|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
08.05.2005 16:02:35
|
|
|
| jokerr kirjutas: |
| mul läks ka, aga selle sai ingliskeelseks tagasi panna. sealt optionid, viimane lahter ning sinna on kirjutatud "china" vaheta ära siis korras |
jamh....
Lugesin ise kh instruktsiooni läbi....
NB!
Karjuge siis, kui ISO üleval
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2004
|
08.05.2005 16:15:12
|
|
|
| Kas ISO's saab C3-ga kah mängida???
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
08.05.2005 19:45:31
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Tegin ühes 10 000x rate server level 70 BD, Full BW set, Dual SLS +8, S grade ehted. P.Atk oli midagi 900 vist ja P.def umbes sama. M.def oli midagi 800. Attack Speed oli mingi 550 ringis ja see veel ainult oma buffidega. Tantse oli vist kokku 13 või 14 mõni uus skill ka. BD Powwnns!! |
Suht koht iga klass "powwnns"'ib, kui talle top gear selga ajada ja lv 70+ teha. Mitte et mul BD vastu midagi oleks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
08.05.2005 19:49:50
|
|
|
nagu aru saan siis kuskil haakab asi otsast peale jah võiks ju iseenesest ka nac pelyda
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
08.05.2005 19:51:52
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
Tegin ühes 10 000x rate server level 70 BD, Full BW set, Dual SLS +8, S grade ehted. P.Atk oli midagi 900 vist ja P.def umbes sama. M.def oli midagi 800. Attack Speed oli mingi 550 ringis ja see veel ainult oma buffidega. Tantse oli vist kokku 13 või 14 mõni uus skill ka. BD Powwnns!! |
Suht koht iga klass "powwnns"'ib, kui talle top gear selga ajada ja lv 70+ teha. Mitte et mul BD vastu midagi oleks.  |
Pole Top Gear, teised jooksevad seal S grade relvade ja armoritega ringi, mina mitte. Panin need asjad peale, mis mul oleks võimalik ka low rate serveris kätte saada!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VibU
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
08.05.2005 20:03:41
|
|
|
Lance drop 8)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
08.05.2005 21:08:44
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Pole Top Gear, teised jooksevad seal S grade relvade ja armoritega ringi, mina mitte. Panin need asjad peale, mis mul oleks võimalik ka low rate serveris kätte saada! |
Jah ma näen, et see pole S grade. Aga juba BW set ja dual SLS on piisavalt rare ja kallis.. vähemalt minu jaoks. Kuid level on ikka 75 ja ma tahaks näha kuidas sa low rate serveris nii kaugele jõuad. Lihtsalt liiga palju aega kulub selle peale.
Aga noh... ära saa valesti aru. Mul endal lvl 62 PW l2e servus.. 3 laksuga tapab guarde .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
08.05.2005 22:30:16
|
|
|
| Exalibur kirjutas: |
| nagu aru saan siis kuskil haakab asi otsast peale jah võiks ju iseenesest ka nac pelyda |
Plaanitaxe jah minna ISO servusse, mis tõõtab c2 cliendil + iso patch.
homme ommikul avatakse?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
08.05.2005 22:47:08
|
|
|
loota ju võib...isegi karnage ei oska enam midagi öelda, sest talle ainult lubatakse ja lubatakse, aga mitte ühtegi lubadust ei täideta
ta isegi ka suht vihane juba nende ISO webmasterite peale
aga noh, loodame, et homme, kui ma koolis koju jõuan, saan juba kenasti mängida
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
09.05.2005 00:06:18
|
|
|
See siis l2world III serveri kohta:
| tsitaat: |
JWe have complete cleaning out some stuff in preperation for the new patch comming out, migght even be this evening. We are just finishing the last of the testing on it and the SA issues are fixed as well, sorry for the wait on this guys, better safe than sorry. (dont need 6 patches in a week, hehe)
World Server # 3 will be up tomorrow afternoon after the mix up at getting the server unlocked and setup on the data centers end. Should be a busy day as usual. |
Loodame, et homme saab siis mõlemat serverit näha .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
09.05.2005 14:36:03
|
|
|
ISO yleval?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
09.05.2005 14:41:49
|
|
|
ei ole...pole mingeid uudiseid kuulda olnud
soovitan tulla ise irc'sse, sest sealt saab kiiremini infi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
09.05.2005 15:11:00
|
|
|
Trainerid olid lvl 65 (single train) ja see kes 2xtraini filmis oli lv 74 minu arust. Aga jah.. väga haige.. eriti see doubletrain...
