Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 25.04.2005 14:53:39 vasta tsitaadiga

Rajareits, Kastist lendab maha juhul kui auto hooga kuhugi sisse paneb. Katsetasin.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 14:59:00 vasta tsitaadiga

Luury kirjutas:
Rajareits, Kastist lendab maha juhul kui auto hooga kuhugi sisse paneb. Katsetasin.


Seda muidugi.. icon_lol.gif
Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 16:24:31 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Luury kirjutas:
Rajareits, Kastist lendab maha juhul kui auto hooga kuhugi sisse paneb. Katsetasin.


Seda muidugi.. icon_lol.gif
Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's.


VC on elu tõmblemine, et üldse 5 sekkigi peal püsida icon_biggrin.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 25.04.2005 18:03:55 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:

Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's.


icon_biggrin.gif Vaata mu eelmist posti. Kukud maha siis kui auto paraja hooga kuhugi sisse sõidab. Kontrollitud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 18:32:10 vasta tsitaadiga

Luury kirjutas:
Rajareits kirjutas:

Aga kastist niisama sõidu pealt maha ei kuku, kui sõita, mitte nagu VC's.


icon_biggrin.gif Vaata mu eelmist posti. Kukud maha siis kui auto paraja hooga kuhugi sisse sõidab. Kontrollitud.


Vice-Citys? VC's ei saa üldse kastis olla ju.. Pead kaasa jooksma. Seal ta arvestab maapinnaga, mitte kasti pinnaga, sellepärast ei saa seal ka autosi treileri peal vedada. Võta suvaline kastiga auto ja proovi. Oli aga mingi auto (BOBmidagi), millel oli kast piiratud. Selle pealt jah maha ei kukkunud, kui vaikselt sõidad, ilma millegi tabamiseta.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Luury
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005




sõnum 25.04.2005 20:52:46 vasta tsitaadiga

Kui keegi õpetaks kuidas filmida vms. vice is siis ma saaks näidata. Tagant lahtin ekast ja EI LIBISENUD maha! Pilt ka kahjuks ei aita selle puhul.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 25.04.2005 23:08:02 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
ma olen enda jaoks sellise tegevuse leiutanud, et ostan suures koguses laskemoona ja relvi kokku ja siis otsin mingi tugevama kastiga auto (ei kaaperda seda, vaid lasen ühe paugu, et juht kimama hakkaks). hüppan sinna kasti ja siis juht satub paanikasse ja hakkab mööda linna kihutama ja ma samal ajal tapan neid, kes ette jäävad. politsei ei saa ka kätte, kuna see juht sõidab nii kiiresti. icon_lol.gif

ise olen leiutanud sarnase tegevuse viibides rongi peal ja siis on kena vaheldumisi nautida loodust ja tulistada kõige mööduva pihta 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 23:15:04 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift kirjutas:
Skeptik kirjutas:
ma olen enda jaoks sellise tegevuse leiutanud, et ostan suures koguses laskemoona ja relvi kokku ja siis otsin mingi tugevama kastiga auto (ei kaaperda seda, vaid lasen ühe paugu, et juht kimama hakkaks). hüppan sinna kasti ja siis juht satub paanikasse ja hakkab mööda linna kihutama ja ma samal ajal tapan neid, kes ette jäävad. politsei ei saa ka kätte, kuna see juht sõidab nii kiiresti. icon_lol.gif

ise olen leiutanud sarnase tegevuse viibides rongi peal ja siis on kena vaheldumisi nautida loodust ja tulistada kõige mööduva pihta 8)

oojaa icon_razz1.gif rongiga pole veel proovindki thumbs_up.gif

kohe vutt-vutt teleka taha icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2005 23:58:45 vasta tsitaadiga

Huvitav kas siis muude sõidukitega peale võmmiautode (mõelge õhule...) seda paanitsejat kätte ei saa icon_razz1.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2005 15:34:46 vasta tsitaadiga

darkplayr, kui autojuht närvi ajada, siis ta kihutab nii kiirelt, et seda kätte küll ei saa. Rong läheb juba niisama kiirelt ja seda kohe kuidagi kätte ei saa, v.a. raudteejaamades..
Kaniyodrift, kuidas rongi peale saad? Ajad auto lähedale ja siis hüppega peale?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaUQ
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2005




sõnum 26.04.2005 15:37:46 vasta tsitaadiga

San Andreas on suht paremini arenenud võrreldes teistega:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2005 18:18:11 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
darkplayr, kui autojuht närvi ajada, siis ta kihutab nii kiirelt, et seda kätte küll ei saa. Rong läheb juba niisama kiirelt ja seda kohe kuidagi kätte ei saa, v.a. raudteejaamades..
Kaniyodrift, kuidas rongi peale saad? Ajad auto lähedale ja siis hüppega peale?

