|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
25.04.2005 14:53:39
|
|
|
Rajareits, Kastist lendab maha juhul kui auto hooga kuhugi sisse paneb. Katsetasin.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.04.2005 14:59:00
|
|
|
| Luury kirjutas: |
| Rajareits, Kastist lendab maha juhul kui auto hooga kuhugi sisse paneb. Katsetasin. |
Seda muidugi..
Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
25.04.2005 16:24:31
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Luury kirjutas: |
| Rajareits, Kastist lendab maha juhul kui auto hooga kuhugi sisse paneb. Katsetasin. |
Seda muidugi..
Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's. |
VC on elu tõmblemine, et üldse 5 sekkigi peal püsida
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
25.04.2005 18:03:55
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's. |
Vaata mu eelmist posti. Kukud maha siis kui auto paraja hooga kuhugi sisse sõidab. Kontrollitud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.04.2005 18:32:10
|
|
|
| Luury kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's. |
Vaata mu eelmist posti. Kukud maha siis kui auto paraja hooga kuhugi sisse sõidab. Kontrollitud. |
Vice-Citys? VC's ei saa üldse kastis olla ju.. Pead kaasa jooksma. Seal ta arvestab maapinnaga, mitte kasti pinnaga, sellepärast ei saa seal ka autosi treileri peal vedada. Võta suvaline kastiga auto ja proovi. Oli aga mingi auto (BOBmidagi), millel oli kast piiratud. Selle pealt jah maha ei kukkunud, kui vaikselt sõidad, ilma millegi tabamiseta.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Luury
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2005
|
25.04.2005 20:52:46
|
|
|
Kui keegi õpetaks kuidas filmida vms. vice is siis ma saaks näidata. Tagant lahtin ekast ja EI LIBISENUD maha! Pilt ka kahjuks ei aita selle puhul.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
25.04.2005 23:08:02
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
ma olen enda jaoks sellise tegevuse leiutanud, et ostan suures koguses laskemoona ja relvi kokku ja siis otsin mingi tugevama kastiga auto (ei kaaperda seda, vaid lasen ühe paugu, et juht kimama hakkaks). hüppan sinna kasti ja siis juht satub paanikasse ja hakkab mööda linna kihutama ja ma samal ajal tapan neid, kes ette jäävad. politsei ei saa ka kätte, kuna see juht sõidab nii kiiresti.  |
ise olen leiutanud sarnase tegevuse viibides rongi peal ja siis on kena vaheldumisi nautida loodust ja tulistada kõige mööduva pihta 8)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.04.2005 23:15:04
|
|
|
| Kaniyodrift kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
ma olen enda jaoks sellise tegevuse leiutanud, et ostan suures koguses laskemoona ja relvi kokku ja siis otsin mingi tugevama kastiga auto (ei kaaperda seda, vaid lasen ühe paugu, et juht kimama hakkaks). hüppan sinna kasti ja siis juht satub paanikasse ja hakkab mööda linna kihutama ja ma samal ajal tapan neid, kes ette jäävad. politsei ei saa ka kätte, kuna see juht sõidab nii kiiresti.  |
ise olen leiutanud sarnase tegevuse viibides rongi peal ja siis on kena vaheldumisi nautida loodust ja tulistada kõige mööduva pihta 8) |
oojaa rongiga pole veel proovindki
kohe vutt-vutt teleka taha
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
25.04.2005 23:58:45
|
|
|
Huvitav kas siis muude sõidukitega peale võmmiautode (mõelge õhule...) seda paanitsejat kätte ei saa
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
26.04.2005 15:34:46
|
|
|
darkplayr, kui autojuht närvi ajada, siis ta kihutab nii kiirelt, et seda kätte küll ei saa. Rong läheb juba niisama kiirelt ja seda kohe kuidagi kätte ei saa, v.a. raudteejaamades..
