|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
11.05.2005 22:52:03
|
|
|
World on C1, kuid C2 asjad töötavad! ISO eriti ei kutsu, seal bugid, sitt komuun ja rated on omadega metsas!
L2Worldis palju rahvast ka, nii et seal ei tule SS'iga probleeme. Adena drop ja item drop on ka hea!
Kobige nüüd kõik sinna!!!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.05.2005 00:34:31
|
|
|
l2w peaks C1 olema minu teada
ok, jõudu teile siis igatahes, mina jään ISO peale ja teen ennast seal kõrgeks
mis suhtes imelikud rated...ei saa aru, täiesti normaalselt saab leveldatud
ja seda ütleb inimene, kes on harjunud ratedega, mis on üle 30x
aga jah, praegu ISO's see asi, et rahvast pole, aga küll see ka paraneb (vähemalt mina loodan)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
12.05.2005 01:46:44
|
|
|
Njah sai kah siis t2na/eile ISO-s pelatud ning täitsa ok tundus, rahvast tõesti vähev6itu esialgu aga küll see paraneb. Mina jään igatahes siia praegu sest World oma bot-ide ja suuresti venekeelse commuuniga mind küll mitte kohe ei t6mba
Nii et kui te kõik sinna jääte siis minupoolt bye..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.05.2005 02:03:23
|
|
|
heh mul sama jama...venelaste möla hakkas seal l2worldis üle viskama
võiks need raisad kõik ära bannida sealt.Pidevalt sõimavad ameeriklasi ja teisi rahvusi,mingi väiksem lagg või miski ei meeldi kohe karjuma ja sõimlema.Mõned üksikud on normaalsed.
Ma jään kah esialgu ISO peale.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
12.05.2005 07:28:58
|
|
|
keegi v6iks siis seal ISOsklanni teha-v6i liitume mingi suvalise klanniga?
ja mis asi on falling damage?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
12.05.2005 07:45:31
|
|
|
ISO's on klann juba tehtud Pm Mythic, räägin lähemalt ja inviten
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.05.2005 07:57:12
|
|
|
mul arenevad hetkel 2 characteri: 1 tulevane Abyss Walker ja teine Dwarf-Artisan...vaja ju SS-i kuskilt saada
aga kust saab suure tõenäosusega Dgrade SS-i recipe?
Falling damage-kui näiteks kukud kuskilt kõrgelt siis nagu elusid peaks minema aga ma pole kordagi näinud et mäelt kukkumine mingeid elusid võtaks
btw...mythic kas see ongi see Abyssus klann?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
12.05.2005 08:17:55
|
|
|
Abyssus pelab ju Lineage 2 world #3. See klann koosneb eestlastest tho Ning ma teen kah warsmithi Endal lvl 20 Human Fighter, kavatsen täna questi ära teha
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
12.05.2005 08:19:39
|
|
|
L2World server #3 on paljud HSC, pidevalt jooksen ringi keegi röögib, hey Everlong i know you, your from HSC.
Gather ja vanad tegijad seal, venelased on pohhui, need noti maha!!!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
12.05.2005 08:38:26
|
|
|
jaan ise ka iso peale
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.05.2005 09:38:23
|
|
|
mnjah...tegelt tahaks tulla sinna worldi...aga ei viitsi enam,vaatan kõik rahvas seal peajagu eespool.Miski paari päevaga lvl 40-d jne.
parem pean ISO vendadega sammu...tasapisi koguneb rahvast kah seal juba...krt pean oma päka ruttu-ruttu lvl 20-ni aretama ja siis raha sisse kasseerima 8)
P.S- teab keegi kust saab D-jne grade recipe?mis mobid näiteks dropivad DSS recipe-i?
kuskil oli mingi leht kah vist mobide nimekirjaga ja vist sai dropitavate asjade järgi mis vaja oli üles leida mis mobid täpselt dropivad.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.05.2005 10:31:25
|
|
|
aga kui sa seda väga tahad, siis sa võid ju osta...
ma nägin, et gludios neid müüdi juba
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.05.2005 12:38:02
|
|
|
heh no ma kolisin siis kah nüüd world3-le üle kuna ei viitsinud hsc uudiseid lugeda alles nüüd sain teada, et see lännu muide No_limit ma olin teil enne clannis hsc-s
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
12.05.2005 13:05:39
|
|
|
Lahe! Kõik siis ei tule L2 World 3 ma vaatan?
