Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Lada Racing Club (LRC) Mäng märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 18:15:25 vasta tsitaadiga

njah ootan kah seda juba, tahaks proovida kuidas ladadega mängus siis on 8) Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda, äkki keegi teab palju on nõuded?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2005 18:26:07 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
njah ootan kah seda juba, tahaks proovida kuidas ladadega mängus siis on 8) Ei viitsi tervet teemat läbi lugeda, äkki keegi teab palju on nõuded?


nõuded kohe esimese lehe peal, keri veerand lehte alla ja loe!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 21.04.2005 18:26:14 vasta tsitaadiga

http://gamesplus.in.ua/lada_racing_club


seal on kirjas
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2005 10:04:43 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif Ikka veel pole demo tulnud, sorisin googles ka ringi aga ikkagi ei midagi
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 25.04.2005 14:56:15 vasta tsitaadiga

25 aprill, ei kipu ega köppu...
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 16:25:15 vasta tsitaadiga

Lasku juba see f***king demo välja icon_evil.gif , no kaua võib oodata icon_neutral.gif thumbs_down.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 20:49:34 vasta tsitaadiga

No nagu SFW. Küll see demo tuleb. Igaüks ei pea ju nüüd siin kuulutama ja kurtma, et miks demot pole jne. Küll ta tuleb, kuid millal, eks seda näeb. Lõpetage ometi see ära. Rääkige midagi asjalikku siis ometigi. Graafika, liikuvus, liiklus jpm. millest rääkida ju selle mängu puhul.
icon_wink.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 23:55:49 vasta tsitaadiga

MotorHead kirjutas:
No nagu SFW. Küll see demo tuleb. Igaüks ei pea ju nüüd siin kuulutama ja kurtma, et miks demot pole jne. Küll ta tuleb, kuid millal, eks seda näeb. Lõpetage ometi see ära. Rääkige midagi asjalikku siis ometigi. Graafika, liikuvus, liiklus jpm. millest rääkida ju selle mängu puhul.
icon_wink.gif


no kui demot pole siis pole ka seda, mille põhjal asjalikku juttu rääkida! Pildid ja videod ei näita ikkagi päris täpselt, milline mäng on!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2005 14:50:55 vasta tsitaadiga

Videod mingil määral näitavad seda ju ikkagi. Pilte saab muuta, kuid mängust filmitud videosid tavaliselt siiski ei muudeta.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2005 09:46:48 vasta tsitaadiga

Njaa, aga tihtipeale on videod ebareaalsus, ehk siis tegelikkus natuke photoshopis muudetuna, kuid mängu
graafika jääb veel palju soovida.

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hertzog
HV kasutaja
hertzog

liitunud: 07.02.2005




sõnum 30.04.2005 08:34:14 vasta tsitaadiga

Kurat millal see tuleb.
Pidi ju aprilli keskpaigaks välja ilmuma(demo).
Ma juba värisen ootusest icon_evil.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 09:28:58 vasta tsitaadiga

Jah, nagu me kõik.
Teostuseta lubadused... nõme!

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 20:19:36 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
Jah, nagu me kõik.
Teostuseta lubadused... nõme!


no offence, aga tegu on kõigi eelduste kohaselt venelastega icon_neutral.gif

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 20:22:01 vasta tsitaadiga

Piltide pealt tundub mäng normaalne, pole eriti palju mänge, kus saaks ladaga ringi lasta.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 22:55:19 vasta tsitaadiga

Eints kirjutas:
Piltide pealt tundub mäng normaalne, pole eriti palju mänge, kus saaks ladaga ringi lasta.


Mai tea ühtegi mängu kus saaks Ladaga ringi lasta icon_rolleyes.gif . Maybe minu mistake.

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 23:45:12 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
Eints kirjutas:
Piltide pealt tundub mäng normaalne, pole eriti palju mänge, kus saaks ladaga ringi lasta.


Mai tea ühtegi mängu kus saaks Ladaga ringi lasta icon_rolleyes.gif . Maybe minu mistake.
http://gidb.digitala.info/game/?858
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 13:10:04 vasta tsitaadiga

Kui ei ole täpset kuupäeva teada, millal mäng ilmub, siis paneme me sinna xx.xx.xxxx. Ehk siis kui on kindel aasta teada siis lisan xx.xx.2005 näiteks jne. Kui keegi mulle ütleks täpse kuupäeva millal mäng ilmub, parandan kuupäeva ära seal.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 08:52:41 vasta tsitaadiga

osaa lada mängud tulevad icon_lol.gif kas eestise ka jouab ? ja palju see hind ja kas see ultse ps2 tuleb icon_razz.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 11:17:43 vasta tsitaadiga

Hetkel on see vist ainult PC peale välja tulemas.

