Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 11.05.2005 22:52:03 vasta tsitaadiga

World on C1, kuid C2 asjad töötavad! ISO eriti ei kutsu, seal bugid, sitt komuun ja rated on omadega metsas!

L2Worldis palju rahvast ka, nii et seal ei tule SS'iga probleeme. Adena drop ja item drop on ka hea!

Kobige nüüd kõik sinna!!!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.05.2005 00:34:31 vasta tsitaadiga

l2w peaks C1 olema minu teada
ok, jõudu teile siis igatahes, mina jään ISO peale ja teen ennast seal kõrgeks thumbs_up.gif
mis suhtes imelikud rated...ei saa aru, täiesti normaalselt saab leveldatud
ja seda ütleb inimene, kes on harjunud ratedega, mis on üle 30x
aga jah, praegu ISO's see asi, et rahvast pole, aga küll see ka paraneb (vähemalt mina loodan)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 01:46:44 vasta tsitaadiga

Njah sai kah siis t2na/eile icon_rolleyes.gif ISO-s pelatud ning täitsa ok tundus, rahvast tõesti vähev6itu esialgu aga küll see paraneb. Mina jään igatahes siia praegu sest World oma bot-ide ja suuresti venekeelse commuuniga mind küll mitte kohe ei t6mba icon_confused.gif
Nii et kui te kõik sinna jääte siis minupoolt bye.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 02:03:23 vasta tsitaadiga

heh mul sama jama...venelaste möla hakkas seal l2worldis üle viskama icon_rolleyes.gif
võiks need raisad kõik ära bannida sealt.Pidevalt sõimavad ameeriklasi ja teisi rahvusi,mingi väiksem lagg või miski ei meeldi kohe karjuma ja sõimlema.Mõned üksikud on normaalsed.
Ma jään kah esialgu ISO peale.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 12.05.2005 07:28:58 vasta tsitaadiga

keegi v6iks siis seal ISOsklanni teha-v6i liitume mingi suvalise klanniga?

ja mis asi on falling damage? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 12.05.2005 07:45:31 vasta tsitaadiga

ISO's on klann juba tehtud icon_wink.gif Pm Mythic, räägin lähemalt ja inviten icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 07:57:12 vasta tsitaadiga

mul arenevad hetkel 2 characteri: 1 tulevane Abyss Walker ja teine Dwarf-Artisan...vaja ju SS-i kuskilt saada icon_mad.gif
aga kust saab suure tõenäosusega Dgrade SS-i recipe?
Falling damage-kui näiteks kukud kuskilt kõrgelt siis nagu elusid peaks minema aga ma pole kordagi näinud et mäelt kukkumine mingeid elusid võtaks icon_rolleyes.gif
btw...mythic kas see ongi see Abyssus klann?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 12.05.2005 08:17:55 vasta tsitaadiga

Abyssus pelab ju Lineage 2 world #3. See klann koosneb eestlastest tho icon_razz.gif Ning ma teen kah warsmithi icon_smile.gif Endal lvl 20 Human Fighter, kavatsen täna questi ära teha
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 12.05.2005 08:19:39 vasta tsitaadiga

L2World server #3 on paljud HSC, pidevalt jooksen ringi keegi röögib, hey Everlong i know you, your from HSC.
Gather ja vanad tegijad seal, venelased on pohhui, need noti maha!!!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 12.05.2005 08:38:26 vasta tsitaadiga

jaan ise ka iso peale
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 09:38:23 vasta tsitaadiga

mnjah...tegelt tahaks tulla sinna worldi...aga ei viitsi enam,vaatan kõik rahvas seal peajagu eespool.Miski paari päevaga lvl 40-d jne. icon_rolleyes.gif
parem pean ISO vendadega sammu...tasapisi koguneb rahvast kah seal juba...krt pean oma päka ruttu-ruttu lvl 20-ni aretama ja siis raha sisse kasseerima 8) icon_biggrin.gif
P.S- teab keegi kust saab D-jne grade recipe?mis mobid näiteks dropivad DSS recipe-i?
kuskil oli mingi leht kah vist mobide nimekirjaga ja vist sai dropitavate asjade järgi mis vaja oli üles leida mis mobid täpselt dropivad.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.05.2005 10:31:25 vasta tsitaadiga

aga kui sa seda väga tahad, siis sa võid ju osta...
ma nägin, et gludios neid müüdi juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 12:38:02 vasta tsitaadiga

heh no ma kolisin siis kah nüüd world3-le üle kuna ei viitsinud hsc uudiseid lugeda alles nüüd sain teada, et see lännu muide No_limit ma olin teil enne clannis hsc-s icon_wink.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 12.05.2005 13:05:39 vasta tsitaadiga