Mis see paar päeva ikka on Mafka, Nolifed 48h ja oled ees
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.05.2005 13:19:37
|
|
|
heh kle ma vaatasin isegi, et see on ju kiiresti tasa tehtav vahe, ma tegin 4 tunniga lvl 21-ks end daggerina ainult tuleb teada, kus taguda 8) HSC-s olin üks tüütu SpellHowler 8)
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.05.2005 13:21:52
|
|
|
muide, ISO's on juba poed üleval, kus müüakse ssd ja bspsd...asi hakkab liikuma
ja ISO't ei ole veel reklaamitud ka...täna pidi rahvas hakkama igal pool reklaamima ja siis peaks rahvast ka sisse vajuma
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.05.2005 13:22:38
|
|
|
no jaa, aga iso rated pidid ju paigast olema, mis nagu suht miinus minu silmis
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
12.05.2005 13:24:54
|
|
|
rate'd on praegu normaalsed ju
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.05.2005 13:26:35
|
|
|
rated on täiesti normaalsed...ei saa aru miks kõik ütlevad, et paigast ära
kenasti saab leveleid teha ja pappi tuleb ka päris jõudsalt
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.05.2005 13:27:59
|
|
|
no ma kuulsin, et liiga palju asju pidi kukkuma, et pisut igava võitu pidi olema
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.05.2005 13:29:40
|
|
|
asju kukub palju jah...saad maha müüa ja raha teenida
aga asi selles, et kui asju kukub vähe, siis sa ei saa ju endale üle D grade asju tükk aega teha...nüüd on asi vähemalt kiiremaks tehtud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
12.05.2005 14:42:02
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
asju kukub palju jah...saad maha müüa ja raha teenida
aga asi selles, et kui asju kukub vähe, siis sa ei saa ju endale üle D grade asju tükk aega teha...nüüd on asi vähemalt kiiremaks tehtud |
yamh...
Ise jään kh ISO peale !
Väga lahe tundus, ja ei olnuid need rated midagi nii paigast ära.
nüüd on juba korras vist..
NB! 3 korda on juba C2-he download ära katkenud..
Ja kas siis ISO-sse jääb kh ikka Abysusus ???
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mythic
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2004
|
12.05.2005 14:51:39
|
|
|
| Saage aru, ISO's on täiesti uus klann, teine nimi, kõik eestlased pm mythic
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Känguru
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2004
|
12.05.2005 15:15:33
|
|
|
me samuti ISO-s. rahvast jah vähe aga loodame et tuleb rohkem.
_________________ It's not a bug, its a feature! |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.05.2005 15:28:09
|
|
|
need rotid müüvad DSS recipe ju 150k eest odavam oleks kui ise leiaks mõnelt mobilt...
ZT mõned tüübid käisid kah vahepial sees...nalja sai
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.05.2005 15:59:06
|
|
|
jap, üks ZT vend tappis mind ära (Bliss)...
pärast PM'sin talle, et ma olen Djomka irc'st ja tüüp hakkas kohe vabandama jne
igatahes praeguse ISO rahvaga saan väga hästi läbi
(vähemalt mingeid venelasi pole)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.05.2005 17:02:39
|
|
|
see c2 seal buge täis pole, on korralik ?
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
12.05.2005 17:08:06
|
|
|
Paistab, et L2Worldis konkurentsi jagub ikka . aLyEn'i clanist pidid mõned seal olema ja sama nimeline clan ka.
Ma jään L2Worldi - hea uptime, timezone on GMT!!! ja loodetavast jääb ka GMT (Eesti on GMT +2, ehk siis sieged ja asjad normaalsel ajal), HSC rahvast suht palju, L2Worldi #1 ja #2 serveri euroopa klanne pidi üle tulema sinna.
Edit:
Ja ma ei saa aru mida te nende venelaste pärast nii väga nutate .. ongi kedagi kelle vastu võidelda, allyance'id teha jne. Mul PvP count koguaeg kasvab seal.
