Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2005 11:36:15 vasta tsitaadiga

oot oot kas on mõni eesti servu olemas, tahaks kah teada
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 09.04.2005 11:38:18 vasta tsitaadiga

kraaks, on ikka õige ja originaalne mäng?
kui jah, siis keegi on sinu cd-key kuidagi omastanud.
kui ei, siis .... siis vutt-vutt poodi orika järele.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.04.2005 16:36:39 vasta tsitaadiga

originaal on thumbs_up.gif .
ja väljamaa servudes , euroopa, saab hästi mängida, minul ping 30-70.
ainult too punkbuster jupsib. icon_cry.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 16:49:11 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
üks probleem veel, netis mängides viskab välja, kui punkbuster peal.
paar minutit saab mängida.
ja vahel ütleb cd-key is invalid, used.

olen foorumitest uurinud , paljudel sama jama.
mäng ise on väga bueno, kuid selliste jamade tõttu
väga paljud neti mängijad kaovad.

imelik, et ubisoft midagi ette pole võtnud icon_confused.gif icon_confused.gif


Mul sama mure aga PB-ga on kõiik OK
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.04.2005 17:41:13 vasta tsitaadiga

Mul sama mure aga PB-ga on kõiik OK.

niipalju kui olen aru saanud, PB ei saa ühendust oma servuga,
siis viskab välja, proovin nüüd manuaalset upgrade-i, eks
siis paistab.

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 14.05.2005 14:56:25 vasta tsitaadiga

Mõni far cry omanik võiks mulle anda selleise asja default.xml
Ma ei saa oma mängu tööle,ütleb Error loading the default font from languages/fonts/default.xml.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 21:03:13 vasta tsitaadiga

marcus21, mängu reinstall peaks aitama.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 14.05.2005 21:59:46 vasta tsitaadiga

panen siis kah oma arvamuse kirja

mäng on väga hea. graafika on väga thumbs_up.gif jne...
isegi heli on väga mõnus (eriti kui on normaalne sound system)
mängus tegevust jätkub ja tydineda on suhteliselt võimatu...
vähemalt praegu icon_lol.gif

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2005 20:38:22 vasta tsitaadiga

mul mingi imelik jama icon_confused.gif Kui mängu hakkan minema siis midagi ei juhtu isegi errorit ei ütle icon_neutral.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 19.05.2005 23:09:53 vasta tsitaadiga

krt mis jama mul on. vesi pole enam vesi ja valgus ja varjud on v2ga mööda

pilt siin

proovisin kõik setingud läbi...kalaks on Lighting quality. isegi mediumil paneb segast.
kaardiks gf6600gt ja viimased nvidia kodukalt leitud draiverid.
ja kui auto detect panen sealt confist, siis viskab kõik low peale...no kamoon. (pill kannataks kõik max peal)
mängu ver 1.00


viimati muutis g-nome 19.05.2005 23:11:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 23:11:13 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
krt mis jama mul on. vesi pole enam vesi ja valgus ja varjud on v2ga mööda

pilt siin

proovisin kõik setingud läbi...kalaks on Lighting quality. isegi mediumil paneb segast.
kaardiks gf6600gt ja viimased nvidia kodukalt leitud draiverid.

mängu ver 1.00


Update mäng ära. Pane patchid peale ja peaks toimima.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 20.05.2005 01:23:02 vasta tsitaadiga

th2nks...super pilt nüüd. eriti see paradiisi render. mõnsa
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 10:26:17 vasta tsitaadiga

Mina kasutasin seda cold renderit(eriti öösel kuuvalgel on vesi väga vinge), ainuke mis siukese värvidelt reaalse mulje jätab.Muu küll ilus aga liiga nagu neooniks kisub.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 20.05.2005 11:30:37 vasta tsitaadiga

miks pidid need tegelased mängu nende mutant-zombidega ära rikkuma, mulle selle üldse ei meeldi, ei tahagi teada mis lõpupoole tuleb ...
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.05.2005 11:49:52 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
miks pidid need tegelased mängu nende mutant-zombidega ära rikkuma, mulle selle üldse ei meeldi, ei tahagi teada mis lõpupoole tuleb ...


Haha liiga raskeks läks? Vaheldust ka vaja ikka.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 20.05.2005 12:17:26 vasta tsitaadiga

eino paljud mängud on samamoodi ära rikutud mingis suvalises kohas mingid kuradima tulnukat zombid jne mängu võetud
see oli jah yks ``pisike`` asi mis seda mängu rikkus

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 12:23:22 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
rait kirjutas:
miks pidid need tegelased mängu nende mutant-zombidega ära rikkuma, mulle selle üldse ei meeldi, ei tahagi teada mis lõpupoole tuleb ...


