|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.05.2005 18:53:19
|
|
|
STV Rocks!
Vahetati meie Shared Access Saturni paketi vastu.Peaks ütlema et väga 5+
Kuna neil nüüd uus süsteem ja modemit enam pole siis ei kao nett kah pidevalt ära nagu enne ja ping on märgatavalt paranenud 8)
P.S-Saturni FTP on üle prahi 5minutiga on film päevasel ajal kohal ja no õhtul veidike aeglasemalt
Töömees oli kah väga positiivne,kuigi püüdis minuga juba 2päeva ühendust saada
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.05.2005 20:26:19
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
STV Rocks!
Vahetati meie Shared Access Saturni paketi vastu.Peaks ütlema et väga 5+
Kuna neil nüüd uus süsteem ja modemit enam pole siis ei kao nett kah pidevalt ära nagu enne ja ping on märgatavalt paranenud 8)
P.S-Saturni FTP on üle prahi 5minutiga on film päevasel ajal kohal ja no õhtul veidike aeglasemalt
Töömees oli kah väga positiivne,kuigi püüdis minuga juba 2päeva ühendust saada  |
Filmid? Sa pole vist mänge tõmmanud
Minu rekord on saturniga 4 mb/s
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
05.05.2005 20:28:02
|
|
|
Saturni FTP kiirus sõltub sellest kui võrd koormatud sellel hetkel see võrkar või sinu majas switch
Samas vaadake irooniat, kust sa veel tirid 4mbps
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
viimati muutis paranoid 05.05.2005 20:29:39, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.05.2005 20:29:04
|
|
|
Alles avastan seda ftp-d töömees näitas veidi seda ja jättis filmide kausta pealt lahti...a noh nüüd märkasin et seal mänge ja muusikat kah 8)
väga pro igatahes...STV sai minu silmis kohe 10palli paremaks
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
05.05.2005 21:46:03
|
|
|
Mul STV ja ei saa connectida sinna
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
05.05.2005 21:47:27
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
Mul STV ja ei saa connectida sinna  |
FTP on AINULT Saturni lokaal võrgus.
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kage
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2003
|
05.05.2005 22:30:15
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| STV sai minu silmis kohe 10palli paremaks |
ürita välismaalt midagi p2p programmidega või muuga peale http (ftp) tõmmata ja hoia pöialt, et need 10 palli negatiivseks ei läheks.
aga jah, inimestele kes webis surfamisega rahulduvad ja lokaalsest ftp-st õnnelikuks saavad, neile on Saturn piisavalt ideaalne, et STV parimaks provaideriks teha...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
05.05.2005 22:32:54
|
|
|
see jah tõsilugu
stv kodu's p2p sakib täiega
muidu tõmbab normilt
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
05.05.2005 23:01:54
|
|
|
| freddys kirjutas: |
see jah tõsilugu
stv kodu's p2p sakib täiega
muidu tõmbab normilt |
Tõenäoliselt on see transparent proxy pärast.
Kuid see parandas HTTP välisühendust...
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kage
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2003
|
06.05.2005 10:10:32
|
|
|
| paranoid kirjutas: |
| Tõenäoliselt on see transparent proxy pärast. |
miks peaks transparent proxy ülejäänud liikluse kiiruse aeglaseks tegema? STV puhul pole muude asjade puhul eriti vahet, et kas ei kasuta proxy't, kasutad automaatset või määratud proxy't (bittorrenti puhul on vahe ainult selles, et automaatse puhul on pordid lahti, määratud puhul mitte), kiirus on ikka aeglane. ja seda p2p puhul, IRC puhul ning newsgruppide puhul.
