|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
18.02.2005 17:52:40
|
|
|
| tsitaat: |
kuskilt neid key-sid ka kergelt saab veel ?
|
ei ole silma jäänud kahjuks - preorderiga kõige lihtsam
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
19.02.2005 00:31:05
|
|
|
| oomen kirjutas: |
| tsitaat: |
kuskilt neid key-sid ka kergelt saab veel ?
|
ei ole silma jäänud kahjuks - preorderiga kõige lihtsam  |
preorde tähendab et pean siis kohe ostma ka või?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
22.02.2005 16:57:30
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| oomen kirjutas: |
| tsitaat: |
kuskilt neid key-sid ka kergelt saab veel ?
|
ei ole silma jäänud kahjuks - preorderiga kõige lihtsam  |
preorde tähendab et pean siis kohe ostma ka või? |
täpselt nii, maksad praegu ära, saad key kätte ja kui mäng välja tuleb, saadetakse mäng ka
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
15.03.2005 17:39:13
|
|
|
Sel reedel algab uus beta event, aeg teema jälle üles kaevata. Uudisena saab Guild Warsi nüüd edukalt ka Eestisse tellida, praegu toimetab selle Eestisse vaid www.importmadness.com, ehk lisandub lähiajal veel saite, mis Eestist kuulnud on . Hind on umbes 36 naela ehk 830 krooni koos preorder packi ja kohaletoomisega, ise kavatsen ka sealt ette ära tellida millalgi. Teised saidid on odavamad aga Eestisse kaupa ei saada. Ise kavatsen ka sealt ette ära tellida millalgi.
Et siis postitage, kas see nädalavahetus mängite ja mida mängus ette võtate vms.
viimati muutis s4nder 17.03.2005 20:10:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
15.03.2005 20:36:39
|
|
|
Kindlasti mängin nädalavahetusel! (nimega Violet Deepsky/Light Of Vega, Ele/Mo ja Ele/Me vastavalt). Eelmine BWE sai kõik missioonid ära tehtud, nüüd kavatsen vist ruttu level 20 saada (praegu 17) ja siis solos explorima
Muide Guild Wars'i saab juba ammu Eestisse tellida, ise tellisin peale novembri BWE'd sellisest kohast nagu http://www.videogamesplus.ca Tegemist Kanada online poega. Kokku läks maksma $58.45 mängu eest + $8.34 transport, seega praegust USD kurssi arvestades 781 EEK'i Preorder pack jõudis Eestisse 8 päevaga, mis on väga hea tulemus minu arust.
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
15.03.2005 22:29:24
|
|
|
Ma mängin nime all Sander The Wicked, lvl 13 Mesmer/Ranger. Üritan ka lvl 20 teha ja koos guildiga pvpsse minna. Mesmer peaks päris hea shutdowni tegema maagidele (backfire jne).
Eks mängus näeme .
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EtsSpets
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2004
|
18.03.2005 12:00:09
|
|
|
niih...selline idee, et kõik see mees st siis naised ka kui neid on võiks see event koguneda näiteks Lions Archis, Distr 5 näiteks mingi õhtul 22.00 ? Meil on juba guild olemas ning mängime GWd esimesest betas, valetan E3 eventist tegelt . Seega kogemusi on ja käidud ka suht palju igalpool, niiet kui vähegi saate siis kogunege Lions Archi täna õhtul
Ise olen Ets Spets, niiet pm ige kui vaja .
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
03.04.2005 14:06:27
|
|
|
Minult küll küsib koodi
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
03.04.2005 14:49:14
|
|
|
tee uus konto ja vali mitte International vaid Korea
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Endymion
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2004
|
03.04.2005 16:11:21
|
|
|
ma küll ei suuda seal accounti teha....seal tuleb korea-keelne aken ning edasisaamiseks on vaja korrektne fraas kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
03.04.2005 17:10:50
|
|
|
ja kes on keelanud sul windoosas korea keelne klaver koos teksti tuvastusega installida
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
03.04.2005 22:47:05
|
|
|
Ei, nii hea mäng see ka pole et ma koertega viitsiks mängida
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
03.04.2005 22:57:24
|
|
|
hehe, jälle mingi uus väljend korealaste jaoks jah
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.04.2005 11:09:39
|
|
|
| On küll korduvalt küsitud ja üles kutsutud- kuid proovin veel viimast korda õnne. Kas on siin HV´s mõni tõsine GuildWarsi mängur kes oleks huvitatud eestikeelse ja meelse guildiga ühinemisest ?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
12.04.2005 14:15:44
|
|
|
Nii-nii, viimane beta event tulekul ja seega ka viimane võimalus mängu enne ostmist proovida. Mul on veel enda friend's pass kasutamata, niiet kui kellelgi soovi on, saatke PS. Esimene soovija saab omale.
