Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 18:53:19 vasta tsitaadiga

STV Rocks! icon_biggrin.gif
Vahetati meie Shared Access Saturni paketi vastu.Peaks ütlema et väga 5+ thumbs_up.gif
Kuna neil nüüd uus süsteem ja modemit enam pole siis ei kao nett kah pidevalt ära nagu enne ja ping on märgatavalt paranenud thumbs_up.gif 8)
P.S-Saturni FTP on üle prahi thumbs_up.gif 5minutiga on film päevasel ajal kohal ja no õhtul veidike aeglasemalt icon_biggrin.gif
Töömees oli kah väga positiivne,kuigi püüdis minuga juba 2päeva ühendust saada icon_redface.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 20:26:19 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
STV Rocks! icon_biggrin.gif
Vahetati meie Shared Access Saturni paketi vastu.Peaks ütlema et väga 5+ thumbs_up.gif
Kuna neil nüüd uus süsteem ja modemit enam pole siis ei kao nett kah pidevalt ära nagu enne ja ping on märgatavalt paranenud thumbs_up.gif 8)
P.S-Saturni FTP on üle prahi thumbs_up.gif 5minutiga on film päevasel ajal kohal ja no õhtul veidike aeglasemalt icon_biggrin.gif
Töömees oli kah väga positiivne,kuigi püüdis minuga juba 2päeva ühendust saada icon_redface.gif


Filmid? Sa pole vist mänge tõmmanud icon_biggrin.gif
Minu rekord on saturniga 4 mb/s
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 05.05.2005 20:28:02 vasta tsitaadiga

Saturni FTP kiirus sõltub sellest kui võrd koormatud sellel hetkel see võrkar või sinu majas switch icon_wink.gif
Samas vaadake irooniat, kust sa veel tirid 4mbps icon_lol.gif

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC


viimati muutis paranoid 05.05.2005 20:29:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 20:29:04 vasta tsitaadiga

Alles avastan seda ftp-d icon_biggrin.gif töömees näitas veidi seda ja jättis filmide kausta pealt lahti...a noh nüüd märkasin et seal mänge ja muusikat kah thumbs_up.gif 8)
väga pro igatahes...STV sai minu silmis kohe 10palli paremaks icon_smile.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.05.2005 21:46:03 vasta tsitaadiga

Mul STV ja ei saa connectida sinna icon_neutral.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 05.05.2005 21:47:27 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Mul STV ja ei saa connectida sinna icon_neutral.gif

FTP on AINULT Saturni lokaal võrgus.

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kage
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2003




sõnum 05.05.2005 22:30:15 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
STV sai minu silmis kohe 10palli paremaks

ürita välismaalt midagi p2p programmidega või muuga peale http (ftp) tõmmata ja hoia pöialt, et need 10 palli negatiivseks ei läheks.

aga jah, inimestele kes webis surfamisega rahulduvad ja lokaalsest ftp-st õnnelikuks saavad, neile on Saturn piisavalt ideaalne, et STV parimaks provaideriks teha...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2005 22:32:54 vasta tsitaadiga

see jah tõsilugu
stv kodu's p2p sakib täiega
muidu tõmbab normilt

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 05.05.2005 23:01:54 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
see jah tõsilugu
stv kodu's p2p sakib täiega
muidu tõmbab normilt

Tõenäoliselt on see transparent proxy pärast.
Kuid see parandas HTTP välisühendust...