seega mulle jääb mulje, et nad piiravad kuidagi muude asjade kiirust.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.05.2005 16:52:26
|
|
|
| p2p ei kasuta, välismaa serverid (v.a aasia omad) on kiired ja korralikud. Alla 50-e kiirust eriti ei kohta. p2p ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yakooza666
Piiratud kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
06.05.2005 21:17:04
|
|
|
Nu mina küll STV kohta ühtki halba sõna ei ütle. Eriti tõusis STV reiting minu silmis pärast eestikeelse foorumi leidmist. Kõik emuled ja värgid töötavad, ka ftp-desse saab sisse nüüd. Nett läks viimati ära........ krt, ei mäletagi nagu enam seda viimast korda. Pole enam väga amm u olnnud, kiirused on head, vahepeal oli mingi stabiilsusjama. Tegelt saan kuskil 100 kb rohkem kui lubatud, mina rahul. Ainuke asi, et P2P pordid on paljud kinni. See muidugi sellest, et nad ei soovi oma serverit üle koormata. Teenindus on meeldiv - telefoni teel saab alati asjalikku abi, ka administraator on seal ikka õige töö peal. Kunagi küll käis mingi STV vant, kes eesti keeles oskas öelda ainult "sinu winows, sinu probleem" aga sai siiski asjad aetud. Ka kaabeltv on neil ok. Pilt rahuldav. Täiesti korralik firma ja hind on mulle kah sobilik.
_________________ Töö on meie sõber - teda me ei puutu. Viin on meie vaenlane - teda me peame hävitama;) |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cul
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2001
|
12.05.2005 15:30:39
|
|
|
Endal on kodus STV kaabel-TV. Asi ikka suht niru. Näiteks eri kanalite helitugevuse nivoo on ikka seinast seina, samuti on kanaleid millel heli kvaliteet on super kui samas mõnel on alla igast arvestust. Pildi kohta võib sama ütelda - erinevatel kanalitel täiesti erinev. Väga tihti juhtub, et mõni kanal tungib teisele sisse, esineb topelt pilt (varjud taga) ja paar korda kuus kaob pilt mingiks (õnneks nii max 2tundi) ajaks täitsa ära. Häirib veel see, et kanalite asukohti vahetatakse nagu pähe tuleb, alates liitumisest saati on umbes 1/3 kanaleid asendatud mingite teistega. Öösiti pornot kah näidatakse täitsa suva järgi. Samas muidugi äärmiselt positiivne on see, et ega see pull suurt maksa ka midagi (50.-).
STV internetiga kahjuks kogemus puudub, kuna olen juba 4 aastat Elioni klient (2Mb/712kb) ja pole mitte hetkegi probleemi olnud. Ise ka newsgruppide fann - tiri mis kell ja mis päeval tahad, ükskõik millisest välismaa serverist, ühendus on alati sinna lupatud piirimaile.
Tahtsin veel lisada, et mul staatiline IP ja kõik pordid lahti. Ping miskit online mängu mängides (UTd vahel ikka saab) jääb sinna 30 ja allapoole.
_________________ Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
12.05.2005 16:53:31
|
|
|
ei tahaks nüüd "nii väga" kritiseerida, kuid STV on ikka s*tt mis s*tt! üksikasju ei hakka täpsustama, aga ühendus lihtsalt ühel päeval hakkas jumpsima(upload just) ning nad ei saanudki seda korda- pidin "kurvastusega" muu teenusepakkuja võtma:D
ja klienditeenindus!!!!!
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
15.05.2005 13:00:30
|
|
|
Endal on STV-ga seni kuni seda kasutasin kõik bueno - telekas, nett ja arveldus korras. Nüüd kui pool aastat tähemehe klient, ilmus postkasti ühtäkki võlanõue maksmata kaabel-TV arve eest, kuigi avaldus lepingu lõpetamise kohta oli tehtud oktoobrikuu esimesel päeval ja teenus ise lõpetati 6.okt. Samas kassast öeldi et enam midagi maksma ei pea. Peale võlanõude kättesaamist ja STV "klienditeenindusega" telefoni otsas vaidlemist juhatati kassasse avaldust kirjutama noh selle firmaga küll kõik korras pole
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
15.05.2005 19:35:31
|
|
|
| huvitav mis siis juhtub kui sügiusest elion tv näitama hakkab-mina saadan kohe stv pikalt.inerneti panin pool aastat tagasi elioni ja enam probleeme ei ole.teleka pildiga ka sama jama toa aknast on teletorn näha aga eeesti kolme kanali pildid on alla igasugust arvestust eriti paistis välja uue teleka ostmisel.ise sain ka stv võlanõude 50.- peale ,seal ikka normaalsed ei tööta-nad isegi ei osanud öelda mille kohta see on kästi lihtsalt ära maksta et mitte probleeme endale tekitada .peale seda kui nõudsin raamatupidamisest 4 aasta arvete väljavõtet toon muutus 180 ja nüüd paistab et asi lõpetatud-eks nad püüavad nõrga närvilisi .
