|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
09.04.2005 11:38:18
|
|
|
kraaks, on ikka õige ja originaalne mäng?
kui jah, siis keegi on sinu cd-key kuidagi omastanud.
kui ei, siis .... siis vutt-vutt poodi orika järele.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
10.04.2005 16:36:39
|
|
|
originaal on .
ja väljamaa servudes , euroopa, saab hästi mängida, minul ping 30-70.
ainult too punkbuster jupsib.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
10.04.2005 16:49:11
|
|
|
| kraaks kirjutas: |
üks probleem veel, netis mängides viskab välja, kui punkbuster peal.
paar minutit saab mängida.
ja vahel ütleb cd-key is invalid, used.
olen foorumitest uurinud , paljudel sama jama.
mäng ise on väga bueno, kuid selliste jamade tõttu
väga paljud neti mängijad kaovad.
imelik, et ubisoft midagi ette pole võtnud  |
Mul sama mure aga PB-ga on kõiik OK
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
10.04.2005 17:41:13
|
|
|
Mul sama mure aga PB-ga on kõiik OK.
niipalju kui olen aru saanud, PB ei saa ühendust oma servuga,
siis viskab välja, proovin nüüd manuaalset upgrade-i, eks
siis paistab.
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcus21
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004
|
14.05.2005 14:56:25
|
|
|
Mõni far cry omanik võiks mulle anda selleise asja default.xml
Ma ei saa oma mängu tööle,ütleb Error loading the default font from languages/fonts/default.xml.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
14.05.2005 21:03:13
|
|
|
marcus21, mängu reinstall peaks aitama.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HENTA
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2005
|
14.05.2005 21:59:46
|
|
|
panen siis kah oma arvamuse kirja
mäng on väga hea. graafika on väga jne...
isegi heli on väga mõnus (eriti kui on normaalne sound system)
mängus tegevust jätkub ja tydineda on suhteliselt võimatu...
vähemalt praegu
_________________ -----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
18.05.2005 20:38:22
|
|
|
mul mingi imelik jama Kui mängu hakkan minema siis midagi ei juhtu isegi errorit ei ütle
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
19.05.2005 23:09:53
|
|
|
krt mis jama mul on. vesi pole enam vesi ja valgus ja varjud on v2ga mööda
pilt siin
proovisin kõik setingud läbi...kalaks on Lighting quality. isegi mediumil paneb segast.
kaardiks gf6600gt ja viimased nvidia kodukalt leitud draiverid.
ja kui auto detect panen sealt confist, siis viskab kõik low peale...no kamoon. (pill kannataks kõik max peal)
mängu ver 1.00
viimati muutis g-nome 19.05.2005 23:11:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.05.2005 23:11:13
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
krt mis jama mul on. vesi pole enam vesi ja valgus ja varjud on v2ga mööda
pilt siin
proovisin kõik setingud läbi...kalaks on Lighting quality. isegi mediumil paneb segast.
kaardiks gf6600gt ja viimased nvidia kodukalt leitud draiverid.
mängu ver 1.00 |
Update mäng ära. Pane patchid peale ja peaks toimima.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
20.05.2005 01:23:02
|
|
|
| th2nks...super pilt nüüd. eriti see paradiisi render. mõnsa
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.05.2005 10:26:17
|
|
|
| Mina kasutasin seda cold renderit(eriti öösel kuuvalgel on vesi väga vinge), ainuke mis siukese värvidelt reaalse mulje jätab.Muu küll ilus aga liiga nagu neooniks kisub.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
20.05.2005 11:30:37
|
|
|
miks pidid need tegelased mängu nende mutant-zombidega ära rikkuma, mulle selle üldse ei meeldi, ei tahagi teada mis lõpupoole tuleb ...