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kage
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2003




sõnum 06.05.2005 10:10:32 vasta tsitaadiga

paranoid kirjutas:
Tõenäoliselt on see transparent proxy pärast.

miks peaks transparent proxy ülejäänud liikluse kiiruse aeglaseks tegema? STV puhul pole muude asjade puhul eriti vahet, et kas ei kasuta proxy't, kasutad automaatset või määratud proxy't (bittorrenti puhul on vahe ainult selles, et automaatse puhul on pordid lahti, määratud puhul mitte), kiirus on ikka aeglane. ja seda p2p puhul, IRC puhul ning newsgruppide puhul.

seega mulle jääb mulje, et nad piiravad kuidagi muude asjade kiirust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2005 16:52:26 vasta tsitaadiga

p2p ei kasuta, välismaa serverid (v.a aasia omad) on kiired ja korralikud. Alla 50-e kiirust eriti ei kohta. p2p ei kasuta.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yakooza666
Piiratud kasutaja
yakooza666

liitunud: 12.11.2004




sõnum 06.05.2005 21:17:04 vasta tsitaadiga

Nu mina küll STV kohta ühtki halba sõna ei ütle. Eriti tõusis STV reiting minu silmis pärast eestikeelse foorumi leidmist. Kõik emuled ja värgid töötavad, ka ftp-desse saab sisse nüüd. Nett läks viimati ära........ krt, ei mäletagi nagu enam seda viimast korda. Pole enam väga amm u olnnud, kiirused on head, vahepeal oli mingi stabiilsusjama. Tegelt saan kuskil 100 kb rohkem kui lubatud, mina rahul. Ainuke asi, et P2P pordid on paljud kinni. See muidugi sellest, et nad ei soovi oma serverit üle koormata. Teenindus on meeldiv - telefoni teel saab alati asjalikku abi, ka administraator on seal ikka õige töö peal. Kunagi küll käis mingi STV vant, kes eesti keeles oskas öelda ainult "sinu winows, sinu probleem" aga sai siiski asjad aetud. Ka kaabeltv on neil ok. Pilt rahuldav. Täiesti korralik firma ja hind on mulle kah sobilik.icon_smile.gif
_________________
Töö on meie sõber - teda me ei puutu. Viin on meie vaenlane - teda me peame hävitama;)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 12.05.2005 15:30:39 vasta tsitaadiga

Endal on kodus STV kaabel-TV. Asi ikka suht niru. Näiteks eri kanalite helitugevuse nivoo on ikka seinast seina, samuti on kanaleid millel heli kvaliteet on super kui samas mõnel on alla igast arvestust. Pildi kohta võib sama ütelda - erinevatel kanalitel täiesti erinev. Väga tihti juhtub, et mõni kanal tungib teisele sisse, esineb topelt pilt (varjud taga) ja paar korda kuus kaob pilt mingiks (õnneks nii max 2tundi) ajaks täitsa ära. Häirib veel see, et kanalite asukohti vahetatakse nagu pähe tuleb, alates liitumisest saati on umbes 1/3 kanaleid asendatud mingite teistega. Öösiti pornot kah näidatakse täitsa suva järgi. Samas muidugi äärmiselt positiivne on see, et ega see pull suurt maksa ka midagi (50.-).

STV internetiga kahjuks kogemus puudub, kuna olen juba 4 aastat Elioni klient (2Mb/712kb) ja pole mitte hetkegi probleemi olnud. Ise ka newsgruppide fann - tiri mis kell ja mis päeval tahad, ükskõik millisest välismaa serverist, ühendus on alati sinna lupatud piirimaile.

Tahtsin veel lisada, et mul staatiline IP ja kõik pordid lahti. Ping miskit online mängu mängides (UTd vahel ikka saab) jääb sinna 30 ja allapoole.

_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2005 16:53:31 vasta tsitaadiga

ei tahaks nüüd "nii väga" kritiseerida, kuid STV on ikka s*tt mis s*tt! üksikasju ei hakka täpsustama, aga ühendus lihtsalt ühel päeval hakkas jumpsima(upload just) ning nad ei saanudki seda korda- pidin "kurvastusega" muu teenusepakkuja võtma:D

ja klienditeenindus!!!!! icon_evil.gif thumbs_down.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 13:00:30 vasta tsitaadiga

