|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
14.05.2005 21:22:05
|
|
|
| TonisU kirjutas: |
HELP !!!!
panin siis täna L2 teise arvutile uuesti peale ja annab mulle sellise errori "Application failed to initialize propertly (0xc0000005)
Nagu WTF enne oli kah peal ja kõik oli ok |
No tee uninstall ja proovi uuesti. Vaata, et kõik ikka õiges järjekorras peale paned (patchid, textured jne) ja veendu ka selles, et C3 (või C2) textured, mis oled tõmmanud on korralikud.
Rohkem ei oska nagu midagi aidata.
Good luck!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.05.2005 23:07:19
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
Snaxez, kus serverites sa näed stridereid ja wyverneid, kus serveris sa näed kõiki C2 mappe töötamas või C2 mobe ?
Noh, kui ISO maha tegemiseks läks, siis võib ju ilusti öelda, et see l2w on ka paras pask, nii kiirelt inimesed 55+, mõttetu...asi on liiga kiire ja kindlasti on kõike (weapon, armor) saada.
ja ära hakka seda juttu ajama, et need 55+ on täielikud nolife'id, kes on mänginud pidevalt! |
striderid on igas servus mis on c2 clienti peal, ja ka osades c1 servudes...aga paljudes servudes neile selga saab....see on juba teine teema, ja ma olen suht kindel et ISO-s ei ole striderid mountitavad
C2 mapid...k6ikidel C2 clienti peal töötavatel servudel on olemas c2 alat, aga ka siin tekib probleem et mobid on puudu...mida pole ka ISO servus
lvldamise kohta niipalju et see on rohkem sinuasi palju sa oma elu sinna maha matad...eks siis mõned inimesed mattavad seda suure hoolega, sest rateid on ISO ja L2w servus suht sarnased
L2World#3 : EXP:10x SP:10x Adena:20x Drops:10x Spoil:1x
ISO server: EXP:10x SP:12x Adena:12x Drops:10x Spoil:20x
sellest tuleb välja et teil on hoppis suuremad rateid peale adena.....
relvade ja muude asjade saamine on sama mis teie ISO servus, väljaarvatud et teil on spoil rate mingi yber suur
botide kohta ka veel niipalju et täna baniti juba yle 10 bot-i, meil on seal vana HSC-ist GMzeta, kes tegeleb väga aktiivselt botide kõrvaldamisega
Saime nüüd ka just Clan Lv3 ja nüüd vabu kohti uute liikmete jäoks
ise olen lv50
paar pilti kah: http://www.snaxez.pri.ee/Lineage2/L2World/
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
15.05.2005 02:49:10
|
|
|
haha mina olen see tankist kellel soe puudus ja pani ilma haste potionita jooksu nii, et 7 drake ja 5 bloody queeni sabas... kahjuks eriti kaugele ei jõudnud poole tee peal deathpassi löödi maha 8)
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
15.05.2005 12:36:47
|
|
|
Njah sai kah siis l2 peale pandud, et saab siis jälle vanade tegijatega koos pelada Kahjuks paistab hetkel servu maas olevat
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.05.2005 13:03:45
|
|
|
| bloodyone kirjutas: |
Njah sai kah siis l2 peale pandud, et saab siis jälle vanade tegijatega koos pelada Kahjuks paistab hetkel servu maas olevat |
nüüd vist servu yleval ja join irc: irc.darkmyst.org #Abyssus
ja kes ei ole veel pannud...pange kindlasti need c3 textureid peale http://mirror1.lineage2world.com/crazyname/hopetheydontfindthis/Lineage2WorldC3Textures_v2.zip
ja need sobivad ka teistele servudele...need peaks suht koralikud olema kuna need on korea open C3 beta textureid
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
15.05.2005 13:59:32
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| Djomka kirjutas: |
Snaxez, kus serverites sa näed stridereid ja wyverneid, kus serveris sa näed kõiki C2 mappe töötamas või C2 mobe ?
