Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kritiseerige märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 30.04.2005 13:16:41 vasta tsitaadiga

ei, see kava on neil peas ja nad teevad asja loomulikult. ja refrään ja salmi osa on olemas, tuleb lihtsalt osata kuulata.
point on selles, et kui sa pole ise asjaga tegelenud, pea parem suu kinni!

EDIT:
see sinu niiöelda "kava" on lihtsalt üks kindel mall, mille järgi tavaliselt asi tehakse, seda ju keegi 100% ei järgi.
kasuta natuke oma mõistust ja kuula muusikat tähelepanelikumalt, ja kui ei suuda, ära vaidle!

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 01.05.2005 14:18:00 vasta tsitaadiga

see on loll jutt, et igal muusikal on piirid. see on see nõme mainstreaminimese jutt, kes räägib, et ta kuulab kõike, mis aga tähendab, et tema muusikaline maitse on äärmiselt kitsas. Imelik on see, et kuskil 10 aastat tagasi oli trance ka kuulatav muusika, nüüd on ta vanakooli trääntsu hale vari. tol ajal siis nood psy kategooria trääntsud, ja ju oli see selline aeg, et rave muusika jne. või võtame techno. eks ole ju parim techno ikkagi oma sünnimaalt detroidist pärit, sakslased eesotsas pooletoobiste skuutriga pidavat ka technot tegema aga võrrelge nüüd tasemelt detroidi ja skuutri taoliste moonikute muusikat. ei anna võrreldagi, skuuter on nagu sõnnikuhunnik, kuhu kärbsed pinisedes peale lendavad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 01.05.2005 16:30:39 vasta tsitaadiga

oojaa tahad sa jeh kuulata Trance ainult igava monosündi ja mõne igivana Rolandi trummimasinast tulemas! see on küll loll jutt. ja ära sõima muusikuid kes sulle ei meeldi, see näitab sinu enda madalat intelligentsi. iga muusika areneb, ja kui sul pole piisavalt aru et see endale selgeks teha, siis kahju külll! tänapäeva Trance on parimates aastates imo. hetkel on vaikusseis, aga Armin, Ferry ja ka Above and Beyond kõik susistavad midagi stuudiotes tuuride vahepealt. Armin van Buurenil alles tuli uus lugug Shivers mõnda aega tagasi. see et kõik ei mõtle sinu järgi ja suudavad muusika teooriasse süveneda ning lugusid uurida sügavamlt ja siis leida neist mustreid, ei tähenda et sa peaksid kedagi sõimama!
ja muide Scooter on mainstream, nagu ka palju muud. näiteks Special D, Starsplash, Pulsedriver jne on vastutavad hetkel selle eest et Saksamaal Trance vaikselt hakkab kaduma, kuna inimesed mõtlevad et Special D on Trance ja no andke andeks, Special D on samapalju Trance, kui Punktiir on Eesti president. (samas ega see võimatu ole et Arnold käib vaikselt siin maad kuulamas icon_razz.gif)

kaua ja mis muusikat sa üldse teinud oled Punktiir et nii palju tead? palju sa teooriasse oled süvenenud? kui palju luuranud netis foorumites ringi ja otsinud infot muusika kohta!
kui tahad tundma õppida Trance'i, palun http://www.trance.nu !! TranceAddict ei ole imo just parim foorum, see liig progressivse muusika peale keskendunud.

ja ma ütlesin :
tsitaat:

ainult eksperimentaalne, nagu punktiir teeb, ei ole. muul muusikal on igalpool mallid ees.


ma nüüd seletan seda veidi lahti...
Mainstream on raudselt lõõdud kindlasse kasti, nii saab seda müüa, see läheb inimestele reeglina paremini peale!
Muusika, mis ei ole mainstream, kipub järgima samu reegleid, ainult erandiga et mitte nii rangelt, enamuse ajast ka neid suuresti eirates, ja miks järgib, sest ka muusikud ise on inimesed ja ka neil on oma muusikamaitse, mida produtseeritakse!
Eksperimentaal ja mingil määral ka progressivne, eirab reegleid pea täielikult, tehes muusikat kasutades igasugu erinevaid ja tavaliselt ka ebatavalisi helisid!
nii, kas nüüd said aru mis ma mütesin?
Iga muusikastiil(v.a.eksperimentaalne ja ka mingil määral progressivne) järgivad reegleid mis on kujunenud aastate jooksul. järgis Trance alguses ja järgivad ka edaspidi, kuna kui tahad muusikat müüa, siis pead midagi ka tegema teistpidi enda maitsest, ja muusika müümine, ei tähenda automaatslet et oled kommerts või mainstream kui en mineta enda omapära ja stiili. minu muusika meeldib vist ainult mulle endale, aga samas mind see ka eriti ei koti, selle eest raha saamine oleks muidugi tore, aga kui ei saa, siis hetkel ma küll enda stiili sellpärast muutma ei hakka!
ja ei soovita ka sul hakata muutma, eksperimentaal muusika viib muusikat edasi, sellel pole laia kuulajaskonda, küll aga aitab see areneda!