Endal on STV-ga seni kuni seda kasutasin kõik bueno - telekas, nett ja arveldus korras. Nüüd kui pool aastat tähemehe klient, ilmus postkasti ühtäkki võlanõue maksmata kaabel-TV arve eest, kuigi avaldus lepingu lõpetamise kohta oli tehtud oktoobrikuu esimesel päeval ja teenus ise lõpetati 6.okt. Samas kassast öeldi et enam midagi maksma ei pea. Peale võlanõude kättesaamist ja STV "klienditeenindusega" telefoni otsas vaidlemist juhatati kassasse avaldust kirjutama icon_rolleyes.gif noh selle firmaga küll kõik korras pole thumbs_down.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:35:31 vasta tsitaadiga

huvitav mis siis juhtub kui sügiusest elion tv näitama hakkab-mina saadan kohe stv pikalt.inerneti panin pool aastat tagasi elioni ja enam probleeme ei ole.teleka pildiga ka sama jama toa aknast on teletorn näha aga eeesti kolme kanali pildid on alla igasugust arvestust eriti paistis välja uue teleka ostmisel.ise sain ka stv võlanõude 50.- peale ,seal ikka normaalsed ei tööta-nad isegi ei osanud öelda mille kohta see on kästi lihtsalt ära maksta et mitte probleeme endale tekitada .peale seda kui nõudsin raamatupidamisest 4 aasta arvete väljavõtet toon muutus 180 ja nüüd paistab et asi lõpetatud-eks nad püüavad nõrga närvilisi .
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 15.05.2005 19:37:37 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mul oleks küsimus, serverimaailma domeenis tegin emaili aadressi, tahaks pop3 ega kasutada seda, kodukal on antud küll incoming server , aga outgoing pop3 ütlevad et kasutage ISP mailiserverit (adsl kodu puhul mail.neti.ee) , mis see siis stv l peaks olema?

SMTP on mail.stv.ee
või mail.infonet.ee

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.05.2005 19:38:18 vasta tsitaadiga

OT: Elion hakkab Digi-TV-d näitama regiooniti ja järk-järgult tsooni laiendades 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 19:44:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
OT: Elion hakkab Digi-TV-d näitama regiooniti ja järk-järgult tsooni laiendades 8)
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.05.2005 19:50:49 vasta tsitaadiga

OT: Aga leidsin selle pressiteate üles ka:, lühendatult:
Alates aprillist pakub Elion uutes elamupiirkondades ja korrusmajades Tallinnas ning selle lähiümbruses digitaalset televisioonipilti. Edasi liigutakse teistesse suurematesse asumitesse. Millal täpselt kuhugi piirkonda jõutakse, pole hetkel veel selge.
Uus, digitaalne televisioonipilt on aga ligilähedane DVD kvaliteediga ja peaks tagama ettevõttele konkurentsieelise praeguste kaabeltelevisiooni pakkujate ees.

Mind hakkas huvitama, et kui on 2 megane ühendus, kas siis ka juba DVD-kvaliteedi kätte saab, või on selleks 4 mega ühendust vaja. Aga see ple muidugi STV temaatika sry icon_redface.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 20:38:42 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
OT: Aga leidsin selle pressiteate üles ka:, lühendatult:
Alates aprillist pakub Elion uutes elamupiirkondades ja korrusmajades Tallinnas ning selle lähiümbruses digitaalset televisioonipilti. Edasi liigutakse teistesse suurematesse asumitesse. Millal täpselt kuhugi piirkonda jõutakse, pole hetkel veel selge.
Uus, digitaalne televisioonipilt on aga ligilähedane DVD kvaliteediga ja peaks tagama ettevõttele konkurentsieelise praeguste kaabeltelevisiooni pakkujate ees.

