.2005 01:19:51
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
See backup peaks käima sinu mängu/savegamede kohta vist/nagu  |
jep faili nimi on vist MAIN.SCM
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qww2
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2005
|
12.06.2005 01:27:08
|
|
|
mul oleks selline küsimus?Kas on võimalik kuidagi hiirega liikumise vaadet muuta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
12.06.2005 01:45:52
|
|
|
| optionsite alt, mouse settings...sealt invert mouse ON/OFF peale.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
12.06.2005 08:59:38
|
|
|
Kuidas lennukite/kopteritega pöörata?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
intz_
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2005
|
12.06.2005 09:49:15
|
|
|
ei tea lootsin mängust nagu rohkemat, ehk kui kunagi uue graafika kaardi saan siis teen ka läbi,loodame et siis sellele multi player ka tuleb
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
12.06.2005 10:06:23
|
|
|
Skeptik, Päris head kohad need
Praegu korra käisin vaatamas allveelaeva suht lahe oli
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
12.06.2005 10:19:53
|
|
|
Skeptik, Suured tänud .
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cobravello
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2004
|
12.06.2005 10:32:52
|
|
|
| kas keegi teab öelda kust seda lennukooli võiks leida. on ta siis seal teisel saarel kuhu saab pärast pikki mööda-mägesid-kihutamise missioone? (selle linnaosa nime ei tea) või on kohe esimeses linnaosas?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
12.06.2005 10:40:29
|
|
|
keegi võiks kaardile risti teha sellekoapeale kus lennukool on ja uppdia siis kuna huvitab ennastki suht
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
12.06.2005 10:43:56
|
|
|
lennu kool tuleb alles siis kui kõik saard lahti on kui keegi tahab langevarju siis see kõige suurem mgi kuhu läheb hästi palju tees üles seal kõige tippus on langevari ja seal saab jalgratta krossivõistlust ka teha
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cobravello
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
12.06.2005 10:53:02
|
|
|
| hmm, usun et see läbi käind aga mai saa aru kuhu ma need musa shortcutid panema pean et oma musa kuulata. seal audio optionites käisin aga matsu lahti ei jaga
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
12.06.2005 10:54:32
|
|
|
| Cobravello kirjutas: |
kus see kõrge mägi on? |
mapi pealt vaadates edela suunas.
seal tipust saab teha lahedaid mountain bike võidusõite mäest alla
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|