http://gidb.digitala.info/game/?983
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2005 20:42:12 vasta tsitaadiga

graafika on küll jama, ja linn väga elutu, aga loodetavasti asi paraneb, kodulehel demost nagu juttu pole ja Release date- I quarter 2006
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 02.05.2005 20:57:01 vasta tsitaadiga

arm2004, ega on küll, tulevas mängus lihtsalt valetatakse.
VENE AUTOGA EI OLE VÕIMALIK LAKSU ANDA.
redenergy, 2 aastat on talverallit sõidetud. + muid lada-staaži.

ei tea kas zaz-id ka sisse tulevad? ikka mootor neil V ja BOXERI vahepealne.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 02.05.2005 22:09:48 vasta tsitaadiga

päris hea thumbs_up.gif
ise mossega jäärallil söitnud,
koht oli ka normaalne.

aga ok aitab OT
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd123
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2005




sõnum 03.05.2005 19:10:45 vasta tsitaadiga

kas siis mitte keegi ei tia millal demo välja lastakse icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 19:33:16 vasta tsitaadiga

Päris Lada kõik ikka vist pole : need siis LRC mängu miilitsad

icon_razz1.gif

Vut see on alles tuuning icon_razz1.gif



Siin siis pakutakse kõiki autosid vist :
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 19:36:46 vasta tsitaadiga

Aga kui ma ei eksi siis ma näen juba esirivis kahte mersut icon_biggrin.gif ?
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 19:38:15 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
Aga kui ma ei eksi siis ma näen juba esirivis kahte mersut icon_biggrin.gif ?
Vene maffia autod nagu icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 19:39:14 vasta tsitaadiga

Seal muudki kraami mida Brigadas ja Bumeris nähtud aga noh let it be icon_biggrin.gif
_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2005 19:46:46 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
Seal muudki kraami mida Brigadas ja Bumeris nähtud aga noh let it be icon_biggrin.gif
Teerull ka icon_smile.gif , mingi kombain kah ja icon_razz1.gif

AGA Kus ? Demo !?!? ON ?! icon_razz.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 03.05.2005 20:20:58 vasta tsitaadiga

klauskp, loe teemat kah, näiteks eelmist lehekülge.
mersud hakkavad ilmselt mängus hullult own´i saama

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 03.05.2005 22:13:52 vasta tsitaadiga

Teerulliga võiks mersudest üle saada sõita nii et mersust jääb vaid pinnalaotus. icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 03.05.2005 22:58:03 vasta tsitaadiga

http://www.ladaracingclub.com/description/440 siin lehel siis nõuded
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain
Kreisi kasutaja
Rain

liitunud: 06.04.2002




sõnum 03.05.2005 23:13:10 vasta tsitaadiga

Mnjaa pole paha icon_biggrin.gif mõnusa vana 01-ga kärutaks ringi küll icon_razz1.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 04.05.2005 00:26:52 vasta tsitaadiga

jup...ka selliste autodega saab rallitada thumbs_up.gif icon_wink.gif
tore oleks ka näiteks traktoriga ringi ajada icon_lol.gif

_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 08:36:42 vasta tsitaadiga

Kardan, et sellel teerullil nagu praktilist väärtust pole, et mingi asjadest üle sõita vms icon_biggrin.gif
Aga noh irw... Tuunitud teerull oleks midagi uut icon_biggrin.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 04.05.2005 11:51:32 vasta tsitaadiga

500kg roll upgrade icon_lol.gif Performance notes: 10km/h decreasement in speed, but mercedes will be destroyed 4x faster! icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 04.05.2005 12:13:01 vasta tsitaadiga

ma millegi pärast arvan et ainult ladadega saab sõita. nimigi ju lada. aga kes teab äkki saab ka teerulliga sõita ja maffiat hävitada, sest niva ju pole ka lada või on?
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 12:16:29 vasta tsitaadiga

ee... mu arust see pole kombain, vaid see "asfaldimasin" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 12:48:27 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
ma millegi pärast arvan et ainult ladadega saab sõita. nimigi ju lada. aga kes teab äkki saab ka teerulliga sõita ja maffiat hävitada, sest niva ju pole ka lada või on?


niva õige nimetus ongi LADA 2120 + selle modifikatsioonid erinevate numbritega - 2131, 2121 4, 2121 3.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2005 13:19:19 vasta tsitaadiga

ei taha reklaami teha, aga lähemat tutvust nende kaubikute osas saab teha siin : http://www.gaz.ee/gaz.htm
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 04.05.2005 20:07:59 vasta tsitaadiga

Hendry kirjutas:
http://www.ladaracingclub.com/description/440 siin lehel siis nõuded


DVD versiooni nõuded on küll "karmid" icon_lol.gif
9 giga space nõuab, sellist pole mina küll varem näinud. icon_eek.gif icon_biggrin.gif

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 09:41:02 vasta tsitaadiga

Logiš, et niva on lada icon_biggrin.gif, vaata talle ainult korraks kasvõi lahja pilguga peale ja kohe
näed, et ühiseid jooni on enam kui tosin icon_smile.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 10:53:14 vasta tsitaadiga

Ebanormaalne, nende ametlik foorum kirjutab järgmist:

Ei tohi esitada küsimust seoses demo välja tulemisega, see on keelatud, demo tuleb siis kui autorid leiavad et ta on valmis välja tulema
Kõik jutud demo väljalaskmisest eiratakse ja kustutatakse.