Mind hakkas huvitama, et kui on 2 megane ühendus, kas siis ka juba DVD-kvaliteedi kätte saab, või on selleks 4 mega ühendust vaja. Aga see ple muidugi STV temaatika sry icon_redface.gif
miks ei ole see teema ,peale elioni teenuse käivitamist ja kättesaadavaks kõigile on stv lihtsalt juba ajalugu või halb unenägu
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.05.2005 20:45:46 vasta tsitaadiga

OT: Kuid tundub, et Digi-TV teema tasuks andmeside teemase üle kanda uue teemana. Siis oleks küsijaid-vastajaid-huvilisi rohkem 8) beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 15.05.2005 21:12:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
peale elioni teenuse käivitamist ja kättesaadavaks kõigile on stv lihtsalt juba ajalugu või halb unenägu

Oled selles kohe nii kindel? Ma küll kahtlen... STVl võib olla probleeme teatud piirkondades aga see ei tähenda seda, et kohe kõikjal on neil jamad. Mina elan näiteks Õismäel ja telepilt on vägagi normaalne. Ja Eesti kanalid on siin küll briljantselt selged... Ja see, kui populaarseks see Elioni digitaaltelevisoon muutub, oleneb paljustki Elioni hinnapoliitikast. Kui see on ikka praegusest kaabeltelevisiooni kuumaksust rohkem, siis mina küll ei kavatse vahetama hakata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 16.05.2005 15:48:59 vasta tsitaadiga

pinkman kirjutas:
tahanteada kirjutas:

Mind hakkas huvitama, et kui on 2 megane ühendus, kas siis ka juba DVD-kvaliteedi kätte saab, või on selleks 4 mega ühendust vaja. Aga see ple muidugi STV temaatika sry icon_redface.gif
miks ei ole see teema ,peale elioni teenuse käivitamist ja kättesaadavaks kõigile on stv lihtsalt juba ajalugu või halb unenägu


Kordan veelkord, et STV on pakkunud DVB-C standardil beseerutvat Digi-TV teenust juba aastaid. Enne, tõsi oli HTB+ pakett. Täna aga näitab juba 3-e Eesti kanalit, Discovery-d jms. Osta omale DigiBox või võileiva hinna eest DVB-C PCI kaart arvutisse ja naudi aga kvaliteetset pilti icon_wink.gif Ei kao se STV kuhugi, kui ta nii edumeelselt jätkab...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2005 16:00:40 vasta tsitaadiga

To vutt: Aga kuna ma olen rääkinud Digi-TV-st üle kaabelvõrgu icon_question.gif Ma räägin DVD kvaliteedi edastamisest üle interneti thumbs_up.gif Need on 2 täiesti eri asja ju ja kui juurdub lõpuks uus digitelevisioon, ehk kui mul saab 1600x1200 lahutusega digitaalteler olema 8) saan ma selle ju otse tekkiva Elioni digitaalvõrguga ühendada icon_eek.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 17:17:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

või võileiva hinna eest DVB-C PCI kaart arvutisse ja

palju see umbkaudu maksab? ja kui ma olen Pärnu STV klient (sat ja net) siis ma saan ka sellega telekat masinast vahtida?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.05.2005 17:56:44 vasta tsitaadiga

tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?

Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.05.2005 18:23:44 vasta tsitaadiga

rastix kirjutas:
tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?

Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss.


Samal õhtul panevad sulle taha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 16.05.2005 19:11:55 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
rastix kirjutas:
tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?

Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss.


Samal õhtul panevad sulle taha icon_razz1.gif


ma vaatan, et sul juba kogemused olemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 16.05.2005 19:24:38 vasta tsitaadiga

rastix kirjutas:
486 kirjutas:
rastix kirjutas:
tekkis väike plaan katsetada stv ühendust kuna seal hetkel mingi kampaania neil. Tekkisid mõned küsimused - kas liitumine on valutu, kaua kõik selleni, kuni mul nett sees on, aega võtab?

Ma arvan, et eks see starmanilt stv-le üleminek on vist üks paras nxss.