Kaniyodrift, kuidas rongi peale saad? Ajad auto lähedale ja siis hüppega peale?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaUQ
HV vaatleja
liitunud: 26.04.2005
|
26.04.2005 15:37:46
|
|
|
| San Andreas on suht paremini arenenud võrreldes teistega:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.04.2005 18:18:11
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
darkplayr, kui autojuht närvi ajada, siis ta kihutab nii kiirelt, et seda kätte küll ei saa. Rong läheb juba niisama kiirelt ja seda kohe kuidagi kätte ei saa, v.a. raudteejaamades..
Kaniyodrift, kuidas rongi peale saad? Ajad auto lähedale ja siis hüppega peale? |
ta mõtles vist seda rongi, millel vagunite asemel need alused ainult on. see minuteada vahest peatub ka ja saad peale ronida. saamas saab krossikaga hüpata.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
29.04.2005 19:20:36
|
|
|
väike ot
ma hakkasin siis gta:Sa mängima panin ps2 maha panin tööle siis otsustasin midagi hamba alla võta läksin suure jooksuga kopertasin ps2 otsa ja nüüd on gta:Sa pekkis aga selline werki pidi ju olemas oleme mida õrud cd peale ja võtab kriimud ära (äkki keegi teab kust seda saada )
_____________________
sry pole eestlane
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.04.2005 19:23:28
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
väike ot
ma hakkasin siis gta:Sa mängima panin ps2 maha panin tööle siis otsustasin midagi hamba alla võta läksin suure jooksuga kopertasin ps2 otsa ja nüüd on gta:Sa pekkis aga selline werki pidi ju olemas oleme mida õrud cd peale ja võtab kriimud ära (äkki keegi teab kust seda saada )
_____________________
sry pole eestlane  |
no see on jah vast viimane võimalus. ise olen hambapastaga proovind, aga ei saand korda...
shit happens
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003

|
29.04.2005 20:13:13
|
|
|
Kuidas plaat sellest pekki läks, et pleikari otsa koperdasid ausalt öeldes ei oskagi midagi abistavat öelda
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
29.04.2005 20:34:38
|
|
|
vaada cd keerleb seal sees siis kui ümber kukkus ps siis kriipis ära
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003

|
30.04.2005 08:15:23
|
|
|
Huvitav kui ettevaatlikult mingi 3000 'se liivakaga üritada poleerida? Soovitus: proovi arvuti peal asi ISO'ks lasta, kui arvuti CD-rom kah välja ei loe, siis oled küll hävingus.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.04.2005 11:25:56
|
|
|
| nende PC screenide järgi ei tundugi vähemalt graafiliselt midagi erilist olevat...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2005 11:28:24
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Huvitav kui ettevaatlikult mingi 3000 'se liivakaga üritada poleerida? Soovitus: proovi arvuti peal asi ISO'ks lasta, kui arvuti CD-rom kah välja ei loe, siis oled küll hävingus. |
3000 j22b karedaks ma arvan
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
30.04.2005 11:31:29
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| nende PC screenide järgi ei tundugi vähemalt graafiliselt midagi erilist olevat... |
teiste tänapäeva mängude kõrval jah, kuid see on GTAs teisejärguline
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
30.04.2005 20:23:17
|
|
|
Ei tea kas see siis tuleb rohkeimate võimaluste ja parima liikumisvabadusega mäng eales?
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2005 20:24:45
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Ei tea kas see siis tuleb rohkeimate võimaluste ja parima liikumisvabadusega mäng eales?  |
kindel see
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
30.04.2005 21:28:57
|
|
|
tahaks täitsa teada palju see arvuti peal mälu hakkab sööma?
ps2 peal olen ise ainult 1x näinud ja siis sain aru, et tegu päris suure kaardiga
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
30.04.2005 21:50:25
|
|
|
hoah!!!!!
ansin siis gta:sa sõbra kätte ta määris mingi jamaga seda ja näe imet töödab
__________________
sry pole eestlane
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
30.04.2005 22:53:27
|
|
|
Jep, ülemine pool plaadil on tundlikum kui alumine pool.