ta mõtles vist seda rongi, millel vagunite asemel need alused ainult on. see minuteada vahest peatub ka ja saad peale ronida. saamas saab krossikaga hüpata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 29.04.2005 19:20:36 vasta tsitaadiga

väike ot
ma hakkasin siis gta:Sa mängima panin ps2 maha panin tööle siis otsustasin midagi hamba alla võta läksin suure jooksuga kopertasin ps2 otsa ja nüüd on gta:Sa pekkis icon_mad.gif icon_mad.gif aga selline werki pidi ju olemas oleme mida õrud cd peale ja võtab kriimud ära (äkki keegi teab kust seda saada )


_____________________
sry pole eestlane icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2005 19:23:28 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
väike ot
ma hakkasin siis gta:Sa mängima panin ps2 maha panin tööle siis otsustasin midagi hamba alla võta läksin suure jooksuga kopertasin ps2 otsa ja nüüd on gta:Sa pekkis icon_mad.gif icon_mad.gif aga selline werki pidi ju olemas oleme mida õrud cd peale ja võtab kriimud ära (äkki keegi teab kust seda saada )


_____________________
sry pole eestlane icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif


no see on jah vast viimane võimalus. ise olen hambapastaga proovind, aga ei saand korda...
shit happens icon_sad.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2005 20:13:13 vasta tsitaadiga

Kuidas plaat sellest pekki läks, et pleikari otsa koperdasid icon_eek.gif ausalt öeldes ei oskagi midagi abistavat öelda icon_neutral.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 29.04.2005 20:34:38 vasta tsitaadiga

vaada cd keerleb seal sees siis kui ümber kukkus ps siis kriipis ära icon_cry.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2005 08:15:23 vasta tsitaadiga

Huvitav kui ettevaatlikult mingi 3000 'se liivakaga üritada poleerida? icon_biggrin.gif Soovitus: proovi arvuti peal asi ISO'ks lasta, kui arvuti CD-rom kah välja ei loe, siis oled küll hävingus.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 30.04.2005 11:09:21 vasta tsitaadiga

esimesed xboxi screenid http://media.xbox.ign.com/media/623/623715/imgs_1.html

ja üks PC screen veel http://www.planetgrandtheftauto.com/image.asp?/gtasa/ss/pc/full/s8.jpg
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2005 11:25:56 vasta tsitaadiga

nende PC screenide järgi ei tundugi vähemalt graafiliselt midagi erilist olevat...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2005 11:28:24 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Huvitav kui ettevaatlikult mingi 3000 'se liivakaga üritada poleerida? icon_biggrin.gif Soovitus: proovi arvuti peal asi ISO'ks lasta, kui arvuti CD-rom kah välja ei loe, siis oled küll hävingus.
3000 j22b karedaks ma arvan icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 30.04.2005 11:31:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
nende PC screenide järgi ei tundugi vähemalt graafiliselt midagi erilist olevat...



teiste tänapäeva mängude kõrval jah, kuid see on GTAs teisejärguline icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 30.04.2005 20:23:17 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see siis tuleb rohkeimate võimaluste ja parima liikumisvabadusega mäng eales? icon_rolleyes.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 20:24:45 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Ei tea kas see siis tuleb rohkeimate võimaluste ja parima liikumisvabadusega mäng eales? icon_rolleyes.gif

kindel see icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 21:28:57 vasta tsitaadiga

tahaks täitsa teada palju see arvuti peal mälu hakkab sööma? icon_rolleyes.gif
ps2 peal olen ise ainult 1x näinud ja siis sain aru, et tegu päris suure kaardiga icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 30.04.2005 21:50:25 vasta tsitaadiga

hoah!!!!!
ansin siis gta:sa sõbra kätte ta määris mingi jamaga seda ja näe imet töödab icon_razz1.gif icon_razz1.gif



