Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.03.2005 23:20:19 vasta tsitaadiga

kuda need 20 mb on? su kass elab klaviatuuril?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.03.2005 12:03:57 vasta tsitaadiga

Peaks jah loomade kirjutatud raamatu kokku panema, pealkirjaks: "Loomad vs. arvuti" vms. suht lahe oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.03.2005 12:08:02 vasta tsitaadiga

maoloputus kirjutas:
Peaks jah loomade kirjutatud raamatu kokku panema, pealkirjaks: "Loomad vs. arvuti" vms. suht lahe oleks thumbs_up.gif


See on sul VÄGA HEA mõte... Saaks mitmeks päevaks naerukrambid.. icon_lol.gif Hakka tegema.. Ma oleks kindel ostja :saint:

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 24.03.2005 02:02:06 vasta tsitaadiga

Raamatu suure pealkirja alla kirjutaks tahtlikult vildakalt "jogise peaka lukemise lod" beer_yum.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 11:43:19 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
maoloputus kirjutas:
Peaks jah loomade kirjutatud raamatu kokku panema, pealkirjaks: "Loomad vs. arvuti" vms. suht lahe oleks thumbs_up.gif


See on sul VÄGA HEA mõte... Saaks mitmeks päevaks naerukrambid.. icon_lol.gif Hakka tegema.. Ma oleks kindel ostja :saint:


Mina küll aru ei saa mida seal naerda oleks?? Lihtsalt mingid suvalises järjekorras tähed icon_rolleyes.gif Aga vbla mul siis liiga vähe õlut sees, et teie mõttekäigust praegu aru saada.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 24.03.2005 12:34:03 vasta tsitaadiga

svenman kirjutas:

Aga vbla mul siis liiga vähe õlut sees, et teie mõttekäigust praegu aru saada.

Ei seda raamatut lugedes võtad natuke ja muigad omaette... icon_razz1.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 19:36:18 vasta tsitaadiga

Klassivend tegi casemodi sis ta emaplaat oli korpusest väljas ja ta peni ilastas selle toredasti täis.
Teadagi mis juhtus...
Üritas garantiiga uut saada aga ei läinud läbi icon_lol.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 30.03.2005 08:53:13 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Klassivend tegi casemodi sis ta emaplaat oli korpusest väljas ja ta peni ilastas selle toredasti täis.
Teadagi mis juhtus...
Üritas garantiiga uut saada aga ei läinud läbi icon_lol.gif

tõmbas keelaga üle prose cooleri?


viimati muutis borru 30.03.2005 16:33:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2005 12:38:51 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
mtimmo kirjutas:
Klassivend tegi casemodi sis ta emaplaat oli korpusest väljas ja ta peni ilastas selle toredasti täis.
Teadagi mis juhtus...
Üritas garantiiga uut saada aga ei läinud läbi icon_lol.gif

nembas keelaga üle prose cooleri?


Põlnud vajagi, tal mingi tore ilalõug, mingi boxer vms.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 10.04.2005 12:29:33 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see just kõige parem koht on aga koolis vaja uurimustöö kasside kohta teha ja ma oleks Väga tänulik kui te sellise väikse kysituse ära täidaksite. icon_biggrin.gif

1) Kas Teil on kass?
2) Mis tõugu ta on?
3) Mitme aastane ta on?
4) Mis värvi ta on?
5) Lühikese- või pikakarvaline?
6) Mida ta sööb?
7) Kas ta on toa või õuekass?
8) Kas ta on
Laisk
Aktiivne
Tark
Ilus
Intelligentne
9) Miks võtsite kassi?
10 )Kas sina või keegi teine perest?
11) Kust said? (Kuulutusest lehes? Sugulaselt? Jne.)

Vastused palun saata PSiga.
Kui mõni mode arvab et see on ebasyndne siis kystutage aga ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 12:34:51 vasta tsitaadiga

Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 10.04.2005 13:16:47 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub?


Millist silmas pead? Jura oma we?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.04.2005 13:23:04 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub?


Selline värk on enamasti kokkusattumus.. Aga nuh monitorist tulevad ka mingid lained or smthg et nuh soodustab küll..
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 01:10:42 vasta tsitaadiga

Üle pika aja sis jälle juhtus midagi icon_razz1.gif

Kassil jäi küüs arvutitaga olevasse õhutusauku kinni, tükk aega istus seal õnnetult icon_lol.gif
Ise pidin välja aitama icon_razz1.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 01:12:41 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Üle pika aja sis jälle juhtus midagi icon_razz1.gif

Kassil jäi küüs arvutitaga olevasse õhutusauku kinni, tükk aega istus seal õnnetult icon_lol.gif
Ise pidin välja aitama icon_razz1.gif


Enam ta küüsi ilmselt sinnna ei topi icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joha080
HV vaatleja
joha080

liitunud: 19.05.2005




sõnum 19.05.2005 03:19:40 vasta tsitaadiga

Hertsid 50-60 soodustavad vähkkasvajate teket .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 19.05.2005 07:11:30 vasta tsitaadiga

Nujah varsti läheb kassidel magamine molude peal raskeks. ~3 cm riba peal peavad ennast sisse sättima kui LCD-dele yle minnakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 07:36:36 vasta tsitaadiga

k2iguvahetaja kirjutas:
Sõbral kass magas pidevalt monitori peal, siis ühel päeval suri ära. Viidi loomaarsti juurde, ja avastati, et kõhus oli selline kasvaja, et arst imestas kuidas kass üldse elas. Vbla monitorist põhjustatud? Seal ka ju mittetervislik värk toimub?