Ja ma tahaks juba mängida kusagil muide .
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
09.05.2005 15:34:17
|
|
|
OK
karjuge siis, kui üleval, sest endal seda mIRC ki ple ja ei viitsi tõmmata kh xD
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.05.2005 12:16:28
|
|
|
L2World III server üleval. Läheb vaja C3 texture file, muidu on armorid vigased. Nad panevad lingi siis, kui enamus inimesi on patchi ära tirinud:
| tsitaat: |
Latest News : SERVER PATCH - DOWNLOAD NOW
<<-- NEW PATCH - MAY 9TH, 2005 -->> Mirror 1
Everyone can start to download the patch now. All World Servers (3) are up and patched now. It would be a good idea to backup your current installation.
For anyone having issues with the patch on the loading window or weird text, download this file and extract it over top of the patch and see if this works.
click here for fix file
Posted by: ArchAngel - 05-05-10 -12:15 A.M. Central |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
10.05.2005 14:47:45
|
|
|
l2.doom.bg
se on kh p2ris uus C2 server
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
10.05.2005 16:16:26
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
L2World III server üleval. Läheb vaja C3 texture file, muidu on armorid vigased. Nad panevad lingi siis, kui enamus inimesi on patchi ära tirinud:
| tsitaat: |
Latest News : SERVER PATCH - DOWNLOAD NOW
<<-- NEW PATCH - MAY 9TH, 2005 -->> Mirror 1
Everyone can start to download the patch now. All World Servers (3) are up and patched now. It would be a good idea to backup your current installation.
For anyone having issues with the patch on the loading window or weird text, download this file and extract it over top of the patch and see if this works.
click here for fix file
Posted by: ArchAngel - 05-05-10 -12:15 A.M. Central |
|
Ootame ikka ISO ära jah?
l2world on C1 jah?
C3 textruuridega
EDIT:
Iso registartsioon on maas millegipärast :S
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
10.05.2005 16:38:17
|
|
|
see ei ole õige reg page....
see oli lihtsalt temp page
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
10.05.2005 17:22:33
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
see ei ole õige reg page....
see oli lihtsalt temp page |
ooda too registratsiion siis ei lugenud jah?
Kus uus REG page on siis?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Känguru
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2004
|
10.05.2005 17:31:57
|
|
|
Kas see registration sis luges?
_________________ It's not a bug, its a feature! |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
10.05.2005 18:19:26
|
|
|
m6ned kysimused siis
kuhu serverisse minnakse?
kes klanni teeb?
kes yldse m2ngima tulevad ja mis klasse tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
10.05.2005 18:21:16
|
|
|
| rem4605 kirjutas: |
| Djomka kirjutas: |
see ei ole õige reg page....
see oli lihtsalt temp page |
ooda too registratsiion siis ei lugenud jah?
Kus uus REG page on siis? |
kui õige reg page oleks üleval siis oleks server samuti ja me saaks seal juba mängida
ehk siis õiget reg page'i veel tehakse....vist
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
10.05.2005 19:53:00
|
|
|
| Öelge palun milliste programmidega saab neid videosid teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
10.05.2005 20:09:51
|
|
|
| mgp65 kirjutas: |
| Öelge palun milliste programmidega saab neid videosid teha. |
FRAPS?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
10.05.2005 22:36:13
|
|
|
| virko kirjutas: |
m6ned kysimused siis
kuhu serverisse minnakse?
kes klanni teeb?
kes yldse m2ngima tulevad ja mis klasse tehakse? |
Hetkel L2World III server. Snaxez tegi klanni. Ise olen lv 28 cleric lähen prophetiks. Siis tegemisel on klannis veel Warlord (snaxez), Silver Ranger (maarjuzz), Spellhowler (Hellvira), Silver Ranger (Hartz).. teisi praegu ei tea. Maarjuzz teeb veel Crafteri ka (nimi SIP) ja Hellvira teeb vist spoileri.
