Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2005 17:52:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuskilt neid key-sid ka kergelt saab veel ?


ei ole silma jäänud kahjuks - preorderiga kõige lihtsam icon_wink.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 19.02.2005 00:31:05 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
tsitaat:

kuskilt neid key-sid ka kergelt saab veel ?


ei ole silma jäänud kahjuks - preorderiga kõige lihtsam icon_wink.gif


preorde tähendab et pean siis kohe ostma ka või?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2005 16:57:30 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
oomen kirjutas:
tsitaat:

kuskilt neid key-sid ka kergelt saab veel ?


ei ole silma jäänud kahjuks - preorderiga kõige lihtsam icon_wink.gif


preorde tähendab et pean siis kohe ostma ka või?


täpselt nii, maksad praegu ära, saad key kätte ja kui mäng välja tuleb, saadetakse mäng ka
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 17:39:13 vasta tsitaadiga

Sel reedel algab uus beta event, aeg teema jälle üles kaevata. Uudisena saab Guild Warsi nüüd edukalt ka Eestisse tellida, praegu toimetab selle Eestisse vaid www.importmadness.com, ehk lisandub lähiajal veel saite, mis Eestist kuulnud on icon_biggrin.gif. Hind on umbes 36 naela ehk 830 krooni koos preorder packi ja kohaletoomisega, ise kavatsen ka sealt ette ära tellida millalgi. Teised saidid on odavamad aga Eestisse kaupa ei saada. Ise kavatsen ka sealt ette ära tellida millalgi.

Et siis postitage, kas see nädalavahetus mängite ja mida mängus ette võtate vms.


viimati muutis s4nder 17.03.2005 20:10:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 15.03.2005 20:36:39 vasta tsitaadiga

Kindlasti mängin nädalavahetusel! (nimega Violet Deepsky/Light Of Vega, Ele/Mo ja Ele/Me vastavalt). Eelmine BWE sai kõik missioonid ära tehtud, nüüd kavatsen vist ruttu level 20 saada (praegu 17) ja siis solos explorima icon_wink.gif

Muide Guild Wars'i saab juba ammu Eestisse tellida, ise tellisin peale novembri BWE'd sellisest kohast nagu http://www.videogamesplus.ca Tegemist Kanada online poega. Kokku läks maksma $58.45 mängu eest + $8.34 transport, seega praegust USD kurssi arvestades 781 EEK'i icon_wink.gif Preorder pack jõudis Eestisse 8 päevaga, mis on väga hea tulemus minu arust.

_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 22:29:24 vasta tsitaadiga

Ma mängin nime all Sander The Wicked, lvl 13 Mesmer/Ranger. Üritan ka lvl 20 teha ja koos guildiga pvpsse minna. Mesmer peaks päris hea shutdowni tegema maagidele (backfire jne).

Eks mängus näeme icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EtsSpets
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2004




sõnum 18.03.2005 12:00:09 vasta tsitaadiga

niih...selline idee, et kõik see mees st siis naised ka kui neid on võiks see event koguneda näiteks Lions Archis, Distr 5 näiteks mingi õhtul 22.00 ? Meil on juba guild olemas ning mängime GWd esimesest betas, valetan E3 eventist tegelt icon_biggrin.gif. Seega kogemusi on ja käidud ka suht palju igalpool, niiet kui vähegi saate siis kogunege Lions Archi täna õhtul

Ise olen Ets Spets, niiet pm ige kui vaja icon_wink.gif.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 12:35:10 vasta tsitaadiga