Haha liiga raskeks läks? Vaheldust ka vaja ikka.


Liialt raskeks läks arvatavasti ja hirm tuli peale, mis muud icon_lol.gif

Ainuke viga neil kollidel oli et nad oleksid võinud nad huvitavamaks ja verisemaks teha. Suht igavad olid icon_rolleyes.gif

See kes kolle ei taha ärgu parem viimaseid leveleid mängigu. Kollid ja pime paradiisi saar võib halvasti mõjuda neile 8)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont2
HV kasutaja
tont2

liitunud: 01.11.2004




sõnum 20.05.2005 13:42:28 vasta tsitaadiga

Mulle ka need kollid ei meeldi... nagu ulmefilm. Aga samas ilma kollideta oleks igav.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 20.05.2005 14:34:47 vasta tsitaadiga

ei ole hirmunud ja raskeks ka ei läinud, kuid ootasin farcry-ist tõelist mees-mehe, püss püssi vastu mängu, et hüppad majja sisse, lased kolm salve tõhjaks, pillud granaate, väljas snaiperdad, lased mõned tankid kahuriga õhku jne. aga ei, mingid tsordid kollid olid ikka vaja mängu võtta.

mul vist ongi mängu lõpp varsti käes, kollid pääsesid kõik välja, MONSTER-DOMINATION algas.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.05.2005 14:41:35 vasta tsitaadiga

siis mängi CoD, BF, ET, CSS või veel midagi taolist, igatahes väheks neid ei jää icon_rolleyes.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 14:49:58 vasta tsitaadiga

FarCry ei ole ajutu rambo mäng päris.
AI on juba Rambo mängu jaoks liialt häste programmeeritud.

Siiani meeles kuda pidevalt tõpra kari mind sisse piiras ja maha tahtis lasta icon_lol.gif

Kollid ei ole rasked? Vaatame mis sa siis räägid kui mängu lõpusirge ees ja sul ainult üks kuul VS terve mets täis tonte icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 15:12:10 vasta tsitaadiga

Hehee angel, sa mõtled seda kohta kus helikast alla visatakse ja siis M16 koos 10 kuuliga on ja kari kolle kes sind kogu metsaga peksta tahavad ve icon_question.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 20.05.2005 15:43:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hehee angel, sa mõtled seda kohta kus helikast alla visatakse ja siis M16 koos 10 kuuliga on ja kari kolle kes sind kogu metsaga peksta tahavad ve

icon_eek.gif selline koht tuleb? vette ei saanud põgeneda või tulevad kollid sinna ka järgi?

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.05.2005 15:56:50 vasta tsitaadiga

Kui mõõda jõge minna, siis läbid selle õuduse päris valutult. icon_rolleyes.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 16:07:20 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Hehee angel, sa mõtled seda kohta kus helikast alla visatakse ja siis M16 koos 10 kuuliga on ja kari kolle kes sind kogu metsaga peksta tahavad ve icon_question.gif icon_lol.gif


Esimest korda oli esimene idee et WTF. Aga siis sain aru kui lihtne see tegelt oli. Ei tapnud pea ühtegi kolli. Lihtsalt ujusin neist mööda. Viimane level oli aga ajulvabalt liialt raskeks tehtud aga elas üle icon_lol.gif

Kolle eriti palju ei ole seega mõõdukalt neid pandud sinna. ainult need väiksed kollid oleks võinud olla nn "koledamad" ja graafiliselt paremini tehtud. Suht igavad olid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.05.2005 17:16:06 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kui mõõda jõge minna, siis läbid selle õuduse päris valutult. icon_rolleyes.gif

Päris jõge mööda ka ei saa minna. icon_wink.gif Ikka kopteri poole džunglisse.
Aga esimest korda panin jah mööda jõge edasi kuni järveni või ookeanini, misiganes see ka oli. Ja seal alati ühe koha peal lihtsalt surin ära, või siis lasti mind kopterilt ühe kuuliga maha. icon_confused.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 17:26:09 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
486 kirjutas:
Kui mõõda jõge minna, siis läbid selle õuduse päris valutult. icon_rolleyes.gif

Päris jõge mööda ka ei saa minna. icon_wink.gif Ikka kopteri poole džunglisse.
Aga esimest korda panin jah mööda jõge edasi kuni järveni või ookeanini, misiganes see ka oli. Ja seal alati ühe koha peal lihtsalt surin ära, või siis lasti mind kopterilt ühe kuuliga maha. icon_confused.gif


