Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 08.05.2005 16:02:35 vasta tsitaadiga

jokerr kirjutas:
mul läks ka, aga selle sai ingliskeelseks tagasi panna. sealt optionid, viimane lahter ning sinna on kirjutatud "china" vaheta ära siis korras


jamh....

Lugesin ise kh instruktsiooni läbi....


NB!
Karjuge siis, kui ISO üleval thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 08.05.2005 16:15:12 vasta tsitaadiga

Kas ISO's saab C3-ga kah mängida???
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 08.05.2005 16:43:07 vasta tsitaadiga

C3 login serveri pildid paris normid thumbs_up.gif
palun soovitage head serverit kus mängida




http://www.lineage2.nl/index.php?s=f44af06319d5155e0d3b3ca9c1b29995&showtopic=3110&st=0&#entry43753
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 08.05.2005 18:13:03 vasta tsitaadiga

Minu Blade Dancer

http://nolimit.pri.ee/Lineage%202/Test%20BD/

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 19:45:31 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Tegin ühes 10 000x rate server level 70 BD, Full BW set, Dual SLS +8, S grade ehted. P.Atk oli midagi 900 vist ja P.def umbes sama. M.def oli midagi 800. Attack Speed oli mingi 550 ringis icon_eek.gif ja see veel ainult oma buffidega. Tantse oli vist kokku 13 või 14 mõni uus skill ka. BD Powwnns!!

Suht koht iga klass "powwnns"'ib, kui talle top gear selga ajada ja lv 70+ teha. Mitte et mul BD vastu midagi oleks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.05.2005 19:49:50 vasta tsitaadiga

nagu aru saan siis kuskil haakab asi otsast peale jah võiks ju iseenesest ka nac pelyda
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 08.05.2005 19:51:52 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
No_Limit kirjutas:
Tegin ühes 10 000x rate server level 70 BD, Full BW set, Dual SLS +8, S grade ehted. P.Atk oli midagi 900 vist ja P.def umbes sama. M.def oli midagi 800. Attack Speed oli mingi 550 ringis icon_eek.gif ja see veel ainult oma buffidega. Tantse oli vist kokku 13 või 14 mõni uus skill ka. BD Powwnns!!

Suht koht iga klass "powwnns"'ib, kui talle top gear selga ajada ja lv 70+ teha. Mitte et mul BD vastu midagi oleks. icon_razz.gif


Pole Top Gear, teised jooksevad seal S grade relvade ja armoritega ringi, mina mitte. Panin need asjad peale, mis mul oleks võimalik ka low rate serveris kätte saada!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VibU
HV vaatleja
VibU

liitunud: 04.12.2004




sõnum 08.05.2005 20:03:41 vasta tsitaadiga

Lance drop 8)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 21:08:44 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:

Pole Top Gear, teised jooksevad seal S grade relvade ja armoritega ringi, mina mitte. Panin need asjad peale, mis mul oleks võimalik ka low rate serveris kätte saada!

Jah ma näen, et see pole S grade. Aga juba BW set ja dual SLS on piisavalt rare ja kallis.. vähemalt minu jaoks. Kuid level on ikka 75 ja ma tahaks näha kuidas sa low rate serveris nii kaugele jõuad. Lihtsalt liiga palju aega kulub selle peale.

Aga noh... ära saa valesti aru. Mul endal lvl 62 PW l2e servus.. 3 laksuga tapab guarde icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 08.05.2005 22:30:16 vasta tsitaadiga

Exalibur kirjutas:
nagu aru saan siis kuskil haakab asi otsast peale jah võiks ju iseenesest ka nac pelyda


Plaanitaxe jah minna ISO servusse, mis tõõtab c2 cliendil + iso patch.





homme ommikul avatakse?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 08.05.2005 22:47:08 vasta tsitaadiga

loota ju võib...isegi karnage ei oska enam midagi öelda, sest talle ainult lubatakse ja lubatakse, aga mitte ühtegi lubadust ei täideta
ta isegi ka suht vihane juba nende ISO webmasterite peale
aga noh, loodame, et homme, kui ma koolis koju jõuan, saan juba kenasti mängida
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 00:06:18 vasta tsitaadiga

See siis l2world III serveri kohta:
tsitaat:
JWe have complete cleaning out some stuff in preperation for the new patch comming out, migght even be this evening. We are just finishing the last of the testing on it and the SA issues are fixed as well, sorry for the wait on this guys, better safe than sorry. (dont need 6 patches in a week, hehe)

World Server # 3 will be up tomorrow afternoon after the mix up at getting the server unlocked and setup on the data centers end. Should be a busy day as usual.