Muide - hetkel saab GW´d mängida icon_wink.gif Ühtegi koodi ka ei küsitud thumbs_up.gif

http://www.aliq.ee/intra/pub/gw.jpg
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.04.2005 14:06:27 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
Muide - hetkel saab GW´d mängida icon_wink.gif Ühtegi koodi ka ei küsitud thumbs_up.gif

http://www.aliq.ee/intra/pub/gw.jpg


Minult küll küsib koodi icon_sad.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 14:49:14 vasta tsitaadiga

tee uus konto ja vali mitte International vaid Korea icon_wink.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Endymion
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 16:11:21 vasta tsitaadiga

ma küll ei suuda seal accounti teha....seal tuleb korea-keelne aken ning edasisaamiseks on vaja korrektne fraas kirjutada icon_eek.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2005 17:10:50 vasta tsitaadiga

ja kes on keelanud sul windoosas korea keelne klaver koos teksti tuvastusega installida icon_wink.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.04.2005 22:47:05 vasta tsitaadiga

Ei, nii hea mäng see ka pole et ma koertega viitsiks mängida thumbs_down.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 03.04.2005 22:57:24 vasta tsitaadiga

hehe, jälle mingi uus väljend korealaste jaoks jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2005 11:09:39 vasta tsitaadiga

On küll korduvalt küsitud ja üles kutsutud- kuid proovin veel viimast korda õnne. Kas on siin HV´s mõni tõsine GuildWarsi mängur kes oleks huvitatud eestikeelse ja meelse guildiga ühinemisest ?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 12.04.2005 14:15:44 vasta tsitaadiga

Nii-nii, viimane beta event tulekul ja seega ka viimane võimalus mängu enne ostmist proovida. Mul on veel enda friend's pass kasutamata, niiet kui kellelgi soovi on, saatke PS. Esimene soovija saab omale.

edit: läinud... kasutajale oomen

_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 14:19:40 vasta tsitaadiga

Tänud lawrey´le thumbs_up.gif
Saan hea sõbra omale kampa viimasesse eventi.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wing
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2004




sõnum 12.04.2005 17:08:17 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas mäng tuleb Eestisse müügile samal ajal kui on offical release (28 aprill) ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 17:31:18 vasta tsitaadiga

Kahtlen sügavalt selles.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.04.2005 18:10:36 vasta tsitaadiga

tavaliselt läheb ikka kauem aega, kuni ta ikka jõuab Eestisse
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2005 22:30:12 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
On küll korduvalt küsitud ja üles kutsutud- kuid proovin veel viimast korda õnne. Kas on siin HV´s mõni tõsine GuildWarsi mängur kes oleks huvitatud eestikeelse ja meelse guildiga ühinemisest ?


Olen küll tõsine GW mängija, paari päeva pärast tellin mängu ka ära (http://www.importmadness.com), kuid olen juba leidnud omale hea guildi - nimelt GWO ehk Guild Wars Online foorumi guild. Olen neis foorumeis juba 4 aastat aktiivne ning tõesti väga sõbralik seltskond on. Ka ei ole nn 1337 kid'e, keskmiselt 25-30-aastased gamerid. Eks näis, äkki tuleksin eesti guildi üle, kuid kahtlen selles.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Waltson
HV vaatleja
Waltson

liitunud: 11.12.2001




sõnum 13.04.2005 13:42:48 vasta tsitaadiga

Hmm, huvitav mis saab juhul kui ma alles nüüd selle mängu avastasin? Nagu ma asjast aru saan, ei saagi enam ilma pre-orderita mängu proovida. Põrsast kotis ka ei tahaks nagu soetada...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2005 10:21:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Põrsast kotis ka ei tahaks nagu soetada...


Ee jää muud kui uurida pilte ning lugeda teiste arvamust. Või otsida mõni kellel on veel friends pass üle.