Keelatud koht seega lastakse kohe maha icon_lol.gif kopteri peal sai natuke rambot pandud suure relvaga ja sai ennast kuule täis õgitud. Siis läks suht kergelt edasi
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 20:07:37 vasta tsitaadiga

Ma olen päris palju jubedaid mänge näinud, aga "Farcry" oma krdi kollide ja ehmatustega pani viimase põntsu. Proovisin küll neid killida, aga ei suuda enam. Heli põhjas mängida on tõeline piin, pidevalt hüpatakse näkku kinni. Medkite ei leia, paari laksuga juba surnud. Kusjuures ma vist mingi alles 15 % läbi teinud. Alguses oli lahe mehi tulistada ja neid lollitada, aga siis hakkas jälle mingi tüüpiline salajane laborijutt a la lahtipääsenud värdjad teevad paksu pahandust bla bla blaa. Selles mõttes vana jama, võiks midagi originaalsemat välja mõelda.
Sellised mänge võib mängida kahtemoodi. Kas keerad heli maha ja paned täie rauaga edasi või elad mängu sisse ja saad ühe shoki teise järel niikaua kuni kiirabi ukse taga...
Oleks siis mingi stiimul või põhjus see läbi teha, aga nagu ma siit loen, aina hullemaks läheb. Ei usu et kunagi lõputiitreid näen.
Tahakski puhtast uudishimust teada, millised nilbed elukad peale nende pruunide konnade veel tulevad. Ma loodan, et mingeid sisalikke, madusid või ämblikke pole sisse topitud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 20:14:31 vasta tsitaadiga

Jah nii see tegelt on, et kuigi algus on natsa petlik ja relvad võivad tekitada ilussiooni, et mine ja tulista siis hiljem läheb ikka päris raskeks.Realistic diffiga on ikka ülimalt kirves, isegi meeste vastu kes enamvähem niikaua otsivad kuni lõpuks üles leiavad.

PS:Üks lahe kõrghetk oli endal kui viimati mängisin, nimelt seal tasemes kus need raadiojaamade tornid tuleb õhku lasta lasin hirmkaugelt snaiprist rippsilla peal mehe maha ja kõrvalseisnud mees läks nii ähmi täis,et tegi mäest alla joostes valearvestuse ja nagu libastnuks ning kukkus kõrgelt alla rannale.Iseenesest see vist bug suht oli aga siuke eriti elu ehtsuse tunne oli.

PPS:Selles tasemes üsna alguses kus see purilennuk on kui hiilida purilennuki nina juurde kaljunuka peale annab snaiprigha lasta maha mees selle baasi tornist kuhu hiljem teise kalda peal läbi metsa minnes jõuad.Iseenesest on see megakaugel icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 02:10:19 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

PS:Üks lahe kõrghetk oli endal kui viimati mängisin, nimelt seal tasemes kus need raadiojaamade tornid tuleb õhku lasta lasin hirmkaugelt snaiprist rippsilla peal mehe maha ja kõrvalseisnud mees läks nii ähmi täis,et tegi mäest alla joostes valearvestuse ja nagu libastnuks ning kukkus kõrgelt alla rannale.Iseenesest see vist bug suht oli aga siuke eriti elu ehtsuse tunne oli.


Päris hea icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 03:58:20 vasta tsitaadiga

dstar, kui kiirabi tihti uksetaga käib siis ma usun, et asi on pigem sinus kui mängus! icon_lol.gif
eks inimesed on erineva taluvusega kõigi asjade suhtes, võibolla pole sellised mängud lihtsalt sinu jaoks...aga võibolla on asi selles, et sul õnnestub neisse kuidagi LIIGA sisse elada?! ise olen farcry vist läbi jebinud (täpselt ei mäleta, aga kindlasti olin mingi lõpubossi juures vms icon_lol.gif ) ja ei saaks öelda, et tegu ühe õudsaima mänguga, mida olen mänginud...kuigi momente ja eriti ehmatusi oli piisavalt. mõttetu tapmine võib see mäng ju olla (nagu nad kõik! icon_wink.gif ), kuid vapustavalt kaunis outdoor graafika ja mängu omapära lihtsalt hoidsid huvi üleval niikaua kui seda mängisin.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 08:19:41 vasta tsitaadiga