ja ma kuulan kõiksugu muusikat, klassikalisest kuni hiphopini. ainult punk käib veidi pinda, ühesõnaga ei saa pihta sellele muusikale!

lõppsõnaks lisaksin, et iga inimese muusikamaitse on erinev ja ka kuulamise stiil on erinev, ma võin kuulata muusikat kahte moodi, kas ma üritan seda lahata, osadeks lammutada, et teada saada kuidas näiteks midagi tehakse, või siis kuulata lihtsalt ajaviiteks, niisama kasvõi õllejoomisele ja kaardimängule taustaks Kuldset Triot!

ja ma kuulan kõike, ja ka teen ise igasugust muusikat! viimasel ajal on eriti hakaund huvitama Jazz ja New Age, midagi korralikku pole valmis veel saanud, aga ma veel harjutan. samas, ega ma Trance'i tegemist ei lõpeta, Trance on ja loodetavasti ka jääb minu no1 muusikaks. ja kui keegi tunneb et on vaja seda debatti veel edasi arendada, siis palun, ma olen saadaval MSNis : haipija@msn.com !

beer_yum.gif ja beer_yum.gif ning kõik rahuneme maha! icon_wink.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 01.05.2005 17:40:00 vasta tsitaadiga

võib olla on see minu viga, et ma elu aeg olen kuulanud mitte mainstream muusikat. Ja muusikat tehes ma kunagi ei sea endale mingeid eeskujusi, ma teen seda, mis minust tuleb. kui näiteks rütm ei tule 4/4 taktimõõdus vaid hoopis midagi segast, siis seda huvitavam mulle. Jah nagu Sa haipija ütlesid on Sind viimasel ajal huvitama hakanud jazz. eks ole jazz ju ka hea näide, et piiridest ei pea kinni panema. Minuarvates on jazz selle piiride lõhkumise parim näide. Või jälle asi minus ja minu jazzikuulamises. Aga kas on eksperimentaalsemat stiili kui jazz. võib-olla on. aga see on kindlalt üks neist.
No jah kui muusikat kuulata eks ole tal tõesti olemas oma algus keskpaik ja lõpp, aga kas muusikat tehes seda peaks niiväga järgima? Ma ikka loodaks, et muusika on suur ja lai maaala, mitte et ta tiirleks 2m köie otsas ümber maasse löödud vaia. aga ok loeme teema siinpool ammendatuks.
Lähen nüüd trääntsi tegema. üritan vähemalt.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 02.05.2005 00:14:42 vasta tsitaadiga

mul hetkel on käsil üks selline rohkem eksperimnetaalne lugu, mille ma ka siia postitan kui teine osapool loa annab icon_wink.gif

http://www.acidplanet.com/artist.asp?songs=319120&T=3731
Home Drive feat WinterWave! see oli siis minu esimene katse sellises stiilis! icon_wink.gif

_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lazyguy
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2005




sõnum 02.05.2005 00:14:55 vasta tsitaadiga

Fruityga saab vägagi head soundi teha aga Reason jääb ikka siba paremaks, Mis e*-jay'sse puutub siis laste mänguasju ma eriti ei talu icon_biggrin.gif minu saasta leiax http://www.zone.ee/leadboy
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 02.05.2005 00:20:52 vasta tsitaadiga

imo on Fruity parem, aga vbla ma lihtsalt fruityga rohkem harjunud icon_smile.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.05.2005 00:48:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.acidplanet.com/artist.asp?songs=319120&T=3731
kas kuidagi vähema vaevaga ei saa kuulata? ei tahaks kuhugi ennast registreerima hakata ühe katsetuse kuulamise pärast icon_eek.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 02.05.2005 01:04:12 vasta tsitaadiga

vajuta Play Song ja saad kuulata streamina teda! icon_wink.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.05.2005 01:31:45 vasta tsitaadiga

mul linuxile muud head proget pole, peale trackerite, teised siin tahavad midivärki. Aga noh, ega polegi tähtis, millega sa seda musa teed, vaid tulemus on tähtis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.05.2005 01:36:49 vasta tsitaadiga

haipija kirjutas:
vajuta Play Song ja saad kuulata streamina teda! icon_wink.gif
Paraku minu browserid ei mängi seda streami ja pole tahtmist ka mingit pluginat installida.... nii et, minu poolt jääb kuulamata... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.05.2005 08:54:10 vasta tsitaadiga

haipija kirjutas:
mul hetkel on käsil üks selline rohkem eksperimnetaalne lugu, mille ma ka siia postitan kui teine osapool loa annab icon_wink.gif

http://www.acidplanet.com/artist.asp?songs=319120&T=3731
Home Drive feat WinterWave! see oli siis minu esimene katse sellises stiilis! icon_wink.gif


Super. Muusika minu maitsele, kodumaine taust annab muidugi plusse juurde.