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.05.2005 11:49:52
|
|
|
| rait kirjutas: |
| miks pidid need tegelased mängu nende mutant-zombidega ära rikkuma, mulle selle üldse ei meeldi, ei tahagi teada mis lõpupoole tuleb ... |
Haha liiga raskeks läks? Vaheldust ka vaja ikka.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HENTA
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2005
|
20.05.2005 12:17:26
|
|
|
eino paljud mängud on samamoodi ära rikutud mingis suvalises kohas mingid kuradima tulnukat zombid jne mängu võetud
see oli jah yks ``pisike`` asi mis seda mängu rikkus
_________________ -----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.05.2005 12:23:22
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| rait kirjutas: |
| miks pidid need tegelased mängu nende mutant-zombidega ära rikkuma, mulle selle üldse ei meeldi, ei tahagi teada mis lõpupoole tuleb ... |
Haha liiga raskeks läks? Vaheldust ka vaja ikka. |
Liialt raskeks läks arvatavasti ja hirm tuli peale, mis muud
Ainuke viga neil kollidel oli et nad oleksid võinud nad huvitavamaks ja verisemaks teha. Suht igavad olid
See kes kolle ei taha ärgu parem viimaseid leveleid mängigu. Kollid ja pime paradiisi saar võib halvasti mõjuda neile 8)
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont2
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
20.05.2005 13:42:28
|
|
|
| Mulle ka need kollid ei meeldi... nagu ulmefilm. Aga samas ilma kollideta oleks igav.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
20.05.2005 14:34:47
|
|
|
ei ole hirmunud ja raskeks ka ei läinud, kuid ootasin farcry-ist tõelist mees-mehe, püss püssi vastu mängu, et hüppad majja sisse, lased kolm salve tõhjaks, pillud granaate, väljas snaiperdad, lased mõned tankid kahuriga õhku jne. aga ei, mingid tsordid kollid olid ikka vaja mängu võtta.
mul vist ongi mängu lõpp varsti käes, kollid pääsesid kõik välja, MONSTER-DOMINATION algas.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.05.2005 14:41:35
|
|
|
siis mängi CoD, BF, ET, CSS või veel midagi taolist, igatahes väheks neid ei jää
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.05.2005 14:49:58
|
|
|
FarCry ei ole ajutu rambo mäng päris.
AI on juba Rambo mängu jaoks liialt häste programmeeritud.
Siiani meeles kuda pidevalt tõpra kari mind sisse piiras ja maha tahtis lasta
Kollid ei ole rasked? Vaatame mis sa siis räägid kui mängu lõpusirge ees ja sul ainult üks kuul VS terve mets täis tonte
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.05.2005 15:12:10
|
|
|
Hehee angel, sa mõtled seda kohta kus helikast alla visatakse ja siis M16 koos 10 kuuliga on ja kari kolle kes sind kogu metsaga peksta tahavad ve
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
20.05.2005 15:43:30
|
|
|
| tsitaat: |
Hehee angel, sa mõtled seda kohta kus helikast alla visatakse ja siis M16 koos 10 kuuliga on ja kari kolle kes sind kogu metsaga peksta tahavad ve
|
selline koht tuleb? vette ei saanud põgeneda või tulevad kollid sinna ka järgi?
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.05.2005 15:56:50
|
|
|
Kui mõõda jõge minna, siis läbid selle õuduse päris valutult.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.05.2005 16:07:20
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Hehee angel, sa mõtled seda kohta kus helikast alla visatakse ja siis M16 koos 10 kuuliga on ja kari kolle kes sind kogu metsaga peksta tahavad ve  |
Esimest korda oli esimene idee et WTF. Aga siis sain aru kui lihtne see tegelt oli. Ei tapnud pea ühtegi kolli. Lihtsalt ujusin neist mööda. Viimane level oli aga ajulvabalt liialt raskeks tehtud aga elas üle
Kolle eriti palju ei ole seega mõõdukalt neid pandud sinna. ainult need väiksed kollid oleks võinud olla nn "koledamad" ja graafiliselt paremini tehtud. Suht igavad olid
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.05.2005 17:16:06
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Kui mõõda jõge minna, siis läbid selle õuduse päris valutult.  |
Päris jõge mööda ka ei saa minna. Ikka kopteri poole dunglisse.
Aga esimest korda panin jah mööda jõge edasi kuni järveni või ookeanini, misiganes see ka oli. Ja seal alati ühe koha peal lihtsalt surin ära, või siis lasti mind kopterilt ühe kuuliga maha.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
20.05.2005 17:26:09
|
|
|
| softis kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
Kui mõõda jõge minna, siis läbid selle õuduse päris valutult.  |
Päris jõge mööda ka ei saa minna. Ikka kopteri poole dunglisse.
