Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Hajameelne nagu professor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
martn
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2003




sõnum 06.04.2005 20:30:19 vasta tsitaadiga

maatanklast tankides unustasin kord vooliku sisse...makstud ja minema...sain isegi 20cm liigutud, kui pilk läks paremast küljepeeglist välja ja mind tabas meeldiv üllatus:
1. voolik jm. oli terve
2. mõnedkümned liitri bena sai veel paaki, mitte asfaldile...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 09.04.2005 23:36:28 vasta tsitaadiga

Vat ühest asjast mina aru ei saa ,kui mingi kruvi või väiksem asi maha kukub siis on VÕIMATU teda üles leida icon_eek.gif icon_eek.gif
no täitsa paanika on vahepeal icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003




sõnum 10.04.2005 00:27:50 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Vat ühest asjast mina aru ei saa ,kui mingi kruvi või väiksem asi maha kukub siis on VÕIMATU teda üles leida icon_eek.gif icon_eek.gif
no täitsa paanika on vahepeal icon_neutral.gif

Täiesti nõus!!!

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 10.04.2005 01:38:19 vasta tsitaadiga

Täpselt!Ning tavaliselt kaovad sellised asjad kuhugi paari meetri kaugusele kust neid otsida ei oskagi icon_confused.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2005 09:39:50 vasta tsitaadiga

Tahtsin mingile lihtsalt küsimusele vastust saada ja siis omaette mõtlesin, et UTFG ja kirjutasin URL-iks www.utfg.com
Siis oli ikka tõsiselt WTF misasi see on. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.04.2005 09:49:28 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Vat ühest asjast mina aru ei saa ,kui mingi kruvi või väiksem asi maha kukub siis on VÕIMATU teda üles leida icon_eek.gif icon_eek.gif
no täitsa paanika on vahepeal icon_neutral.gif

ega on jah... mujal polegi sellist paanikat, aga just kodus kus peaks nagu kõige paremine kõike teadma ja otsida oskama icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxl002
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003




sõnum 19.04.2005 20:56:20 vasta tsitaadiga

endal juhtus selline asi. sain omale videokaardi. keerasin ilusti biosis intregeeritud video maha, panin uue radeoni sisse. Proovisin tükk aega masinat käivitada aga vat pilti ei tulnud ette. Sai kaarti sisse-välja võetud ja igatetpidi proovitud ja pea pool päeva selle peale raistud. ise kartsin veel, et äkki staatiline elekter või midagi sellist mängus.
Point oli selles, et ma unustasin tõsta monitori juhtme teise pessa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 19.04.2005 23:56:38 vasta tsitaadiga

oli mingi 3 aastat tagasi nii et arvuti ordis paranduses käinud ja tagasi kodus ja ei tulnud pilti ette mingi tekst tuli et Memory test jne. ei viitsinud eriti ära kh odata juba vast 2-3 tundi sai oodatud(igasugu nuppe ja kombinatsioone proovitud), siis viskas kopa ette ja helistasime ordisse. Sealt öeldi et jah flopy sees ja et to vaja välja võtta. Sis asi töötas icon_razz.gif

Muidugi seda kh juhtunud, et tükk aega vaatad et arvuti ei võta pilti ette ja sis tuled selle peale et toidet pole veel tagagi.

Ja mingi aasta tagasi sai kah maal pannkooke söödud, ja muidugi soola ja suhkru toos kõrvuti ja mina muidugi sis hunniku soola panin pannkoogi peale. Pool pannkooki suus sis taipasin et sool, a egas midagi tegin hirmu faktorit ja sõin lõpuni icon_lol.gif a jah terve õhtu pidin jooma
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004




sõnum 20.04.2005 09:37:58 vasta tsitaadiga

Mul oli selline juhus, et ükshommik (olin vist mingi 3h maganud) hakkasin kooli minema. Pesin, sõin, värki - särki, hakkan minema...(2 mindi tee on). Teepeal mõtlen muidugi umbes, et täiega tahaks magada. Koolis õps ütles, et võtke nüüd raamatud välja. Imestus oli suur, kui kotti otsima hakkasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 20.04.2005 15:43:18 vasta tsitaadiga

Irw.. icon_biggrin.gif endal oli ka nii ( eelmine aasta, ja maganud olin ika korralikult), et oli kehalise kasvatuse tund ja hommikul muidugi kilekott kätte ja minekut, alles sis sain aru et koolikott puudu kui hakkasin asju otsima, õpa vähemalt ei teind midagi kui saatis kodu kotile järgi icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 20.04.2005 15:50:05 vasta tsitaadiga