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
15.05.2005 19:37:37
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| mul oleks küsimus, serverimaailma domeenis tegin emaili aadressi, tahaks pop3 ega kasutada seda, kodukal on antud küll incoming server , aga outgoing pop3 ütlevad et kasutage ISP mailiserverit (adsl kodu puhul mail.neti.ee) , mis see siis stv l peaks olema? |
SMTP on mail.stv.ee
või mail.infonet.ee
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.05.2005 19:38:18
|
|
|
| OT: Elion hakkab Digi-TV-d näitama regiooniti ja järk-järgult tsooni laiendades 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
15.05.2005 19:44:23
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| OT: Elion hakkab Digi-TV-d näitama regiooniti ja järk-järgult tsooni laiendades 8) |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.05.2005 19:50:49
|
|
|
OT: Aga leidsin selle pressiteate üles ka:, lühendatult:
Alates aprillist pakub Elion uutes elamupiirkondades ja korrusmajades Tallinnas ning selle lähiümbruses digitaalset televisioonipilti. Edasi liigutakse teistesse suurematesse asumitesse. Millal täpselt kuhugi piirkonda jõutakse, pole hetkel veel selge.
Uus, digitaalne televisioonipilt on aga ligilähedane DVD kvaliteediga ja peaks tagama ettevõttele konkurentsieelise praeguste kaabeltelevisiooni pakkujate ees.
Mind hakkas huvitama, et kui on 2 megane ühendus, kas siis ka juba DVD-kvaliteedi kätte saab, või on selleks 4 mega ühendust vaja. Aga see ple muidugi STV temaatika sry
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
15.05.2005 20:38:42
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
OT: Aga leidsin selle pressiteate üles ka:, lühendatult:
Alates aprillist pakub Elion uutes elamupiirkondades ja korrusmajades Tallinnas ning selle lähiümbruses digitaalset televisioonipilti. Edasi liigutakse teistesse suurematesse asumitesse. Millal täpselt kuhugi piirkonda jõutakse, pole hetkel veel selge.
Uus, digitaalne televisioonipilt on aga ligilähedane DVD kvaliteediga ja peaks tagama ettevõttele konkurentsieelise praeguste kaabeltelevisiooni pakkujate ees.
Mind hakkas huvitama, et kui on 2 megane ühendus, kas siis ka juba DVD-kvaliteedi kätte saab, või on selleks 4 mega ühendust vaja. Aga see ple muidugi STV temaatika sry  |
miks ei ole see teema ,peale elioni teenuse käivitamist ja kättesaadavaks kõigile on stv lihtsalt juba ajalugu või halb unenägu
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.05.2005 20:45:46
|
|
|
OT: Kuid tundub, et Digi-TV teema tasuks andmeside teemase üle kanda uue teemana. Siis oleks küsijaid-vastajaid-huvilisi rohkem 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
15.05.2005 21:12:04
|
|
|
| tsitaat: |
| peale elioni teenuse käivitamist ja kättesaadavaks kõigile on stv lihtsalt juba ajalugu või halb unenägu |
Oled selles kohe nii kindel? Ma küll kahtlen... STVl võib olla probleeme teatud piirkondades aga see ei tähenda seda, et kohe kõikjal on neil jamad. Mina elan näiteks Õismäel ja telepilt on vägagi normaalne. Ja Eesti kanalid on siin küll briljantselt selged... Ja see, kui populaarseks see Elioni digitaaltelevisoon muutub, oleneb paljustki Elioni hinnapoliitikast. Kui see on ikka praegusest kaabeltelevisiooni kuumaksust rohkem, siis mina küll ei kavatse vahetama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
16.05.2005 15:48:59
|
|
|
| pinkman kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Mind hakkas huvitama, et kui on 2 megane ühendus, kas siis ka juba DVD-kvaliteedi kätte saab, või on selleks 4 mega ühendust vaja. Aga see ple muidugi STV temaatika sry  |
miks ei ole see teema ,peale elioni teenuse käivitamist ja kättesaadavaks kõigile on stv lihtsalt juba ajalugu või halb unenägu |
Kordan veelkord, et STV on pakkunud DVB-C standardil beseerutvat Digi-TV teenust juba aastaid. Enne, tõsi oli HTB+ pakett. Täna aga näitab juba 3-e Eesti kanalit, Discovery-d jms. Osta omale DigiBox või võileiva hinna eest DVB-C PCI kaart arvutisse ja naudi aga kvaliteetset pilti Ei kao se STV kuhugi, kui ta nii edumeelselt jätkab...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.05.2005 16:00:40
|
|
|