Edit:
[Myd] (Myrmidonen) clan tuleb ka HSC'st paeaegu täies koosseisus sinna üle . Ja [GM]Zeta on L2World #3 serveri GM (üks HSC tublimaid GM'e)
viimati muutis LightsabeR 12.05.2005 19:35:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jurmas
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2005
|
12.05.2005 17:31:48
|
|
|
ISO on üks tüüpiline bugine C2 (Macrod ei tööta,paljud c2 alad ei tööta)
Nii et Praegu L2Worldi aga jah vaatab mis aeg toob
Selline siis minu arvamus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.05.2005 17:58:25
|
|
|
niih, karnage rääkis, et ta sai siis uued serveri failid, mis ta paneb paari nädala jooksul serverisse
kohe teen editi ja lisan need asjad kõik siia, mis tulevad
-event manager fixed
-fixed l2day stuff (just lack mob droping alphabets)
-fixed mercenaries
-fixed other htmls as well (too many to name)
-fixed hatchling/strider/wyvern summonings... just lack ride
-fixed some item/npc/skills
-fixed up ai.obj (for pets, english, [], ???, etc)
-fixed up cachedscript
-fixed up lv6 clan again
-fixed npcdata to 1x
-added all pet
-added all pet items to pet merchant
-added all maps
-added some custom stuff to multisell (could be crafted from dual blacksmith)
-added soul crystals code
-added even more skills and sorted them out (almost full c2 skills just missing some xmas skills)
-added some more items and sorted them out (even more c2 items now
-added some mobdata and sorted them out as well
-added strider level up
-added strider level up and strider to wyvern code and htmls (fairy_mymyu, lack quest_pch, npcdata and npcpos)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
13.05.2005 07:31:47
|
|
|
me teeme juba clan level 3 ja hetkel on klanni rohkem tahtjaid kui ruumi
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
13.05.2005 11:40:12
|
|
|
Heh seega paljud eelmisest HSC-st on siiski world3 tulnud, hahaa ma sain ühe päevaga 30 lvlit tehtud
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.05.2005 12:28:17
|
|
|
buhahaha sain brigandine seti kokku...ehk siis top-,lower body and helmet 8) +top D käpikud jms.
Relv on aint veel mingi Nograde DSSi müües saab ikka vähe rikkaks...juba tutvused kah igal pool sees kõik tunnevad üksteist.Sihuke muhe olek
Lvl 24 Artisan siis
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2004
|
13.05.2005 14:21:55
|
|
|
nojah, L2world #3 eestlased juba eest ära läinud
tehke nii et L2world #3 eesti clani saavad vanad liikmed ilma piiranguteta sisse
loodan et teil pole juba human mysticut >> sorcerer
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
13.05.2005 17:07:15
|
|
|
heh mysticuid on üldse vähe vist :S
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
13.05.2005 17:49:27
|
|
|
| lambi kirjutas: |
nojah, L2world #3 eestlased juba eest ära läinud
tehke nii et L2world #3 eesti clani saavad vanad liikmed ilma piiranguteta sisse
loodan et teil pole juba human mysticut >> sorcerer |
Minu teada ei ole Sorci... aga no uusi on nii plaju juba, et ma ei ole enam kindel. Ja isegi kui on, siis miks mitte ei võiks 2 tükki olla . Anyway.. kogume praegu raha Clan WH'sse, et Clan lv 3 teha. Huntisime 3-4 inimesega BQ'sid täna, et Proof of Bloodi saada . Snaxiga saime kahekesi BQ'st jagu .. ta lv 44 ma 37 (bloody queen 60 ).
Screen ka:
BQ hunt
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2004
|
13.05.2005 22:10:26
|
|
|
aga mis te muidu arvate kumb on parem PvP's kas Sorc. või necro. ?
edit - muide vaadake seda pilti, väga lahe pilt
viimati muutis lambi 14.05.2005 08:35:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masteri0s
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2004
|
13.05.2005 22:12:44
|
|
|
| lambi kirjutas: |
aga mis te muidu arvate kumb on parem PvP's kas Sorc. või necro. ?