Noh, kui ISO maha tegemiseks läks, siis võib ju ilusti öelda, et see l2w on ka paras pask, nii kiirelt inimesed 55+, mõttetu...asi on liiga kiire ja kindlasti on kõike (weapon, armor) saada.
ja ära hakka seda juttu ajama, et need 55+ on täielikud nolife'id, kes on mänginud pidevalt! |
striderid on igas servus mis on c2 clienti peal, ja ka osades c1 servudes...aga paljudes servudes neile selga saab....see on juba teine teema, ja ma olen suht kindel et ISO-s ei ole striderid mountitavad
C2 mapid...k6ikidel C2 clienti peal töötavatel servudel on olemas c2 alat, aga ka siin tekib probleem et mobid on puudu...mida pole ka ISO servus
lvldamise kohta niipalju et see on rohkem sinuasi palju sa oma elu sinna maha matad...eks siis mõned inimesed mattavad seda suure hoolega, sest rateid on ISO ja L2w servus suht sarnased
L2World#3 : EXP:10x SP:10x Adena:20x Drops:10x Spoil:1x
ISO server: EXP:10x SP:12x Adena:12x Drops:10x Spoil:20x
sellest tuleb välja et teil on hoppis suuremad rateid peale adena.....
relvade ja muude asjade saamine on sama mis teie ISO servus, väljaarvatud et teil on spoil rate mingi yber suur |
ISO'sse tulevad järgmise patchiga C2 alad ja poleks nagu C2 aladel mõtet, kui C2 mobe sinna ei tuleks (ehk kui keegi pole aru saanud, siis C2 mobid tulevad kah loomulikult)
stiderid ja wyvernitega saab sõita - just irc's GM'ide ja ülejäänud rahvaga mõtleme, et kuidas me teeme wyvernite kättesaamise ja jõudsime sellega kokkuleppele
spoil rate über suur? mõtle natuke, kas nüüd kõik sul ilgemad spoilerid tänu sellele?
ei, ma olen human cleric ja püüan kõige elu eest endale uue relva raha kätte saada (teil ei ole see solona väga raske, kuna raha kukub ikka "yber" palju maha)
viimati muutis Djomka 15.05.2005 16:47:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.05.2005 16:16:38
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
spoil rate über suur? mõtle natuke, kas nüüd kõik sul ilgemad spoilerid tänu sellele?
ei, ma olen human cleric ja püüan kõige elu eest endale uue relva raha kätte saada (teil ei ole see solona väga raske, kuna raha kukub ikka "yber" palju maha) |
See on nüüd küll rumal jutt. Ma olen aru saanud, et sa tead L2'st ikka suht palju, aga kuidas sa võid arvata, et 20x adena ja 1x spoil (L2W) on "lihtsam", kui 12x adena ja 20x spoil (ISO)?
See, et sa oled cleric, ei tähenda, et teised spoilereid ei tee ja ei kasuta ära eelist, mis on hetkel ISO serveris.
Sellise spoil ratega on näiteks c. leatheri spoilimine nii lihtne (portalt 1/16 juhul, kui spoil on 1x). Mõtle nüüd, kui sa seda korrutad 20'ga... . Ütleme nii, et kuni lv 40 on ehk tõesti L2W's natuke lihtsam mängida (juhul, kui sa pole spoiler), aga 40+, kus hakkab vaja minema C ja hiljem B varustust on ISO's kõik palju lihtsamini saavutatav.
Ja kui nüüd täpsusteni minna, siis on ISO's sp rate ka suurem (mitte, et selle 10x sp ülejäägigagi midagi teha oleks, v.a kui oled clan leader).
Edit:
Kuigi tegelikult on mul täiesti ükskõik, kus keegi mängib, põhiline, et ise olen seal kus meeldib ja kellega meeldib. Lihtsalt selle pärast postitasin, et mind pani hämmastama see, et sa ei tunnista endale, et L2W's pole kergem mängida, vaid väidad lausa, et seal on "mitte väga raske" võrreldes ISO'ga.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
15.05.2005 16:47:00
|
|
|
ma ei saa rääkida teiste eest ja selle pärast tõin näite endast.
