Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Datalink märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
prussakas
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 20.04.2005 14:05:41 vasta tsitaadiga

Millegipärast ei usu ma mitte sõnagi sellest enne kui suurelt, selgelt ja punaselt teie e-putkas seesama tekst üleval ei ole....
Lasete siis klientidel niisama hindade otsas sügeleda või töötab "lüpsimasin" vaikselt ikkagi edasi?

kris85 kirjutas:
Teine ja natuke kurvem uudis, mille ma pean teile siia kirjutama on see, et Datalink Grupp OÜ ei võta hetkel vastu enam tellimusi, kõik tarned ja firma tegevus on peatatud kuni toimub osanike koosolek!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.04.2005 14:10:24 vasta tsitaadiga

prussakas kirjutas:
Millegipärast ei usu ma mitte sõnagi sellest enne kui suurelt, selgelt ja punaselt teie e-putkas seesama tekst üleval ei ole....
Lasete siis klientidel niisama hindade otsas sügeleda või töötab "lüpsimasin" vaikselt ikkagi edasi?

kris85 kirjutas:
Teine ja natuke kurvem uudis, mille ma pean teile siia kirjutama on see, et Datalink Grupp OÜ ei võta hetkel vastu enam tellimusi, kõik tarned ja firma tegevus on peatatud kuni toimub osanike koosolek!
Tutvuse poolest tõenäoliselt võtavad sult ettemaksu kenasti vastu, siis ehk suudavad mõnele kurjemale kliendile tarned siiski teostada icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prussakas
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 20.04.2005 14:26:22 vasta tsitaadiga

Eelnevat lugedes oleks nati narr loota, et ma sinna miskit ettemaksu tegema lähen....

XYZ kirjutas:

Tutvuse poolest tõenäoliselt võtavad sult ettemaksu kenasti vastu, siis ehk suudavad mõnele kurjemale kliendile tarned siiski teostada icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004




sõnum 20.04.2005 14:31:51 vasta tsitaadiga

Hmnja, oli plaanis midagi soetada sealt, lugedes seda teemat lähen küll sellest firmast suure kaarega mööda.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.04.2005 14:44:21 vasta tsitaadiga

prussakas kirjutas:
Eelnevat lugedes oleks nati narr loota, et ma sinna miskit ettemaksu tegema lähen....

XYZ kirjutas:

Tutvuse poolest tõenäoliselt võtavad sult ettemaksu kenasti vastu, siis ehk suudavad mõnele kurjemale kliendile tarned siiski teostada icon_lol.gif icon_wink.gif
Nojaa, aga kuidas sa siis järgi kontrollitud saad, et nad tõesti tegevuse peatanud on icon_lol.gif Sa ju lubasid mitte üht sõna uskuda icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prussakas
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 20.04.2005 14:56:57 vasta tsitaadiga

Mjah.. seda võib arvata küll, et raha vastuvõtmise tegevus toimib icon_evil.gif

XYZ kirjutas:
Nojaa, aga kuidas sa siis järgi kontrollitud saad, et nad tõesti tegevuse peatanud on icon_lol.gif Sa ju lubasid mitte üht sõna uskuda icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2005 14:59:15 vasta tsitaadiga

prussakas kirjutas:
Mjah.. seda võib arvata küll, et raha vastuvõtmise tegevus toimib icon_evil.gif

XYZ kirjutas:
Nojaa, aga kuidas sa siis järgi kontrollitud saad, et nad tõesti tegevuse peatanud on icon_lol.gif Sa ju lubasid mitte üht sõna uskuda icon_lol.gif icon_lol.gif


peaks teemalingi postimehele saatma vist:D
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.04.2005 15:35:58 vasta tsitaadiga

Tavaline pankrotti minev väikefirma, muud ei midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar
HV kasutaja
janar

liitunud: 09.09.2002




sõnum 20.04.2005 16:46:49 vasta tsitaadiga

Kuna Hr. Kruusi poolt on asi juba tugevasti üle piiri aetud,

avalikustan ka enda seisukohad ja vaate toimunule.

Taustaks: Nagu mõingad inimesed siit kindlasti teavad, olin ma

Datalingiga kuni 2005 aasta alguseni lähedalt seotud. Aasta alguses tegime suurematsorti ümberkujundused, mille tagajärjel sai ettevõtte ainsaks juhatuse liikmeks Kristjan Kruus, minule jäi ettevõttes osalust 30%.

Uue juhatuse tegutsemisaja jooksul ei ole osanikele edastatud mitte ühtegi nõutud finants- ja majandusaruannetest, hoolimata seesuguste nõuete korduvast esitamisest. Ühtlasi viimase mõne aja jooksul on Kruusi poolt agaralt ignoreeritud kõiki kontaktivõtmise üritusi osanike poolt. Selliseid pretsensioone on veelgi - milled kõik annab kokku tõmmata juhatuse ebakompententsuse alla.