Juhul kui rikute reegleid bännitakse teid foorumist, ette hoiatamata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 07.05.2005 12:10:52 vasta tsitaadiga

Nii venepärane ju icon_lol.gif
Elagu NSV! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 14:29:48 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Ebanormaalne, nende ametlik foorum kirjutab järgmist:

Ei tohi esitada küsimust seoses demo välja tulemisega, see on keelatud, demo tuleb siis kui autorid leiavad et ta on valmis välja tulema
Kõik jutud demo väljalaskmisest eiratakse ja kustutatakse.

Juhul kui rikute reegleid bännitakse teid foorumist, ette hoiatamata.

Lol, pigem on see, et neil pole demogi valmis.
Ootan ka juba, aga kui selline suhtumine siis vaevalt neil see valmis ongi. (Videod ja pildid ei loe midagi)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HENTA
HV kasutaja
HENTA

liitunud: 06.02.2005




sõnum 07.05.2005 20:31:03 vasta tsitaadiga

Pärast tuleb väklja et mõnus tüng venelaste poolt valmis tehtud icon_lol.gif icon_evil.gif
_________________
-----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 22:23:39 vasta tsitaadiga

Ausaltöelda ei huvita üldse, et bannitaks mingist vene foorumist.
Anyway vene keel installeerimata.
Imelikud.

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.05.2005 22:45:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ebanormaalne, nende ametlik foorum kirjutab järgmist:

Ei tohi esitada küsimust seoses demo välja tulemisega, see on keelatud, demo tuleb siis kui autorid leiavad et ta on valmis välja tulema
Kõik jutud demo väljalaskmisest eiratakse ja kustutatakse.

No vaata kuidas siin "iga 3. postitus" tuleb küsimus : "Millal demo tuleb"
Endalgi oleks ilmselt kopp ees kui koguaeg tehakse ainult ühe sisuga teemasid. MILLELE ON JUBA VASTATUD.
Või mis ime-vastust jääks sellise teema algataja ootama kui ta juba on lugenud, et demo lastakse välja siis kui see valmis saab.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 00:04:58 vasta tsitaadiga

Tek1 kirjutas:
Ausaltöelda ei huvita üldse, et bannitaks mingist vene foorumist.
Anyway vene keel installeerimata.
Imelikud.


selge see et sind ei huvita. a mõtle korra sellele et moskvas elab 10x rohkem inimesi kui eestis kokku, nendel kõigil vast vene keel installeeritud?

TanElofJ kirjutas:
No vaata kuidas siin "iga 3. postitus" tuleb küsimus : "Millal demo tuleb"


peaks mainima seda et ma olen juba mõnda postituse "millal demo tuleb" olen siit kustutanud või prykkarisse saatnud. lihtsalt ajuvaba kui iga kolmas postitus on "krdi venelased, millal nad ykskord demo välja lasevad".

olgem tolerantsemad ja ootame millal developerid ykskord valmis meile midagi jagama. ei ole mõtet tatty pritsida ilma asjata. tänapäeval paljud mängud tehakse kauem kui me seda oleks tahtnud. mis siis, enamasti me saame teada nendest liiga vara, selles marketing seisnebki et inimestes võimalikult varem huvi tekitada. sellepärast ei pea närvi ju minema kui peab asja ootama kauem kui seda soovinud oleks. uusi mänge tuleb pidevalt, mängigu midagi muud vahepeal....

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 08:55:46 vasta tsitaadiga

krdi venelased, millal nad ykskord demo välja lasevad:P

Peab kusjuures jah paljude mängudega kauem ootama, aga siiski tegijad võiks näiteks nn. ALPHA versiooni vähemalt lubatud kuupäeval välja anda.
LFS on mäng, kus pettuma ei pea. Seal pole 'release date' mainitud ja igati ausad mehed selle poolest!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2005 09:59:44 vasta tsitaadiga

stinger kirjutas:
krdi venelased, millal nad ykskord demo välja lasevad:P

Peab kusjuures jah paljude mängudega kauem ootama, aga siiski tegijad võiks näiteks nn. ALPHA versiooni vähemalt lubatud kuupäeval välja anda.
LFS on mäng, kus pettuma ei pea. Seal pole 'release date' mainitud ja igati ausad mehed selle poolest!


Vaata palun paar postitust ülespoole icon_rolleyes.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Lada Racing Club (LRC) Mäng mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.