Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kritiseerige märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 15.05.2005 14:31:17 vasta tsitaadiga

v2hja, EJay ju vaid pusle kokku panemine icon_razz.gif no offence, aga otsi endale FL Studio 5 trial ja katseta.
www.download.com otsingusse ja off you go! sest EJay enamvähem sama mis see kui ma teen FL Studios loo valmis ja annan sulle, et pane nüüd kokku! icon_wink.gif

Cheers! beer_yum.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 15.05.2005 16:57:33 vasta tsitaadiga

Üks parimaid FL Studio'ga tegijaid minuarust on Dj Arni icon_smile.gif , http://www.hot.ee/djarni
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.05.2005 02:02:25 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif mis see oli. mingi cräpy hardkoor. väkk kuidas selline tilupläramuusika ei istu. tulevad silme ette roosades riietes tibid ja tüübid, kes taskulampidega vehivad, üritades realrave olla. haige. sellisel muusikal puudub isikupära. totaalne hall mass. huvitav, kas seda saasta tehakse sellepärast kõige rohkem, et seda on kõige kergem teha?
sorry aga peale ühe loo kuulamist viskas kopa ette. eks asi on minus, ma lihtsalt sellist asja ei kuula.

fruityloopsiga sai 2001 tehtud http://www.zone.ee/mute/2001.mp3 see lugu. midagi ambienti sarnast. üks esimesi valmis lugusi fruityga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 16.05.2005 16:36:58 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
icon_neutral.gif mis see oli. mingi cräpy hardkoor. väkk kuidas selline tilupläramuusika ei istu. tulevad silme ette roosades riietes tibid ja tüübid, kes taskulampidega vehivad, üritades realrave olla. haige. sellisel muusikal puudub isikupära. totaalne hall mass. huvitav, kas seda saasta tehakse sellepärast kõige rohkem, et seda on kõige kergem teha?
sorry aga peale ühe loo kuulamist viskas kopa ette. eks asi on minus, ma lihtsalt sellist asja ei kuula.

fruityloopsiga sai 2001 tehtud http://www.zone.ee/mute/2001.mp3 see lugu. midagi ambienti sarnast. üks esimesi valmis lugusi fruityga. icon_rolleyes.gif

Isegi kui sinu arust tal annet pole, siis oskusi midagi teha fruity loopsiga, on tal jalaga segada icon_wink.gif . Ja hardcore'ist oli asi vägagi kaugel. http://www.kadrina.homeip.net/madis/muusika/Dj%20Arni%20-%20Unistused%20(feat.%20Helina).mp3
Kui see sinuarust on hardcore, siis vabanda väga aga sa ei tea muusikat mitte midagi
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.05.2005 15:25:18 vasta tsitaadiga

Sub Test.mp3 on väga hea.... Mingi 10 korda järjest kuulan juba..icon_biggrin.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazyguy
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2005




sõnum 12.07.2005 11:00:26 vasta tsitaadiga

Teate poisid ... tegelikult 2 megamat FLStudio venda on Dj Maruzz www.zone.ee/maruzzdj ja Dj Mongo http://www.u-pop.ee/uplayer/search/?skey=mongo&cat=all&search=1&first_search=1 Tean kindlalt et nad FLStudio vennad kuna Mongo ja Maruzziga saan ma hästi läbi icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.07.2005 18:52:24 vasta tsitaadiga

Aloha,
vaatasin maruzzi lehte, tõmbasin sealt yhe tema Fruity Loopsi projekti.
Ise sellist muusikat ei kuula, aga see selleks icon_razz.gif
Panin käima, tundsin et vist taob nagu üle, aga see käibki umpa umpa lugude juurde vist, peaasi et kõvasti oleks icon_biggrin.gif
igatahes, panin yhe plugini mis näitab igast toredaid asju, tulemus on siin:
http://www.hot.ee/ratdata/anteeksi.jpg
need clipped samples ja asjad peaks olema sellised nagu seal kõrval numbrid, 1 0 jne
oleks kogu loo läbi kuuland oleks need kõik old 9999 icon_biggrin.gif
niiet sorry, mega fl vend ta pole icon_razz.gif

tegelt on megad vennad www.twstr.ee aga ma pole veel pooltki nii mega icon_razz.gif
seda mongot ei vaevnud kuulama...

