|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.03.2005 23:20:19
|
|
|
kuda need 20 mb on? su kass elab klaviatuuril?
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maoloputus
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2004
|
23.03.2005 12:03:57
|
|
|
Peaks jah loomade kirjutatud raamatu kokku panema, pealkirjaks: "Loomad vs. arvuti" vms. suht lahe oleks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
23.03.2005 12:08:02
|
|
|
| maoloputus kirjutas: |
Peaks jah loomade kirjutatud raamatu kokku panema, pealkirjaks: "Loomad vs. arvuti" vms. suht lahe oleks  |
See on sul VÄGA HEA mõte... Saaks mitmeks päevaks naerukrambid.. Hakka tegema.. Ma oleks kindel ostja :saint:
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
24.03.2005 02:02:06
|
|
|
Raamatu suure pealkirja alla kirjutaks tahtlikult vildakalt "jogise peaka lukemise lod"
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svenman
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.04.2003
|
24.03.2005 11:43:19
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| maoloputus kirjutas: |
Peaks jah loomade kirjutatud raamatu kokku panema, pealkirjaks: "Loomad vs. arvuti" vms. suht lahe oleks  |
See on sul VÄGA HEA mõte... Saaks mitmeks päevaks naerukrambid.. Hakka tegema.. Ma oleks kindel ostja :saint: |
Mina küll aru ei saa mida seal naerda oleks?? Lihtsalt mingid suvalises järjekorras tähed Aga vbla mul siis liiga vähe õlut sees, et teie mõttekäigust praegu aru saada.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
24.03.2005 12:34:03
|
|
|
| svenman kirjutas: |
Aga vbla mul siis liiga vähe õlut sees, et teie mõttekäigust praegu aru saada. |
Ei seda raamatut lugedes võtad natuke ja muigad omaette...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
24.03.2005 19:36:18
|
|
|
Klassivend tegi casemodi sis ta emaplaat oli korpusest väljas ja ta peni ilastas selle toredasti täis.
Teadagi mis juhtus...
Üritas garantiiga uut saada aga ei läinud läbi
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.03.2005 08:53:13
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
Klassivend tegi casemodi sis ta emaplaat oli korpusest väljas ja ta peni ilastas selle toredasti täis.
Teadagi mis juhtus...
Üritas garantiiga uut saada aga ei läinud läbi  |
tõmbas keelaga üle prose cooleri?
viimati muutis borru 30.03.2005 16:33:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
30.03.2005 12:38:51
|
|
|
| borru kirjutas: |
| mtimmo kirjutas: |
Klassivend tegi casemodi sis ta emaplaat oli korpusest väljas ja ta peni ilastas selle toredasti täis.
Teadagi mis juhtus...
Üritas garantiiga uut saada aga ei läinud läbi  |
nembas keelaga üle prose cooleri? |
Põlnud vajagi, tal mingi tore ilalõug, mingi boxer vms.
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henrit
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
10.04.2005 12:29:33
|
|
|
Ma ei tea kas see just kõige parem koht on aga koolis vaja uurimustöö kasside kohta teha ja ma oleks Väga tänulik kui te sellise väikse kysituse ära täidaksite.
1) Kas Teil on kass?
2) Mis tõugu ta on?
3) Mitme aastane ta on?
4) Mis värvi ta on?
5) Lühikese- või pikakarvaline?
6) Mida ta sööb?
7) Kas ta on toa või õuekass?
8) Kas ta on
Laisk
Aktiivne
Tark
Ilus
Intelligentne
9) Miks võtsite kassi?
10 )Kas sina või keegi teine perest?
11) Kust said? (Kuulutusest lehes? Sugulaselt? Jne.)
Vastused palun saata PSiga.
Kui mõni mode arvab et see on ebasyndne siis kystutage aga ära
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
10.04.2005 12:34:51
|
|
|
| Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maoloputus
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2004
|
10.04.2005 13:16:47
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
| Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub? |
Millist silmas pead? Jura oma we?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
10.04.2005 13:23:04
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
| Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub? |
Selline värk on enamasti kokkusattumus.. Aga nuh monitorist tulevad ka mingid lained or smthg et nuh soodustab küll..
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
19.05.2005 01:10:42
|
|
|
Üle pika aja sis jälle juhtus midagi
Kassil jäi küüs arvutitaga olevasse õhutusauku kinni, tükk aega istus seal õnnetult
Ise pidin välja aitama
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
19.05.2005 01:12:41
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
Üle pika aja sis jälle juhtus midagi
Kassil jäi küüs arvutitaga olevasse õhutusauku kinni, tükk aega istus seal õnnetult
Ise pidin välja aitama  |
Enam ta küüsi ilmselt sinnna ei topi
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joha080
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2005
|
19.05.2005 03:19:40
|
|
|
| Hertsid 50-60 soodustavad vähkkasvajate teket .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
henrit
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
19.05.2005 07:11:30
|
|
|
Nujah varsti läheb kassidel magamine molude peal raskeks. ~3 cm riba peal peavad ennast sisse sättima kui LCD-dele yle minnakse
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
19.05.2005 07:36:36
|
|
|
| k2iguvahetaja kirjutas: |
| Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub? |
Tegelt oli äkki vastupidi, kuna arst imestas, et kuidas kass elas veel, siis monitor hoidis teda elus.