__________________
sry pole eestlane

_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 22:53:27 vasta tsitaadiga

Jep, ülemine pool plaadil on tundlikum kui alumine pool.
Originaalid peavad hästi thumbs_up.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Davids26
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 01.05.2005 01:39:57 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tahaks täitsa teada palju see arvuti peal mälu hakkab sööma? icon_rolleyes.gif

4.7 GB vaba kõvaketta ruumi täis installi jaoks või 3.6 GB vaba kõvaketta ruumi miinimum installi jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.05.2005 02:06:11 vasta tsitaadiga

sa ei saanud küsimusest aru. küsiti, kui palju ta mälu kasutama hakkab, mitte kõvaketta mahtu.
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 02:53:39 vasta tsitaadiga

soovitatavalt võiks 384MB ja rohkem mälu olla, aga ajab ka 256MB läbi. nii nad ise väidavad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 01.05.2005 10:47:04 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
samas ei kujutagi ette milline see demo välja peaks nägema kui ka oleks.. icon_rolleyes.gif eriti palju ju mapist mängitavaks teha ei tohiks, muidu mõni ei ostagi full versiooni icon_lol.gif


esimesest gta`st oli demo täiesti olemas. sellest demost kujuneski lemmikmäng korraga. nimelt oli ajalimiit seal ning mäguala üks linnaosa, sillad kinni lihtsalt. ja siis seltskonnaga tegime rekordeid, kes jõuab selle aja sees kõige rohkem võmme ära killida. väga fun oli. ning jah, see demo andis fulli müügile ikka metsiku hoo sisse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 01.05.2005 10:56:13 vasta tsitaadiga

http://www.planetgrandtheftauto.com/potd/index.asp?id=491303

Draw distance on päris vägev,3 või neli korda suurem kui PC vice cityl.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 01.05.2005 11:20:17 vasta tsitaadiga

ette nägemine on hea.Kas ainult DVD väljalase tuleb.Peab ikka dvd lugeja ja kirjutaja är ostma.
Kas selline karm view distance protsessorit ära ei tapa?. Minu amd 1.4 GHz
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 11:50:49 vasta tsitaadiga

tanel112 kirjutas:
ette nägemine on hea.Kas ainult DVD väljalase tuleb.Peab ikka dvd lugeja ja kirjutaja är ostma.
Kas selline karm view distance protsessorit ära ei tapa?. Minu amd 1.4 GHz


DVD ainult jah. "Draw distance't" saad ju alati vähemaks võtta.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
204810
HV vaatleja
204810

liitunud: 02.10.2004




sõnum 01.05.2005 12:53:32 vasta tsitaadiga

Mälu on teada umbkaudu aga palju/millist prose nõuab/hakkab nõudma?
Hetkel 1,6GHz
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 13:30:27 vasta tsitaadiga

link :: mängu pc veeb

7 juuni.

muuseas leiab seal ka nõudmised riistvarale.

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 13:46:24 vasta tsitaadiga

Njaa, ümmarguselt 1 kuu veel oodata icon_razz.gif Selleks ajaks saab oma uue masina ka kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 01.05.2005 14:33:27 vasta tsitaadiga

kas minu masinal läheb tööle? või jääb jõnksutama?

Windows XP
Celeron CPU 2.00Ghz
256MB RAM
ATI Radeon 9200 256MB
Maxtor 40GB
Ceneric DVD-ROM SCSI cd rom device

jah ma nägin nõudeid aga ma pole kindel, et protsessor välja veab
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 01.05.2005 14:39:06 vasta tsitaadiga

jõnksutama yhakkab kindlalt kuna soovitatav ram oli 512 icon_rolleyes.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 15:26:43 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
jõnksutama yhakkab kindlalt kuna soovitatav ram oli 512 icon_rolleyes.gif

tegelt oli soovitatav 384(+) aga jah ma arvan ka, et selle arvutiga sa 1024x768@High details mängida ei saa icon_neutral.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 01.05.2005 15:39:52 vasta tsitaadiga

aga kui ma ostaks sellise juurde: Mälu 512MB DDRAM 400MHz, PC3200, CL2,5
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2005 15:45:26 vasta tsitaadiga

Draw distance on jah vinge aga kas see ära kaotatakse, et keerad ümber siis autod tekivad jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reitz90
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004




sõnum 01.05.2005 15:47:39 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Draw distance on jah vinge aga kas see ära kaotatakse, et keerad ümber siis autod tekivad jne.