Loodame, et homme saab siis mõlemat serverit näha thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 00:25:10 vasta tsitaadiga

postitan siia ka 2 HS train videot:
http://alfa.intrak.tuke.sk/~schmotzer/aLyEn/doubletrain.mpg
http://paginas.terra.com.br/relacionamento/danyella/DoubleTrain.wmv

Enjoy!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.05.2005 14:36:03 vasta tsitaadiga

ISO yleval?
_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 09.05.2005 14:41:49 vasta tsitaadiga

ei ole...pole mingeid uudiseid kuulda olnud
soovitan tulla ise irc'sse, sest sealt saab kiiremini infi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2005 15:11:00 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
postitan siia ka 2 HS train videot:
http://alfa.intrak.tuke.sk/~schmotzer/aLyEn/doubletrain.mpg
http://paginas.terra.com.br/relacionamento/danyella/DoubleTrain.wmv

Enjoy!

Trainerid olid lvl 65 (single train) ja see kes 2xtraini filmis oli lv 74 minu arust. Aga jah.. väga haige.. eriti see doubletrain...
Ja ma tahaks juba mängida kusagil muide icon_razz.gif .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.05.2005 15:34:17 vasta tsitaadiga

OK

karjuge siis, kui üleval, sest endal seda mIRC ki ple ja ei viitsi tõmmata kh xD

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 12:16:28 vasta tsitaadiga

L2World III server üleval. Läheb vaja C3 texture file, muidu on armorid vigased. Nad panevad lingi siis, kui enamus inimesi on patchi ära tirinud:
tsitaat:
Latest News : SERVER PATCH - DOWNLOAD NOW


<<-- NEW PATCH - MAY 9TH, 2005 -->> Mirror 1


Everyone can start to download the patch now. All World Servers (3) are up and patched now. It would be a good idea to backup your current installation.

For anyone having issues with the patch on the loading window or weird text, download this file and extract it over top of the patch and see if this works.
click here for fix file

Posted by: ArchAngel - 05-05-10 -12:15 A.M. Central
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 10.05.2005 14:47:45 vasta tsitaadiga

l2.doom.bg

se on kh p2ris uus C2 server
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.05.2005 16:16:26 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
L2World III server üleval. Läheb vaja C3 texture file, muidu on armorid vigased. Nad panevad lingi siis, kui enamus inimesi on patchi ära tirinud:
tsitaat:
Latest News : SERVER PATCH - DOWNLOAD NOW


<<-- NEW PATCH - MAY 9TH, 2005 -->> Mirror 1


Everyone can start to download the patch now. All World Servers (3) are up and patched now. It would be a good idea to backup your current installation.

For anyone having issues with the patch on the loading window or weird text, download this file and extract it over top of the patch and see if this works.
click here for fix file

Posted by: ArchAngel - 05-05-10 -12:15 A.M. Central




Ootame ikka ISO ära jah?

l2world on C1 jah?

C3 textruuridega



EDIT:
Djomka kirjutas:
ISO registration page : http://67.19.238.36:8045/register.asp
PATCH: http://www.tiiiight.com/isopatchV1.1.zip
need peaksid olema õiged asjad...


Iso registartsioon on maas millegipärast :S

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 10.05.2005 16:38:17 vasta tsitaadiga

see ei ole õige reg page....
see oli lihtsalt temp page
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.05.2005 17:22:33 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
see ei ole õige reg page....
see oli lihtsalt temp page


ooda too registratsiion siis ei lugenud jah?

Kus uus REG page on siis?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Känguru
HV kasutaja
Känguru

liitunud: 19.11.2004




sõnum 10.05.2005 17:31:57 vasta tsitaadiga

Kas see registration sis luges?
_________________
It's not a bug, its a feature!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 10.05.2005 18:19:26 vasta tsitaadiga

m6ned kysimused siis icon_biggrin.gif

kuhu serverisse minnakse?
kes klanni teeb?
kes yldse m2ngima tulevad ja mis klasse tehakse?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 10.05.2005 18:21:16 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Djomka kirjutas:
see ei ole õige reg page....
see oli lihtsalt temp page


ooda too registratsiion siis ei lugenud jah?

Kus uus REG page on siis?


kui õige reg page oleks üleval siis oleks server samuti ja me saaks seal juba mängida
ehk siis õiget reg page'i veel tehakse....vist
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 10.05.2005 19:53:00 vasta tsitaadiga

Öelge palun milliste programmidega saab neid videosid teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.05.2005 20:09:51 vasta tsitaadiga

mgp65 kirjutas:
Öelge palun milliste programmidega saab neid videosid teha.


FRAPS?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 22:36:13 vasta tsitaadiga

virko kirjutas:
m6ned kysimused siis icon_biggrin.gif

kuhu serverisse minnakse?
kes klanni teeb?
kes yldse m2ngima tulevad ja mis klasse tehakse?

Hetkel L2World III server. Snaxez tegi klanni. Ise olen lv 28 cleric lähen prophetiks. Siis tegemisel on klannis veel Warlord (snaxez), Silver Ranger (maarjuzz), Spellhowler (Hellvira), Silver Ranger (Hartz).. teisi praegu ei tea. Maarjuzz teeb veel Crafteri ka (nimi SIP) ja Hellvira teeb vist spoileri.