Lahe! Kõik siis ei tule L2 World 3 ma vaatan?
Mis see paar päeva ikka on Mafka, Nolifed 48h ja oled ees icon_smile.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 13:19:37 vasta tsitaadiga

heh kle ma vaatasin isegi, et see on ju kiiresti tasa tehtav vahe, ma tegin 4 tunniga lvl 21-ks end daggerina icon_biggrin.gif ainult tuleb teada, kus taguda 8) HSC-s olin üks tüütu SpellHowler 8)
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.05.2005 13:21:52 vasta tsitaadiga

muide, ISO's on juba poed üleval, kus müüakse ssd ja bspsd...asi hakkab liikuma
ja ISO't ei ole veel reklaamitud ka...täna pidi rahvas hakkama igal pool reklaamima ja siis peaks rahvast ka sisse vajuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 13:22:38 vasta tsitaadiga

no jaa, aga iso rated pidid ju paigast olema, mis nagu suht miinus minu silmis thumbs_down.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 13:24:54 vasta tsitaadiga

rate'd on praegu normaalsed ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.05.2005 13:26:35 vasta tsitaadiga

rated on täiesti normaalsed...ei saa aru miks kõik ütlevad, et paigast ära
kenasti saab leveleid teha ja pappi tuleb ka päris jõudsalt
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 13:27:59 vasta tsitaadiga

no ma kuulsin, et liiga palju asju pidi kukkuma, et pisut igava võitu pidi olema icon_rolleyes.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.05.2005 13:29:40 vasta tsitaadiga

asju kukub palju jah...saad maha müüa ja raha teenida
aga asi selles, et kui asju kukub vähe, siis sa ei saa ju endale üle D grade asju tükk aega teha...nüüd on asi vähemalt kiiremaks tehtud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 12.05.2005 14:42:02 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
asju kukub palju jah...saad maha müüa ja raha teenida
aga asi selles, et kui asju kukub vähe, siis sa ei saa ju endale üle D grade asju tükk aega teha...nüüd on asi vähemalt kiiremaks tehtud


yamh...

Ise jään kh ISO peale !

Väga lahe tundus, ja ei olnuid need rated midagi nii paigast ära.
nüüd on juba korras vist..



NB! 3 korda on juba C2-he download ära katkenud..

Ja kas siis ISO-sse jääb kh ikka Abysusus ???

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mythic
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2004




sõnum 12.05.2005 14:51:39 vasta tsitaadiga

Saage aru, ISO's on täiesti uus klann, teine nimi, kõik eestlased pm mythic
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Känguru
HV kasutaja
Känguru

liitunud: 19.11.2004




sõnum 12.05.2005 15:15:33 vasta tsitaadiga

me samuti ISO-s. rahvast jah vähe aga loodame et tuleb rohkem.
_________________
It's not a bug, its a feature!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 15:28:09 vasta tsitaadiga

need rotid müüvad DSS recipe ju 150k eest icon_biggrin.gif odavam oleks kui ise leiaks mõnelt mobilt...
ZT mõned tüübid käisid kah vahepial sees...nalja sai icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.05.2005 15:59:06 vasta tsitaadiga

jap, üks ZT vend tappis mind ära (Bliss)...
pärast PM'sin talle, et ma olen Djomka irc'st ja tüüp hakkas kohe vabandama jne
igatahes praeguse ISO rahvaga saan väga hästi läbi thumbs_up.gif
(vähemalt mingeid venelasi pole)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 17:02:39 vasta tsitaadiga

see c2 seal buge täis pole, on korralik ? icon_rolleyes.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 17:08:06 vasta tsitaadiga

Paistab, et L2Worldis konkurentsi jagub ikka icon_razz.gif . aLyEn'i clanist pidid mõned seal olema ja sama nimeline clan ka.

Ma jään L2Worldi - hea uptime, timezone on GMT!!! ja loodetavast jääb ka GMT (Eesti on GMT +2, ehk siis sieged ja asjad normaalsel ajal), HSC rahvast suht palju, L2Worldi #1 ja #2 serveri euroopa klanne pidi üle tulema sinna.


Edit:
Ja ma ei saa aru mida te nende venelaste pärast nii väga nutate icon_confused.gif .. ongi kedagi kelle vastu võidelda, allyance'id teha jne. Mul PvP count koguaeg kasvab seal.