Tegelt oli äkki vastupidi, kuna arst imestas, et kuidas kass elas veel, siis monitor hoidis teda elus.

Üleskutse: Kassid monitoridele! (va. lcd'd)
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joha080
HV vaatleja
joha080

liitunud: 19.05.2005




sõnum 19.05.2005 07:56:23 vasta tsitaadiga

Mul kass istub teleka peal ja siis vaatab sealt nõnda pea alaspidi telekat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 09:28:48 vasta tsitaadiga

kui mul veel S90'ed olid...siis neil ju see aukudega metallist grill elementide ees...ja kiisule meeldis kõiksugu asjade najal oma küüsi teritada, siis jäi aga kõlar ette...ja nuh, otseloomulikult jäi küüs auku kinni...ja seal ta siis oli nii õnnetu näoga, kuna ma ta lahti aitasin... icon_lol.gif

ja monitori peal meeldis otseloomulikult ka temal magada...ja siis pea alaspidi sealt monitori pealt hiirekursorit taga ajada... icon_lol.gif

kusjuures loomad on tõesti nagu peremehed....minu kiisu revideeris näiteks alati kõik õlled üle, mis poest sai toodud...et kas peremees tõi ikka väärt kraami, või mingit jama... icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.05.2005 16:20:27 vasta tsitaadiga

päh, ma ei saa kama enam üldse rahulikult mekkida...kass tuleb ja võtab küüned appi kui ma talle seda ei anna.... icon_sad.gif icon_lol.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2005 16:23:49 vasta tsitaadiga

kassidel loll komme jalge ees töllerdada icon_mad.gif
korra olen juba oma nukid sellepärast lõhki kukkunud icon_confused.gif
ja minu beer_yum.gif kiitis ka täna heaks 8)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.05.2005 16:29:07 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kassidel loll komme jalge ees töllerdada icon_mad.gif
korra olen juba oma nukid sellepärast lõhki kukkunud icon_confused.gif
ja minu beer_yum.gif kiitis ka täna heaks 8)


jap, see komme jah halb. eriti hommikul suure kusehädaga tiirleb jalgevahel ja ümber jne

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 20.05.2005 07:36:13 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

jap, see komme jah halb. eriti hommikul suure kusehädaga tiirleb jalgevahel ja ümber jne

Eriti rõve on siis kui kylmkapi juures oled ja kuhjad seal endale mitmeid kuhju toitu ja siis kui astuma hakkad siis tunned etmidagi karvast on jala kyljes ja hoia et kõik toit maha ei kukuks.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 07:51:20 vasta tsitaadiga

ma lendasingi supitaldrikuga kassi pärast icon_rolleyes.gif
hea et arvuti supiga ei saanud icon_razz1.gif
aga laua äär võttis nukid ikka päris mitmeks nädalaks lõhki icon_mad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 08:54:22 vasta tsitaadiga

ma olen kogemata kassist rattaga üle sõitnud...
pidin kiiresti minema ja siis kass jooksis täpselt ratta alla, nii et mina käisin ülepea, lõhkusin käed
ja kassil polnud häda midagist..
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 09:42:24 vasta tsitaadiga

Ma loodan et teete nalja kui räägite alkoholi andmisest loomadele.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 10:43:59 vasta tsitaadiga

Max Powers, ka minu koer on natukene beer_yum.gif joonud...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 10:48:14 vasta tsitaadiga

Teatavasti mõjub alkohol loomadele sõltuvuse kohapealt tunduvalt tugevamini kui inimestele seega ............
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 11:00:15 vasta tsitaadiga

Max Powers, ta sai teda nii vähe et tal ei saaks mingit sõltuvust sellest tekkida
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 11:01:51 vasta tsitaadiga

mu koer on viina joonud ühekorra, rohkem ta ei tahtnud
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 11:05:59 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
ma olen kogemata kassist rattaga üle sõitnud...
pidin kiiresti minema ja siis kass jooksis täpselt ratta alla, nii et mina käisin ülepea, lõhkusin käed
ja kassil polnud häda midagist..


mina muidugi selles nii kindel poleks, et kass terveks jäi...ratas on ikka üsna julm asi, eriti kuna kogu raskus tuleb suht kitsal pinnal...seega ma kardan küll, et sisemisi vigastusi võis vaesel loomal küll olla peale seda.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 15:14:43 vasta tsitaadiga

