|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ozy
HV vaatleja
liitunud: 27.08.2004
|
18.04.2005 03:33:31
|
|
|
| hea et talv läbi sai. nüüd arvuti ka puhkab kohe. no ei viitsinud puhurit soetada!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.04.2005 08:00:23
|
|
|
Ei ole 24/7 sees, kuna ema pidevalt sokib, et kui palju voolu see võtab ja kes selle eest maksab jne jne Muidu hoiaks vabalt sees. Saaks ööseti kõvasti setit lasta
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
18.04.2005 16:11:13
|
|
|
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
18.04.2005 16:16:14
|
|
|
Ei ole 24H sees ja toon välja ka miks- kui arvutit otseselt ei kasuta ikka välja lülitada...
See on kindel
Energiat ei ole mõtet tuulde saata
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
18.04.2005 17:27:56
|
|
|
| hentz kirjutas: |
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem. |
oleneb arvutist. aga nobedamad pillid tarbivad lausa 2-3 korda rohkem energiat kui kylmkapp.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.04.2005 17:32:49
|
|
|
| hentz kirjutas: |
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem. |
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
18.04.2005 19:16:55
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| hentz kirjutas: |
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem. |
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta. |
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
18.04.2005 19:40:17
|
|
|
| mati_p kirjutas: |
| mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri. |
see ei ole võimalik
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
18.04.2005 19:50:14
|
|
|
| Kesse sul seal neid elektriarvesteid näppimas käib?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.04.2005 19:51:34
|
|
|
| hentz kirjutas: |
| Kesse sul seal neid elektriarvesteid näppimas käib? |
ise, ikka ise
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.04.2005 19:53:43
|
|
|
| Ise hoian arvutit sees 08.00 - 12.00 ja ööseks lülitan välja.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.04.2005 20:15:43
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Ise hoian arvutit sees 08.00 - 12.00 ja ööseks lülitan välja. |
mul enamvähem sama. Kas 8:00-12:00 või 15:00-12:00
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.04.2005 20:19:12
|
|
|
| mati_p kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| hentz kirjutas: |
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem. |
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta. |
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri. |
Kui ühendasin vana voolumõõtja p200 kasti järgi mis istus idles võttis too 24h jooksul ~2.4kWh. Olenevalt paketist on muidugi hind erinev, selle konkreetse majapidamise jaoks tegi see ~50eeq/kuu ainuüksi kast.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.04.2005 20:31:08
|
|
|
| mati_p kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| hentz kirjutas: |
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem. |
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta. |
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri. |
pane protsessor full loadi, siis vaata, idles ei v6ta ta sul jah sittagi
pole küll proovinud mis ilma arvutita elektriarve tuleb, aga muidu umbes ~260 rebib 2ra, ja mul on gaasipliit korteris
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
18.04.2005 20:57:33
|
|
|
| libe kirjutas: |
pane protsessor full loadi, siis vaata, idles ei v6ta ta sul jah sittagi
pole küll proovinud mis ilma arvutita elektriarve tuleb, aga muidu umbes ~260 rebib 2ra, ja mul on gaasipliit korteris  |
ligikaudu pool ajast on masin 100% koormuse all, kompileerides softi kokku ja tehes muid keerulisi asju. kui ei usu, tule ja vaata elektriarveid, märtsis oli 81 eeku päevane ja 43 eeku öine elekter.
aga jah, mitte see pole peamine teema...
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.04.2005 19:40:58
|
|
|
| mati_p kirjutas: |
| libe kirjutas: |
pane protsessor full loadi, siis vaata, idles ei v6ta ta sul jah sittagi
pole küll proovinud mis ilma arvutita elektriarve tuleb, aga muidu umbes ~260 rebib 2ra, ja mul on gaasipliit korteris  |
ligikaudu pool ajast on masin 100% koormuse all, kompileerides softi kokku ja tehes muid keerulisi asju. kui ei usu, tule ja vaata elektriarveid, märtsis oli 81 eeku päevane ja 43 eeku öine elekter.
aga jah, mitte see pole peamine teema... |
sa pane masin full loadi ja siis mõõda 2ra palju ta energiat tarbib ja arvuta palju ta sul kuus sedasi tarbiks
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
19.04.2005 20:05:58
|
|
|
| libe kirjutas: |
| sa pane masin full loadi ja siis mõõda 2ra palju ta energiat tarbib ja arvuta palju ta sul kuus sedasi tarbiks |
too mulle vastavad mõõteriistad, silmapilk teen ära. seniks loen elektriarve pealt, palju särtsu kulub. kena päeva ja jätkakem algsel teemal.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.04.2005 20:15:10
|
|
|
| Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
19.04.2005 20:55:38
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes |
paar faasi nagunii naabrikylge yhendatud see ei ole ju võimalik 130 eeku kuus ja arvuti kõikaeg sees, lisaks veel boiler pliit jne...