To vutt: Aga kuna ma olen rääkinud Digi-TV-st üle kaabelvõrgu Ma räägin DVD kvaliteedi edastamisest üle interneti Need on 2 täiesti eri asja ju ja kui juurdub lõpuks uus digitelevisioon, ehk kui mul saab 1600x1200 lahutusega digitaalteler olema 8) saan ma selle ju otse tekkiva Elioni digitaalvõrguga ühendada
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.05.2005 17:17:04
|
|
|
| tsitaat: |
või võileiva hinna eest DVB-C PCI kaart arvutisse ja
|
palju see umbkaudu maksab? ja kui ma olen Pärnu STV klient (sat ja net) siis ma saan ka sellega telekat masinast vahtida?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
16.05.2005 17:56:44
|
|
|
tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?
Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.05.2005 18:23:44
|
|
|
| rastix kirjutas: |
tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?
Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss. |
Samal õhtul panevad sulle taha
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
16.05.2005 19:11:55
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| rastix kirjutas: |
tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?
Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss. |
Samal õhtul panevad sulle taha  |
ma vaatan, et sul juba kogemused olemas
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
16.05.2005 19:24:38
|
|
|
| rastix kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| rastix kirjutas: |
tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?
Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss. |
Samal õhtul panevad sulle taha  |
ma vaatan, et sul juba kogemused olemas  |
mul oli eriti valutu jalutasid tuppa ühendasid sati kaabli üle toa kaabliga siis kõndisid arvuti tuppa ma viskasin modemi üles juhtme taha ja draivud peale kohe nett oli olemas siis jorss näitas seda ftp-ed ka siis oli ok ainult modem on väärakas ära confittud et ei lase neti jagad lükkan enda arvutile teise arvuti järgi nett blockab ära AHV,saaks kuidagi selle jura maha siis oleks tegija STV 8) ja kurat ma maksan 1k et modem jäeks endale et renti ei peaks maksma
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.05.2005 19:29:14
|
|
|
| tsitaat: |
ainult modem on väärakas ära confittud et ei lase neti jagad lükkan enda arvutile teise arvuti järgi nett blockab ära AHV
|
osta switch/ruuter. säästad end vaevast. jea pealegi, õpi sõnavahemärke kasutama. su tekst on jube hull, mõtle teiste peale kes su posti ka lugema peavad.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
16.05.2005 21:00:01
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| tsitaat: |
ainult modem on väärakas ära confittud et ei lase neti jagad lükkan enda arvutile teise arvuti järgi nett blockab ära AHV
|
osta switch/ruuter. säästad end vaevast. jea pealegi, õpi sõnavahemärke kasutama. su tekst on jube hull, mõtle teiste peale kes su posti ka lugema peavad.  |
kurb siis, aga ruuter/switch olemas sama jura siis stv jõmmid irvasid vastu ja ütlesid iga arvuti 100kr juurde kuus
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.05.2005 21:04:50
|
|
|
mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
16.05.2005 21:11:05
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga |
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.05.2005 21:11:41
|
|
|
Muideks EL seadused lubavad võrku jagada Ja seega peaks see seadus ka Eestis kehtima 8)
Ja kui muu ei aita, pane mingi tulemüüriga kast NET-serveriks ja vaevalt keegi näeb, mis Sul tulemüüri taga toimub Kasvõi MSHOME lahendus kui muud käepärast pole
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
16.05.2005 21:28:20
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Muideks EL seadused lubavad võrku jagada Ja seega peaks see seadus ka Eestis kehtima 8)
Ja kui muu ei aita, pane mingi tulemüüriga kast NET-serveriks ja vaevalt keegi näeb, mis Sul tulemüüri taga toimub Kasvõi MSHOME lahendus kui muud käepärast pole  |
ei funka olen nii teind juba aga neid ei koti sest modemi ostsin mina välja ,et see pole nelde asi et modem end ära blockib
Edit:painkillah jagas huvitavat infi.Homme räägin tulemustest.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
17.05.2005 00:36:44
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga |
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi  |
mis stv interneti osakond selle peale ütles?