Üleskutse: Kassid monitoridele! (va. lcd'd)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joha080
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2005
|
19.05.2005 07:56:23
|
|
|
| Mul kass istub teleka peal ja siis vaatab sealt nõnda pea alaspidi telekat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
19.05.2005 09:28:48
|
|
|
kui mul veel S90'ed olid...siis neil ju see aukudega metallist grill elementide ees...ja kiisule meeldis kõiksugu asjade najal oma küüsi teritada, siis jäi aga kõlar ette...ja nuh, otseloomulikult jäi küüs auku kinni...ja seal ta siis oli nii õnnetu näoga, kuna ma ta lahti aitasin...
ja monitori peal meeldis otseloomulikult ka temal magada...ja siis pea alaspidi sealt monitori pealt hiirekursorit taga ajada...
kusjuures loomad on tõesti nagu peremehed....minu kiisu revideeris näiteks alati kõik õlled üle, mis poest sai toodud...et kas peremees tõi ikka väärt kraami, või mingit jama...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.05.2005 16:20:27
|
|
|
päh, ma ei saa kama enam üldse rahulikult mekkida...kass tuleb ja võtab küüned appi kui ma talle seda ei anna....
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.05.2005 16:23:49
|
|
|
kassidel loll komme jalge ees töllerdada
korra olen juba oma nukid sellepärast lõhki kukkunud
ja minu kiitis ka täna heaks 8)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.05.2005 16:29:07
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
kassidel loll komme jalge ees töllerdada
korra olen juba oma nukid sellepärast lõhki kukkunud
ja minu kiitis ka täna heaks 8) |
jap, see komme jah halb. eriti hommikul suure kusehädaga tiirleb jalgevahel ja ümber jne
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henrit
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2004
|
20.05.2005 07:36:13
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
jap, see komme jah halb. eriti hommikul suure kusehädaga tiirleb jalgevahel ja ümber jne |
Eriti rõve on siis kui kylmkapi juures oled ja kuhjad seal endale mitmeid kuhju toitu ja siis kui astuma hakkad siis tunned etmidagi karvast on jala kyljes ja hoia et kõik toit maha ei kukuks.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.05.2005 07:51:20
|
|
|
ma lendasingi supitaldrikuga kassi pärast
hea et arvuti supiga ei saanud
aga laua äär võttis nukid ikka päris mitmeks nädalaks lõhki
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
20.05.2005 08:54:22
|
|
|
ma olen kogemata kassist rattaga üle sõitnud...
pidin kiiresti minema ja siis kass jooksis täpselt ratta alla, nii et mina käisin ülepea, lõhkusin käed
ja kassil polnud häda midagist..
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.05.2005 09:42:24
|
|
|
| Ma loodan et teete nalja kui räägite alkoholi andmisest loomadele.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
20.05.2005 10:43:59
|
|
|
Max Powers, ka minu koer on natukene joonud...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.05.2005 10:48:14
|
|
|
| Teatavasti mõjub alkohol loomadele sõltuvuse kohapealt tunduvalt tugevamini kui inimestele seega ............
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
20.05.2005 11:00:15
|
|
|
| Max Powers, ta sai teda nii vähe et tal ei saaks mingit sõltuvust sellest tekkida
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
20.05.2005 11:01:51
|
|
|
mu koer on viina joonud ühekorra, rohkem ta ei tahtnud
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
20.05.2005 11:05:59
|
|
|
| clemm kirjutas: |
ma olen kogemata kassist rattaga üle sõitnud...
pidin kiiresti minema ja siis kass jooksis täpselt ratta alla, nii et mina käisin ülepea, lõhkusin käed
ja kassil polnud häda midagist.. |
mina muidugi selles nii kindel poleks, et kass terveks jäi...ratas on ikka üsna julm asi, eriti kuna kogu raskus tuleb suht kitsal pinnal...seega ma kardan küll, et sisemisi vigastusi võis vaesel loomal küll olla peale seda....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.05.2005 15:14:43
|
|
|
| Alkoholi kohta ei tea, kuid olen lugenud et paarsada grammi shokolaadi on piisav et umbes kääbuspuudli suurune koer enam kunagi midagi ei sööks...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
20.05.2005 15:19:18
|
|
|
paarsada grammi?