kui on raha, siis kas peab tegema mingi spoileri, et endale asju kokku ajada ja siis weapon/armor ise teha või on kergem see osta mingi teise plajeri käest
kuna praegu pole väga kaugele ISO's jõudnud, siis ma ei saa rääkida ka LVL 40+, et kuidas siis on, aga algus on kindlasti l2w's kergem tänu suuremale raha hulgale, mida sa kätte saad
asi oli lihtsalt selles, et hakati ISO't maha tegema ja siis täiesti valesid fakte teistele tooma...ma arvasin, et Snaxez enne mõtleb ka, aga ju ma siis eksisin
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
15.05.2005 18:35:31
|
|
|
Spoilil ja aadenil on ikka mega vahe, aga ma tahaks näha, kaua sa aadenit korjad, et playerilt armorit osta
Ja snaxezil on servude suhtes õigus, kuna hind võetakse aadeni x korda, seega mida rohkem aadenit tuleb, seda kuradi kõrgemad on need hinnad. Ja kuna spoil on aint 1x on ainult craft asjade hinnad totaalselt laes. Võin näiteks HS tuua 8x aaden, emi võis aint leida või craftida ja seega oli hind kohe 70kk
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.05.2005 20:34:10
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
ma ei saa rääkida teiste eest ja selle pärast tõin näite endast.
kui on raha, siis kas peab tegema mingi spoileri, et endale asju kokku ajada ja siis weapon/armor ise teha või on kergem see osta mingi teise plajeri käest
kuna praegu pole väga kaugele ISO's jõudnud, siis ma ei saa rääkida ka LVL 40+, et kuidas siis on, aga algus on kindlasti l2w's kergem tänu suuremale raha hulgale, mida sa kätte saad
asi oli lihtsalt selles, et hakati ISO't maha tegema ja siis täiesti valesid fakte teistele tooma...ma arvasin, et Snaxez enne mõtleb ka, aga ju ma siis eksisin |
...kes hakkas mida enne maha tegema, et meil nii suured rateid et inimesed 50+....
striderite kohta ma tõesti ei teadnud, aga julgesin oletada...paistab et siis eksisin, c2 mobidest räägi alles siis kui need ka päriselt teil olemas on, mitte et kohe tuleb jne. kui serverit oodati oli juba näha kuidas nende lubadustega seal on...
raha kohapealt niipalju et meil on siis jah kuni lv50 kergem natukene et adena on 20x teie 12x asemel, aga teie 20x spoil teeb selle kümnetes kordades hiljem tagasi. kõik main materjalid on ju spoiliga saada. teie teete spoileri ja saate suht kähku oma B asjad valmis, muidugi kui sa ka natuke vaeva näed, aga meie peame spoilima oma 1x rateiga mis ei ole sugugi suur, ja nagu ka mairo mainis et meil lähevad materjalide hinnad suht kõrgeks ja sinna läheb ka meie extra adena, aga teil pysivad materjalide hinnad madalamad ja craftite rahumeeli oma B asju
ja veel yks loll idee mis pähe tuli, et kui sa tahad teada kus on paremad rateid siis lida mõlemal servul kõik rateid kokku ja vaata kummal tuleb suurem summa
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.05.2005 20:38:25
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
ja veel yks loll idee mis pähe tuli, et kui sa tahad teada kus on paremad rateid siis lida mõlemal servul kõik rateid kokku ja vaata kummal tuleb suurem summa  |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
15.05.2005 21:29:35
|
|
|
sai c1 plaadi kus on hsc patchiga... kõik töötap ilusti. nii kui panen peale L2worldi patchi akkap mulle crit errorei laduma
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
15.05.2005 21:33:17
|
|
|
hmm paned ikka selle 400+ mb suuruse patchi või ainult 6mb suuruse ?
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.05.2005 21:35:53
|
|
|
| puhas c1 peab olema vist...see hsc patchi ei tohi olla seal
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
15.05.2005 21:36:43
|
|
|
Snaxez, sina tõesti ei olnud see inimene, kes hakkas ISO't maha tegema, see oli üks teine inimene, sina lihtsalt esitasid valesid fakte
asi selles, et need serveri failid on olemas ja neid katsetatakse praegu, pärast lähevad serverile peale
igatahes, ma ei viitsi sellel teemal enam vaielda - kõik mängivad oma serverites, peaasi et nad servuga rahul on ja muidugi kõigetähtsam asi, et mängitakse ikkagi L2'te 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
15.05.2005 22:03:07
|
|
|
Noh oleks tore mängida jah, aga ma ei saa ikka veel sisse
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.05.2005 22:39:30
|
|
|
| bloodyone kirjutas: |
Noh oleks tore mängida jah, aga ma ei saa ikka veel sisse  |
server maas
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
15.05.2005 22:43:27
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| bloodyone kirjutas: |
Noh oleks tore mängida jah, aga ma ei saa ikka veel sisse  |
server maas |
ISO server? Serveri omanik ütles, et tulemüür oli peal..