Üks põhiline asi mis teeb mängu hirmsaks on tegelt muusika ja teiseks on see kui kergelt surma saad.Muusika poolest farcry eriti ei hiilga va.koobastes need kollide urinad kui tegelt ühtegi läheduses pole icon_smile.gif Näiteks residendis läksid uksest sisse, kaamera näitas sind ukse ees seismas ja ette ei näinud, muusika oli siuke nilbe uuu..uuu õudusfilmi oma nagu kurjakuulutav ja koguaeg olid algul närvid püsti.Mäletan, et üks täismees mängude saalis mängis seda ja kui siis esimeses rahulikus koridoris koerad läbi klaaside müraki hüppasid pidi toolipealt maha kukkuma icon_biggrin.gif Kergelt surmsaamine mängib kah rolli kuna ei taha ju uuesti teha ja siis see paneb hiilima.Hiilides aga loogiliselt mõtled, et nüüd märkad küll kindlasti kõiki kolle kuna rahulikult teed ja kui siis prauhti siiski kuskilt hüppab siis ehmatab küll.FC's eriti küll selliseid kohti polnud aga mõned siiski.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont2
HV kasutaja
tont2

liitunud: 01.11.2004




sõnum 21.05.2005 11:33:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda kõrvaklappidega on mängida proovinud? Päris nilbe on, kui järsku mingi koll "selja taga" rögiseb.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.05.2005 11:35:47 vasta tsitaadiga

kuna see lisa värk ükskord välja tuleb? Mingi pool aastat tagasi oli ju mingi video, kus mingis laboris mingi tüüp teisi tüüpe killis.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 13:25:03 vasta tsitaadiga

tont2 kirjutas:
Kas keegi seda kõrvaklappidega on mängida proovinud? Päris nilbe on, kui järsku mingi koll "selja taga" rögiseb.


Ehee, mul ainult klapid ongi, aga kinnistes ruumides keelan heli vaiksemaks. See koht, kus saab üleval puude vahel liikuda ja kollide-sõdurite lahingut jälgida on ikka päris haige. Algul võtsin selle hummeri ja ajasin kõik elukad alla nii võimsa hooga, et laibad käisid üle katuse ja verd lendas kahte lehte nii et lust vaadata kohe, aga need hullud spawnivad lihtsalt nii kiiresti et ei jõua isegi "tere" öelda. Lõpuks tegin nii, et peale loadimist panin sihtkoha suunas liduma ja jõudsin ilusti ilma sekeldusteta siseruumidesse. Aga kui uks enda järel kinni vajus, olid tunnid juba lõppenud. Laibahunnikud, kollide hingeldamine, pisikeste käppade klõbin - täielik põrgu krt...
Kusjuures ma olen HL2 läbi teinud, Doom 3 demo, enamus RE mängudest, 3 Silent Hilli jne. nii et ma peaks taoliste mängude suhtes juba immuunne ja täiesti tuim olema, aga ei, ikka on jube. Mine või hulluks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 11:50:49 vasta tsitaadiga

mul jäi kah FC hirmu pärast pooleli icon_redface.gif
kuna pole eriline mängur, siis see pime rannamissioon (algul rannas, pärast metsas, kus tonte oli hulgi) käis üle jõu. ja lugedes siit teemast mis ees ootab, jäigi pooleli icon_razz1.gif
Cold Fear seisab praegu samamoodi, hirmu pärast icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 12:10:49 vasta tsitaadiga

Mul jäid FC ja D3 viitsimatuse pärast pooleli icon_razz.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 12:23:41 vasta tsitaadiga

fc oli minu jaoks ka raske mäng. ju siis pole mingi eriline gamer. võib-olla kunagi võtan veel mängu uuesti ette
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont2
HV kasutaja
tont2

liitunud: 01.11.2004




sõnum 22.05.2005 12:28:13 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul jäi kah FC hirmu pärast pooleli icon_redface.gif
kuna pole eriline mängur, siis see pime rannamissioon (algul rannas, pärast metsas, kus tonte oli hulgi) käis üle jõu. ja lugedes siit teemast mis ees ootab, jäigi pooleli icon_razz1.gif
Cold Fear seisab praegu samamoodi, hirmu pärast icon_biggrin.gif

Seal pimedas rannamissioonis lase paadi pealt vennad maha ja kihuta paadiga ringi. Kui nii teha, ei pea kollidega eriti tegelema (kuulipilduja või raketiga koll ribadeks ja korras).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 12:32:47 vasta tsitaadiga

