|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
janno89
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2004
|
21.04.2005 18:15:25
|
|
|
| njah ootan kah seda juba, tahaks proovida kuidas ladadega mängus siis on 8) Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda, äkki keegi teab palju on nõuded?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlf
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
21.04.2005 18:26:07
|
|
|
| janno89 kirjutas: |
| njah ootan kah seda juba, tahaks proovida kuidas ladadega mängus siis on 8) Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda, äkki keegi teab palju on nõuded? |
nõuded kohe esimese lehe peal, keri veerand lehte alla ja loe!
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendry
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
22.04.2005 10:04:43
|
|
|
Ikka veel pole demo tulnud, sorisin googles ka ringi aga ikkagi ei midagi
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
25.04.2005 14:56:15
|
|
|
| 25 aprill, ei kipu ega köppu...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
25.04.2005 16:25:15
|
|
|
Lasku juba see f***king demo välja , no kaua võib oodata
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004

|
25.04.2005 20:49:34
|
|
|
No nagu SFW. Küll see demo tuleb. Igaüks ei pea ju nüüd siin kuulutama ja kurtma, et miks demot pole jne. Küll ta tuleb, kuid millal, eks seda näeb. Lõpetage ometi see ära. Rääkige midagi asjalikku siis ometigi. Graafika, liikuvus, liiklus jpm. millest rääkida ju selle mängu puhul.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlf
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
25.04.2005 23:55:49
|
|
|
| MotorHead kirjutas: |
No nagu SFW. Küll see demo tuleb. Igaüks ei pea ju nüüd siin kuulutama ja kurtma, et miks demot pole jne. Küll ta tuleb, kuid millal, eks seda näeb. Lõpetage ometi see ära. Rääkige midagi asjalikku siis ometigi. Graafika, liikuvus, liiklus jpm. millest rääkida ju selle mängu puhul.
 |
no kui demot pole siis pole ka seda, mille põhjal asjalikku juttu rääkida! Pildid ja videod ei näita ikkagi päris täpselt, milline mäng on!
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004

|
26.04.2005 14:50:55
|
|
|
| Videod mingil määral näitavad seda ju ikkagi. Pilte saab muuta, kuid mängust filmitud videosid tavaliselt siiski ei muudeta.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
27.04.2005 09:46:48
|
|
|
Njaa, aga tihtipeale on videod ebareaalsus, ehk siis tegelikkus natuke photoshopis muudetuna, kuid mängu
graafika jääb veel palju soovida.
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hertzog
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
30.04.2005 08:34:14
|
|
|
Kurat millal see tuleb.
Pidi ju aprilli keskpaigaks välja ilmuma(demo).
Ma juba värisen ootusest
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
30.04.2005 09:28:58
|
|
|
Jah, nagu me kõik.
Teostuseta lubadused... nõme!
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
30.04.2005 20:19:36
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
Jah, nagu me kõik.
Teostuseta lubadused... nõme! |
no offence, aga tegu on kõigi eelduste kohaselt venelastega
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eints
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2003
|
30.04.2005 20:22:01
|
|
|
| Piltide pealt tundub mäng normaalne, pole eriti palju mänge, kus saaks ladaga ringi lasta.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
30.04.2005 22:55:19
|
|
|
| Eints kirjutas: |
| Piltide pealt tundub mäng normaalne, pole eriti palju mänge, kus saaks ladaga ringi lasta. |
Mai tea ühtegi mängu kus saaks Ladaga ringi lasta . Maybe minu mistake.
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004

|
30.04.2005 23:45:12
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
| Eints kirjutas: |
| Piltide pealt tundub mäng normaalne, pole eriti palju mänge, kus saaks ladaga ringi lasta. |
Mai tea ühtegi mängu kus saaks Ladaga ringi lasta . Maybe minu mistake. |
http://gidb.digitala.info/game/?858
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004

|
01.05.2005 13:10:04
|
|
|
| Kui ei ole täpset kuupäeva teada, millal mäng ilmub, siis paneme me sinna xx.xx.xxxx. Ehk siis kui on kindel aasta teada siis lisan xx.xx.2005 näiteks jne. Kui keegi mulle ütleks täpse kuupäeva millal mäng ilmub, parandan kuupäeva ära seal.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
02.05.2005 08:52:41
|
|
|
osaa lada mängud tulevad kas eestise ka jouab ? ja palju see hind ja kas see ultse ps2 tuleb
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004