edit: läinud... kasutajale oomen
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
12.04.2005 14:19:40
|
|
|
Tänud lawrey´le
Saan hea sõbra omale kampa viimasesse eventi.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wing
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2004
|
12.04.2005 17:08:17
|
|
|
| Selline küsimus, et kas mäng tuleb Eestisse müügile samal ajal kui on offical release (28 aprill) ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
12.04.2005 17:31:18
|
|
|
| Kahtlen sügavalt selles.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
12.04.2005 18:10:36
|
|
|
| tavaliselt läheb ikka kauem aega, kuni ta ikka jõuab Eestisse
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
12.04.2005 22:30:12
|
|
|
| oomen kirjutas: |
| On küll korduvalt küsitud ja üles kutsutud- kuid proovin veel viimast korda õnne. Kas on siin HV´s mõni tõsine GuildWarsi mängur kes oleks huvitatud eestikeelse ja meelse guildiga ühinemisest ? |
Olen küll tõsine GW mängija, paari päeva pärast tellin mängu ka ära (http://www.importmadness.com), kuid olen juba leidnud omale hea guildi - nimelt GWO ehk Guild Wars Online foorumi guild. Olen neis foorumeis juba 4 aastat aktiivne ning tõesti väga sõbralik seltskond on. Ka ei ole nn 1337 kid'e, keskmiselt 25-30-aastased gamerid. Eks näis, äkki tuleksin eesti guildi üle, kuid kahtlen selles.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
13.04.2005 13:42:48
|
|
|
| Hmm, huvitav mis saab juhul kui ma alles nüüd selle mängu avastasin? Nagu ma asjast aru saan, ei saagi enam ilma pre-orderita mängu proovida. Põrsast kotis ka ei tahaks nagu soetada...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
15.04.2005 10:21:56
|
|
|
| tsitaat: |
Põrsast kotis ka ei tahaks nagu soetada...
|
Ee jää muud kui uurida pilte ning lugeda teiste arvamust. Või otsida mõni kellel on veel friends pass üle.
EDIT: SERVERID ON ÜLEVAL ! Viimane event enne mängu väljatulekut on alanud 8)
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
02.05.2005 12:53:48
|
|
|
raske otsus, kas pühendada nädalavahetus WoW'ile või siis proovida seda ...
edit: niih, pre-order tellijad juba mängivad, mis siis esmamuljed on ... krdi raske otsus kas hakata GW mängima koos hea sõbraga või siis WoW'i edasi
edit: Sai siis ühel hommikul otsus vastu võetud ... GW, tellisin endale key netist ära ja õhtul hakkasin mängima. Esmamulje peale WoW'd ... krt küll on ikka uimane, õnneks läks see asi üle peale paari levelit ja mänguga harjumist. Nädalavahetusel mitmeid öötunde kulutanud mäng on siis tekitanud sõltuvuse. Graafika IMO üks ilusamaid mida mina näinud, alguses harjumatu ja võõras tundunud mission based area, see on ka meeldima hakanud. Mis aga põhiline, level 20 on maksimum ja sealt edasi siis parema varustuse otsimine ja pvp. WoW läks igaljuhul müügiks
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
02.05.2005 14:44:56
|
|
|
kellelgi inffi on kas seda asja kuskil eesti müügis ka juba nähtud ?
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
02.05.2005 14:54:45
|
|
|
| Isiklikult pole kohanud. Aga võimalus väljamaalt osta - 45 euri ja saadavad koodi maili peale (transaraha on puhas võit) kui raha panga kaudu ette ära maksad - ajaliselt 3-4 päeva võtab aega.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.05.2005 16:57:25
|
|
|
eesti rahas ca 650kr läks minul ainult key tellimine 54,5$ oli mis ligikaudu 42,5eur ja sain samal päeval kätte (vajalik kred. kaart
)
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Turbodiisl
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2005
|
03.05.2005 19:42:57
|
|
|
| shelob, kle kust kohast sa guild warsi tellisid???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
03.05.2005 21:35:54
|
|
|
Kõige lihtsam variant ketkel on www.plaync.com . Saad ainult mängimiseks vajaliku key ja maksab 45 eurot (vist oli)
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
03.05.2005 22:04:57
|
|
|
| Tellisin GW importmadnessist 34 naelaga. Kirves hind aga kogu mäng koos preorder packiga tuuakse ehk millalgi varsti kohale... nädal aega ootan juba.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Turbodiisl
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2005
|
03.05.2005 22:12:17
|
|
|
| Aga kuidas see täpsemalt töötab? ostad koodi ja downloadid mängu kuskilt ja sisestad koodi ja mängid kas või elu lõpuni???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
03.05.2005 22:17:14
|
|
|
| Turbodiisl kirjutas: |
| Aga kuidas see täpsemalt töötab? ostad koodi ja downloadid mängu kuskilt ja sisestad koodi ja mängid kas või elu lõpuni??? |
Jah. Mängu clienti saab tõmmata guild warsi kodulehelt www.guildwars.com. Ainuke asi, mis takistab igaüht seda mängimast, ongi retail key, mille sa siis ostad.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Turbodiisl
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2005
|
03.05.2005 22:23:09
|
|
|
| siis see on tõesti hea sest seda saab kohe mängima hakata ja üpris odav kah!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.05.2005 22:32:33
|
|
|
| mina tellisin www.gamersloot.com ja tean veel ühte kes sealt tellis ja meil mõlemal oli keyd suht kiirelt kohal
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
03.05.2005 22:37:20
|
|
|
Ega jah, kui oleksin ise paar nädalat tagasi teadnud, et on võimalik ka meili peale key tellida, poleks hakanud täispaketti tellimagi. Aga noh, nüüd tuleb need nädalad ära oodata . Noh, jääbki muuks ka aega.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Turbodiisl
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2005
|
03.05.2005 23:02:59
|
|
|
| ma aravan et ma ostan omale cd key ikka playNC-st!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.05.2005 10:27:31
|
|
|
| Turbodiisl kirjutas: |
| ma aravan et ma ostan omale cd key ikka playNC-st!!! |
ei saa sind keelata
gamerslooti tõin sellepärast välja, et isiklik kogemus sealt tellimisel 3 asjaga ja tean veel kedagi kes sai ka ilusti kauba kätte.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
04.05.2005 12:19:14
|
|
|
Importmadness.com / co.uk on sitavõitu koht ostmiseks, nad venitavad ja ei taha suhelda.