Võimalik, et on toimunud ka raha riisumine, kuna ettevõtte majanduslik olukord on vastavalt kuuldule viimaste kuude jooksul normaalsest tugevamini kukkunud, samas turul olulisi muudatusi toimunud ei ole.

Veel huvitavat - minu kaks head tuttavat (üks ka HV foorumis juba oma probleemist rääkinus) ootavad pikkisilmi oma ette kinnimakstud sülearvutit - üks kuu aega, teine kaks nädalat. Kristjan Kruusist loomulikult mitte mingit elumärki.

Kui saan rohkem infot, hoian ka teid asjaga kursis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris85
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2004




sõnum 20.04.2005 16:54:48 vasta tsitaadiga

Ei pea vajalikuks kõnedele vastamis! Üritan firmat välja tõmmata sealt kuhu on selle Janar Kokk ajanud!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2005 16:58:01 vasta tsitaadiga

kris85 kirjutas:
Ei pea vajalikuks kõnedele vastamis! Üritan firmat välja tõmmata sealt kuhu on selle Janar Kokk ajanud!


IRW, lasteaed
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.04.2005 17:10:11 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
kris85 kirjutas:
Ei pea vajalikuks kõnedele vastamis! Üritan firmat välja tõmmata sealt kuhu on selle Janar Kokk ajanud!


IRW, lasteaed
See pole lasteaed, vaid omanike vägikaikavedu. Ja mine tea, äkki veel kriminaalse maiguga.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.04.2005 17:11:17 vasta tsitaadiga

Aga miks see madin siin peab käima icon_biggrin.gif Selleks on ikka golfiväljakud või saunad olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.04.2005 17:11:21 vasta tsitaadiga

kris85 kirjutas:
Ei pea vajalikuks kõnedele vastamis! Üritan firmat välja tõmmata sealt kuhu on selle Janar Kokk ajanud!


xd

Heh, see selleks, aga kuidas need kaks asja omavahel seotud on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2005 17:17:12 vasta tsitaadiga

kris85 kirjutas:
Ei pea vajalikuks kõnedele vastamis! Üritan firmat välja tõmmata sealt kuhu on selle Janar Kokk ajanud!

Ja see on klienditeenindus? icon_lol.gif
See firma tundub olevat samalaadse majandusliku juhtimisega nagu olid 90-ndatel Eestis kommertspangad. Ajavad kliendid ja nende raha kokku ning ütlevad: "krt, ei tuln´d seekord välja".
Selleks, et firmat juhtida, võiks ikka mingisugune majandusharidus kah olla. Iga sibi ikka sellega hakkama ei saa - nagu näha.
Muuseas kui Janar seal rohkem tegutses sai vähemalt e-maililegi vastuseid, kuid viimasel ajal ~0,75 a. jooksul pole suvatsetud Datalingis isegi küsimustele vastata. Telefonil kätte saada oli suht võimatu.

_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2005 17:21:29 vasta tsitaadiga

Poco kirjutas:

Muuseas kui Janar seal rohkem tegutses sai vähemalt e-maililegi vastuseid, kuid viimasel ajal ~0,75 a. jooksul pole suvatsetud Datalingis isegi küsimustele vastata. Telefonil kätte saada oli suht võimatu.
Just just. Sai ka Janari sealolekul arvuti ostetud.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sacker
HV veteran

liitunud: 04.11.2003




sõnum 20.04.2005 19:09:21 vasta tsitaadiga

Krt. loe ja imesta icon_eek.gif

Pole endal olnud asjadega viimasel ajal mahti tegeleda, kuid ka üks kõvaketas juba umbes kaks kuud härraste juures Datalingis garantiis icon_evil.gif

Paar meili olen saatnud, ei tea kas tuleb ELS-saatelehed ja Datalingi arve näpus politseisse jalutada icon_question.gif

_________________
Clint Eastwood: "Opinions are like assholes, everybody has one"
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 20.04.2005 21:28:11 vasta tsitaadiga

Mida veel - hakkame üksteist läbi neti süüdistama icon_eek.gif Sellega nüüd vaevalt keegi midagi saavutab.

viimati muutis Format 20.04.2005 23:39:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asjamees
HV kasutaja
Asjamees

liitunud: 07.04.2002




sõnum 20.04.2005 22:00:38 vasta tsitaadiga

On küll mõtet. Ma naudin iga postitust.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antonio1
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2004




sõnum 20.04.2005 22:08:34 vasta tsitaadiga

kris85 kirjutas:
Hei HV'lased!