kuskilt kuulsin, et see on parandatud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 01.05.2005 15:49:39 vasta tsitaadiga

see on juba ps 2 peal ära parandatud üks kord katsetasin lasin autol urga taha sõita siis jooksin sinan see sama auto sõitis edasi thumbs_up.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 15:59:40 vasta tsitaadiga

See pidi jah olema parandatud.
Minu arvutil(konf. profiilis) vist selle vedamisega 1280*1024@High probleeme ei teki. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 01.05.2005 16:11:11 vasta tsitaadiga

mina arvan kui see tuleb arvutile välja kunagi ja need kes pole seda kunagi näinud saavad suure petumuse kuna ki ise ostsin selle mängu ja hakkasin mängima lootsin midagi poole paremat icon_neutral.gif aga jah ütleme nii mina seda mängu ei ostaks ainult siis kui tasuta saaks siis mängiks arvuti peal icon_rolleyes.gif

__________________
sry pole eestlane

_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 17:00:21 vasta tsitaadiga

Sellest autode jamast siin juba räägitud, otsing aitab.. icon_wink.gif
Aga noh, eks kordan siis üle. See asi on paremaks läinud, kuid see pole ikkagi parandatud. Aga üks jama on juurde tulnud või ma siis alles nüüd märkasin seda, et kui sõita ja korra mujale vaadata (selja taha või siis küljele näiteks), tuleb järsku uus auto juurde. Eriti nõme on see kiirteedel, kus sõidad suure hooga ja järsku satub üks ette... See ajab ikka väga vihale. Saab seal küll hoo maha pidurdada, aga siis tulevad teised selga tagant kohe. Ja nõme on ka see, et kiirteedel autod keeravad täiesti suvalt ette Sulle. Hakkad möödasõitu sooritama ja järsku tuleb külje pealt otsa.. icon_mad.gif
Liiklust oleks seal arendada veel küll ja küll..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 17:02:41 vasta tsitaadiga

gamzzz kirjutas:
mina arvan kui see tuleb arvutile välja kunagi ja need kes pole seda kunagi näinud saavad suure petumuse kuna ki ise ostsin selle mängu ja hakkasin mängima lootsin midagi poole paremat icon_neutral.gif aga jah ütleme nii mina seda mängu ei ostaks ainult siis kui tasuta saaks siis mängiks arvuti peal icon_rolleyes.gif

Tõsi? Hmm, minu ootused/lootused on kõrged.
Ma pole seda kunagi oma silmaga näinud, lihtsalt põhimõtte pärast ei tahtnud PS2 peal mängida(mulle ei meeldi konsoolid), lisaks tahtsin hoida oma esmamuljed PC mängu jaoks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gamzzz
HV kasutaja
gamzzz

liitunud: 03.01.2005




sõnum 01.05.2005 21:53:07 vasta tsitaadiga

väike ot : krt ma ütlen cd sain koeda aga nüüd läks ps piixu icon_eek.gif ma olen ikka õnnetu inimene icon_neutral.gif icon_cry.gif icon_mad.gif
_________________
I need to find a new vagina .Any kind of new vagina
It's hard to rhyme a word like vagina .Kevin Klein? Kind of South Carolina
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2005 08:27:33 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
Ma pole seda kunagi oma silmaga näinud, lihtsalt põhimõtte pärast ei tahtnud PS2 peal mängida(mulle ei meeldi konsoolid), lisaks tahtsin hoida oma esmamuljed PC mängu jaoks.


Sama siin.Pole üldse asjaga kursis, vähemalt mitte rohkem kui siit läbikäinud paari skriini põhjal ja loomulikult samal põhjusel, et ei taha PC kogemust rikkuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 02.05.2005 10:40:41 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Celllu kirjutas:
Ma pole seda kunagi oma silmaga näinud, lihtsalt põhimõtte pärast ei tahtnud PS2 peal mängida(mulle ei meeldi konsoolid), lisaks tahtsin hoida oma esmamuljed PC mängu jaoks.


Sama siin.Pole üldse asjaga kursis, vähemalt mitte rohkem kui siit läbikäinud paari skriini põhjal ja loomulikult samal põhjusel, et ei taha PC kogemust rikkuda icon_smile.gif

nagu GTAIII ja Vice City, pelan ka San Andrease enne läbi pleikaril - imo siis on palju parem arvutiversiooni nautida kui linnas orienteerumisele ei pea energiat kulutama icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.