Plaan siis selline: Praegu mängime seal. Kui ISO üles tuleb, läheme ja vaatame, milline on. Kui on korralik, siis arvatavasti läheme üle. Kindlat pole veel midagi .
Ah jaa.. screenshotid tänasest leveldamisest. Mõlemad oleme top ng relvaga, muu on maast leitud, vähemalt mul.
Ärge pange tähele, et nähtamatud oleme, mul c3 textured tõmbamata (praegune patch vajab neid).
Abandoned Camp
Abandoned Camp
Abandoned Camp
See siis minu pk ralli server II's:
2/16
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
10.05.2005 23:05:06
|
|
|
Kustkohast te ini faili saite seal patch failis seda nagu pole
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
11.05.2005 09:14:04
|
|
|
rate'd on ainult nati metsas , tapsin esimese asjana keltiri ära ja teenisin 22k , brown beari pealt sain juba 380k
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
11.05.2005 09:24:45
|
|
|
jap, rate'd tehakse homme korda
aga ma ei tea, ma eriti ei usu, et need kes nüüd jõuavad nende ratedega kõrgele jäävad ka selleks
usun, et tuleb data delete
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
11.05.2005 14:13:26
|
|
|
| ZAndlamb kirjutas: |
rate'd on ainult nati metsas , tapsin esimese asjana keltiri ära ja teenisin 22k , brown beari pealt sain juba 380k  |
omg....
Kuidas siis jääb ootame veel omse kh ära v?
Või kolime l2worldi'????
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
11.05.2005 14:19:22
|
|
|
Djomka, 1 GM'i sõber scammis mind üle 30milli asjadega. Gratz!!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
11.05.2005 15:08:51
|
|
|
ISO rated on jah veits suured
Kas see kord tuleb ka dwarf clann
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
11.05.2005 15:33:13
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Djomka, 1 GM'i sõber scammis mind üle 30milli asjadega. Gratz!! |
kes ja mida ta tegi ?
kuidas ka muidugi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehka666
HV vaatleja
liitunud: 11.05.2005
|
11.05.2005 15:35:28
|
|
|
ISO võiks juba normide ratedega olla
_________________ LoL |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.05.2005 16:56:45
|
|
|
Praegu meil asi areneb seal L2World serveris. Snax, mina ja maarjuzz oleme 30+ ja top d gear (kui mõned jupid v2lja arvata). Server väga stabiilne, lagi mul üldse pole. Maas pole ka olnud alatas sellest ajast, kui üles pandi (eile õhtul crashis npc server, aga suht kiireti tehti korda).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
11.05.2005 17:30:29
|
|
|
kas siis tuleb l2 world uus pesa ve
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.05.2005 18:25:26
|
|
|
kuhu siis minek?kogu rahvas võiks siis ühte serverisse minna...
ISO rated peaks korda tehtama...aga Maarjuzz rääkis et ISO ple c2? ei tea milles värk on...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
11.05.2005 18:32:48
|
|
|
| ISO maas üldse vms ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.05.2005 18:53:23
|
|
|
<Karnage> Server is up.
<Karnage> rates are fixed.
<Karnage> database wiped.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
11.05.2005 20:06:24
|
|
|
nu kumb siis on iso voi world
ja mida isoks vaja
1)L2C2
2)Iso patch 9,xx mega
3)kas on ka vaja teha full uptade
k kõik töötab ise panen iso servus
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.05.2005 20:18:50
|
|
|
rated on ISO-s imelikud
exp 10 sp 15 adena 15 drop 10 spoil 20
krt isegi HSC sai kiiremini lvl-datud
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
11.05.2005 21:02:10
|
|
|
Exalibur mis su ingame nimi on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
11.05.2005 21:15:52
|
|
|
exalibur
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
11.05.2005 21:43:52
|
|
|
Kõik põhivennad hetkel L2World server #3. Tulge kõik sinna.
Täna tegin level 24, aga nüüd pean õppima minema!!
Kõik L2World server #3 !!!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
11.05.2005 22:11:27
|
|
|
kas world on c1 voi c2
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TonisU
HV vaatleja
liitunud: 16.04.2005
|
11.05.2005 22:24:53
|
|
|
| C2 kui ma õieti m2letan.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|