Plaan siis selline: Praegu mängime seal. Kui ISO üles tuleb, läheme ja vaatame, milline on. Kui on korralik, siis arvatavasti läheme üle. Kindlat pole veel midagi icon_wink.gif .

Ah jaa.. screenshotid tänasest leveldamisest. Mõlemad oleme top ng relvaga, muu on maast leitud, vähemalt mul.
Ärge pange tähele, et nähtamatud oleme, mul c3 textured tõmbamata (praegune patch vajab neid).

Abandoned Camp
Abandoned Camp
Abandoned Camp

See siis minu pk ralli server II's:
2/16
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2005 23:05:06 vasta tsitaadiga

Kustkohast te ini faili saite seal patch failis seda nagu pole icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 11.05.2005 08:00:27 vasta tsitaadiga

ISO server on üleval
reg page on siin - Global registration system @ http://register.isogames.com
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 09:14:04 vasta tsitaadiga

rate'd on ainult nati metsas icon_biggrin.gif , tapsin esimese asjana keltiri ära ja teenisin 22k icon_razz1.gif , brown beari pealt sain juba 380k icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 11.05.2005 09:24:45 vasta tsitaadiga

jap, rate'd tehakse homme korda
aga ma ei tea, ma eriti ei usu, et need kes nüüd jõuavad nende ratedega kõrgele jäävad ka selleks
usun, et tuleb data delete
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.05.2005 14:13:26 vasta tsitaadiga

ZAndlamb kirjutas:
rate'd on ainult nati metsas icon_biggrin.gif , tapsin esimese asjana keltiri ära ja teenisin 22k icon_razz1.gif , brown beari pealt sain juba 380k icon_wink.gif


omg....

Kuidas siis jääb ootame veel omse kh ära v?

Või kolime l2worldi'????

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 11.05.2005 14:19:22 vasta tsitaadiga

Djomka, 1 GM'i sõber scammis mind üle 30milli asjadega. Gratz!!
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 11.05.2005 14:51:27 vasta tsitaadiga

kolige parem doom serverisse
rated on 6x8x8x5x5
C2
http://l2.doom.bg/index.php <vaadake ja avaldage arvamust
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 11.05.2005 15:08:51 vasta tsitaadiga

ISO rated on jah veits suured
Kas see kord tuleb ka dwarf clann
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 11.05.2005 15:33:13 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Djomka, 1 GM'i sõber scammis mind üle 30milli asjadega. Gratz!!

kes ja mida ta tegi ?
kuidas ka muidugi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehka666
HV vaatleja

liitunud: 11.05.2005




sõnum 11.05.2005 15:35:28 vasta tsitaadiga

ISO võiks juba normide ratedega olla icon_wink.gif
_________________
LoL
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 16:56:45 vasta tsitaadiga

Praegu meil asi areneb seal L2World serveris. Snax, mina ja maarjuzz oleme 30+ ja top d gear (kui mõned jupid v2lja arvata). Server väga stabiilne, lagi mul üldse pole. Maas pole ka olnud alatas sellest ajast, kui üles pandi (eile õhtul crashis npc server, aga suht kiireti tehti korda). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.05.2005 17:30:29 vasta tsitaadiga

kas siis tuleb l2 world uus pesa ve
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 18:25:26 vasta tsitaadiga

kuhu siis minek?kogu rahvas võiks siis ühte serverisse minna...
ISO rated peaks korda tehtama...aga Maarjuzz rääkis et ISO ple c2? icon_eek.gif ei tea milles värk on... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.05.2005 18:32:48 vasta tsitaadiga

ISO maas üldse vms ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 18:53:23 vasta tsitaadiga

<Karnage> Server is up.
<Karnage> rates are fixed.
<Karnage> database wiped.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.05.2005 20:06:24 vasta tsitaadiga

nu kumb siis on iso voi world
ja mida isoks vaja
1)L2C2
2)Iso patch 9,xx mega
3)kas on ka vaja teha full uptade

k kõik töötab ise panen iso servus

_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2005 20:18:50 vasta tsitaadiga

rated on ISO-s imelikud icon_confused.gif
exp 10 sp 15 adena 15 drop 10 spoil 20
krt isegi HSC sai kiiremini lvl-datud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 11.05.2005 21:02:10 vasta tsitaadiga

Exalibur mis su ingame nimi on icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.05.2005 21:15:52 vasta tsitaadiga

exalibur
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 11.05.2005 21:43:52 vasta tsitaadiga

Kõik põhivennad hetkel L2World server #3. Tulge kõik sinna.
Täna tegin level 24, aga nüüd pean õppima minema!!

Kõik L2World server #3 !!!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.05.2005 22:11:27 vasta tsitaadiga

kas world on c1 voi c2
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TonisU
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 11.05.2005 22:24:53 vasta tsitaadiga

C2 kui ma õieti m2letan.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.