Gamersloot on parem ja reageerivad kiiresti, arvestades et nad paiknevad California ajavööndis ca +- 12 tundi meiega.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
04.05.2005 12:24:34
|
|
|
| Kas importmadnessi "baas" on UK-s? Seal saab maksta ka UK deebetkaardiga, ent FAQ-s oli kirjas, et nad on siiski Ameerikas põhinev firma... Inglismaalt ei tohiks küll mõne toota kohaletoomine üle nädala võtta, eriti veel airmailiga.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.05.2005 12:31:40
|
|
|
sõber tellis http://www.mmorg-shop.com/ endale guildwarsi preorderiga, sai saksa keelse manualiga karbi õnneks tal sellega probleemi pole kuna ta valdab ka saksa keelt, aga teistele kes sealt on plaanind tellida infoks ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.05.2005 14:09:14
|
|
|
| tellisin ise samalt saidilt - ja sain ilusti inglise keelse - ju partii viga.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.05.2005 14:16:17
|
|
|
| oomen, mis level juba oled? ise kolisin USA serverisse mängima kuna hakkas ajudesse see pidev saksa ja muukeelne läbu chatis. samuti meil guild usa oma ja memberitega ka lihtsam kohtuda sedasi ... kohe kohe level 12 Necro/Warrior olen.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.05.2005 15:02:41
|
|
|
lvl 16 healer ja lvl 10 warrior hetkel - olen samuti ameerika all kuna prantsuse ja hispaaniakeelne läbu hakkas kergelt närvidele käima jah tegelen sigili otsimisega et guild hall lõpuks muretseda- kuid üksi on selle kättesaamine suht lootusetu
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.05.2005 16:31:21
|
|
|
| oomen kirjutas: |
lvl 16 healer ja lvl 10 warrior hetkel - olen samuti ameerika all kuna prantsuse ja hispaaniakeelne läbu hakkas kergelt närvidele käima jah tegelen sigili otsimisega et guild hall lõpuks muretseda- kuid üksi on selle kättesaamine suht lootusetu |
hmm, kas selle saamiseks mitte ei pea House Of Heroes ära võitma? või vähemalt olen kuulnud, et guildhalli tegemiseks on vaja HoH võita ... Ja palju sul guildis membereid?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.05.2005 16:44:28
|
|
|
| sigilit on vaja mida saab traderite käest (teoorias vähemalt tegelikult on need enamus aja otsas) ja teine variant jah HoH võita - kildis olen mina oma uhkes üksinduses - ma suht pirtsakas liikmete suhtes 8)
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.05.2005 16:53:28
|
|
|
| oomen kirjutas: |
| sigilit on vaja mida saab traderite käest (teoorias vähemalt tegelikult on need enamus aja otsas) ja teine variant jah HoH võita - kildis olen mina oma uhkes üksinduses - ma suht pirtsakas liikmete suhtes 8) |
hehe, anna siis teada kui esimese HoH'i võidad siis ma ütlen suure selge häälega Respect
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
04.05.2005 18:29:34
|
|
|
Kui kellelgi plaan mängu osta, aga 45 eurot liiga kallis tundub, siis mul on üks cd-key müügiks anda. Rohkem infot siin
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.05.2005 20:26:46
|
|
|
| tsitaat: |
anna siis teada kui esimese HoH'i võidad
|
eelistan PvP´le iga kell PvE´d
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.05.2005 20:31:06
|
|
|
| oomen kirjutas: |
| tsitaat: |
anna siis teada kui esimese HoH'i võidad
|
eelistan PvP´le iga kell PvE´d |
mul just vastupidi PvE pärast seda mängu ei mängiks, siis mängiks EQ2'te ... mina vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiido
484

liitunud: 06.12.2001
|
04.05.2005 20:58:28
|
|
|
nojah aga kui sa exploremas ei käi siis playerite vastu oled sa tugevas kaotuses - runed upgraded kõik ju lukus alles ...
EDIT: EQ2
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|