Originaalid peavad hästi
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Davids26
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
01.05.2005 01:39:57
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
tahaks täitsa teada palju see arvuti peal mälu hakkab sööma? |
4.7 GB vaba kõvaketta ruumi täis installi jaoks või 3.6 GB vaba kõvaketta ruumi miinimum installi jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
01.05.2005 02:06:11
|
|
|
sa ei saanud küsimusest aru. küsiti, kui palju ta mälu kasutama hakkab, mitte kõvaketta mahtu.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2005 02:53:39
|
|
|
| soovitatavalt võiks 384MB ja rohkem mälu olla, aga ajab ka 256MB läbi. nii nad ise väidavad.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
01.05.2005 10:47:04
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
samas ei kujutagi ette milline see demo välja peaks nägema kui ka oleks.. eriti palju ju mapist mängitavaks teha ei tohiks, muidu mõni ei ostagi full versiooni  |
esimesest gta`st oli demo täiesti olemas. sellest demost kujuneski lemmikmäng korraga. nimelt oli ajalimiit seal ning mäguala üks linnaosa, sillad kinni lihtsalt. ja siis seltskonnaga tegime rekordeid, kes jõuab selle aja sees kõige rohkem võmme ära killida. väga fun oli. ning jah, see demo andis fulli müügile ikka metsiku hoo sisse.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
01.05.2005 11:20:17
|
|
|
ette nägemine on hea.Kas ainult DVD väljalase tuleb.Peab ikka dvd lugeja ja kirjutaja är ostma.
Kas selline karm view distance protsessorit ära ei tapa?. Minu amd 1.4 GHz
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
01.05.2005 11:50:49
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
ette nägemine on hea.Kas ainult DVD väljalase tuleb.Peab ikka dvd lugeja ja kirjutaja är ostma.
Kas selline karm view distance protsessorit ära ei tapa?. Minu amd 1.4 GHz |
DVD ainult jah. "Draw distance't" saad ju alati vähemaks võtta..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
204810
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004
|
01.05.2005 12:53:32
|
|
|
Mälu on teada umbkaudu aga palju/millist prose nõuab/hakkab nõudma?
Hetkel 1,6GHz
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
01.05.2005 13:30:27
|
|
|
link :: mängu pc veeb
7 juuni.
muuseas leiab seal ka nõudmised riistvarale.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
01.05.2005 13:46:24
|
|
|
Njaa, ümmarguselt 1 kuu veel oodata Selleks ajaks saab oma uue masina ka kätte
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
01.05.2005 14:33:27
|
|
|
kas minu masinal läheb tööle? või jääb jõnksutama?
Windows XP
Celeron CPU 2.00Ghz
256MB RAM
ATI Radeon 9200 256MB
Maxtor 40GB
Ceneric DVD-ROM SCSI cd rom device
jah ma nägin nõudeid aga ma pole kindel, et protsessor välja veab
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
01.05.2005 14:39:06
|
|
|
jõnksutama yhakkab kindlalt kuna soovitatav ram oli 512
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
01.05.2005 15:26:43
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
jõnksutama yhakkab kindlalt kuna soovitatav ram oli 512  |
tegelt oli soovitatav 384(+) aga jah ma arvan ka, et selle arvutiga sa 1024x768@High details mängida ei saa
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
01.05.2005 15:39:52
|
|
|
| aga kui ma ostaks sellise juurde: Mälu 512MB DDRAM 400MHz, PC3200, CL2,5
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003

|
01.05.2005 15:45:26
|
|
|
| Draw distance on jah vinge aga kas see ära kaotatakse, et keerad ümber siis autod tekivad jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
01.05.2005 15:47:39
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Draw distance on jah vinge aga kas see ära kaotatakse, et keerad ümber siis autod tekivad jne. |
kuskilt kuulsin, et see on parandatud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
01.05.2005 15:49:39
|
|
|
see on juba ps 2 peal ära parandatud üks kord katsetasin lasin autol urga taha sõita siis jooksin sinan see sama auto sõitis edasi
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
01.05.2005 15:59:40
|
|
|
See pidi jah olema parandatud.