Mul kehalise asjad kilekotis ja ma olen mingi 5 korda vähemalt selle kilekoti poodi unustanud...kodus siis hakkan asju välja võtma...nojah....enam pole ratast kah...nüüd peab jala järel käima icon_biggrin.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.05.2005 07:56:10 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Mul kehalise asjad kilekotis ja ma olen mingi 5 korda vähemalt selle kilekoti poodi unustanud...kodus siis hakkan asju välja võtma...nojah....enam pole ratast kah...nüüd peab jala järel käima icon_biggrin.gif


Mul on bussi ka jäänud--krt tüütu nii thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.05.2005 08:39:00 vasta tsitaadiga

Mõni aeg tagasi sattusin ühte autosse mis mind transportis punktist A punkti B. Kohal olles väljus juht autost, pidin sama tegema aga tekkis väike probleem - ust ei saa avada. Üldjuhul käivad autoukse linkidest lahti aga sellel ei paistnud olevat linki icon_confused.gif
Vaatasin ukse üle - pole midagi teha, link puudub. Ent siis tuli mõte, et tavaliselt on juhi-uks ning kõrvalsõitja uks üksteise peegelpilt, ning juht oli ju autost kuidagi välja saanud. Uurisin teist ust ja avastasin sealt tõepoolest ühe lingi, mida ilmselt kasutada saab ukse avamiseks. Vaatan siis endapoolse ukse peale ja nüüd on ka seal see link juba olemas icon_eek.gif Sikutasin seda ja saingi ukse lõpuks lahti icon_smile.gif
Kogu see väljapääsu otsimine ja ukse inspekteerimine/ülevaatus võttis aega oma minuti-paar ning oli mu ainuke keskendumispunkt. Olin täiesti kaine peaga (kuigi küll unega olid natuke jamad lood) ja üsna masendunud, et autost väljumine niivõrd kaua võttis, et juht tuli vaatama, et mis ma seal jaman.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.05.2005 16:55:31 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Mõni aeg tagasi sattusin ühte autosse mis mind transportis punktist A punkti B. Kohal olles väljus juht autost, pidin sama tegema aga tekkis väike probleem - ust ei saa avada. Üldjuhul käivad autoukse linkidest lahti aga sellel ei paistnud olevat linki icon_confused.gif
Vaatasin ukse üle - pole midagi teha, link puudub. Ent siis tuli mõte, et tavaliselt on juhi-uks ning kõrvalsõitja uks üksteise peegelpilt, ning juht oli ju autost kuidagi välja saanud. Uurisin teist ust ja avastasin sealt tõepoolest ühe lingi, mida ilmselt kasutada saab ukse avamiseks. Vaatan siis endapoolse ukse peale ja nüüd on ka seal see link juba olemas icon_eek.gif Sikutasin seda ja saingi ukse lõpuks lahti icon_smile.gif
Kogu see väljapääsu otsimine ja ukse inspekteerimine/ülevaatus võttis aega oma minuti-paar ning oli mu ainuke keskendumispunkt. Olin täiesti kaine peaga (kuigi küll unega olid natuke jamad lood) ja üsna masendunud, et autost väljumine niivõrd kaua võttis, et juht tuli vaatama, et mis ma seal jaman.



endal on nii juhtunud et otsin ketsupit (ema ütles et laual ) lähen kööki ei midagi ,tuleb ema kööki(ütlen et ei ole ) ta ütleb laual ja krt oligi icon_redface.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2005 17:00:57 vasta tsitaadiga

Ma tõstsin ükskord köögilauale söömise eesmärgil või, saia, juustu ja vorsti...ja jõllasin neid mõnda aega, sest ma ei suutnud aru saada mis ma nendega tegema pean, ja miks ma need üldse sinna panin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.05.2005 17:07:25 vasta tsitaadiga

on ka juhtunud et kakkusin arvuti lahti ,vaatan ei tööta --->krt juhtmed paigaldamata ja ei saanudki alguses aru mis viga icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 16.05.2005 18:34:36 vasta tsitaadiga

Ma suvel olen toormoosi maasikatest teinud...väiksematest marjadest...siis noaga lõikan tutid peal ära ja panen tutid ühte nõusse ning maasikad teise.Sageli juhtuib nii et hakkan poole pealt valedesse nõudesse asju toppima... icon_mad.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 16.05.2005 19:04:24 vasta tsitaadiga