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
19.04.2005 20:56:30
|
|
|
Öösiti väljas
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.04.2005 21:18:40
|
|
|
| olc kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes |
paar faasi nagunii naabrikylge yhendatud see ei ole ju võimalik 130 eeku kuus ja arvuti kõikaeg sees, lisaks veel boiler pliit jne... |
ma sain ilma arvutita 91 eeku kuus
kui korterisse kolisin, arvutit veel polnud
gaasipliit ja gaasiboiler
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
19.04.2005 21:32:01
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes |
1.02 päeval, 0.63 öösel, ütleb viimane arve. enne seda oli 0.93 ja 0.56 vastavalt.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.04.2005 21:40:03
|
|
|
link :: hinnakiri (pdf)
| mati_p kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Küsimus et palju sa kilovati eest maksad ligikaudselt? Võibolla sul miski soodsam pakett mis nii odav tuleb kokkuvõttes |
1.02 päeval, 0.63 öösel, ütleb viimane arve. enne seda oli 0.93 ja 0.56 vastavalt. |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
19.04.2005 21:56:36
|
|
|
| mati_p kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| hentz kirjutas: |
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem. |
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta. |
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri. |
Mees ära aja jama.Su voolumõõtja loeb küll teibaid või on pooled faasid naabri küljes.Sul moll üksinda võtab juba 150w tunnis . :wink:Peab vist Eesti Energia peale saatma
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
19.04.2005 22:09:57
|
|
|
milleks niipalju sekeldusi ühest postitusest? mina maksan arve järgi, mille korteriühistu mulle esitab ja kuniks summad mõistuse piires püsivad, ei näe mina probleemi. ja mul on üks faas korteris ainult, naabritelt faasinäppamise teooria langeb ära.
minu poolt on see kõrvalteema lõppenud, kes rahu ei saanud, suunaku klaviatuur privasse.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.04.2005 01:08:33
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
| mati_p kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| hentz kirjutas: |
| velzatis, arvuti ei võta minuarust üldse palju rohkem voolu kui külmakapp või televiisor. võibolla isegi vähem. |
Kuu jooksul võtab >1GHz masin ikka oma saja krooni eest kindlasti voolu, eriti karmid võivad ka märksa rohkem võtta. |
ei usu mitte seda juttu. mul profiilis olev masin 24/7 sees, keskmiselt 8-10h päevas ka suur 19" delli molu kütab. külmik, boiler, pliit, teler ja valgustus võtavad samuti oma jao ning igakuine elektriarve (kahesüsteemse arvestiga) ei ole ületanud 120-130 krooni piiri. |
Mees ära aja jama.Su voolumõõtja loeb küll teibaid või on pooled faasid naabri küljes.Sul moll üksinda võtab juba 150w tunnis . :wink:Peab vist Eesti Energia peale saatma  |
mõttega
.. et äkki energia kingib sulle kittumise eest 2 kuud tasuta elektirit ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
20.04.2005 01:10:57
|
|
|
Mul pidevalt 24/7 arvuti sees, lisaks veel laptop keskmiselt ca 5-10h ööpäevas. Elektriarve kokku terve korteri peale tavaliselt 400-500 EEK /kuu
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
20.04.2005 07:53:11
|
|
|
| tanq kirjutas: |
Mul pidevalt 24/7 arvuti sees, lisaks veel laptop keskmiselt ca 5-10h ööpäevas. Elektriarve kokku terve korteri peale tavaliselt 400-500 EEK /kuu  |
no ja on see siis hea Mina ei leia muud põhjust, miks arvuti peaks käima 24/7, kui ainult midagi tõmbab ja vaja hommikuk ära tõmmata või lihtsalt setit lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.04.2005 08:11:13
|
|
|
Endal on ka nii tihti, et nädalas paar korda olen ööseks sisse jätnud dl pärast. Arve on nii 220-260 ikka. Max on mul olnud 4 ööpäeva jutti sees ilma restartideta. Infohulk mis selles ajavahemikus läbis oli meeletu 8)
Samas toide on 350w ja pole hullu. Ei kujuta ette palju võib arve olla neil, kellel on mingi üle 500w antec sees ja on tihti full loadis
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
20.04.2005 08:42:43
|
|
|
irc statistika masinal sai täna siis 6 nädalat ja 4 päeva täis. Täna aga läheb elekter terveks päevaks ära ning APC Smart UPS ei suuda seda nii kaua üleval hoida.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
20.04.2005 10:53:26
|
|
|
Mina olen Eesti Energia KuldSponsor ... Vähemasti mu ema nii räägib..