Edit:
[Myd] (Myrmidonen) clan tuleb ka HSC'st paeaegu täies koosseisus sinna üle icon_rolleyes.gif . Ja [GM]Zeta on L2World #3 serveri GM (üks HSC tublimaid GM'e)


viimati muutis LightsabeR 12.05.2005 19:35:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jurmas
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2005




sõnum 12.05.2005 17:31:48 vasta tsitaadiga

ISO on üks tüüpiline bugine C2 (Macrod ei tööta,paljud c2 alad ei tööta)
Nii et Praegu L2Worldi aga jah vaatab mis aeg toob
Selline siis minu arvamus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.05.2005 17:58:25 vasta tsitaadiga

niih, karnage rääkis, et ta sai siis uued serveri failid, mis ta paneb paari nädala jooksul serverisse
kohe teen editi ja lisan need asjad kõik siia, mis tulevad
-event manager fixed
-fixed l2day stuff (just lack mob droping alphabets)
-fixed mercenaries
-fixed other htmls as well (too many to name)
-fixed hatchling/strider/wyvern summonings... just lack ride
-fixed some item/npc/skills
-fixed up ai.obj (for pets, english, [], ???, etc)
-fixed up cachedscript
-fixed up lv6 clan again
-fixed npcdata to 1x
-added all pet
-added all pet items to pet merchant
-added all maps
-added some custom stuff to multisell (could be crafted from dual blacksmith)
-added soul crystals code
-added even more skills and sorted them out (almost full c2 skills just missing some xmas skills)
-added some more items and sorted them out (even more c2 items now
-added some mobdata and sorted them out as well
-added strider level up
-added strider level up and strider to wyvern code and htmls (fairy_mymyu, lack quest_pch, npcdata and npcpos)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 02:55:29 vasta tsitaadiga

Meh icon_biggrin.gif Eestlasi aina koguneb ja koguneb ISO-sse 8) muud rahvast kah...krt peab kiiresti lvldama...ei tohi ju maha jääda icon_razz1.gif
Anakim tegi klanni kah,enamus eestlasi seal juba 8) vaikselt asi areneb thumbs_up.gif väga tore igatahes
uus patch : Latest Patch Available for download at http://filepub.01.internetarmy.net:8085/lineage.isogames.com/l2c2/patch1.05122005b.zip
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.05.2005 07:31:47 vasta tsitaadiga

me teeme juba clan level 3 ja hetkel on klanni rohkem tahtjaid kui ruumi icon_neutral.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 11:40:12 vasta tsitaadiga

Heh seega paljud eelmisest HSC-st on siiski world3 tulnud, hahaa ma sain ühe päevaga 30 lvlit tehtud icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 12:28:17 vasta tsitaadiga

buhahaha icon_biggrin.gif sain brigandine seti kokku...ehk siis top-,lower body and helmet 8) +top D käpikud jms.
Relv on aint veel mingi Nograde icon_razz1.gif DSSi müües saab ikka vähe rikkaks...juba tutvused kah igal pool sees icon_smile.gif kõik tunnevad üksteist.Sihuke muhe olek beer_yum.gif
Lvl 24 Artisan siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lambi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 13.05.2005 14:21:55 vasta tsitaadiga

nojah, L2world #3 eestlased juba eest ära läinud icon_biggrin.gif

tehke nii et L2world #3 eesti clani saavad vanad liikmed ilma piiranguteta sisse thumbs_up.gif
loodan et teil pole juba human mysticut >> sorcerer
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 17:07:15 vasta tsitaadiga

heh mysticuid on üldse vähe vist :S
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 17:49:27 vasta tsitaadiga

lambi kirjutas:
nojah, L2world #3 eestlased juba eest ära läinud icon_biggrin.gif

tehke nii et L2world #3 eesti clani saavad vanad liikmed ilma piiranguteta sisse thumbs_up.gif
loodan et teil pole juba human mysticut >> sorcerer

Minu teada ei ole Sorci... aga no uusi on nii plaju juba, et ma ei ole enam kindel. Ja isegi kui on, siis miks mitte ei võiks 2 tükki olla icon_razz.gif . Anyway.. kogume praegu raha Clan WH'sse, et Clan lv 3 teha. Huntisime 3-4 inimesega BQ'sid täna, et Proof of Bloodi saada icon_biggrin.gif . Snaxiga saime kahekesi BQ'st jagu icon_biggrin.gif .. ta lv 44 ma 37 (bloody queen 60 icon_razz.gif ).
Screen ka:
BQ hunt
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 13.05.2005 22:10:26 vasta tsitaadiga

aga mis te muidu arvate kumb on parem PvP's kas Sorc. või necro. ?

edit - muide vaadake seda pilti, väga lahe pilt icon_biggrin.gif


viimati muutis lambi 14.05.2005 08:35:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masteri0s
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 24.09.2004




sõnum 13.05.2005 22:12:44 vasta tsitaadiga

lambi kirjutas:
aga mis te muidu arvate kumb on parem PvP's kas Sorc. või necro. ?

edit - muide vaadake seda pilti, väga lahe pilt icon_biggrin.gif


Kui upid pildid siis võiksid ikka jpg formaadis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 03:39:40 vasta tsitaadiga