kui sul kaabel modem kodus...
kõne stvsse ja kahe minutiga võtab modem vastu iga seadme mis taha paned
P.S. Ruuter ei võrdu switch
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diavolos
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
17.05.2005 02:03:13
|
|
|
Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda . Küll ,aga viitsin lisada enda mured ja probleemid STV'ga kuna teema algataja tegelikult ju seda tahtsiki .
Esiteks helistan soovin interneti . Kõik oli ok , interneti mehed pidid homme tulema kell 18:00 . Saigi neid siis oodatud , kummalisel kombel oli kell juba 20:00 , kedagi polnud . Helistasin STV'sse , sealt vastas mingi naine telefonile ja mu küsimuse peale vastas ,et paraku neil tegemist , aga ärge muretsege täna saate interneti . No olgu ootasin kell oli 21:00 läbi veidike ja mehed tulidki , vaatasid kümme minut ringi , venitasid kaablit kotist välja jne , ja siis laususid ,et paraku interneti ei saa sisse panna kell nii palju juba ja selle sisse panemine ei olene neist , vaid ka nemad peavad kuhugi helistama ,et meile internet sisse panna . Lubasid homme tulle . Saabuski ''homme'' ja terve päev otsa ei tulnud kedagi , helistasin jälle STV'sse ja küsisin kus interneti mehed jäid ? Vastati täna tulevad . No sellel päeval nad tulidki . Ja sain ka interneti .
Nüüd räägime internetist , interneti katkestusi oli kuus ikka paar korda , ja need kestsid kusagil üle 10min kindlasti . Seda pole muidugi palju , aga starmani ja elioni kasutamisel ei esinenud nii pikki probleeme . Mõni kord olin internetita ka tund ja enam . Helistamise peale lausuti ,et remont . No olgu , kui katkes kuu pärast jälle samamoodi internet , vastati jälle remont .....?!
STV info telefon on avatud 24h , aga öösel nendega ühendust ei saa , testimise pärast helistasin täpselt 6 päeva nende info numbrile ajavahemikus 2:00-5:00 , ei pääsenud ma paraku kordagi liinile . Telefon kutsub ,aga keegi ei viitsi vastata....
Samuti infotelefonide otsas töötavad inimesed kes ei oska eriti eestikeelt . Tehke proovi kes ei usu , küsige midagi keerulist arvuti valdkonnast , mitte midagi ei saa nad aru.....
Eks see jutt võib näida virisemisena ,AGA starmani ja elioniga ei anna stv'd isegi mitte võrrelda
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.05.2005 02:09:48
|
|
|
kruttisin tuttaval stv seda mignit 2megast asja. eestisisene asi oli enamv2hem. v2lajstpoolt t6mbas korduvalt 300t mega ca 2h . see macaadressiasi on ka paras iba. s6ber tathtis paketti vahetada.. l6puks l2ks asjaga ca kuu. starman samas saatis mulle tehniku 25ndal detsembril kaablit vedama
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
17.05.2005 14:19:58
|
|
|
| paranoid kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga |
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi  |
mis stv interneti osakond selle peale ütles?
kui sul kaabel modem kodus...
kõne stvsse ja kahe minutiga võtab modem vastu iga seadme mis taha paned
P.S. Ruuter ei võrdu switch |
mis see nr on teen kõne siis sinna aga stv üteldi et maksad kuus 100kr juurde iga raali eest mis neti vajab
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
17.05.2005 15:40:56
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
| paranoid kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga |
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi  |
mis stv interneti osakond selle peale ütles?
kui sul kaabel modem kodus...
kõne stvsse ja kahe minutiga võtab modem vastu iga seadme mis taha paned
P.S. Ruuter ei võrdu switch |
mis see nr on teen kõne siis sinna aga stv üteldi et maksad kuus 100kr juurde iga raali eest mis neti vajab  |
Täiendav IP on 50eek kuus.