Minu arvutil(konf. profiilis) vist selle vedamisega 1280*1024@High probleeme ei teki.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
01.05.2005 16:11:11
|
|
|
mina arvan kui see tuleb arvutile välja kunagi ja need kes pole seda kunagi näinud saavad suure petumuse kuna ki ise ostsin selle mängu ja hakkasin mängima lootsin midagi poole paremat aga jah ütleme nii mina seda mängu ei ostaks ainult siis kui tasuta saaks siis mängiks arvuti peal
__________________
sry pole eestlane
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
01.05.2005 17:00:21
|
|
|
Sellest autode jamast siin juba räägitud, otsing aitab..
Aga noh, eks kordan siis üle. See asi on paremaks läinud, kuid see pole ikkagi parandatud. Aga üks jama on juurde tulnud või ma siis alles nüüd märkasin seda, et kui sõita ja korra mujale vaadata (selja taha või siis küljele näiteks), tuleb järsku uus auto juurde. Eriti nõme on see kiirteedel, kus sõidad suure hooga ja järsku satub üks ette... See ajab ikka väga vihale. Saab seal küll hoo maha pidurdada, aga siis tulevad teised selga tagant kohe. Ja nõme on ka see, et kiirteedel autod keeravad täiesti suvalt ette Sulle. Hakkad möödasõitu sooritama ja järsku tuleb külje pealt otsa..
Liiklust oleks seal arendada veel küll ja küll..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
01.05.2005 17:02:41
|
|
|
| gamzzz kirjutas: |
mina arvan kui see tuleb arvutile välja kunagi ja need kes pole seda kunagi näinud saavad suure petumuse kuna ki ise ostsin selle mängu ja hakkasin mängima lootsin midagi poole paremat aga jah ütleme nii mina seda mängu ei ostaks ainult siis kui tasuta saaks siis mängiks arvuti peal
|
Tõsi? Hmm, minu ootused/lootused on kõrged.
Ma pole seda kunagi oma silmaga näinud, lihtsalt põhimõtte pärast ei tahtnud PS2 peal mängida(mulle ei meeldi konsoolid), lisaks tahtsin hoida oma esmamuljed PC mängu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamzzz
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2005
|
01.05.2005 21:53:07
|
|
|
väike ot : krt ma ütlen cd sain koeda aga nüüd läks ps piixu ma olen ikka õnnetu inimene
_________________ I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003

|
02.05.2005 08:27:33
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| Ma pole seda kunagi oma silmaga näinud, lihtsalt põhimõtte pärast ei tahtnud PS2 peal mängida(mulle ei meeldi konsoolid), lisaks tahtsin hoida oma esmamuljed PC mängu jaoks. |
Sama siin.Pole üldse asjaga kursis, vähemalt mitte rohkem kui siit läbikäinud paari skriini põhjal ja loomulikult samal põhjusel, et ei taha PC kogemust rikkuda
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
02.05.2005 10:40:41
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Celllu kirjutas: |
| Ma pole seda kunagi oma silmaga näinud, lihtsalt põhimõtte pärast ei tahtnud PS2 peal mängida(mulle ei meeldi konsoolid), lisaks tahtsin hoida oma esmamuljed PC mängu jaoks. |
Sama siin.Pole üldse asjaga kursis, vähemalt mitte rohkem kui siit läbikäinud paari skriini põhjal ja loomulikult samal põhjusel, et ei taha PC kogemust rikkuda  |
nagu GTAIII ja Vice City, pelan ka San Andrease enne läbi pleikaril - imo siis on palju parem arvutiversiooni nautida kui linnas orienteerumisele ei pea energiat kulutama
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|