Ise siis hetkel Lv48 Warlord...ostsn täna juba ka esimese tatoo omale thumbs_up.gif
Clan lv2 teeme homme ära ja siis ka arvatavasti kohe lv3 otsa...Praegu mul clan full ja 15 liiget...ootamas on veel 6+ liiget, niiet kokku tuleb 25 liiget eestlasi ära küll
6 inimest on ka meil juba 40+, kõvemad tegelased serveris on juba 55+ icon_confused.gif
HSC inimesi on meil seal ikka väga palju...koguaeg näeb tuttaid nimesi, clanidest siis X7, Myd, Alyen ja veel yks caln kus on palju HSC inimesi. täna nägin isegi Zaptat icon_biggrin.gif

ISO servu kohta niipalju et hetkel on see suht hale algseisus C2 server, mida leidub kymmnete kaupa....ma ei ytle muidugi et see ei võiks paraneda...aga selleks peavad nad sellega kõvasti tegelema...eks kõik alusta kunagi nullist
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 14.05.2005 12:25:32 vasta tsitaadiga

Snaxez, kus serverites sa näed stridereid ja wyverneid, kus serveris sa näed kõiki C2 mappe töötamas või C2 mobe ?
Noh, kui ISO maha tegemiseks läks, siis võib ju ilusti öelda, et see l2w on ka paras pask, nii kiirelt inimesed 55+, mõttetu...asi on liiga kiire ja kindlasti on kõike (weapon, armor) saada.
ja ära hakka seda juttu ajama, et need 55+ on täielikud nolife'id, kes on mänginud pidevalt!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 12:53:03 vasta tsitaadiga

djomka ongi nii btw noliferid kes 24*7 mänginud icon_razz.gif sest ma ise teen seda ja aint nii on 3 päevaga 41 käes icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 13:49:39 vasta tsitaadiga

kes siis mängib L2World servus:

L2world c3 texture link (l2heb vaja et tatoosi kasutada jms): http://mirror1.lineage2world.com/crazyname/hopetheydontfindthis/Lineage2WorldC3Textures_v2.zip

INSTRUCTIONS:

download this texture file.

unzip this texture file either to your MAIN L2 folder or a temp folder.

if in temp folder, copy and paste the folders in your MAIN L2 folder.

overwrite all folders/files.

download the new patch.

unzip the new patch either to your MAIN L2 folder or temp folder.

if in temp folder, copy and paste the folders in your MAIN L2 folder.

overwrite all folders/files.

Your client does not need to be reinstalled. This is all you need to do to fix ANY issues you are having.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 14.05.2005 15:19:02 vasta tsitaadiga

aaaaaa, kas need c3 textured mingid spetsiaalsed selle l2worldi jaoks v6i saab teises serverites ka kasutada?

a ja, kas see n6me pole et worldis jooksed ringi nii, et pea 6hus ripub?( v6i olen lihtsalt vigaseid pilte n2ind? )
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 14.05.2005 16:08:23 vasta tsitaadiga

Nähtmamatu armor on ainult neil kellel on valed tekstuurid ja/või patch peal
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 17:11:55 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
Noh, kui ISO maha tegemiseks läks, siis võib ju ilusti öelda, et see l2w on ka paras pask, nii kiirelt inimesed 55+, mõttetu...asi on liiga kiire ja kindlasti on kõike (weapon, armor) saada.
ja ära hakka seda juttu ajama, et need 55+ on täielikud nolife'id, kes on mänginud pidevalt!

Usu mind, L2W foorumis, see vene klanni leader rääkis, et see tüüp kes neil kõrgeim lvl oli mängis 48h järjest, siis kui server üles tuli.

Serveri rated on EXP:10x SP:10x Adena:20x Drops:10x Spoil:1x, mis minu arust pole midagi üüratut. Eks sa proovi nullist alustades paari päevaga ligi lv 50 saada. Pealegi, ma isiklikult ei viitsi enam nii palju grindeda, et palju madalamate ratedega serverites mängida.

Ma ei väida, et ISO halb server on, lihtsalt mulle meeldib L2W rohkem. Teiseks, ei viitsi ma uuesti alustada ka...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 14.05.2005 17:13:11 vasta tsitaadiga

HELP !!!!

panin siis täna L2 teise arvutile uuesti peale ja annab mulle sellise errori "Application failed to initialize propertly (0xc0000005)

Nagu WTF ennem oli kah peal ja kõik oli ok
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 14.05.2005 19:25:11 vasta tsitaadiga

BOT down!!! http://nolimit.pri.ee/Lineage%202/Bot%20WOS/
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodyone
HV kasutaja
bloodyone

liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.05.2005 19:45:30 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan on L2W mitu serverit, millises nagu eestlased pelavad ?
_________________
UTFG
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 20:10:16 vasta tsitaadiga

#3-ndas
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.