Aga esimest korda panin jah mööda jõge edasi kuni järveni või ookeanini, misiganes see ka oli. Ja seal alati ühe koha peal lihtsalt surin ära, või siis lasti mind kopterilt ühe kuuliga maha.  |
Keelatud koht seega lastakse kohe maha kopteri peal sai natuke rambot pandud suure relvaga ja sai ennast kuule täis õgitud. Siis läks suht kergelt edasi
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
20.05.2005 20:07:37
|
|
|
Ma olen päris palju jubedaid mänge näinud, aga "Farcry" oma krdi kollide ja ehmatustega pani viimase põntsu. Proovisin küll neid killida, aga ei suuda enam. Heli põhjas mängida on tõeline piin, pidevalt hüpatakse näkku kinni. Medkite ei leia, paari laksuga juba surnud. Kusjuures ma vist mingi alles 15 % läbi teinud. Alguses oli lahe mehi tulistada ja neid lollitada, aga siis hakkas jälle mingi tüüpiline salajane laborijutt a la lahtipääsenud värdjad teevad paksu pahandust bla bla blaa. Selles mõttes vana jama, võiks midagi originaalsemat välja mõelda.
Sellised mänge võib mängida kahtemoodi. Kas keerad heli maha ja paned täie rauaga edasi või elad mängu sisse ja saad ühe shoki teise järel niikaua kuni kiirabi ukse taga...
Oleks siis mingi stiimul või põhjus see läbi teha, aga nagu ma siit loen, aina hullemaks läheb. Ei usu et kunagi lõputiitreid näen.
Tahakski puhtast uudishimust teada, millised nilbed elukad peale nende pruunide konnade veel tulevad. Ma loodan, et mingeid sisalikke, madusid või ämblikke pole sisse topitud...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.05.2005 20:14:31
|
|
|
Jah nii see tegelt on, et kuigi algus on natsa petlik ja relvad võivad tekitada ilussiooni, et mine ja tulista siis hiljem läheb ikka päris raskeks.Realistic diffiga on ikka ülimalt kirves, isegi meeste vastu kes enamvähem niikaua otsivad kuni lõpuks üles leiavad.
PS:Üks lahe kõrghetk oli endal kui viimati mängisin, nimelt seal tasemes kus need raadiojaamade tornid tuleb õhku lasta lasin hirmkaugelt snaiprist rippsilla peal mehe maha ja kõrvalseisnud mees läks nii ähmi täis,et tegi mäest alla joostes valearvestuse ja nagu libastnuks ning kukkus kõrgelt alla rannale.Iseenesest see vist bug suht oli aga siuke eriti elu ehtsuse tunne oli.
PPS:Selles tasemes üsna alguses kus see purilennuk on kui hiilida purilennuki nina juurde kaljunuka peale annab snaiprigha lasta maha mees selle baasi tornist kuhu hiljem teise kalda peal läbi metsa minnes jõuad.Iseenesest on see megakaugel
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
21.05.2005 02:10:19
|
|
|
| Auron kirjutas: |
PS:Üks lahe kõrghetk oli endal kui viimati mängisin, nimelt seal tasemes kus need raadiojaamade tornid tuleb õhku lasta lasin hirmkaugelt snaiprist rippsilla peal mehe maha ja kõrvalseisnud mees läks nii ähmi täis,et tegi mäest alla joostes valearvestuse ja nagu libastnuks ning kukkus kõrgelt alla rannale.Iseenesest see vist bug suht oli aga siuke eriti elu ehtsuse tunne oli.
|
Päris hea
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
21.05.2005 03:58:20
|
|
|
dstar, kui kiirabi tihti uksetaga käib siis ma usun, et asi on pigem sinus kui mängus!