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
15.05.2005 22:56:30
|
|
|
L2W INFO:
| tsitaat: |
Latest News : *** Relentless DOS Attacks
Someone must think they are really cool. Extreme measures are being brought out at this point. ANY IP THAT TRIES TO CONNECT TO LINEAGE2WORLD.COM'S WORLD SERVER WITH MORE THAN 6 CONNECTION IS GOING TO BE AUTO-NULL ROUTED PERMANETLE. THIS IS FAIR WARNING TO THE BOT TRAINS AS WELL, AS YOU WILL BE CONSIDERED A THREAT AND NULL ROUTED AS WELL.
|
Ja seletus, mis on DOS Attack (copy/paste L2W foorumist):
| tsitaat: |
for those who dont know here is what a DOS attack is in lamens terms
Some dick head probally 13 years old created or most likely downloaded a trojan horse virus and distributed it to a couble hundred or thousand computers world wide. One day hes playing L2world and gets banned for AFK botting and he gets mad, so he gets the IP address of this server and sends a command to all his zombie machines to attack this server
( usually a ping command set to repeat itself and send enormous packets). So imagine 1000 computers all trying to send your computer a file of say 100k every second, or 1/4 second or whatever, this floods your bandwidth and makes it so no one can connect to your server, and those who have will get lagged..
How to fight this ? You gotta be heartless with it.. Banning connections with 6 connections off 1 ip is a good idea, granted it will hurt internet cafe's , dorms, lans,data centers..
As an example of what exactly they are banning
ISP(internet provider) -->Lan Centers Gateway ( WAN IP )--> distributes LAN Ip's
If you got more than 6 connections coming from the Lan Centers WAN IP then the WAN IP and hopefully MAC address (if possible) will be banned.
The other BIG loser in all this is US, because depending on the bandwidth package these guys are running, and the size of the packets ICMP packets the DOS attackers have used, it could result in a bandwidth usage of mabye 2-3 weeks of regular server use causing Archangel to lose a shit load of $$ because he has to buy more bandwidth.
NEXT: Could this happen again even with these precautions ? YES it can, and probally will as it is the FAV. attack used from Countrys that have lax internet laws and capabilitys to stop them ( example Russia )
|
Loodame parimat...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
15.05.2005 22:58:18
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
hmm paned ikka selle 400+ mb suuruse patchi või ainult 6mb suuruse ?  |
C3 textures panen siis panep pange, annab crit errori. kui panen 6mb kah peale, siis kirjutap et (armorgrp, itemgrp, skillsgrp jne)
kõik mis selle patchiga kaasneb, et on mingi error mingis lines.iga kord erinev line.:S
Teisele arvutile panin HSC patchile need uued asjad peale ja kõik töötab tipp topp ma ei saa aru et kas siis asi on arvutis vms? :S
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.05.2005 23:39:01
|
|
|
yeah...brigandine set ja War axe olemas 8) lvl 44 WS kah
tegin veidi C Crystalle ja hakkan veidi kasu tegema Bgrade asjade jaoks väga hea community on ISO-s btw...aga mingid üksikud vene taunid kerjavad noob townides
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
16.05.2005 00:10:40
|
|
|
Mafka samas, need nn "vene taunid" muudavadki kohati elu huvitavaks just... saab pvp ratingut tõsta lihtsalt ja ma ei hakka vaidlema kumb parem on, maitse asi... iga üks ise teab, kus mängib.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
16.05.2005 00:30:53
|
|
|
jap, sellesmõttes on need venelased jah head, et PvP'd saab nende peal ikka südemest harrastatud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
16.05.2005 04:28:34
|
|
|
nii...tõsine update Comp armor,comp boots,vana brig helm,War axe ja tower shield ühesõnaga hakkas igav ja ostsin kõik Cgrade asjad lux shopist mis sain nojah neid venelasi on vahest ikka mõnus pk-ata või nende "ilusat" whini kuulata.
paar pilti
btw,mõned passivad juba Cemeterys ja exp-tavad...lvl-id 52-54 jne (*cough* nolife farming *cough*)
edit: perse see brig helmet,sain just DP-st Great helmeti ^^
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.05.2005 11:10:28
|
|
|
52 on kerge teha! Mul on tava mängimise juures juba level 46!