EDIT: SERVERID ON ÜLEVAL ! Viimane event enne mängu väljatulekut on alanud 8)
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 12:53:48 vasta tsitaadiga

raske otsus, kas pühendada nädalavahetus WoW'ile või siis proovida seda ...

edit: niih, pre-order tellijad juba mängivad, mis siis esmamuljed on ... krdi raske otsus kas hakata GW mängima koos hea sõbraga või siis WoW'i edasi

edit: Sai siis ühel hommikul otsus vastu võetud ... GW, tellisin endale key netist ära ja õhtul hakkasin mängima. Esmamulje peale WoW'd ... krt küll on ikka uimane, õnneks läks see asi üle peale paari levelit ja mänguga harjumist. Nädalavahetusel mitmeid öötunde kulutanud mäng on siis tekitanud sõltuvuse. Graafika IMO üks ilusamaid mida mina näinud, alguses harjumatu ja võõras tundunud mission based area, see on ka meeldima hakanud. Mis aga põhiline, level 20 on maksimum ja sealt edasi siis parema varustuse otsimine ja pvp. WoW läks igaljuhul müügiks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 14:44:56 vasta tsitaadiga

kellelgi inffi on kas seda asja kuskil eesti müügis ka juba nähtud ?
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 14:54:45 vasta tsitaadiga

Isiklikult pole kohanud. Aga võimalus väljamaalt osta - 45 euri ja saadavad koodi maili peale (transaraha on puhas võit) kui raha panga kaudu ette ära maksad - ajaliselt 3-4 päeva võtab aega.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 16:57:25 vasta tsitaadiga

eesti rahas ca 650kr läks minul ainult key tellimine 54,5$ oli mis ligikaudu 42,5eur ja sain samal päeval kätte (vajalik kred. kaart
)
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Turbodiisl
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2005




sõnum 03.05.2005 19:42:57 vasta tsitaadiga

shelob, kle kust kohast sa guild warsi tellisid???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 03.05.2005 21:35:54 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam variant ketkel on www.plaync.com . Saad ainult mängimiseks vajaliku key ja maksab 45 eurot (vist oli)
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 22:04:57 vasta tsitaadiga

Tellisin GW importmadnessist 34 naelaga. Kirves hind aga kogu mäng koos preorder packiga tuuakse ehk millalgi varsti kohale... nädal aega ootan juba.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Turbodiisl
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2005




sõnum 03.05.2005 22:12:17 vasta tsitaadiga

Aga kuidas see täpsemalt töötab? ostad koodi ja downloadid mängu kuskilt ja sisestad koodi ja mängid kas või elu lõpuni???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 22:17:14 vasta tsitaadiga

Turbodiisl kirjutas:
Aga kuidas see täpsemalt töötab? ostad koodi ja downloadid mängu kuskilt ja sisestad koodi ja mängid kas või elu lõpuni???


Jah. Mängu clienti saab tõmmata guild warsi kodulehelt www.guildwars.com. Ainuke asi, mis takistab igaüht seda mängimast, ongi retail key, mille sa siis ostad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Turbodiisl
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2005




sõnum 03.05.2005 22:23:09 vasta tsitaadiga

siis see on tõesti hea sest seda saab kohe mängima hakata ja üpris odav kah!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 22:32:33 vasta tsitaadiga

mina tellisin www.gamersloot.com ja tean veel ühte kes sealt tellis ja meil mõlemal oli keyd suht kiirelt kohal
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 22:37:20 vasta tsitaadiga

Ega jah, kui oleksin ise paar nädalat tagasi teadnud, et on võimalik ka meili peale key tellida, poleks hakanud täispaketti tellimagi. Aga noh, nüüd tuleb need nädalad ära oodata icon_cry.gif. Noh, jääbki muuks ka aega.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Turbodiisl
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2005




sõnum 03.05.2005 23:02:59 vasta tsitaadiga

ma aravan et ma ostan omale cd key ikka playNC-st!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 10:27:31 vasta tsitaadiga

Turbodiisl kirjutas:
ma aravan et ma ostan omale cd key ikka playNC-st!!!


ei saa sind keelata icon_razz.gif

gamerslooti tõin sellepärast välja, et isiklik kogemus sealt tellimisel 3 asjaga ja tean veel kedagi kes sai ka ilusti kauba kätte.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 04.05.2005 12:19:14 vasta tsitaadiga

Importmadness.com / co.uk on sitavõitu koht ostmiseks, nad venitavad ja ei taha suhelda.