ps: laksasin peale selle posti tegemist kiirelt yhe klipi, nimest on näha miks selline jura icon_razz.gif
http://www.hot.ee/ratdata/inspiratsioonipuudus.mp3
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 13.07.2005 20:56:45 vasta tsitaadiga

IMO parim mis sinult siia on postitatud. ma näeks seda lugu edasi sellisena, et võimas orkester sõidab siise ja tuleb selline orkestreeringuga darkside. väga thumbs_up.gif oleks
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.07.2005 23:10:38 vasta tsitaadiga

järsku hakkas mõte liikuma, sain aint loopi valmis, selline tunne et see on järgmine mida edasi aretan:
http://www.hot.ee/ratdata/lasnam2e-kanal-03am.mp3
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 14.07.2005 09:32:11 vasta tsitaadiga

Ahaa, dnb. okei. Mis siin ikka öelda, kõvasti praktikat-kogemust ning õpi tundma tööriistu, uuri õpetusi jms. internet teinud asjad väga lihtsaks.

siin on kaks mu enda aretust. mis 1kohale on jõudnud.
Leadium
Foreign Plane
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 15.07.2005 15:04:35 vasta tsitaadiga

R A T, kas sa võiksid selle plugini nime anda, millega sa seda "DJ" Maruzzi muusikat vaatasid?

Edit: R A T anna siis millalgi link ka thumbs_up.gif


viimati muutis Terminator III 16.07.2005 20:33:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 15.07.2005 20:16:55 vasta tsitaadiga

Inspector, koju jõuan võin anda lingi ka icon_razz.gif
_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lazyguy
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2005




sõnum 16.07.2005 03:53:29 vasta tsitaadiga

R A T , ma arvan et mõttekam oleks siiski kuulata lugusid mp3 formaadis icon_wink.gif selles formaadis on ta lood tavaliselt masterdatud , veel niipalju et neid igasuguseid Clippimise meetreid ma ei kasuta , nende baasil jäävad loo heli tugevused alati allapoole arvestust , niipalju et FLStudiost ma ei hooli kohe mitte aga meetrite järgi tambivad kõik mu lood üle , kuid Review'd jne ütlöevad et mu lugude heli kvaliteet on stuudio lähedane , igasugu meetrite asemel on siiski olemas Kõrvad icon_wink.gif

http://www.zone.ee/leadboy/music/Leadboy%20-%20Dreams%20Of%20Night.mp3

Kuula ja ütle kas nagu peksab väga üle, Meetrid igatahes selle loo Source files ei lange ega tõuse , nad on põhjas
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 16.07.2005 12:58:36 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks on kõikidel Eesti lugudel mingi öö teema icon_biggrin.gif : Streets @ Night, Colors Of The Night ja nüüd siis see sinu laul ka. Ainus hea asi seal loos oligi kvaliteet, muud seal polnud IMHO icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 16.07.2005 14:55:59 vasta tsitaadiga

Terminator III, sest eestis on 10 kuud ööd ja 2 kuud suve
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazyguy
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2005




sõnum 16.07.2005 16:18:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ainus hea asi seal loos oligi kvaliteet, muud seal polnud IMHO icon_rolleyes.gif

point on selles et lihtsalt stiil sulle ei istu ... leht kus ma oma muusikat levitan (International) Läks see peale icon_rolleyes.gif
ja nuhh , maitsete üle ma vaidlema küll ei hakka ..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2005 16:32:14 vasta tsitaadiga

ööteema kohta veel niipalju, et enamik lugusid/ideesid tekibki just öösel
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.07.2005 17:31:26 vasta tsitaadiga

öö teema on põhiliselt sellisel crap muusikal nagu träänts. too night lugu mis siin üleval oli ei kõlvanud küll kusagile. jumpsat jumpsat põmm põmm ja ei midagi muud. no jah ma harjunud intelligentse tantsumuusikaga. mul kuulavad siis jõmmid sellist värki. sõidavad oma pemmiga maja juurde ja annavad tuld. rõve. lausa masendav, aga mida sa neilt rohkem tahad. aju ei võta lihtsalt rohkem. lähen nüüd Hexstaticu plaati Maste-View nautima. vot see on hea.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 16.07.2005 20:32:48 vasta tsitaadiga