Vähemalt Tallinnas.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.05.2005 15:54:04
|
|
|
| Ma ka tahtsin ükskord ruuteriga netti jagada, kuid mingi jama oli. Helistasin stv-sse äkki nemad teavad, mis probla. Korraga öeldi et kui teist arvutit tahad panna siis tuleb juurde maksta. saatsin neid selle peale pikalt ja nii ta jäigi. Kuni sain teada et modemile tuleb restart teha ja saingi asja korda. Kusjuures ma stv-le ei öelnudki miks restart vaja teha.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
18.05.2005 21:01:07
|
|
|
mina panin peale seda lollakat 100eegijuttu masinale teise v6rgukaardi ja sinna kylge keeratud kaabliga switch i. ip d manually ja asi hakkas k2ima. k2ib juba 2kuud ja need jollerid ei ole kas aru saanud mis toimub v6i ei viitsi nad asjaga tegeleda.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
18.05.2005 21:10:55
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Ma ka tahtsin ükskord ruuteriga netti jagada, kuid mingi jama oli. Helistasin stv-sse äkki nemad teavad, mis probla. Korraga öeldi et kui teist arvutit tahad panna siis tuleb juurde maksta. saatsin neid selle peale pikalt ja nii ta jäigi. Kuni sain teada et modemile tuleb restart teha ja saingi asja korda. Kusjuures ma stv-le ei öelnudki miks restart vaja teha. |
Kogu see teise arvuti eest maksmine on pool juttu
Täiendavalt maksab täiendav IP
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
20.05.2005 14:18:42
|
|
|
ma pole ikka lahendust leidnud, ikka otsin abi
see usb modem see jolker aga seda stv telefon nr oleks vaja et teeks modemile restarti
edit:käisin täna stv-s seal ütlesin et teen avalduse ja nemad teevad modemile restarti ja saan ruuteri taha panna ja ei pea selle eest midagi maksma asi ants ja tasuta
viimati muutis KENWOOD 21.05.2005 13:26:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
21.05.2005 14:06:58
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| tsitaat: |
või võileiva hinna eest DVB-C PCI kaart arvutisse ja
|
palju see umbkaudu maksab? ja kui ma olen Pärnu STV klient (sat ja net) siis ma saan ka sellega telekat masinast vahtida? |
Kahjuks on STV digi saadaval ainult päälinnas
Saksamaa netipoodides pakutakse isendeid muidu alates 70EUR-ist umbes. Jutt käib ilma rauas MPEG2 dekoodrita nn. "budget" isenditest. Mul endal on hetkel arvutis analoogne päris SAT-i versioon(DVB-S). Tiksub igal juhul läitmatult "vana kooli" XP2000-l.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
22.05.2005 12:58:13
|
|
|
njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest
firmasisene infovahetus puudub?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
25.05.2005 12:30:22
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest
firmasisene infovahetus puudub?  |
ei aga mai kuu arve tuleb ikka, sest pead 1kuu ennem ette teatama ja siis enam järgmise kuu eest rulli ei tahta enam
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
25.05.2005 16:11:14
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest
firmasisene infovahetus puudub?  |
ei aga mai kuu arve tuleb ikka, sest pead 1kuu enne ette teatama ja siis enam järgmise kuu eest rulli ei tahta enam |
wtf, kus on kirjas, et kuu aega ette peab teatama?
nad võivad kinni hoida 14 päeva, aga nad tegid seda kohe, et tegid juba mai arve ka 29.- ära aga tuli ikka veel üks täisarve.
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
25.05.2005 20:49:36
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest
firmasisene infovahetus puudub?  |
ei aga mai kuu arve tuleb ikka, sest pead 1kuu enne ette teatama ja siis enam järgmise kuu eest rulli ei tahta enam |
wtf, kus on kirjas, et kuu aega ette peab teatama?
nad võivad kinni hoida 14 päeva, aga nad tegid seda kohe, et tegid juba mai arve ka 29.- ära aga tuli ikka veel üks täisarve. |
hm lepingus oli 1kuu ette teatamist aga täise arve ei tohiks olla vaid selle 7päeva eest mis mai kuus kasutasid
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|