Samal õhtul panevad sulle taha icon_razz1.gif


ma vaatan, et sul juba kogemused olemas icon_lol.gif
mul oli eriti valutu jalutasid tuppa ühendasid sati kaabli üle toa kaabliga siis kõndisid arvuti tuppa ma viskasin modemi üles juhtme taha ja draivud peale kohe nett oli olemas siis jorss näitas seda ftp-ed ka siis oli ok thumbs_up.gif ainult modem on väärakas ära confittud et ei lase neti jagad lükkan enda arvutile teise arvuti järgi nett blockab ära AHV,saaks kuidagi selle jura maha siis oleks tegija STV 8) ja kurat ma maksan 1k et modem jäeks endale et renti ei peaks maksma
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 19:29:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ainult modem on väärakas ära confittud et ei lase neti jagad lükkan enda arvutile teise arvuti järgi nett blockab ära AHV

osta switch/ruuter. säästad end vaevast. jea pealegi, õpi sõnavahemärke kasutama. su tekst on jube hull, mõtle teiste peale kes su posti ka lugema peavad. thumbs_down.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 16.05.2005 21:00:01 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:

ainult modem on väärakas ära confittud et ei lase neti jagad lükkan enda arvutile teise arvuti järgi nett blockab ära AHV

osta switch/ruuter. säästad end vaevast. jea pealegi, õpi sõnavahemärke kasutama. su tekst on jube hull, mõtle teiste peale kes su posti ka lugema peavad. thumbs_down.gif
kurb siis, aga ruuter/switch olemas sama jura icon_rolleyes.gif siis stv jõmmid irvasid vastu ja ütlesid iga arvuti 100kr juurde kuus icon_evil.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2005 21:04:50 vasta tsitaadiga

mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 16.05.2005 21:11:05 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.05.2005 21:11:41 vasta tsitaadiga

Muideks EL seadused lubavad võrku jagada icon_biggrin.gif Ja seega peaks see seadus ka Eestis kehtima 8)

Ja kui muu ei aita, pane mingi tulemüüriga kast NET-serveriks ja vaevalt keegi näeb, mis Sul tulemüüri taga toimub thumbs_up.gif Kasvõi MSHOME lahendus kui muud käepärast pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 16.05.2005 21:28:20 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Muideks EL seadused lubavad võrku jagada icon_biggrin.gif Ja seega peaks see seadus ka Eestis kehtima 8)

Ja kui muu ei aita, pane mingi tulemüüriga kast NET-serveriks ja vaevalt keegi näeb, mis Sul tulemüüri taga toimub thumbs_up.gif Kasvõi MSHOME lahendus kui muud käepärast pole icon_wink.gif

ei funka olen nii teind juba icon_rolleyes.gif aga neid ei koti sest modemi ostsin mina välja ,et see pole nelde asi et modem end ära blockib icon_rolleyes.gif
Edit:painkillah jagas huvitavat infi.Homme räägin tulemustest.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 17.05.2005 00:36:44 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
painkillah kirjutas:
mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi icon_rolleyes.gif

mis stv interneti osakond selle peale ütles?
kui sul kaabel modem kodus...
kõne stvsse ja kahe minutiga võtab modem vastu iga seadme mis taha paned
P.S. Ruuter ei võrdu switch

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 17.05.2005 02:03:13 vasta tsitaadiga

Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda . Küll ,aga viitsin lisada enda mured ja probleemid STV'ga kuna teema algataja tegelikult ju seda tahtsiki .