|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
02.05.2005 20:42:12
|
|
|
| graafika on küll jama, ja linn väga elutu, aga loodetavasti asi paraneb, kodulehel demost nagu juttu pole ja Release date- I quarter 2006
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
02.05.2005 20:57:01
|
|
|
arm2004, ega on küll, tulevas mängus lihtsalt valetatakse.
VENE AUTOGA EI OLE VÕIMALIK LAKSU ANDA.
redenergy, 2 aastat on talverallit sõidetud. + muid lada-staai.
ei tea kas zaz-id ka sisse tulevad? ikka mootor neil V ja BOXERI vahepealne.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
02.05.2005 22:09:48
|
|
|
päris hea
ise mossega jäärallil söitnud,
koht oli ka normaalne.
aga ok aitab OT
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd123
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2005
|
03.05.2005 19:10:45
|
|
|
kas siis mitte keegi ei tia millal demo välja lastakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
03.05.2005 19:33:16
|
|
|
Päris Lada kõik ikka vist pole : need siis LRC mängu miilitsad
Vut see on alles tuuning
Siin siis pakutakse kõiki autosid vist :
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
03.05.2005 19:36:46
|
|
|
Aga kui ma ei eksi siis ma näen juba esirivis kahte mersut ?
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
03.05.2005 19:38:15
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
Aga kui ma ei eksi siis ma näen juba esirivis kahte mersut ? |
Vene maffia autod nagu
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
03.05.2005 19:39:14
|
|
|
Seal muudki kraami mida Brigadas ja Bumeris nähtud aga noh let it be
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
03.05.2005 19:46:46
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
Seal muudki kraami mida Brigadas ja Bumeris nähtud aga noh let it be  |
Teerull ka , mingi kombain kah ja
AGA Kus ? Demo !?!? ON ?!
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
03.05.2005 20:20:58
|
|
|
klauskp, loe teemat kah, näiteks eelmist lehekülge.
mersud hakkavad ilmselt mängus hullult own´i saama
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
03.05.2005 22:13:52
|
|
|
Teerulliga võiks mersudest üle saada sõita nii et mersust jääb vaid pinnalaotus.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendry
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rain
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002
|
03.05.2005 23:13:10
|
|
|
Mnjaa pole paha mõnusa vana 01-ga kärutaks ringi küll
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HENTA
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2005
|
04.05.2005 00:26:52
|
|
|
jup...ka selliste autodega saab rallitada
tore oleks ka näiteks traktoriga ringi ajada
_________________ -----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
04.05.2005 08:36:42
|
|
|
Kardan, et sellel teerullil nagu praktilist väärtust pole, et mingi asjadest üle sõita vms
Aga noh irw... Tuunitud teerull oleks midagi uut
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
04.05.2005 11:51:32
|
|
|
500kg roll upgrade Performance notes: 10km/h decreasement in speed, but mercedes will be destroyed 4x faster!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
04.05.2005 12:13:01
|
|
|
ma millegi pärast arvan et ainult ladadega saab sõita. nimigi ju lada. aga kes teab äkki saab ka teerulliga sõita ja maffiat hävitada, sest niva ju pole ka lada või on?
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.05.2005 12:16:29
|
|
|
ee... mu arust see pole kombain, vaid see "asfaldimasin"
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
04.05.2005 12:48:27
|
|
|
| rait kirjutas: |
| ma millegi pärast arvan et ainult ladadega saab sõita. nimigi ju lada. aga kes teab äkki saab ka teerulliga sõita ja maffiat hävitada, sest niva ju pole ka lada või on? |
niva õige nimetus ongi LADA 2120 + selle modifikatsioonid erinevate numbritega - 2131, 2121 4, 2121 3.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
04.05.2005 13:19:19
|
|
|
| ei taha reklaami teha, aga lähemat tutvust nende kaubikute osas saab teha siin : http://www.gaz.ee/gaz.htm
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
04.05.2005 20:07:59
|
|
|
DVD versiooni nõuded on küll "karmid"
9 giga space nõuab, sellist pole mina küll varem näinud.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
07.05.2005 09:41:02