mul sõi taksikoer ära kõige suurema kalevi okolaadi ja ikka elab
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.05.2005 15:30:52
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
paarsada grammi?
mul sõi taksikoer ära kõige suurema kalevi okolaadi ja ikka elab  |
Vat ei oska öelda kas sinu koera magu töötab kuidagi teistmoodi või sõltub see kakaosisaldusest, aga mingist poolteaduslikust artiklist ma lugesin et väikestele koertele-kassidele on shokolaad suht mürk.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mys
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
20.05.2005 15:47:33
|
|
|
| tsitaat: |
lugesin et väikestele koertele-kassidele on shokolaad suht mürk.
|
just tume shokolaad kuid põhjuseks loomade veidi kõrgem temperatuur mis ei kannata shokolaadi mõjust tulenevat lisatemperatuuri.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.05.2005 15:54:32
|
|
|
| mys kirjutas: |
| tsitaat: |
lugesin et väikestele koertele-kassidele on shokolaad suht mürk.
|
just tume shokolaad kuid põhjuseks loomade veidi kõrgem temperatuur mis ei kannata shokolaadi mõjust tulenevat lisatemperatuuri. |
Tänud täpsustuse eest, loomaomanikul kasulik teada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
20.05.2005 15:59:29
|
|
|
| krt, kass sööb igahommik minujuurest shokolaadipudingut , ei jäta kunagi rahule kui sul pudingutops käes on
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.05.2005 06:17:01
|
|
|
anna kassile ikka korrapärasemalt ja korralikult süüa. vaevalt, et ta su pudingu vstu enam huvi tunneb
viimati muutis borru 24.05.2005 22:28:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
21.05.2005 10:23:21
|
|
|
| borru kirjutas: |
anna kassile ikk korrapärasemalt ja korralikult süüa. vaevalt, et ta su pudingu vstu enam huvi tunneb  |
Jah... pärast tuleb välja, et kass oli lihtsalt näljas...
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
21.05.2005 10:23:38
|
|
|
borru, krt, see kass sööb kõike.. tal võib kõht täis olla, ikkagi sööb
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RMasta
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2003
|
21.05.2005 12:42:22
|
|
|
| clemm kirjutas: |
borru, krt, see kass sööb kõike.. tal võib kõht täis olla, ikkagi sööb  |
um.. garfield?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
21.05.2005 12:47:15
|
|
|
| RMasta, ei, värvus teine ja mõõdud jäävad ka alla... on lihtsalt selline kass.. tal endal võib söök ees kausis olla, aga kui keegi midagi sööb siis tema peab kindlasti nägema mida ja ka proovida saama
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
21.05.2005 14:12:37
|
|
|
| clemm kirjutas: |
| on lihtsalt selline kass.. tal endal võib söök ees kausis olla, aga kui keegi midagi sööb siis tema peab kindlasti nägema mida ja ka proovida saama |
See vist kasside tüüpviga. Või on mingi praak väljalase? Mul samasugune kass..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
21.05.2005 17:02:13
|
|
|
Marduuhin, jah, väljalaske seerias on viga.. või tootjal midagi nihu läinud
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
21.05.2005 17:59:51
|
|
|
Tegelt äkki annaks mõne jupi välja vahetada kassil või teeks Software UpDate kassile? Uued Driverid peale, mis on kokkuhoidlikumad ja vähem-õgivad.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
21.05.2005 18:01:39
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Tegelt äkki annaks mõne jupi välja vahetada kassil või teeks Software UpDate kassile? Uued Driverid peale, mis on kokkuhoidlikumad ja vähem-õgivad.  |
Voltmod is the magic word. Mul tuttava juures, et kui pean vahel ööseks ööbima jääma, lihtsalt ei jõua enam koju . Hakkab Kass varbaid närima öösel
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
21.05.2005 18:22:02
|
|
|
| gamer kirjutas: |
Voltmod is the magic word. Mul tuttava juures, et kui pean vahel ööseks ööbima jääma, lihtsalt ei jõua enam koju . Hakkab Kass varbaid närima öösel  |
no kui voltmod juba peale panna...siis närib ju poole hullemini kohe...
tegelt tuleb kassile sleep-mode funktsiooni nõuda....
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
21.05.2005 18:23:56
|
|
|
voltmodi all ikka potekas kah, keerad vaiksemaks kui pole vaja niis uurt närimist a kui vaja üleval püsida unisena, keerad pote põhja kohe
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
21.05.2005 18:34:05
|
|
|
Njaa.. Ma olin ükskord sõbra juures öösel.. Tal seal koerad olid.. Ja hommikul mõtlesin, miks varbad valusad.. Ja siis avastasin, et koer oli varbaid närinud..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|