Esiteks helistan soovin interneti . Kõik oli ok , interneti mehed pidid homme tulema kell 18:00 . Saigi neid siis oodatud , kummalisel kombel oli kell juba 20:00 , kedagi polnud . Helistasin STV'sse , sealt vastas mingi naine telefonile ja mu küsimuse peale vastas ,et paraku neil tegemist , aga ärge muretsege täna saate interneti . No olgu ootasin kell oli 21:00 läbi veidike ja mehed tulidki , vaatasid kümme minut ringi , venitasid kaablit kotist välja jne , ja siis laususid ,et paraku interneti ei saa sisse panna kell nii palju juba ja selle sisse panemine ei olene neist , vaid ka nemad peavad kuhugi helistama ,et meile internet sisse panna . Lubasid homme tulle . Saabuski ''homme'' ja terve päev otsa ei tulnud kedagi , helistasin jälle STV'sse ja küsisin kus interneti mehed jäid ? Vastati täna tulevad . No sellel päeval nad tulidki . Ja sain ka interneti .
Nüüd räägime internetist , interneti katkestusi oli kuus ikka paar korda , ja need kestsid kusagil üle 10min kindlasti . Seda pole muidugi palju , aga starmani ja elioni kasutamisel ei esinenud nii pikki probleeme . Mõni kord olin internetita ka tund ja enam . Helistamise peale lausuti ,et remont . No olgu , kui katkes kuu pärast jälle samamoodi internet , vastati jälle remont .....?!
STV info telefon on avatud 24h , aga öösel nendega ühendust ei saa , testimise pärast helistasin täpselt 6 päeva nende info numbrile ajavahemikus 2:00-5:00 , ei pääsenud ma paraku kordagi liinile . Telefon kutsub ,aga keegi ei viitsi vastata....
Samuti infotelefonide otsas töötavad inimesed kes ei oska eriti eestikeelt . Tehke proovi kes ei usu , küsige midagi keerulist arvuti valdkonnast , mitte midagi ei saa nad aru.....
Eks see jutt võib näida virisemisena ,AGA starmani ja elioniga ei anna stv'd isegi mitte võrrelda icon_wink.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2005 02:09:48 vasta tsitaadiga

kruttisin tuttaval stv seda mignit 2megast asja. eestisisene asi oli enamv2hem. v2lajstpoolt t6mbas korduvalt 300t mega ca 2h . see macaadressiasi on ka paras iba. s6ber tathtis paketti vahetada.. l6puks l2ks asjaga ca kuu. starman samas saatis mulle tehniku 25ndal detsembril kaablit vedama icon_biggrin.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 17.05.2005 14:19:58 vasta tsitaadiga

paranoid kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
painkillah kirjutas:
mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi icon_rolleyes.gif

mis stv interneti osakond selle peale ütles?
kui sul kaabel modem kodus...
kõne stvsse ja kahe minutiga võtab modem vastu iga seadme mis taha paned
P.S. Ruuter ei võrdu switch

mis see nr on teen kõne siis sinna aga stv üteldi et maksad kuus 100kr juurde iga raali eest mis neti vajab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2005 15:40:56 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
paranoid kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
painkillah kirjutas:
mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et riistvara aadress ära kustuks (või hoia ca 10 tundi modemit välja ja unplugitult masinast), siis paned ruuterisse. edasi peab juba töötama. ega nemad seal teada ei saa ju kas sina jagad või ei jaga
ei sellest pole kasu mul üks tuttav elion jorss kes tegeleb sellega ,ta jamas ka sellega polnd ka abi icon_rolleyes.gif

mis stv interneti osakond selle peale ütles?
kui sul kaabel modem kodus...
kõne stvsse ja kahe minutiga võtab modem vastu iga seadme mis taha paned
P.S. Ruuter ei võrdu switch

mis see nr on teen kõne siis sinna aga stv üteldi et maksad kuus 100kr juurde iga raali eest mis neti vajab icon_rolleyes.gif

Täiendav IP on 50eek kuus.
Vähemalt Tallinnas.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.05.2005 15:54:04 vasta tsitaadiga

Ma ka tahtsin ükskord ruuteriga netti jagada, kuid mingi jama oli. Helistasin stv-sse äkki nemad teavad, mis probla. Korraga öeldi et kui teist arvutit tahad panna siis tuleb juurde maksta. saatsin neid selle peale pikalt ja nii ta jäigi. Kuni sain teada et modemile tuleb restart teha ja saingi asja korda. Kusjuures ma stv-le ei öelnudki miks restart vaja teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.05.2005 21:01:07 vasta tsitaadiga

mina panin peale seda lollakat 100eegijuttu masinale teise v6rgukaardi ja sinna kylge keeratud kaabliga switch i. ip d manually ja asi hakkas k2ima. k2ib juba 2kuud ja need jollerid ei ole kas aru saanud mis toimub v6i ei viitsi nad asjaga tegeleda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 18.05.2005 21:10:55 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Ma ka tahtsin ükskord ruuteriga netti jagada, kuid mingi jama oli. Helistasin stv-sse äkki nemad teavad, mis probla. Korraga öeldi et kui teist arvutit tahad panna siis tuleb juurde maksta. saatsin neid selle peale pikalt ja nii ta jäigi. Kuni sain teada et modemile tuleb restart teha ja saingi asja korda. Kusjuures ma stv-le ei öelnudki miks restart vaja teha.