eks inimesed on erineva taluvusega kõigi asjade suhtes, võibolla pole sellised mängud lihtsalt sinu jaoks...aga võibolla on asi selles, et sul õnnestub neisse kuidagi LIIGA sisse elada?! ise olen farcry vist läbi jebinud (täpselt ei mäleta, aga kindlasti olin mingi lõpubossi juures vms ) ja ei saaks öelda, et tegu ühe õudsaima mänguga, mida olen mänginud...kuigi momente ja eriti ehmatusi oli piisavalt. mõttetu tapmine võib see mäng ju olla (nagu nad kõik! ), kuid vapustavalt kaunis outdoor graafika ja mängu omapära lihtsalt hoidsid huvi üleval niikaua kui seda mängisin.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.05.2005 08:19:41
|
|
|
Üks põhiline asi mis teeb mängu hirmsaks on tegelt muusika ja teiseks on see kui kergelt surma saad.Muusika poolest farcry eriti ei hiilga va.koobastes need kollide urinad kui tegelt ühtegi läheduses pole Näiteks residendis läksid uksest sisse, kaamera näitas sind ukse ees seismas ja ette ei näinud, muusika oli siuke nilbe uuu..uuu õudusfilmi oma nagu kurjakuulutav ja koguaeg olid algul närvid püsti.Mäletan, et üks täismees mängude saalis mängis seda ja kui siis esimeses rahulikus koridoris koerad läbi klaaside müraki hüppasid pidi toolipealt maha kukkuma Kergelt surmsaamine mängib kah rolli kuna ei taha ju uuesti teha ja siis see paneb hiilima.Hiilides aga loogiliselt mõtled, et nüüd märkad küll kindlasti kõiki kolle kuna rahulikult teed ja kui siis prauhti siiski kuskilt hüppab siis ehmatab küll.FC's eriti küll selliseid kohti polnud aga mõned siiski.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont2
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
21.05.2005 11:33:36
|
|
|
| Kas keegi seda kõrvaklappidega on mängida proovinud? Päris nilbe on, kui järsku mingi koll "selja taga" rögiseb.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.05.2005 11:35:47
|
|
|
kuna see lisa värk ükskord välja tuleb? Mingi pool aastat tagasi oli ju mingi video, kus mingis laboris mingi tüüp teisi tüüpe killis.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
21.05.2005 13:25:03
|
|
|
| tont2 kirjutas: |
| Kas keegi seda kõrvaklappidega on mängida proovinud? Päris nilbe on, kui järsku mingi koll "selja taga" rögiseb. |
Ehee, mul ainult klapid ongi, aga kinnistes ruumides keelan heli vaiksemaks. See koht, kus saab üleval puude vahel liikuda ja kollide-sõdurite lahingut jälgida on ikka päris haige. Algul võtsin selle hummeri ja ajasin kõik elukad alla nii võimsa hooga, et laibad käisid üle katuse ja verd lendas kahte lehte nii et lust vaadata kohe, aga need hullud spawnivad lihtsalt nii kiiresti et ei jõua isegi "tere" öelda. Lõpuks tegin nii, et peale loadimist panin sihtkoha suunas liduma ja jõudsin ilusti ilma sekeldusteta siseruumidesse. Aga kui uks enda järel kinni vajus, olid tunnid juba lõppenud. Laibahunnikud, kollide hingeldamine, pisikeste käppade klõbin - täielik põrgu krt...
Kusjuures ma olen HL2 läbi teinud, Doom 3 demo, enamus RE mängudest, 3 Silent Hilli jne. nii et ma peaks taoliste mängude suhtes juba immuunne ja täiesti tuim olema, aga ei, ikka on jube. Mine või hulluks
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.05.2005 11:50:49
|
|
|
mul jäi kah FC hirmu pärast pooleli
kuna pole eriline mängur, siis see pime rannamissioon (algul rannas, pärast metsas, kus tonte oli hulgi) käis üle jõu. ja lugedes siit teemast mis ees ootab, jäigi pooleli
Cold Fear seisab praegu samamoodi, hirmu pärast
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
22.05.2005 12:10:49
|
|
|
Mul jäid FC ja D3 viitsimatuse pärast pooleli
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
22.05.2005 12:23:41
|
|
|
| fc oli minu jaoks ka raske mäng. ju siis pole mingi eriline gamer. võib-olla kunagi võtan veel mängu uuesti ette
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont2
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
22.05.2005 12:28:13
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mul jäi kah FC hirmu pärast pooleli
kuna pole eriline mängur, siis see pime rannamissioon (algul rannas, pärast metsas, kus tonte oli hulgi) käis üle jõu. ja lugedes siit teemast mis ees ootab, jäigi pooleli
Cold Fear seisab praegu samamoodi, hirmu pärast  |
Seal pimedas rannamissioonis lase paadi pealt vennad maha ja kihuta paadiga ringi. Kui nii teha, ei pea kollidega eriti tegelema (kuulipilduja või raketiga koll ribadeks ja korras).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
22.05.2005 12:32:47
|
|
|
Ise mõtlesin just hakata mängima seda mängu aga kui juba half life 2 mulle judinaid tekitab siis ma kujuta ette mis Far Crys juhtub. Arvatavasti lööb põhja alt ära kui mõni koll mind ehmatab Nüüd jääb igatahes mängu mängimine küll ära.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.05.2005 12:44:19
|
|
|
| bodyrocker kirjutas: |
Ise mõtlesin just hakata mängima seda mängu aga kui juba half life 2 mulle judinaid tekitab siis ma kujuta ette mis Far Crys juhtub. Arvatavasti lööb põhja alt ära kui mõni koll mind ehmatab Nüüd jääb igatahes mängu mängimine küll ära. |
bingo!