Tantsud omavad!! Kui ma tantse müüma hakkan, siis mis ma hinnaks peaks panema?
500k per party?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
16.05.2005 12:14:40
|
|
|
ehh, propheti buffid omavad..nende eest saab rohkem pappi nõudma hakata 
igatahes, nüüd on striderid ja wyvernid mountable kõikidele inimestele, kes nad kätte saavad (nagu ma Mafka piltidelt on näha)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
16.05.2005 15:25:11
|
|
|
Hm kas see l2w on lõpuks üleval ?
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.05.2005 20:26:51
|
|
|
| täna terve päev üleval olnud l2w
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
16.05.2005 20:52:09
|
|
|
| tsitaat: |
täna terve päev üleval olnud l2w
|
Ma olen ikka sitahäd, tegin küll kõik snaxezi postitatud õpetuse järgi, aga ei funka. Login server on küll ilusti kuldsete äärtega ja puha
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.05.2005 21:13:28
|
|
|
kustuta see L2.ini ära
seal on siuke fail nagu L2fullscreen.ini, muuda selle nimi L2.ini ja proovi siis!
Täiega vägista seda log in nuppu hiirega, mitte enteriga!!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
16.05.2005 21:34:16
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Täiega vägista seda log in nuppu hiirega, mitte enteriga!! |
Jah! Selle vägistamise peab ära õppima.. mõni kord tahab oma 10+ sec vägistamist saada kohe
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
16.05.2005 21:50:41
|
|
|
...
_________________ UTFG
viimati muutis bloodyone 17.05.2005 14:22:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
16.05.2005 23:15:14
|
|
|
kas keegi saaks veel öelda kust mängu tõmmata ,patch jne et käima saada ....90 posti ja ei viitsi tuhnida kõike läbi et leida aga tahaks pelada
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
17.05.2005 00:02:09
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
kas keegi saaks veel öelda kust mängu tõmmata ,patch jne et käima saada ....90 posti ja ei viitsi tuhnida kõike läbi et leida aga tahaks pelada  |
kõigepealt ütle millises serveris, siis saab infot anda..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
17.05.2005 01:23:09
|
|
|
ise soovitaksin servuks valida l2w, kus saab mängu väga hsti teadjate käest kuulata vastuseid, kui sul abi vaja on...nagu ma aru sain, siis neil clan'is ka mingid vabad kohad ja kui sinna saad siis
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
17.05.2005 08:12:50
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
ise soovitaksin servuks valida l2w, kus saab mängu väga hsti teadjate käest kuulata vastuseid, kui sul abi vaja on...nagu ma aru sain, siis neil clan'is ka mingid vabad kohad ja kui sinna saad siis  |
no mul suva mis serv olgu ta siis l2w ....peaasi et pelada saaks
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
17.05.2005 13:09:18
|
|
|
Mine www.lineage2world.com sealt võta F.A.G. ülevalt seal õpetus!
Kui paned patchi peale siis mine Lineage 2\system. Seal on file nimega L2.ini, kustuta see ära ja seal on veel 1 file nimega L2Fullscreen.ini (või oli FullscreenL2), see nimeta ümber L2 peale ja mine mängu, pane oma kasutaja ja password ja klõpsi hiirega täiega Log In nuppu.
Log In'i tuleb täiega haamerdada, sest mõtle ise kui umbes üle 50 000 inimese korraga sisse üritab logida.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
17.05.2005 13:37:55
|
|
|
Ise küll ei pea logini nuppu klõpsima , igatahes olen lvl21 scavanger praegu zandlambi nime all
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
17.05.2005 16:13:24
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Mine www.lineage2world.com sealt võta F.A.G. ülevalt seal õpetus!