Ise mõtlesin just hakata mängima seda mängu aga kui juba half life 2 mulle judinaid tekitab siis ma kujuta ette mis Far Crys juhtub. Arvatavasti lööb põhja alt ära kui mõni koll mind ehmatab icon_confused.gif Nüüd jääb igatahes mängu mängimine küll ära.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 12:44:19 vasta tsitaadiga

bodyrocker kirjutas:
Ise mõtlesin just hakata mängima seda mängu aga kui juba half life 2 mulle judinaid tekitab siis ma kujuta ette mis Far Crys juhtub. Arvatavasti lööb põhja alt ära kui mõni koll mind ehmatab icon_confused.gif Nüüd jääb igatahes mängu mängimine küll ära.

bingo! icon_biggrin.gif
nõrganärvilistele mittesoovitav icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 22.05.2005 12:44:50 vasta tsitaadiga

endal jäi FC natuke hirmu pärast jaga rohkem ikkagi raskuse poolest pooleli. Tegin D3 ja the sufferingi läbi kuid Silent Hilli ühtegi osa pole läbi suutnud mängida sest see võttis karvad püsti:S
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 22.05.2005 13:32:39 vasta tsitaadiga

On see töesti nii õudne siis?
lasen täna peale, pole varem pelandki seda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 13:36:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
On see töesti nii õudne siis?
mina arvan et ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 16:02:51 vasta tsitaadiga

natuke imelik on lugeda, et nii paljud järsku far cry'd "kardavad", ma usun, et teil on asi ikka pigem just selles, et kardate surma saada liiga hullult icon_biggrin.gif aga kas FC's mitte ei saanud iga suvalise koha peal save'da?
kas keegi siinsetest on mänginud alien vs. predatorit, ükskõik siis kas 1 v 2 osa? (või oli neid 3?) ...ja ma mõtlen just marine'ga icon_lol.gif see oli küll väga ammu ja täpselt enam ei mäleta, aga 1 osa oli vist isegi parem hirmu tekitaja. selles mängus oli ikka närv nii krdi pingul koguaeg, neid tattninasid hüppas jumal teab kust ja jumal teab millal välja nii palju, et mine lolliks...tapad kuidagi ühe, tapad teise kolmandagi, lõpuks läheb käest ära icon_confused.gif asi ka selles, et seal ei võinud iial teada, kas tüüp lendab selja tagant või kust krt peale, lisaks oli kogu asi parasjagu hämar ka!
tavaliselt ongi see värk, et igasugused kollid lendavad mängudes peale AINULT eespoolt, mitte selga, mitte ülevalt ja kindlasti mitte alt! kui sa seda juba tead, ja omad piisavalt firepowerit ning suudad hiirt kiiresti jeblada, ei olegi mõne aja pärast enam erilist ehmatust, hüpaku need tondid nii kiiresti kui tahes välja. hirm tekib siis kui sa vaevled teadmatuses...kust vaenlane tuleb? milline see vaenlane on, kuidas ta liigub jne? teine asi, mis hirmu tekitab on teadmine, et sul on vähe laskemoona, vähe "life'i" järgi.
cold fear on iseenesest päris õudne reliis, kõige jõhkram (minul siiamaani) oli siis, kui pool-nähtamatud loomakesed hakkasid kõrri kargama icon_lol.gif soovitan mängida, kui sellised õukukad meeltmööda on thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 16:04:40 vasta tsitaadiga

farcry-s teeb asja lihtsamaks see andur mis näitab vastase lähedust
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 22.05.2005 16:06:34 vasta tsitaadiga

panin täna far cry peale ja imestasin, kui halb graafika asjal on, alles mingi pool aastat tagasi kõik rääkisid, et mingi üli-graafikaga mäng. mitte ei saa aru (kõik settingud on põhjas ka muide 8) )
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 16:13:07 vasta tsitaadiga

oh-oh, äkki räägid meile ka mõnest TUNDUVALT parema graafikaga mängust siis? icon_lol.gif farcry outdoor graafika on lihtsalt ebareaalselt hea, vb liiga pehme, et olla puhtalt reaalne, kuid siiamaani pole nähtud küll vist ühtegi mängu, kus võiks seigelda nii tõetruu dzungli sügavustes. aga äkki on lihtsalt minul need paremad palad 2 silma vahele jäänud icon_lol.gif nii et lao aga välja need hea graafikaga mängud!
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 22.05.2005 16:44:11 vasta tsitaadiga

Wiltz, farcryl on parim graafika milles on puud ja dzungli moodi ala. Linnas ja teistest väiksemates külades on HL2 üle kõige ja sise ruumides on praegu D3 ja võib olla varsti Quake4.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 22.05.2005 16:56:32 vasta tsitaadiga

just lõpetasin hl2'he teist korda ja üleminek far cry'le oli ikka väga JUBE!!!
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.