nõrganärvilistele mittesoovitav
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
22.05.2005 12:44:50
|
|
|
| endal jäi FC natuke hirmu pärast jaga rohkem ikkagi raskuse poolest pooleli. Tegin D3 ja the sufferingi läbi kuid Silent Hilli ühtegi osa pole läbi suutnud mängida sest see võttis karvad püsti:S
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
22.05.2005 13:32:39
|
|
|
On see töesti nii õudne siis?
lasen täna peale, pole varem pelandki seda
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
22.05.2005 13:36:26
|
|
|
| tsitaat: |
| On see töesti nii õudne siis? |
mina arvan et ei ole
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.05.2005 16:02:51
|
|
|
natuke imelik on lugeda, et nii paljud järsku far cry'd "kardavad", ma usun, et teil on asi ikka pigem just selles, et kardate surma saada liiga hullult aga kas FC's mitte ei saanud iga suvalise koha peal save'da?
kas keegi siinsetest on mänginud alien vs. predatorit, ükskõik siis kas 1 v 2 osa? (või oli neid 3?) ...ja ma mõtlen just marine'ga see oli küll väga ammu ja täpselt enam ei mäleta, aga 1 osa oli vist isegi parem hirmu tekitaja. selles mängus oli ikka närv nii krdi pingul koguaeg, neid tattninasid hüppas jumal teab kust ja jumal teab millal välja nii palju, et mine lolliks...tapad kuidagi ühe, tapad teise kolmandagi, lõpuks läheb käest ära asi ka selles, et seal ei võinud iial teada, kas tüüp lendab selja tagant või kust krt peale, lisaks oli kogu asi parasjagu hämar ka!
tavaliselt ongi see värk, et igasugused kollid lendavad mängudes peale AINULT eespoolt, mitte selga, mitte ülevalt ja kindlasti mitte alt! kui sa seda juba tead, ja omad piisavalt firepowerit ning suudad hiirt kiiresti jeblada, ei olegi mõne aja pärast enam erilist ehmatust, hüpaku need tondid nii kiiresti kui tahes välja. hirm tekib siis kui sa vaevled teadmatuses...kust vaenlane tuleb? milline see vaenlane on, kuidas ta liigub jne? teine asi, mis hirmu tekitab on teadmine, et sul on vähe laskemoona, vähe "life'i" järgi.
cold fear on iseenesest päris õudne reliis, kõige jõhkram (minul siiamaani) oli siis, kui pool-nähtamatud loomakesed hakkasid kõrri kargama soovitan mängida, kui sellised õukukad meeltmööda on
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
22.05.2005 16:04:40
|
|
|
| farcry-s teeb asja lihtsamaks see andur mis näitab vastase lähedust
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
22.05.2005 16:06:34
|
|
|
| panin täna far cry peale ja imestasin, kui halb graafika asjal on, alles mingi pool aastat tagasi kõik rääkisid, et mingi üli-graafikaga mäng. mitte ei saa aru (kõik settingud on põhjas ka muide 8) )
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.05.2005 16:13:07
|
|
|
oh-oh, äkki räägid meile ka mõnest TUNDUVALT parema graafikaga mängust siis? farcry outdoor graafika on lihtsalt ebareaalselt hea, vb liiga pehme, et olla puhtalt reaalne, kuid siiamaani pole nähtud küll vist ühtegi mängu, kus võiks seigelda nii tõetruu dzungli sügavustes. aga äkki on lihtsalt minul need paremad palad 2 silma vahele jäänud nii et lao aga välja need hea graafikaga mängud!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
22.05.2005 16:44:11
|
|
|
| Wiltz, farcryl on parim graafika milles on puud ja dzungli moodi ala. Linnas ja teistest väiksemates külades on HL2 üle kõige ja sise ruumides on praegu D3 ja võib olla varsti Quake4.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
22.05.2005 16:56:32
|
|
|
| just lõpetasin hl2'he teist korda ja üleminek far cry'le oli ikka väga JUBE!!!
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|