Siia vist oodatakse peale seda teemat ka minu kommentaari! Hetke seis on selline, et kahjuks juhtus ja, et üks mees läks sõnadega veidi liiale! Kui asi tegudeks ei muutu ja edasi suhtutakse asja mõistvalt siis olen nõus selle unustama! Teine ja natuke kurvem uudis, mille ma pean teile siia kirjutama on see, et Datalink Grupp OÜ ei võta hetkel vastu enam tellimusi, kõik tarned ja firma tegevus on peatatud kuni toimub osanike koosolek!

Mõistvale suhtumisele lootma jäädes Kristjan!



P.S. Kõik, mis ei tapa teeb tugevaks!




Avaldus kriminaalasja algatamiseks on tehtud 18.04.2005 Tallinnas, Rahumäe tee 6. Hiljemalt 22.04 viin ära ka viimased dokumendid (panga kinnitusega maksekorraldus), siis ehk saan teada ka uurija nime, kellele materjal antud. Vajaliku info kannatanutele panen kindlasti ka seejärel siia.

Kristjan Kruusile. Sinuga kohtume juba üsna varsti, kindlasti. siis saame kõigest rahulikult rääkida ja kindlasti leiame miskise tee kuidas sa oma kohustused minu ees likvideerid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.04.2005 22:29:46 vasta tsitaadiga

Ehk teeks kohtumise golfiväljakul või tenniseplatsil ja siis kannaks selle internetis üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2005 23:45:43 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Ehk teeks kohtumise golfiväljakul või tenniseplatsil ja siis kannaks selle internetis üle icon_biggrin.gif

mõlemad greenil, putterid käes ja ilma pallita - 1:1 8)
mina poolt!

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 21.04.2005 01:37:09 vasta tsitaadiga

Õnneks ei ole mina selle firmaga tegelenud, kuid paneb siin teemaarendust lugedes imestama, et küsitakse ettemaksu. Olen mina kõik oma arvutid ja muude jubinate tellimused saanud nii korda ajada, et maskan siin, kui asi kohal. Minu arust on see loomulik asjade käik aga mine sa tea. See, et kas osanikku omavahel kaklevad ja üksteist süüdistavad siin foorumis on ikka jah ... paras lasteaed.

Ise soovitan küll kõigil, kes tunnevad, et neid on seelle firma poolt petetud/tühjade lubadustega "lohutatud" jne asjale ametlik käik anda. Et mis seal enam oodata. Muide ülbust tänapäeval veel jätkub ka teistes firmades oma klinetidega käitumisel aga see teiseks korraks. Endal ka kogemused "pikka nina" saada, kus lubati soodsalt telekaid "ettemaksuga" kuid need kadusidki koos lubajaga. Sai kusjuures ise väike sherloki töö tehtud ja uuritud, kui ei miskit. Peale oma kogetu tekib selline kaitserefleks - ei ettemaksu, ei kahtlastele asjadele jne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.04.2005 08:10:27 vasta tsitaadiga

okpoiss kirjutas:
Õnneks ei ole mina selle firmaga tegelenud, kuid paneb siin teemaarendust lugedes imestama, et küsitakse ettemaksu. Olen mina kõik oma arvutid ja muude jubinate tellimused saanud nii korda ajada, et maskan siin, kui asi kohal. Minu arust on see loomulik asjade käik aga mine sa tea. See, et kas osanikku omavahel kaklevad ja üksteist süüdistavad siin foorumis on ikka jah ... paras lasteaed.

Ise soovitan küll kõigil, kes tunnevad, et neid on seelle firma poolt petetud/tühjade lubadustega "lohutatud" jne asjale ametlik käik anda. Et mis seal enam oodata. Muide ülbust tänapäeval veel jätkub ka teistes firmades oma klinetidega käitumisel aga see teiseks korraks. Endal ka kogemused "pikka nina" saada, kus lubati soodsalt telekaid "ettemaksuga" kuid need kadusidki koos lubajaga. Sai kusjuures ise väike sherloki töö tehtud ja uuritud, kui ei miskit. Peale oma kogetu tekib selline kaitserefleks - ei ettemaksu, ei kahtlastele asjadele jne.


Kui loed mõnda lehekülge tagasi ühes postis mainiti et nad kardavad "petta" saada. Et kui mõni tellib kraami ära ja ei ostagi, siis jääb see neile riiulisse. Aga välja tuli hoopis teistmoodi. Ise samuti pole veel ühtegi poodi näinud kus ettemaksu tahetakse tellimisel (va siis see datalink). Huviga ootan lõpplahendust...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2005 09:32:26 vasta tsitaadiga

ostke aktsiaid, need praegu hea hinnaga thumbs_up.gif icon_lol.gif

egas jah, mis saab nüüd sellest garantiist mida te oma jubinatele/komplektidele andnud olete?
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Datalink mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.