Kogu see teise arvuti eest maksmine on pool juttu icon_lol.gif
Täiendavalt maksab täiendav IP icon_exclaim.gif

_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 20.05.2005 14:18:42 vasta tsitaadiga

ma pole ikka lahendust leidnud, ikka otsin abi icon_rolleyes.gif
see usb modem see jolker aga seda stv telefon nr oleks vaja et teeks modemile restarti
edit:käisin täna stv-s seal ütlesin et teen avalduse ja nemad teevad modemile restarti ja saan ruuteri taha panna ja ei pea selle eest midagi maksma thumbs_up.gif asi ants ja tasuta icon_wink.gif


viimati muutis KENWOOD 21.05.2005 13:26:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 21.05.2005 14:06:58 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
tsitaat:

või võileiva hinna eest DVB-C PCI kaart arvutisse ja

palju see umbkaudu maksab? ja kui ma olen Pärnu STV klient (sat ja net) siis ma saan ka sellega telekat masinast vahtida?


Kahjuks on STV digi saadaval ainult päälinnas icon_sad.gif
Saksamaa netipoodides pakutakse isendeid muidu alates 70EUR-ist umbes. Jutt käib ilma rauas MPEG2 dekoodrita nn. "budget" isenditest. Mul endal on hetkel arvutis analoogne päris SAT-i versioon(DVB-S). Tiksub igal juhul läitmatult "vana kooli" XP2000-l.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2005 12:58:13 vasta tsitaadiga

njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest icon_evil.gif icon_lol.gif
firmasisene infovahetus puudub? icon_confused.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 25.05.2005 12:30:22 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest icon_evil.gif icon_lol.gif
firmasisene infovahetus puudub? icon_confused.gif
ei aga mai kuu arve tuleb ikka, sest pead 1kuu ennem ette teatama ja siis enam järgmise kuu eest rulli ei tahta enam
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2005 16:11:14 vasta tsitaadiga

MarsKiller kirjutas:
roostevaba kirjutas:
njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest icon_evil.gif icon_lol.gif
firmasisene infovahetus puudub? icon_confused.gif
ei aga mai kuu arve tuleb ikka, sest pead 1kuu enne ette teatama ja siis enam järgmise kuu eest rulli ei tahta enam


wtf, kus on kirjas, et kuu aega ette peab teatama? icon_confused.gif
nad võivad kinni hoida 14 päeva, aga nad tegid seda kohe, et tegid juba mai arve ka 29.- ära aga tuli ikka veel üks täisarve.

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 25.05.2005 20:49:36 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
MarsKiller kirjutas:
roostevaba kirjutas:
njaaa, kui stv miinustest rääkida, siis lõpetasin selle jama 7ndal mail ära, nüüd tuli mai eest arve nii kaabli kui ka neti eest icon_evil.gif icon_lol.gif
firmasisene infovahetus puudub? icon_confused.gif
ei aga mai kuu arve tuleb ikka, sest pead 1kuu enne ette teatama ja siis enam järgmise kuu eest rulli ei tahta enam


wtf, kus on kirjas, et kuu aega ette peab teatama? icon_confused.gif
nad võivad kinni hoida 14 päeva, aga nad tegid seda kohe, et tegid juba mai arve ka 29.- ära aga tuli ikka veel üks täisarve.
hm lepingus oli 1kuu ette teatamist aga täise arve ei tohiks olla vaid selle 7päeva eest mis mai kuus kasutasid
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  STV mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.