Kuna yks sõber suht rate, siis vaatan nii 3 päeva pealt ta kontot, lihtsalt kõigi sõprade omi, et ega uusi pilte pole. Kasutaja siis Miniminni.Oma arust naljatasin ja siis täiesti laksust kirjutasin www.rate.ee/users/minemunni...motlesin wtf ,et miks kontole ei läinud, pikapeale jõudis juh infot saata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeNtSiK
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2005 19:10:47 vasta tsitaadiga

ma olen 3x järjest unustanud koolikoti kooli peale tunde, 50m eemal tuleb meelde ja jooksen tagasi icon_razz.gif
browseri aadressi ribale kirjutan ka igast jama ning ei saa aru miks ei lähe sellele lehele nt riistavara.ee ja hiinavaatlus.ee
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2005 20:14:36 vasta tsitaadiga

Leidsin ühel päeval sõbra rahakoti 4 korda maast icon_eek.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003




sõnum 16.05.2005 20:49:40 vasta tsitaadiga

Ükskord tahtsin automaattanklas kaardiga maksta, pistsin püstoli paaki, aga mingi jama oli ja kaardiga maksta ei saanud. Tirisin kaardi automaadist välja, hüppasin autosse, auto käima ja minekut. Järsku käis vastu auto külge mingi litakas, vaatasin peeglisse, püstol paagis.
Jõllasin siis seal mingi pool tundi, et järsku kaameratest nähti ja keegi tuleb, ei tulnud kedagi.

Ükskord seisin poes kassasabas ja rääkisin telefoniga. Ühel hetkel hakkasin telefoni taskust otsima ja ei leidnud. Julm paanika läks lahti, arvasin et keegi on telefoni ära varastanud. Ütlesin ka veel sõbrale, kellega telefonis rääkisin, et kuram, mul on vist telefon ära varastatud. Tüüp naeris ja küsis, et millega ma siis praegu räägin? icon_biggrin.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 16.05.2005 22:07:44 vasta tsitaadiga

mõnikord otsin telekapulti nigu sogane ja pärast avastan et see oli kogu aja mul käes:Dicon_biggrin.gif



lähen käin pika maa kuskile ära, kohale jõudes ei mäleta mix ma sinna tulin ja nii mitu korda aga 3 kord on ikka meeles icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 16.05.2005 22:29:51 vasta tsitaadiga

vahel kui ma mõtlen, et peaks minema kööki ja midagi hamba alla panema siis sinna jõudes enam ei mäleta mida ma tahtsin siit icon_lol.gif istun siis maha, mõtlen oma 5 minutit. tavaliselt ei tule siis ka meelde, lähen sinna tagasi kus ennem olin ja siis tuleb meelde ja lähen uuele katsele icon_biggrin.gif

ükskord kirjutasin siin midagi ja vahepeal, kui enam ideesi polnud, panin pastaka kõrva taha icon_biggrin.gif natukene aega hiljem hakkan otsima, vaatan igale poole alla ja peale. järsku märkan, et pstakas kukkus kõrva tagant laua peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 17.05.2005 07:36:20 vasta tsitaadiga

üksvahe lammutasin arvutit laiali. Vajalikud modifikatsioonid tehtud, panin masina kokku tagasi, lülitasin toiteka sisse -- imestasin, et mis nüüd, ventikad ei hakanudki tööle, pilti ka ees pole. Kakkusin arvuti uuesti laiali, jupphaaval külge tagasi ja samamoodi -- toitekas lülitist tööle, aga masin oleks jutnagu täitsa surnud. Mingi tunnike hiljem avastasin, et võiks "power" nuppu ka vajutada...
_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 17.05.2005 07:59:10 vasta tsitaadiga

zsz kirjutas:
üksvahe lammutasin arvutit laiali. Vajalikud modifikatsioonid tehtud, panin masina kokku tagasi, lülitasin toiteka sisse -- imestasin, et mis nüüd, ventikad ei hakanudki tööle, pilti ka ees pole. Kakkusin arvuti uuesti laiali, jupphaaval külge tagasi ja samamoodi -- toitekas lülitist tööle, aga masin oleks jutnagu täitsa surnud. Mingi tunnike hiljem avastasin, et võiks "power" nuppu ka vajutada...


see on väga hea juhtum
endal olen otsinud telefoni 2 h lõpuks leidsin taskust

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Hajameelne nagu professor mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.