Alkoholi kohta ei tea, kuid olen lugenud et paarsada grammi shokolaadi on piisav et umbes kääbuspuudli suurune koer enam kunagi midagi ei sööks...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 15:19:18 vasta tsitaadiga

paarsada grammi?
mul sõi taksikoer ära kõige suurema kalevi šokolaadi ja ikka elab icon_razz1.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 15:30:52 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
paarsada grammi?
mul sõi taksikoer ära kõige suurema kalevi šokolaadi ja ikka elab icon_razz1.gif


Vat ei oska öelda kas sinu koera magu töötab kuidagi teistmoodi või sõltub see kakaosisaldusest, aga mingist poolteaduslikust artiklist ma lugesin et väikestele koertele-kassidele on shokolaad suht mürk.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 20.05.2005 15:47:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lugesin et väikestele koertele-kassidele on shokolaad suht mürk.


just tume shokolaad kuid põhjuseks loomade veidi kõrgem temperatuur mis ei kannata shokolaadi mõjust tulenevat lisatemperatuuri.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 15:54:32 vasta tsitaadiga

mys kirjutas:
tsitaat:

lugesin et väikestele koertele-kassidele on shokolaad suht mürk.


just tume shokolaad kuid põhjuseks loomade veidi kõrgem temperatuur mis ei kannata shokolaadi mõjust tulenevat lisatemperatuuri.


Tänud täpsustuse eest, loomaomanikul kasulik teada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 15:59:29 vasta tsitaadiga

krt, kass sööb igahommik minujuurest shokolaadipudingut , ei jäta kunagi rahule kui sul pudingutops käes on
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 21.05.2005 06:17:01 vasta tsitaadiga

anna kassile ikka korrapärasemalt ja korralikult süüa. vaevalt, et ta su pudingu vstu enam huvi tunneb icon_wink.gif

viimati muutis borru 24.05.2005 22:28:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 21.05.2005 10:23:21 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
anna kassile ikk korrapärasemalt ja korralikult süüa. vaevalt, et ta su pudingu vstu enam huvi tunneb icon_wink.gif

Jah... pärast tuleb välja, et kass oli lihtsalt näljas... icon_lol.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 10:23:38 vasta tsitaadiga

borru, krt, see kass sööb kõike.. tal võib kõht täis olla, ikkagi sööb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 12:42:22 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
borru, krt, see kass sööb kõike.. tal võib kõht täis olla, ikkagi sööb icon_biggrin.gif

um.. garfield?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 12:47:15 vasta tsitaadiga

RMasta, ei, värvus teine ja mõõdud jäävad ka alla... on lihtsalt selline kass.. tal endal võib söök ees kausis olla, aga kui keegi midagi sööb siis tema peab kindlasti nägema mida ja ka proovida saama
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.05.2005 14:12:37 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
on lihtsalt selline kass.. tal endal võib söök ees kausis olla, aga kui keegi midagi sööb siis tema peab kindlasti nägema mida ja ka proovida saama


See vist kasside tüüpviga. Või on mingi praak väljalase? icon_biggrin.gif Mul samasugune kass.. icon_neutral.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 17:02:13 vasta tsitaadiga

Marduuhin, jah, väljalaske seerias on viga.. või tootjal midagi nihu läinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.05.2005 17:59:51 vasta tsitaadiga

Tegelt äkki annaks mõne jupi välja vahetada kassil või teeks Software UpDate kassile? Uued Driverid peale, mis on kokkuhoidlikumad ja vähem-õgivad. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 21.05.2005 18:01:39 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Tegelt äkki annaks mõne jupi välja vahetada kassil või teeks Software UpDate kassile? Uued Driverid peale, mis on kokkuhoidlikumad ja vähem-õgivad. icon_biggrin.gif


Voltmod is the magic word. Mul tuttava juures, et kui pean vahel ööseks ööbima jääma, lihtsalt ei jõua enam koju icon_redface.gif . Hakkab Kass varbaid närima öösel icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2005 18:22:02 vasta tsitaadiga

gamer kirjutas:
Voltmod is the magic word. Mul tuttava juures, et kui pean vahel ööseks ööbima jääma, lihtsalt ei jõua enam koju icon_redface.gif . Hakkab Kass varbaid närima öösel icon_smile.gif


no kui voltmod juba peale panna...siis närib ju poole hullemini kohe... icon_lol.gif
tegelt tuleb kassile sleep-mode funktsiooni nõuda.... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 21.05.2005 18:23:56 vasta tsitaadiga

voltmodi all ikka potekas kah, keerad vaiksemaks kui pole vaja niis uurt närimist icon_biggrin.gif a kui vaja üleval püsida unisena, keerad pote põhja kohe
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.05.2005 18:34:05 vasta tsitaadiga

Njaa.. Ma olin ükskord sõbra juures öösel.. Tal seal koerad olid.. Ja hommikul mõtlesin, miks varbad valusad.. Ja siis avastasin, et koer oli varbaid närinud.. icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Koduloomad ja/vs Koduarvuti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.