Kui ei tea, mis trance on siis ei tasu lampi lahmima ka hakata. Trance ei ole see "põmm põmm" icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2005 01:36:03 vasta tsitaadiga

Kui kuuled ainult 'põmm-põmm' siis ilmselt on kõrvad juba kahjustunud ja kõrgeid helisid enam kinni ei püüa. ( Ei, ma ei kuula trance'i. Tulin just Worm Is Green'i kuulamast )
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 17.07.2005 14:44:04 vasta tsitaadiga

fruityloopsi suur + on see, et kui ostad downloadi saad kõik järgnevad sama kategooria asjad tausta. näiteks võtad fruityloops studio ja edaspidi saad kõik studio väljalasked tasuta. karbiversioonile tuleb lifetimewarranty osta miski 30 dollariga. selline süsteem võiks teistel progedel ka olla. väga tiip oleks. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.07.2005 23:39:13 vasta tsitaadiga

pidin selle siia kopima, kohe kui lugesin noisia Q&A-d topicut:
noisia
swashbuckler

Registered: Jan 2002
Location: holland
Posts: 1036
   

    quote:Originally posted by dj_lino
    When you're producing a tune, how much do you think about making your tracks "DJ friendly"?



dnb - a lot!!!

a lot of thought goes into getting the tune dancefloor smashing:

getting in the head of the people on the floor, trying to think what would make them want to move a lot... long builds, loud bass, defined drums... a lot of psychology is envolved i think :)


and as to dj-friendly: usually we try to make an intro we can mix easily ourselves and we just assume taht other dj's will find a way to mix it as well...


See on mõeldud sellele vanale kes ütles et lood ei pea olema dnb sõbralikud.
Edu sulle !
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 21.07.2005 12:36:21 vasta tsitaadiga

see oli mulle või? No kurat. dj sõbralik muusika. Mõtelge kui palju head muusikat oleks olemata, kui kõik mõtleks vaid dj-de peale. Aphex Twin näiteks. See arvamus seal oli ühe arvamus. Ja hea dj saab ka igasuguseid asju kokku miksitud. kuulake näiteks Richie Hawtini mix plaate. "DE9: Closer to the edit" plaadil on järgmine tekst:

After recording, sampling, cutting, and splicing over 100 tracks down into their most components, I ended up with a collection over 300 loops, ranging in lenght from 1 note to 4 bars. I then started to ecreate and reinterpret each track, putting the piecec back together as if a audio jigsaw puzzle - using effects and edits as the glue in between each piece. This 53 minute piece, consisting over 70 tracks and 31 ID points, represents what those loops became, and how their interactions created something that had not existed before.

ja nagu ma ütlesin mõtleb artist ikka eelkõige loo peale. Experimentaalses tantsumuusikas on seda non dj frinedlit päris palju. Lugu hakkab ei tea kust pihta. ja ikka suudavad djd neid asju mixidesse toppida. Asi lihtsalt selles, et osa djsi on sellise muusika peal, kus on juba iseenesest selge kus miski hakkab ja lõppeb. teised jälle tegelevad sellise muusikagaga, kus tuleb ise ka kaasa mõelda ja leida sobivaid tulemusi miximiseks, seda nii lives kui ka stuudiomiximisel. See paneb dj proovile ka, kui peab mixima midagi mis tegelt kokku ei sobi. Ja paljud saavad sellega väga hästi hakkama. Seepärast mulle experimentaalne ja IDM meeldivad, et seal sülitatakse reeglitele ja tehakse midagi, mida tavamõistus ei võta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 21.07.2005 16:21:44 vasta tsitaadiga

Mul vend teeb Fruity Loopsiga musa ja siin paar näidislugu: http://www.zone.ee/djstylus/lood/
Nüüd on ta muidugi juba edasi arenenud, sest need vanad juba ja ma ei tea kus tal uuemad üleval on.

punktiir, Aphex Twin minu arust ikkagi väga tegija mees. Aphex on ka hästi öelnud, et halba muusikat pole olemas. Respect talle! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2005 17:41:43 vasta tsitaadiga

Lisaks on Aphex ka öelnud seda, et ta mixib ainult s***asid lugusid ja häid lugusid pole mõtet ümber miksida, sest head lood on ju head. Aga noh, mees kes magab seifis ja teeb muusikat magades võib omale nii mõndagi lubada.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kritiseerige mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.