|
|
|
Logi, et niva on lada , vaata talle ainult korraks kasvõi lahja pilguga peale ja kohe
näed, et ühiseid jooni on enam kui tosin
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
07.05.2005 10:53:14
|
|
|
Ebanormaalne, nende ametlik foorum kirjutab järgmist:
Ei tohi esitada küsimust seoses demo välja tulemisega, see on keelatud, demo tuleb siis kui autorid leiavad et ta on valmis välja tulema
Kõik jutud demo väljalaskmisest eiratakse ja kustutatakse.
Juhul kui rikute reegleid bännitakse teid foorumist, ette hoiatamata.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
07.05.2005 12:10:52
|
|
|
Nii venepärane ju
Elagu NSV!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
07.05.2005 14:29:48
|
|
|
| M@x kirjutas: |
Ebanormaalne, nende ametlik foorum kirjutab järgmist:
Ei tohi esitada küsimust seoses demo välja tulemisega, see on keelatud, demo tuleb siis kui autorid leiavad et ta on valmis välja tulema
Kõik jutud demo väljalaskmisest eiratakse ja kustutatakse.
Juhul kui rikute reegleid bännitakse teid foorumist, ette hoiatamata. |
Lol, pigem on see, et neil pole demogi valmis.
Ootan ka juba, aga kui selline suhtumine siis vaevalt neil see valmis ongi. (Videod ja pildid ei loe midagi)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HENTA
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2005
|
07.05.2005 20:31:03
|
|
|
Pärast tuleb väklja et mõnus tüng venelaste poolt valmis tehtud
_________________ -----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
07.05.2005 22:23:39
|
|
|
Ausaltöelda ei huvita üldse, et bannitaks mingist vene foorumist.
Anyway vene keel installeerimata.
Imelikud.
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.05.2005 22:45:02
|
|
|
| tsitaat: |
Ebanormaalne, nende ametlik foorum kirjutab järgmist:
Ei tohi esitada küsimust seoses demo välja tulemisega, see on keelatud, demo tuleb siis kui autorid leiavad et ta on valmis välja tulema
Kõik jutud demo väljalaskmisest eiratakse ja kustutatakse.
|
No vaata kuidas siin "iga 3. postitus" tuleb küsimus : "Millal demo tuleb"
Endalgi oleks ilmselt kopp ees kui koguaeg tehakse ainult ühe sisuga teemasid. MILLELE ON JUBA VASTATUD.
Või mis ime-vastust jääks sellise teema algataja ootama kui ta juba on lugenud, et demo lastakse välja siis kui see valmis saab.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
08.05.2005 00:04:58
|
|
|
| Tek1 kirjutas: |
Ausaltöelda ei huvita üldse, et bannitaks mingist vene foorumist.
Anyway vene keel installeerimata.
Imelikud. |
selge see et sind ei huvita. a mõtle korra sellele et moskvas elab 10x rohkem inimesi kui eestis kokku, nendel kõigil vast vene keel installeeritud?
| TanElofJ kirjutas: |
No vaata kuidas siin "iga 3. postitus" tuleb küsimus : "Millal demo tuleb"
|
peaks mainima seda et ma olen juba mõnda postituse "millal demo tuleb" olen siit kustutanud või prykkarisse saatnud. lihtsalt ajuvaba kui iga kolmas postitus on "krdi venelased, millal nad ykskord demo välja lasevad".
olgem tolerantsemad ja ootame millal developerid ykskord valmis meile midagi jagama. ei ole mõtet tatty pritsida ilma asjata. tänapäeval paljud mängud tehakse kauem kui me seda oleks tahtnud. mis siis, enamasti me saame teada nendest liiga vara, selles marketing seisnebki et inimestes võimalikult varem huvi tekitada. sellepärast ei pea närvi ju minema kui peab asja ootama kauem kui seda soovinud oleks. uusi mänge tuleb pidevalt, mängigu midagi muud vahepeal....
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
08.05.2005 08:55:46
|
|
|
krdi venelased, millal nad ykskord demo välja lasevad:P
Peab kusjuures jah paljude mängudega kauem ootama, aga siiski tegijad võiks näiteks nn. ALPHA versiooni vähemalt lubatud kuupäeval välja anda.
LFS on mäng, kus pettuma ei pea. Seal pole 'release date' mainitud ja igati ausad mehed selle poolest!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
08.05.2005 09:59:44
|
|
|
| stinger kirjutas: |
krdi venelased, millal nad ykskord demo välja lasevad:P
Peab kusjuures jah paljude mängudega kauem ootama, aga siiski tegijad võiks näiteks nn. ALPHA versiooni vähemalt lubatud kuupäeval välja anda.
LFS on mäng, kus pettuma ei pea. Seal pole 'release date' mainitud ja igati ausad mehed selle poolest! |
Vaata palun paar postitust ülespoole
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|