edit - muide vaadake seda pilti, väga lahe pilt  |
Kui upid pildid siis võiksid ikka jpg formaadis.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.05.2005 03:39:40
|
|
|
Ise siis hetkel Lv48 Warlord...ostsn täna juba ka esimese tatoo omale
Clan lv2 teeme homme ära ja siis ka arvatavasti kohe lv3 otsa...Praegu mul clan full ja 15 liiget...ootamas on veel 6+ liiget, niiet kokku tuleb 25 liiget eestlasi ära küll
6 inimest on ka meil juba 40+, kõvemad tegelased serveris on juba 55+
HSC inimesi on meil seal ikka väga palju...koguaeg näeb tuttaid nimesi, clanidest siis X7, Myd, Alyen ja veel yks caln kus on palju HSC inimesi. täna nägin isegi Zaptat
ISO servu kohta niipalju et hetkel on see suht hale algseisus C2 server, mida leidub kymmnete kaupa....ma ei ytle muidugi et see ei võiks paraneda...aga selleks peavad nad sellega kõvasti tegelema...eks kõik alusta kunagi nullist
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
14.05.2005 12:25:32
|
|
|
Snaxez, kus serverites sa näed stridereid ja wyverneid, kus serveris sa näed kõiki C2 mappe töötamas või C2 mobe ?
Noh, kui ISO maha tegemiseks läks, siis võib ju ilusti öelda, et see l2w on ka paras pask, nii kiirelt inimesed 55+, mõttetu...asi on liiga kiire ja kindlasti on kõike (weapon, armor) saada.
ja ära hakka seda juttu ajama, et need 55+ on täielikud nolife'id, kes on mänginud pidevalt!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
14.05.2005 12:53:03
|
|
|
djomka ongi nii btw noliferid kes 24*7 mänginud sest ma ise teen seda ja aint nii on 3 päevaga 41 käes
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.05.2005 13:49:39
|
|
|
kes siis mängib L2World servus:
L2world c3 texture link (l2heb vaja et tatoosi kasutada jms): http://mirror1.lineage2world.com/crazyname/hopetheydontfindthis/Lineage2WorldC3Textures_v2.zip
INSTRUCTIONS:
download this texture file.
unzip this texture file either to your MAIN L2 folder or a temp folder.
if in temp folder, copy and paste the folders in your MAIN L2 folder.
overwrite all folders/files.
download the new patch.
unzip the new patch either to your MAIN L2 folder or temp folder.
if in temp folder, copy and paste the folders in your MAIN L2 folder.
overwrite all folders/files.
Your client does not need to be reinstalled. This is all you need to do to fix ANY issues you are having.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
14.05.2005 15:19:02
|
|
|
aaaaaa, kas need c3 textured mingid spetsiaalsed selle l2worldi jaoks v6i saab teises serverites ka kasutada?
a ja, kas see n6me pole et worldis jooksed ringi nii, et pea 6hus ripub?( v6i olen lihtsalt vigaseid pilte n2ind? )
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2004
|
14.05.2005 16:08:23
|
|
|
| Nähtmamatu armor on ainult neil kellel on valed tekstuurid ja/või patch peal
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
14.05.2005 17:11:55
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
Noh, kui ISO maha tegemiseks läks, siis võib ju ilusti öelda, et see l2w on ka paras pask, nii kiirelt inimesed 55+, mõttetu...asi on liiga kiire ja kindlasti on kõike (weapon, armor) saada.
ja ära hakka seda juttu ajama, et need 55+ on täielikud nolife'id, kes on mänginud pidevalt! |
Usu mind, L2W foorumis, see vene klanni leader rääkis, et see tüüp kes neil kõrgeim lvl oli mängis 48h järjest, siis kui server üles tuli.
Serveri rated on EXP:10x SP:10x Adena:20x Drops:10x Spoil:1x, mis minu arust pole midagi üüratut. Eks sa proovi nullist alustades paari päevaga ligi lv 50 saada. Pealegi, ma isiklikult ei viitsi enam nii palju grindeda, et palju madalamate ratedega serverites mängida.
Ma ei väida, et ISO halb server on, lihtsalt mulle meeldib L2W rohkem. Teiseks, ei viitsi ma uuesti alustada ka...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
14.05.2005 17:13:11
|
|
|
HELP !!!!
panin siis täna L2 teise arvutile uuesti peale ja annab mulle sellise errori "Application failed to initialize propertly (0xc0000005)
Nagu WTF ennem oli kah peal ja kõik oli ok
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodyone
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2004
|
14.05.2005 19:45:30
|
|
|
Nagu ma aru saan on L2W mitu serverit, millises nagu eestlased pelavad ?
_________________ UTFG |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
14.05.2005 20:10:16
|
|
|
| #3-ndas
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|