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.05.2005 08:58:13 vasta tsitaadiga

mul sama lugu. lase ikka mingi mp3na asi üles, mida sa seal ikka striimid. Mina näiteks kavatsen oma lugusi tasuta netti üles panna, teha väike netlabel.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 02.05.2005 22:43:49 vasta tsitaadiga

noo mul läheb natuke aega. me otsustasime 7th World'iga kampa lüüa ja natuke Jazzi ja New Age viljeleda. eks teeb sellele kah mingisuguse algelise veebika ja hakkab sealtkaudu jagama! icon_wink.gif postitan hiljem siia ka lingi kui kõik hästi läheb! icon_wink.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 04.05.2005 23:31:14 vasta tsitaadiga

Vahepeal lugusi ka juurde icon_smile.gif
Minu uusim aretis icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.05.2005 10:50:08 vasta tsitaadiga

Päris kena darkstep üldiselt thumbs_up.gif
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.05.2005 00:30:58 vasta tsitaadiga

nii paar uut demo üleval aadressil http://www.zone.ee/mute/uueddemod/ üritasin midagi popimat teha kui muidu. eks kuulake ja sõimake
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.05.2005 08:04:43 vasta tsitaadiga

meenutavad supaka teste, tee kiiremad, pikemad, rohkemate instrumentidega icon_wink.gif
_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 12.05.2005 08:46:06 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
meenutavad supaka teste, tee kiiremad, pikemad, rohkemate instrumentidega icon_wink.gif


no nad ongi ju demoloopsidena seal. pikemaks küll ja varjeeruvamaks, aga miks kiiremaks? kõik lood ju ei pea tammuma kiire bpm taktis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.05.2005 11:41:17 vasta tsitaadiga

muidugi ei pea kiire olema icon_razz.gif
_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.05.2005 00:58:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
http://www.zone.ee/mute/uueddemod/
Esimene päris pandav... Mõne loo sisse. Teiste kohta nii hästi ei julgeks arvata.
Aga milleks selliseid loope üldse teha? Taolisi patterneid tuleb süle ja seljaga igasuguse musasoftiga kaasa ja neid pole mõtet ise leiutada. St, võib ju leiutada, aga see ei tohiks omaette eesmärk olla. Tahaks ikka mingit ideed-teemat-meloodiat ka hinnavaatlejate sulest kuulda! 8)
Ega ma paha pärast... ärgitan vaid midagi looma icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.05.2005 19:31:27 vasta tsitaadiga

tegelt nende loopide tegemine on väga viis, sest ega alguses millegi väga originaalsega hakkama ei saa, ma ise arvan et ma olen ka täielik nuubi, ytleks nii et vb kaks asja olen teinud millega olen rahul, ylej22nud on ainult loopid (neid on VÄÄÄGA palju)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 13.05.2005 23:11:49 vasta tsitaadiga

ma alustasin ikka kohe flis lugudega, enamus ikka olid täielikud crapid, aga ma siiamaani uhke pea kõigi oma loodud lugude üle! mõned käkid ikka olnud ka. icon_redface.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 13.05.2005 23:23:30 Re: Kritiseerige vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Häbi on endalgi neid kuulata, aga öelge mis valesti on, tegemist Drumi ja Bassi aretustega:
http://www.kellu.pri.ee/aretus/

Tehtud fruity loopsis, millega pole eriti pikalt tegelenud, valmis umbes 100-120 savetud faili, need on sellised mida julgeb kuulata ka lasta...

----------------------->
Viimati lisatud loo põhjal icon_exclaim.gif

Harjutamine teeb meistriks, aega võtab ent tuleb uskuda, et midagi ka õnnestub... (küll õnnestub)
Mida siin ikka seletada, alus on olemas- puudu on vast ülesehituses... Jääb vajakka veel visioonist, ettekujutuse realiseerimises,... Üks on see mida plaanitakse teha, teine see kas ka kõik nii välja tuleb!
Tore oleks kuulda ka mingit sõnumit, kasvõi 1/10 sellest

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 14.05.2005 21:07:13 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/v2hjaweb2/rave.mp3
minu iiidzei katsetus
paar inimest on mainind et neile meelib
ise arvan kah et natukene üksluine

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kritiseerige mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.