Arvuti ööd ja päevad lahti.. Tõmbab nii 50B/s
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HENTA
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2005
|
20.04.2005 23:02:40
|
|
|
ikka 24/7... TRAILERID ja DEMOD tulevad
_________________ -----------(\__/)------------l
l-----------(='.'=)-----------l
l-----------('.')_('.')---------l This is Bunny. Copy the Bunny into your sig to help him gain his world domination!!! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
21.04.2005 21:11:55
|
|
|
nädalas on 168 tundi, julgen ütelda ,et 100 tundi ikka on sees
24x7=168
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UUS
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2003
|
21.04.2005 22:33:10
|
|
|
jah! Tuleb tunnistada et peale metsa kolimist käib mu masin üha vähem
Tegu ei ole mitte elektri kokku hoiuga aga lihtsalt elu tiba muutunud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
25.04.2005 08:46:09
|
|
|
| yritan saavutada seda aga vend ei nõustu kudagi sellega .... peksab restarte ka koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
27.04.2005 09:50:31
|
|
|
Vahepeal oli küll pidevalt 24/7, momendil enam mitte
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
27.04.2005 09:55:05
|
|
|
mul õnneks ikka alla 100 eegu tavaliselt rondile läheb kuus
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zsz
HV kasutaja
liitunud: 25.09.2004
|
27.04.2005 09:56:54
|
|
|
üldjuhul on jah 24/7 sees eMule/bittorrenti tõttu. Välja lülitan masina siis, kui pikemaks ajaks kusagile lähen. Arvuti on piisavalt vaikne, et ei tundu segavat (või siis on kõrvad juba harjunud selle suminaga).
_________________ Seven dolphins were harmed in the process of making this post. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
27.04.2005 10:00:03
|
|
|
endal kah suht tihti sees 24h, vaja ju kah demosi, trailereid jms värki l33chida
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ryan B.
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2005
|
27.04.2005 10:07:09
|
|
|
Kodus seisab üks umbkaudselt kuu aega, nurgas põrisedes... restarti pole ka vajanud imelikul kombel. Ei kujuta ette palju elektrit see imeb, ausalt öeldes ei julge vaadata ka.
Parema configa aparaat tiksub enamuse ajast. Tekivad olukorrad, kus olen automaatselt väljalülitanud lahkudes.
Aga jah... ma ilmselt pole energy star compliant.
_________________
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
28.04.2005 09:23:07
|
|
|
mul yks masin juba vist 5 aastat sees
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
28.04.2005 09:47:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
mul yks masin juba vist 5 aastat sees  |
5 aastat ?
Isegi elektrikatkestusi or värke pole old ?
5 years uptime holy ...
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
28.04.2005 09:54:14
|
|
|
Tek1, UPS`sid on kah olemas
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.04.2005 11:06:55
|
|
|
| hommikul 7.30 vms lülitan sisse ja õhtul 23.30 vms lülitan välja.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
28.04.2005 14:37:55
|
|
|
mul ligi 8 tundi päevas aga külmadel talvedel ikka 24/7
vahepeal teen restardi ja asi vurab edasi
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.04.2005 17:53:02
|
|
|
| einoh mitte j2rjest resu siis kui vaja aga muidu v2lja ple lylitand nagu kauemaks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
29.04.2005 19:41:54
|
|
|
| Ise lülitan lärmaka kasti tõttu ööseks välja, muidu undab kõrval nii et ei saa magadagi.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
29.04.2005 22:19:06
|
|
|
Ööseks õks 120x120 vent välja ja üks 80x80 7v peale ja on vägagi vaikne. Paned kõlaritest terminaatori ka mängima ja tudi tuleb.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
30.04.2005 09:39:05
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Ise lülitan lärmaka kasti tõttu ööseks välja, muidu undab kõrval nii et ei saa magadagi. |
Undamise tõttu lülitan ise ka välja , uinuda on crap muidu
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crv
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2004
|
30.04.2005 09:43:02
|
|
|
| 10-15/7 , öösel või õhtul kui magama lähen panen kinni...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|