Gamersloot on parem ja reageerivad kiiresti, arvestades et nad paiknevad California ajavööndis ca +- 12 tundi meiega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 12:24:34 vasta tsitaadiga

Kas importmadnessi "baas" on UK-s? Seal saab maksta ka UK deebetkaardiga, ent FAQ-s oli kirjas, et nad on siiski Ameerikas põhinev firma... Inglismaalt ei tohiks küll mõne toota kohaletoomine üle nädala võtta, eriti veel airmailiga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 12:31:40 vasta tsitaadiga

sõber tellis http://www.mmorg-shop.com/ endale guildwarsi preorderiga, sai saksa keelse manualiga karbi icon_biggrin.gif õnneks tal sellega probleemi pole kuna ta valdab ka saksa keelt, aga teistele kes sealt on plaanind tellida infoks ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 14:09:14 vasta tsitaadiga

tellisin ise samalt saidilt - ja sain ilusti inglise keelse - ju partii viga.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 14:16:17 vasta tsitaadiga

oomen, mis level juba oled? ise kolisin USA serverisse mängima kuna hakkas ajudesse see pidev saksa ja muukeelne läbu chatis. samuti meil guild usa oma ja memberitega ka lihtsam kohtuda sedasi ... kohe kohe level 12 Necro/Warrior olen.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 15:02:41 vasta tsitaadiga

lvl 16 healer ja lvl 10 warrior hetkel - olen samuti ameerika all kuna prantsuse ja hispaaniakeelne läbu hakkas kergelt närvidele käima jah icon_neutral.gif tegelen sigili otsimisega et guild hall lõpuks muretseda- kuid üksi on selle kättesaamine suht lootusetu
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 16:31:21 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
lvl 16 healer ja lvl 10 warrior hetkel - olen samuti ameerika all kuna prantsuse ja hispaaniakeelne läbu hakkas kergelt närvidele käima jah icon_neutral.gif tegelen sigili otsimisega et guild hall lõpuks muretseda- kuid üksi on selle kättesaamine suht lootusetu


hmm, kas selle saamiseks mitte ei pea House Of Heroes ära võitma? või vähemalt olen kuulnud, et guildhalli tegemiseks on vaja HoH võita ... Ja palju sul guildis membereid?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 16:44:28 vasta tsitaadiga

sigilit on vaja mida saab traderite käest (teoorias vähemalt tegelikult on need enamus aja otsas) ja teine variant jah HoH võita - kildis olen mina oma uhkes üksinduses - ma suht pirtsakas liikmete suhtes 8)
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 16:53:28 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
sigilit on vaja mida saab traderite käest (teoorias vähemalt tegelikult on need enamus aja otsas) ja teine variant jah HoH võita - kildis olen mina oma uhkes üksinduses - ma suht pirtsakas liikmete suhtes 8)


hehe, anna siis teada kui esimese HoH'i võidad icon_wink.gif siis ma ütlen suure selge häälega Respect icon_wink.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 04.05.2005 18:29:34 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi plaan mängu osta, aga 45 eurot liiga kallis tundub, siis mul on üks cd-key müügiks anda. Rohkem infot siin
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 20:26:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

anna siis teada kui esimese HoH'i võidad


eelistan PvP´le iga kell PvE´d
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 20:31:06 vasta tsitaadiga

oomen kirjutas:
tsitaat:

anna siis teada kui esimese HoH'i võidad


eelistan PvP´le iga kell PvE´d


mul just vastupidi icon_biggrin.gif PvE pärast seda mängu ei mängiks, siis mängiks EQ2'te ... mina vähemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 20:58:28 vasta tsitaadiga

nojah aga kui sa exploremas ei käi siis playerite vastu oled sa tugevas kaotuses - runed upgraded kõik ju lukus alles ...

EDIT: EQ2 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Guild Wars mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.