Kui paned patchi peale siis mine Lineage 2\system. Seal on file nimega L2.ini, kustuta see ära ja seal on veel 1 file nimega L2Fullscreen.ini (või oli FullscreenL2), see nimeta ümber L2 peale ja mine mängu, pane oma kasutaja ja password ja klõpsi hiirega täiega Log In nuppu.
Log In'i tuleb täiega haamerdada, sest mõtle ise kui umbes üle 50 000 inimese korraga sisse üritab logida. |
Tänan ....hmm....kiri seal Downloads'is ,et me oleme kõik Downloadsist eemaltanud ..mingi servu ülekoormus or smth pärast vist ...mujalt ei anna sikutada ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
17.05.2005 19:13:37
|
|
|
tÄNAN!
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.05.2005 02:19:03
|
|
|
Nii,level 52 8).Dw0rfid omavad head tangid ja saab stuffi meisterdada Siege võib väga huvitavaks osutuda.
paar uut pilti ja eriti tooks välja selle pildi,pealkirjaga non-stop farming or gimme comp helmet u feggets!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
18.05.2005 02:21:08
|
|
|
Häid uudiseid siis veel:
| GMVixin kirjutas: |
Post subject: The Future of Lineage2World.
Look for some MAJOR GM RECONSTRUCTION.
---------------------------------------------------------------
Since i am apparantly not getting the job i thought i was going to get, i have mass ammounts of time to get things done.
----------------------------------------------------------------
1st: hiring a FUCK LOAD of GMs. I want 3 gms on at ALL times. on all 3 servers.
I again will be putting up a gm app page DO NOT POST THEM HERE!
2nd: Organized events... LOTS. what fun is a server with no events? Smile
Massive server wide events to be held... this is part of the reason people play private servers! so we're going to start having them.
perhaps even a small daily event coupled by a massive weekly event.
this sounds dumb but may even have a monthly shirt giveaway for an event winner or something who knows??
3rd: All gm's will be in a teamspeak server... Communication is KEY.
so all the gms know what is goin on at all times to bettter server YOU the player. if you pm a gm and they don't have an awnser they can always shout out on teamspeak and ask someone else.... not saying you'll allways get an awnser but it'll sure as shit help.
4th: Through fucking around. This WILL be the best server out there BAR FUCKING NONE. we have what it takes. we have 3 world servers, and the people who want to make this happen.
5th: constant info and updates on what is being done about current problems and also things to come. sucks not knowing whats going doesn't it? a daily or bi-daily update will be posted in a new section "UPDATES". there you can find out what is going on.
6th: Want to voice your opinion but your thread gets flammed or disapears in the vast darkness of the forum? let us know what it is you want from our servers in "SUGGESTIONS"
i'm going to make those new forums right now...
discuss |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
18.05.2005 16:23:29
|
|
|
tõmbasin need ära : L2WorldUpdate050905.rar , Lineage2WorldC3Textures_v2.zip .... aga kust ma neid teisi saan C1 ja C2 või midagi ...selle C3 ma küll ei näe L2.exe-t ... panin selle suure C2 Installeri ka tõmmama 1,6GB või miskit oli siis saab käima ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
18.05.2005 17:05:31
|
|
|
L2Worldis m2ngijad r22kige mis on serveri nimi kus m2ngite (seal on neid 3)
ja mis tegelast klanni vaja?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
18.05.2005 18:03:39
|
|
|
| virko kirjutas: |
L2Worldis m2ngijad r22kige mis on serveri nimi kus m2ngite (seal on neid 3)
ja mis tegelast klanni vaja? |
Mängitakse 3ndas serveris ja ennastki huvitaks millist venda teil vaja läheb(isegi kui klannis pole saaks äkki kusagil aidata), kuna scavanger pole päris minu tüüpi tegelane
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
18.05.2005 20:47:19
|
|
|
niisiis ...mina ka sain lõpux mängu käima .....pole veel meest teinud nii et küsin ära et mis servus mängite, mis meest vaja ja kas kunagi klanni saab or smthen ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
18.05.2005 21:19:50
|
|
|
kolmandas servus mängitakse..rohkema kohta kahjuks sulle infi ei oska anda, aga ma arvan, et eestlased võetakse ikka klanni vastu
hmm, mis jamad seal l2w's on ? iga natukese aja tagant teeb dc
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|